Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
03.10.2015
Místo konání:
Shromaždiště: obec Pastviny, areál U vleku ,
Pořadatel:
ZAM - OB TJ Sokol Žamberk
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    

D10N 1.70 km, 6 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083389 50 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí 2085581 50 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083356 50 Kč
CHC0652 Krummerová Veronika K.O.B. Choceň C 206484 50 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 50 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027231 50 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009523 50 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027235 50 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070812 50 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 50 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 50 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 50 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 50 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0681 Lacinová Monika OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
BRU0551 Školníková Karla Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425516 50 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2073718 50 Kč
LPU0690 Kuricová Natálie OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LTU0850 Pešanová Emma OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057585 50 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 50 Kč

D10C 2.00 km, 6 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí C 9021 50 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 50 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec C 9043 50 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 9050 50 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425542 50 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025350 50 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 50 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 50 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049520 50 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice C 2049560 50 Kč
LPU0580 Chrbolková Klára OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425514 50 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 50 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2085657 50 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 50 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 50 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové C 28659 50 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 50 Kč
LTU0650 Pešanová Valérie OOB TJ Lokomotiva Trutnov 405972 50 Kč

D12C 2.70 km, 9 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0399 Musilová Elena KOB Ústí nad Orlicí B 681880 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 50 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 425585 50 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078482 50 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 50 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2032104 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 50 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 9200532 50 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 219207 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 50 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 50 Kč
BRU0351 Krejcarová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032373 50 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078488 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 50 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové C 2087682 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 50 Kč
LTU0350 Kinclová Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 50 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 438036 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 410782 75 Kč

D12D 2.60 km, 9 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0350 Šafránková Eliška OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067980 50 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí C 2087684 50 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0000052618 50 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425566 50 Kč
LPU0355 Cibulková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2032160 50 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0381 Rudolfová Veronika OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
SHK0355 Prokšíková Anna Agáta OK Slavia Hradec Králové C 9196 50 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 51489 50 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OB Vamberk C 438605 50 Kč
PHK0356 Pató Johanna OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
LPU0361 Pinke Veronika OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov 405971 50 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057583 50 Kč
HOR0351 Bolechová Vendula TJ Jiskra Hořice C 75 Kč
SHK0358 Brožíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 75 Kč

D14C 3.90 km, 13 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk A 416295 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0002056293 50 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 50 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín B 0002075653 50 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín C 0002056297 50 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 50 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 50 Kč
CHC0151 Jelínková Zuzana K.O.B. Choceň C 206405 50 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň B 9560 50 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002073747 50 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 50 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 50 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 50 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec C 51108 50 Kč
PHK0157 Kopecká Kateřina OK 99 Hradec Králové C 2088716 50 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 50 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové B 331120 50 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 50 Kč
PHK0155 Weberová Adéla OK 99 Hradec Králové C 207832 50 Kč

D14D 2.70 km, 9 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 09594 50 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí C 2087714 50 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín C 0002082909 50 Kč
ZAM0251 Mikysková Doubravka OB TJ Sokol Žamberk C 9285 50 Kč
LPU0161 Schlogerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 2056266 50 Kč
STH0254 Bachtíková Petra SK Studenec C 2009002 50 Kč
PHK0256 Holšteinová Veronika OK 99 Hradec Králové C 51176 50 Kč

D16C 4.10 km, 16 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 80 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 80 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 7204974 80 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice A 682622 80 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 0 80 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 80 Kč
SHK0050 Charvátová Kateřina OK Slavia Hradec Králové C 331229 80 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 80 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 80 Kč
PHK9955 Kubíčková Kateřina OK 99 Hradec Králové B 682637 80 Kč
PHK9953 Truněčková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9458 80 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS0051 Vrbatová Dominika TJ Tatran Hostinné C 2080950 80 Kč

D18C 4.80 km, 16 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 80 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 80 Kč

D21C 6.40 km, 20 kontrol Rank. koef.: 1

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 80 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 80 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009536 80 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 80 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 1398998 80 Kč
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové A 9472 80 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 80 Kč
PHK8152 Matušincová Lucie OK 99 Hradec Králové C 52185 80 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 80 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 80 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 80 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 160 Kč

D21D 4.90 km, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 80 Kč
VAM8451 Hostinská Jana OB Vamberk C 9792 80 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 80 Kč
8RC8750 Rochlová Kateřina BZP 682628 80 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 80 Kč
LPU8660 Drahorádová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9254 80 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 80 Kč
LPU9155 Marešová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 80 Kč
LPU8352 Odvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 835307 80 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
PHK8052 Říhová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 80 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 80 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 80 Kč

D35C 4.80 km, 16 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 80 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 80 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 80 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 80 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 80 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 80 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 80 Kč
LPU7651 Vojtíšková Erika OK Lokomotiva Pardubice C 426370 80 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 9192 80 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 80 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 80 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331619 80 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
PHK7752 Rychterová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9409 80 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 80 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 80 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 80 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 80 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 80 Kč

D35D 4.20 km, 14 kontrol

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 80 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 80 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 80 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 80 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 80 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 9735 80 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 80 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 80 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 80 Kč
VAM7651 Koblicová Milena OB Vamberk C 9483 80 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 80 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009796 80 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 80 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 80 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
LPU7052 Tužilová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 426371 80 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 80 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 80 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 80 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 80 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 80 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 80 Kč
BRU7452 Školníková Marcela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425512 80 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 80 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 80 Kč
LPU7153 Kosová Leona OK Lokomotiva Pardubice C 416272 80 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 120 Kč

D45C 4.10 km, 16 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 80 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 80 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
LPU6555 Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 80 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 80 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 80 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 80 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 80 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 80 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové 219239 80 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 2067950 80 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 80 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 80 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 80 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 120 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 120 Kč

D45D 3.30 km, 14 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 80 Kč
SNA5651 Mikysková Hana TJ START Náchod C 7225 80 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 80 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 80 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 80 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 80 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
SHK6552 Bernartová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 410771 80 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 49868 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 80 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 80 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 120 Kč

D55C 3.30 km, 14 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 80 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 80 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč

D65C 2.70 km, 13 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 80 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč

H10N 1.90 km, 6 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 50 Kč
KUO0601 Hejkrlík Dan KOB Ústí nad Orlicí C 2085637 50 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 50 Kč
SRK0502 Zemánek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425553 50 Kč
SRK0606 Toncr Štěpán SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027219 50 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 50 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 2060236 50 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 50 Kč
PHK0603 Severa Lukáš OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov 416292 50 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov 425571 50 Kč

H10C 2.00 km, 7 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078481 50 Kč
ZAM0501 Hiller Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 9029 50 Kč
ZAM0502 Lesák Lukáš OB TJ Sokol Žamberk C 426332 50 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425589 50 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027229 50 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027238 50 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027209 50 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025360 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2045219 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
LPU0507 Vodička Igor OK Lokomotiva Pardubice C 2075643 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2078477 50 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 2070847 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové C 2080972 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 50 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232649 50 Kč

H12C 2.80 km, 10 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 50 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
KUO0302 Ráček Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2085625 50 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 410340 50 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín C 0002080982 50 Kč
CHC0301 Grundman Viktor K.O.B. Choceň C 2060285 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
SRK0305 Ešpandr Matěj SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027216 50 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 232602 50 Kč
LPU0301 Fencl Jáchym OK Lokomotiva Pardubice B 9651 50 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice B 2045238 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 2035734 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 2049515 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9686 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 50 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 50 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 9709 50 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 50 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 50 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové B 51500 50 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 50 Kč
PHK0403 Suchánek Adam OK 99 Hradec Králové C 2080985 50 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 50 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 50 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 50 Kč

H12D 2.30 km, 7 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 50 Kč
KOR0400 Kopecký Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083387 50 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 50 Kč
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 2085585 50 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0000004742 50 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 0000004290 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
SJC0405 Tuček Jakub Sportcentrum Jičín C 0002088208 50 Kč
CHC0302 Slavík Matěj K.O.B. Choceň C 9558 50 Kč
VAM0400 Koblic Jan OB Vamberk C 9528 50 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2087702 50 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 50 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0321 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0311 Pinke Tomáš OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 75 Kč

H14C 3.40 km, 13 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 50 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 50 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7200595 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín B 0002056299 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 0002056295 50 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0002053545 50 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice B 232622 50 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 50 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 303925 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk B 9284 50 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405998 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405991 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 50 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 50 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 50 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 50 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 4768 50 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 50 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2032156 50 Kč
LPU0207 Šimek Viktor OK Lokomotiva Pardubice C 2049517 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9744 50 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové C 9190 50 Kč
BRU0101 Kolář Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000331235 50 Kč
BRU0103 Školník Eduard Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011796 50 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0002032387 50 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 682336 50 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 50 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057586 50 Kč

H14D 2.80 km, 10 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
KUO0201 Kudrna Dalibor KOB Ústí nad Orlicí C 50 Kč
HOR0200 Kuneš Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2032181 50 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 50 Kč
KOR0201 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 50 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav OB Kunvald C 9017 50 Kč
TYN0101 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 405980 50 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057576 50 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč

H16C 5.60 km, 18 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 80 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 0002025365 80 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 80 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín B 0002056271 80 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 80 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec C 51111 80 Kč
ZAM9903 Doleček Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 2053567 80 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 80 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 80 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 80 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 2075657 80 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 80 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 2032170 80 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 80 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 80 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 80 Kč

H16D 3.40 km, 13 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0006 Dubský Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0000500262 80 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice 425529 80 Kč

H18C 6.60 km, 22 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 80 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 80 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 80 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009814 80 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 80 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9308 80 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 80 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 80 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 80 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové A 224890 80 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 80 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 120 Kč

H21A 10.30 km, 30 kontrol Rank. koef.: 1

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 80 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 80 Kč
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033639 80 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 681889 80 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 331549 80 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 80 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 80 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 160 Kč

H21C 9.00 km, 27 kontrol Rank. koef.: 1

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8301 Drhlík Petr OB Vamberk C 9518 80 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 80 Kč
66C8501 Krunčík Pavel Amatéři 682691 80 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 80 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 80 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí A 887162 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 80 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 80 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 2053589 80 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000301112 80 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 80 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 80 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 80 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 80 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 80 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 80 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 80 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 80 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 80 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 80 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 80 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 80 Kč
SHK8501 Chmelař Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9154 80 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 80 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 80 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OB Vamberk C 9589 80 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9000 80 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 9390 80 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 80 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 80 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 120 Kč

H21D 6.40 km, 21 kontrol Rank. koef.: 1

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 80 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 80 Kč
KOR9000 Růžička Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067958 80 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9614 80 Kč
VAM9700 Kula Tadeáš OB Vamberk 51465 80 Kč
ZAM9606 Pinkas Jan OB TJ Sokol Žamberk C 2075607 80 Kč
CHC8903 Adamec Marek K.O.B. Choceň C 320303 80 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9867 80 Kč
LPU8303 Žemlička Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9283 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
VAM8001 Sršeň Tomáš OB Vamberk C 9590 80 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 80 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 80 Kč

H35C 7.00 km, 20 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 80 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 0000009898 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 80 Kč
VAM7601 Koblic Jan OB Vamberk C 2032163 80 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 80 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 80 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 80 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 80 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 80 Kč
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011799 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 80 Kč
VRL7001 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078489 80 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 80 Kč

H35D 6.20 km, 18 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 80 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 80 Kč
BRM6101 Vodňanský Jaroslav Sokol Burdych C 2032390 80 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 80 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9737 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 80 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027222 80 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301106 80 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 80 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 80 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 80 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 9543 80 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 80 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 80 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 80 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OB Vamberk C 09586 80 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OB Vamberk C 9852 80 Kč
PHK7201 Háp Petr OK 99 Hradec Králové C 9367 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 80 Kč
LPU7110 Kos Radovan OK Lokomotiva Pardubice 416270 80 Kč

H45C 6.60 km, 22 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 80 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 80 Kč
VAM5401 Kotlář Vladimír OB Vamberk C 9667 80 Kč
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 80 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 80 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9599 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel OB Kunvald C 9014 80 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2049528 80 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 80 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 80 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 80 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 80 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 80 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 9561 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 80 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 80 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 80 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 80 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 120 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 120 Kč

H45D 4.50 km, 16 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 80 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 80 Kč
HOS7001 Vrbata Josef TJ Tatran Hostinné C 2085611 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 80 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk OB Kunvald C 9025 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
LPU6501 Čermák Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9305 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 80 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 80 Kč
BRU6902 Frömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033633 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 80 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 80 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 80 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 80 Kč

H55C 5.60 km, 18 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 80 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 9646 80 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 80 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk OB Kunvald C 9027 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 80 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč

H55D 4.70 km, 16 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR5900 Sejkora Miroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051525 80 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 80 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 80 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 80 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč

H65C 4.00 km, 13 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5004 Sponar Jan KOS TJ Tesla Brno C 53295 80 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 80 Kč
SRK4901 Daníček Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009800 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 80 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 80 Kč

H70C 3.30 km, 13 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8963 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 80 Kč

HDR 1.90 km, 6 kontrol

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0950 Sehnoutková Anna OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 50 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 50 Kč
VAM0750 Müllerová Kateřina OB Vamberk C 2060239 50 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 50 Kč
KUO0899 Musilová Johana KOB Ústí nad Orlicí C 51470 50 Kč
6YC0600 Věříš Petr Neregistrovaní 50 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 50 Kč
KUN0751 Ruszová Svatava OB Kunvald C 9022 50 Kč
LPU0620 Machač Václav OK Lokomotiva Pardubice 2085592 50 Kč
LPU0880 Rudolfová Petra OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 50 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 50 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 50 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2035743 50 Kč
LPU0753 Nožičková Lea OK Lokomotiva Pardubice C 9314 50 Kč
LPU0953 Nožičková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 9313 50 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 828384 50 Kč
LPU0755 Stará Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0503 Starý Martin OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 50 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 9299 50 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 50 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 9211 50 Kč
LPU0740 Šparlinek Jan OK Lokomotiva Pardubice 9241 50 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 50 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OB Vamberk C 51468 50 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 50 Kč
PHK0750 Horáková Karolína OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 50 Kč
BRU1000 Zenkner Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032378 50 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 50 Kč
SNA0850 Macková Šárka TJ START Náchod C 2060238 50 Kč
PHK Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové 9407 50 Kč
PHK1313 Liška Albert OK 99 Hradec Králové 50 Kč
PHK1111 Liška Viktor OK 99 Hradec Králové 50 Kč
2JX1000 Koutský Vojtěch Neregistrováný - Koutský zapůjčit 115 Kč
BRU0602 Janata Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032381 75 Kč

P 2.60 km, 11 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR9700 Šafránek Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083388 50 Kč
KOR7050 Hammová Dita OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083380 50 Kč
NNN7520 Kokrdová Věra Neregistrovaní 0002080919 50 Kč
NNN7521 Kopecká Romana Neregistrovaní 0000009039 50 Kč
8RC7100 Věříš Jan BZP zapůjčit 90 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 50 Kč
SRK7566 Ešpandrová Eliška SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2027249 50 Kč
SRK7567 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 9497 50 Kč
SRK7711 Marios Stavrinou SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2027228 50 Kč
SRK7712 Vratislav Hanl SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2027214 50 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C zapůjčit 90 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
LPU8888 Lacina Martin OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU7663 Schlogerová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 2056304 50 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 50 Kč
SHK5701 Stulík Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9113 50 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002011794 50 Kč
KUN7451 Boháčová Alena OB Kunvald 9026 50 Kč
LTU8400 Ondrejček Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov 301593 50 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 50 Kč

T 6.80 km, 24 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU7580 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice 80 Kč
BRU0003 Pelán Josef Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032388 80 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887923 80 Kč
BRU6601 Pelán Kamil Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002033634 80 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 80 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 80 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 120 Kč
celkem přihlášených: 693, vklad: 47440 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.