Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0651 | Šaňáková MarieŠaňáková Marie | SOB Olomouc | C | 2088144 | 50 Kč |
KON0799 | Jílková PavlaJílková Pavla | KOB Konice | C | 2069073 | 50 Kč |
KON0666 | Jílková LenkaJílková Lenka | KOB Konice | C | 2069072 | 50 Kč |
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | C | 301263 | 50 Kč |
KSU0660 | Pattermanová MagdalenaPattermanová Magdalena | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
STE0550 | Neumannová KristýnaNeumannová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 2035719 | 50 Kč |
STE0551 | Pospíšilová StellaPospíšilová Stella | SK SKI-OB Šternberk | C | 50 Kč | |
STE0650 | Zatloukalová JulieZatloukalová Julie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080967 | 50 Kč |
ASU0599 | Navrátilová MarieNavrátilová Marie | Magnus Orienteering | C | 301698 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0450 | Smékalová ViktorieSmékalová Viktorie | SOB Olomouc | B | 2020728 | 50 Kč |
UOL0451 | Smékalová KarolínaSmékalová Karolína | SOB Olomouc | B | 2020729 | 50 Kč |
UOL0452 | Binarová AdélaBinarová Adéla | SOB Olomouc | B | 1398997 | 50 Kč |
TTR0351 | Nešporová MarieNešporová Marie | OOB Třebíč | C | 0000052239 | 50 Kč |
KSU0494 | Šánová JulieŠánová Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 443076 | 50 Kč |
KSU0464 | Knyplová TerezaKnyplová Tereza | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446430 | 50 Kč |
KSU0454 | Heclová MarieHeclová Marie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446447 | 50 Kč |
KSU0393 | Tesařová TerezaTesařová Tereza | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058487 | 50 Kč |
KSU0353 | Hegedüšová ViktorieHegedüšová Viktorie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446409 | 50 Kč |
SSU0350 | Hojgrová TerezaHojgrová Tereza | SK Severka Šumperk | C | 50 Kč | |
STE0450 | Lukašáková SáraLukašáková Sára | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035723 | 50 Kč |
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061817 | 50 Kč |
PLU0350 | Němečková KateřinaNěmečková Kateřina | TJ SOKOL Plumlov | B | 1400409 | 50 Kč |
PLU0577 | Otrubová AnnaOtrubová Anna | TJ SOKOL Plumlov | B | 2019215 | 50 Kč |
ASU0498 | Blažková SimonaBlažková Simona | Magnus Orienteering | C | zapůjčit | 60 Kč |
ASU0499 | Vorlová EvaVorlová Eva | Magnus Orienteering | C | 406938 | 50 Kč |
UOL0455 | Hečová VeronikaHečová Veronika | SOB Olomouc | C | zapůjčit | 60 Kč |
ADA0651 | Procházková DoubravkaProcházková Doubravka | OOB Spartak Adamov | C | 981840 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0253 | Raclavská VlaďkaRaclavská Vlaďka | SOB Olomouc | C | 2092433 | 50 Kč |
UOL0251 | Raclavská ZuzanaRaclavská Zuzana | SOB Olomouc | C | 2092434 | 50 Kč |
UOL0252 | Raclavská LenkaRaclavská Lenka | SOB Olomouc | C | 2092435 | 50 Kč |
KSU0197 | Hajduková JanaHajduková Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2067338 | 50 Kč |
STE0252 | Marková EmaMarková Ema | SK SKI-OB Šternberk | A | 7205017 | 50 Kč |
STE0253 | Pospíšilová HelenaPospíšilová Helena | SK SKI-OB Šternberk | C | 442849 | 50 Kč |
STE0152 | Skoupá VendulaSkoupá Vendula | SK SKI-OB Šternberk | B | 7203461 | 50 Kč |
STE0250 | Smolková SabinaSmolková Sabina | SK SKI-OB Šternberk | B | 7206537 | 50 Kč |
ASU0299 | Greschnerová TerezaGreschnerová Tereza | Magnus Orienteering | C | 9132 | 50 Kč |
KON0272 | Kličková AnnaKličková Anna | KOB Konice | C | 515427 | 80 Kč |
STE0254 | Vysloužilová TerezaVysloužilová Tereza | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080968 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ADA0051 | Čížková EliškaČížková Eliška | OOB Spartak Adamov | C | 49863 | 80 Kč |
KSU0050 | Pšenčíková AdélaPšenčíková Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446425 | 80 Kč |
SSU9950 | Zatloukalová RomanaZatloukalová Romana | SK Severka Šumperk | A | 2025342 | 80 Kč |
ZPV9999 | Křečková JanaKřečková Jana | KOB ZPV Prostějov | B | 2073659 | 80 Kč |
TZL0058 | Kundratová LucieKundratová Lucie | SKOB Zlín | A | 7203458 | 80 Kč |
ASU9998 | Pazourová TerezaPazourová Tereza | Magnus Orienteering | C | 920659 | 80 Kč |
UOL0050 | Konečná AdélaKonečná Adéla | SOB Olomouc | C | 2035727 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH9851 | Novotná KláraNovotná Klára | OOB TJ Zlaté Hory | B | 331363 | 80 Kč |
UOL9750 | Paličková AgátaPaličková Agáta | SOB Olomouc | B | 2059746 | 80 Kč |
KSU9888 | Habigerová JanaHabigerová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053582 | 80 Kč |
KSU9799 | Smrčková DominikaSmrčková Dominika | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 897348 | 80 Kč |
STE9751 | Dosedělová KláraDosedělová Klára | SK SKI-OB Šternberk | C | 2060297 | 80 Kč |
VRB9899 | Svačinková KateřinaSvačinková Kateřina | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 436926 | 80 Kč |
ASU9797 | Horvátová HanaHorvátová Hana | Magnus Orienteering | A | 980354 | 80 Kč |
ASU0097 | Plhalová ŠárkaPlhalová Šárka | Magnus Orienteering | A | 920661 | 80 Kč |
KON9898 | Vlachová KateřinaVlachová Kateřina | KOB Konice | A | 52722 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DOB7878 | Černíková BarboraČerníková Barbora | KOB Dobruška | C | 681856 | 80 Kč |
KON9572 | Vlachová EliškaVlachová Eliška | KOB Konice | A | 8898 | 80 Kč |
PTI9474 | Vítková LucieVítková Lucie | Sportovní klub Ptení | C | 8849 | 80 Kč |
KON7852 | Otrubová JohanaOtrubová Johana | KOB Konice | C | 995816 | 80 Kč |
TBM7952 | Kozáková ZdenkaKozáková Zdenka | KOS TJ Tesla Brno | E | 515006 | 80 Kč |
ZPV6970 | Karásková MarcelaKarásková Marcela | KOB ZPV Prostějov | C | 428201 | 80 Kč |
KRN8559 | Rychlá PavlínaRychlá Pavlína | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 446442 | 80 Kč |
ADA9652 | Čížková MarkétaČížková Markéta | OOB Spartak Adamov | B | 49862 | 80 Kč |
KSU9559 | Habigerová RadkaHabigerová Radka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058483 | 80 Kč |
VPM8450 | Jirková PetraJirková Petra | KOS Slavia Plzeň | C | 416122 | 80 Kč |
AOP8152 | Košárková IvaKošárková Iva | Orientační Běh Opava | R | 2082714 | 80 Kč |
STE9456 | Neumannová AnnaNeumannová Anna | SK SKI-OB Šternberk | C | 426325 | 80 Kč |
STE7054 | Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007548 | 80 Kč |
PTI8771 | Boháčová LucieBoháčová Lucie | Sportovní klub Ptení | C | 8829 | 80 Kč |
SBK8151 | Daňková VeronikaDaňková Veronika | KOB START Blansko | C | 219251 | 80 Kč |
CHA9150 | Gorčicová EliškaGorčicová Eliška | OK Chrastava | C | 8197 | 80 Kč |
ASU9271 | Křečková LenkaKřečková Lenka | Magnus Orienteering | C | 515412 | 80 Kč |
SSU8151 | Klíchová JanaKlíchová Jana | SK Severka Šumperk | C | 9480 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV6553 | Jirková RenataJirková Renata | KOB ZPV Prostějov | C | 52427 | 80 Kč |
ZLH7451 | Siatková SilvieSiatková Silvie | OOB TJ Zlaté Hory | C | zapůjčit | 90 Kč |
SSU6091 | Králová ZdenkaKrálová Zdenka | SK Severka Šumperk | C | 1406132 | 80 Kč |
KON8080 | Jílková HanaJílková Hana | KOB Konice | C | 2069071 | 80 Kč |
TTR7251 | Nešporová MarieNešporová Marie | OOB Třebíč | C | 0000052242 | 80 Kč |
KSU7787 | Štáblová MichaelaŠtáblová Michaela | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 49418 | 80 Kč |
KSU7552 | Tomanková MartinaTomanková Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058462 | 80 Kč |
KSU7551 | Pattermanová IvanaPattermanová Ivana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 80 Kč | |
KSU7383 | Mlčková JanaMlčková Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52258 | 80 Kč |
KSU7272 | Krčová MartinaKrčová Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 442855 | 80 Kč |
ZPV7076 | Křečková PetraKřečková Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52582 | 80 Kč |
VBM6555 | Jemelíková LadaJemelíková Lada | VSK Mendelu Brno | C | 53223 | 80 Kč |
STE7251 | Janků RenataJanků Renata | SK SKI-OB Šternberk | C | 52502 | 80 Kč |
STE7550 | Marková EvaMarková Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080963 | 80 Kč |
STE7352 | Zbraňková MagdaZbraňková Magda | SK SKI-OB Šternberk | C | 52535 | 80 Kč |
BBM7155 | Kunzová IvanaKunzová Ivana | BETA URSUS Rosice | C | 52346 | 80 Kč |
PLU7777 | Němečková VěraNěmečková Věra | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035158 | 80 Kč |
ODR7450 | Králová IvanaKrálová Ivana | SKOB Odry | C | 49479 | 80 Kč |
VRB7777 | Svačinková JitkaSvačinková Jitka | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 436921 | 80 Kč |
JZL7351 | Kundratová JanaKundratová Jana | TJ Jižní svahy Zlín | C | 53360 | 80 Kč |
ZPV6666 | Jarošová PetraJarošová Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52654 | 80 Kč |
STE7454 | Urbanová EditaUrbanová Edita | SK SKI-OB Šternberk | C | 52480 | 80 Kč |
ZBM6251 | Hrušková LenkaHrušková Lenka | SK Brno Žabovřesky | C | 49398 | 80 Kč |
JPV7550 | Poláčková MonikaPoláčková Monika | Oddíl OS SK Prostějov | zapůjčit | 130 Kč | |
ADA7454 | Strýčková MonikaStrýčková Monika | OOB Spartak Adamov | C | 2073658 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH5950 | Pavlíková HanaPavlíková Hana | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52658 | 80 Kč |
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 224901 | 80 Kč |
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075676 | 80 Kč |
BBM6550 | Peřinková IrenaPeřinková Irena | BETA URSUS Rosice | C | 331257 | 80 Kč |
47C6050 | Felklová JarmilaFelklová Jarmila | ASPV OA Šumperk | 433098 | 80 Kč | |
47C6850 | Ženčáková MarieŽenčáková Marie | ASPV OA Šumperk | 2032185 | 80 Kč | |
JPV6363 | Vavrečková IvanaVavrečková Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52864 | 80 Kč |
KON6389 | Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava | KOB Konice | C | 52417 | 80 Kč |
38S6150 | Denysenko TamaraDenysenko Tamara | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 7200270 | 80 Kč | |
KSU6950 | Pšenčíková EvaPšenčíková Eva | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443106 | 80 Kč |
LBM5795 | Janská IvaJanská Iva | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52090 | 80 Kč |
STE6751 | Neumannová KamilaNeumannová Kamila | SK SKI-OB Šternberk | C | 52514 | 80 Kč |
CHA6550 | Gorčicová IvanaGorčicová Ivana | OK Chrastava | C | 8179 | 80 Kč |
SBR6150 | Czaschová IrenaCzaschová Irena | SKOB Bruntál | C | 51915 | 80 Kč |
ASU6099 | Strachotová EvaStrachotová Eva | Magnus Orienteering | C | 52560 | 80 Kč |
ABM6666 | Tomanová ElenaTomanová Elena | KOB ALFA Brno | C | 2075673 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH4850 | Novotná LudmilaNovotná Ludmila | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52763 | 80 Kč |
KON5887 | Smičková EvaSmičková Eva | KOB Konice | C | 52412 | 80 Kč |
HSU5050 | Čadilová AlenaČadilová Alena | Horizont klub Šumperk | C | 52599 | 80 Kč |
HSU5350 | Štáblová JitkaŠtáblová Jitka | Horizont klub Šumperk | C | 52557 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0652 | Dráčová BarboraDráčová Barbora | SOB Olomouc | 2069080 | 50 Kč | |
VCB0752 | Janošíková MarieJanošíková Marie | OB České Budějovice | C | 416309 | 50 Kč |
VCB0552 | Janošíková EvaJanošíková Eva | OB České Budějovice | C | 416310 | 50 Kč |
KRN0757 | Rychlá KarolínaRychlá Karolína | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 1400404 | 50 Kč |
SSU0650 | Seidenglanzová JohanaSeidenglanzová Johana | SK Severka Šumperk | C | 6710 | 50 Kč |
STE0800 | Světnický AntonínSvětnický Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 426369 | 50 Kč |
HOB1101 | Kratochvíl DavidKratochvíl David | SK OB Horní Benešov | C | 53348 | 50 Kč |
JZL0700 | Kundrata VítKundrata Vít | TJ Jižní svahy Zlín | C | 50 Kč | |
JZL0950 | Kundratová EvaKundratová Eva | TJ Jižní svahy Zlín | C | 218973 | 50 Kč |
TBM0758 | Dobrovolná AnnaDobrovolná Anna | KOS TJ Tesla Brno | 2081351 | 50 Kč | |
JPV0500 | Poláček TomášPoláček Tomáš | Oddíl OS SK Prostějov | zapůjčit | 60 Kč | |
NNN0550 | Plachá AnetaPlachá Aneta | Neregistrovaní | zapůjčit | 60 Kč | |
NNN0700 | Plachý OndraPlachý Ondra | Neregistrovaní | zapůjčit | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075670 | 50 Kč |
TTR0502 | Nešpor JiříNešpor Jiří | OOB Třebíč | C | 0000052248 | 50 Kč |
KSU0700 | Mlček VincencMlček Vincenc | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
KSU0616 | Šána RobertŠána Robert | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073736 | 50 Kč |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446437 | 50 Kč |
KSU0505 | Kroul JiříKroul Jiří | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53565 | 50 Kč |
KSU0502 | Tomanek LukášTomanek Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 49316 | 50 Kč |
PLU0503 | Karásek AntonínKarásek Antonín | TJ SOKOL Plumlov | 53588 | 50 Kč | |
PTI0500 | Fajst VojtěchFajst Vojtěch | Sportovní klub Ptení | C | 08837 | 50 Kč |
ASU0547 | Greschner AdamGreschner Adam | Magnus Orienteering | C | zapůjčit | 60 Kč |
ASU0548 | Hohn MatějHohn Matěj | Magnus Orienteering | C | 2080969 | 50 Kč |
ASU0747 | Navrátil PavelNavrátil Pavel | Magnus Orienteering | C | zapůjčit | 60 Kč |
JPV0515 | Fic DaliborFic Dalibor | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52842 | 50 Kč |
ASU0500 | Kobylka DavidKobylka David | Magnus Orienteering | zapůjčit | 60 Kč | |
KSU0515 | Opravil VojtěchOpravil Vojtěch | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073734 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | B | 52718 | 50 Kč |
CEL0400 | Tomášek AdamTomášek Adam | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 301567 | 50 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | B | 2051506 | 50 Kč |
ZPV0302 | Karásek MatyášKarásek Matyáš | KOB ZPV Prostějov | C | 426397 | 50 Kč |
ZPV0300 | Hošťálek OndřejHošťálek Ondřej | KOB ZPV Prostějov | C | 206390 | 50 Kč |
KSU0404 | Pavelka OndřejPavelka Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446448 | 50 Kč |
KSU0306 | Stryk ŠtěpánStryk Štěpán | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053547 | 50 Kč |
STE0300 | Cupal PetrCupal Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027236 | 50 Kč |
STE0404 | Janků MartinJanků Martin | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035728 | 50 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061810 | 50 Kč |
PLU0300 | Novák RostislavNovák Rostislav | TJ SOKOL Plumlov | C | 2087634 | 50 Kč |
ODR0400 | Král JiříKrál Jiří | SKOB Odry | C | 49334 | 50 Kč |
ODR0300 | Matěja JanMatěja Jan | SKOB Odry | 49357 | 50 Kč | |
UOL0400 | Náhončík JakubNáhončík Jakub | SOB Olomouc | C | 2069082 | 50 Kč |
SKM0300 | Frkal JiříFrkal Jiří | KOB Směr Kroměříž | 416077 | 50 Kč | |
ASU0448 | Štoudek MartinŠtoudek Martin | Magnus Orienteering | C | 53112 | 50 Kč |
ADA0503 | Strýček JanStrýček Jan | OOB Spartak Adamov | C | 2073679 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV0201 | Jirka MatyášJirka Matyáš | KOB ZPV Prostějov | B | 206496 | 50 Kč |
UOL0201 | Dostál FrantišekDostál František | SOB Olomouc | C | 2088178 | 50 Kč |
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075675 | 50 Kč |
JPV0123 | Holusek JiříHolusek Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52746 | 50 Kč |
CEL0100 | Tomášek OndřejTomášek Ondřej | TJ Sokol Čelechovice na Hané | B | 301562 | 50 Kč |
UOL0202 | Jedzok VojtěchJedzok Vojtěch | SOB Olomouc | 2069083 | 50 Kč | |
TTR0101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | B | 0000416215 | 50 Kč |
KSU0201 | Hecl FrantišekHecl František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058486 | 50 Kč |
KSU0111 | Babišta AntonínBabišta Antonín | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 53649 | 50 Kč |
KSU0101 | Krč MatějKrč Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058481 | 50 Kč |
SSU0202 | Seidenglanz JáchymSeidenglanz Jáchym | SK Severka Šumperk | B | 1407427 | 50 Kč |
STE0208 | Doležal MatyášDoležal Matyáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2073721 | 50 Kč |
STE0200 | Hájek TomášHájek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027240 | 50 Kč |
STE0202 | Lukašák ŠimonLukašák Šimon | SK SKI-OB Šternberk | B | 2032192 | 50 Kč |
STE0101 | Neumann DavidNeumann David | SK SKI-OB Šternberk | B | 2027241 | 50 Kč |
STE0104 | Poštulka LukášPoštulka Lukáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060295 | 50 Kč |
STE0204 | Světnický FrantišekSvětnický František | SK SKI-OB Šternberk | A | 2027218 | 50 Kč |
STE0207 | Svoboda RadekSvoboda Radek | SK SKI-OB Šternberk | B | 2032142 | 50 Kč |
PLU0100 | Halabrín PetrHalabrín Petr | TJ SOKOL Plumlov | C | 50 Kč | |
JZL0201 | Kundrata JanKundrata Jan | TJ Jižní svahy Zlín | B | 53353 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9915 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | KOB Konice | B | 2020742 | 80 Kč |
SSU0000 | Kaprál JanKaprál Jan | SK Severka Šumperk | B | 52549 | 80 Kč |
ZPV0001 | Karásek AdamKarásek Adam | KOB ZPV Prostějov | B | 2070842 | 80 Kč |
KON0013 | Šudřich Tomᚊudřich Tomáš | KOB Konice | C | 2083419 | 80 Kč |
KSU9906 | Müller JonášMüller Jonáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2053541 | 80 Kč |
KSU9900 | Gedeon DominikGedeon Dominik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2067337 | 80 Kč |
KSU0005 | Matoušek MatějMatoušek Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056281 | 80 Kč |
KSU0044 | Kroul JosefKroul Josef | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056268 | 80 Kč |
KSU0013 | Šafář VojtěchŠafář Vojtěch | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 229473 | 80 Kč |
KSU0105 | Šafář MartinŠafář Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056308 | 80 Kč |
UOL0000 | Prachař MatoušPrachař Matouš | SOB Olomouc | B | 2069081 | 80 Kč |
JPV9912 | Honkyš JanHonkyš Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 439233 | 80 Kč |
UOL9901 | Vostál DominikVostál Dominik | SOB Olomouc | C | 1400425 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL9801 | Chaloupka JosefChaloupka Josef | SOB Olomouc | B | 2069084 | 80 Kč |
SSU9701 | Vosáhlo JanVosáhlo Jan | SK Severka Šumperk | B | 9005223 | 80 Kč |
JPV9915 | Kašpar PetrKašpar Petr | Oddíl OS SK Prostějov | A | 2069090 | 80 Kč |
KSU9707 | Knypl JaroslavKnypl Jaroslav | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067332 | 80 Kč |
STE0007 | Bořánek MichalBořánek Michal | SK SKI-OB Šternberk | A | 2032171 | 80 Kč |
STE9700 | Poštulka TomášPoštulka Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060296 | 80 Kč |
UOL9800 | Mazanec JakubMazanec Jakub | SOB Olomouc | C | 2051499 | 80 Kč |
JPV9824 | Kočí JosefKočí Josef | Oddíl OS SK Prostějov | A | 1007539 | 80 Kč |
JPV9707 | Honkyš PavelHonkyš Pavel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 234582 | 80 Kč |
ASU9747 | Kašpar JakubKašpar Jakub | Magnus Orienteering | A | 920686 | 80 Kč |
AOP9900 | Tesař VojtěchTesař Vojtěch | Orientační Běh Opava | A | 331752 | 80 Kč |
JPV9800 | Hubáček FilipHubáček Filip | Oddíl OS SK Prostějov | A | 301569 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM5711 | Minařík LubošMinařík Luboš | KOS TJ Tesla Brno | C | 53235 | 80 Kč |
SCP7201 | Podivínský TomášPodivínský Tomáš | OK Sparta Praha | C | 51557 | 80 Kč |
SOP8802 | Lichý OndřejLichý Ondřej | OOB TJ Slezan Opava | C | 49304 | 80 Kč |
JPV9509 | Fajkus RadimFajkus Radim | Oddíl OS SK Prostějov | A | 1602630 | 80 Kč |
VPM7905 | Jirka JakubJirka Jakub | KOS Slavia Plzeň | C | 52429 | 80 Kč |
SBK7541 | Daněk RomanDaněk Roman | KOB START Blansko | C | 811213 | 80 Kč |
CHA6200 | Gorčica PavelGorčica Pavel | OK Chrastava | C | 8174 | 80 Kč |
SBK7911 | Dressler JanDressler Jan | KOB START Blansko | C | 2045244 | 80 Kč |
SKM0000 | Darebník LadislavDarebník Ladislav | KOB Směr Kroměříž | 253380 | 80 Kč | |
PLU7917 | Otruba KarelOtruba Karel | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035148 | 80 Kč |
CEL5628 | Špičák FrantišekŠpičák František | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52744 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV8201 | Otrusina JiříOtrusina Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1602629 | 80 Kč |
PTI8527 | Klváček AlešKlváček Aleš | Sportovní klub Ptení | C | 8822 | 80 Kč |
ZPV7900 | Karásek MichalKarásek Michal | KOB ZPV Prostějov | C | 433096 | 80 Kč |
TBM8201 | Kozák OsvaldKozák Osvald | KOS TJ Tesla Brno | R | 515009 | 80 Kč |
SSU7004 | Kašpar JaroslavKašpar Jaroslav | SK Severka Šumperk | C | 2069100 | 80 Kč |
UOL7501 | Trávníček JanTrávníček Jan | SOB Olomouc | C | 301557 | 80 Kč |
KRN8505 | Rychlý PavelRychlý Pavel | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 886824 | 80 Kč |
ADA7101 | Čížek PetrČížek Petr | OOB Spartak Adamov | C | 336714 | 80 Kč |
KSU9202 | Jílek JakubJílek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058482 | 80 Kč |
AOP7102 | Košárek PavelKošárek Pavel | Orientační Běh Opava | C | 51568 | 80 Kč |
STE9202 | Doležel OndřejDoležel Ondřej | SK SKI-OB Šternberk | C | 51123 | 80 Kč |
STE6100 | Doseděl EmilDoseděl Emil | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049563 | 80 Kč |
STE7607 | Fendrych MichalFendrych Michal | SK SKI-OB Šternberk | C | 52503 | 80 Kč |
STE7102 | Janků MarekJanků Marek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073657 | 80 Kč |
STE7505 | Pudel JardaPudel Jarda | SK SKI-OB Šternberk | C | 52516 | 80 Kč |
STE6501 | Skyva PetrSkyva Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007547 | 80 Kč |
STE7401 | Tomanek DanielTomanek Daniel | SK SKI-OB Šternberk | C | 7200324 | 80 Kč |
ODR7101 | Rigó MarekRigó Marek | SKOB Odry | C | 52756 | 80 Kč |
TJN8700 | Strachota PetrStrachota Petr | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 886714 | 80 Kč |
PLU7417 | Otruba MarekOtruba Marek | TJ SOKOL Plumlov | C | 995892 | 80 Kč |
KSU5801 | Šrámek JaromírŠrámek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515101 | 80 Kč |
JPV9807 | Vystavěl OndřejVystavěl Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | A | 1602633 | 80 Kč |
AOP6702 | Tesař JiříTesař Jiří | Orientační Běh Opava | C | 352349 | 80 Kč |
SSU8243 | Král VáclavKrál Václav | SK Severka Šumperk | C | 332966 | 80 Kč |
VBM8205 | Otrusina DavidOtrusina David | VSK Mendelu Brno | C | 682351 | 80 Kč |
STE9411 | Skoupý JanSkoupý Jan | SK SKI-OB Šternberk | R | 2027239 | 80 Kč |
2GC8900 | Štěpán MarekŠtěpán Marek | SKI klub KVary | 7204996 | 120 Kč | |
NNN8003 | Šnyrch MarekŠnyrch Marek | Neregistrovaní | zapůjčit | 130 Kč | |
ADA7512 | Procházka JiříProcházka Jiří | OOB Spartak Adamov | C | 49864 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH7001 | Novotný TomášNovotný Tomáš | OOB TJ Zlaté Hory | C | 7001234 | 80 Kč |
VCB7402 | Janošík RadekJanošík Radek | OB České Budějovice | C | 416301 | 80 Kč |
ZPV6213 | Křeček MiroslavKřeček Miroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52581 | 80 Kč |
38S8000 | Volkov AlexanderVolkov Alexander | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 502259 | 80 Kč | |
ZPV7301 | Karásek MartinKarásek Martin | KOB ZPV Prostějov | C | 2070849 | 80 Kč |
KSU7601 | Hecl MilošHecl Miloš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886296 | 80 Kč |
KSU7503 | Pavelka MartinPavelka Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073731 | 80 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446432 | 80 Kč |
KSU7337 | Patterman PavelPatterman Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446410 | 80 Kč |
KSU7302 | Kroul JosefKroul Josef | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067331 | 80 Kč |
KAR7601 | Stibor ZbyněkStibor Zbyněk | SK Karlovice | C | 301259 | 80 Kč |
SSU7401 | Seidenglanz MarekSeidenglanz Marek | SK Severka Šumperk | C | 2067988 | 80 Kč |
STE7200 | Silnoušek JiříSilnoušek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 2075602 | 80 Kč |
STE7100 | Smolka MartinSmolka Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027234 | 80 Kč |
HOB7001 | Kratochvíl KarelKratochvíl Karel | SK OB Horní Benešov | C | 7202579 | 80 Kč |
NNN7701 | Martinek PavelMartinek Pavel | Neregistrovaní | 52740 | 80 Kč | |
TTR7701 | Dvořáček JanDvořáček Jan | OOB Třebíč | C | 0000052240 | 80 Kč |
BBM7101 | Kunz MartinKunz Martin | BETA URSUS Rosice | C | 553435 | 80 Kč |
SKM7000 | Vlček RomanVlček Roman | KOB Směr Kroměříž | C | 7200330 | 80 Kč |
ODR7300 | Král JiříKrál Jiří | SKOB Odry | C | 49326 | 80 Kč |
ASU7848 | Greschner LubošGreschner Luboš | Magnus Orienteering | C | zapůjčit | 90 Kč |
ASU7449 | Navrátil MartinNavrátil Martin | Magnus Orienteering | C | 7203338 | 80 Kč |
CEL7015 | Hubáček MartinHubáček Martin | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52409 | 80 Kč |
SSU7700 | Možný StanislavMožný Stanislav | SK Severka Šumperk | C | 224897 | 80 Kč |
SSU6301 | Valenta JiříValenta Jiří | SK Severka Šumperk | C | 51508 | 120 Kč |
UOL7700 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 2075671 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 9998666 | 80 Kč |
SBR6302 | Řeháček PetrŘeháček Petr | SKOB Bruntál | C | 51874 | 80 Kč |
TZL4902 | Jelínek PetrJelínek Petr | SKOB Zlín | C | 1396260 | 80 Kč |
PTI6622 | Vítek ZbyněkVítek Zbyněk | Sportovní klub Ptení | C | 8828 | 80 Kč |
CEL6426 | Tomášek JiříTomášek Jiří | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52406 | 80 Kč |
47C6100 | Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav | ASPV OA Šumperk | 2060274 | 80 Kč | |
ZPV6425 | Dokoupil VojtěchDokoupil Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 52596 | 80 Kč |
TTR6101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | C | 0000995847 | 80 Kč |
KON6515 | Hlava MiroslavHlava Miroslav | KOB Konice | C | 500581 | 80 Kč |
KON6431 | Vlach JosefVlach Josef | KOB Konice | C | 361996 | 80 Kč |
SSU6700 | Zatloukal TomášZatloukal Tomáš | SK Severka Šumperk | C | 420422 | 80 Kč |
JPV6505 | Štorek PetrŠtorek Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075678 | 80 Kč |
SBR5501 | Vodička LuděkVodička Luděk | SKOB Bruntál | C | 51913 | 80 Kč |
STE6700 | Lukašák ŠtefanLukašák Štefan | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080964 | 80 Kč |
STE6600 | Poštulka ZdenekPoštulka Zdenek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080962 | 80 Kč |
VRB6808 | Slavík TomášSlavík Tomáš | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 436923 | 80 Kč |
PLU6219 | Kubeš JaromírKubeš Jaromír | TJ SOKOL Plumlov | C | 52500 | 80 Kč |
STE5902 | Neumann JaroslavNeumann Jaroslav | SK SKI-OB Šternberk | C | 8276 | 80 Kč |
ZPV5706 | Jaroš VojtěchJaroš Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 231248 | 80 Kč |
JPV6526 | Soldán VladimírSoldán Vladimír | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2020730 | 80 Kč |
OOL6303 | Konečný JiříKonečný Jiří | SK Haná orienteering | C | 342524 | 120 Kč |
ADA5801 | Hloušek FrantišekHloušek František | OOB Spartak Adamov | 2087717 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VIC5902 | Kršák KarelKršák Karel | OB Vizovice | C | 1006613 | 80 Kč |
HLV4801 | Peška AntonínPeška Antonín | OB Holešov z.s. | C | 416088 | 80 Kč |
SOP5101 | Jurčák KarelJurčák Karel | OOB TJ Slezan Opava | C | 8720 | 80 Kč |
BBM5100 | Denemarek OldřichDenemarek Oldřich | BETA URSUS Rosice | C | 410398 | 80 Kč |
TTR5401 | Koudelný JiříKoudelný Jiří | OOB Třebíč | C | 52251 | 80 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 307337 | 80 Kč |
OOL5804 | Albert FrantišekAlbert František | SK Haná orienteering | C | 52531 | 80 Kč |
47C6000 | Felkl LuděkFelkl Luděk | ASPV OA Šumperk | 52589 | 80 Kč | |
PBM5303 | Robotka LiborRobotka Libor | TJ Spartak 1. brněnská | C | 52027 | 80 Kč |
ZPV5100 | Pilc OldřichPilc Oldřich | KOB ZPV Prostějov | C | 1400440 | 80 Kč |
KON4617 | Skácel JaroslavSkácel Jaroslav | KOB Konice | C | 341715 | 80 Kč |
KSU5749 | Janů ZdeněkJanů Zdeněk | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886293 | 80 Kč |
KSU4900 | Komárek JaromírKomárek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52616 | 80 Kč |
KAR5001 | Pospíšil KarelPospíšil Karel | SK Karlovice | C | 51950 | 80 Kč |
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 51910 | 80 Kč |
SBR5301 | Vojtášek JanVojtášek Jan | SKOB Bruntál | C | 352328 | 80 Kč |
STE4801 | Sklenář AntonínSklenář Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 52517 | 80 Kč |
SBR6003 | Czasch PetrCzasch Petr | SKOB Bruntál | C | 7856 | 80 Kč |
ZPV5501 | Jirka JiříJirka Jiří | KOB ZPV Prostějov | C | 52428 | 80 Kč |
BOV5200 | Herdegen OndřejHerdegen Ondřej | TJ Baník Ostrava OKD | C | 7203331 | 80 Kč |
65C5900 | Fráňa PavelFráňa Pavel | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 2060222 | 160 Kč | |
SOP5601 | Volný JiříVolný Jiří | OOB TJ Slezan Opava | C | 301232 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 352304 | 80 Kč |
UOL4602 | Gottfried JanGottfried Jan | SOB Olomouc | C | 352323 | 80 Kč |
ZPV4012 | Kroupa JaroslavKroupa Jaroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52869 | 80 Kč |
SBR4701 | Blažek VáclavBlažek Václav | SKOB Bruntál | C | 51904 | 80 Kč |
OOL4901 | Smolka MiloslavSmolka Miloslav | SK Haná orienteering | C | 52747 | 80 Kč |
BOV4901 | Dvořák VlastimilDvořák Vlastimil | TJ Baník Ostrava OKD | C | 51370 | 80 Kč |
RAD4801 | Huňka JiříHuňka Jiří | TJ Sokol Radslavice | C | 49433 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL1200 | Svoboda OndřejSvoboda Ondřej | SOB Olomouc | 2069085 | 50 Kč | |
VCB1002 | Janošík IvanJanošík Ivan | OB České Budějovice | C | 331401 | 50 Kč |
TBM1101 | Kozák VojtěchKozák Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | 53103 | 50 Kč | |
KON0760 | Rozsívalová AdélaRozsívalová Adéla | KOB Konice | 307329 | 50 Kč | |
TTR0852 | Nešporová TerezieNešporová Terezie | OOB Třebíč | C | 0000049689 | 50 Kč |
38S0700 | Volkov MaksymVolkov Maksym | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 2111798 | 50 Kč | |
38S0850 | Valyavka ViktoriyaValyavka Viktoriya | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 502256 | 50 Kč | |
38S0950 | Volkova MajaVolkova Maja | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 502260 | 50 Kč | |
KSU0959 | Tomanková AliceTomanková Alice | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52617 | 50 Kč |
KSU0888 | Reichlová PavlaReichlová Pavla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
KSU0850 | Reichlová LucieReichlová Lucie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
KSU1010 | Kroul FrantišekKroul František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
KAR7650 | Stiborová BlankaStiborová Blanka | SK Karlovice | 301254 | 50 Kč | |
STE1150 | Janků MichalaJanků Michala | SK SKI-OB Šternberk | C | 52510 | 50 Kč |
STE1100 | Marek MartinMarek Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073656 | 50 Kč |
TTR0701 | Dvořáček JanDvořáček Jan | OOB Třebíč | C | 0000053153 | 50 Kč |
TTR0951 | Dvořáčková EliškaDvořáčková Eliška | OOB Třebíč | C | 0000052247 | 50 Kč |
PTI0700 | Šnajdr JakubŠnajdr Jakub | Sportovní klub Ptení | C | 8835 | 50 Kč |
PTI1050 | Šnajdrová NikolŠnajdrová Nikol | Sportovní klub Ptení | C | 301571 | 50 Kč |
ODR0850 | Králová HedvikaKrálová Hedvika | SKOB Odry | C | 49498 | 50 Kč |
ASU1017 | Aleš MikulášAleš Mikuláš | Magnus Orienteering | C | 1414502 | 50 Kč |
ASU1077 | Alešová AnnaAlešová Anna | Magnus Orienteering | C | 2092372 | 50 Kč |
TTR0500 | Michal JanMichal Jan | OOB Třebíč | zapůjčit | 60 Kč | |
ZPV0500 | Přikryl JiříPřikryl Jiří | KOB ZPV Prostějov | zapůjčit | 60 Kč | |
VBM8652 | Otrusinová OlgaOtrusinová Olga | VSK Mendelu Brno | C | 682349 | 50 Kč |
UOL0800 | Heča MichalHeča Michal | SOB Olomouc | C | zapůjčit | 60 Kč |
NNN1000 | Plachý MatyášPlachý Matyáš | Neregistrovaní | zapůjčit | 60 Kč | |
UOL6750 | Holečková LenkaHolečková Lenka | SOB Olomouc | C | 301560 | 50 Kč |
NNN1051 | Dalajková AnetaDalajková Aneta | Neregistrovaní | 765108 | 50 Kč | |
ADA1001 | Procházka FerdinandProcházka Ferdinand | OOB Spartak Adamov | C | 2073729 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL6060 | Veřmiřovská ZuzanaVeřmiřovská Zuzana | SOB Olomouc | zapůjčit | 50 Kč | |
UOL6202 | Veřmiřovský JiříVeřmiřovský Jiří | SOB Olomouc | zapůjčit | 50 Kč | |
SOP7808 | Jurčák DavidJurčák David | OOB TJ Slezan Opava | C | 438642 | 50 Kč |
ODR6100 | Šauman PetrŠauman Petr | SKOB Odry | C | 331055 | 50 Kč |
VCB7552 | Janošíková OlgaJanošíková Olga | OB České Budějovice | C | 416399 | 50 Kč |
NNN7802 | Hala MiroslavHala Miroslav | Neregistrovaní | zapůjčit | 60 Kč | |
NNN7803 | Boháč FrantišekBoháč František | Neregistrovaní | zapůjčit | 60 Kč | |
NNN9900 | Svozil FilipSvozil Filip | Neregistrovaní | zapůjčit | 60 Kč | |
25C6750 | Chmelařová BlankaChmelařová Blanka | péčkaři | 8885 | 50 Kč | |
KON7575 | Benešová PetraBenešová Petra | KOB Konice | C | 2020738 | 50 Kč |
KSU7550 | Heclová JanaHeclová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443087 | 50 Kč |
SSU7050 | Zatloukalová EvaZatloukalová Eva | SK Severka Šumperk | 50 Kč | ||
UOL5953 | Hrubanová VěraHrubanová Věra | SOB Olomouc | C | 52439 | 50 Kč |
KAR4701 | Tomeček LubomírTomeček Lubomír | SK Karlovice | C | 51947 | 50 Kč |
STE7900 | Novák JanNovák Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 50 Kč | |
STE7551 | Pospíšilová LuciePospíšilová Lucie | SK SKI-OB Šternberk | C | 50 Kč | |
STE6850 | Poštulková MiladaPoštulková Milada | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073431 | 50 Kč |
PLU7201 | Černoch PetrČernoch Petr | TJ SOKOL Plumlov | 2061839 | 50 Kč | |
PTI0150 | Minxová AgátaMinxová Agáta | Sportovní klub Ptení | 301578 | 50 Kč | |
TTR8154 | Dvořáčková JanaDvořáčková Jana | OOB Třebíč | C | 0000224888 | 50 Kč |
SKM6200 | Moser ZdeněkMoser Zdeněk | KOB Směr Kroměříž | C | 50 Kč | |
SKM6301 | Kavan LubošKavan Luboš | KOB Směr Kroměříž | C | 619094 | 50 Kč |
VRB6202 | Labudík MilanLabudík Milan | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 51954 | 50 Kč |
25C6100 | Honkyš PetrHonkyš Petr | péčkaři | 439239 | 50 Kč | |
JPV6350 | Honkyšová EvaHonkyšová Eva | Oddíl OS SK Prostějov | C | 50 Kč | |
ASU7799 | Navrátilová HelenaNavrátilová Helena | Magnus Orienteering | C | zapůjčit | 60 Kč |
JPV0300 | Poláček LukášPoláček Lukáš | Oddíl OS SK Prostějov | zapůjčit | 60 Kč | |
NNN7850 | Šnyrchová BoženaŠnyrchová Božena | Neregistrovaní | zapůjčit | 60 Kč | |
OOL6708 | Slavíček StanislavSlavíček Stanislav | SK Haná orienteering | C | 2023805 | 50 Kč |
OOL6955 | Slavíčková KatkaSlavíčková Katka | SK Haná orienteering | C | 421852 | 50 Kč |
PTI6952 | Vítková MiroslavaVítková Miroslava | Sportovní klub Ptení | C | 8826 | 50 Kč |
UOL0051 | Vránová EliškaVránová Eliška | SOB Olomouc | zapůjčit | 60 Kč | |
UOL7550 | Vránová HelenaVránová Helena | SOB Olomouc | zapůjčit | 60 Kč | |
JPV5959 | Papoušková RadkaPapoušková Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045209 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL9000 | Koutný LukášKoutný Lukáš | SOB Olomouc | 52465 | 80 Kč | |
42C8200 | Videcky JanVidecky Jan | Autocont | zapůjčit | 90 Kč | |
NNN7502 | Novotný PetrNovotný Petr | Neregistrovaní | 2067992 | 80 Kč | |
NNN6500 | Plachý MartinPlachý Martin | Neregistrovaní | zapůjčit | 90 Kč | |
NNN7650 | Plachá AndreaPlachá Andrea | Neregistrovaní | zapůjčit | 90 Kč |