Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
21.04.2018
Místo konání:
Retropark Sejfy
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
3.50 km, 10 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0951 Landovská Anna Sportcentrum Jičín C 09977 60 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 60 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 60 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 60 Kč
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod C 405984 60 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C 1417259 60 Kč
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9351 60 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 60 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 60 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 9654 60 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 436951 60 Kč
LPU0953 Nožičková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 9313 60 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 51128 60 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 9211 60 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OOB Vamberk C 9478 60 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 60 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2111661 60 Kč
SNA0850 Macková Šárka TJ START Náchod C 2085590 60 Kč
KUO0899 Musilová Johana KOB Ústí nad Orlicí C 681880 60 Kč
VRL Cupáková Anna OOS TJ Spartak Vrchlabí 60 Kč
2.20 km, 9 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 60 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 60 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 60 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 60 Kč
TAP0854 Levrincová Klára KOB Tretra Praha C 2125374 60 Kč
SJC0851 Šnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín C 8357666 60 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 60 Kč
SJC0852 Voborská Valerie Sportcentrum Jičín C 2115013 60 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 60 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 60 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 60 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 425538 60 Kč
LTU0850 Pešanová Emma OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 60 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2104605 60 Kč
LPU0958 Horklová Amálie OK Lokomotiva Pardubice C 2108902 60 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2035743 60 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 60 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 60 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 60 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 303925 60 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 60 Kč
2.90 km, 12 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 60 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 60 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín C 8101007 60 Kč
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové C 2120068 60 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 60 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 60 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 60 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 60 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 60 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 60 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice B 426343 60 Kč
ZAM0751 Chlupáčová Anežka OB TJ Sokol Žamberk C 52799 60 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice C 1417251 60 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7207778 60 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 60 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2070812 60 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 2070811 60 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 60 Kč
LPU0753 Nožičková Lea OK Lokomotiva Pardubice C 9314 60 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 7200907 60 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 60 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 2102545 60 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 1396847 60 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové C 2091529 60 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 9043 60 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 60 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové B 336757 60 Kč
2.10 km, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0753 Brdlíková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2120624 60 Kč
CHC0655 Barcalová Iva K.O.B. Choceň C 8053577 60 Kč
CHC0652 Krummerová Veronika K.O.B. Choceň C 206484 60 Kč
SNA0651 Molingerová Adéla TJ START Náchod C 2122271 60 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 60 Kč
NPA0751 Dušková Tereza SK LOB Nová Paka C 9696 60 Kč
SHK0751 Machková Berenika OK Slavia Hradec Králové C 2090854 60 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 60 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425514 60 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec C 2008994 60 Kč
CHC0654 Šafrová Lenka K.O.B. Choceň C 9565 120 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice 60 Kč
3.20 km, 15 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 60 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 2053586 60 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 60 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín B 8300479 60 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín C 8145608 60 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2109768 60 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice C 426353 60 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9201626 60 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 60 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 60 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 425535 60 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 8653298 60 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 60 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice C 426352 60 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 60 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 60 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk B 416281 60 Kč
ZAM0451 Suchomelová Josefína OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 60 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk B 51468 60 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 60 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 60 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 60 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 60 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057578 60 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 60 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 60 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 60 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice B 2070810 60 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 60 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 60 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 60 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 60 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 60 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 60 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078488 60 Kč
2.60 km, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0565 Šumberová Johana OK 99 Hradec Králové B 2113068 60 Kč
JIL0454 Pokorná Adéla OK Jilemnice C 2122270 60 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 60 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín C 2102078 60 Kč
JIL0455 Šmídová Maya OK Jilemnice C 2116443 60 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 60 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 60 Kč
LPU0453 Zajícová Radomíra OK Lokomotiva Pardubice C 2085592 60 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1400428 60 Kč
NPA0451 Dušková Andrea SK LOB Nová Paka C 9686 60 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OOB Vamberk C 09586 60 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 60 Kč
SHK0550 Kempová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
3.10 km, 14 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 90 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 90 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 90 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 90 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 90 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 90 Kč
JIL0356 Houdová Adéla OK Jilemnice C 426349 90 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 90 Kč
KOR0350 Šafránková Eliška OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095922 90 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 90 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2108890 90 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 90 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2082908 90 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 90 Kč
BRU0251 Meierová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032385 90 Kč
BRU0352 Jirásková Barbora Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002092424 90 Kč
CHC0351 Tomášová Adéla K.O.B. Choceň C 9559 90 Kč
CHC0352 Sudoł Hanna K.O.B. Choceň C 889179 90 Kč
CHC0353 Mazurek Joanna K.O.B. Choceň C 889178 90 Kč
17P0251 Lipińska Julia (POL) WKS Śląsk Wrocław 895005 90 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 90 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OOB Vamberk C 438605 90 Kč
3.10 km, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 2049516 90 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 2122276 90 Kč
CHC0055 Ciesiółka Katarzyna K.O.B. Choceň A 9201008 90 Kč
KUO0153 Kubíčková Iva KOB Ústí nad Orlicí B 2091564 90 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 90 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 90 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 90 Kč
4.20 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové C 995893 90 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 90 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 90 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 90 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 90 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 1400431 90 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 90 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 8654895 90 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 7204993 90 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 8656704 90 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové C 2051524 90 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 90 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 1398689 90 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové R 8656667 90 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 90 Kč
3.10 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 90 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 90 Kč
JIL9451 Hájková Daniela OK Jilemnice C 405969 90 Kč
SRK8751 Krunčíková Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 90 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 90 Kč
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové C 9472 90 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 90 Kč
KUO9099 Pokorná Anežka KOB Ústí nad Orlicí C 980350 180 Kč
3.70 km, 17 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7752 Kutlvašrová Vladimíra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 90 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 90 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 90 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 90 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 90 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 90 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 90 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 90 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 90 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 90 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 90 Kč
5QZ7400 Janelová Lenka 2M zapůjčit 130 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 90 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 90 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 90 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 90 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 90 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 90 Kč
PHK8359 Jiranová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 888650 90 Kč
VAM6251 Smutná Jana OOB Vamberk C 9676 90 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 1413977 90 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 90 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 90 Kč
3.30 km, 15 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 90 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 90 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 9979 90 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 90 Kč
VRL7553 Schmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8975 90 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 90 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 90 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 90 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 90 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 90 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 90 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C 2096127 90 Kč
SJC7550 Pešková Renata Sportcentrum Jičín C 90 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 253359 90 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 90 Kč
SJC7450 Kejvalová Kamila Sportcentrum Jičín C 2114994 90 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OOB Vamberk C 51469 90 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 90 Kč
VRL7454 Hájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096244 90 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 90 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 90 Kč
LPU8352 Odvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 835307 90 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 90 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 90 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 90 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 90 Kč
SHK8350 Chabinová Jana OK Slavia Hradec Králové C 7208202 90 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 90 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 90 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 90 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OOB Vamberk C 2109696 90 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 90 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 90 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 90 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 90 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 90 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 90 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 90 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 90 Kč
3.30 km, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OOB Vamberk C 9680 90 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 2053545 90 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 90 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 90 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 90 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 9908 90 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 90 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 90 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 90 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 90 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 90 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 7200595 90 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 90 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 90 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 90 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 90 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 90 Kč
2.90 km, 13 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 90 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 90 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 90 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 90 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 90 Kč
JIL7257 Pokorná Petra OK Jilemnice C 2124768 90 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 90 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 90 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 90 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 90 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 90 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 90 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 426380 90 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 2092408 90 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 90 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 90 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 90 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 90 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 7207884 90 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 90 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 90 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 90 Kč
SHK6950 Holečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 410360 90 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 90 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 90 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 49868 90 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 90 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 90 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425506 90 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 90 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 90 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 90 Kč
3.10 km, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 90 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 90 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 90 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 90 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 90 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 90 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 90 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 90 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 90 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 90 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 90 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 90 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 90 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 90 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 90 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 90 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 180 Kč
2.60 km, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 0 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 0 Kč
LPU5651 Lulayová Věra OK Lokomotiva Pardubice C 9224 0 Kč
LPU6055 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 0 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 0 Kč
2.40 km, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 90 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 2056289 90 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 90 Kč
3.50 km, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 60 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 60 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 60 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň C 232913 60 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín C 2102077 60 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9593 60 Kč
LTU0900 Suk Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416289 60 Kč
LTU1000 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2103286 60 Kč
LPU0805 Cach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2088214 60 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 60 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9302 60 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 9687 60 Kč
SHK1000 Toužil Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 60 Kč
SHK0806 Šlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
STH0902 Pochop Václav SK Studenec C 60 Kč
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 9914 60 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 60 Kč
CHC0901 Šafr Vít K.O.B. Choceň C 9546 120 Kč
2.40 km, 11 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 2115006 60 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 2053584 60 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 60 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 60 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 2115011 60 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 60 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 2115010 60 Kč
KOR0803 Vanický Viktor OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112778 60 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 60 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9324 60 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 60 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice C 2122284 60 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 60 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 2122281 60 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 60 Kč
SHK0803 Baláž Viktor OK Slavia Hradec Králové C 1420845 60 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 2122266 60 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 2122288 60 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 60 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 60 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 2103299 120 Kč
3.10 km, 13 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025360 60 Kč
PHK0703 Kujal Josef OK 99 Hradec Králové C 2111620 60 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín C 8051111 60 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 8654570 60 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 60 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 60 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 60 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 2114992 60 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 2104603 60 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 60 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice C 416277 60 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 425563 60 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 2096128 60 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice C 425574 60 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 60 Kč
SJC0600 Novotný Kamil Sportcentrum Jičín C 8190806 60 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 2060236 60 Kč
KOR0601 Lounek Vít OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112771 60 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 60 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103287 60 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2103270 60 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 60 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 60 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 60 Kč
LPU0606 Munzar Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 7210209 60 Kč
LPU0710 Schejbal Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2108905 60 Kč
LPU0711 Schejbal Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2103276 60 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 60 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2082904 60 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín C 8052360 120 Kč
2.20 km, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 60 Kč
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051501 60 Kč
CHC0601 Jirout Jan K.O.B. Choceň C 232905 60 Kč
ZAM0603 Adamec Matěj OB TJ Sokol Žamberk C 426310 60 Kč
ZAM0702 Ulrych Filip OB TJ Sokol Žamberk C 9040 60 Kč
ZAM0601 Vicenec Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9036 60 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 60 Kč
LPU0610 Horkel Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2102527 60 Kč
KUO0701 Zapletal Tomáš KOB Ústí nad Orlicí 2103752 60 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 60 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec C 9044 60 Kč
3.50 km, 14 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027238 60 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 60 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 60 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 60 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095937 60 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 60 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425589 60 Kč
JIL0402 Pokorný Ondřej OK Jilemnice C 2035791 60 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice C 2035789 60 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 60 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 8653297 60 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 60 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 2080972 60 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2102540 60 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053544 60 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 60 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice C 2078458 60 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 60 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 60 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 60 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 60 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 60 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 60 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 60 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 60 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 60 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2045219 60 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 8656502 60 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 60 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 60 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 2122275 60 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 2122280 60 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 2122278 60 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 60 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 60 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 60 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 60 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 60 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 60 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 60 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín C 8653300 120 Kč
2.60 km, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2078477 60 Kč
SNA0401 Molinger Matěj TJ START Náchod C 2122279 60 Kč
ZAM0505 Pulc Ondřej OB TJ Sokol Žamberk C 2096135 60 Kč
ZAM0502 Lesák Lukáš OB TJ Sokol Žamberk C 426332 60 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 60 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 60 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 60 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 60 Kč
3.50 km, 15 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 90 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 90 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 90 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 405991 90 Kč
KOR0201 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095969 90 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 90 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 90 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň C 9560 90 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9496 90 Kč
ZAM0301 Kaška Jan OB TJ Sokol Žamberk C 1398978 90 Kč
ZAM0204 Krsek Šimon OB TJ Sokol Žamberk C 2075607 90 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 2102081 90 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 90 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 90 Kč
LPU0321 Rusin Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice A 8656610 90 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 90 Kč
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 2085585 90 Kč
CHC0304 Toborek Jakub K.O.B. Choceň C 8030803 90 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 90 Kč
17P0300 Kedzierski Nataniel (POL) WKS Śląsk Wrocław 889176 90 Kč
17P0301 Plezia Mikołaj (POL) WKS Śląsk Wrocław 504052 90 Kč
17P0302 Strugarek Łukasz (POL) WKS Śląsk Wrocław 7203698 90 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 180 Kč
3.70 km, 18 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 90 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 90 Kč
HCE0000 Černý David TJ Hostivice C 1421891 90 Kč
HCE0100 Černý Petr TJ Hostivice C 1421903 90 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 90 Kč
BRU0002 Jansa Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032372 90 Kč
CHC0002 Rosłaniec Mateusz K.O.B. Choceň C 895003 90 Kč
CHC0003 Czapliński Jakub K.O.B. Choceň C 1401455 90 Kč
KUO0001 Urban Michal KOB Ústí nad Orlicí B 2035149 90 Kč
CHC0004 Ledniowski Filip K.O.B. Choceň C 9000712 90 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 90 Kč
CHC0202 Kurzyp Stanisław K.O.B. Choceň A 1401454 90 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 90 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2082910 180 Kč
5.40 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 9965 90 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 90 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 7502000 90 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 90 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 7839783 90 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 90 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 90 Kč
SJC8709 Drobník Michal Sportcentrum Jičín C 8278787 90 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 90 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 90 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8000049 90 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 90 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 90 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 90 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 90 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 90 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 90 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 90 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 90 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 90 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 90 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 90 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 90 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 8651738 90 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 90 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 90 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice A 2035716 90 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1400449 90 Kč
PHK7702 Vítek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9526 90 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 90 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 90 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 7207362 90 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 90 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7209785 90 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 90 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 1602634 90 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 90 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 90 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové C 232493 90 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 8656727 90 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 90 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 90 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 515483 90 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 90 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 90 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 90 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208023 90 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 90 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 9390 90 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 90 Kč
KUO9802 Lauterbach David KOB Ústí nad Orlicí A 2085646 90 Kč
CHC7101 Sobczyński Kalikst K.O.B. Choceň C 9595959 90 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 90 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 90 Kč
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 2058526 90 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim C 7209433 180 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 90 Kč
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 180 Kč
3.70 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 90 Kč
SRK9102 Zajíček Radim SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 90 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 90 Kč
JIL8802 Jiřišta Lubomír OK Jilemnice C 51117 90 Kč
KOR9000 Růžička Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095932 90 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 1417246 90 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 90 Kč
SHK8100 Jedlička Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 1398686 90 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 90 Kč
4.70 km, 22 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 2115004 90 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 90 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 90 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8053543 90 Kč
SJC7300 Kejval Jaromír Sportcentrum Jičín C 7090873 90 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 90 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 90 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 90 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 90 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 90 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9201841 90 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 90 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 90 Kč
VAM7401 Netopil Libor OOB Vamberk C 1700083 90 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 90 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 90 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 90 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 90 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 90 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 90 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 90 Kč
VRL7001 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078489 90 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 90 Kč
3.50 km, 13 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 90 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 90 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 90 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 90 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 2102085 90 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 90 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 90 Kč
BRM6101 Vodňanský Jaroslav Sokol Burdych C 2032390 90 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027249 90 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 53164 90 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 9554 90 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 90 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 90 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 90 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 90 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 90 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 2113082 90 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 90 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 90 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 90 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 90 Kč
LPU8206 Odvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 828384 90 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 90 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 90 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 90 Kč
BRU7600 Mádle Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032374 90 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 90 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 90 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 90 Kč
BRM6301 Jirásek Karel Sokol Burdych C 5584 90 Kč
CHC7706 Šafr Jiří K.O.B. Choceň C 9564 180 Kč
3.80 km, 18 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 90 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 90 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 90 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 90 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 90 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 90 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 90 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 90 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 90 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 90 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 90 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 90 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 2025344 90 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 90 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 90 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 90 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 90 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 90 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 90 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 90 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 90 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 90 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 90 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 90 Kč
2XC7300 Bílek Tomáš Vojice 2114991 90 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 90 Kč
17P7000 Mazurek Piotr (POL) WKS Śląsk Wrocław 504050 90 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 90 Kč
3.40 km, 15 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 90 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9372 90 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 90 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 90 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 90 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 90 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 90 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 90 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 90 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 90 Kč
CHC7301 Krummer Jiří K.O.B. Choceň C 206468 90 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 90 Kč
SNA7249 Molinger Luděk TJ START Náchod C 9624 90 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OOB Vamberk C 09684 90 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 90 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 90 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 90 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 90 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 90 Kč
LPU6304 Jirák Stanislav OK Lokomotiva Pardubice C 2122283 90 Kč
LPU7110 Kos Radovan OK Lokomotiva Pardubice C 416270 90 Kč
LPU6506 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice C 8990 90 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 90 Kč
SHK7301 Košek Martin OK Slavia Hradec Králové C 2080836 90 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 90 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 90 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 90 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 90 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 90 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 90 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 90 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 90 Kč
KUO7301 Musil Marek KOB Ústí nad Orlicí C 1602617 90 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 90 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 90 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 90 Kč
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 90 Kč
3.60 km, 15 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 90 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OOB Vamberk C 2126289 90 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 90 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 90 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 90 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 90 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 90 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 90 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 90 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 90 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 90 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 90 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 90 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 90 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 90 Kč
LPU5405 Nožička Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9312 90 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 90 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 90 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 90 Kč
NPA5601 Prášil Jan SK LOB Nová Paka C 9691 90 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 90 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 90 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 90 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 2122255 90 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 90 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 90 Kč
PHK6201 Ježek Jiří OK 99 Hradec Králové C 9839 90 Kč
3.10 km, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 90 Kč
PHK5902 Vykysalý Miroslav OK 99 Hradec Králové C 9457 90 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 90 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 90 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 90 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 90 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 90 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 90 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 90 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 90 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 90 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 90 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 90 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 90 Kč
3.30 km, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 90 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 90 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 90 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 90 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 90 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 90 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 2011854 90 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 90 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 90 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 90 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 90 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 180 Kč
2.60 km, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 90 Kč
SRK4703 Wenke Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 52647 90 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 9948 90 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 90 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 90 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 90 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 90 Kč
PHK4601 Springer Michal OK 99 Hradec Králové C 9446 90 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 90 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9474 90 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 90 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 90 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 90 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 90 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 180 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 180 Kč
3.50 km, 9 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206476 60 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 2115009 60 Kč
VRL1251 Schmidtová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096245 60 Kč
VRL0954 Bucharová Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí 60 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09000 60 Kč
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 60 Kč
SNA0802 Hrnčíř Marek TJ START Náchod C 9619 60 Kč
JIL0901 Gottstein Matouš OK Jilemnice C 2124769 60 Kč
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín C 2115002 60 Kč
ZAM1101 Novák Michal OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 60 Kč
SJC1003 Kraus Jan Sportcentrum Jičín 09898 60 Kč
ZAM0961 Vyplelová Anna OB TJ Sokol Žamberk 436955 60 Kč
KOR0950 Sehnoutková Anna OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 60 Kč
LPU1103 Domin Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 8651740 60 Kč
LPU1090 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice 2102530 60 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 920672 60 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 60 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2099483 60 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 60 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 60 Kč
LPU1551 Stohanzlová Vilma OK Lokomotiva Pardubice C 9281 60 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 60 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 60 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 60 Kč
SHK1050 Jedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 51781 60 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425505 60 Kč
BRU1001 Gruner Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002032386 60 Kč
TYN1300 Nymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 60 Kč
TYN1350 Nymsová Marie Ema OOB SK Týniště nad Orlicí C 60 Kč
SNA0901 Macek Vojtěch TJ START Náchod C 2060238 60 Kč
SNA1202 Macek Matěj TJ START Náchod C 2112768 60 Kč
STH0951 Šimková Lucie SK Studenec C 2116482 60 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 60 Kč
BRM1500 Sokol Tomáš Sokol Burdych C 60 Kč
VRL1152 Smith Laura OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1396854 60 Kč
LTUyyyy Rybářová Kristýnka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 888623 60 Kč
2.40 km, 11 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0556 Tomášová Petra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 60 Kč
SRK6753 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301116 60 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 60 Kč
KOR0304 Zahradník Jan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 09598 60 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 60 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 60 Kč
HOR7400 Kubín Jan TJ Jiskra Hořice C 2126355 60 Kč
2SC7750 Věříšová Lenka NEREG - Věříšovi 2129221 60 Kč
2SC0350 Věříšová Lucie NEREG - Věříšovi 2129185 60 Kč
SNA7951 Molingerová Pavlína TJ START Náchod C 49874 60 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 60 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 09620 60 Kč
KOR7050 Hammová Dita OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087632 60 Kč
KOR9700 Šafránek Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí 2095947 60 Kč
KOR0303 Vanický Richard OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 60 Kč
LPU2222 Munzar Martin OK Lokomotiva Pardubice 2104618 60 Kč
LPU2223 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice 60 Kč
LPU7153 Kosová Leona OK Lokomotiva Pardubice C 416272 60 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 60 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 60 Kč
LPU8058 Šípková Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2049514 60 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 60 Kč
NPA0351 Brumlichová Kristýna SK LOB Nová Paka C 416345 60 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 60 Kč
BRU7250 Hejtmánková Ivana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425527 60 Kč
BRU7650 Jansová Romana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425504 60 Kč
BRU9351 Grunerová Martina Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002011826 60 Kč
KUN7450 Boháčová Alena TJ Sokol Kunvald C 9027 60 Kč
STH7750 Gallová Helena SK Studenec C 60 Kč
LTUxxxx Škoda Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov 681889 60 Kč
4.10 km, 18 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 90 Kč
EKP8062 Nováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha C 2051473 90 Kč
HOR7550 Kubínová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2127893 90 Kč
3IX6150 Zelenková Lenka Zelenkovi 405951 90 Kč
3IX5900 Jireš František Zelenkovi 301639 90 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 90 Kč
PHK7701 Jiran Jan OK 99 Hradec Králové C 7209426 90 Kč
PFP5900 Přibyl Ivan VŠSK PedF UK Praha C 49808 90 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 90 Kč
JIL Gebhartová Klára OK Jilemnice 90 Kč
LTU Dvorský Matyáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov 90 Kč
celkem přihlášených: 820, vklad: 64720 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.