Přihlášky závodu: Veřejný závod

Datum:
22.04.2018
Místo konání:
Chyňava
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     K     P     T    
1.14 km, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 60 Kč
KAM0952 Pokorná Sára OK Kamenice C 2118500 60 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 60 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 60 Kč
TAP0953 Štěpánková Emma KOB Tretra Praha C 51628 60 Kč
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha C 1416363 60 Kč
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2086454 60 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2103732 60 Kč
RIC0852 Michalská Kristýna OB Říčany C 2096263 60 Kč
DKP0858 Ellederová Eva Oddíl OB Kotlářka C 2102816 60 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 60 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 60 Kč
1.35 km, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 60 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 60 Kč
ROZ0653 Kuncová Adéla OK Roztoky C 2102785 60 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 995813 60 Kč
KNC0751 Ludvíková Natálie Sokol Kostelec n. Č. l. C 52256 60 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 888639 60 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 60 Kč
RIC0656 Michalská Sára OB Říčany C 2096230 60 Kč
RIC0657 Vláčilová Anna OB Říčany C 52857 60 Kč
DOB0770 Mácová Natálie KOB Dobruška C 2088194 60 Kč
DOB0661 Mácová Štěpánka KOB Dobruška C 2088190 60 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 60 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 60 Kč
1.61 km, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 60 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 60 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka B 2086454 60 Kč
KNC0551 Botková Josefína Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 60 Kč
KNC0555 Ludvíková Alice Sokol Kostelec n. Č. l. C 51400 60 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 7209445 60 Kč
RIC0457 Vláčilová Barbora OB Říčany C 52859 60 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga B 51666 60 Kč
1.96 km, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga B 1418751 100 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 100 Kč
PGP0354 Novotná Marie SK Praga C 515464 100 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga C 2125333 100 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 150 Kč
2.15 km
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 100 Kč
2.57 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 100 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 100 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 100 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 100 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 100 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 100 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
VIP7855 Skobová Tereza SK VIPrahlo C 2053563 100 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka C 7875600 100 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 100 Kč
DKP8257 Collis Blanka Oddíl OB Kotlářka C 517704 100 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 7209350 100 Kč
DKP8550 Tučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 100 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka C 7945000 100 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 7202873 100 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 100 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka A 8653088 100 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 100 Kč
DKP9151 Palasová Tereza Oddíl OB Kotlářka C 49875 100 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 100 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 100 Kč
RIC7299 Hudosová Gabriela OB Říčany C 2056283 100 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 100 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 100 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno C 7201204 100 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 100 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 150 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 150 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 150 Kč
2.23 km, 16 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 100 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 100 Kč
6KC7550 Jirkovská Kateřina Neregistrovaný zapůjčit 140 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 100 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 100 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha C 51642 100 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 100 Kč
LBE7950 Stříbrná Dagmar TJ Lokomotiva Beroun C 52320 100 Kč
JES7451 Kotásková Jana OK Rakovník C 237528 100 Kč
KNC7800 Ludvíková Katarina Sokol Kostelec n. Č. l. 224867 100 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 100 Kč
JPV7757 Vláčilová Kateřina Oddíl OS SK Prostějov C 09943 100 Kč
DKP7754 Ellederová Zdeňka Oddíl OB Kotlářka C 886251 100 Kč
DKP5950 Dlouhá Jana Oddíl OB Kotlářka C 8644 100 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 100 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 100 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 150 Kč
2.00 km, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 100 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 100 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 100 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 100 Kč
JES6750 Bílá Jiráňová Irena OK Rakovník C 7207882 100 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 100 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 100 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 100 Kč
DKL7054 Vítková Marie KOB Kladno C 2800302 100 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 100 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 100 Kč
1.54 km, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 100 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 100 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 100 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 100 Kč
1.32 km, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 60 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 60 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 60 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 60 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 60 Kč
1.14 km, 10 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 60 Kč
ROZ0802 Kunc Lukáš OK Roztoky C zapůjčit 100 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 60 Kč
VSP0805 Plecitý Matouš USK Praha C 2127871 60 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun C 886288 60 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2086456 60 Kč
KNC0801 Pačes František Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 60 Kč
JES0800 Pilař Jiří OK Rakovník C 2115736 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
RIC0802 Schnabl Petr OB Říčany C 2073684 60 Kč
TAP0909 Kamenický Pavel KOB Tretra Praha C 2080913 60 Kč
DKP1003 Elleder Jan Oddíl OB Kotlářka C 2102821 60 Kč
FYD0801 Juřina Jakub Jizerský klub OB Frýdlant C 2112749 60 Kč
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 246850 90 Kč
1.61 km, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0606 Meier David USK Praha B 232246 60 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 60 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky B 2092429 60 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 2088179 60 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 60 Kč
DKP0719 Svoboda Filip Oddíl OB Kotlářka C 2120069 60 Kč
JES0602 Vaníček Viktor OK Rakovník C 7210315 60 Kč
KNC0702 Fortelka Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 60 Kč
KNC0701 Volek Robin Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 60 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 2103736 60 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2086463 60 Kč
45X0600 Lorenc Tadeáš PAT Praha 2103755 60 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný B 2067945 60 Kč
DKP0605 Elleder David Oddíl OB Kotlářka C 2800343 60 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 90 Kč
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 7995 90 Kč
1.96 km, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 60 Kč
KNC0402 Pačes Marek Sokol Kostelec n. Č. l. C 7205039 60 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha B 8655423 60 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha B 8655418 60 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 60 Kč
PGP0409 Štark Matěj SK Praga C 887632 60 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 60 Kč
RIC0508 Schnabl David OB Říčany C 2069055 60 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 60 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 90 Kč
2.15 km, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
1KZ0200 Lejbl Jakub Broumy Orienteering 887638 100 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 100 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 100 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 150 Kč
PGP0204 Kolský Pavel SK Praga C 2075683 150 Kč
NNN0300 Špaček Matěj Neregistrovaní 8222227 150 Kč
2.57 km, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JES0001 Rosenbaum Ondřej OK Rakovník C 237524 100 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 100 Kč
3.03 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 100 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 100 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 100 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 100 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 100 Kč
SSU0007 Bořánek Michal SK Severka Šumperk A 8656733 100 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 100 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 2051487 100 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 100 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 100 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 100 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 100 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 100 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 100 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 7210112 100 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 100 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 100 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 100 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha C 49385 100 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 100 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 100 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 232739 100 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 100 Kč
1KZ0000 Lejbl Ladislav Broumy Orienteering 887605 100 Kč
MKP8800 Maška Marek SK GORDIC Praha Kačerov C 336744 100 Kč
VLI8101 Buchtík Ondřej Slavia Liberec orienteering C 2042525 100 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 100 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 100 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 100 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 100 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 100 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 100 Kč
DKP8700 Axmann Šimon Oddíl OB Kotlářka C 49839 100 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 100 Kč
VSP6801 Gajda Jan USK Praha C 515108 100 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 100 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 100 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 100 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 100 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 100 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 100 Kč
TUR8908 Mysliveček Marek OOB TJ Turnov C 53706 100 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 100 Kč
DKP8801 Urbánek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2125336 100 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 100 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 100 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 100 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 100 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 150 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 150 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 150 Kč
NNN7300 Špaček Michal Neregistrovaní 8222225 150 Kč
NNN7900 Libus Jan Neregistrovaní 446418 150 Kč
UVP8800 Beran Jaroslav Slovan Praha C 2099488 150 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 150 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 100 Kč
2.48 km, 18 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 100 Kč
6KC0000 Ouda Martin Neregistrovaný 2129214 100 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 100 Kč
DKP8202 Tuček Michal Oddíl OB Kotlářka C 2103753 100 Kč
ROZ7500 Svoboda Jiří OK Roztoky C 8069069 100 Kč
5RX7700 Kváča Vladimír NNN zapůjčit 140 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 100 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 100 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 2800324 100 Kč
RIC7703 Michalský Richard OB Říčany C 2092426 100 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 100 Kč
FYD7800 Juřina František Jizerský klub OB Frýdlant C 8329 100 Kč
81C8000 Máca Petr Cirkus Čakovice 1416364 100 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 100 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 150 Kč
DKL8200 Cabrnoch Pavel KOB Kladno C 515075 150 Kč
2.23 km, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 100 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 100 Kč
KAM6601 Mack Tomáš OK Kamenice C 442875 100 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 100 Kč
JES7001 Bílý Milan OK Rakovník C 7208235 100 Kč
JPV7307 Vláčil Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 887622 100 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 100 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 100 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 100 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
DKP7101 Elleder Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2800307 100 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSS Přírodověda Praha C 2087658 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 150 Kč
2.00 km, 16 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JBM5700 Gawel Jiří JG Sport 301272 100 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 100 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 100 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 100 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 100 Kč
81C5400 Kotulán Jiří Cirkus Čakovice 2099493 100 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 100 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 100 Kč
1.34 km, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 60 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 90 Kč
1.34 km, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC3300 Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 60 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 90 Kč
1.08 km
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 60 Kč
KAM1151 Pokorná Elen OK Kamenice C 2118482 60 Kč
KAM0900 Kříž Matěj OK Kamenice C 2090857 60 Kč
6KC0800 Ouda Filip Neregistrovaný 2129190 60 Kč
6KC1000 Ouda Kryštof Neregistrovaný 2129177 60 Kč
6KC1200 Ouda Tomáš Neregistrovaný 60 Kč
LBE1650 Šimonová Zuzana TJ Lokomotiva Beroun C 60 Kč
ROZ1200 Kunc Kryštof OK Roztoky C 60 Kč
VSP1300 Kopecký Hynek USK Praha C 52760 60 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 60 Kč
LBE0900 Stříbrný Vilém TJ Lokomotiva Beroun C 60 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 887932 60 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 60 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2127897 60 Kč
JES1150 Pilařová Kateřina OK Rakovník C 2115759 60 Kč
RIC1002 Michalský Ondřej OB Říčany 2085578 60 Kč
RIC7854 Schnablová Renáta OB Říčany C 2085562 60 Kč
FYD1150 Juřinová Aneta Jizerský klub OB Frýdlant C 60 Kč
DOB1050 Mácová Barbora KOB Dobruška C 2113513 60 Kč
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 60 Kč
5WC1150 Vaníčková Eliška SK Líšná 232893 60 Kč
1.08 km
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 60 Kč
9XX7300 Eliáš Marek neregistrovaní Na kopci nepotřebuje 60 Kč
1.33 km
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ7900 Kunc Ondřej OK Roztoky C 100 Kč
9XX0150 Eliášová Kateřina neregistrovaní Na kopci nepotřebuje 100 Kč
DKP0256 Ledinská Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2113484 100 Kč
KAM7253 Balejová Veronika OK Kamenice C 2115760 100 Kč
PGP7709 Brettl František SK Praga C 7956 100 Kč
3.00 km, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
1KZ6900 Lejbl Ladislav Broumy Orienteering 887609 120 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 120 Kč
8RC7300 Paulů Robert BZP zapůjčit 160 Kč
9XX7700 Bielinová Petra neregistrovaní Na kopci zapůjčit 160 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný C 2056309 120 Kč
81C0303 Kotulán Matěj Cirkus Čakovice zapůjčit 160 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 120 Kč
celkem přihlášených: 291, vklad: 26320 Kč