Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
28.04.2018
Místo konání:
Runářov, hřiště
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P     T    
1.70 km, 35 m, 5 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 2127853 50 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 50 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 50 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 50 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov C 896972 50 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061810 50 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2058523 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 50 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52619 50 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2102684 50 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 2102682 50 Kč
2.00 km, 50 m, 5 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 50 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 51195 50 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice B 2069072 50 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 50 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 50 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 50 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 50 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 2108904 50 Kč
STE0750 Fendrychová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2108892 50 Kč
STE0652 Kotrle Sylvia SK SKI-OB Šternberk C 2108917 50 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk C 52561 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk B 2108918 50 Kč
STE0553 Večeřová Markéta SK SKI-OB Šternberk C 2121009 50 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc C 2069085 50 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering C 416509 50 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc C 2069082 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 301263 50 Kč
PTE0755 Dosedělová Tereza TJ Sokol Ptení C 2102683 50 Kč
UOL0653 Slehová Martina SOB Olomouc C 50 Kč
2.80 km, 60 m, 9 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 50 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc A 2020729 50 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava B 2091591 50 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 361953 50 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 2102549 50 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk C 2108903 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk B 2035719 50 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 50 Kč
UOL0453 Slehová Eliška SOB Olomouc C 2112727 50 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov C 2087689 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 50 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering B 406938 50 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053569 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446447 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 50 Kč
3.60 km, 75 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc C 2124801 80 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 8656710 80 Kč
UOL0353 Procházková Sára SOB Olomouc C 80 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 80 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 52722 80 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 2061817 80 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering B 7203336 80 Kč
SBR0350 Holubová Pavlína SKOB Bruntál C 80 Kč
4.40 km, 95 m, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 80 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 1421909 80 Kč
ZLH0150 Zatloukalová Hana OOB TJ Zlaté Hory C 224900 80 Kč
5.00 km, 95 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory A 331363 80 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 80 Kč
5.00 km, 95 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU9082 Kaprálová Hana TJ SOKOL Plumlov C 49872 80 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 80 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 80 Kč
JPV8550 Richterová Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2109698 80 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 80 Kč
STH8451 Uvizlová Radka SK Studenec C 9081 80 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 80 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 8843 80 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 80 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 80 Kč
PLU8976 Stoklasová Barbora TJ SOKOL Plumlov C 49878 80 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering C 980354 80 Kč
SBR8750 Czaschová Emílie SKOB Bruntál C 51903 80 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov C 52587 80 Kč
KAM9150 Škvorová Barbora OK Kamenice C 7208079 80 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 120 Kč
4.40 km, 95 m, 15 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 80 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 80 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 80 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 80 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 80 Kč
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C 80 Kč
PTE8350 Krejčí Lenka TJ Sokol Ptení C 52485 80 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 80 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 80 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 80 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 80 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 80 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 80 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 80 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 80 Kč
AOP8050 Librová Lucie Orientační Běh Opava C 49386 80 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 80 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 80 Kč
KSU7551 Pattermanová Ivana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085601 80 Kč
KSU7878 Paloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 80 Kč
KSU7676 Ondráčková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443099 80 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 80 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 80 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 80 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 80 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 80 Kč
KSU7070 Rozsívalová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443067 80 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 80 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 80 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 80 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 80 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 80 Kč
PTE8365 Mikušová Ivana TJ Sokol Ptení C 8831 80 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 80 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 80 Kč
3.70 km, 90 m, 12 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 80 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 80 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 80 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 80 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
ZLH7051 Zatloukalová Eva OOB TJ Zlaté Hory C 2027210 80 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 80 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 80 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 80 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 80 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 80 Kč
KSU7171 Polášková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420442 80 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 80 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 80 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 80 Kč
3.00 km, 65 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 80 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 80 Kč
JPV6350 Honkyšová Eva Oddíl OS SK Prostějov C 80 Kč
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 80 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 80 Kč
UOL5953 Hrubanová Věra SOB Olomouc C 52439 80 Kč
JPV5757 Dudíková Eva Oddíl OS SK Prostějov C 307335 80 Kč
2.50 km, 50 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 80 Kč
ASU5050 Čadilová Alena Magnus Orienteering C 52599 80 Kč
ASU5350 Štáblová Jitka Magnus Orienteering C 0 80 Kč
1.70 km, 35 m, 5 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 50 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 50 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 50 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk C 224904 50 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 50 Kč
STE0808 Tomášek Josef SK SKI-OB Šternberk C 2106723 50 Kč
PLU0802 Pustějovský Matyáš TJ SOKOL Plumlov C 681869 50 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 682345 50 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 50 Kč
JPV0907 Markovič Krištof Oddíl OS SK Prostějov C 2125346 50 Kč
KSU0818 Polášek Filip Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073739 50 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 50 Kč
KSU0909 Mátl Jáchym Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
JPV0900 Chmelář Filip Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
PTE0808 Mikuš Matěj TJ Sokol Ptení C 2102717 50 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 50 Kč
2.00 km, 55 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc C 2116197 50 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 428264 50 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 50 Kč
ASU0745 Sekanina Ondřej Magnus Orienteering C 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C 7206535 50 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53654 50 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073738 50 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53670 50 Kč
3.10 km, 85 m, 10 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk C 2035728 50 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané B 301567 50 Kč
UOL0402 Čecháček Adam SOB Olomouc C 2088729 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov C 2124798 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 7210093 50 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 2102553 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 50 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 50 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073730 50 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53565 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 49316 50 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 50 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 50 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 50 Kč
PTE0501 Fajstl Vojtěch TJ Sokol Ptení C 2102713 50 Kč
4.20 km, 120 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 80 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk C 2108907 80 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 80 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 2087634 80 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov C 2124774 80 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 80 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 80 Kč
JPV0303 Minx Oliver Oddíl OS SK Prostějov C 231357 80 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 80 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 303923 80 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 80 Kč
JPV0304 Slezák Aleš Oddíl OS SK Prostějov C 2127854 120 Kč
5.00 km, 120 m, 16 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 80 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 80 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 80 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 80 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067336 80 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 80 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 80 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 80 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 80 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 80 Kč
6.20 km, 145 m, 20 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 80 Kč
JPV9800 Hubáček Filip Oddíl OS SK Prostějov C 1602631 80 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439212 80 Kč
6.20 km, 145 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 80 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 80 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 515123 80 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 80 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 80 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655376 80 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 80 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 80 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2025356 80 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 8655381 80 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 80 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 80 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 80 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2060296 80 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 80 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk A 8655382 80 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 80 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 1602630 80 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 80 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 80 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 80 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 80 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 80 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 80 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8656547 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
ASU8419 Ježek Tomáš Magnus Orienteering C 80 Kč
PLU8100 Začal Martin TJ SOKOL Plumlov C zapůjčit 80 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 500268 80 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8655385 80 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 8644873 80 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 911220 80 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 8185818 80 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 120 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 120 Kč
5.10 km, 120 m, 16 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8237 Vlach Jan Oddíl OS SK Prostějov C 210440 80 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 80 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 80 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 80 Kč
JPV8200 Jura Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 52862 80 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 80 Kč
UOL8000 Zbíral Robert SOB Olomouc C zapůjčit 80 Kč
JPV7505 Kopecký Ivo Oddíl OS SK Prostějov C 1420762 80 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446440 80 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 80 Kč
PVP7700 Možný Stanislav VSS Přírodověda Praha C 2115730 80 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 80 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 80 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
STE8001 Tomášek Petr SK SKI-OB Šternberk C 52462 80 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 80 Kč
KON8300 Bednařík Marek KOB Konice 80 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 80 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 80 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 2118494 80 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 80 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 80 Kč
KSU6844 Mátl Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515459 80 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 80 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 80 Kč
TJN8300 Strachota Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52545 80 Kč
JPV8303 Hubáček Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 52843 80 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 80 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 681853 80 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 08851 80 Kč
4.40 km, 100 m, 13 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU6800 Pelikán Daniel TJ SOKOL Plumlov C 352344 80 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 80 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 80 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 80 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 80 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 80 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 80 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 80 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 80 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 80 Kč
AOP6602 Cetl Vladimír Orientační Běh Opava C 0 80 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 80 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 80 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 80 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 80 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 80 Kč
UOL7201 Dráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 80 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 80 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 420422 80 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 80 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 80 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 80 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 80 Kč
JPV6909 Holusek Milan Oddíl OS SK Prostějov C 2121898 80 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 80 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 80 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 80 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 80 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 80 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 80 Kč
4.00 km, 90 m, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 80 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 80 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 80 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 80 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 80 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 80 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 80 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 80 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C 682075 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 80 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 80 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 Kč
3.10 km, 85 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 80 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 80 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 80 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 80 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 80 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 80 Kč
2.70 km, 60 m, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 80 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 80 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 80 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 80 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 80 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
1.80 km, 25 m, 6 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0999 Soldánová Pavlína TJ SOKOL Plumlov C 49873 50 Kč
UOL0802 Vavrečka Radek SOB Olomouc C 50 Kč
AOP1000 Liber Václav Orientační Běh Opava C 0 50 Kč
STE0853 Kučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 2122246 50 Kč
STE1051 Tomášková Anna SK SKI-OB Šternberk C 2102861 50 Kč
STE0701 Akrap Kryštof SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
PLU0950 Chytráčková Zuzana TJ SOKOL Plumlov C 2051531 50 Kč
KONYYYY Benešová Anežka KOB Konice 515427 50 Kč
STE0854 Kubálková Eliška SK SKI-OB Šternberk C 2122254 50 Kč
PTE1003 Tříska David TJ Sokol Ptení C 2102716 50 Kč
PTE1001 Vrba Antonín TJ Sokol Ptení C 2102714 50 Kč
PTE1051 Bábková Amálie TJ Sokol Ptení C 2102681 50 Kč
PLU1010 Pelikán David TJ SOKOL Plumlov C 207822 50 Kč
KRNXXXX Kotasová Pilcová Klára KOS TJ Lokomotiva Krnov 50 Kč
OOL0800 Petřivalský Nil SK Haná orienteering C 2051491 50 Kč
1.80 km, 25 m, 6 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE1201 Binar Vít SK SKI-OB Šternberk C 2049585 50 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 247250 50 Kč
UOL1151 Zbíralová Kateřina SOB Olomouc C zapůjčit 50 Kč
KON1111 Komínek Vojtěch KOB Konice 50 Kč
KON0909 Beneš Jan KOB Konice C 2020738 50 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 2020742 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 50 Kč
STE1202 Tomášek Matěj SK SKI-OB Šternberk C 442849 50 Kč
STE1350 Tomášková Lucie SK SKI-OB Šternberk C 232959 50 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 50 Kč
ASU1249 Macek Václav Magnus Orienteering C 886264 50 Kč
AOP1302 Liber Tomáš Orientační Běh Opava C 0 50 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 50 Kč
1XC1200 Skřivanek František Skřivankovi zapůjčit 50 Kč
JPV8253 Markovičová Alexandra Oddíl OS SK Prostějov zapůjčit 50 Kč
KSU1111 Mátl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
ASU0888 Bradáčová Žaneta Magnus Orienteering 50 Kč
JPV8077 Ratiborská Veronika Oddíl OS SK Prostějov 49364 50 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 50 Kč
SBR1250 Good Marie SKOB Bruntál 345895 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 2069081 50 Kč
PTE1300 Tříska Jakub TJ Sokol Ptení C 2102715 50 Kč
PTE1350 Mikušová Kateřina TJ Sokol Ptení C 301578 50 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 553441 50 Kč
NNNYYYY Veselá Klára Neregistrovaní 50 Kč
NNNXZYY Vomáčka Jakub a Matěj Neregistrovaní 50 Kč
JPV1100 Vavrečka Saša Oddíl OS SK Prostějov C 207821 50 Kč
JPV1200 Vavrečka David Oddíl OS SK Prostějov 50 Kč
KON7761 Dostálová Kateřina KOB Konice 2125319 50 Kč
2.40 km, 50 m, 7 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OTK7151 Králová Věra OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331069 50 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 50 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 50 Kč
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 2020743 50 Kč
KON0001 Ratajská Jana KOB Konice 50 Kč
UOL6800 Čecháček Petr SOB Olomouc C 2088187 50 Kč
UOL7350 Čecháčková Šárka SOB Olomouc C 2092436 50 Kč
4HC7900 Zifčák Robin PSÍ TÝM 2113084 50 Kč
4HC8751 Zifčáková Miroslava PSÍ TÝM 2112742 50 Kč
ASU7499 Doubravová Blanka Magnus Orienteering C 53032 50 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 50 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU7798 Musilová Jana Magnus Orienteering C 0 50 Kč
SBRxxxx Haluzová Štěpánka SKOB Bruntál 51874 50 Kč
KONXXXX Kroutil Martin KOB Konice 361996 50 Kč
SBR0550 Good Eliška SKOB Bruntál 2091593 50 Kč
PTE0152 Fajstlová Adéla TJ Sokol Ptení C 301580 50 Kč
PTE7650 Bartošová Dana TJ Sokol Ptení C 301572 50 Kč
PTE7447 Tříska Richard TJ Sokol Ptení C 8826 50 Kč
PTE7375 Mikšíková Kateřina TJ Sokol Ptení C 08822 50 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 50 Kč
OOLXXXX Benešová Jana SK Haná orienteering 50 Kč
AOP7550 Cetlová Helena Orientační Běh Opava C 00000 50 Kč
4.60 km, 110 m, 17 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OTK0100 Král Martin OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067303 50 Kč
6YC7401 Doležal Zdeněk Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 50 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 234582 50 Kč
NNN7001 Synek Michal Neregistrovaní 301558 50 Kč
NNN7002 Synková Jana Neregistrovaní 52458 50 Kč
AOP6402 Liber Vlastimil Orientační Běh Opava C 0 50 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 50 Kč
KSU7004 Kašpar Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2069100 50 Kč
PTEXXXX Hejlová Soňa TJ Sokol Ptení 08837 50 Kč
PTEXXXY Veselá Zuzana TJ Sokol Ptení 52737 50 Kč
celkem přihlášených: 439, vklad: 29790 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.