Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
07.04.2018
Místo konání:
Sezimovo Ústí, Kozí hrádek
Pořadatel:
KTA - SK Kotnov Tábor
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     D75     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     HF     P    
2.50 km, 6 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0853 Svobodová Beáta SC vebr-sport C 2025211 50 Kč
OPI0950 Blažková Amálie Orientační sporty Písek C Číslo čipu nahlásíme při registraci 50 Kč
VTA0952 Legátová Alice SC vebr-sport C 2019553 50 Kč
2.40 km, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0651 Pazderníková Petra Orientační sporty Písek C 2064773 50 Kč
VTA0651 Přílepková Radka SC vebr-sport C 2025203 50 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec C 232404 50 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 416309 50 Kč
OPI0650 Vaněčková Anežka Orientační sporty Písek C 2111716 50 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 50 Kč
VCB0362 Procházková Dana OB České Budějovice C 53730 50 Kč
VTA0653 Svobodová Viola SC vebr-sport C 2025212 50 Kč
VTA0752 Pokorná Bára SC vebr-sport C 2019546 50 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 50 Kč
VTA0655 Mufová Anežka SC vebr-sport C 2019555 50 Kč
3.00 km, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport B 7208086 50 Kč
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek C 2064772 50 Kč
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek B 2064771 50 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 9201751 50 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 416310 50 Kč
VTA0552 Pekařová Nela SC vebr-sport C 7207889 50 Kč
OPI0451 Fistrová Ludmila Orientační sporty Písek C 50 Kč
OPI0450 Balková Markéta Orientační sporty Písek B 2111767 50 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 232975 75 Kč
3.50 km, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 7208091 100 Kč
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek C 2064778 100 Kč
VTA0353 Přílepková Jana SC vebr-sport C 2025204 100 Kč
VTA0254 Rudová Magdaléna SC vebr-sport B 7208074 100 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek C 439103 100 Kč
4.40 km, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport B 682635 100 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek B 2116188 100 Kč
VTA0051 Rudová Anna SC vebr-sport C 7208097 100 Kč
OPI0158 Kahudová Dominika Orientační sporty Písek C 2116200 100 Kč
KRE0052 Nováková Kateřina OOB TJ Sokol Křemže C 7204487 100 Kč
4.80 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 100 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 100 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 100 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 08703 100 Kč
4.40 km, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 100 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 100 Kč
OPI8050 Kopecká Květa Orientační sporty Písek C 2800333 100 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 100 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 100 Kč
VTA8051 Procházková Jitka SC vebr-sport C 2056279 100 Kč
VTA7651 Svobodová Iveta SC vebr-sport C 2025213 100 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 7207776 100 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 100 Kč
4.00 km, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 100 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 100 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 100 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 100 Kč
PVD7151 Nováková Pavlína OOB TJ Sokol Pražák C 207833 100 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 995881 100 Kč
VTA7151 Svobodová Martina SC vebr-sport C 9101708 100 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 100 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 100 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 100 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 100 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 100 Kč
3.30 km, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI5550 Paulerová Eva Orientační sporty Písek C 2064785 100 Kč
66C6350 Ledvinová Jana Amatéři zapůjčit 140 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 100 Kč
2.50 km, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 100 Kč
2.50 km, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 100 Kč
1.60 km, 5 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PVD0951 Toncarová Katka OOB TJ Sokol Pražák C 515184 50 Kč
SJH1151 Komárková Radka SJH Jindřichův Hradec C 2025364 50 Kč
MLA0050 Fistrová Anna MLOK Mariánské Lázně zapůjčit 90 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 50 Kč
2.50 km, 6 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2116198 50 Kč
OPI0800 Pazderník Tomáš Orientační sporty Písek C 2064775 50 Kč
2.70 km, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice B 51330 50 Kč
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport C 7207619 50 Kč
OPI0601 Hrdlička Šimon Orientační sporty Písek C 2064776 50 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 50 Kč
KRE0600 Novák Vítek OOB TJ Sokol Křemže B 428715 50 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 50 Kč
3.20 km, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek B 2801033 50 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 50 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport B 2025207 50 Kč
SJH0505 Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec B 2113419 50 Kč
VTA0501 Straka Denis SC vebr-sport C 2025214 50 Kč
3.70 km, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 2064779 100 Kč
VTA0202 Kouba Marek SC vebr-sport C 2025206 100 Kč
VTA0301 Novotný Jan SC vebr-sport C 2025218 100 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 7207620 100 Kč
5.10 km, 20 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0001 Vondruška Jan SC vebr-sport C 2019543 100 Kč
OPI0102 Valenta Adam Orientační sporty Písek B 2091535 100 Kč
VCB0005 Gottfried Adam OB České Budějovice B 426392 100 Kč
VCB0103 Mikuláš Jan OB České Budějovice C 426391 100 Kč
OPI0101 Bican Martin Orientační sporty Písek C 2091533 100 Kč
OPI0103 Neužil Vít Orientační sporty Písek B 2091537 100 Kč
5.70 km, 24 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI9800 Bečvář Petr Orientační sporty Písek B 2091539 100 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec C 336772 100 Kč
5.70 km, 24 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 100 Kč
PVD9601 Novák Radek OOB TJ Sokol Pražák C 207869 100 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7207342 100 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 7008009 100 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 100 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 981817 100 Kč
SJH9300 Nouza Petr ml. SJH Jindřichův Hradec C 2079508 100 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 434828 100 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 100 Kč
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 434813 100 Kč
MLA8801 Kunc Petr MLOK Mariánské Lázně C 7878 100 Kč
VCB8901 Krška Vojtěch OB České Budějovice C 2080931 100 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 100 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 100 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 100 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 150 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 150 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 150 Kč
VSP6801 Gajda Jan USK Praha C 515108 150 Kč
5.00 km, 20 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI7300 Sobotka Petr Orientační sporty Písek C 2088168 100 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 100 Kč
OPI7400 Kopecky Martin Orientační sporty Písek C 2800341 100 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 100 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 100 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 100 Kč
VTA7601 Trantina Jan SC vebr-sport C 2019552 100 Kč
MIL7500 Zavřel Oldřich Tesil Milevsko C 49858 100 Kč
4.70 km, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 889291 100 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 100 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 2102854 100 Kč
OPI7301 Pazderník Petr Orientační sporty Písek C 2064774 100 Kč
OPI6500 Hrdlička Pavel Orientační sporty Písek C 2080821 100 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 100 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 100 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 100 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 100 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 100 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 100 Kč
CST7101 Jeníček Jiří OB Strakonice C 682078 100 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SJH Jindřichův Hradec C 51141 150 Kč
3.70 km, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB5501 Zákostelecký František SOBSA C 7207854 100 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 100 Kč
66C6300 Ledvina Tomáš Amatéři zapůjčit 140 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 100 Kč
OPI4600 Šafařík Bedřich Orientační sporty Písek C 443103 100 Kč
KRE5901 Mražík Karel OOB TJ Sokol Křemže C 51419 100 Kč
OPI5500 Blažek Václav Orientační sporty Písek C 434802 100 Kč
OPI6300 Balek Zdeněk Orientační sporty Písek C 2088146 100 Kč
3.00 km, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 100 Kč
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 100 Kč
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 100 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 100 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 100 Kč
3.00 km, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 100 Kč
2.20 km, 6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 50 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SJH Jindřichův Hradec C 2113478 50 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 50 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 50 Kč
OPI1300 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C Číslo čipu nahlásíme při registraci 50 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 50 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory 2073725 50 Kč
KSH1301 Hulec Karel OB Kašperské Hory 2073726 50 Kč
1.60 km, 5 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 50 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 232490 50 Kč
VTA1001 Pekarovič Jakub SC vebr-sport C 2019549 50 Kč
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 428714 50 Kč
VTA1002 Fojta Matěj SC vebr-sport C 2019550 50 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 50 Kč
3.00 km, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7512 Procházka Robert OB České Budějovice 426393 50 Kč
OPI0750 Velátová Lucie Orientační sporty Písek C 2080834 50 Kč
OPI7350 Velátová Jana Orientační sporty Písek C 2088181 50 Kč
CST9551 Jeníčková Kateřina OB Strakonice C 682086 50 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 50 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice C 51409 50 Kč
VTA7302 Plecer Miroslav SC vebr-sport 2019556 50 Kč
NNN Suchan Jaroslav Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
celkem přihlášených: 169, vklad: 14235 Kč