Přihlášky závodu: Praga Magica

Datum:
08.03.2015
Místo konání:
Praha 1 Staré Město Masná Ulice
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Kategorie:
ABC    
(207)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 60 Kč
DLT5151 Nedvídková Jitka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5991 60 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 60 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 60 Kč
TUR7850 Mrázková Jana OOB TJ Turnov C 8206 60 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 60 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 60 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha C 232189 60 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 60 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 60 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 60 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 60 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 60 Kč
8RC0801 Fišerová Valerie BZP půjčit 60 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 60 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 60 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 60 Kč
LBE6600 Vaníček Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 232892 60 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 60 Kč
AOV9251 Nováková Anežka OOB TJ Baník Ostrava C 336722 60 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 60 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 60 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 60 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 60 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 60 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2061767 60 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 60 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 60 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 60 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 60 Kč
17X5100 Janoušek Karel Aktivity v přirodě zapůjčit 60 Kč
PGP0204 Kolský Pavel SK Praga C 2075683 60 Kč
1CC8000 Janoušek Karel Janoušci zapůjčit 60 Kč
1CC8100 Janoušek Martin Janoušci zapůjčit 60 Kč
1CC9900 Janoušek Oldřich Janoušci zapůjčit 60 Kč
18U7900 Mercogliano Paul (USA) US Team zapůjčit 60 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 60 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 60 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 60 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 60 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň A 7201192 60 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha B 51846 60 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 60 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 60 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 60 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 434803 60 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 886288 60 Kč
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín 60 Kč
SJC1515 Kazda Matěj Sportcentrum Jičín 60 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 60 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany B 2019236 60 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 60 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 60 Kč
8RC8500 Fučík Martin BZP ne 60 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 60 Kč
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha C 2067964 60 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 60 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 887930 60 Kč
SMR8754 Prchalová Ivana SNS Smržovka C 7201202 60 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 60 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 60 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 60 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 60 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 60 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 60 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 60 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 60 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 60 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 60 Kč
OKP6151 Šámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 60 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 60 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 7901 60 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 8105 60 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 60 Kč
SOB7250 Pláničková Libuše SOBSA C 53023 60 Kč
SOB6800 Plánička Jiří SOBSA C 53024 60 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301149 60 Kč
SOB0000 Plánička Viktor SOBSA C 53025 60 Kč
SOB9750 Pláničková Eva SOBSA C 53022 60 Kč
SLP6951 Klofáčová Romana OOB Slavia Praha C 51364 60 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 60 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha C 2020707 60 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 60 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 60 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 60 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 60 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 60 Kč
CHC8552 Pavlová Petra K.O.B. Choceň C 2011852 60 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 60 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 60 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 60 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 60 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 51672 60 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 60 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 60 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 60 Kč
64C8600 Vaňkát Honza Ekonom Praha Outdoor 1400408 60 Kč
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 49842 60 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 60 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 60 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 60 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 60 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 60 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 886295 60 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 52171 60 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 60 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 60 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 60 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 60 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 60 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 60 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 60 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 60 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 60 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 60 Kč
PGP6351 Šrůtová Marcela SK Praga C 8077 60 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 60 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 60 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 60 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 60 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 60 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 60 Kč
69X8350 Benešová Zuzana HO Humanita 52186 60 Kč
69X9050 Vojáčková Šárka HO Humanita 60 Kč
MFP1000 Kadlec Vojtěch Matfyz Praha C 60 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 60 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 236994 60 Kč
CHC9699 Turečková Eva K.O.B. Choceň 232903 60 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 60 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 60 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 60 Kč
LPM8051 Winkler Hanna OK Lokomotiva Plzeň C 888631 60 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 60 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 60 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 60 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 60 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 60 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 60 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 60 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 60 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 60 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 60 Kč
LTP8653 Kolmanová Josefa OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52931 60 Kč
OKP7454 Bezpalcová Zuzana SK OK 24 Praha C 232137 60 Kč
17X9550 Marešová Martina Aktivity v přirodě 682074 60 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 51628 60 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 60 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 60 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 60 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 60 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 60 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 7203462 60 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 60 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 60 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga B 2080975 60 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 60 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 236982 60 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 60 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 60 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 60 Kč
DLT0401 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice zapůjčit 60 Kč
DLT7301 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice zapůjčit 60 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 60 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 60 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 60 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 60 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 60 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 51848 60 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 60 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 60 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 60 Kč
KPY7300 Louša Ladislav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 60 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C 2075667 60 Kč
17X8601 Holzknecht Pavel Aktivity v přirodě 682107 60 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 60 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 60 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 60 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 51673 60 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 60 Kč
VIC7658 Fukátková Miroslava OB Vizovice C 253155 60 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 301169 60 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 60 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 60 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 60 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering B 980376 60 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 60 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 60 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 60 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 60 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C 2067999 60 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 60 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 60 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 60 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 60 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 60 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 60 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 60 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 60 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 60 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 60 Kč
5RC0600 Střelba Antonín Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní C 60 Kč
SMR7000 Obuškevič Jan SNS Smržovka C 896962 60 Kč
celkem přihlášených: 207, vklad: 12420 Kč