Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
14.04.2018
Místo konání:
Řícmanice, areál koupaliště
Pořadatel:
ADA - OOB Spartak Adamov
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10N     H10     H12     H14     H16     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    

D10 2.40 km, 70 m, 8 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 40 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2058523 40 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 49555 40 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 53244 40 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Brno Žabovřesky C 2061840 40 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Brno Žabovřesky C 2092385 40 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 40 Kč
5HZ0800 Veselá Veronika Předklášteří 53201 40 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Brno Žabovřesky C 2103674 40 Kč

D10N 4.40 km, 70 m, 7 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0999 Věžníková Veronika OOB Třebíč C 2115145 40 Kč
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko C 49682 40 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 416206 40 Kč
ZBM0951 Finstrlová Denisa SK Brno Žabovřesky C 2061853 40 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Brno Žabovřesky C 2094514 40 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Brno Žabovřesky C 2092407 40 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Brno Žabovřesky C 2111752 40 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Brno Žabovřesky C 2103690 40 Kč
VBM0851 Šťastná Daniela VSK Mendelu Brno zapůjčit 80 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno C 2083390 40 Kč

D12 2.10 km, 50 m, 7 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0672 Kozoňová Alžběta Tatiana KOS TJ Tesla Brno C 2087638 40 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 2067204 40 Kč
78C0650 Dánielová Lenka Neregistrovaní - Dánielová 2109751 40 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 7204478 40 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 40 Kč
ZBM0354 Putnová Magdaléna SK Brno Žabovřesky C 114 40 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Brno Žabovřesky B 2111757 40 Kč
ZBM0655 Mazálková Libuše SK Brno Žabovřesky C 102 40 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Brno Žabovřesky B 2067231 40 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 40 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno B 337648 40 Kč
ABM0757 Taslerová Martina KOB ALFA Brno C 2067324 40 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 40 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 2067211 40 Kč
RBK0651 Vrbková Marta SK Radioklub Blansko C zapůjčit 80 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno C 2081351 40 Kč

D14 2.80 km, 95 m, 9 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 40 Kč
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 40 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 232389 40 Kč
BBM0550 Petrášová Kateřina BETA URSUS Rosice C 2112728 40 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Brno Žabovřesky B 2051495 40 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Brno Žabovřesky B 2051474 40 Kč
ZBM0558 Mazálková Klára SK Brno Žabovřesky C 07985 40 Kč
ZBM0458 Dohnalová Hana SK Brno Žabovřesky C 53172 40 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 40 Kč
ZBM0459 Sosíková Beáta SK Brno Žabovřesky C 52463 40 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko B 2115673 40 Kč

D16 3.30 km, 125 m, 11 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 80 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 80 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Brno Žabovřesky B 416017 80 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno B 438041 80 Kč
ABM0361 Taslerová Tereza KOB ALFA Brno C 2081393 80 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 2067328 80 Kč

D18 4.50 km, 160 m, 13 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 80 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 80 Kč

D21C 5.40 km, 280 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8550 Richterová Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2109698 80 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 80 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8656506 80 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2121006 80 Kč
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 2125377 80 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 80 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 80 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 80 Kč
JPV8750 Cetkovská Tereza Oddíl OS SK Prostějov C 2109697 80 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 80 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko B 2111809 80 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 80 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 80 Kč
ZBM9959 Hrbáčková Markéta SK Brno Žabovřesky C 2094517 80 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 2116445 80 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 80 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 80 Kč

D21D 3.90 km, 140 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 80 Kč
28Z9351 Procházková Ludmila Neregistrovaná zapůjčit 120 Kč
CHA8350 Prokšová Blanka OK Chrastava C 4128 80 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 80 Kč
UBM7651 Taslerová Renata MENISKOS Brno C 2116460 80 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 80 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 80 Kč
ZBM7654 Kučerová Renata SK Brno Žabovřesky C 2090859 80 Kč
ZBM9458 Kročová Klára SK Brno Žabovřesky C 53576 80 Kč
RBK9257 Moučková Andrea SK Radioklub Blansko C 2015806 80 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 8843 120 Kč
PTE8771 Boháčová Lucie TJ Sokol Ptení C 8829 120 Kč
PTI8689 Zavadilová Zdeňka Sportovní klub Ptení C 8823 120 Kč

D35 4.50 km, 170 m, 14 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 80 Kč
78C8250 Dánielová Iva Neregistrovaní - Dánielová zapůjčit 120 Kč
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 53255 80 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 80 Kč
VIC7658 Fukátková Miroslava OB Vizovice C 253155 80 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 80 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 80 Kč
19X8050 Tomíčková Dana ESOX ODEI 2096221 80 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 53205 80 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 515049 80 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53227 80 Kč
ZBM7353 Firešová Andrea SK Brno Žabovřesky C 1111097 80 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Brno Žabovřesky C 2087665 80 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Brno Žabovřesky C 2051480 80 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Brno Žabovřesky C 2067937 80 Kč
ZBM7653 Chmelíková Gabriela SK Brno Žabovřesky C 2115672 80 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Brno Žabovřesky C 815422 80 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 80 Kč
TBM7991 Malá Alice KOS TJ Tesla Brno C 53228 80 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 80 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 80 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 80 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 80 Kč
TBM7658 Klíčová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2083409 80 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 80 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 80 Kč

D45 3.60 km, 110 m, 12 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 80 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 80 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 80 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 80 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 80 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 80 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 80 Kč
TBM7261 Kliglová Radka KOS TJ Tesla Brno C 2067216 80 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 80 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 80 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 80 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 80 Kč
ABM6664 Suchá Helena KOB ALFA Brno C 49673 80 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 2075673 80 Kč
ABM7054 Otrusinová Helena KOB ALFA Brno C 52057 80 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 80 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 80 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. brněnská C 53539 80 Kč

D55 2.90 km, 80 m, 11 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 80 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 80 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 80 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 80 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 80 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 80 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 80 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 80 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 80 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
ZBM5662 Janotová Dobra SK Brno Žabovřesky C 886279 80 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 80 Kč
UBM5751 Svobodová Jindřiška MENISKOS Brno C 2121900 80 Kč
SPE6251 Pijáková Iveta (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407866 80 Kč

H10N 4.40 km, 70 m, 7 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0906 Dvořák Tomáš KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 80 Kč
TBM0802 Ševčík Filip KOS TJ Tesla Brno C 446368 40 Kč
ZBM1002 Šicha Matěj SK Brno Žabovřesky C 434829 40 Kč
TBM0910 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 320128 40 Kč
ABM0904 Šimeček Petr KOB ALFA Brno C 2081400 40 Kč

H10 2.40 km, 70 m, 9 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 40 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 40 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2094544 40 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno C 2083414 40 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Brno Žabovřesky C 2103687 40 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Brno Žabovřesky C 2092359 40 Kč
ZBM0808 Zřídkaveselý Martin SK Brno Žabovřesky C 2061844 40 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2103778 40 Kč
93X0700 Skácel Viktor Neregistrovaní - Skácelovi zapůjčit 80 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 40 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 40 Kč
TBM0915 Svirák Benjamin KOS TJ Tesla Brno C 2111764 40 Kč

H12 2.60 km, 70 m, 9 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 232730 40 Kč
PTE0700 Šnajdr Jakub TJ Sokol Ptení C 8835 40 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 80 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 7210817 40 Kč
78C0600 Zima Vojtěch Neregistrovaní - Dánielová 2112753 40 Kč
PBM0601 Pospíšil Jan TJ Spartak 1. brněnská 434571 40 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 40 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 2061789 40 Kč
LBM0701 Salajka Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52068 40 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno B 2090860 40 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 232377 40 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 40 Kč
TBM0608 Svirák Jonatan KOS TJ Tesla Brno B 2087656 40 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Brno Žabovřesky C 2051515 40 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Brno Žabovřesky B 2051511 40 Kč
ZBM0603 Lasota Jan SK Brno Žabovřesky C 2067241 40 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Brno Žabovřesky B 2061850 40 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Brno Žabovřesky B 1403415 40 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Brno Žabovřesky C 2092361 40 Kč
ZBM0708 Chmelík Robert SK Brno Žabovřesky C 434832 40 Kč
ZBM0711 Stehlík Vojtěch SK Brno Žabovřesky C 2122251 40 Kč
ZBM0712 Komenda Jakub SK Brno Žabovřesky C 130 40 Kč
VBM0602 Šťastný Kristián VSK Mendelu Brno zapůjčit 80 Kč
LBM0501 Kycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52082 40 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 2801025 40 Kč

H14 3.30 km, 120 m, 9 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 40 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 1413719 40 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 1414504 40 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno B 2126246 40 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 40 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 888648 40 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Brno Žabovřesky C 2051518 40 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Brno Žabovřesky B 2087662 40 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Brno Žabovřesky B 2061799 40 Kč
ZBM0411 Chmelík Albert SK Brno Žabovřesky C 2085641 40 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Brno Žabovřesky B 9201067 40 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Brno Žabovřesky C 2092394 40 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 40 Kč
ABM0509 Žovinec Pavel KOB ALFA Brno C 2081399 40 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 40 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 7207618 40 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Brno Žabovřesky C zapůjčit 80 Kč
RBK0501 Pekárek Martin SK Radioklub Blansko C 2102571 40 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko B 2103684 40 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Rosice C 2085655 40 Kč

H16 4.50 km, 190 m, 13 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 7202856 80 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 80 Kč
UBM0302 Račanský Jan MENISKOS Brno C 2126242 80 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Brno Žabovřesky C 104 80 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 80 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 2049608 80 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108865 80 Kč
JPV0304 Slezák Aleš Oddíl OS SK Prostějov C 2127854 80 Kč

H21C 9.10 km, 410 m, 23 kontrol Rank. koef.: 1

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 80 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 80 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno C 515009 80 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 80 Kč
VBM8305 Sychra Tomáš VSK Mendelu Brno C 2116498 80 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 80 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 80 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 80 Kč
VBM8207 Šedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 2121762 80 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 7210124 80 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Brno Žabovřesky C 7030567 80 Kč
ZBM7207 Zřídkaveselý Libor SK Brno Žabovřesky C 101 80 Kč
ZBM8309 Chvátal Lukáš SK Brno Žabovřesky C 348120 80 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Brno Žabovřesky C 2103680 80 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Brno Žabovřesky C 7209357 80 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Brno Žabovřesky C 410331 80 Kč
ZBM9906 Gregor Michal SK Brno Žabovřesky B 9201065 80 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 80 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 80 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 80 Kč
65C8401 Kněžínek Karel SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2125337 80 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš OOB Aš C 9097 80 Kč

H21D 5.30 km, 260 m, 12 kontrol Rank. koef.: 1

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 80 Kč
23C9300 Sychra Marek TJ Papuchálci Brno 320139 80 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 80 Kč
LBM8516 Matyáš Petr TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52083 80 Kč
HLV7707 Pecka Lukáš KČT - OB Holešov C 4632 80 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 80 Kč
5CZ7300 Novotný Petr Dukla Blansko 2067992 80 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 7205015 80 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 80 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 80 Kč
ZBM8403 Jirka Michal SK Brno Žabovřesky C 52430 80 Kč
ZBM8425 Dvořák Martin SK Brno Žabovřesky C 52011 80 Kč
VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 2116496 80 Kč
ZBM8304 Kůr Jiří SK Brno Žabovřesky C 1238304 80 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 80 Kč
SBK8101 Bařina Jiří KOB START Blansko C zapůjčit 120 Kč

H35 6.00 km, 240 m, 14 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 80 Kč
TBM7228 Strejček Petr KOS TJ Tesla Brno C 53272 80 Kč
4EX8300 Bednařík Marek SKIVELO Olomouc zapůjčit 120 Kč
JPV7505 Kopecký Ivo Oddíl OS SK Prostějov C 1420762 80 Kč
PBM7401 Pospíšil Jiří TJ Spartak 1. brněnská C 232344 80 Kč
JPV8101 Jurenka Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 2108915 80 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 80 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 2126231 80 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 80 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 80 Kč
2JC7200 Komenda Kamil BYZMAG 995894 80 Kč
19X7900 Tomíček Oldřich ESOX ODEI 2096247 80 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 80 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. brněnská C 52061 80 Kč
RBK7901 Procházka Jan SK Radioklub Blansko C zapůjčit 120 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno C 2083415 80 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 80 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Brno Žabovřesky C 1396843 80 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Brno Žabovřesky C 2051489 80 Kč
ZBM7603 Finstrle Aleš SK Brno Žabovřesky C 2051547 80 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Brno Žabovřesky C 2111737 80 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Brno Žabovřesky C 301217 80 Kč
ZBM7402 Baše Tomáš SK Brno Žabovřesky C 2103686 80 Kč
65X6700 Auermüller Vít Laněk 2088711 80 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 80 Kč
ABM7105 Tasler David KOB ALFA Brno C 2116480 80 Kč
TBM7511 Hájek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53269 80 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 515159 80 Kč
93X8000 Skácel Pavel Neregistrovaní - Skácelovi zapůjčit 120 Kč
SBK7207 Sluka Miroslav KOB START Blansko C 53214 80 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 80 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 7300188 80 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 80 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7300475 80 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Brno Žabovřesky C 2103682 80 Kč

H45 5.30 km, 220 m, 16 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 80 Kč
TBM6801 Mika Ladislav KOS TJ Tesla Brno C 301281 80 Kč
61Z7100 Kraus Martin KOB RA 2092384 80 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 80 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 80 Kč
TBM6910 Kligl Vladislav KOS TJ Tesla Brno C 2042517 80 Kč
VBM6106 Galík Pavel VSK Mendelu Brno C 682638 80 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 80 Kč
ZBM6401 Hruška Tomáš SK Brno Žabovřesky C 49393 80 Kč
ZBM7201 Kyncl Tomáš SK Brno Žabovřesky C 232419 80 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Brno Žabovřesky C 1403412 80 Kč
ABM6701 Smutný Radek KOB ALFA Brno C 438049 80 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 7006801 80 Kč
ABM7100 Polouček Pavel KOB ALFA Brno C 438042 80 Kč
ABM7124 Svoboda Petr KOB ALFA Brno C 49694 80 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 80 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. brněnská C 682097 80 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 80 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 80 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 80 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 80 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 80 Kč
2LC7000 Tužil Petr Neregistrovaní - Tužilovi 2045249 80 Kč
2TC6800 Vyroubal Michal Tři Veteráni zapůjčit 120 Kč
TBM7107 Šňupárek Martin KOS TJ Tesla Brno C 7205008 80 Kč

H55 3.60 km, 130 m, 12 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 80 Kč
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 80 Kč
TBM5103 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno C 53251 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 80 Kč
NNN6100 Fuchs Vladimír Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 80 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. brněnská C 7209359 80 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 80 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 80 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 53237 80 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 2102705 80 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 80 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 80 Kč
SBK6201 Peťovský Jan KOB START Blansko C 52076 80 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 80 Kč
SPE5801 Piják Jaroslav (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407868 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč

H65 3.00 km, 90 m, 11 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 80 Kč
UBM4401 Novotný Jan MENISKOS Brno C 682606 80 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 80 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 80 Kč
ABM4902 Šnyrch František KOB ALFA Brno C 52521 80 Kč

HDR 4.50 km, 70 m, 9 kontrol

(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno 53240 40 Kč
PTE1050 Šnajdrová Nikol TJ Sokol Ptení C 301571 40 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 40 Kč
ABR1111 Jašek Vít A-team NOVO Bruntál C 52511 40 Kč
LBM1600 Matyáš Jan TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52080 40 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 53273 40 Kč
78C0850 Dánielová Kateřina Neregistrovaní - Dánielová 49677 40 Kč
78C0900 Zima Ondřej Neregistrovaní - Dánielová zapůjčit 80 Kč
78C0950 Raabová Karolína Neregistrovaní - Dánielová zapůjčit 80 Kč
TBM1105 Dvořák Jan KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 80 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 232025 40 Kč
PBM0801 Pospíšil Martin TJ Spartak 1. brněnská 232014 40 Kč
PBM1101 Pospíšil Matěj TJ Spartak 1. brněnská zapůjčit 80 Kč
TBM1351 Vedrová Anika KOS TJ Tesla Brno C 2103788 40 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 40 Kč
VBM1352 Sychrová Hana VSK Mendelu Brno zapůjčit 80 Kč
VBM1251 Sychrová Markéta VSK Mendelu Brno 53311 40 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 40 Kč
1XC1200 Skřivanek František Skřivankovi zapůjčit 80 Kč
TBM1177 Urválková Anna KOS TJ Tesla Brno 51513 40 Kč
TTR1111 Věžník Roman OOB Třebíč C 2115150 40 Kč
19X1050 Tomíčková Eliška ESOX ODEI 52023 40 Kč
19X1350 Tomíčková Ivana ESOX ODEI 52537 40 Kč
VBM1551 Kořanová Daniela VSK Mendelu Brno 330625 40 Kč
VBM1452 Otrusinová Klára VSK Mendelu Brno 682349 40 Kč
VBM1252 Šedivá Kristýna VSK Mendelu Brno 7207495 40 Kč
RBK1051 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko C 500884 40 Kč
RBK0802 Hájek Ondřej SK Radioklub Blansko C zapůjčit 80 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 40 Kč
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083371 40 Kč
ZBM0907 Mynář Petr SK Brno Žabovřesky C 136 40 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Brno Žabovřesky C 2111731 40 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Brno Žabovřesky C 2115684 40 Kč
ZBM1100 Koča František SK Brno Žabovřesky C 2111735 40 Kč
ZBM1452 Stehlíková Kateřina SK Brno Žabovřesky C 2104609 40 Kč
ZBM1155 Šichová Zuzana SK Brno Žabovřesky C 49376 40 Kč
ZBM8676 Dvořáková Hana SK Brno Žabovřesky C 52165 40 Kč
TBM1165 Malá Lucie KOS TJ Tesla Brno C 7204480 40 Kč
VBM1151 Chloupková Kristýna VSK Mendelu Brno 53312 40 Kč
ABM0000 Žovincová Erika KOB ALFA Brno 2081395 40 Kč
ZBM0959 Barnatová Táňa SK Brno Žabovřesky C zapůjčit 80 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 230663 40 Kč
SBK1500 Csakvary Tom KOB START Blansko 920679 40 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 40 Kč
VBM1101 Šťastný Jonatán VSK Mendelu Brno zapůjčit 80 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 2129231 40 Kč
SBK1411 Sluka Matouš KOB START Blansko 49655 40 Kč
TBM1358 Doušková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2087676 40 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko C 811213 40 Kč
2KC1151 Milánová Viktorka Neregistrovaní - Milánovi 2083359 40 Kč
2KC1152 Milánová Sárinka Neregistrovaní - Milánovi 2045217 40 Kč
2QX0002 Lasota Jakub Neregistrovaní - Lasota zapůjčit 80 Kč
5RX1400 Svirák Timotej NNN 2124790 40 Kč
5RX1100 Svirák Samuel NNN 2111765 40 Kč
3QZ1550 Bublová Matylda Dolní Čermná 2045237 40 Kč
RBK1251 Procházková Magda SK Radioklub Blansko 40 Kč
5HZ1050 Veselá Martina Předklášteří 751114 40 Kč
7IC0051 Bednářová Anna Neregistrovaný - Bednářová 2051532 40 Kč
7IC0001 Bednář Antonín Neregistrovaný - Bednářová 2051533 40 Kč

P 3.10 km, 90 m, 11 kontrol

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 40 Kč
4ZZ7300 Kurdiovsky Eduard Eda a Pavča zapůjčit 80 Kč
4ZZ7800 Kurdiovská Pavla Eda a Pavča zapůjčit 80 Kč
78C7800 Zimová Kristýna Neregistrovaní - Dánielová zapůjčit 80 Kč
TBM7010 Ševčík Robert KOS TJ Tesla Brno C 232345 40 Kč
TBM0508 Ševčík Daniel KOS TJ Tesla Brno C 2067205 40 Kč
PBM7750 Pospíšilová Iva TJ Spartak 1. brněnská C 232339 40 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. brněnská C 7209368 40 Kč
UBM6701 Staněk Mojmír MENISKOS Brno C 2084941 40 Kč
UBM6751 Staňková Martina MENISKOS Brno C 1417255 40 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 40 Kč
4YX8000 Jirásková Dora Easy Step 330694 40 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 2801035 40 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 40 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko 410339 40 Kč
ZBM0559 Stehlíková Barbora SK Brno Žabovřesky C 2103279 40 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Brno Žabovřesky B 2051514 40 Kč
ZBM7303 Urbánek Petr SK Brno Žabovřesky C 2103688 40 Kč
ZBM7356 Beránková Šárka SK Brno Žabovřesky C 52454 40 Kč
ZBM7608 Kučera Viktor SK Brno Žabovřesky C 1400413 40 Kč
ZBM7652 Finstrlová Jarmila SK Brno Žabovřesky C 2094535 40 Kč
ZBM8051 Šichová Radka SK Brno Žabovřesky C 2054644 40 Kč
ABM4501 Chmelík Milan KOB ALFA Brno C 995827 40 Kč
ABM7251 Poloučková Vilma KOB ALFA Brno C 219255 40 Kč
VBM7651 Šťastná Viktorie VSK Mendelu Brno zapůjčit 80 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 40 Kč
2KC0051 Milánová Iva Neregistrovaní - Milánovi zapůjčit 80 Kč
2KC7201 Milán Pavel Neregistrovaní - Milánovi 40 Kč
2KC0001 Dvořáček Roman Neregistrovaní - Milánovi zapůjčit 80 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 40 Kč
2QX0001 Lasota Marek Neregistrovaní - Lasota 2087636 40 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 40 Kč
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52042 40 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 40 Kč
TBM7664 Jelínková Irena KOS TJ Tesla Brno C 2801248 40 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 2067208 40 Kč
5RX7400 Matušková Kateřina NNN zapůjčit 80 Kč
7IC8001 Bednář Tomáš Neregistrovaný - Bednářová 2120628 40 Kč
celkem přihlášených: 437, vklad: 28160 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.