Logo

Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

pro kategorii: H21E

Datum:
09.06.2018
Místo konání:
Hrabová
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering

H21E 6.00 km, 275 m, 25 kontrol Rank. koef.: 1.06

(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8911 Zimmermann Jakub KOB Konice C 8645930 170 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň E 8656683 170 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 170 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 170 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 170 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 170 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 170 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 170 Kč
KAM9203 Navrátil Boris OK Kamenice C 8656539 170 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 170 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 170 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 8656689 170 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 170 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 170 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 8185818 170 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 170 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 170 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 515123 170 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 170 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 170 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 170 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 170 Kč
LCE8903 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 303927 170 Kč
ZBM8707 Bialožyt Michal SK Brno Žabovřesky C 995883 170 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Brno Žabovřesky E 8091209 170 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Brno Žabovřesky E 8660448 170 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Brno Žabovřesky R 8660443 170 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Brno Žabovřesky C 8660442 170 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Brno Žabovřesky R 995849 170 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Brno Žabovřesky C 899179 170 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Brno Žabovřesky R 9201063 170 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 170 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 170 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8629754 170 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Brno Žabovřesky C 8660422 170 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 8644873 170 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 170 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8644885 170 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 8656519 170 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 170 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 170 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 8656727 170 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 170 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Brno Žabovřesky E 9890118 170 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 170 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 170 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 170 Kč
43S8900 Kubina Filip (SVK) Športový klub Sandberg 2095924 170 Kč
RBK9001 Šesták Jakub SK Radioklub Blansko C 682360 170 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 170 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 170 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 220 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654891 220 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 220 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 220 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 220 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín C 7887934 220 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering E 8396969 170 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering C 7698697 170 Kč
ASU9348 Mušínský Tomáš Magnus Orienteering R 920667 170 Kč