Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
24.05.2015
Místo konání:
Jevany
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35K     D35L     D45K     D45L     D55     D65     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35K     H35L     H45L     H45K     H55     H65     H75     HDR     P3     T4    
Nahrávám data...

D10L 6 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU0699 Červená AnnaČervená Anna SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 90 Kč
UVP0650 Bohatá MarieBohatá Marie Slovan Praha C 7960 60 Kč
KNC0551 Botková JosefínaBotková Josefína Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 60 Kč
PGP0651 Přibíková AgátaPřibíková Agáta SK Praga C 301617 60 Kč
DKP0950 Janatová ViolkaJanatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 60 Kč
PGP0552 Pokorná NelaPokorná Nela SK Praga C 682654 60 Kč
HCE0650 Müllerová HanaMüllerová Hana TJ Hostivice C 410247 60 Kč
TAP0650 Hladká TerezaHladká Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
24C0650 Andrade MiriamAndrade Miriam OK Vršovice 308380 60 Kč
KTA0751 Doleželová VendulaDoleželová Vendula SK Kotnov Tábor C 05296 60 Kč
HCE0651 Kolencová SáraKolencová Sára TJ Hostivice C zapůjčit 90 Kč
FSP0777 Fibírová LucieFibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081361 60 Kč
PGP0853 Bartalošová AnežkaBartalošová Anežka SK Praga C 2084992 60 Kč
81C0750 Mácová NatálieMácová Natálie Cirkus Čakovice zapůjčit 90 Kč
KAM0754 Kudrnáčová MartaKudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 60 Kč
FSP0750 Kuželová ElaKuželová Ela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2067237 60 Kč
VSP0650 Hroňková BarboraHroňková Barbora USK Praha C 2058491 60 Kč
VSP0950 Kučerová KateřinaKučerová Kateřina USK Praha C 1398983 60 Kč
VSP0654 Pastuszková LauraPastuszková Laura USK Praha C 53374 60 Kč
VSP0850 Zakouřilová KláraZakouřilová Klára USK Praha C 2032113 60 Kč
VSP0651 Jedličková JosefínaJedličková Josefína USK Praha C 443085 60 Kč
NNN9999 Jeřábková TerezaJeřábková Tereza Neregistrovaní 303946 60 Kč
RIC0750 Hudosová KristýnaHudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 60 Kč
DOR0651 Koubková TerezaKoubková Tereza OK Dobříš C 2073727 60 Kč
DOR0750 Mirčeva TerezaMirčeva Tereza OK Dobříš C 2044891 60 Kč
DOR0656 Neuerová AnnaNeuerová Anna OK Dobříš 2080954 60 Kč
DOR0751 Vlašaná KarolínaVlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 60 Kč
DOR0657 Forštová EmaForštová Ema OK Dobříš 2050485 60 Kč
DOR0552 Trefná AnetaTrefná Aneta OK Dobříš 2058502 60 Kč
NNN9947 Schejbalová KlárkaSchejbalová Klárka Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč

D10 7 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0850 Bulířová ŽofieBulířová Žofie KOB Tretra Praha C 60 Kč
EKP0651 Izáková EvaIzáková Eva VŠTJ Ekonom Praha C 2067230 60 Kč
DKL0651 Kohoutová ZdeňkaKohoutová Zdeňka KOB Kladno C 2080902 60 Kč
81C0650 Mácová ŠtěpánkaMácová Štěpánka Cirkus Čakovice zapůjčit 90 Kč
KAM0650 Škáchová ViktorieŠkáchová Viktorie OK Kamenice C 434803 60 Kč
KAM0651 Škáchová ZuzanaŠkáchová Zuzana OK Kamenice C 51550 60 Kč
KAM0551 Balejová JulieBalejová Julie OK Kamenice C 2061855 60 Kč
KAM0552 Jirglová NatálieJirglová Natálie OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
SLA0550 Jirkovská MagdalénaJirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 60 Kč
VSP0751 Baldrianová EvaBaldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
ZVO0557 Švecová KarolínaŠvecová Karolína OB SK Zvole C 2079493 60 Kč
RIC0651 Kotenová MarkétaKotenová Markéta OB Říčany C 2069057 60 Kč
RIC0652 Polívková BeátaPolívková Beáta OB Říčany C 2073696 60 Kč
RIC0653 Růžičková EmaRůžičková Ema OB Říčany C 361931 60 Kč
DOR0650 Bambousková JulieBambousková Julie OK Dobříš C 2044895 60 Kč
MFP0550 Blahutová MartinaBlahutová Martina Matfyz Praha C 53611 60 Kč
RIC0552 Pokorná TereziePokorná Terezie OB Říčany C 2049634 60 Kč
ROU1150 Dobiášová EliškaDobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 8869 60 Kč
SLA0551 Zemková PavlínaZemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 60 Kč

D12 8 kontrol

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU0499 Červená EmaČervená Ema SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 90 Kč
TAP0452 Bulířová EmaBulířová Ema KOB Tretra Praha B 60 Kč
DKP0351 Tichá DoroteaTichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka B 2051523 60 Kč
KNC0352 Botková AlžbětaBotková Alžběta Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 60 Kč
PGP0451 Haková MichaelaHaková Michaela SK Praga C 2051549 60 Kč
PGP0350 Pokorná LindaPokorná Linda SK Praga C 60 Kč
MFP0551 Šimšová PavlaŠimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 60 Kč
KAM0350 Hankovcová HelenaHankovcová Helena OK Kamenice B 442879 60 Kč
KAM0457 Trešlová VeronikaTrešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 60 Kč
KAM0553 Voců AlexandraVoců Alexandra OK Kamenice C 2084935 60 Kč
KAM0354 Baťhová ZuzanaBaťhová Zuzana OK Kamenice C 2085005 60 Kč
KAM0355 Chramostová AmálieChramostová Amálie OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
KAM0455 Jedličková KristýnaJedličková Kristýna OK Kamenice C 2075621 60 Kč
KAM0454 Kubová KristýnaKubová Kristýna OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
KAM0356 Mojžíšková KláraMojžíšková Klára OK Kamenice C 2084936 60 Kč
KAM0453 Nováková KarolínaNováková Karolína OK Kamenice C 2075612 60 Kč
KAM0357 Sluková AdélaSluková Adéla OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
KAM0458 Štěpánková JulieŠtěpánková Julie OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
KAM0456 Teršl AnnaTeršl Anna OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
KAM0452 Víšková VeronikaVíšková Veronika OK Kamenice C 51618 60 Kč
EKP0351 Janečková JosefínaJanečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 60 Kč
VSP0453 Kopecká ValentýnaKopecká Valentýna USK Praha C 2021847 60 Kč
VSP0452 Solarová TerezaSolarová Tereza USK Praha C 2021845 60 Kč
VSP0456 Štraitová JolanaŠtraitová Jolana USK Praha C 2021830 60 Kč
TAP0350 Bartoňová TerezaBartoňová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
ZVO0452 Kramlová BarboraKramlová Barbora OB SK Zvole C 2083385 60 Kč
ZVO0353 Kramlová KateřinaKramlová Kateřina OB SK Zvole C 2083376 60 Kč
ZVO0352 Švecová AnežkaŠvecová Anežka OB SK Zvole C 2079492 60 Kč
RIC0450 De Heij LauraDe Heij Laura OB Říčany C 443070 60 Kč
RIC0550 Pelantová MartinaPelantová Martina OB Říčany C 2051504 60 Kč
RIC0451 Pračková EmaPračková Ema OB Říčany C 426373 60 Kč
DOR0350 Jirasová AnežkaJirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 60 Kč
DOR0454 Lorencová JanaLorencová Jana OK Dobříš C 2058501 60 Kč
DOR0351 Nentvichová JulieNentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 60 Kč
DOR0456 Neubauerová AnnaNeubauerová Anna OK Dobříš 2050486 60 Kč
DOR0452 Vlašaná MichaelaVlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 60 Kč
ROU0350 Dobiášová JitkaDobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 8870 60 Kč
ROU0451 Černá EmaČerná Ema SKOB Roudnice nad Labem C 2080901 60 Kč
DKP0456 Huková RebekaHuková Rebeka Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
RIC0455 Šťásková EliškaŠťásková Eliška OB Říčany 2049635 80 Kč
NNN9949 Lišková KateřinaLišková Kateřina Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč

D14 12 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0151 Geislerová AnetaGeislerová Aneta KOB Kladno C 2042535 60 Kč
KNC0250 Votavová ŽofieVotavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. C 446355 60 Kč
DKL0150 Horychová ZuzanaHorychová Zuzana KOB Kladno C 515197 60 Kč
TAP0255 Hladká GabrielaHladká Gabriela KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
TAP0153 Rosendorfová LenkaRosendorfová Lenka KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
DKP0150 Najmanová AgátaNajmanová Agáta Oddíl OB Kotlářka C 897356 60 Kč
MFP0150 Šimšová BarboraŠimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 60 Kč
TAP0252 Popová JanaPopová Jana KOB Tretra Praha B zapůjčit 90 Kč
LME0250 Bejvlová KarolínaBejvlová Karolína SK Los Mělník B 2058463 60 Kč
KAM0151 Škáchová MagdalenaŠkáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 60 Kč
KAM0252 Chaloupková HanaChaloupková Hana OK Kamenice B 442850 60 Kč
KAM0256 Jirglová AnnaJirglová Anna OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
KAM0253 Mojžíšková LucieMojžíšková Lucie OK Kamenice C 2084949 60 Kč
KAM0257 Selucká AlžbětaSelucká Alžběta OK Kamenice C 2083407 60 Kč
KAM0250 Semíková LucieSemíková Lucie OK Kamenice B 515426 60 Kč
KAM0255 Štěpánková EmaŠtěpánková Ema OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
DKL0250 Vítková BarboraVítková Barbora KOB Kladno C 49641 60 Kč
SLA0350 Jirkovská KateřinaJirkovská Kateřina SKOB Slaný C 206417 60 Kč
DCE0150 Rusá VendulaRusá Vendula KOB Dobřichovice C 232737 60 Kč
VSP0254 Beranová EvaBeranová Eva USK Praha C 2021832 60 Kč
VSP0150 Horáková BarboraHoráková Barbora USK Praha C 331064 60 Kč
VSP0250 Titzová AdélaTitzová Adéla USK Praha B 2035748 60 Kč
ZVO0152 Vallová KristýnaVallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 60 Kč
RIC0150 Hanzalová Marie AnnaHanzalová Marie Anna OB Říčany C 2073686 60 Kč
RIC0250 Sládečková BarboraSládečková Barbora OB Říčany B 448934 60 Kč
DOR0250 Kastnerová JessicaKastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 60 Kč
ZVO0153 Hovorková TerezaHovorková Tereza OB SK Zvole C 2031360 80 Kč

D16 12 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0050 Míchalová ŠárkaMíchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 100 Kč
KPY9951 Lišková HanaLišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 100 Kč
DKL0050 Benešová HanaBenešová Hana KOB Kladno C 49640 100 Kč
KNC9950 Čiháková BarboraČiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 100 Kč
PGP9952 Kolářová JohanaKolářová Johana SK Praga B 897346 100 Kč
ROZ0050 Sedláčková LindaSedláčková Linda OK Roztoky B 232535 100 Kč
ROZ9951 Voltrová AlenaVoltrová Alena OK Roztoky B 7205027 100 Kč
KAM9950 Albrechtová IvetaAlbrechtová Iveta OK Kamenice C 515491 100 Kč
KAM0052 Kyralová AnnaKyralová Anna OK Kamenice C 682649 100 Kč
LME0050 Machová MarieMachová Marie SK Los Mělník B 2060278 100 Kč
VSP9950 Kopecká JohanaKopecká Johana USK Praha B 2021848 100 Kč
VSP0051 Kosíková EliškaKosíková Eliška USK Praha C 9101185 100 Kč
RIC9950 Formánková AnnaFormánková Anna OB Říčany C 2069061 100 Kč
RIC0051 Šrámková HanaŠrámková Hana OB Říčany B 2031355 100 Kč
RIC0151 Vyhnálková MarieVyhnálková Marie OB Říčany B 2019236 100 Kč
DOR0050 Bálková DenisaBálková Denisa OK Dobříš C 2067306 100 Kč
DOR9950 Nentvichová KláraNentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 100 Kč
KNC0051 Kováčiková JolanaKováčiková Jolana Sokol Kostelec n. Č. l. C 224867 150 Kč

D18 13 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9850 Kopecká EliškaKopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 7202873 100 Kč
ROZ9752 Voltrová HanaVoltrová Hana OK Roztoky B 438639 100 Kč
RIC9851 Repiská AmálieRepiská Amálie OB Říčany B 2023817 100 Kč

D21K 11 kontrol Rank. koef.: 1

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP8989 Rydlová EvaRydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová LucieKudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 301379 100 Kč
KPY6050 Freyová MichaelaFreyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
DKP8254 Jiřištová ZuzanaJiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka R 9054 100 Kč
TAP8150 Šubrtová VěraŠubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080988 100 Kč
SJC8484 Kazdová LenkaKazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 995813 100 Kč
DKL8150 Šeborová TerezaŠeborová Tereza KOB Kladno C 52228 100 Kč
EKP6550 Janečková DagmarJanečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 100 Kč
TAP8751 Cikhardtová BalzhimaCikhardtová Balzhima KOB Tretra Praha C 416007 100 Kč
KRP8251 Filipová ZdeňkaFilipová Zdeňka SK KOURA C 8943 100 Kč
RIC9750 Stehlíková AnnaStehlíková Anna OB Říčany C 553447 150 Kč

D21L 17 kontrol Rank. koef.: 1

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP5951 Chloupková JanaChloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 100 Kč
SLP8451 Chloupková RadkaChloupková Radka OOB Slavia Praha C 100 Kč
DKP8655 Foglarová KamilaFoglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 100 Kč
PGP8254 Bozděchová LenkaBozděchová Lenka SK Praga C 2080966 100 Kč
PGP6652 Tichovská HanaTichovská Hana SK Praga C 51676 100 Kč
PGP5850 Zelená MarkétaZelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
SCP7950 Hojná SilvieHojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 100 Kč
FSP6153 Karasová JanaKarasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 100 Kč
KRN8456 Kopcová MichaelaKopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 100 Kč
DKP8651 Plochová DominikaPlochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 100 Kč
SHK8658 Novotná BarboraNovotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 100 Kč
KPY8852 Kohlová ZuzanaKohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 100 Kč
JHB8952 Králová IvetaKrálová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 100 Kč
PGP8154 Bartalošová JanaBartalošová Jana SK Praga C 2084985 100 Kč
PGP8852 Smolková KateřinaSmolková Kateřina SK Praga C 53556 100 Kč
TJP6750 Weislová EvaWeislová Eva TJ Sokol Troja C 51326 100 Kč
TJP7350 Huková PetraHuková Petra TJ Sokol Troja C 411756 100 Kč
KAM7850 Albrechtová EvaAlbrechtová Eva OK Kamenice C 515490 100 Kč
KAM8851 Doležalová MonikaDoležalová Monika OK Kamenice R 232409 100 Kč
KAM7054 Škáchová PetraŠkáchová Petra OK Kamenice C 7201760 100 Kč
TJP9150 Krausová BarboraKrausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 100 Kč
DOB8971 Přecechtělová TerezaPřecechtělová Tereza KOB Dobruška C 8564 100 Kč
VSP7850 Baldrianová BarboraBaldrianová Barbora USK Praha C 9784 100 Kč
VSP7151 Kilarská MarcelaKilarská Marcela USK Praha C 1398972 100 Kč
VSP7551 Kučerová MarieKučerová Marie USK Praha C 53546 100 Kč
DCE7950 Jarošová KláraJarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 100 Kč
SJC8759 Zamrzlová EvaZamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 2067255 100 Kč
ZBM8787 Hrstková VladěnaHrstková Vladěna SK Brno Žabovřesky R 7201204 100 Kč
PGP9150 Slavíková LucieSlavíková Lucie SK Praga C 301700 150 Kč
DKP8550 Schütznerová LucieSchütznerová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9622 150 Kč

D35K 12 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7852 Kurfürstová MagdalenaKurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 100 Kč
UVP7450 Bohatá PavlaBohatá Pavla Slovan Praha C 7920 100 Kč
FSP8051 Skripniková KateřinaSkripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 100 Kč
KNC7151 Dobešová MonikaDobešová Monika Sokol Kostelec n. Č. l. C 438614 100 Kč
MKP7550 Reichlová JanaReichlová Jana SK Meteor Kačerov C 51702 100 Kč
FSP7555 Fibírová ZuzanaFibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 100 Kč
KAM7252 Kováříková ErikaKováříková Erika OK Kamenice C 51499 100 Kč
FSP7851 Kuželová MichaelaKuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 100 Kč
VSP7150 Beranová IvaBeranová Iva USK Praha C 2021834 100 Kč
VSP7255 Horáková LenkaHoráková Lenka USK Praha C 51728 100 Kč
VSP7250 Kopecká AlenaKopecká Alena USK Praha C 2021849 100 Kč
VSP7256 Průšová MarkétaPrůšová Markéta USK Praha C 53160 100 Kč
VSP8050 Uhrová ZuzanaUhrová Zuzana USK Praha C 232062 100 Kč
VSP7453 Zakouřilová HelenaZakouřilová Helena USK Praha C 232401 100 Kč
ZVO7451 Marholdová MartinaMarholdová Martina OB SK Zvole C 438635 100 Kč
RIC7350 De Heij MargitaDe Heij Margita OB Říčany C 443080 100 Kč
RIC7299 Hudosová GábinaHudosová Gábina OB Říčany C 2056283 100 Kč
RIC7850 Pračková ZitaPračková Zita OB Říčany C 2045228 100 Kč
RIC7575 Rožková PetraRožková Petra OB Říčany C 428270 100 Kč
RIC7450 Sládečková LucieSládečková Lucie OB Říčany C 2069063 100 Kč
RIC7650 Tolarová IvanaTolarová Ivana OB Říčany C 2073688 100 Kč
DOR7752 Lorencová MarcelaLorencová Marcela OK Dobříš C 2045320 100 Kč
DOR7350 Mirčeva LenkaMirčeva Lenka OK Dobříš C 2050487 100 Kč
DOR7251 Pavlíčková LenkaPavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 100 Kč
MFP7953 Blahutová HankaBlahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 100 Kč
ROU7451 Dobiášová HanaDobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 8867 100 Kč
PGP7551 Šimerková OlgaŠimerková Olga SK Praga C 682094 150 Kč

D35L 12 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7451 Škorpilová JanaŠkorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 100 Kč
PGP7558 Forštová JitkaForštová Jitka SK Praga C 51268 100 Kč
EKP7453 Izáková IvanaIzáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 100 Kč
TAP7151 Longinová LenkaLonginová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 100 Kč
PGP7651 Haková MagdaHaková Magda SK Praga C 2051544 100 Kč
PGP7562 Pokorná MagdalénaPokorná Magdaléna SK Praga C 51638 100 Kč
SLA7351 Kolářová MichaelaKolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 100 Kč
DKP7250 Tichá DagmarTichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 100 Kč
24C7550 Andrade MilenaAndrade Milena OK Vršovice 2081371 100 Kč
ROZ7050 Sedláčková PetraSedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
CHT7352 Zlesáková StáňaZlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 100 Kč
LME7350 Bejvlová MartinaBejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 100 Kč
OKP7350 Balusková IdaBalusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 100 Kč
KAM7053 Hankovcová LenkaHankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 100 Kč
KAM7750 Rejšková AlenaRejšková Alena OK Kamenice C 2075613 100 Kč
KAM6951 Valášková ŠárkaValášková Šárka OK Kamenice C 232393 100 Kč
PGP7557 Brettlová MartaBrettlová Marta SK Praga C 2060208 100 Kč
VSP7099 Klapalová PavlaKlapalová Pavla USK Praha C 51589 100 Kč
VSP7750 Solarová ZuzanaSolarová Zuzana USK Praha C 2032115 100 Kč
VSP7252 Štraitová JitkaŠtraitová Jitka USK Praha C 51672 100 Kč
RIC7252 Kotenová KláraKotenová Klára OB Říčany C 2073694 100 Kč
RIC7251 Šrámková IvaŠrámková Iva OB Říčany C 2035141 100 Kč
DOR7751 Bernardová MartinaBernardová Martina OK Dobříš C 2058516 100 Kč
DOR5550 Dudíková HanaDudíková Hana OK Dobříš C 411766 100 Kč
DOR7653 Forstereviczová JanaForstereviczová Jana OK Dobříš C 51582 100 Kč
DOR7150 Nová JanaNová Jana OK Dobříš C 2045313 100 Kč
ROU7150 Buková JanaBuková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 100 Kč

D45K 9 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6950 Hrdličková LudmilaHrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 100 Kč
6YC6850 Petrová MartinaPetrová Martina Neregistrovaní 232196 100 Kč
KAM6550 Aschermannová EvaAschermannová Eva OK Kamenice C 301628 100 Kč
KAM6752 Čermáková GabrielaČermáková Gabriela OK Kamenice C 232397 100 Kč
KAM6851 Hlubučková ŠárkaHlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 100 Kč
SCP6450 Čápová IrenaČápová Irena OK Sparta Praha C 361964 100 Kč
ODV6950 Brázdilová RadkaBrázdilová Radka TJ Aero Odolena Voda C 331382 100 Kč

D45L 12 kontrol

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6150 Kavková DanaKavková Dana OK Sparta Praha C 446418 100 Kč
PGP5550 Doležalová VlastaDoležalová Vlasta SK Praga C 52095 100 Kč
DKL7050 Benešová JaroslavaBenešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 100 Kč
KNC6150 Havlíčková JindraHavlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 100 Kč
KNC6750 Čiháková LenkaČiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 100 Kč
TJP5250 Wolkerová DagmarWolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
DKP5752 Dudová HanaDudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
DCE5450 Procházková MilušeProcházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 100 Kč
KNC6550 Komersová JanaKomersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 100 Kč
KNC6251 Kohoutová PavlaKohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 100 Kč
DKP5851 Svobodná EvaSvobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 100 Kč
DKP6651 Illnerová DanielaIllnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 100 Kč
DVP6151 Malačková JanaMalačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 100 Kč
HCE6450 Kettnerová LenkaKettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 100 Kč
OKP6451 Červinková JitkaČervinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 100 Kč
ROZ6150 Voltrová SvatavaVoltrová Svatava OK Roztoky C 438643 100 Kč
OKP6953 Nováková MarieNováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 100 Kč
OKP6651 Nováková IrenaNováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 100 Kč
DKP5650 Mrázková IvanaMrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 100 Kč
PGP6450 Smolková AlenaSmolková Alena SK Praga C 53567 100 Kč
KPY6051 Kohlová AlenaKohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 100 Kč
OKP6150 Jeřábková JanaJeřábková Jana SK OK 24 Praha C 303948 100 Kč
TEH5751 Sládková EvaSládková Eva Sokol Tehov C 51398 100 Kč
KAM6250 Kudrnáčová HanaKudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 100 Kč
DKP6750 Klašková KateřinaKlašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 100 Kč
SJI6051 Hrstková DanaHrstková Dana OK Jihlava C 52358 100 Kč
DCE5550 Mrázová PavlaMrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 100 Kč
VSP6550 Kosíková HelenaKosíková Helena USK Praha C 9101184 100 Kč
VSP6650 Němečková JarmilaNěmečková Jarmila USK Praha C 7965 100 Kč
PGP6352 Ježková ReginaJežková Regina SK Praga C 51660 100 Kč
DOR6450 Kopáčková AlenaKopáčková Alena OK Dobříš C 436940 100 Kč
DKP6652 Lustigová LenkaLustigová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 434580 100 Kč
LME6950 Ždimerová MonikaŽdimerová Monika SK Los Mělník C 232357 100 Kč
MFP6850 Forstová LenkaForstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 100 Kč
DKP5651 Klusáková JitkaKlusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 100 Kč
TJP6451 Baziková LucieBaziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 100 Kč
DKP6551 Řadová JaromíraŘadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 100 Kč
PGP6650 Slavíková KateřinaSlavíková Kateřina SK Praga C 51275 150 Kč
NNN9959 Kováčiková LenkaKováčiková Lenka Neregistrovaní 303937 150 Kč

D55 11 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová NaďaZavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
UVP4950 Nováková JiřinaNováková Jiřina Slovan Praha C 7998 100 Kč
KNC5750 Šilerová ZdenaŠilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 100 Kč
UVP5450 Beranová VlastaBeranová Vlasta Slovan Praha C 7917 100 Kč
DCE5650 Štrossová JiřinaŠtrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 100 Kč
VSP5050 Dohnalová DanaDohnalová Dana USK Praha C 51645 100 Kč
VSP5850 Soukupová MichaelaSoukupová Michaela USK Praha C 232190 100 Kč
DKL5550 Cabrnochová HanaCabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 100 Kč
PGP5851 Jelínková RadanaJelínková Radana SK Praga C 301361 100 Kč
DKP5951 Zelenková EugenieZelenková Eugenie Oddíl OB Kotlářka C 5300 150 Kč

D65 12 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4250 Provazníková SvatavaProvazníková Svatava TJ Sokol Troja C 53532 60 Kč

D75 12 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská JanaHaňkovská Jana SK Praga C 51698 60 Kč
TJP3650 Dolečková MílaDolečková Míla TJ Sokol Troja C 51325 60 Kč

H10L 6 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0700 Geisler RichardGeisler Richard KOB Kladno C 2067952 60 Kč
KNC0700 Borl FilipBorl Filip Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 60 Kč
KNC0553 Vosecký VojtěchVosecký Vojtěch Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 60 Kč
FSP0800 Skripnik MatoušSkripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53159 60 Kč
TAP0801 Šubrt OndřejŠubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085631 60 Kč
FSP0500 Vondra TomášVondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303910 60 Kč
VSP0803 Rod MatyášRod Matyáš USK Praha C 2075699 60 Kč
HCE0600 Hradil MartinHradil Martin TJ Hostivice C zapůjčit 90 Kč
DKP0602 Ledinský MatějLedinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888612 60 Kč
KAM0702 Bažata AlbertoBažata Alberto OK Kamenice C 2084940 60 Kč
KAM0700 Rejšek VáclavRejšek Václav OK Kamenice C 2084939 60 Kč
52X0600 Moravec MichalMoravec Michal SnailSquad 2031347 60 Kč
HCE9999 Toman OndřejToman Ondřej TJ Hostivice zapůjčit 90 Kč
HCE9998 Müller JáchymMüller Jáchym TJ Hostivice zapůjčit 90 Kč
HCE9997 McMenamin TomasMcMenamin Tomas TJ Hostivice zapůjčit 90 Kč
VSP0700 Hroněk ŠtěpánHroněk Štěpán USK Praha C 2058492 60 Kč
VSP0900 Kučera JakubKučera Jakub USK Praha C 2032189 60 Kč
VSP0901 Solar DanielSolar Daniel USK Praha C 2032152 60 Kč
VSP0800 Jedlička AlešJedlička Aleš USK Praha C 2067940 60 Kč
SJP0700 Bláha ŠimonBláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 60 Kč
RIC0703 Krumlovský VojtěchKrumlovský Vojtěch OB Říčany C 2073698 60 Kč
RIC0602 Kotek DaliborKotek Dalibor OB Říčany C 2049633 60 Kč
DOR0600 Bernard RobinBernard Robin OK Dobříš C 2058514 60 Kč
DOR0703 Chmelík ŠtěpánChmelík Štěpán OK Dobříš C 2050493 60 Kč
DOR0701 Jiras AntonínJiras Antonín OK Dobříš C 2042522 60 Kč
DOR0800 Kučera TeodorKučera Teodor OK Dobříš C 2044899 60 Kč
DOR0704 Španěl FilipŠpaněl Filip OK Dobříš 2080956 60 Kč
ROU0801 Havlák ŠtěpánHavlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 60 Kč
ROU0702 Heller JakubHeller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 60 Kč
DKP0801 Víteček ŠimonVíteček Šimon Oddíl OB Kotlářka C 887619 60 Kč
PGP0800 Šimerka OndřejŠimerka Ondřej SK Praga C 2067935 60 Kč
NNN9948 Liška JakubLiška Jakub Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč

H10 7 kontrol

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0502 Šubrt VojtěchŠubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 60 Kč
TAP0602 Bulíř JáchymBulíř Jáchym KOB Tretra Praha C 60 Kč
DKP0600 Tichý HubertTichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 60 Kč
SLA0600 Husák OndřejHusák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 60 Kč
FSP0600 Skripnik NikolaSkripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 60 Kč
TAP0501 Černý MatoušČerný Matouš KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
ROZ0500 Jíra FilipJíra Filip OK Roztoky C 7941 60 Kč
CHT0601 Zlesák MatyášZlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 60 Kč
OKP0500 Himmel OndřejHimmel Ondřej SK OK 24 Praha C zapůjčit 90 Kč
SCP0600 Kuc DavidKuc David OK Sparta Praha C 1007532 60 Kč
PGP0503 Bartaloš MatyášBartaloš Matyáš SK Praga C 2084972 60 Kč
KAM0500 Mišoň DanielMišoň Daniel OK Kamenice C 2084943 60 Kč
KAM0501 Šiler MartinŠiler Martin OK Kamenice C 2083424 60 Kč
SLA0500 Jirkovský JanJirkovský Jan SKOB Slaný C 2011818 60 Kč
VSP0602 Mencl JosefMencl Josef USK Praha C 2021850 60 Kč
VSP0603 Solar AdamSolar Adam USK Praha C 2021846 60 Kč
VSP0701 Štrait VilémŠtrait Vilém USK Praha C 2021829 60 Kč
SJP0500 Bláha MatyášBláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 60 Kč
SJP0501 Bláha VojtěchBláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 60 Kč
ZVO0501 Marhold VáclavMarhold Václav OB SK Zvole C 2051483 60 Kč
RIC0503 Hudos VáclavHudos Václav OB Říčany C 2069064 60 Kč
RIC0507 Krumlovský TomášKrumlovský Tomáš OB Říčany C 2073699 60 Kč
RIC0601 Kubát MatyášKubát Matyáš OB Říčany C 2073690 60 Kč
RIC0705 Němeček ŠtěpánNěmeček Štěpán OB Říčany C 2085615 60 Kč
RIC0700 Pelant JanPelant Jan OB Říčany C 2060263 60 Kč
RIC0501 Rožek VojtěchRožek Vojtěch OB Říčany C 301644 60 Kč
RIC0508 Schnabl DavidSchnabl David OB Říčany C 2069055 60 Kč
RIC0505 Tolar HynekTolar Hynek OB Říčany C 2069070 60 Kč
DOR0509 Forsterevicz OndřejForsterevicz Ondřej OK Dobříš 2050483 60 Kč
DOR0601 Havlíček MartinHavlíček Martin OK Dobříš C 2080952 60 Kč
DOR0505 Jiras JendaJiras Jenda OK Dobříš C 2042521 60 Kč
DOR0702 Lorenc VašíkLorenc Vašík OK Dobříš C 2044885 60 Kč
DOR0502 Nový JáchymNový Jáchym OK Dobříš C 2044888 60 Kč
DOR0508 Španěl BenediktŠpaněl Benedikt OK Dobříš C 2045318 60 Kč
ROU0602 Havlák RenéHavlák René SKOB Roudnice nad Labem C 2087690 60 Kč
ROU0501 Heller JiříHeller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 53537 60 Kč
ZVO0601 Bárta ViktorBárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 60 Kč

H12 8 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP0400 Bohatý JanBohatý Jan Slovan Praha C 7915 60 Kč
KNC0303 Kozadajev AdamKozadajev Adam Sokol Kostelec n. Č. l. C 52256 60 Kč
TAP0401 Šťastný Tomᚊťastný Tomáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
TAP0400 Tůma ŠimonTůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 60 Kč
ROZ0300 Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 60 Kč
MKP0400 Reichl MartinReichl Martin SK Meteor Kačerov C 446449 60 Kč
SCP0400 Kuc RadimKuc Radim OK Sparta Praha C 682668 60 Kč
LME0400 Bejvl MarekBejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 60 Kč
KAM0300 Kovářík TomášKovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 60 Kč
KAM0309 Škácha VítŠkácha Vít OK Kamenice B 682695 60 Kč
KAM0405 Gajda MartinGajda Martin OK Kamenice B 9201061 60 Kč
KAM0400 Hejsek LukášHejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 60 Kč
KAM0301 Chaloupka ViktorChaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 60 Kč
KAM0404 Jedlička JakubJedlička Jakub OK Kamenice C 2075622 60 Kč
KAM0305 Kyral MaxmiliánKyral Maxmilián OK Kamenice B 682639 60 Kč
FSP0400 Kužel JanKužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 60 Kč
DKP0305 Forman ŠimonForman Šimon Oddíl OB Kotlářka C 887932 60 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml.Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 60 Kč
VSP0406 Průša DominikPrůša Dominik USK Praha B 2032107 60 Kč
VSP0401 Titz AdamTitz Adam USK Praha C 2032183 60 Kč
VSP0402 Trnka MarekTrnka Marek USK Praha C 2021843 60 Kč
VSP0300 Trnka Martin junTrnka Martin jun USK Praha C 2021842 60 Kč
VSP0400 Zakouřil MatyášZakouřil Matyáš USK Praha C 232616 60 Kč
ZVO0301 Marhold PřemyslMarhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 60 Kč
RIC0401 Holeček ŠtěpánHoleček Štěpán OB Říčany C 2069053 60 Kč
RIC0301 Rožek VilémRožek Vilém OB Říčany B 9200525 60 Kč
RIC0303 Šrámek JaromírŠrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 60 Kč
DOR0400 Bernard VilémBernard Vilém OK Dobříš C 2058505 60 Kč
DOR0401 Dudla TeodorDudla Teodor OK Dobříš C 2045305 60 Kč
DOR0302 Forsterevicz MatoušForsterevicz Matouš OK Dobříš 2050498 60 Kč
DOR0403 Janda JakubJanda Jakub OK Dobříš C 2045308 60 Kč
DOR0303 Nigrin MatoušNigrin Matouš OK Dobříš C 2067311 60 Kč
DOR0405 Snížek MartinSnížek Martin OK Dobříš C 2042541 60 Kč
DOR0406 Snížek OndřejSnížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 60 Kč
DOR0407 Španěl VojtěchŠpaněl Vojtěch OK Dobříš C 2045304 60 Kč

H14 12 kontrol

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0205 Šubrt MatějŠubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 60 Kč
DKL0103 Vrkota TomášVrkota Tomáš KOB Kladno C 682642 60 Kč
DKL0102 Melichna MatějMelichna Matěj KOB Kladno C 682699 60 Kč
SLA0201 Husák ZdeněkHusák Zdeněk SKOB Slaný B 2056309 60 Kč
DKL0201 Průša JanPrůša Jan KOB Kladno C 515033 60 Kč
TAP0103 Longin JanLongin Jan KOB Tretra Praha B 981814 60 Kč
TAP0106 Šťastný PetrŠťastný Petr KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
DKP0203 Švarc AntonínŠvarc Antonín Oddíl OB Kotlářka B 981832 60 Kč
KNC0102 Borl JaroslavBorl Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 438610 60 Kč
DKL0200 Svoboda LuděkSvoboda Luděk KOB Kladno C 336741 60 Kč
PGP0204 Kolský PavelKolský Pavel SK Praga C 2075683 60 Kč
DKP0210 Malačka MilanMalačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 60 Kč
DKL0101 Kohout VáclavKohout Václav KOB Kladno C 2080903 60 Kč
KNC0100 Volek JaroslavVolek Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 438604 60 Kč
MFP0300 Šimša MartinŠimša Martin Matfyz Praha B 218785 60 Kč
OKP0200 Himmel MarekHimmel Marek SK OK 24 Praha C zapůjčit 90 Kč
KAM0203 Albrecht AdamAlbrecht Adam OK Kamenice C 995899 60 Kč
KAM0107 Bartoň MichalBartoň Michal OK Kamenice B 1407428 60 Kč
KAM0201 Hankovec HugoHankovec Hugo OK Kamenice B 436446 60 Kč
KAM0207 Renda MichalRenda Michal OK Kamenice B 2084934 60 Kč
KAM0100 Valášek VáclavValášek Václav OK Kamenice B 336743 60 Kč
KAM0104 Blaha PetrBlaha Petr OK Kamenice B 2053550 60 Kč
KAM0204 Hejsek FilipHejsek Filip OK Kamenice B 2050496 60 Kč
KAM0209 Mrózek AdamMrózek Adam OK Kamenice C 2083402 60 Kč
KAM0102 Víšek MartinVíšek Martin OK Kamenice B 218797 60 Kč
VSP0100 Javůrek EmilJavůrek Emil USK Praha C 515064 60 Kč
VSP0102 Průša KryštofPrůša Kryštof USK Praha C 2020707 60 Kč
ZVO0101 Marhold OndřejMarhold Ondřej OB SK Zvole C 2023808 60 Kč
RIC0101 Pecháček VítPecháček Vít OB Říčany C 2069066 60 Kč
RIC0100 Pethö AlexPethö Alex OB Říčany C 2069059 60 Kč
RIC0201 Votruba JanVotruba Jan OB Říčany C 2069065 60 Kč
DOR0204 Cvrček AdamCvrček Adam OK Dobříš 2058508 60 Kč
DOR0200 Dudla MaxmiliánDudla Maxmilián OK Dobříš C 2045306 60 Kč
DOR0202 Hamet PetrHamet Petr OK Dobříš C 2045302 60 Kč
DOR0100 Janda OndřejJanda Ondřej OK Dobříš B 2045310 60 Kč
DOR0201 Kroc KryštofKroc Kryštof OK Dobříš C 2044883 60 Kč
DOR0102 Tachezy JanTachezy Jan OK Dobříš B 416159 60 Kč
MFP0101 Forst AntonínForst Antonín Matfyz Praha B 218851 60 Kč
ROU0103 Pohořalý HugoPohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem C 2023957 60 Kč
DKP0204 Víteček JáchymVíteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 446360 60 Kč
SOB0201 Janeček OndřejJaneček Ondřej SOBSA C 4188 80 Kč

H16 11 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9902 Sladkovský JaromírSladkovský Jaromír KOB Tretra Praha B 4193 100 Kč
KNC9900 Varga OndřejVarga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. B 9101673 100 Kč
KAM0002 Hlinka FrantišekHlinka František OK Kamenice C zapůjčit 130 Kč
DKL9901 Vítek KarelVítek Karel KOB Kladno C 2087710 100 Kč
TAP0010 Rohlík MatějRohlík Matěj KOB Tretra Praha C zapůjčit 130 Kč
TAP0012 Čermák PetrČermák Petr KOB Tretra Praha C zapůjčit 130 Kč
DOR9900 Koubek VáclavKoubek Václav OK Dobříš C 2058503 100 Kč
PGP9903 Ždimera JanŽdimera Jan SK Praga C 336710 100 Kč
PHK9905 Mašata MetodějMašata Metoděj OK 99 Hradec Králové B 207870 100 Kč
TAP0000 Janeček JiříJaneček Jiří KOB Tretra Praha C 7201191 150 Kč
TAP0008 Krejčí MichalKrejčí Michal KOB Tretra Praha C 150 Kč
DKL9900 Postolka JáchymPostolka Jáchym KOB Kladno B 888621 150 Kč

H18 13 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9802 Mikeš JanMikeš Jan KOB Tretra Praha B zapůjčit 130 Kč
DKL9800 Beneš JanBeneš Jan KOB Kladno B 49648 100 Kč
FSP9801 Borovička TomášBorovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 100 Kč
PGP9808 Novák AlešNovák Aleš SK Praga B 7202855 100 Kč
DKP9800 Najman MatoušNajman Matouš Oddíl OB Kotlářka C 682081 100 Kč
KAM9800 Bartoň PavelBartoň Pavel OK Kamenice C 1407422 100 Kč
KRP9801 Bartoš PavelBartoš Pavel SK KOURA C 49609 100 Kč
PGP9707 Brázdil PetrBrázdil Petr SK Praga B 331087 100 Kč
RIC9800 Černohorský MikulášČernohorský Mikuláš OB Říčany C 2069051 100 Kč

H21L 26 kontrol Rank. koef.: 1

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8206 Procházka JanProcházka Jan SK Praga C 886265 100 Kč
DKP8606 Ramba JiříRamba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 100 Kč
TJP8400 Junek VladimírJunek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 100 Kč
PGP8302 Sysel OndřejSysel Ondřej SK Praga C 52105 100 Kč
SCP7400 Bašus PetrBašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 100 Kč
MFP7602 Kučera PetrKučera Petr Matfyz Praha C 515076 100 Kč
KRN8203 Kopec TomášKopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 100 Kč
PGP7506 Pokorný OndřejPokorný Ondřej SK Praga C 682686 100 Kč
PGP8409 Šedivý JanŠedivý Jan SK Praga E 1406172 100 Kč
SCP6801 Lohr IvoLohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 100 Kč
DKP6601 Illner JakubIllner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 100 Kč
KRN8101 Peths JanPeths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 100 Kč
DKP8511 Wagner LiborWagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 100 Kč
SCP7500 Khel RichardKhel Richard OK Sparta Praha C 7202899 100 Kč
FSP7600 Vondra JiříVondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 100 Kč
SJC8202 Kazda OndřejKazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 886288 100 Kč
FSP7901 Fibír TomášFibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 100 Kč
KPY8600 Kohl OndřejKohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 100 Kč
SJC8104 Kovář MiroslavKovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 100 Kč
TRI9203 Gazda ViktorGazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 100 Kč
RIC7403 Rožek DavidRožek David OB Říčany C 1111550 100 Kč
LBE6400 Mezník VladimírMezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 100 Kč
KNC8803 Bitter AlešBitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. C 52264 100 Kč
SCP8700 Vrabec TomášVrabec Tomáš OK Sparta Praha C 232028 100 Kč
PHK7107 Mašata RomanMašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 100 Kč
6YC8501 Lužnický JiříLužnický Jiří Neregistrovaní 7205016 100 Kč
KAM9402 Kapal TomášKapal Tomáš OK Kamenice C 232267 150 Kč

H21K 19 kontrol Rank. koef.: 1

(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7612 Hrouda MartinHrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 100 Kč
KNC8101 Besta LukášBesta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 100 Kč
SCP5200 Přeček ZdeněkPřeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 100 Kč
SLA9400 Malec OldřichMalec Oldřich SKOB Slaný C 8801 100 Kč
FSP6803 Žáček MartinŽáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 100 Kč
DKL9600 Průša OndřejPrůša Ondřej KOB Kladno C 232746 100 Kč
PGP8100 Doležal MartinDoležal Martin SK Praga C 1700081 100 Kč
FSP6104 Borovička MilanBorovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 100 Kč
ZBP7102 Toušek FilipToušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 100 Kč
2GC8900 Stepan MarekStepan Marek SKI klub KVary 7204996 100 Kč
BOR7710 Klusáček RadimKlusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 100 Kč
MKP4700 Koč ZdeněkKoč Zdeněk SK Meteor Kačerov C 51706 100 Kč
SHK8200 Souček TomášSouček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 100 Kč
OKP5600 Šámal VáclavŠámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 100 Kč
OKP9000 Červinka JaroslavČervinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 100 Kč
KBP4500 Valter PetrValter Petr KBP Praha C 6645 100 Kč
SCP7201 Podivínský TomášPodivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 100 Kč
KNC9103 Šedivý OndřejŠedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 100 Kč
MFP7100 Šimša JaromírŠimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 100 Kč
ZBP7302 Vaněk PetrVaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
EKP7503 Matoušek PetrMatoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 100 Kč
LME7100 Bejvl JakubBejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 100 Kč
PGP8010 Bartaloš TomášBartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 100 Kč
TJP9401 Smolka OndřejSmolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 100 Kč
EKP8304 Borák MichalBorák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 100 Kč
KAM9202 Hájek AdamHájek Adam OK Kamenice C 2019240 100 Kč
KAM7600 Pašek FrantišekPašek František OK Kamenice C 523000 100 Kč
46X8900 Jurga VáclavJurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 100 Kč
46X8500 Jurga VojtěchJurga Vojtěch Krutě Kruté Krůty zapůjčit 130 Kč
24C8000 Dneboský FrantišekDneboský František OK Vršovice 7200582 100 Kč
LIT8202 Kučerka DavidKučerka David KOB Litvínov C 8105 100 Kč
FSP7611 Nitsch KarelNitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 100 Kč
VSP6902 Aschermann JanAschermann Jan USK Praha C 52284 100 Kč
VSP6507 Semík JanSemík Jan USK Praha C 53572 100 Kč
VSP7602 Štrait MartinŠtrait Martin USK Praha C 410393 100 Kč
VSP5001 Uher PetrUher Petr USK Praha C 52269 100 Kč
JPV8237 Vlach JanVlach Jan Oddíl OS SK Prostějov C 210440 100 Kč
PGP8101 Šolc RadimŠolc Radim SK Praga C 515137 100 Kč
MFP7301 Blahuta MarekBlahuta Marek Matfyz Praha C 897349 100 Kč
DKP8704 Klusák MartinKlusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 100 Kč
ROU9303 Buk JindřichBuk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 100 Kč
ROU9601 Buk MichalBuk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 100 Kč
PGP7504 Hýbl LukášHýbl Lukáš SK Praga C 51628 150 Kč
SLP8503 Fišer JiříFišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 150 Kč

H35K 14 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE8000 Kolenec JanKolenec Jan TJ Hostivice C zapůjčit 130 Kč
KAM7601 Chramosta TomášChramosta Tomáš OK Kamenice zapůjčit 130 Kč
DKP7912 Mencl PavelMencl Pavel Oddíl OB Kotlářka C 515416 100 Kč
VSP7500 Pastuszek JakubPastuszek Jakub USK Praha C 53399 100 Kč
VSP7400 Titz PavelTitz Pavel USK Praha C 1398992 100 Kč
VSP7401 Zakouřil VáclavZakouřil Václav USK Praha C 51724 100 Kč
RIC7301 Tolar JanTolar Jan OB Říčany C 2073691 100 Kč
KAM7201 Balej JiříBalej Jiří OK Kamenice C 2067243 150 Kč

H35L 17 kontrol

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7203 Baldrian PetrBaldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
FSP7400 Kurfürst PavelKurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 100 Kč
DKL7500 Geisler MichalGeisler Michal KOB Kladno C 897353 100 Kč
FSP7613 Tomášek JakubTomášek Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 410391 100 Kč
DKP7100 Šubrt AntonínŠubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 100 Kč
DKL6900 Vinš PavelVinš Pavel KOB Kladno C 51684 100 Kč
DKL7101 Datel JiříDatel Jiří KOB Kladno C 995851 100 Kč
SOB7001 Janeček OndřejJaneček Ondřej SOBSA C 53016 100 Kč
LME7800 Izák PetrIzák Petr SK Los Mělník C 301642 100 Kč
SCP7417 Boudný JanBoudný Jan OK Sparta Praha C 51773 100 Kč
DKL6901 Šemelík PetrŠemelík Petr KOB Kladno C 515065 100 Kč
ROZ7100 Svoboda OndřejSvoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 100 Kč
DVP8001 Hubený MartinHubený Martin DVP ORIENTATION C 515456 100 Kč
CHT7302 Zlesák MartinZlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 100 Kč
OKP6200 Novák IvoNovák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 100 Kč
DKP7901 Ledinský MartinLedinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 888632 100 Kč
KAM7101 Hankovec PetrHankovec Petr OK Kamenice C 995898 100 Kč
KAM7700 Jedlička AdamJedlička Adam OK Kamenice C 2075620 100 Kč
KAM7102 Škácha MichalŠkácha Michal OK Kamenice C 7201769 100 Kč
NNN0000 Šunka JanŠunka Jan Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
VSP7310 Průša MichalPrůša Michal USK Praha C 553437 100 Kč
VSP7303 Solar JanSolar Jan USK Praha C 2032110 100 Kč
RIC7200 Koten PavelKoten Pavel OB Říčany C 2060262 100 Kč
RIC7600 Pecháček LiborPecháček Libor OB Říčany C 2069067 100 Kč
RIC7401 Polívka PetrPolívka Petr OB Říčany C 2073693 100 Kč
RIC7702 Sládeček PetrSládeček Petr OB Říčany C 448937 100 Kč
NNN9979 Plch MartinPlch Martin Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
DOR7302 Bambousek MartinBambousek Martin OK Dobříš C 2045316 100 Kč
DOR7501 Foršt JakubForšt Jakub OK Dobříš C 236022 100 Kč
DOR7101 Kučera PavelKučera Pavel OK Dobříš C 2044897 100 Kč
DOR7100 Španěl OndřejŠpaněl Ondřej OK Dobříš C 2058506 100 Kč
21G7600 Hill RichardHill Richard (GBR) Airienteers zapůjčit 130 Kč
ROU7904 Šlapánek RenéŠlapánek René SKOB Roudnice nad Labem C 51436 100 Kč
ROU7504 Simr PavelSimr Pavel SKOB Roudnice nad Labem C 2031351 100 Kč
ROU7708 Heller JiříHeller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 100 Kč
DKP7201 Víteček JanVíteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 100 Kč

H45L 13 kontrol

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5900 Kavka JiříKavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 100 Kč
KPY6700 Liška JindřichLiška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 100 Kč
PGP5501 Doležal MiroslavDoležal Miroslav SK Praga C 51753 100 Kč
KPY5701 Dobeš VáclavDobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 100 Kč
MKP6402 Reichl MichalReichl Michal SK Meteor Kačerov C 51701 100 Kč
DKP6704 Velichkov PetarVelichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 100 Kč
SLA6200 Malec JaroslavMalec Jaroslav SKOB Slaný C 345950 100 Kč
KPY6201 Kohl JiříKohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
SCP6001 Hošek LadislavHošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 100 Kč
PGP6301 Přibík JanPřibík Jan SK Praga C 51631 100 Kč
KNC6602 Votava PetrVotava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 100 Kč
DCE5500 Procházka AntonínProcházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 100 Kč
KNC7002 Pohnán RadekPohnán Radek Sokol Kostelec n. Č. l. C 981825 100 Kč
DKP6703 Sanna RobertoSanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 100 Kč
KNC5501 Jun DrahomírJun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 100 Kč
HCE5900 Kettner PavelKettner Pavel TJ Hostivice C 515105 100 Kč
LBE7000 Uhlíř PatrikUhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 100 Kč
FSP6700 Krausz MilanKrausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 100 Kč
ROZ6801 Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
ROZ6900 Šimík DanielŠimík Daniel OK Roztoky C 51262 100 Kč
SCP4700 Buriánek JaromírBuriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 100 Kč
5XC6900 Blažek VladimírBlažek Vladimír SK Nepoměřice 682636 100 Kč
KAM6200 Kamerer MarekKamerer Marek OK Kamenice C 439106 100 Kč
KAM6400 Ročejdl MarekRočejdl Marek OK Kamenice C 995804 100 Kč
DKP6500 Klaška PavelKlaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 100 Kč
TAP6102 Tihon JaroslavTihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 100 Kč
VSP6700 Sudre FrédéricSudre Frédéric USK Praha C 52274 100 Kč
SJP6800 Bláha JanBláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 100 Kč
ZVO6902 Brachtl DanielBrachtl Daniel OB SK Zvole C 887907 100 Kč
ZVO6401 Hájek TomášHájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 100 Kč
ZVO6501 Valla ZdeněkValla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 100 Kč
RIC6905 Šrámek PetrŠrámek Petr OB Říčany C 2035144 100 Kč
LME7000 Ždimera ZdeněkŽdimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 100 Kč
DKP6701 Řada RichardŘada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 100 Kč
ROU6202 Buk MiloslavBuk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 100 Kč
PGP6300 Slavík ViktorSlavík Viktor SK Praga C 51276 150 Kč
KAM6900 Hejsek JiříHejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 150 Kč
ZVO6801 Háněl JaromírHáněl Jaromír OB SK Zvole C 2800292 150 Kč

H45K 13 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL6600 Beneš JanBeneš Jan KOB Kladno C 49646 100 Kč
DKP6301 Najman JiříNajman Jiří Oddíl OB Kotlářka C 49896 100 Kč
KAM6500 Aschermann DavidAschermann David OK Kamenice C 428289 100 Kč
KAM6603 Hlubuček TomášHlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 100 Kč
KAM6601 Mack TomášMack Tomáš OK Kamenice C 416156 100 Kč
ZVO6101 Strejc JaroslavStrejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 100 Kč
RIC6900 De Heij MichelDe Heij Michel OB Říčany C 443080 100 Kč
TJP6401 Bazika MiroslavBazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 100 Kč

H55 11 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP5800 Mikeš RadovanMikeš Radovan KOB Tretra Praha C zapůjčit 130 Kč
TJP5500 Cedrych KarelCedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 100 Kč
PGP5900 Grivalský MichalGrivalský Michal SK Praga C 52103 100 Kč
FSP4300 Čadil JanČadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 100 Kč
HCE5901 Kudrnáč MartinKudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 100 Kč
OLP5701 Knotek KamilKnotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 100 Kč
EKP5600 Adrián PetrAdrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 100 Kč
FSP5300 Wald FrantišekWald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 100 Kč
SCP5201 Hojný OldřichHojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 100 Kč
OKP5803 Červinka JaroslavČervinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 100 Kč
EKP5212 Borák StanislavBorák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 100 Kč
MKP5401 Koč LumírKoč Lumír SK Meteor Kačerov C 336747 100 Kč
DKL5201 Brumek StanislavBrumek Stanislav KOB Kladno C 51343 100 Kč
TJP5700 Kraus OtaKraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 100 Kč
OLP5502 John VladimírJohn Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 100 Kč
MAS5401 Hájek JanHájek Jan OOB Aš C 7885 100 Kč
JHB5702 Hrstka VladislavHrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 100 Kč
DCE5400 Jaroš VladimírJaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 100 Kč
VSP5600 Soukup VáclavSoukup Václav USK Praha C 232045 100 Kč
VSP5801 Šváb JanŠváb Jan USK Praha C 886277 100 Kč
KRP5401 Bartoš VratislavBartoš Vratislav SK KOURA C 8941 100 Kč
DKL5400 Cabrnoch JiříCabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 100 Kč
DKP5601 Lustig ZdeněkLustig Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 436443 100 Kč
DOR5500 Dudík PetrDudík Petr OK Dobříš C 303905 100 Kč
KNC5201 Bitter JiříBitter Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 303949 100 Kč

H65 10 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák MilošNovák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
SCP4500 Rakovec MilošRakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 60 Kč
DKL4800 Fujan SlávaFujan Sláva KOB Kladno C 49645 60 Kč
TJP4700 Ryšavý VítRyšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 60 Kč
SLP4601 Novotný JiříNovotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 60 Kč
KPY4600 Duda FrantišekDuda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 60 Kč
MKP4200 Šerák ZdeněkŠerák Zdeněk SK Meteor Kačerov C 51705 60 Kč
TJP4201 Šubrt VáclavŠubrt Václav TJ Sokol Troja C 428292 60 Kč
TJP4200 Veselý RadkoVeselý Radko TJ Sokol Troja C 53517 60 Kč
PGP5000 Kolský AlexanderKolský Alexander SK Praga C 2073709 60 Kč
DKP4300 Procházka ZdenkoProcházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 60 Kč
17X4100 Javůrek JaromírJavůrek Jaromír Aktivity v přirodě 2067261 60 Kč
DKP4700 Procházka AlešProcházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 60 Kč
DCE4401 Paul JosefPaul Josef KOB Dobřichovice C 301171 60 Kč
VSP4300 Dohnal JosefDohnal Josef USK Praha C 51743 60 Kč
SJP4200 Hlavatý KarelHlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 60 Kč
ODV4100 Kuneš VratislavKuneš Vratislav TJ Aero Odolena Voda C 361985 60 Kč
ROU4702 Lebduška PetrLebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 60 Kč
SJC3601 Havlík JaroslavHavlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 9005225 80 Kč
SLA4200 Zábranský EmilZábranský Emil SKOB Slaný C 420425 80 Kč

H75 10 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl VladimírAttl Vladimír SK Praga C 682666 60 Kč
SLP4001 Chloupek RadekChloupek Radek OOB Slavia Praha C 53555 60 Kč
SCP3300 Semorád MilošSemorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 60 Kč
TEP3700 Lejsek TomLejsek Tom Tempo Praha C 51267 60 Kč
FSP3300 Vondra JaroslavVondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 60 Kč
KNC3800 Kalivoda VladimírKalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 60 Kč
FSP3400 Hanák MilanHanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 60 Kč

HDR 6 kontrol

(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1111 Janata MatějJanata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 60 Kč
PGP0950 Pokorná EmaPokorná Ema SK Praga C 51637 60 Kč
PGP1000 Bozděch VojtaBozděch Vojta SK Praga C 51707 60 Kč
FSP1050 Kurfürstová MarieKurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 60 Kč
KRN1051 Pethsová IsabellaPethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov 51933 60 Kč
LBE0950 Uhlířová MarieUhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 218788 60 Kč
LBE1150 Uhlířová EliškaUhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 60 Kč
ROZ0700 Svoboda FrantišekSvoboda František OK Roztoky C 2069049 60 Kč
KTA1151 Doleželová JolanaDoleželová Jolana SK Kotnov Tábor C 05297 60 Kč
TAP1150 Šubrtová BarboraŠubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080987 60 Kč
FSP0850 Vondrová EliškaVondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 60 Kč
TAP0600 Pop JonášPop Jonáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
KNC0554 Kohoutková LucieKohoutková Lucie Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 60 Kč
VSP1153 Rodová AnežkaRodová Anežka USK Praha zapůjčit 90 Kč
HCE0900 Hradil MichalHradil Michal TJ Hostivice C zapůjčit 90 Kč
HCE0800 Kolenec JanKolenec Jan TJ Hostivice C zapůjčit 90 Kč
HCE1000 Müller KarelMüller Karel TJ Hostivice C zapůjčit 90 Kč
FSP0900 Fibír JakubFibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 60 Kč
PGP1050 Bartalošová AdaBartalošová Ada SK Praga C 2085003 60 Kč
MFP1050 Váchová SoňaVáchová Soňa Matfyz Praha C 21521 60 Kč
81C1050 Mácová BarboraMácová Barbora Cirkus Čakovice zapůjčit 90 Kč
KAM0753 Milotová BarboraMilotová Barbora OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
DKL0951 Šeborová KačkaŠeborová Kačka KOB Kladno C 62367 60 Kč
PGP0900 Brettl TobiášBrettl Tobiáš SK Praga C 246850 60 Kč
FSP7610 Kužel TomášKužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 60 Kč
FSP1000 Nitsch OndřejNitsch Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 434826 60 Kč
HCE9996 Toman MatoušToman Matouš TJ Hostivice zapůjčit 90 Kč
HCE9995 Müller FrantišekMüller František TJ Hostivice zapůjčit 90 Kč
HCE9994 McMenamin AnnaMcMenamin Anna TJ Hostivice zapůjčit 90 Kč
VSP1100 Baldrian JosefBaldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
VSP1101 Sudre OndřejSudre Ondřej USK Praha 0 60 Kč
SJP0800 Eiselkolb FilipEiselkolb Filip KČT Slavoj Praha 60 Kč
NNN9989 Bašus OndřejBašus Ondřej Neregistrovaní 416199 60 Kč
NNN9988 Čižínská NikolaČižínská Nikola Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN9987 Lipský ŠimonLipský Šimon Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN9986 Lipská AlžbětaLipská Alžběta Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
RIC0800 De Heij RobertDe Heij Robert OB Říčany C 448936 60 Kč
RIC0850 Kindlová AnežkaKindlová Anežka OB Říčany C zapůjčit 90 Kč
RIC8050 Krumlovská BarboraKrumlovská Barbora OB Říčany C 2073697 60 Kč
RIC0706 Schnabl JakubSchnabl Jakub OB Říčany 2073681 60 Kč
RIC0701 Tolar OndřejTolar Ondřej OB Říčany C 2073695 60 Kč
DOR0950 Dudlová NoemiDudlová Noemi OK Dobříš C 2050489 60 Kč
DOR0850 Forstereviczová JulieForstereviczová Julie OK Dobříš 2050495 60 Kč
DOR1050 Chmelíková AnežkaChmelíková Anežka OK Dobříš 2058510 60 Kč
DOR0900 Jiras FrantišekJiras František OK Dobříš 2080953 60 Kč
DOR0901 Španěl ViktorŠpaněl Viktor OK Dobříš 2044893 60 Kč
DOR0902 Foršt BrunoForšt Bruno OK Dobříš 2045319 60 Kč
MFP0950 Blahutová LucieBlahutová Lucie Matfyz Praha C 405999 60 Kč
ROU0950 Pěkná AlžbětaPěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 60 Kč
ROU1101 Dobiáš JaromírDobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 8866 60 Kč
KAM0951 Balejová SofieBalejová Sofie OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
PGP0407 Šimerka JakubŠimerka Jakub SK Praga C 682658 60 Kč
52X1150 Foučková EmaFoučková Ema SnailSquad 1409875 60 Kč

P3 12 kontrol

(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6850 Míchalová MarcelaMíchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 60 Kč
KPY6650 Lišková HanaLišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 60 Kč
ROU7999 Červená AlenaČervená Alena SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 90 Kč
KNC3300 Kalivoda ViktorKalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 60 Kč
KNC6452 Votavová RenataVotavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 60 Kč
PGP8454 Voborská JanaVoborská Jana SK Praga C 9332 60 Kč
SLA0200 Hrdlička JanHrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 60 Kč
DKL7251 Kohoutová ZdeňkaKohoutová Zdeňka KOB Kladno C 49642 60 Kč
DKL7200 Kohout ZdeněkKohout Zdeněk KOB Kladno C 410721 60 Kč
24C7400 Andrade TelmoAndrade Telmo OK Vršovice 60 Kč
TAP0253 Popová VeronikaPopová Veronika KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
81C0050 Mácova MartinaMácova Martina Cirkus Čakovice zapůjčit 90 Kč
KAM7800 Albrecht VladimírAlbrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 60 Kč
KAM7551 Chramostová BlankaChramostová Blanka OK Kamenice zapůjčit 90 Kč
KAM0503 Milota JakubMilota Jakub OK Kamenice C 682629 60 Kč
KAM7152 Rendová IvaRendová Iva OK Kamenice 2084950 60 Kč
DKP9651 Klašková JosefinaKlašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 60 Kč
24C8150 Kazdová DanaKazdová Dana OK Vršovice 51349 60 Kč
52X7200 Moravec StanislavMoravec Stanislav SnailSquad 1409871 60 Kč
VSP7421 Augusta JiříAugusta Jiří USK Praha C 2021838 60 Kč
VSP7420 Hroněk JanHroněk Jan USK Praha C 2035736 60 Kč
VSP7455 Hroňková MiladaHroňková Milada USK Praha C 2035706 60 Kč
VSP7050 Menclová SilvieMenclová Silvie USK Praha C 51749 60 Kč
VSP0409 Nosek DanielNosek Daniel USK Praha C 446366 60 Kč
VSP6910 Nosek JanNosek Jan USK Praha C 446367 60 Kč
VSP7463 Titzová PavlínaTitzová Pavlína USK Praha C 2049522 60 Kč
SJP7350 Bláhová KateřinaBláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 446359 60 Kč
ZVO7151 Brachtlová KláraBrachtlová Klára OB SK Zvole C 446370 60 Kč
TAP9999 Popová VeronikaPopová Veronika KOB Tretra Praha zapůjčit 90 Kč
DOR7400 Bernard ZdeněkBernard Zdeněk OK Dobříš 2050492 60 Kč
DOR7650 Havlíčková KateřinaHavlíčková Kateřina OK Dobříš 2082932 60 Kč
DOR7450 Jirasová JanaJirasová Jana OK Dobříš 2080951 60 Kč
DOR7451 Koubková DanielaKoubková Daniela OK Dobříš 2073728 60 Kč
DOR9750 Krocová EliškaKrocová Eliška OK Dobříš 2058504 60 Kč
DOR6650 Krocová LudmilaKrocová Ludmila OK Dobříš 2045315 60 Kč
DOR6651 Nentvichová RomanaNentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 60 Kč
DOR0203 Trefný JanTrefný Jan OK Dobříš C 2045317 60 Kč
DOR7801 Trefný PavelTrefný Pavel OK Dobříš 2058512 60 Kč
DOR8100 Chmelík PetrChmelík Petr OK Dobříš 2050488 60 Kč
ROU7550 Pěkná EvaPěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 90 Kč
PGP2800 Samohýl RichardSamohýl Richard SK Praga C 52098 60 Kč
NNN9969 Balcarová MarkétaBalcarová Markéta Neregistrovaní 438638 60 Kč
SLA9250 Zábranská PetraZábranská Petra SKOB Slaný 2023818 60 Kč
DOR0408 Kabele TomášKabele Tomáš OK Dobříš 2044898 60 Kč
DOR7452 Nigrinová HanaNigrinová Hana OK Dobříš 2058513 60 Kč

T4 12 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9851 Hrdličková LudmilaHrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 100 Kč
ROU7499 Červený MojmírČervený Mojmír SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 130 Kč
SLA7452 Husáková PetraHusáková Petra SKOB Slaný C 426378 100 Kč
PTI8448 Uhrovič BlahoslavUhrovič Blahoslav Sportovní klub Ptení C 8881 100 Kč
TAP7452 Hladká MichaelaHladká Michaela KOB Tretra Praha C 981833 100 Kč
FSP9550 Kápičková MichaelaKápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 100 Kč
SCP7850 Khelová PetraKhelová Petra OK Sparta Praha C 416140 100 Kč
OKP6500 Himmel PetrHimmel Petr SK OK 24 Praha C zapůjčit 130 Kč
81C8000 Máca PetrMáca Petr Cirkus Čakovice zapůjčit 130 Kč
46X8450 Jurgová LudmilaJurgová Ludmila Krutě Kruté Krůty zapůjčit 130 Kč
46X8800 Jurgová MartinaJurgová Martina Krutě Kruté Krůty zapůjčit 130 Kč
PHK7906 Silný OndřejSilný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 100 Kč
NNN0002 Nesrovnal JaroslavNesrovnal Jaroslav Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
VSP7110 Javůrek JaromírJavůrek Jaromír USK Praha C 515099 100 Kč
VSP0302 Javůrek TomášJavůrek Tomáš USK Praha C 2032182 100 Kč
VSP7351 Trnková DanaTrnková Dana USK Praha C 2021823 100 Kč
ZBP7751 Jílková RadkaJílková Radka OOB SK Zbraslav C 2075667 100 Kč
NNN9998 Fojtů PetrFojtů Petr Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
RIC7601 Hudos MartinHudos Martin OB Říčany 52621 100 Kč
RIC6200 Němeček KarelNěmeček Karel OB Říčany C 897361 100 Kč
RIC7452 Němečková MichaelaNěmečková Michaela OB Říčany C 2080986 100 Kč
DOR7403 Dudla MichalDudla Michal OK Dobříš C 2050500 100 Kč
DOR6100 Kopáček JiříKopáček Jiří OK Dobříš 443077 100 Kč
DOR7200 Lorenc VáclavLorenc Václav OK Dobříš C 2058507 100 Kč
DOR5800 Nentvich LubomírNentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 100 Kč
DOR7202 Nigrin RadekNigrin Radek OK Dobříš C 2067310 100 Kč
DOR6451 Tachezy RuthTachezy Ruth OK Dobříš 2080904 100 Kč
6UC6700 Sehnal TomášSehnal Tomáš K.O.Poděbrady 100 Kč
SCP9050 Černá EliškaČerná Eliška OK Sparta Praha C zapůjčit 130 Kč
ROU6401 Pohořalý DobroslavPohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 100 Kč
ROU6850 Pohořalá KarolínaPohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 100 Kč
ROU7505 Černý MichalČerný Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 100 Kč
ROU7850 Hellerová AlenaHellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 100 Kč
celkem přihlášených: 802, vklad: 67720 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.