Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0450 | Smékalová ViktorieSmékalová Viktorie | SOB Olomouc | C | 2020728 | 50 Kč |
UOL0451 | Smékalová KarolínaSmékalová Karolína | SOB Olomouc | C | 2020729 | 50 Kč |
KSU0656 | Stryková KarolínaStryková Karolína | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53652 | 50 Kč |
KSU0494 | Šánová JulieŠánová Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443076 | 50 Kč |
KSU0484 | Skoumalová PetraSkoumalová Petra | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446428 | 50 Kč |
KSU0454 | Heclová MarieHeclová Marie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446447 | 50 Kč |
STE0550 | Neumannová KristýnaNeumannová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 2035719 | 50 Kč |
ASU0599 | Navrátilová MarieNavrátilová Marie | Magnus Orienteering | C | 301698 | 50 Kč |
ASU0499 | Vorlová EvaVorlová Eva | Magnus Orienteering | C | 406938 | 50 Kč |
SSU0450 | Zindulková ŠtěpánkaZindulková Štěpánka | SK Severka Šumperk | C | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KSU0393 | Tesařová TerezaTesařová Tereza | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058487 | 50 Kč |
KSU0363 | Hlupá PetraHlupá Petra | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53659 | 50 Kč |
KSU0353 | Hegedüšová ViktorieHegedüšová Viktorie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446409 | 50 Kč |
UOL0452 | Binarová AdélaBinarová Adéla | SOB Olomouc | B | 1398997 | 50 Kč |
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061817 | 50 Kč |
PLU0353 | Staňková MonikaStaňková Monika | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061762 | 50 Kč |
STE0252 | Marková EmaMarková Ema | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035722 | 50 Kč |
STE0250 | Smolková SabinaSmolková Sabina | SK SKI-OB Šternberk | B | 2027230 | 50 Kč |
STE0254 | Vysloužilová TerezaVysloužilová Tereza | SK SKI-OB Šternberk | C | 50 Kč | |
PLU0354 | Hartmannová AnnaHartmannová Anna | TJ SOKOL Plumlov | C | 2051531 | 50 Kč |
KON0272 | Kličková AnnaKličková Anna | KOB Konice | C | 515427 | 50 Kč |
KON0355 | Spurná ŠtěpánkaSpurná Štěpánka | KOB Konice | C | 361976 | 50 Kč |
ASU0299 | Greschnerová TerezaGreschnerová Tereza | Magnus Orienteering | C | 9132 | 50 Kč |
ASU | Pazourová TerezaPazourová Tereza | Magnus Orienteering | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0066 | Lugrová NatalieLugrová Natalie | Oddíl OS SK Prostějov | C | 231316 | 50 Kč |
UOL0156 | Hálková EliškaHálková Eliška | SOB Olomouc | B | 428247 | 50 Kč |
KSU0050 | Pšenčíková AdélaPšenčíková Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446425 | 50 Kč |
KSU0197 | Hajduková JanaHajduková Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2067338 | 50 Kč |
STE0152 | Skoupá VendulaSkoupá Vendula | SK SKI-OB Šternberk | B | 52523 | 50 Kč |
ASU0096 | Benešová BarboraBenešová Barbora | Magnus Orienteering | C | 416715 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KSU9999 | Pukyšová AnežkaPukyšová Anežka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053576 | 80 Kč |
KSU9888 | Habigerová JanaHabigerová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053582 | 80 Kč |
ASU0097 | Plhalová ŠárkaPlhalová Šárka | Magnus Orienteering | A | 920661 | 80 Kč |
JPV9899 | Soldánová TerezaSoldánová Tereza | Oddíl OS SK Prostějov | A | 1007537 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL9750 | Paličková AgátaPaličková Agáta | SOB Olomouc | C | 2059746 | 80 Kč |
KSU9799 | Smrčková DominikaSmrčková Dominika | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 897348 | 80 Kč |
STE9751 | Dosedělová KláraDosedělová Klára | SK SKI-OB Šternberk | C | 2060297 | 80 Kč |
KON9771 | Műllerová KristýnaMűllerová Kristýna | KOB Konice | B | 49367 | 80 Kč |
ASU9797 | Horvátová HanaHorvátová Hana | Magnus Orienteering | A | 980354 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL9353 | Horčičková VendulaHorčičková Vendula | SOB Olomouc | E | 515413 | 80 Kč |
ZBM8966 | Kabáthová EvaKabáthová Eva | SK Brno Žabovřesky | E | 7200341 | 80 Kč |
LPU9053 | Knapová JanaKnapová Jana | OK Lokomotiva Pardubice | E | 906217 | 80 Kč |
LPU9351 | Knapová LenkaKnapová Lenka | OK Lokomotiva Pardubice | E | 2011864 | 80 Kč |
TUR8153 | Omová MichaelaOmová Michaela | OOB TJ Turnov | E | 515086 | 80 Kč |
UOL8951 | Poklopová LenkaPoklopová Lenka | SOB Olomouc | R | 1007544 | 80 Kč |
KON7852 | Otrubová JohanaOtrubová Johana | KOB Konice | C | 995816 | 80 Kč |
UOL9453 | Jeřábková ZuzanaJeřábková Zuzana | SOB Olomouc | C | 361903 | 80 Kč |
KSU9559 | Habigerová RadkaHabigerová Radka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058483 | 80 Kč |
KSU9090 | Buiová AndreaBuiová Andrea | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446450 | 80 Kč |
STE7054 | Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007548 | 80 Kč |
ZPV6970 | Karásková MarcelaKarásková Marcela | KOB ZPV Prostějov | C | 428201 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KSU7793 | Smolíková KateřinaSmolíková Kateřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067339 | 80 Kč |
KSU7787 | Štáblová MichaelaŠtáblová Michaela | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 49418 | 80 Kč |
KSU7272 | Krčová MartinaKrčová Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 442855 | 80 Kč |
KSU7252 | Švancárová HelenaŠvancárová Helena | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2027233 | 80 Kč |
KSU7171 | Polášková JanaPolášková Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 420442 | 80 Kč |
STE7251 | Janků RenataJanků Renata | SK SKI-OB Šternberk | C | 52502 | 80 Kč |
KSU7070 | Rozsívalová HelenaRozsívalová Helena | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443067 | 80 Kč |
ZPV6553 | Jirková RenataJirková Renata | KOB ZPV Prostějov | C | 52427 | 80 Kč |
KSU7373 | Smrčková VěraSmrčková Věra | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 420414 | 80 Kč |
ASU7498 | Šneiderová LucieŠneiderová Lucie | Magnus Orienteering | C | 7201755 | 80 Kč |
KON6285 | Dittrichová LenkaDittrichová Lenka | KOB Konice | C | 52420 | 80 Kč |
37C7650 | Chmelářová RadkaChmelářová Radka | Bez registrace | zapůjčit | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL6953 | Kotrlová GitaKotrlová Gita | SOB Olomouc | C | 352324 | 80 Kč |
JPV6677 | Uchytilová JanaUchytilová Jana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52863 | 80 Kč |
JPV6665 | Janečková MartaJanečková Marta | Oddíl OS SK Prostějov | C | 234537 | 80 Kč |
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075676 | 80 Kč |
JPV6363 | Vavrečková IvanaVavrečková Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52864 | 80 Kč |
UOL6954 | Jeřábková JanaJeřábková Jana | SOB Olomouc | C | 361997 | 80 Kč |
KSU6950 | Pšenčíková EvaPšenčíková Eva | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443106 | 80 Kč |
47C6050 | Felklová JarmilaFelklová Jarmila | ASPV OA Šumperk | 433098 | 80 Kč | |
STE6751 | Neumannová KamilaNeumannová Kamila | SK SKI-OB Šternberk | C | 52514 | 80 Kč |
KON5481 | Sedláčková HanaSedláčková Hana | KOB Konice | C | 52419 | 80 Kč |
NNN | Slezáková LenkaSlezáková Lenka | Neregistrovaní | 425521 | 80 Kč | |
UOL5953 | Hrubanová VěraHrubanová Věra | SOB Olomouc | C | 52439 | 80 Kč |
JPV6971 | Soldánová KarinSoldánová Karin | Oddíl OS SK Prostějov | C | 49888 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OOP4850 | Novotná LudmilaNovotná Ludmila | TJ Opava | C | 52763 | 80 Kč |
UOL5651 | Künstlerová MiladaKünstlerová Milada | SOB Olomouc | C | 52445 | 80 Kč |
HSU5050 | Čadilová AlenaČadilová Alena | Horizont klub Šumperk | C | 52599 | 80 Kč |
KON5887 | Smičková EvaSmičková Eva | KOB Konice | C | 52412 | 80 Kč |
SOP4851 | Suchánková LibušeSuchánková Libuše | OOB TJ Slezan Opava | C | 446344 | 80 Kč |
UOL5858 | Janošíková JaroslavaJanošíková Jaroslava | SOB Olomouc | C | 2059758 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | C | 301263 | 50 Kč |
STE0650 | Zatloukalová JulieZatloukalová Julie | SK SKI-OB Šternberk | C | 52513 | 50 Kč |
KON0444 | Stehlík KarelStehlík Karel | KOB Konice | C | 307329 | 50 Kč |
SSU0350 | Hojgrová TerezaHojgrová Tereza | SK Severka Šumperk | C | 50 Kč | |
37C0650 | Bestová TerezaBestová Tereza | Bez registrace | 224868 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075670 | 50 Kč |
CEL0400 | Tomášek AdamTomášek Adam | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 301567 | 50 Kč |
KSU0616 | Šána RobertŠána Robert | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073736 | 50 Kč |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446437 | 50 Kč |
KSU0515 | Opravil VojtěchOpravil Vojtěch | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073734 | 50 Kč |
KSU0502 | Tomanek LukášTomanek Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 49316 | 50 Kč |
KSU0402 | Polášek VítPolášek Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446419 | 50 Kč |
KSU0400 | Hudos TomášHudos Tomáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446440 | 50 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061810 | 50 Kč |
STE0404 | Janků MartinJanků Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2035728 | 50 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | C | 2051506 | 50 Kč |
ASU0447 | Bartášek TomášBartášek Tomáš | Magnus Orienteering | C | 416716 | 50 Kč |
ASU0448 | Štoudek MartinŠtoudek Martin | Magnus Orienteering | C | 53112 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075675 | 50 Kč |
KSU0401 | Štábl AdamŠtábl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058480 | 50 Kč |
KSU0306 | Stryk ŠtěpánStryk Štěpán | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053547 | 50 Kč |
KSU0202 | Reichl MartinReichl Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 51309 | 50 Kč |
KSU0201 | Hecl FrantišekHecl František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058486 | 50 Kč |
KSU0333 | Patterman ProkopPatterman Prokop | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 442865 | 50 Kč |
STE0204 | Světnický FrantišekSvětnický František | SK SKI-OB Šternberk | B | 2027218 | 50 Kč |
STE0207 | Svoboda RadekSvoboda Radek | SK SKI-OB Šternberk | B | 2032142 | 50 Kč |
ZPV0302 | Karásek MatyášKarásek Matyáš | KOB ZPV Prostějov | C | 426397 | 50 Kč |
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | C | 52718 | 50 Kč |
ASU0249 | Beneš JanBeneš Jan | Magnus Orienteering | C | 53690 | 50 Kč |
SSU0301 | Zindulka JakubZindulka Jakub | SK Severka Šumperk | C | 50 Kč | |
SSU0202 | Seidenglanz JáchymSeidenglanz Jáchym | SK Severka Šumperk | C | 50 Kč | |
37C0300 | Chmelář PavelChmelář Pavel | Bez registrace | zapůjčit | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0104 | Šimek ŠtěpánŠimek Štěpán | SOB Olomouc | B | 52729 | 50 Kč |
ZLH0000 | Siatka VáclavSiatka Václav | OOB TJ Zlaté Hory | C | zapůjčit | 60 Kč |
CEL0100 | Tomášek OndřejTomášek Ondřej | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 301562 | 50 Kč |
KSU0005 | Matoušek MatějMatoušek Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056281 | 50 Kč |
KSU0111 | Babišta AntonínBabišta Antonín | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53649 | 50 Kč |
KSU0105 | Šafář MartinŠafář Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056308 | 50 Kč |
KSU0101 | Krč MatějKrč Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058481 | 50 Kč |
STE0101 | Neumann DavidNeumann David | SK SKI-OB Šternberk | B | 2027241 | 50 Kč |
STE0104 | Poštulka LukášPoštulka Lukáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2060295 | 50 Kč |
PLU0101 | Hartmann MatoušHartmann Matouš | TJ SOKOL Plumlov | B | 2051507 | 50 Kč |
PLU0100 | Halabrín PetrHalabrín Petr | TJ SOKOL Plumlov | C | 50 Kč | |
ZPV0001 | Karásek AdamKarásek Adam | KOB ZPV Prostějov | B | 2070842 | 50 Kč |
37C0100 | Chmelář JanChmelář Jan | Bez registrace | zapůjčit | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV9917 | Janečka ViktorJanečka Viktor | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2075638 | 80 Kč |
CEL9800 | Hubáček FilipHubáček Filip | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 301569 | 80 Kč |
KSU9910 | Dostál PavelDostál Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056276 | 80 Kč |
KSU9909 | Šrámek OndřejŠrámek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2053548 | 80 Kč |
KSU9908 | Jílek OndřejJílek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056285 | 80 Kč |
KSU9906 | Müller JonášMüller Jonáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2053541 | 80 Kč |
KSU9900 | Gedeon DominikGedeon Dominik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2067337 | 80 Kč |
UOL9800 | Mazanec JakubMazanec Jakub | SOB Olomouc | C | 2051499 | 80 Kč |
KON9915 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | KOB Konice | B | 361927 | 80 Kč |
UOL9901 | Vostál DominikVostál Dominik | SOB Olomouc | B | 1400425 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KSU9707 | Knypl JaroslavKnypl Jaroslav | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2067332 | 80 Kč |
UOL9600 | Chvátal ŠtěpánChvátal Štěpán | SOB Olomouc | C | 9200733 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OOL5301 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 52530 | 80 Kč |
ZBM8506 | Rajnošek ZdeněkRajnošek Zdeněk | SK Brno Žabovřesky | C | 515128 | 80 Kč |
AOP9301 | Hadač FilipHadač Filip | Orientační Běh Opava | E | 887157 | 80 Kč |
LPU9307 | Kubelka TomášKubelka Tomáš | OK Lokomotiva Pardubice | R | 889299 | 80 Kč |
ASU9444 | Minář MarekMinář Marek | Magnus Orienteering | E | 920700 | 80 Kč |
PHK7402 | Novotný RadekNovotný Radek | OK 99 Hradec Králové | C | 886826 | 80 Kč |
ZBM9005 | Nykodým MilošNykodým Miloš | SK Brno Žabovřesky | E | 1003623 | 80 Kč |
SRK8905 | Pátek LukášPátek Lukáš | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 9498 | 80 Kč |
AOP9303 | Schuster MarekSchuster Marek | Orientační Běh Opava | E | 995871 | 80 Kč |
PGP8409 | Šedivý JanŠedivý Jan | SK Praga | E | 1406172 | 80 Kč |
SJC8309 | Žaloudek PetrŽaloudek Petr | Sportcentrum Jičín | C | 887908 | 80 Kč |
KSU9202 | Jílek JakubJílek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058482 | 80 Kč |
KSU9142 | Rozsíval AloisRozsíval Alois | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067335 | 80 Kč |
KSU7945 | Turczer PetrTurczer Petr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515179 | 80 Kč |
KSU5801 | Šrámek JaromírŠrámek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515101 | 80 Kč |
JPV7713 | Skřivanek MarcelSkřivanek Marcel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52592 | 80 Kč |
STE7607 | Fendrych MichalFendrych Michal | SK SKI-OB Šternberk | C | 52503 | 80 Kč |
STE7505 | Pudel JardaPudel Jarda | SK SKI-OB Šternberk | C | 52516 | 80 Kč |
STE7401 | Tomanek DanielTomanek Daniel | SK SKI-OB Šternberk | R | 7200324 | 80 Kč |
STE5809 | Václavek TomášVáclavek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 1401181 | 80 Kč |
JPV8201 | Otrusina JiříOtrusina Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1602629 | 80 Kč |
ASU9445 | Dvořáček RadekDvořáček Radek | Magnus Orienteering | A | 682344 | 80 Kč |
ASU9447 | Horvát PetrHorvát Petr | Magnus Orienteering | E | 886264 | 80 Kč |
ASU8817 | Navrátil TomášNavrátil Tomáš | Magnus Orienteering | C | 920666 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV7927 | Hodač KarelHodač Karel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52595 | 80 Kč |
ZLH9301 | Kvapil LadislavKvapil Ladislav | OOB TJ Zlaté Hory | 2073675 | 80 Kč | |
SNA7349 | Slavík PavelSlavík Pavel | TJ START Náchod | C | 9630 | 80 Kč |
ASU9243 | Ostřanský FilipOstřanský Filip | Magnus Orienteering | C | 920681 | 80 Kč |
JPV8917 | Dudík PetrDudík Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52870 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7800 | Kopecký DavidKopecký David | SOB Olomouc | C | 2044889 | 80 Kč |
UOL7005 | Kotrle MiroslavKotrle Miroslav | SOB Olomouc | C | 515079 | 80 Kč |
UOL7503 | Smékal DavidSmékal David | SOB Olomouc | C | 886282 | 80 Kč |
UOL7000 | Hálek JanHálek Jan | SOB Olomouc | C | 436448 | 80 Kč |
KON6919 | Huňka KarelHuňka Karel | KOB Konice | C | 52720 | 80 Kč |
UOL6503 | Šimek RomanŠimek Roman | SOB Olomouc | C | 52733 | 80 Kč |
CEL7015 | Hubáček MartinHubáček Martin | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52409 | 80 Kč |
KSU7601 | Hecl MilošHecl Miloš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886296 | 80 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446432 | 80 Kč |
KSU6701 | Matoušek MilanMatoušek Milan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058461 | 80 Kč |
KSU6349 | Paloncý PavelPaloncý Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886291 | 80 Kč |
UOL7500 | Binar RobertBinar Robert | SOB Olomouc | C | 681853 | 80 Kč |
STE5701 | Václavek JiříVáclavek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 52525 | 80 Kč |
KSU7337 | Patterman PavelPatterman Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446410 | 80 Kč |
STE6307 | Hepnar LubošHepnar Luboš | SK SKI-OB Šternberk | C | 52506 | 80 Kč |
STE7501 | Marek AntonínMarek Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049564 | 80 Kč |
STE5902 | Neumann JaroslavNeumann Jaroslav | SK SKI-OB Šternberk | C | 8276 | 80 Kč |
STE7100 | Smolka MartinSmolka Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027234 | 80 Kč |
STE7000 | Zatloukal RadekZatloukal Radek | SK SKI-OB Šternberk | C | 80 Kč | |
PLU7917 | Otruba KarelOtruba Karel | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035148 | 80 Kč |
KON6111 | Grepl LadislavGrepl Ladislav | KOB Konice | C | 433100 | 80 Kč |
ASU7101 | Šneider MiroslavŠneider Miroslav | Magnus Orienteering | C | 51471 | 80 Kč |
ASUXXXX | Macek KarelMacek Karel | Magnus Orienteering | 0 | 80 Kč | |
ASU7449 | Navrátil MartinNavrátil Martin | Magnus Orienteering | C | zapůjčit | 90 Kč |
SSU7402 | Machus MarekMachus Marek | SK Severka Šumperk | 80 Kč | ||
SSU7401 | Seidenglanz MarekSeidenglanz Marek | SK Severka Šumperk | C | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OOL5707 | Zdráhal RobertZdráhal Robert | SK Haná orienteering | C | 895219 | 80 Kč |
UOL6501 | Pernica JiříPernica Jiří | SOB Olomouc | C | 52478 | 80 Kč |
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 9998666 | 80 Kč |
UOL5301 | Navrátil AntonínNavrátil Antonín | SOB Olomouc | C | 52448 | 80 Kč |
SBR5501 | Vodička LuděkVodička Luděk | SKOB Bruntál | C | 51913 | 80 Kč |
SBR6302 | Řeháček PetrŘeháček Petr | SKOB Bruntál | C | 51873 | 80 Kč |
CEL6426 | Tomášek JiříTomášek Jiří | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52406 | 80 Kč |
UOL6702 | Jeřábek PetrJeřábek Petr | SOB Olomouc | C | 361946 | 80 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 307337 | 80 Kč |
OOL5804 | Albert FrantišekAlbert František | SK Haná orienteering | C | 52531 | 80 Kč |
47C6100 | Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav | ASPV OA Šumperk | 2060274 | 80 Kč | |
47C6000 | Felkl LuděkFelkl Luděk | ASPV OA Šumperk | 52589 | 80 Kč | |
STE6100 | Doseděl EmilDoseděl Emil | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049563 | 80 Kč |
SBR6601 | Sklenář JosefSklenář Josef | SKOB Bruntál | C | 7200586 | 80 Kč |
JPV6526 | Soldán VladimírSoldán Vladimír | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2020730 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 51910 | 80 Kč |
OOP4800 | Novotný StanislNovotný Stanisl | TJ Opava | C | 52762 | 80 Kč |
KSU4900 | Komárek JaromírKomárek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52616 | 80 Kč |
KON5713 | Komínek JaroslavKomínek Jaroslav | KOB Konice | C | 8904 | 80 Kč |
STE4801 | Sklenář AntonínSklenář Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 52517 | 80 Kč |
UOL5900 | Frydrychovský JosefFrydrychovský Josef | SOB Olomouc | C | 2020735 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV4012 | Kroupa JaroslavKroupa Jaroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52869 | 80 Kč |
ZPV3511 | Hynek VladimírHynek Vladimír | KOB ZPV Prostějov | C | 232042 | 80 Kč |
UOL4602 | Gottfried JanGottfried Jan | SOB Olomouc | C | 352323 | 80 Kč |
STE4101 | Čermák MiloslavČermák Miloslav | SK SKI-OB Šternberk | C | 52529 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV6117 | Uchytil VlastimilUchytil Vlastimil | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52854 | 50 Kč |
ZBM1301 | Rajnošek SamRajnošek Sam | SK Brno Žabovřesky | C | 52611 | 50 Kč |
KON0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | KOB Konice | C | 52482 | 50 Kč |
KSU0959 | Tomanková AliceTomanková Alice | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52617 | 50 Kč |
KSU0950 | Paloncý AdélaPaloncý Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058485 | 50 Kč |
KSU0888 | Reichlová PavlaReichlová Pavla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
KSU0850 | Reichlová LucieReichlová Lucie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
KSU0808 | Paloncý JanPaloncý Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058484 | 50 Kč |
PTI0700 | Šnajdr JakubŠnajdr Jakub | Sportovní klub Ptení | C | 8835 | 50 Kč |
STE1150 | Janků MichalaJanků Michala | SK SKI-OB Šternberk | C | 52510 | 50 Kč |
STE0800 | Světnický AntonínSvětnický Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 426369 | 50 Kč |
ASU0748 | Macek VojtěchMacek Vojtěch | Magnus Orienteering | C | 0 | 50 Kč |
ASU0749 | Šneider KvidoŠneider Kvido | Magnus Orienteering | C | 53003 | 50 Kč |
SSU0700 | Zindulka JanZindulka Jan | SK Severka Šumperk | C | 50 Kč | |
SSU0650 | Seidenglanzová JohanaSeidenglanzová Johana | SK Severka Šumperk | C | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7750 | Kopecká JitkaKopecká Jitka | SOB Olomouc | C | 2049535 | 50 Kč |
UOL7850 | Smékalová JanaSmékalová Jana | SOB Olomouc | C | 2045207 | 50 Kč |
JPV6505 | Štorek PetrŠtorek Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075678 | 50 Kč |
UOL7200 | Zbořil CtiradZbořil Ctirad | SOB Olomouc | C | 2060254 | 50 Kč |
UOL7050 | Vrtalová GabrielaVrtalová Gabriela | SOB Olomouc | C | 2060253 | 50 Kč |
UOL6900 | Said MahmoudSaid Mahmoud | SOB Olomouc | C | 420402 | 50 Kč |
KSU7552 | Tomanková MartinaTomanková Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058462 | 50 Kč |
KSU7550 | Heclová JanaHeclová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443087 | 50 Kč |
SBR7750 | Vlachová DitaVlachová Dita | SKOB Bruntál | 2075674 | 50 Kč | |
ASU7799 | Navrátilová HelenaNavrátilová Helena | Magnus Orienteering | C | 0 | 50 Kč |
ASUXXZZ | Bartášek JiříBartášek Jiří | Magnus Orienteering | 0 | 50 Kč | |
7QC 0000 | Navrátil PetrNavrátil Petr | Slavonín | 352337 | 50 Kč |