Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.05.2018
Místo konání:
Hoření Paseky, část obce Světlá pod Ještědem, areál koupaliště
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D40     D45     D50     D60     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21L     H35     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1053 Čečerle Beáta Slavia Liberec orienteering C 4411237 60 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 4411233 60 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 60 Kč
TUV0852 Nováková Barborka SOK TJ Turnov C 2104592 60 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 60 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 60 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0656 Kosková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2080995 60 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2088161 60 Kč
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 2091520 60 Kč
TUR0657 Vamberová Markéta OOB TJ Turnov C 2113059 60 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 60 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 60 Kč
VLI0455 Podhorná Anna Slavia Liberec orienteering C 1400422 60 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 90 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 9101185 90 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 90 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 90 Kč
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 90 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 90 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 90 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 1425355 90 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 9201326 90 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa TJ Loko Liberec C 8546 90 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 90 Kč
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 90 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 90 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 90 Kč
CHA9152 Valešová Jana OK Chrastava C 1008144 90 Kč
TUR8951 Holasová Lucie OOB TJ Turnov C 1416368 90 Kč
CHA9651 Valešová Martina OK Chrastava C 8194 90 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 90 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49973 90 Kč
DOK9450 Charousková Lucie OK Doksy C 7200373 90 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 7778952 90 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7554 Kosková Třísková Lenka Slavia Liberec orienteering C 2113480 90 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 90 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 90 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 90 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 90 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 90 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 2053545 90 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 90 Kč
CHA5651 Vajcová Hana OK Chrastava C 8566 90 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 90 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0807 Čečerle Matouš Slavia Liberec orienteering C 4411238 60 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 60 Kč
VLI0905 Sázavský Antonín Slavia Liberec orienteering C 4411245 60 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 60 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 8655483 60 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 50 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4663 50 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 2113075 60 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 60 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655464 60 Kč
VLI0705 Podhorný Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4411240 60 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 60 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 60 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering B 2088216 60 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 60 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0304 Maškarinec Štěpán Slavia Liberec orienteering C 2088197 90 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 7839783 90 Kč
TUR0111 Vambera Matyáš OOB TJ Turnov C 1000 90 Kč
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 90 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 90 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 90 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 90 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 90 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 90 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 90 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 8040808 90 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 90 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 90 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 90 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 90 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 90 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 90 Kč
VLI7803 Raisr Ivo Slavia Liberec orienteering C 1421297 90 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 90 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 90 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 90 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 2124770 90 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 90 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 90 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 90 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 90 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 90 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 90 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 90 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 90 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 60 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7718 60 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1102 Sázavský Josef Slavia Liberec orienteering C 4402220 50 Kč
TUV1004 Novák Jiří SOK TJ Turnov 50 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 60 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 60 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 90 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 90 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 90 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 90 Kč
celkem přihlášených: 99, vklad: 7850 Kč