Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy

Datum:
14.05.2016
Místo konání:
Halouny
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Kategorie:
D10L     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10L     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     T1     T2     T2 Ultimate     TF    
2.10 km, 110 m, 7 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 51924 80 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 80 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 80 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 80 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 80 Kč
CHT1051 Besedová Barborka OOB SK Chrast C 232881 80 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 434815 80 Kč
FSP0651 Svobodová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 80 Kč
FSP0851 Stará Žofie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 80 Kč
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering C 7752 80 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 80 Kč
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha C 1416363 80 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 80 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 80 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 80 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 80 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 80 Kč
KAM0753 Milotová Barbora OK Kamenice C zapůjčit 120 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 80 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 80 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 80 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole C 2099509 80 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 80 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 80 Kč
NNN0550 Trefná Alžběta Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
2.10 km, 110 m, 8 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0650 Křístková Veronika OK Roztoky C 2087706 100 Kč
ROZ0651 Křístková Viktorie OK Roztoky C 2087688 100 Kč
37C0650 Bestová Tereza Bez registrace 52256 100 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice 2088190 100 Kč
ROZ0652 Gerlachová Vendula OK Roztoky C zapůjčit 140 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary C 7202879 100 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081361 100 Kč
EKP0756 Náměstková Aneta VŠTJ Ekonom Praha C 1403429 100 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 100 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 100 Kč
ROZ0551 Gerlachová Eliška OK Roztoky C zapůjčit 140 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 100 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 100 Kč
FSP0650 Maříková Alžběta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 100 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice C 434576 100 Kč
KRL0654 Čadková Marcela Kometa Kralovice C 416318 100 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C 416186 100 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 100 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš C 2080957 100 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2073727 100 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 100 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 100 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 100 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 100 Kč
RIC0752 Grossová Andrea OB Říčany C 2049635 100 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 100 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 100 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 100 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 100 Kč
RIC0656 Michalská Sára OB Říčany C 2085578 100 Kč
ROZ0653 Kuncová Adéla OK Roztoky C zapůjčit 190 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 190 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 150 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 100 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená C 2092371 150 Kč
2.90 km, 90 m, 8 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 100 Kč
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 100 Kč
ADA0551 Oujeská Simona OOB Spartak Adamov C zapůjčit 140 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 2073704 100 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 100 Kč
NEJ0450 Ziebová Veronika TJ Jiskra Nejdek C 2056284 100 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 100 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 100 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 100 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 100 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 100 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 100 Kč
OKP0550 Vanková Anna SK OK 24 Praha C 253129 100 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 100 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 100 Kč
FSP0451 Dušková Sára VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 100 Kč
VSP0352 Berounská Adéla USK Praha C 7202884 100 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 100 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole C 2083385 100 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole C 2079497 100 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049520 100 Kč
KRL0552 Zmarzláková Olga Kometa Kralovice C 232613 100 Kč
KRL0553 Štěpánská Tereza Kometa Kralovice C 232611 100 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 100 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 100 Kč
DOR0456 Neubauerová Anna OK Dobříš C 2050488 100 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 100 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 2061855 100 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 100 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 100 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 100 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 100 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 100 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany C 2085564 100 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 426373 100 Kč
RIC0553 Vosátková Eliška OB Říčany C 2049642 100 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 100 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 100 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 100 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 150 Kč
3.70 km, 150 m, 10 kontrol
(73)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 100 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 100 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 100 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov B 2035709 100 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka B 2051523 100 Kč
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 100 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 100 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 100 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 100 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202886 100 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit 140 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 100 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň B 347914 100 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 100 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek B 2035733 100 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 100 Kč
ROZ0350 Křístková Magdalena OK Roztoky C 51895 100 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 7260007 100 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 2051486 100 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec B 442866 100 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 100 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2020709 100 Kč
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 899177 100 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 100 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 100 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 416314 100 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 100 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069091 100 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398987 100 Kč
TJN0250 Novotná Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425591 100 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0007719774 100 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 100 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 2073702 100 Kč
SKV0351 Řeháková Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7202893 100 Kč
EKP0353 Náměstková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 981849 100 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové B 336788 100 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 100 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 100 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 897371 100 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 100 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 7206547 100 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové C 2058528 100 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 100 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 100 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 100 Kč
9EC0250 Petriláková Anežka Rozárie Příbram 7205018 100 Kč
VSP0256 Berounská Anna USK Praha C 7202895 100 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 100 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč B 0000052239 100 Kč
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 2083376 100 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 100 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 425585 100 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 219207 100 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 100 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 100 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 100 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek C 439103 100 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 100 Kč
DKL0250 Vítková Barbora KOB Kladno B 2087710 100 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš C 2050483 100 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 100 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 100 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 100 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem B 2080901 100 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 150 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 150 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 150 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 150 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov C 51808 150 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 100 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha C 2020712 100 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 150 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 52311 150 Kč
4.60 km, 220 m, 10 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 180 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 180 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 180 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 180 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 232535 180 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň B 2011852 180 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 180 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 180 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 180 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 180 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 180 Kč
KRL0052 Mudrová Lenka Kometa Kralovice B 2020708 180 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 180 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056303 180 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 180 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 180 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň C 2042515 180 Kč
ABM0063 Mokrá Michaela KOB ALFA Brno C 896977 180 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 180 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 180 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 180 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 180 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 180 Kč
EKP0154 Náměstková Denisa VŠTJ Ekonom Praha C 981844 180 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 180 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 180 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 180 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 180 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 180 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 180 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 180 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 180 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice A 7200905 180 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 2091516 180 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 180 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice A 7090701 180 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 180 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany A 2031355 180 Kč
RIC0152 Vařeková Bohdana OB Říčany C 2073692 180 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole C 2800330 270 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 180 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha B 2099481 270 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha B 428223 270 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník B 2060278 270 Kč
5.80 km, 310 m, 12 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov B 8223 180 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 180 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 180 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza KČT Aš B 416189 180 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 180 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 180 Kč
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 180 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň B 9569 180 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 180 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 180 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 439123 180 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 180 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070852 180 Kč
CST9851 Štefanyuková Eliška OB Strakonice C 436439 180 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 180 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 180 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 180 Kč
DKP9954 Bobková Petra Oddíl OB Kotlářka C 887932 180 Kč
DKP9952 Klikarová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 888632 180 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka C 886251 180 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 180 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň B 2075660 180 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 180 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 180 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 180 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 180 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 180 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 180 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2060261 180 Kč
TJP9851 Baziková Justýna TJ Sokol Troja C 434811 180 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 7201754 180 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 303919 180 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 180 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec B 331328 270 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 180 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 270 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 270 Kč
6.30 km, 300 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 180 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 180 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 180 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 180 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 2060399 180 Kč
8.20 km, 410 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 200 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 200 Kč
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 200 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 200 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 200 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 200 Kč
6YC9150 Hurdálková Lucie Neregistrovaní zapůjčit 240 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 200 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 200 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 200 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 200 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 200 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 200 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 200 Kč
ROZ7450 Křístková Hana OK Roztoky C 51608 200 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 200 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec C 920682 200 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 200 Kč
SJC8952 Bochenková Ivana Sportcentrum Jičín C 897345 200 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 200 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8537 200 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 200 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 200 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 200 Kč
TUR8951 Dundrová Lucie OOB TJ Turnov C 1416368 200 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 200 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 200 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 200 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 200 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 200 Kč
SJC8765 Setínková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 200 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 200 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 200 Kč
ZBP7950 Macková Eva OOB SK Zbraslav C 331616 200 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 200 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové C 1008174 200 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 515425 200 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 200 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 200 Kč
PGP8056 Štáfková Jitka SK Praga C 515056 200 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 236994 200 Kč
VPM9252 Doležalová Barbora KOS Slavia Plzeň C 2085626 200 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 200 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 200 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 200 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 200 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 200 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 200 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 200 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice R 7200333 200 Kč
KAM9157 Rusá Šárka OK Kamenice C 331162 200 Kč
KAM9150 Škvorová Barbora OK Kamenice C 301336 200 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 7880102 200 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 200 Kč
BOR8752 Sedláčková Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 51473 200 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553458 300 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice R 9102089 200 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 300 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 300 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 7779755 300 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 300 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 300 Kč
MLA8750 Pluháčková Markéta MLOK Mariánské Lázně C 7201209 300 Kč
5.20 km, 260 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL8553 Beranová Kristína SKOB Zlín C 2083393 200 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 200 Kč
UOL8650 Fidrmucová Linda SOB Olomouc C 200 Kč
ADA7654 Oujeská Lenka OOB Spartak Adamov C 52597 200 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 200 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 200 Kč
SLP7960 Koppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 200 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 8629752 200 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 200 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 0002020719 200 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 0007770109 200 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 200 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 200 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 200 Kč
MKP8251 Petříčková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 434801 200 Kč
KRP8251 Filipová Zdeňka SK KOURA C 8943 200 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 200 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 200 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 7204993 200 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 200 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 200 Kč
KAM8050 Voleská Alice OK Kamenice C 2051530 200 Kč
TAP8854 Gabrovská Lucie KOB Tretra Praha C 888854 300 Kč
SCP8257 Tesařová Anna OK Sparta Praha C 51567 300 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 300 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha C 2087687 300 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 300 Kč
EKP8151 Ouhrabková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 9200521 300 Kč
DKP9157 Klusáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 899157 200 Kč
6.30 km, 300 m, 13 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DVP7751 Janderová Markéta DVP ORIENTATION C 232976 180 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 180 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 180 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 180 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 180 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 180 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 49546 180 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 180 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 180 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 180 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 180 Kč
TUR8160 Preclíková Jana OOB TJ Turnov C 682650 180 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 180 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 180 Kč
DKP7758 Peprná Irena Oddíl OB Kotlářka C 2095968 180 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 180 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 180 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 180 Kč
LBE6450 Procházková Pavlína TJ Lokomotiva Beroun C 515431 180 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 180 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 180 Kč
EKP7895 Čevelová Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 52218 180 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 01466 180 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 180 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204991 180 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 180 Kč
DOR7751 Bernardová Martina OK Dobříš C 2058516 180 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 180 Kč
5VX7950 Kukačková Renata Neregistrovaní-Kuk. zapůjčit 220 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 180 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 180 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 180 Kč
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C 2102812 270 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 270 Kč
KNC7750 Lindová Miroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 7200327 270 Kč
EKP7955 Seidlová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 51610 270 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 270 Kč
5.60 km, 220 m, 10 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202898 180 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 180 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 180 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 180 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 180 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 180 Kč
NEJ7450 Marešová Marcela TJ Jiskra Nejdek C 232207 180 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 180 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 7258 180 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8966 180 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 180 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 180 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 180 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 180 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 180 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 180 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 180 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 180 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 180 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2078485 180 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 180 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 51420 180 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002096120 180 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009796 180 Kč
SKV7551 Bredlerová Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 180 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 180 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 180 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 331619 180 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 180 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2092415 180 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 180 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 180 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 180 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 180 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 180 Kč
KAM7252 Kováříková Erika OK Kamenice C 51499 180 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 180 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 180 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 180 Kč
RIC7299 Hudosová Gábina OB Říčany C 2056283 180 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 180 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 180 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 180 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 180 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 270 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 270 Kč
5.00 km, 290 m, 10 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 180 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 180 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 180 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 180 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 180 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 180 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 180 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 180 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 180 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 180 Kč
NEJ6950 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 2067965 180 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 180 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 180 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 180 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 180 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 180 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 180 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 180 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 180 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 180 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 180 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 180 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 180 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 180 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 301616 180 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 180 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 180 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 180 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 180 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 180 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007207351 180 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 180 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 180 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8950 180 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 180 Kč
DKL7054 Vítková Marie KOB Kladno C 2800302 180 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 180 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 180 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 180 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 270 Kč
DKL7151 Janská Irena KOB Kladno C 2099484 270 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 270 Kč
4.60 km, 220 m, 10 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 180 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 4183 180 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 232235 180 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 180 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 180 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 180 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 2085634 180 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 180 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 180 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 180 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 180 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 180 Kč
VPM5757 Bouchalová Zdena KOS Slavia Plzeň C 52378 180 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 180 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 51533 180 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 180 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 180 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 180 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 180 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 180 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 180 Kč
VPM5351 Martínková Věra KOS Slavia Plzeň C 01464 180 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 180 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 180 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 180 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 180 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7260012 180 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 180 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 180 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 180 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 270 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 270 Kč
4.40 km, 220 m, 9 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 180 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 180 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 180 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 180 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 180 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 180 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 180 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 180 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 180 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 180 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 180 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 180 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 180 Kč
SBK5555 Seifertová Marie KOB START Blansko C 2011795 180 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 180 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 180 Kč
VPM5950 Doležalová Liběna KOS Slavia Plzeň C 2075661 180 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 180 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 180 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 180 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 180 Kč
OKP6151 Šámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 180 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 270 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 270 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 270 Kč
4.10 km, 130 m, 10 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 130 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 130 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 130 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 130 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 130 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 130 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 130 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 130 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 130 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 130 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 130 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 130 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 130 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 195 Kč
3.70 km, 130 m, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 130 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 130 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 130 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 130 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 130 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 130 Kč
MKP5150 Zemánková Eva SK GORDIC Praha Kačerov C 51697 130 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 130 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 130 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 130 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 130 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 195 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 195 Kč
3.70 km, 130 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 130 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 130 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 130 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 130 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 130 Kč
VPM4350 Beránková Pavla KOS Slavia Plzeň C 330650 130 Kč
2.90 km, 90 m, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 130 Kč
2.10 km, 110 m, 7 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 80 Kč
ADA0701 Oujeský Dan OOB Spartak Adamov C 2085630 80 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 80 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 80 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 434814 80 Kč
45X0600 Lorenc Tadeáš PAT Praha zapůjčit 120 Kč
OKP0701 Vanka Matouš SK OK 24 Praha C 887947 80 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086456 80 Kč
DKP0605 Elleder David Oddíl OB Kotlářka C 888612 80 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 80 Kč
FSP0801 Jonáš Alexandr VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090852 80 Kč
FSP0702 Hazuka Tobiáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 80 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 80 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 302695 80 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 80 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 80 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 80 Kč
DKP0810 Handala Mathias Oddíl OB Kotlářka C 2086457 80 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 80 Kč
DOR0804 Vojkůvka Matěj OK Dobříš C 2050498 80 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 80 Kč
RIC0706 Schnabl Jakub OB Říčany C 2073681 80 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 4100 80 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering C 4214 80 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 80 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 80 Kč
TAP0605 Tofel Šimon KOB Tretra Praha C zapůjčit 120 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 80 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 80 Kč
2.10 km, 110 m, 8 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 100 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 100 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 100 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 100 Kč
11C0800 Besta Radek Letci v akci 224868 100 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 100 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 100 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř C 2081396 100 Kč
DKP0601 Izdný Vít Oddíl OB Kotlářka C 887619 100 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 100 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 100 Kč
FSP0700 Dušek Vojtěch VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 100 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 100 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 100 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 100 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 100 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň C doplníme při prezentaci 100 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 100 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 100 Kč
DOR0600 Bernard Robin OK Dobříš C 2058514 100 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 100 Kč
DOR0702 Lorenc Vašík OK Dobříš C 2044885 100 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2049645 100 Kč
PGP0603 Kosák Jonáš SK Praga C 51624 150 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 150 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 150 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 190 Kč
PGP0703 Matyšek Ondřej SK Praga C 2087642 150 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 100 Kč
RIC0705 Němeček Štěpán OB Říčany C 2085615 150 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 150 Kč
3.30 km, 130 m, 9 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 100 Kč
ADA0504 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov C 2085589 100 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 100 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 100 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 100 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 100 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 100 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 100 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 420435 100 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 428214 100 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2075608 100 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 232335 100 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303910 100 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 100 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C 232356 100 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 100 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha B 2053580 100 Kč
DKP0507 Janský Jan Oddíl OB Kotlářka C 2086452 100 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 232337 100 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 100 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 100 Kč
9EC0400 Petrilák Matouš Nathaniel Příbram 7204994 100 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 9200730 100 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 100 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 100 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 100 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč C 0002092373 100 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 100 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2082911 100 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 100 Kč
3YC0600 Mařík Tonda Fenri Řevnice 100 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 100 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 2061841 100 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 100 Kč
DOR0401 Dudla Teodor OK Dobříš C 2045305 100 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 100 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 100 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 100 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 100 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 100 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 100 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C 2099497 100 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 2080905 100 Kč
RIC0511 Horn Jonáš OB Říčany C 2060264 100 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 100 Kč
RIC0508 Schnabl David OB Říčany C 2069055 100 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 100 Kč
RIC0510 Němeček Matouš OB Říčany C 2080984 150 Kč
5.10 km, 230 m, 10 kontrol
(80)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka B 981832 100 Kč
DKP0306 Trunečka Marek Oddíl OB Kotlářka C 2086453 100 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 100 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 100 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 100 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 446427 100 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 100 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 100 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 100 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 2060398 100 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7205032 100 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň A 2042505 100 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 100 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 100 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň B 347913 100 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 100 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 100 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 100 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 100 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 100 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 100 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 7875 100 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 7204986 100 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov B 8687 100 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 100 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 436433 100 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 100 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 49887 100 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 2032387 100 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 100 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027207 100 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398971 100 Kč
VPM0207 Svoboda Vojtěch KOS Slavia Plzeň C 887628 100 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 7260011 100 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 0002056295 100 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 100 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary B 9005143 100 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 682685 100 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 682336 100 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 100 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 100 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 100 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 100 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 100 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové B 2088201 100 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 100 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha B 601169 100 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 100 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 100 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002091541 100 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 100 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 100 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 100 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 100 Kč
LBE0200 Lejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 100 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 100 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec B 7204987 100 Kč
LPU0301 Fencl Jáchym OK Lokomotiva Pardubice B 9651 100 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 100 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 100 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 7200907 100 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 100 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 100 Kč
PGP0206 Hanousek Lukáš SK Praga C 51636 100 Kč
DOR0200 Dudla Maxmilián OK Dobříš B 2045306 100 Kč
DOR0202 Hamet Petr OK Dobříš C 2045302 100 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 100 Kč
DOR0303 Nigrin Matouš OK Dobříš C 2067311 100 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 100 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory B 2080906 100 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory C 2078478 100 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 100 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 2800602 100 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 100 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 150 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 150 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 443062 150 Kč
TAP0302 Trefný Matěj KOB Tretra Praha C zapůjčit 190 Kč
VSP0302 Javůrek Tomáš USK Praha C 2032182 100 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 301438 150 Kč
6.60 km, 300 m, 15 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200331 180 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 180 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 180 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 180 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 180 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 180 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice B 1407428 180 Kč
MAS0100 Černý Jan KČT Aš B 301512 180 Kč
PGP0105 Bartoš Václav SK Praga C 515060 180 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 180 Kč
NEJ0101 Newiak Nick TJ Jiskra Nejdek B 2096220 180 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 7895 180 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 180 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 180 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2069092 180 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 180 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 180 Kč
DKP0106 Tesařík Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 2086454 180 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 180 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 180 Kč
DKL0100 Postolka Jonáš KOB Kladno C 2800297 180 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 180 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 180 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové B 336757 180 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 2086458 180 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 180 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 180 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 7300181 180 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 180 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 0002800321 180 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 180 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B 2067986 180 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 303925 180 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 180 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 180 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 416159 180 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 180 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 270 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 270 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 270 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 270 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 270 Kč
VSP0100 Javůrek Emil USK Praha C 515064 180 Kč
8.10 km, 340 m, 17 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 180 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha B 7207353 180 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 180 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 180 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 7205022 180 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 180 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 180 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 180 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027217 180 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 180 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice B 2035717 180 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. B 9101673 180 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 180 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 180 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 180 Kč
DKL9901 Vítek Karel KOB Kladno B 7207350 180 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga B 7202855 180 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové B 2075657 180 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2086455 180 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002017682 180 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 339559 180 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 180 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř B 51138 180 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2025379 180 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 180 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 180 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 180 Kč
DOR9800 Bambousek Jan OK Dobříš C 2045301 180 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 180 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec B 51111 180 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec C 331426 180 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 7207341 270 Kč
9.20 km, 450 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9602 Janáč Vašek KOB Tretra Praha B 442860 180 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 180 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín B 0002053542 180 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 180 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009814 180 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga A 2080959 180 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 180 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 270 Kč
13.30 km, 560 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(91)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 200 Kč
TUR9002 Hyka Jan OOB TJ Turnov C 7003032 200 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 200 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 200 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 200 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 200 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 200 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 200 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 200 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 200 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 200 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 200 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 200 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 200 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 200 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 200 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 200 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 200 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 7207016 200 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 200 Kč
TJP7800 Beneš Michal TJ Sokol Troja C 232897 200 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 200 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 200 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 200 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 200 Kč
SCP7506 Fujáček Jan OK Sparta Praha C 7031575 200 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 200 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 200 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 200 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 200 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 551995 200 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 200 Kč
TUR8207 Žídek Karel OOB TJ Turnov C zapůjčit 240 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 200 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 200 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 200 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 200 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 200 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň R 995860 200 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 200 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 0000004298 200 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 0007654324 200 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 200 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 200 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 200 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 200 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 200 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 200 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 2031357 200 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 200 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 200 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 200 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 200 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 200 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 200 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 200 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 200 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 200 Kč
TTR8801 Fiala Martin OOB Třebíč C 0000515502 200 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 200 Kč
VPM8701 Václavík Jan KOS Slavia Plzeň C 2031375 200 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 200 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 200 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 7207362 200 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 207824 200 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 200 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering R 682340 200 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 200 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 207825 200 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 200 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 200 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 436949 200 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 200 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 200 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 200 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 200 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 899156 200 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 200 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 200 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 300 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 300 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 300 Kč
STH9204 Charvát Jiří SK Studenec C 49362 300 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 300 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 300 Kč
37C7902 Kos Tomáš Bez registrace 7260009 300 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava C 515444 300 Kč
BSO7801 Pilař Karel KOB Baník Sokolov C 7871 300 Kč
DKP7203 Vojtík Petr Oddíl OB Kotlářka C 51870 300 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 300 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 300 Kč
7.90 km, 310 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 200 Kč
TZL7920 Beran Pavel SKOB Zlín C 52220 200 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 200 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 200 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 682380 200 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 200 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 200 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 200 Kč
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 434813 200 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 200 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 200 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 200 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 200 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 200 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 886295 200 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 200 Kč
KRE7100 Heřman Daniel OOB TJ Sokol Křemže C 995885 200 Kč
6YC8700 Neumann Petr Neregistrovaní C 232124 200 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 200 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 200 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 200 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 200 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 200 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 200 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 200 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 200 Kč
KRE9510 Heřman Ondřej OOB TJ Sokol Křemže 428719 200 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 200 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 200 Kč
9BC8200 Kautský Jiří NNN 7260018 200 Kč
KAM7900 Voleský Leoš OK Kamenice C 2049553 200 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 200 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 200 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 300 Kč
SCP8501 Tesař Jan OK Sparta Praha C 1400437 300 Kč
PLU7823 Matyšek Bronislav TJ SOKOL Plumlov C 515418 300 Kč
46H8200 Lenkei Ákos (HUN) Hidegkúti Spartacus 46028 300 Kč
8TC8800 Vereš Lukáš Tempo zapůjčit 340 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 300 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko C 980373 300 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 300 Kč
6YC7000 Kobilka Jan Neregistrovaní 2800338 200 Kč
9.20 km, 450 m, 17 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 180 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 180 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 180 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 180 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 180 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 180 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 180 Kč
MKP8000 Petříček Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 51690 180 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 180 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 180 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 180 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 180 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 180 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 180 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 180 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 180 Kč
ZVO7505 Blažek Martin OB SK Zvole C 49975 180 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 180 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 180 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 2800324 180 Kč
DOR7403 Dudla Michal OK Dobříš C 2050500 180 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 180 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 180 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 180 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 180 Kč
RBK7215 Šindelka Antonín SK Radioklub Blansko C 2060227 180 Kč
8.40 km, 370 m, 14 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 180 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 232723 180 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 180 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 180 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 180 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 180 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067346 180 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 180 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 180 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 180 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 180 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 180 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 180 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 180 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 180 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 7006801 180 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 180 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0007090004 180 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 180 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 180 Kč
KAD7101 Řehák Miroslav Originální Vivalín Team Kadaň C 7202853 180 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 180 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 180 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 180 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 180 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 180 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 180 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 180 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 180 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 180 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 416319 180 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 180 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 180 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 180 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 180 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 180 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 180 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 180 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 180 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 180 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 180 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 270 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 270 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 9056 180 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 270 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 270 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2092366 270 Kč
7.60 km, 290 m, 15 kontrol
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 180 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 180 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 180 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 180 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 180 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 180 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 180 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 180 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 180 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 180 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 180 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 180 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 180 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 180 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 180 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 336790 180 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 180 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 180 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 180 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 180 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 180 Kč
VPM6903 Svoboda Radek KOS Slavia Plzeň C 180 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 180 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 180 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 180 Kč
SCP6802 Apeltauer Milan OK Sparta Praha C 2102546 180 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 180 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 7300172. 180 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 180 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 180 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 180 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 180 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 180 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 180 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 180 Kč
LBE6900 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun C 887609 180 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 180 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 180 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 180 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 180 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 180 Kč
KSH7001 Šustr Pavel OB Kašperské Hory C 8675 180 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 180 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 180 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 180 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 180 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 2800292 180 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 270 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 270 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 270 Kč
NNN7000 Trefný Pavel Neregistrovaní zapůjčit 310 Kč
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 270 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 270 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 270 Kč
6.80 km, 320 m, 15 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 180 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 180 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 180 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 180 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 180 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416842 180 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 180 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 180 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 180 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 180 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 180 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 180 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 180 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 180 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 180 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 180 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 180 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 180 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 180 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 180 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 9369 270 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 270 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 270 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 270 Kč
VPM6301 Kurz Zdeněk KOS Slavia Plzeň C 2092431 270 Kč
DOK6600 Lederer Pavel OK Doksy C 715021966 270 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 180 Kč
5.80 km, 300 m, 10 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 180 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 180 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 682361 180 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 180 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 180 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 180 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 180 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 180 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 180 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 180 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 180 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 180 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 180 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 180 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 180 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 180 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 180 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 180 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 180 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 180 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 180 Kč
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 180 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 180 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 180 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 180 Kč
VPM5701 Doležal Jan KOS Slavia Plzeň C 2075662 180 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 180 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 180 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 180 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 180 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 180 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 180 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 180 Kč
HCE6100 Štětina Jiří TJ Hostivice C 49154 180 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 180 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 270 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 270 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 270 Kč
5.50 km, 220 m, 11 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 130 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 130 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 130 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 130 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 130 Kč
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 130 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 130 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 130 Kč
TJP5600 Kukla Jan TJ Sokol Troja C 51327 130 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 130 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 130 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 130 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 130 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 130 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 130 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 130 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 130 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 130 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 130 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 130 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 130 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 130 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 130 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 130 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 130 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 195 Kč
5.10 km, 240 m, 10 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 130 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 130 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 130 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 130 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 130 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 130 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 130 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 130 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 130 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 130 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 130 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 130 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 130 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 130 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 130 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 130 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 130 Kč
MKP4900 Čenovský Jiří SK GORDIC Praha Kačerov C 51667 130 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 130 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 130 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 130 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 130 Kč
VPM4502 Beránek Petr KOS Slavia Plzeň C 330530 130 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 130 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 130 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 130 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 130 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 130 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 130 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 130 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 130 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 130 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 195 Kč
4.60 km, 220 m, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 130 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 130 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 130 Kč
PGP4601 Dvořák Jaromír SK Praga C 51274 130 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 130 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 130 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 130 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 130 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 130 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 130 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 130 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 130 Kč
TEP4400 Aschermann Michal Tempo Praha C 2031374 130 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 130 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 130 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 130 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 130 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 130 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 130 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 195 Kč
3.70 km, 130 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 130 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 130 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 130 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 130 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 130 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 130 Kč
MKP4100 Rychlý Rudolf SK GORDIC Praha Kačerov 9823 195 Kč
2.90 km, 90 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 130 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 8797 130 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 130 Kč
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 130 Kč
5.00 km, 250 m, 11 kontrol
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 130 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 130 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 130 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 130 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 51659 130 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 130 Kč
JHB9900 Pejšek Jindřich TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0 130 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 130 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 130 Kč
OKP7750 Vanková Jana SK OK 24 Praha C zapůjčit 170 Kč
VLI7455 Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 130 Kč
DKP6000 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 981822 130 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 130 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 130 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2095952 130 Kč
TJN0000 Šklíba Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2059760 130 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 130 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 130 Kč
KRP5401 Bartoš Vratislav SK KOURA C 8941 130 Kč
KRP9801 Bartoš Pavel SK KOURA C 49609 130 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 130 Kč
81C5400 Kotulán Jiří Cirkus Čakovice 2099493 130 Kč
9EC7650 Petriláková Petra Příbram 2092419 130 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 130 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 130 Kč
FSP7351 Maříková Markéta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 130 Kč
3YC0500 Mařík Karel Fenri Řevnice 130 Kč
DOR7400 Bernard Zdeněk OK Dobříš zapůjčit 170 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš 2080951 130 Kč
DOR7451 Koubková Daniela OK Dobříš 2073728 130 Kč
DOR7752 Lorencová Marcela OK Dobříš C 2045320 130 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 130 Kč
DOR7202 Nigrin Radek OK Dobříš C 2067310 130 Kč
ONO8350 Hrzinová Hana SKOB Ostrov C 8682 130 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 130 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2088714 130 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 130 Kč
RBK6552 Soukupová Leona SK Radioklub Blansko 53712 130 Kč
BOR7363 Sochová Petra OK Jiskra Nový Bor C 4125 130 Kč
PDY6700 Sehnal Tomáš Běhej Poděbrady C 2088723 195 Kč
DOR7700 Kučera Petr OK Dobříš 2044892 195 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 195 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418756 195 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 195 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 195 Kč
NNN9955 Paurová Lenka Neregistrovaní 2060203 130 Kč
PLU7612 Matyšek Stanislav TJ SOKOL Plumlov C 515147 195 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 7710 195 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 195 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 195 Kč
6YC6750 Hrubá Veronika Neregistrovaní 2080907 195 Kč
NNN7200 Adámek Tomáš Neregistrovaní zapůjčit 235 Kč
7.50 km, 290 m, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 207856 130 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 130 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 130 Kč
ROZ9999 Křístek Lukáš OK Roztoky 51593 130 Kč
8KC6900 Kruliš Petr ZŠ a MŠ Chotyně 301186 130 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 130 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 130 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 446359 130 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 130 Kč
KAM6450 Klinkerová Jitka OK Kamenice C 7205037 130 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 195 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 195 Kč
6LC7600 Popjuk Viktor Radotín 515077 195 Kč
PHK8557 Dušátková Lenka OK 99 Hradec Králové C 9364 195 Kč
PHK8506 Elbl Marek OK 99 Hradec Králové C 9362 195 Kč
NNN8050 Novotná Michaela Neregistrovaní 0 195 Kč
NNN8010 Chomič Jaroslav Neregistrovaní 0 195 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 130 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 130 Kč
SJH9452 Tichá Tereza SOS Jindřichův Hradec C 995864 130 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 130 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 130 Kč
81C8000 Máca Petr Cirkus Čakovice 1416364 130 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 130 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 130 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov R 2020750 130 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 130 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 195 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 195 Kč
SRK7606 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9527 195 Kč
2.10 km, 110 m, 7 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 80 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 80 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 80 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 80 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 0002102071 80 Kč
FSP1000 Nitsch Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 80 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 80 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081385 80 Kč
9EC0950 Petriláková Amálie Rebeka Příbram 7205024 80 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 80 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 9211 80 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 80 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 80 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 80 Kč
DOR0901 Španěl Viktor OK Dobříš C 2045304 80 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 80 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 80 Kč
RIC1150 Čevelová Adéla OB Říčany C 52400 80 Kč
RIC0802 Schnabl Petr OB Říčany C 2073684 80 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 80 Kč
EKP1108 Seidl Marek VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 120 Kč
DKP0811 Izdný Lukáš Oddíl OB Kotlářka C 80 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 80 Kč
SRK1151 Pohlová Sandra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301102 80 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 80 Kč
DOR0902 Vojkůvka Filip OK Dobříš C 2045317 80 Kč
46H9150 Jakab Sára (HUN) Hidegkúti Spartacus 337863 80 Kč
NNN0700 Adámek Martin Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
9JC0701 Holec Jáchym neregistrovaní - Všenory 0 80 Kč
celkem přihlášených: 1364, vklad: 218675 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.