Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
STE0550 | Neumannová KristýnaNeumannová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 2035719 | 50 Kč |
UOL0450 | Smékalová ViktorieSmékalová Viktorie | SOB Olomouc | C | 2020728 | 50 Kč |
UOL0451 | Smékalová KarolínaSmékalová Karolína | SOB Olomouc | C | 2020729 | 50 Kč |
STE0450 | Lukašáková SáraLukašáková Sára | SK SKI-OB Šternberk | C | 2035723 | 50 Kč |
SSU0450 | Zindulková ŠtěpánkaZindulková Štěpánka | SK Severka Šumperk | C | 50 Kč | |
KSU0494 | Šánová JulieŠánová Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443076 | 50 Kč |
KSU0484 | Skoumalová PetraSkoumalová Petra | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446428 | 50 Kč |
KSU0474 | Bartošová AnnaBartošová Anna | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446415 | 50 Kč |
KSU0464 | Knyplová TerezaKnyplová Tereza | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446430 | 50 Kč |
KSU0454 | Heclová MarieHeclová Marie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446447 | 50 Kč |
PLU0577 | Otrubová AnnaOtrubová Anna | TJ SOKOL Plumlov | C | 2019215 | 50 Kč |
ASU0599 | Navrátilová MarieNavrátilová Marie | Magnus Orienteering | C | 0 | 50 Kč |
KSUxxxx | Šlechtová LjubaŠlechtová Ljuba | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52258 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0452 | Binarová AdélaBinarová Adéla | SOB Olomouc | C | 1398997 | 50 Kč |
KON0272 | Kličková AnnaKličková Anna | KOB Konice | C | 515427 | 50 Kč |
STE0252 | Marková EmaMarková Ema | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035722 | 50 Kč |
STE0250 | Smolková SabinaSmolková Sabina | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027230 | 50 Kč |
TTR0351 | Nešporová MarieNešporová Marie | OOB Třebíč | C | 0000052239 | 50 Kč |
KSU0363 | Hlupá PetraHlupá Petra | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53659 | 50 Kč |
KSU0353 | Hegedüšová ViktorieHegedüšová Viktorie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446409 | 50 Kč |
KSU0393 | Tesařová TerezaTesařová Tereza | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058487 | 50 Kč |
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061817 | 50 Kč |
PLU0354 | Hartmannová AnnaHartmannová Anna | TJ SOKOL Plumlov | C | 2051531 | 50 Kč |
PLU0350 | Němečková KateřinaNěmečková Kateřina | TJ SOKOL Plumlov | C | 52484 | 50 Kč |
ASU0299 | Greschnerová TerezaGreschnerová Tereza | Magnus Orienteering | C | 9132 | 50 Kč |
ASU0397 | Herynková KateřinaHerynková Kateřina | Magnus Orienteering | C | 416715 | 50 Kč |
ASU0398 | Šneiderová DanielaŠneiderová Daniela | Magnus Orienteering | C | 53003 | 50 Kč |
STE0254 | Vysloužilová TerezaVysloužilová Tereza | SK SKI-OB Šternberk | C | 52520 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH0051 | Novotná TerezaNovotná Tereza | OOB TJ Zlaté Hory | B | 331514 | 50 Kč |
STE0152 | Skoupá VendulaSkoupá Vendula | SK SKI-OB Šternberk | B | 52523 | 50 Kč |
JPV0066 | Lugrová NatalieLugrová Natalie | Oddíl OS SK Prostějov | C | 231316 | 50 Kč |
KSU0050 | Pšenčíková AdélaPšenčíková Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443087 | 50 Kč |
KSU0197 | Hajduková JanaHajduková Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 52619 | 50 Kč |
SSU0158 | Zatloukalová HanaZatloukalová Hana | SK Severka Šumperk | C | 224900 | 50 Kč |
PTI0150 | Minxová AgátaMinxová Agáta | Sportovní klub Ptení | C | 50 Kč | |
TZL0058 | Kundratová LucieKundratová Lucie | SKOB Zlín | B | 218974 | 50 Kč |
UOL0156 | Hálková EliškaHálková Eliška | SOB Olomouc | B | 428247 | 50 Kč |
ASU0096 | Benešová BarboraBenešová Barbora | Magnus Orienteering | C | 301698 | 50 Kč |
UOL0050 | Konečná AdélaKonečná Adéla | SOB Olomouc | C | 2035727 | 50 Kč |
TZL0051 | Nešporová AlžbětaNešporová Alžběta | SKOB Zlín | B | 7200901 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV9999 | Křečková JanaKřečková Jana | KOB ZPV Prostějov | B | 303938 | 80 Kč |
KON9898 | Vlachová KateřinaVlachová Kateřina | KOB Konice | B | 52722 | 80 Kč |
JPV9899 | Soldánová TerezaSoldánová Tereza | Oddíl OS SK Prostějov | A | 1007537 | 80 Kč |
JPV9898 | Pilcová SabinaPilcová Sabina | Oddíl OS SK Prostějov | A | 1007538 | 80 Kč |
KSU9888 | Habigerová JanaHabigerová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053582 | 80 Kč |
SSU9950 | Zatloukalová RomanaZatloukalová Romana | SK Severka Šumperk | B | 2025342 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9771 | Műllerová KristýnaMűllerová Kristýna | KOB Konice | B | 49367 | 80 Kč |
STE9751 | Dosedělová KláraDosedělová Klára | SK SKI-OB Šternberk | C | 2060297 | 80 Kč |
KSU9799 | Smrčková DominikaSmrčková Dominika | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 897348 | 80 Kč |
SSU9666 | Machusová KarolínaMachusová Karolína | SK Severka Šumperk | B | 2032188 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP7951 | Gallo MartinaGallo Martina | Orientační Běh Opava | C | 53278 | 80 Kč |
UOL7751 | Binarová JitkaBinarová Jitka | SOB Olomouc | C | 2049585 | 80 Kč |
ZPV6970 | Karásková MarcelaKarásková Marcela | KOB ZPV Prostějov | C | 428201 | 80 Kč |
SBR9550 | Galatíková LucieGalatíková Lucie | SKOB Bruntál | C | 80 Kč | |
ZLH8450 | Turzová MargaretaTurzová Margareta | OOB TJ Zlaté Hory | C | 301586 | 80 Kč |
STE7054 | Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007548 | 80 Kč |
KRN8651 | Bohunská JanaBohunská Jana | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52636 | 80 Kč |
KON7852 | Otrubová JohanaOtrubová Johana | KOB Konice | C | 995816 | 80 Kč |
KSU9559 | Habigerová RadkaHabigerová Radka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058483 | 80 Kč |
KSU9394 | Vozdová AnetaVozdová Aneta | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | R | 897363 | 80 Kč |
KSU9393 | Janů HanaJanů Hana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886267 | 80 Kč |
KSU9090 | Buiová AndreaBuiová Andrea | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 420442 | 80 Kč |
PTI9474 | Vítková LucieVítková Lucie | Sportovní klub Ptení | B | 8849 | 80 Kč |
VBM9353 | Chmelíková ZuzanaChmelíková Zuzana | VSK Mendelu Brno | C | 361990 | 80 Kč |
KSU9493 | Hnilicová ŠárkaHnilicová Šárka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 897370 | 80 Kč |
ASU9271 | Křečková LenkaKřečková Lenka | Magnus Orienteering | C | 515412 | 80 Kč |
KON9572 | Vlachová EliškaVlachová Eliška | KOB Konice | B | 8898 | 80 Kč |
AOV8750 | Petrová TerezaPetrová Tereza | OOB TJ Baník Ostrava | C | 49458 | 80 Kč |
UOL9155 | Čermáková MagdalenaČermáková Magdalena | SOB Olomouc | C | 361921 | 80 Kč |
PTI8771 | Boháčová LucieBoháčová Lucie | Sportovní klub Ptení | C | 8829 | 80 Kč |
VBM8553 | Kociánová LenkaKociánová Lenka | VSK Mendelu Brno | C | 330625 | 120 Kč |
VPM8450 | Khulová PetraKhulová Petra | KOS Slavia Plzeň | C | 416122 | 120 Kč |
RBK9253 | Tesařová EvaTesařová Eva | SK Radioklub Blansko | C | 219244 | 120 Kč |
PTI8485 | Zavadilová SimonaZavadilová Simona | Sportovní klub Ptení | C | 8843 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 224901 | 80 Kč |
ZLH7451 | Siatková SilvieSiatková Silvie | OOB TJ Zlaté Hory | C | 80 Kč | |
AOP6151 | Glabazňová JanaGlabazňová Jana | Orientační Běh Opava | C | 515423 | 80 Kč |
STE7454 | Urbanová EditaUrbanová Edita | SK SKI-OB Šternberk | C | 52480 | 80 Kč |
STE7352 | Zbraňková MagdaZbraňková Magda | SK SKI-OB Šternberk | C | 52535 | 80 Kč |
TTR7251 | Nešporová MarieNešporová Marie | OOB Třebíč | C | 0000052242 | 80 Kč |
KSU7373 | Smrčková VěraSmrčková Věra | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 420414 | 80 Kč |
KSU7793 | Smolíková KateřinaSmolíková Kateřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52617 | 80 Kč |
JZL7351 | Kundratová JanaKundratová Jana | TJ Jižní svahy Zlín | C | 53360 | 80 Kč |
PBM7375 | Tršová DanielaTršová Daniela | TJ Spartak 1. brněnská | C | 53539 | 80 Kč |
VBM6555 | Jemelíková LadaJemelíková Lada | VSK Mendelu Brno | C | 53223 | 80 Kč |
SSU6091 | Králová ZdenkaKrálová Zdenka | SK Severka Šumperk | C | 52553 | 80 Kč |
ZPV6553 | Jirková RenataJirková Renata | KOB ZPV Prostějov | C | 52427 | 80 Kč |
37C7650 | Chmelářová RadkaChmelářová Radka | Bez registrace | zapůjčit | 80 Kč | |
ZPV6666 | Pilcová PetraPilcová Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52654 | 80 Kč |
RBK7451 | Broschová LucieBroschová Lucie | SK Radioklub Blansko | C | 2061836 | 80 Kč |
TZL7652 | Nešporová BarboraNešporová Barbora | SKOB Zlín | C | 218979 | 80 Kč |
RBK6451 | Tesařová JitkaTesařová Jitka | SK Radioklub Blansko | C | 416103 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL6953 | Kotrlová GitaKotrlová Gita | SOB Olomouc | C | 352324 | 80 Kč |
ZLH5950 | Pavlíková HanaPavlíková Hana | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52658 | 80 Kč |
STE6751 | Neumannová KamilaNeumannová Kamila | SK SKI-OB Šternberk | C | 52514 | 80 Kč |
KRN6551 | Bohunská JanaBohunská Jana | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52635 | 80 Kč |
KON6969 | Vlachová OlgaVlachová Olga | KOB Konice | C | 2020738 | 80 Kč |
UOL6954 | Jeřábková JanaJeřábková Jana | SOB Olomouc | C | 361997 | 80 Kč |
KRN6451 | Žaloudíková MarieŽaloudíková Marie | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 352310 | 80 Kč |
TBM6363 | Jašková MonikaJašková Monika | KOS TJ Tesla Brno | C | 410324 | 80 Kč |
BBM6550 | Peřinková IrenaPeřinková Irena | BETA URSUS Rosice | C | 331257 | 80 Kč |
SBR6150 | Czaschová IrenaCzaschová Irena | SKOB Bruntál | C | 51915 | 80 Kč |
47C6850 | Ženčáková MarieŽenčáková Marie | ASPV OA Šumperk | 2032185 | 80 Kč | |
HLV6856 | Končáková KateřinaKončáková Kateřina | OB Holešov z.s. | C | 416086 | 80 Kč |
47C6050 | Felklová JarmilaFelklová Jarmila | ASPV OA Šumperk | 433098 | 80 Kč | |
38S6150 | Denysenko TamaraDenysenko Tamara | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 7200270 | 80 Kč | |
UOL5852 | Špacírová DanušeŠpacírová Danuše | SOB Olomouc | C | 52730 | 120 Kč |
UOL6653 | Šimková HanaŠimková Hana | SOB Olomouc | C | 52476 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
HSU5350 | Štáblová JitkaŠtáblová Jitka | Horizont klub Šumperk | C | 52557 | 80 Kč |
TBM5351 | Procházková HelenaProcházková Helena | KOS TJ Tesla Brno | C | 301247 | 80 Kč |
OOP4850 | Novotná LudmilaNovotná Ludmila | TJ Opava | C | 52763 | 80 Kč |
KON4589 | Skoumalová MarieSkoumalová Marie | KOB Konice | C | 8903 | 80 Kč |
HSU4850 | Kupcová VěroslavaKupcová Věroslava | Horizont klub Šumperk | C | 52600 | 80 Kč |
UOL5651 | Künstlerová MiladaKünstlerová Milada | SOB Olomouc | C | 52445 | 80 Kč |
TZL5254 | Horynová EvaHorynová Eva | SKOB Zlín | C | 8930 | 80 Kč |
TBM5253 | Cigošová AnnaCigošová Anna | KOS TJ Tesla Brno | C | 410192 | 80 Kč |
TZL5757 | Jelínková DagmarJelínková Dagmar | SKOB Zlín | C | 207823 | 80 Kč |
HSU5050 | Čadilová AlenaČadilová Alena | Horizont klub Šumperk | C | 52599 | 80 Kč |
SOP4851 | Suchánková LibušeSuchánková Libuše | OOB TJ Slezan Opava | C | 446344 | 80 Kč |
ZPV5077 | Ohnoutková LudmilaOhnoutková Ludmila | KOB ZPV Prostějov | C | 52594 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | zapůjčit | 50 Kč |
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | C | 52718 | 50 Kč |
STE0400 | Hájek MarekHájek Marek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027237 | 50 Kč |
CEL0400 | Tomášek AdamTomášek Adam | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 301567 | 50 Kč |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446437 | 50 Kč |
KSU0505 | Kroul JiříKroul Jiří | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53565 | 50 Kč |
KSU0500 | Šimek AdamŠimek Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52566 | 50 Kč |
KSU0404 | Pavelka OndřejPavelka Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446448 | 50 Kč |
KSU0402 | Polášek VítPolášek Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446425 | 50 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | C | 2051506 | 50 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061810 | 50 Kč |
ASU0447 | Bartášek TomášBartášek Tomáš | Magnus Orienteering | C | 416716 | 50 Kč |
ASU0448 | Štoudek MartinŠtoudek Martin | Magnus Orienteering | C | 0 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH0301 | Novotný ErikNovotný Erik | OOB TJ Zlaté Hory | C | 2020722 | 50 Kč |
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | C | zapůjčit | 50 Kč |
ZPV0302 | Karásek MatyášKarásek Matyáš | KOB ZPV Prostějov | C | 426397 | 50 Kč |
STE0300 | Cupal PetrCupal Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027236 | 50 Kč |
STE0200 | Hájek TomášHájek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027240 | 50 Kč |
STE0204 | Světnický FrantišekSvětnický František | SK SKI-OB Šternberk | B | 2027218 | 50 Kč |
STE0207 | Svoboda RadekSvoboda Radek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2032142 | 50 Kč |
STE0202 | Lukašák ŠimonLukašák Šimon | SK SKI-OB Šternberk | B | 2032192 | 50 Kč |
OOL0203 | Petřivalský BernatPetřivalský Bernat | SK Haná orienteering | C | 421859 | 50 Kč |
JPV0303 | Minx OliverMinx Oliver | Oddíl OS SK Prostějov | C | 231357 | 50 Kč |
SSU0202 | Seidenglanz JáchymSeidenglanz Jáchym | SK Severka Šumperk | C | 50 Kč | |
KSU0401 | Štábl AdamŠtábl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058480 | 50 Kč |
KSU0333 | Patterman ProkopPatterman Prokop | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443106 | 50 Kč |
KSU0306 | Stryk ŠtěpánStryk Štěpán | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053547 | 50 Kč |
KSU0202 | Reichl MartinReichl Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 51309 | 50 Kč |
KSU0201 | Hecl FrantišekHecl František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058486 | 50 Kč |
PTI0300 | Pejř PavelPejř Pavel | Sportovní klub Ptení | C | 50 Kč | |
JZL0201 | Kundrata JanKundrata Jan | TJ Jižní svahy Zlín | B | 53353 | 50 Kč |
HAV0200 | Vébr TomášVébr Tomáš | OB Havířov | B | 515058 | 50 Kč |
PLU0300 | Novák RostislavNovák Rostislav | TJ SOKOL Plumlov | C | 50 Kč | |
ZPV0201 | Jirka MatyášJirka Matyáš | KOB ZPV Prostějov | B | 206496 | 50 Kč |
UOL0300 | Chmelář PavelChmelář Pavel | SOB Olomouc | C | 50 Kč | |
37C0300 | Chmelář PavelChmelář Pavel | Bez registrace | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU0000 | Kaprál JanKaprál Jan | SK Severka Šumperk | C | 52549 | 50 Kč |
ZLH0000 | Siatka VáclavSiatka Václav | OOB TJ Zlaté Hory | C | 50 Kč | |
ZPV0001 | Karásek AdamKarásek Adam | KOB ZPV Prostějov | B | 428210 | 50 Kč |
STE0007 | Bořánek MichalBořánek Michal | SK SKI-OB Šternberk | A | 2032171 | 50 Kč |
STE0101 | Neumann DavidNeumann David | SK SKI-OB Šternberk | B | 2027241 | 50 Kč |
STE0104 | Poštulka LukášPoštulka Lukáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2060295 | 50 Kč |
JPV0101 | Dadák PetrDadák Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045211 | 50 Kč |
CEL0100 | Tomášek OndřejTomášek Ondřej | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 301562 | 50 Kč |
TTR0101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | B | 0000416215 | 50 Kč |
KSU0005 | Matoušek MatějMatoušek Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056281 | 50 Kč |
KSU0049 | Grulich OndřejGrulich Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53670 | 50 Kč |
KSU0044 | Kroul JosefKroul Josef | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056268 | 50 Kč |
KSU0013 | Šafář VojtěchŠafář Vojtěch | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 229473 | 50 Kč |
KSU0107 | Valenta MikulášValenta Mikuláš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053569 | 50 Kč |
KSU0105 | Šafář MartinŠafář Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056308 | 50 Kč |
KSU0101 | Krč MatějKrč Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058481 | 50 Kč |
PTI0001 | Minx VítekMinx Vítek | Sportovní klub Ptení | C | 50 Kč | |
PLU0101 | Hartmann MatoušHartmann Matouš | TJ SOKOL Plumlov | B | 2051507 | 50 Kč |
ZPV0000 | Jirka MikulášJirka Mikuláš | KOB ZPV Prostějov | A | 301599 | 50 Kč |
JPV0111 | Skopal VojtěchSkopal Vojtěch | Oddíl OS SK Prostějov | C | 50 Kč | |
UOL0104 | Šimek ŠtěpánŠimek Štěpán | SOB Olomouc | B | 52729 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU9911 | Kašpar PetrKašpar Petr | SK Severka Šumperk | A | 2069090 | 80 Kč |
KON9915 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | KOB Konice | B | 361927 | 80 Kč |
JPV9911 | Chupek JakubChupek Jakub | Oddíl OS SK Prostějov | C | 80 Kč | |
JPV9917 | Janečka ViktorJanečka Viktor | Oddíl OS SK Prostějov | B | 253805 | 80 Kč |
JPV9912 | Honkyš JanHonkyš Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 439233 | 80 Kč |
KSU9933 | Ondráček RadekOndráček Radek | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056305 | 80 Kč |
KSU9900 | Gedeon DominikGedeon Dominik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446436 | 80 Kč |
KSU9909 | Šrámek OndřejŠrámek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2053548 | 80 Kč |
JPV9919 | Němeček KryštofNěmeček Kryštof | Oddíl OS SK Prostějov | C | 981837 | 80 Kč |
UOL9901 | Vostál DominikVostál Dominik | SOB Olomouc | B | zapůjčit | 80 Kč |
CEL9800 | Hubáček FilipHubáček Filip | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 301569 | 120 Kč |
UOL9800 | Mazanec JakubMazanec Jakub | SOB Olomouc | C | 2051499 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL9600 | Chvátal ŠtěpánChvátal Štěpán | SOB Olomouc | C | 9200733 | 80 Kč |
STE9700 | Poštulka TomášPoštulka Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2060296 | 80 Kč |
SSU9609 | Mikula JanMikula Jan | SK Severka Šumperk | B | 433099 | 80 Kč |
KSU9707 | Knypl JaroslavKnypl Jaroslav | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446419 | 80 Kč |
PLU9600 | Soldán MartinSoldán Martin | TJ SOKOL Plumlov | C | zapůjčit | 80 Kč |
SSU9701 | Vosáhlo JanVosáhlo Jan | SK Severka Šumperk | C | 9005223 | 80 Kč |
JPV9717 | Otruba VojtěchOtruba Vojtěch | Oddíl OS SK Prostějov | B | 1007529 | 80 Kč |
BBM9700 | Peřinka ŠimonPeřinka Šimon | BETA URSUS Rosice | B | 331797 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH9501 | Pavlík MarekPavlík Marek | OOB TJ Zlaté Hory | C | 416100 | 80 Kč |
CEL5628 | Špičák FrantišekŠpičák František | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52744 | 80 Kč |
TBM5711 | Minařík LubošMinařík Luboš | KOS TJ Tesla Brno | C | 53235 | 80 Kč |
KSU9202 | Jílek JakubJílek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058482 | 80 Kč |
KSU9142 | Rozsíval AloisRozsíval Alois | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446450 | 80 Kč |
KSU7601 | Hecl MilošHecl Miloš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886296 | 80 Kč |
PBM7302 | Trš LubomírTrš Lubomír | TJ Spartak 1. brněnská | C | 682097 | 80 Kč |
PLU7417 | Otruba MarekOtruba Marek | TJ SOKOL Plumlov | C | 995892 | 80 Kč |
ASU9243 | Ostřanský FilipOstřanský Filip | Magnus Orienteering | C | 920681 | 80 Kč |
TBM9110 | Jašek JindřichJašek Jindřich | KOS TJ Tesla Brno | 515085 | 80 Kč | |
38S8000 | Volkov OleksandrVolkov Oleksandr | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 502256 | 80 Kč | |
SBK7911 | Dressler JanDressler Jan | KOB START Blansko | C | 2045244 | 120 Kč |
UOL8805 | Špacír JanŠpacír Jan | SOB Olomouc | C | 500587 | 120 Kč |
4HCXX01 | Kuchař JiříKuchař Jiří | PSÍ TÝM | 8759 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PTI8527 | Klváček AlešKlváček Aleš | Sportovní klub Ptení | C | 8822 | 80 Kč |
ZLH7001 | Novotný TomášNovotný Tomáš | OOB TJ Zlaté Hory | C | 80 Kč | |
TBM8603 | Kavan TomášKavan Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 49669 | 80 Kč |
ZPV7900 | Karásek MichalKarásek Michal | KOB ZPV Prostějov | C | 206390 | 80 Kč |
STE7601 | Jašek PetrJašek Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 7003007 | 80 Kč |
STE6501 | Skyva PetrSkyva Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007547 | 80 Kč |
AOV7900 | Vlach JiříVlach Jiří | OOB TJ Baník Ostrava | C | 8881 | 80 Kč |
UOL7100 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020741 | 80 Kč |
KSU9045 | Janů ZdeněkJanů Zdeněk | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886292 | 80 Kč |
KSU5801 | Šrámek JaromírŠrámek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515101 | 80 Kč |
VBM7401 | Kořan PavelKořan Pavel | VSK Mendelu Brno | C | 889316 | 80 Kč |
RBK8604 | Jalový VlastimilJalový Vlastimil | SK Radioklub Blansko | C | 52024 | 80 Kč |
RAD7401 | Hrazdil RomanHrazdil Roman | TJ Sokol Radslavice | C | 8086 | 80 Kč |
ASU9505 | Chmelař MartinChmelař Martin | Magnus Orienteering | A | 9988866 | 80 Kč |
PTI8403 | Jirka MichalJirka Michal | Sportovní klub Ptení | C | 52430 | 80 Kč |
STE9202 | Doležel OndřejDoležel Ondřej | SK SKI-OB Šternberk | R | 51123 | 120 Kč |
VPM7905 | Jirka JakubJirka Jakub | KOS Slavia Plzeň | C | 52429 | 120 Kč |
TBM7701 | Ehl JiříEhl Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 887901 | 120 Kč |
HOB7001 | Kratochvíl KarelKratochvíl Karel | SK OB Horní Benešov | C | 53348 | 120 Kč |
LOV8601 | Žaloudík JiříŽaloudík Jiří | lepus.cz | C | 53534 | 120 Kč |
TBM8215 | Liščinský ZdeněkLiščinský Zdeněk | KOS TJ Tesla Brno | C | 53282 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7200 | Zbořil CtiradZbořil Ctirad | SOB Olomouc | C | 2060254 | 80 Kč |
KON7219 | Procházka JosefProcházka Josef | KOB Konice | C | 330675 | 80 Kč |
UOL7005 | Kotrle MiroslavKotrle Miroslav | SOB Olomouc | C | 515079 | 80 Kč |
ZPV6213 | Křeček MiroslavKřeček Miroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52581 | 80 Kč |
ZPV7301 | Karásek MartinKarásek Martin | KOB ZPV Prostějov | C | 433096 | 80 Kč |
KON7537 | Dvořák MiloslavDvořák Miloslav | KOB Konice | C | 8907 | 80 Kč |
STE6307 | Hepnar LubošHepnar Luboš | SK SKI-OB Šternberk | C | 52506 | 80 Kč |
STE7501 | Marek AntonínMarek Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049564 | 80 Kč |
STE7200 | Silnoušek JiříSilnoušek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 232959 | 80 Kč |
STE7100 | Smolka MartinSmolka Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027234 | 80 Kč |
SSU7004 | Kašpar JaroslavKašpar Jaroslav | SK Severka Šumperk | C | 2069100 | 80 Kč |
KRN6808 | Hošťálek DanHošťálek Dan | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52650 | 80 Kč |
KON6919 | Huňka KarelHuňka Karel | KOB Konice | C | 52720 | 80 Kč |
ADA7101 | Čížek PetrČížek Petr | OOB Spartak Adamov | C | 336714 | 80 Kč |
KAR7601 | Stibor ZbyněkStibor Zbyněk | SK Karlovice | C | 301259 | 80 Kč |
KON6111 | Grepl LadislavGrepl Ladislav | KOB Konice | C | 433100 | 80 Kč |
SKM7000 | Vlček RomanVlček Roman | KOB Směr Kroměříž | C | 7200330 | 80 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446432 | 80 Kč |
KSU7401 | Smrček PetrSmrček Petr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 420450 | 80 Kč |
KSU7337 | Patterman PavelPatterman Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 442865 | 80 Kč |
KSU7302 | Kroul JosefKroul Josef | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52544 | 80 Kč |
KSU7227 | Šimek MartinŠimek Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52541 | 80 Kč |
KSU7001 | Habiger PetrHabiger Petr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886275 | 80 Kč |
UOL7000 | Hálek JanHálek Jan | SOB Olomouc | C | 436448 | 80 Kč |
KON6427 | Navrátil VáclavNavrátil Václav | KOB Konice | C | 52725 | 80 Kč |
HAV7103 | Vébr RadekVébr Radek | OB Havířov | C | 515066 | 80 Kč |
UOL7600 | Dzik MartinDzik Martin | SOB Olomouc | C | 2019231 | 80 Kč |
ASU7101 | Šneider MiroslavŠneider Miroslav | Magnus Orienteering | C | 51471 | 80 Kč |
UOL7800 | Kopecký DavidKopecký David | SOB Olomouc | C | 2044889 | 80 Kč |
UOL6503 | Šimek RomanŠimek Roman | SOB Olomouc | C | 52733 | 80 Kč |
CEL7015 | Hubáček MartinHubáček Martin | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52409 | 120 Kč |
NNN0004 | Czasch JanCzasch Jan | Neregistrovaní | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
5IC6801 | Břečka TomášBřečka Tomáš | Běhat nás baví | zapůjčit | 80 Kč | |
STE6100 | Doseděl EmilDoseděl Emil | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049563 | 80 Kč |
STE5902 | Neumann JaroslavNeumann Jaroslav | SK SKI-OB Šternberk | C | 8276 | 80 Kč |
STE6600 | Poštulka ZdenekPoštulka Zdenek | SK SKI-OB Šternberk | C | 442877 | 80 Kč |
SBR5501 | Vodička LuděkVodička Luděk | SKOB Bruntál | C | 51913 | 80 Kč |
SBR6300 | Kolář RudolfKolář Rudolf | SKOB Bruntál | C | 920687 | 80 Kč |
SBR6302 | Řeháček PetrŘeháček Petr | SKOB Bruntál | C | 51873 | 80 Kč |
UOL5201 | Janošík AntonínJanošík Antonín | SOB Olomouc | C | 438025 | 80 Kč |
OOP5302 | Rychlý MilošRychlý Miloš | TJ Opava | C | 49416 | 80 Kč |
OOL5707 | Zdráhal RobertZdráhal Robert | SK Haná orienteering | C | 895219 | 80 Kč |
CEL6426 | Tomášek JiříTomášek Jiří | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52406 | 80 Kč |
TTR6101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | C | 0000995847 | 80 Kč |
STE6907 | Petřivalský MarekPetřivalský Marek | SK SKI-OB Šternberk | C | 1004660 | 80 Kč |
KON6431 | Vlach JosefVlach Josef | KOB Konice | C | 361996 | 80 Kč |
UOL6702 | Jeřábek PetrJeřábek Petr | SOB Olomouc | C | 361946 | 80 Kč |
TBM6201 | Jašek MilanJašek Milan | KOS TJ Tesla Brno | C | 232747 | 80 Kč |
SSU6700 | Zatloukal TomášZatloukal Tomáš | SK Severka Šumperk | C | 420422 | 80 Kč |
PTI6622 | Vítek ZbyněkVítek Zbyněk | Sportovní klub Ptení | C | 8828 | 80 Kč |
SBR6003 | Czasch PetrCzasch Petr | SKOB Bruntál | C | 7856 | 80 Kč |
SBR6102 | Vrábel JaromírVrábel Jaromír | SKOB Bruntál | C | 51914 | 80 Kč |
RBK6120 | Jalový VlastimilJalový Vlastimil | SK Radioklub Blansko | C | 52163 | 80 Kč |
OOL6708 | Slavíček StanislavSlavíček Stanislav | SK Haná orienteering | C | 2023805 | 80 Kč |
ZPV6425 | Dokoupil VojtěchDokoupil Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 52596 | 80 Kč |
OOL6303 | Konečný JiříKonečný Jiří | SK Haná orienteering | C | 342524 | 80 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 307337 | 80 Kč |
ZPV5501 | Jirka JiříJirka Jiří | KOB ZPV Prostějov | C | 52428 | 80 Kč |
HLV6321 | Končák JaroslavKončák Jaroslav | OB Holešov z.s. | C | 53856 | 80 Kč |
47C6100 | Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav | ASPV OA Šumperk | 2060274 | 80 Kč | |
47C6000 | Felkl LuděkFelkl Luděk | ASPV OA Šumperk | 52589 | 80 Kč | |
ZPV5706 | Jaroš VojtěchJaroš Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 231248 | 80 Kč |
KRN5401 | Hrouza JanHrouza Jan | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 411761 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH4801 | Babák JiříBabák Jiří | OOB TJ Zlaté Hory | C | 352318 | 80 Kč |
OOL4901 | Smolka MiloslavSmolka Miloslav | SK Haná orienteering | C | 52747 | 80 Kč |
HLV4801 | Peška AntonínPeška Antonín | OB Holešov z.s. | C | 416088 | 80 Kč |
TBM4231 | Dufek JanDufek Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 53230 | 80 Kč |
BBM5300 | Ptáček LadislavPtáček Ladislav | BETA URSUS Rosice | C | 219273 | 80 Kč |
OOP4800 | Novotný StanislNovotný Stanisl | TJ Opava | C | 52762 | 80 Kč |
OOP5001 | Ševčík BřetislavŠevčík Břetislav | TJ Opava | C | 49301 | 80 Kč |
TZL4801 | Šmakal PavelŠmakal Pavel | SKOB Zlín | C | 2049597 | 80 Kč |
STE4801 | Sklenář AntonínSklenář Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 52517 | 80 Kč |
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 51910 | 80 Kč |
ADA5506 | Jelínek RomanJelínek Roman | OOB Spartak Adamov | C | 52669 | 80 Kč |
KRN5901 | Bohunský VladimírBohunský Vladimír | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52634 | 80 Kč |
KON4617 | Skácel JaroslavSkácel Jaroslav | KOB Konice | C | 52413 | 80 Kč |
ADA5505 | Věžník AntonínVěžník Antonín | OOB Spartak Adamov | C | 52712 | 80 Kč |
KAR5001 | Pospíšil KarelPospíšil Karel | SK Karlovice | C | 51950 | 80 Kč |
TZL5102 | Jelínek VítJelínek Vít | SKOB Zlín | C | 219271 | 80 Kč |
UOL4600 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020740 | 80 Kč |
VBM4732 | Chmelík AlešChmelík Aleš | VSK Mendelu Brno | C | 53217 | 80 Kč |
BBM5100 | Denemarek OldřichDenemarek Oldřich | BETA URSUS Rosice | C | 410398 | 80 Kč |
TZL5402 | Slováček RudolfSlováček Rudolf | SKOB Zlín | C | 52341 | 80 Kč |
ASU5600 | Strachota JaroslavStrachota Jaroslav | Magnus Orienteering | C | 52556 | 80 Kč |
TBM5807 | Šebesta VlastislavŠebesta Vlastislav | KOS TJ Tesla Brno | C | 410327 | 80 Kč |
RAD4801 | Huňka JiříHuňka Jiří | TJ Sokol Radslavice | C | 49433 | 80 Kč |
KON5713 | Komínek JaroslavKomínek Jaroslav | KOB Konice | C | 8904 | 80 Kč |
UOL5402 | Bednář JanBednář Jan | SOB Olomouc | C | 52473 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 352304 | 80 Kč |
TBM4907 | Procházka JanProcházka Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 320135 | 80 Kč |
ZPV4012 | Kroupa JaroslavKroupa Jaroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52869 | 80 Kč |
ZPV3511 | Hynek VladimírHynek Vladimír | KOB ZPV Prostějov | C | 232042 | 80 Kč |
STE4101 | Čermák MiloslavČermák Miloslav | SK SKI-OB Šternberk | C | 52529 | 80 Kč |
SBR4501 | Dospíšil JaroslavDospíšil Jaroslav | SKOB Bruntál | C | 51905 | 80 Kč |
SBR4701 | Blažek VáclavBlažek Václav | SKOB Bruntál | C | 51904 | 80 Kč |
KAR4701 | Tomeček LubomírTomeček Lubomír | SK Karlovice | C | 51947 | 80 Kč |
UOL4602 | Gottfried JanGottfried Jan | SOB Olomouc | C | 352323 | 80 Kč |
RAD3801 | Fajgl JaromírFajgl Jaromír | TJ Sokol Radslavice | C | 49434 | 80 Kč |
PZR4800 | Kříž PavelKříž Pavel | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2023807 | 80 Kč |
BOV4901 | Dvořák VlastimilDvořák Vlastimil | TJ Baník Ostrava OKD | C | 51370 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0537 | Dvořák ŠtěpánDvořák Štěpán | KOB Konice | C | 2067321 | 50 Kč |
JPV0515 | Fic DaliborFic Dalibor | Oddíl OS SK Prostějov | C | 50 Kč | |
JPV0567 | Matečná SofieMatečná Sofie | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045208 | 50 Kč |
KSU0656 | Stryková KarolínaStryková Karolína | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53652 | 50 Kč |
PLU0600 | Soldán RobinSoldán Robin | TJ SOKOL Plumlov | C | zapůjčit | 50 Kč |
TTR0502 | Nešpor JiříNešpor Jiří | OOB Třebíč | C | 52248 | 50 Kč |
RBK0606 | Brosch OndřejBrosch Ondřej | SK Radioklub Blansko | C | 2061789 | 50 Kč |
HOB1101 | Kratochvíl DavidKratochvíl David | SK OB Horní Benešov | C | zapůjčit | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0414 | Novotný FilipNovotný Filip | KOB Konice | C | 52412 | 50 Kč |
KON0777 | Dvořáková EmaDvořáková Ema | KOB Konice | C | 2067322 | 50 Kč |
STE0800 | Světnický AntonínSvětnický Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 426369 | 50 Kč |
OOL0800 | Petřivalský NilPetřivalský Nil | SK Haná orienteering | C | 2051491 | 50 Kč |
KAR7650 | Stiborová BlankaStiborová Blanka | SK Karlovice | 301254 | 50 Kč | |
KON0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | KOB Konice | C | 52482 | 50 Kč |
SSU0650 | Seidenglanzová JohanaSeidenglanzová Johana | SK Severka Šumperk | C | 50 Kč | |
KSU0888 | Reichlová PavlaReichlová Pavla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53649 | 50 Kč |
KSU0850 | Reichlová LucieReichlová Lucie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53654 | 50 Kč |
KSU1010 | Kroul FrantišekKroul František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53662 | 50 Kč |
KON0799 | Jílková PavlaJílková Pavla | KOB Konice | C | 2069071 | 50 Kč |
KON0666 | Jílková LenkaJílková Lenka | KOB Konice | C | 2069072 | 50 Kč |
PTI0700 | Šnajdr JakubŠnajdr Jakub | Sportovní klub Ptení | C | 50 Kč | |
PTI0880 | Vavrdová KarolínaVavrdová Karolína | Sportovní klub Ptení | C | 50 Kč | |
PTI0550 | Pejřová TerezaPejřová Tereza | Sportovní klub Ptení | C | 50 Kč | |
JZL0950 | Kundratová EvaKundratová Eva | TJ Jižní svahy Zlín | C | 50 Kč | |
PTI0808 | Mikuš MatějMikuš Matěj | Sportovní klub Ptení | C | 50 Kč | |
UOL7508 | Synek MichalSynek Michal | SOB Olomouc | C | 301558 | 50 Kč |
TTR0852 | Nešporová TerezieNešporová Terezie | OOB Třebíč | C | 49689 | 50 Kč |
ASU0699 | Ondruchová AnnaOndruchová Anna | Magnus Orienteering | C | 0 | 50 Kč |
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | C | 301263 | 50 Kč |
UOLxxxx | Synek OndřejSynek Ondřej | SOB Olomouc | 50 Kč | ||
KVS0301 | Rohlík ZbyněkRohlík Zbyněk | SKOB Kobra Vsetín | C | 7864 | 50 Kč |
38S0700 | Volkov MaksymVolkov Maksym | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 2111798 | 50 Kč | |
ASUXXXX | Vorlová EvaVorlová Eva | Magnus Orienteering | 0 | 50 Kč | |
ASU0801 | Šneider KvidoŠneider Kvido | Magnus Orienteering | 50 Kč | ||
ASU0701 | Macek VojtaMacek Vojta | Magnus Orienteering | 50 Kč | ||
ASU0702 | Brzobohatý KarelBrzobohatý Karel | Magnus Orienteering | 50 Kč | ||
KSU06.. | Šána RobertŠána Robert | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50 Kč | ||
KSU07.. | Parttermanová MajdaParttermanová Majda | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50 Kč | ||
ASU0349 | Vít VáclavVít Václav | Magnus Orienteering | C | 0 | 50 Kč |
ASU.... | Pavlík ŠtěpánPavlík Štěpán | Magnus Orienteering | 0 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7050 | Vrtalová GabrielaVrtalová Gabriela | SOB Olomouc | C | 2060253 | 50 Kč |
ZLH7050 | Novotná JitkaNovotná Jitka | OOB TJ Zlaté Hory | C | 361929 | 50 Kč |
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | zapůjčit | 50 Kč |
ODR6100 | Šauman PetrŠauman Petr | SKOB Odry | C | 331055 | 50 Kč |
ZLH6700 | Hastík JiříHastík Jiří | OOB TJ Zlaté Hory | 50 Kč | ||
ZLH0550 | Moskvová AgátaMoskvová Agáta | OOB TJ Zlaté Hory | C | 50 Kč | |
UOL7850 | Smékalová JanaSmékalová Jana | SOB Olomouc | C | 2045207 | 50 Kč |
KSU7667 | Stryková VlastaStryková Vlasta | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886293 | 50 Kč |
KSU7272 | Krčová MartinaKrčová Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 442855 | 50 Kč |
KSU7171 | Polášková JanaPolášková Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52294 | 50 Kč |
KSU6950 | Pšenčíková EvaPšenčíková Eva | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446410 | 50 Kč |
KRN5809 | Žaloudík JiříŽaloudík Jiří | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52638 | 50 Kč |
SSU7050 | Zatloukalová EvaZatloukalová Eva | SK Severka Šumperk | 2027210 | 50 Kč | |
KON8080 | Jílková HanaJílková Hana | KOB Konice | C | 2069073 | 50 Kč |
PTI7375 | Mikšíková KateřinaMikšíková Kateřina | Sportovní klub Ptení | C | 8827 | 50 Kč |
HAV7050 | Vébrová ŠárkaVébrová Šárka | OB Havířov | C | 896971 | 50 Kč |
PTI7619 | Dušek VáclavDušek Václav | Sportovní klub Ptení | C | 8844 | 50 Kč |
PTI8204 | Mikuš OldřichMikuš Oldřich | Sportovní klub Ptení | C | 8830 | 50 Kč |
PTI8365 | Mikušová IvanaMikušová Ivana | Sportovní klub Ptení | C | 8831 | 50 Kč |
UOL7653 | Synková JanaSynková Jana | SOB Olomouc | C | 52458 | 50 Kč |
PLU7777 | Němečková VěraNěmečková Věra | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035158 | 50 Kč |
ASU7499 | Doubravová BlankaDoubravová Blanka | Magnus Orienteering | C | 406938 | 50 Kč |
ASU7498 | Šneiderová LucieŠneiderová Lucie | Magnus Orienteering | C | 7201755 | 50 Kč |
OOL9562 | Slavíčková KlárkaSlavíčková Klárka | SK Haná orienteering | C | 421853 | 50 Kč |
37C0100 | Chmelář JanChmelář Jan | Bez registrace | zapůjčit | 50 Kč | |
UOL7750 | Kopecká JitkaKopecká Jitka | SOB Olomouc | C | 2049535 | 50 Kč |
OOLxxxx | Vaculová JanaVaculová Jana | SK Haná orienteering | 50 Kč | ||
KVS6402 | Rohlík PetrRohlík Petr | SKOB Kobra Vsetín | C | 426339 | 50 Kč |
PTI8448 | Uhrovič BlahoslavUhrovič Blahoslav | Sportovní klub Ptení | C | 50 Kč | |
KRN6151 | Hrouzová JiřinaHrouzová Jiřina | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52626 | 50 Kč |
PTI8937 | Štěpánek RadekŠtěpánek Radek | Sportovní klub Ptení | C | 50 Kč | |
PTI9999 | Vidmuchová MarkétaVidmuchová Markéta | Sportovní klub Ptení | 50 Kč | ||
NNN0051 | Brzoczaschová EmílieBrzoczaschová Emílie | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
NNN0052 | Hulová PetraHulová Petra | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
NNN0053 | Vejtasová KristýnaVejtasová Kristýna | Neregistrovaní | 50 Kč | ||
PTI8500 | Zapletal JaroslavZapletal Jaroslav | Sportovní klub Ptení | C | 8825 | 50 Kč |
PTI9556 | Spurná MartinaSpurná Martina | Sportovní klub Ptení | C | 8833 | 50 Kč |
4HCXX51 | Doskočilová AnnaDoskočilová Anna | PSÍ TÝM | 50 Kč | ||
KSU9908 | Jílek OndřejJílek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056285 | 50 Kč |
PZR5051 | Křížová ZdenkaKřížová Zdenka | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 49821 | 50 Kč |
UOL5555 | Adámková BarboraAdámková Barbora | SOB Olomouc | zapůjčit čip | 50 Kč |