Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava 2016

Datum:
12.09.2016
Místo konání:
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     H14B     H16B     H18B     H20B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B    
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 0 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 0 Kč
OTK0350 Riesslerová Eliška OOB TJ Jiskra Otrokovice B 331701 0 Kč
OTK0351 Panovcová Anita OOB TJ Jiskra Otrokovice B 426381 0 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 436422 0 Kč
TBM0359 Sedlářová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 446369 0 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 0 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 49381 0 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 0 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 0 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 0 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 0 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 0 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 0 Kč
KSU0393 Tesařová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058487 0 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 0 Kč
ZBM0252 Bašeová Klára SK Žabovřesky Brno B 2092389 0 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 253379 0 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 232032 0 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 0 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 361987 0 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 08924 0 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 0 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 52682 0 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 416074 0 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 338218 0 Kč
LCE0350 Janků Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice B 0 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 889310 0 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 53866 0 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 2091554 0 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 0 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 0 Kč
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 0 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 331291 0 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 0 Kč
TBM0051 Boučková Anna KOS TJ Tesla Brno B 438040 0 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 49360 0 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2059750 0 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 0 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 0 Kč
ZBM0059 Baštařová Anna SK Žabovřesky Brno B 2042528 0 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 7203458 0 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 232876 0 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 7207020 0 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 2091521 0 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice B 2085608 0 Kč
LCE0055 Malotová Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 416057 0 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 0 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 0 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice A 2020742 0 Kč
SOP9952 Švidrnochová Lenka OOB TJ Slezan Opava B 2032153 0 Kč
TBM9952 Utíkalová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 0 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice B 2073711 0 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice B 1006616 0 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 0 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2011813 0 Kč
ZBM9862 Chroustová Šárka SK Žabovřesky Brno B 331027 0 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 0 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk A 2025342 0 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 0 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9750 Paličková Agáta SOB Olomouc B 2059746 0 Kč
TBM9762 Komárková Silvie KOS TJ Tesla Brno B 331013 0 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 0 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 1441628 0 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 0 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 0 Kč
AOV8050 Vellechová Radka OOB TJ Baník Ostrava C 52960 0 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 0 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 0 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 0 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 0 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 0 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 0 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 0 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 0 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 53360 0 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 0 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 0 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 0 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 52453 0 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 0 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 0 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 0 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 0 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 0 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 0 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 995888 0 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 0 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 0 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 0 Kč
TRI6957 Ciencialová Bohumila TJ TŽ Třinec C 352350 0 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 0 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 0 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 0 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 0 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 0 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 0 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 920669 0 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 0 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 0 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 0 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 0 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 0 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 0 Kč
LCE6351 Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 0 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 0 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 0 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 0 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 0 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 0 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 0 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 0 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 0 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 0 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 0 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 0 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk B 2073721 0 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 0 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 0 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 0 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 0 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 0 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 0 Kč
TBM0222 Lukáš Martin KOS TJ Tesla Brno B 416020 0 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 0 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 49377 0 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec B 49366 0 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 51461 0 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 53353 0 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 0 Kč
VIC0209 Pšenčík David OB Vizovice B 0 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 04538 0 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 0 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 0 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 0 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 0 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 0 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 1400432 0 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 0 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 0 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 0 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek B 428272 0 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 0 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 0 Kč
LCE0306 Hájek Petr OOB TJ Slovan Luhačovice B 416071 0 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 7202856 0 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 0 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 2081359 0 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 0 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 0 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 0 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 0 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 0 Kč
VIC0100 Pšenčík Jan OB Vizovice B 0 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 0 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 0 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 0 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 0 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 0 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 0 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 0 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 0 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 0 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 500260 0 Kč
ASU0101 Grebík Radim Magnus Orienteering A 7867 0 Kč
LCE0003 Bitto Maxim OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 0 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 0 Kč
TBM0114 Němec Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 53217 0 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 0 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava A 7206538 0 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc A 0 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 232491 0 Kč
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov B 2069090 0 Kč
BBM9802 Kún Josef BETA URSUS Orienteering B 2035707 0 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2067337 0 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 0 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 9201065 0 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno B 410331 0 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno B 2054641 0 Kč
ZBM9906 Gregor Michal SK Žabovřesky Brno B 2087644 0 Kč
SKM9801 Zvoníček Jan KOB Směr Kroměříž B 253380 0 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 0 Kč
ABM9906 Šnyrch Jakub KOB ALFA Brno B 332946 0 Kč
ABM9907 Ingršt Matěj KOB ALFA Brno B 2073670 0 Kč
ABM9919 Šnyrch Tomáš KOB ALFA Brno B 332963 0 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 0 Kč
TZL9904 Hartman Vojtěch SKOB Zlín B 0 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 0 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk B 9005223 0 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec A 49356 0 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 0 Kč
BBM9702 Konečný Daniel BETA URSUS Orienteering B 53271 0 Kč
KSU9600 Štolc Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 0 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov B 1007529 0 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 0 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 920686 0 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 0 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 0 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 0 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 0 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 0 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 0 Kč
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 0 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 0 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 0 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 0 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 0 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 52201 0 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 0 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 0 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 0 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 0 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 0 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 0 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 0 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 0 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 0 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 0 Kč
UOL7004 Kašpar Jaroslav SOB Olomouc C 2069100 0 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 0 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 0 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 0 Kč
UOL7200 Zbořil Ctirad SOB Olomouc C 2060254 0 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 0 Kč
LCE7311 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice C 887948 0 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 0 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 0 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 0 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 52720 0 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 0 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 0 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 0 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 52725 0 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 7571221 0 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 0 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 0 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 0 Kč
VBM6900 Hrouda Petr VSK Mendelu Brno C 53735 0 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 0 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 207849 0 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 0 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 307355 0 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 0 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 0 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 0 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 0 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 0 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 0 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 0 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 0 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 0 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 0 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 0 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 0 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 0 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 0 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 0 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 0 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 0 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 0 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 0 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 0 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 0 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 0 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 0 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 0 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 0 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 0 Kč
VBM5715 Svoboda Vladimír VSK Mendelu Brno C 416021 0 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 0 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 0 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 0 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 0 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 0 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 0 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 0 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 0 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 0 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 0 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 0 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 0 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 0 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 0 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 0 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 0 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 0 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 0 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 0 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51376 0 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 0 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 0 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 0 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 0 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 0 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 0 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 0 Kč
SKM4903 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 53810 0 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 0 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 0 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 0 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 0 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 0 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 0 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 0 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 0 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 0 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 0 Kč
celkem přihlášených: 307, vklad: 0 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.