Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
05.05.2018
Místo konání:
Janovice u Rýmařova
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D18C     D20B     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     D65C     D70B     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H18C     H20B     H21B     H21C     H21D     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H70C     H75B     H80B     HD10N     HDR     P    
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín C 331753 50 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 50 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 2060211 50 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) VZA Žilina 502256 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) VZA Žilina 502260 50 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218973 50 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 50 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52619 50 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 50 Kč
LCE0852 Škodová Štěpánka OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080938 50 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061810 50 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 50 Kč
PTE0852 Klapková Alžběta TJ Sokol Ptení C 2102682 50 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2102684 50 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 2102683 50 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 436420 50 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice B 2069072 50 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 50 Kč
MOV0750 Musálková Klára SKOB Ostrava C 436424 50 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 436421 50 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 428235 50 Kč
MOV0653 Rychtářová Barbora SKOB Ostrava C 51372 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 50 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 2108904 50 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk C 52561 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk B 2108918 50 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava B 7003005 50 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 50 Kč
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering B 9132 50 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 50 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 50 Kč
MOV0656 Burešová Ema SKOB Ostrava C 428262 50 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc C 2069085 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 301263 50 Kč
PTE0750 Příhodová Veronika TJ Sokol Ptení C 2102681 50 Kč
PTE0755 Dosedělová Tereza TJ Sokol Ptení C 2102715 50 Kč
PTE0757 Jungmannová Sofie TJ Sokol Ptení C 2102716 50 Kč
UOL0751 Janků Karolína SOB Olomouc C 2069084 50 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 50 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 50 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 50 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 50 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 2067231 50 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc C 2069082 50 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 100 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 100 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 100 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava B 2091591 100 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 100 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc A 2020729 100 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec A 7209779 100 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 7207881 100 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 49312 100 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 8654 100 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 2102549 100 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 100 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk B 2035719 100 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 100 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 8656605 100 Kč
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín B 7209276 100 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 8655378 100 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 100 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 232389 100 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 361953 100 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 100 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049511 100 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 100 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 100 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín A 2091565 100 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín B 7209281 100 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín B 7053354 100 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 2103673 100 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno B 2051495 100 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno B 2051474 100 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 100 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko B 2115673 100 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava C 420438 50 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering B 406938 50 Kč
UOL0453 Slehová Eliška SOB Olomouc C 2112727 50 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053569 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446447 50 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice C 7207037 50 Kč
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 49460 50 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov C 2087689 50 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067392 50 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 8656710 180 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec B 49450 180 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín C 08924 180 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 180 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 180 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 180 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 180 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 2061817 180 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 180 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 180 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 180 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno B 416017 180 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno B 2094532 180 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc C 2124801 80 Kč
UOL0353 Procházková Sára SOB Olomouc C 80 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 80 Kč
LCE0355 Juříková Jolana OOB TJ Slovan Luhačovice C 2042547 80 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 52722 80 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 7209788 180 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec B 7205020 180 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 1421909 180 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 180 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 180 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 2091521 180 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering B 2045171 180 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0150 Zatloukalová Hana OOB TJ Zlaté Hory C 224900 80 Kč
MOV0051 Štrosová Jana SKOB Ostrava C 52780 80 Kč
Rank. koef.: 1.04
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice B 2108866 180 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory A 331363 180 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko B 2111809 180 Kč
ZLH9950 Zatloukalová Romana OOB TJ Zlaté Hory B 2025342 180 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 180 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno B 866046 180 Kč
UOL9853 Holečková Anna SOB Olomouc C 301555 180 Kč
Rank. koef.: 1.04
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 200 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 200 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 200 Kč
86P9750 Dzik Justyna (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 428767 200 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 200 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 49302 200 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 200 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8656506 300 Kč
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 80 Kč
SFM8252 Létalová Soňa OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2800304 80 Kč
NNN8888 Hulsey Martina Neregistrovaní 416106 80 Kč
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 2125377 80 Kč
JPV8550 Richterová Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2109698 80 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 80 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 8843 80 Kč
SBR8750 Czaschová Emílie SKOB Bruntál C 51903 80 Kč
3EP8950 Panaszek Justyna (POL) 10BKPanc 8648674 80 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 180 Kč
STE6851 Górnicka-Antonowicz Anna SK SKI-OB Šternberk C 8240668 180 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 7204970 180 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 7752223 180 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko, z. s. C 8007503 180 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 180 Kč
AOP8050 Librová Lucie Orientační Běh Opava C 49386 180 Kč
VZA7251 Chupeková Silvia (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204971 180 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 180 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 180 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 180 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 270 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 80 Kč
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C 80 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 80 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 80 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 80 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 80 Kč
UOL7350 Čecháčková Šárka SOB Olomouc C 2092436 80 Kč
STE7159 Maťátková Marcela SK SKI-OB Šternberk C 52532 80 Kč
SFM7351 Klose Petra OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 49482 80 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 80 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 80 Kč
KSU7551 Pattermanová Ivana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085601 80 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 80 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 80 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 80 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 80 Kč
KSU7070 Rozsívalová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443067 80 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 80 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 80 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 80 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 80 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 80 Kč
PTE8365 Mikušová Ivana TJ Sokol Ptení C 8831 80 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 80 Kč
UOL7854 Kuncová Jana SOB Olomouc C 9803 80 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 80 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 2121121 80 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Žabovřesky Brno C 2051480 80 Kč
3EP7950 Bańska-Bodziona Aneta (POL) 10BKPanc 8648671 80 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 80 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 80 Kč
AOV8050 Vellechová Radka OOB TJ Baník Ostrava C 2103790 80 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 80 Kč
14P7452 Marszałek Maria (POL) UKS Kometa Gliwice 2032317 120 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 180 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 180 Kč
AOP7751 Krčková Lenka Orientační Běh Opava C 2118505 180 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 180 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 180 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 180 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 180 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 7210910 180 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 180 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 180 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 180 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 180 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 180 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 180 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 180 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 180 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 180 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 180 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 180 Kč
LCE7252 Mudráková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice C 52689 180 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 2012280 180 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 180 Kč
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 180 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 180 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
SFM6851 Spratková Iva OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2061772 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 80 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 80 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 80 Kč
ZLH7051 Zatloukalová Eva OOB TJ Zlaté Hory C 2027210 80 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 80 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 80 Kč
KSU7171 Polášková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420442 80 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 80 Kč
KSU6950 Pšenčíková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 80 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 80 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 80 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 80 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 80 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 80 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 80 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 80 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 180 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 180 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 180 Kč
TZL6051 Hájová Jana SKOB Zlín C 8919 180 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 180 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 180 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 180 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 180 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 180 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 2112733 180 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) VZA Žilina 7200270 180 Kč
AOP6351 Švejdíková Yvona Orientační Běh Opava C 49361 180 Kč
LCE6351 Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 180 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 180 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 180 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 180 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 270 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 80 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 80 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 80 Kč
JPV5757 Dudíková Eva Oddíl OS SK Prostějov C 307335 80 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 120 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko, z. s. C 49685 120 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 7209368 130 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 130 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 130 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU5050 Čadilová Alena Magnus Orienteering C 52599 80 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 130 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 50 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 50 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk C 224904 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 50 Kč
BFM0801 Popieluch Martin SKOB Frýdek - Místek C 4320 50 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava C 7201830 50 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 50 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 50 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 50 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 52212 50 Kč
KSU0818 Polášek Filip Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073739 50 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53668 50 Kč
JPV0900 Chmelář Filip Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
SBR0800 Holub Ivan SKOB Bruntál C 416040 50 Kč
MOV0802 Masny Tadeusz SKOB Ostrava C 338910 50 Kč
PTE0808 Mikuš Matěj TJ Sokol Ptení C 2102714 50 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 50 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc C 2116197 50 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 232730 50 Kč
TRI0702 Mitrenga Jan TJ TŽ Třinec C 53280 50 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec C 865421 50 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec C 49315 50 Kč
TRI0704 Kurečka Jonáš TJ TŽ Třinec C 49360 50 Kč
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 50 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec C 49355 50 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) VZA Žilina 2111798 50 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 50 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek B 2087708 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C 7206535 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 50 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 446328 50 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín C 53360 50 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 2125380 50 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž C 51305 50 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 232377 50 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53654 50 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073738 50 Kč
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava C 428276 50 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 428264 50 Kč
88P9801 Jurczak Miłosz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2090693 50 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 53694 50 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno C 2092361 50 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno B 2061850 50 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 2061789 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 80 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 100 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 100 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 100 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 7209795 100 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec B 7207887 100 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec B 49327 100 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec B 49396 100 Kč
TRI0508 Byrtus Jakub TJ TŽ Třinec B 7209459 100 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 100 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec B 2099502 100 Kč
AOP0500 Krček Jan Orientační Běh Opava B 2070838 100 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 888648 100 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 410340 100 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 7207618 100 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín B 2070831 100 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 100 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 100 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 53817 100 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 100 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 100 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 100 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080838 100 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 100 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 100 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 100 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno C 420418 100 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 100 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín A 7209289 100 Kč
88P0400 Staszak Tomasz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2103953 100 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín B 7209282 100 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov B 2073679 100 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 100 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 102 100 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno B 8660411 100 Kč
TZL0402 Vaněk Ondřej SKOB Zlín C 889320 100 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko B 2103684 100 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 100 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 50 Kč
MOV0502 Grygar Václav SKOB Ostrava C 232399 50 Kč
STE0503 Antonowicz Jan SK SKI-OB Šternberk C 8636188 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk C 2035728 50 Kč
UOL0402 Čecháček Adam SOB Olomouc C 2088729 50 Kč
STE0500 Maťátko Václav SK SKI-OB Šternberk C 52512 50 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané B 301567 50 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 7210093 50 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073730 50 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53565 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 49316 50 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov C 2124798 50 Kč
SBR0500 Holub Mikuláš SKOB Bruntál C 2045229 50 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 50 Kč
UOL0400 Náhončík Jakub SOB Olomouc C 2115721 50 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 50 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 50 Kč
13C0401 Graubner Tadeáš SKK Tatanka Zlín 2067944 50 Kč
14P0500 Marszałek Patryk (POL) UKS Kometa Gliwice 2032319 80 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 8629759 180 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec B 49366 180 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 180 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 2113074 180 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 2087698 180 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092364 180 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092391 180 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 180 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 180 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 180 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 180 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 180 Kč
MOV0301 Fajkoš Lubomír SKOB Ostrava C 1410003 180 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 104 180 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 80 Kč
SFM0202 Spratek Adam OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2061765 80 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 80 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk C 2108907 80 Kč
UOL0202 Jedzok Vojtěch SOB Olomouc C 2112759 80 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov C 2124774 80 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108865 80 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 180 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 7203464 180 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 180 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 180 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 180 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 180 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 180 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 180 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 180 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 180 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301562 80 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 80 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067336 80 Kč
Rank. koef.: 1.04
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 180 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 180 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 8655373 180 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 7207864 180 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 180 Kč
88P9802 Staszak Wiktor (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2090687 270 Kč
Rank. koef.: 1.04
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8911 Zimmermann Jakub KOB Konice C 8645930 200 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 200 Kč
MOV9602 Montero Cárceles Elmar SKOB Ostrava C 1415225 200 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno C 515009 200 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 200 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2025356 200 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 200 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 200 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 200 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 200 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 200 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín C 515174 200 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 200 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 1602630 200 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 200 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 200 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 200 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 200 Kč
88P9500 Dzioba Mateusz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8650822 200 Kč
88P8901 Kalata Michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8160889 200 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 200 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 200 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 200 Kč
ZBM8309 Chvátal Lukáš SK Žabovřesky Brno C 348120 200 Kč
TZL9003 Kolárik Jan SKOB Zlín C 7209283 300 Kč
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 80 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2800327 80 Kč
LOV8400 Langer Martin lepus.cz C 887937 80 Kč
86P9600 Janko Kamil (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 424261 80 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
KVS9700 Švestka Vít SKOB Kobra Vsetín C 51527 80 Kč
JPV8917 Dudík Petr Oddíl OS SK Prostějov C 52870 80 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 682621 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 80 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko, z. s. C 2045244 80 Kč
SOP9001 Erben Martin OOB TJ Slezan Opava C 361970 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2060296 80 Kč
SBR6300 Kolář Rudolf SKOB Bruntál C 7207359 120 Kč
ABR8901 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál C 51881 120 Kč
ABR7602 Nedopílek David A-team NOVO Bruntál C 1403430 120 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 2090837 180 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 180 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 180 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 180 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 180 Kč
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2059751 180 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 180 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 180 Kč
VZA7102 Chupek Jozef (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204980 180 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 180 Kč
86P7102 Dzik Mirosław (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 428768 180 Kč
5DX8000 Hašek Jakub 5dixi club 53812 180 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 180 Kč
3EP7900 Golinowski Paweł (POL) 10BKPanc 8648667 180 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 180 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7703 Byrtus Petr TJ TŽ Třinec C 49341 80 Kč
TRI7800 Ryška Kamil TJ TŽ Třinec C 53294 80 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 80 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 80 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 2102537 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 52525 80 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) VZA Žilina 1301900 80 Kč
JPV8101 Jurenka Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 2108915 80 Kč
VRB7601 Stibor Zbyněk Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301259 80 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek C 2113076 80 Kč
MOV7600 Masny Krzysztof SKOB Ostrava C 1416219 80 Kč
KSU7700 Kočandrle Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2088163 80 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 80 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 80 Kč
JPV7505 Kopecký Ivo Oddíl OS SK Prostějov C 1420762 80 Kč
ABM7401 Rada Pavel KOB ALFA Brno C 8004 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 80 Kč
KON8215 Ebner Zdeněk KOB Konice C 2090872 80 Kč
3EP8200 Stężycki Grzegorz (POL) 10BKPanc 8648672 80 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 2118494 80 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 180 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 180 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 180 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko, z. s. C 8008112 180 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 180 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 180 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 180 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 180 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 180 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 180 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 180 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 180 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2045222 180 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 180 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 180 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 180 Kč
TZL7401 Novosad Pavel SKOB Zlín C 2080910 180 Kč
88P7500 Jończy Daniel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1411017 180 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 180 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 7300188 180 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 08851 180 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 180 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 180 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 180 Kč
AOP7302 Krček Martin Orientační Běh Opava C 253130 180 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 180 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 180 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 180 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 180 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 180 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 7848411 180 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 180 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 53143 180 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 180 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 180 Kč
OTK6910 Kunz Petr OOB TJ Jiskra Otrokovice C 52344 180 Kč
HOB7101 Kulíšek Tomáš SKOB Horní Benešov C 51936 180 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 180 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 180 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 180 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 7053367 180 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 180 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 180 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 2083412 180 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
HAV7300 Mastela Rafal OB Havířov C 2032312 80 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 80 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 80 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 80 Kč
5CZ7300 Novotný Petr Dukla Blansko 2067992 80 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 80 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 80 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 2801035 80 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 80 Kč
JPV6909 Holusek Milan Oddíl OS SK Prostějov C 2121898 80 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 80 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 80 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 80 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 80 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 80 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 80 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 80 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 80 Kč
TBM6801 Mika Ladislav KOS TJ Tesla Brno C 301281 80 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 80 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 80 Kč
KSU7004 Kašpar Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2069100 80 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SKOB Horní Benešov C 7202579 80 Kč
14P7301 Marszałek Waldemar (POL) UKS Kometa Gliwice 2032328 120 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 180 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 180 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 180 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 180 Kč
AOP6602 Cetl Vladimír Orientační Běh Opava C 0 180 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 180 Kč
STE6800 Antonowicz Jerzy SK SKI-OB Šternberk C 504405 180 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 180 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 180 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 420422 180 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 180 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 180 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 180 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 180 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 180 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 52725 180 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 180 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 180 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 180 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 180 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 180 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 180 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko, z. s. C 2102705 180 Kč
TZL6301 Galík Svatopluk SKOB Zlín C 53369 180 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 270 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 80 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 80 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 80 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 80 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 80 Kč
VRB5404 Kolář Leopold Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 52538 80 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 120 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko, z. s. C 49683 120 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 130 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 130 Kč
TBM5103 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno C 53251 130 Kč
TZL5601 Háj Bohumil SKOB Zlín C 53341 130 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 7209359 130 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 195 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 7209463 130 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 130 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 130 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 130 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 7300470 130 Kč
BOV5001 Miřijovský Přemysl TJ Baník Ostrava OKD C 232153 130 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 130 Kč
VRB5001 Pospíšil Karel Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51950 130 Kč
OTK5300 Polínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067305 130 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 130 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 130 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 130 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 130 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 195 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 80 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 80 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 80 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 80 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 130 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 130 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 130 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 130 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 130 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 130 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 130 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 1421897 130 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 195 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 80 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 130 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 130 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 130 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 130 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 130 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP1000 Liber Václav Orientační Běh Opava C 0 50 Kč
TRI0951 Topiarzová Klára TJ TŽ Třinec C 8657 50 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 50 Kč
TRI0902 Mokrosz Mateusz TJ TŽ Třinec C 8658 50 Kč
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 50 Kč
STE0853 Kučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 2122246 50 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 446354 50 Kč
MOV0800 Vojvodík Rudolf SKOB Ostrava C 2112746 50 Kč
SFM0901 Létal Jonáš OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2061826 50 Kč
LCE1111 Michálek Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 50 Kč
STE0701 Akrap Kryštof SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
PTE1001 Vrba Antonín TJ Sokol Ptení C 2102713 50 Kč
PTE1051 Bábková Amálie TJ Sokol Ptení C 2102717 50 Kč
88P0801 Jończy Michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1411015 50 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SKOB Horní Benešov C 53348 50 Kč
14P1002 Marszałek Dawid (POL) UKS Kometa Gliwice 2032326 80 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 50 Kč
TRI1400 Walaski Vítek TJ TŽ Třinec C 02113099 50 Kč
TRI1200 Mokrosz Tomasz TJ TŽ Třinec C 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
STE1202 Tomášek Matěj SK SKI-OB Šternberk C 442849 50 Kč
MOV1000 Brandštetter Patrik SKOB Ostrava C 52990 50 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko, z. s. C 50 Kč
SFM1000 Klose Albert OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2061790 50 Kč
VRB7651 Stiborová Blanka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301254 50 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 247250 50 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 50 Kč
2AZ1100 Smola Jakub OB Štípa 08615 50 Kč
VRB1111 Peňáz Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 50 Kč
AOP1302 Liber Tomáš Orientační Běh Opava C 0 50 Kč
MOV1300 Panna Matyáš SKOB Ostrava C 2080824 50 Kč
SFM1001 Létal Hynek OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 49443 50 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 50 Kč
lcexxxx Škodová Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
LCE1113 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2082902 50 Kč
HOB1201 Kulíšek Tadeáš SKOB Horní Benešov C 301303 50 Kč
SFM0888 Létalová Eva OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 49488 50 Kč
MOVxxxx Menzel František SKOB Ostrava 2027246 50 Kč
SBR1250 Good Marie SKOB Bruntál 345895 50 Kč
PBM1150 Robotková Tereza TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 50 Kč
PBM1151 Ramachová Michaela TJ Spartak 1. Brněnská C 52051 50 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 2069081 50 Kč
PTE1350 Mikušová Kateřina TJ Sokol Ptení C 301578 50 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 50 Kč
VRB0403 Kosík Dan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
VRB0750 Kosíková Julie Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067385 50 Kč
VRB0800 Smetana Adam Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 2067386 50 Kč
VRB0818 Tomčík Šimon Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067398 50 Kč
VRB1100 Malý David Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067390 50 Kč
5DX1600 Hašek Matěj 5dixi club 51306 50 Kč
KON1171 Ebnerová Alena KOB Konice C 4634081 50 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 50 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 50 Kč
MOV1002 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 1400415 50 Kč
AOV1150 Vellechová Marie OOB TJ Baník Ostrava C 52961 50 Kč
13C1000 Graubner Mikuláš SKK Tatanka Zlín 2067974 50 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2111615 50 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 420459 50 Kč
AOP7550 Cetlová Helena Orientační Běh Opava C 0 50 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 50 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 50 Kč
TRI7701 Bíčánek Milan TJ TŽ Třinec C 49371 50 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 50 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 50 Kč
TRI7751 Tuharská Aneta TJ TŽ Třinec C 49377 50 Kč
TRI7550 Bíčánková Jana TJ TŽ Třinec C 7862 50 Kč
MOV0300 Matoušek Ondřej SKOB Ostrava C 428249 50 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 50 Kč
MOV7753 Grygarová Eva SKOB Ostrava C 52981 50 Kč
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 2102551 50 Kč
UOL6800 Čecháček Petr SOB Olomouc C 2088187 50 Kč
38S0300 Borets Ivan (SVK) VZA Žilina 1423320 50 Kč
38S8150 Borets Anna (SVK) VZA Žilina 1423321 50 Kč
3KC4700 Matušková Kateřina Matušková zapůjčit 90 Kč
VRB7878 Peňázová Hana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 50 Kč
AOP6402 Liber Vlastimil Orientační Běh Opava C 0 50 Kč
7SC7550 Vojvodíková Barbara Neregistrovaní - MOV 2125379 50 Kč
SFM8202 Létal Jiří OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2035152 50 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 50 Kč
SFMXXXX David Vladimír OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 2119196 50 Kč
SFMXXXY Davidová Tereza OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 2121755 50 Kč
SFMXXYY David Vladimír OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 2800312 50 Kč
SFMXYYY Davidová Petra OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 2125376 50 Kč
ASUYYYY Kolářová Lenka Magnus Orienteering 50 Kč
SBR5251 Sovišová Eva SKOB Bruntál 416038 50 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 50 Kč
SBR0550 Good Eliška SKOB Bruntál 2091593 50 Kč
MOV8250 Masny Anna SKOB Ostrava C 428759 50 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava C 428205 50 Kč
PTE7650 Bartošová Dana TJ Sokol Ptení C 08837 50 Kč
PTE7375 Mikšíková Kateřina TJ Sokol Ptení C 8822 50 Kč
VRB6250 Kratschmerová Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
VRB7879 Tomčíková Hana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
3EP7700 Sitnicki Mariusz (POL) 10BKPanc 8648670 50 Kč
3EP9050 Owczarz Hanna (POL) 10BKPanc 8648673 50 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 50 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov C 52587 50 Kč
13C7650 Graubnerová Martina SKK Tatanka Zlín 2067256 50 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 50 Kč
celkem přihlášených: 729, vklad: 79365 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.