Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
12.05.2018
Místo konání:
Kanice, fotbalové hřiště
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H21     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.30 km, 75 m, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 49555 40 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 40 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 53244 40 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2058523 40 Kč
UBM0855 Janíková Anna MENISKOS Brno C 361966 40 Kč
UBM1053 Janíková Klára MENISKOS Brno C 361980 40 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno C 2061840 40 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 40 Kč
3.20 km, 75 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko C 49682 40 Kč
2LZ0950 Mudráková Natálie Neregistrovaní - Mudráková 40 Kč
ZBM0951 Finstrlová Denisa SK Žabovřesky Brno C 2061853 40 Kč
ZBM0955 Žižková Klára SK Žabovřesky Brno C 52454 40 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 40 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 2092407 40 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Žabovřesky Brno C 2103690 40 Kč
2.20 km, 75 m, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0652 Bružeňáková Mia KOS TJ Tesla Brno C 2067201 40 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 40 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering B 2088166 40 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 40 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 2067204 40 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 40 Kč
TBM0672 Kozoňová Alžběta Tatiana KOS TJ Tesla Brno C 2087638 40 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 7204478 40 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno B 2111757 40 Kč
ZBM0655 Mazálková Libuše SK Žabovřesky Brno C 49376 40 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 2067231 40 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 40 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno B 337648 40 Kč
ABM0757 Taslerová Martina KOB ALFA Brno C 2067324 40 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno C 2081351 40 Kč
RBK0651 Vrbková Marta SK Radioklub Blansko C zapůjčit 90 Kč
2.40 km, 95 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 40 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 40 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko B 2115673 40 Kč
BBM0550 Petrášová Kateřina BETA URSUS Orienteering C 2112728 40 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 232389 40 Kč
ZBM0457 Chroustová Michaela SK Žabovřesky Brno C 831011 40 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno B 2051495 40 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno B 2051474 40 Kč
ZBM0558 Mazálková Klára SK Žabovřesky Brno C 07985 40 Kč
ZBM0559 Stehlíková Barbora SK Žabovřesky Brno C 2103279 40 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno C 2083386 40 Kč
2.50 km, 115 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 80 Kč
ZBM0252 Bašeová Klára SK Žabovřesky Brno B 2092389 80 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno B 438041 80 Kč
ABM0361 Taslerová Tereza KOB ALFA Brno C 2081393 80 Kč
3.00 km, 165 m, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 80 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering B 2045171 80 Kč
3.90 km, 215 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 2125377 80 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2121006 80 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 80 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 80 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 80 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 80 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 80 Kč
CHT8754 Mrštíková Květa OOB SK Chrast C 896973 80 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko B 2111809 80 Kč
SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 80 Kč
VBM8353 Čechová Jitka VSK Mendelu Brno C 209751 80 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 80 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 80 Kč
ZBM9959 Hrbáčková Markéta SK Žabovřesky Brno C 2094517 80 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 80 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 80 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 80 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno R 330625 80 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 80 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 80 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8656506 80 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 80 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 80 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno B 7210403 80 Kč
2.80 km, 120 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UBM7651 Taslerová Renata MENISKOS Brno C 2116460 80 Kč
ZBM7654 Kučerová Renata SK Žabovřesky Brno C 2090859 80 Kč
ABM9262 Jakubková Vendula KOB ALFA Brno 232705 80 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 160 Kč
2.90 km, 155 m, 13 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2061854 80 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 80 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 80 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 80 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko, z. s. C 53205 80 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53227 80 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 80 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 80 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 80 Kč
19X8050 Tomíčková Dana ESOX ODEI 2096221 80 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 80 Kč
CHA8251 Slavíková Jana OK Chrastava C 4129 80 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 80 Kč
ZBM7353 Firešová Andrea SK Žabovřesky Brno C 1111097 80 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 80 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Žabovřesky Brno C 2051480 80 Kč
ZBM7861 Kroutilová Eva SK Žabovřesky Brno C 2120617 80 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 80 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 80 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 80 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 80 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 1410001 80 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 80 Kč
UBM7752 Němečková Eva MENISKOS Brno C 515449 80 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko, z. s. C 8007503 80 Kč
2.20 km, 90 m, 12 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 80 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 80 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 80 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 80 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 80 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 80 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 80 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 2012280 80 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 80 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 80 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 80 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 9102082 80 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 80 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 80 Kč
ABM6664 Suchá Helena KOB ALFA Brno C 49673 80 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 2075673 80 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 80 Kč
1.80 km, 75 m, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 80 Kč
ASU6199 Davi Jana Magnus Orienteering C 416848 80 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 80 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 80 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko, z. s. C 49685 80 Kč
1.50 km, 65 m
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 80 Kč
2.30 km, 75 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 40 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2122243 40 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 40 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2094544 40 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 40 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C 2103687 40 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Žabovřesky Brno C 2092359 40 Kč
ZBM0808 Zřídkaveselý Martin SK Žabovřesky Brno C 8660444 40 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 80 Kč
TBM0817 Franc Kryštof KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 90 Kč
3.20 km, 75 m, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0906 Dvořák Tomáš KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 50 Kč
TBM0834 Pospíšil Daniel KOS TJ Tesla Brno 2083394 40 Kč
TBM0915 Svirák Benjamin KOS TJ Tesla Brno C 2111764 40 Kč
ZBM0901 Kroutil Tadeáš SK Žabovřesky Brno C 2087680 40 Kč
ZBM0907 Mynář Petr SK Žabovřesky Brno C 104 40 Kč
ZBM1002 Šicha Matěj SK Žabovřesky Brno C 434829 40 Kč
ZBM1100 Koča František SK Žabovřesky Brno C 2111735 40 Kč
TBM0902 Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno C 2127861 40 Kč
2.40 km, 75 m, 12 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 40 Kč
LBM0701 Salajka Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52068 40 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 232730 40 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 2061789 40 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 7210817 40 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno C 410702 40 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 40 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno B 2090860 40 Kč
TBM0608 Svirák Jonatan KOS TJ Tesla Brno B 2087656 40 Kč
TBM0613 Hanousek Prokop KOS TJ Tesla Brno B 2083417 40 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 232377 40 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2051511 40 Kč
ZBM0603 Lasota Jan SK Žabovřesky Brno C 2067241 40 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno B 2061850 40 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno B 1403415 40 Kč
ZBM0609 Petrášek Eduard SK Žabovřesky Brno C 2090873 40 Kč
ZBM0701 Kroutil Jošt SK Žabovřesky Brno C 2087678 40 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno C 2092386 40 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno C 2092361 40 Kč
ZBM0712 Komenda Jakub SK Žabovřesky Brno C 2051534 40 Kč
UBM0702 Němeček Adam MENISKOS Brno C 361909 40 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 2801025 40 Kč
2.70 km, 120 m, 13 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 40 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8654918 40 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 888648 40 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 1413719 40 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 1414504 40 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko B 2103684 40 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 2053552 40 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov B 2073679 40 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno C 102 40 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 2051518 40 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 40 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Žabovřesky Brno C 2092394 40 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 40 Kč
ABM0509 Žovinec Pavel KOB ALFA Brno C 2081399 40 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno B 2126246 40 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 40 Kč
RBK0501 Pekárek Martin SK Radioklub Blansko C 2102571 40 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno B 8660411 40 Kč
LBM0500 Kycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52047 40 Kč
LBM0501 Kycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52082 40 Kč
2.80 km, 130 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0307 Bružeňák Andrej KOS TJ Tesla Brno C 2067202 80 Kč
TBM0305 Musil Štěpán KOS TJ Tesla Brno B 2075632 80 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 7202856 80 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1111187 80 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 80 Kč
UBM0302 Račanský Jan MENISKOS Brno C 2126242 80 Kč
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno B 2049604 80 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 2049608 80 Kč
5.10 km, 285 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 80 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 7210124 80 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 80 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 80 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 80 Kč
4JC8500 Pauschek Karel nereg 80 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 80 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 80 Kč
SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 80 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 8636192 80 Kč
VBM8001 Čech Viktor VSK Mendelu Brno C 53485 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 80 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 80 Kč
VBM8102 Rouš Pavel VSK Mendelu Brno C 53679 80 Kč
VBM8207 Šedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 2121762 80 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 80 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 8660434 80 Kč
ZBM7402 Baše Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103686 80 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 80 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 80 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 8660449 80 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 9102569 80 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 80 Kč
ABM9205 Bouška Tomáš KOB ALFA Brno C 337647 80 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 80 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 80 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno A 438043 80 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 80 Kč
86Z8700 Kůra Josef Šnek Brno 232254 80 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno A 7204496 80 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno C 515009 80 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš KČT Aš C 9097 80 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 80 Kč
5RX8802 Buchta Jiří NNN zapůjčit 170 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 160 Kč
3.10 km, 145 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 80 Kč
2VC8200 Mikuš Oldřich OMPM zapůjčit 90 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 80 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 80 Kč
8CX8800 Karlík Jan Neregistrovaní - Karlík 49667 80 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 80 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 80 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 80 Kč
4.30 km, 270 m, 16 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 80 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 80 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 80 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 80 Kč
2JC7200 Komenda Kamil BYZMAG 995894 80 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 2131192 80 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 7300188 80 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 80 Kč
19X7900 Tomíček Oldřich ESOX ODEI 2096247 80 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 80 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 80 Kč
ZBM7201 Kyncl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 8660405 80 Kč
ZBM7603 Finstrle Aleš SK Žabovřesky Brno C 2051547 80 Kč
ZBM7608 Kučera Viktor SK Žabovřesky Brno C 1400413 80 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 80 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Žabovřesky Brno C 2111737 80 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 301217 80 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 80 Kč
ABM7105 Tasler David KOB ALFA Brno C 2116480 80 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 80 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 80 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 2126231 80 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7300475 80 Kč
RBK7901 Procházka Jan SK Radioklub Blansko C 2127597 80 Kč
5BZ7700 Skoba Ondřej Mistři slabé vůle 416055 80 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 80 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko, z. s. C 8008112 80 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 232708 80 Kč
2.90 km, 165 m, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 2067208 80 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 80 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 80 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 80 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 80 Kč
TBM6801 Mika Ladislav KOS TJ Tesla Brno C 301281 80 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 80 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 80 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 80 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 80 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 80 Kč
ABM7100 Polouček Pavel KOB ALFA Brno C 438042 80 Kč
ABM7124 Svoboda Petr KOB ALFA Brno C 49694 80 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 80 Kč
2.10 km, 100 m, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 80 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 80 Kč
TBM5103 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno C 53251 80 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko, z. s. C 49683 80 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko, z. s. C 2102705 80 Kč
NNN6100 Fuchs Vladimír Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 80 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 80 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 2124752 80 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 80 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 53237 80 Kč
SBK6201 Peťovský Jan KOB START Blansko, z. s. C 52076 80 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 80 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 80 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 7209359 80 Kč
1.70 km, 85 m, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5004 Sponar Jan KOS TJ Tesla Brno C 7204482 80 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 80 Kč
ABM4501 Chmelík Milan KOB ALFA Brno C 995827 80 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 Kč
3.20 km, 75 m, 8 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1105 Dvořák Jan KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 50 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno 53240 40 Kč
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083371 40 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 40 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 53273 40 Kč
TBM1177 Urválková Anna KOS TJ Tesla Brno 51513 40 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 232025 40 Kč
RBK1051 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko C 500884 40 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 40 Kč
TBM1351 Vedrová Anika KOS TJ Tesla Brno C 2103788 40 Kč
96C0850 Velešíková Markéta Přátelé OB zapůjčit 50 Kč
1XC1200 Skřivanek František Skřivankovi zapůjčit 50 Kč
5RX1400 Svirák Timotej NNN 2124790 40 Kč
5RX1100 Svirák Samuel NNN 2111765 40 Kč
TBM1358 Doušková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2087676 40 Kč
19X1050 Tomíčková Eliška ESOX ODEI 52023 40 Kč
19X1350 Tomíčková Ivana ESOX ODEI 52537 40 Kč
UBM1301 Janík Jan MENISKOS Brno C 361937 40 Kč
VBM1252 Šedivá Kristýna VSK Mendelu Brno 7207495 40 Kč
CHA1150 Slavíková Anna OK Chrastava 1444010 40 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Žabovřesky Brno C 2111731 40 Kč
ZBM0959 Barnatová Táňa SK Žabovřesky Brno C 232419 40 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno C 2115684 40 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Žabovřesky Brno C 2111752 40 Kč
ZBM1155 Šichová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 2054644 40 Kč
ZBM1350 Kroutilová Eliška SK Žabovřesky Brno C 2120661 40 Kč
ZBM1452 Stehlíková Kateřina SK Žabovřesky Brno C 2104609 40 Kč
ABM0000 Žovincová Erika KOB ALFA Brno 2081395 40 Kč
RBK0802 Hájek Ondřej SK Radioklub Blansko C 2127542 40 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 40 Kč
TBM1352 Kozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 9577 40 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko, z. s. C 811213 40 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 40 Kč
2.30 km, 75 m, 13 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 80 Kč
1HZ7600 Navrátil Ondřej KMCH 2122287 80 Kč
5RX7250 Dvořáková Martina NNN 2111812 80 Kč
5RX0401 Dvořák Michael NNN 2111740 80 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko, z. s. 410339 80 Kč
4ZZ7300 Kurdiovsky Eduard Eda a Pavča zapůjčit 90 Kč
4ZZ7800 Kurdiovská Pavla Eda a Pavča zapůjčit 90 Kč
3UC6650 Hájková Radka NNNN 2042511 80 Kč
96C7701 Velešíková Monika Přátelé OB 2111806 80 Kč
5RX7300 Dvořák Václav NNN 2115713 80 Kč
BBM6851 Petrášová Irena BETA URSUS Orienteering 2124757 80 Kč
TBM7282 Hanousková Boučková Daniela KOS TJ Tesla Brno 2081392 80 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 80 Kč
UBM6701 Staněk Mojmír MENISKOS Brno C 2084941 80 Kč
UBM7852 Janíková Marie MENISKOS Brno C 361911 80 Kč
9MX5800 Buráň Zdeněk BzB 2127637 80 Kč
9MX7050 Buráňová Hana BzB 2108870 80 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno B 2051514 80 Kč
ZBM7303 Urbánek Petr SK Žabovřesky Brno C 2103688 80 Kč
ZBM7356 Beránková Šárka SK Žabovřesky Brno C 136 80 Kč
ZBM7652 Finstrlová Jarmila SK Žabovřesky Brno C 2094535 80 Kč
ZBM7803 Kroutil Petr SK Žabovřesky Brno C 2067978 80 Kč
ABM7251 Poloučková Vilma KOB ALFA Brno C 219255 80 Kč
ADA7301 Provazník Dušan OOB Spartak Adamov 2127612 80 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 80 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 80 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 80 Kč
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52042 80 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 80 Kč
44C6000 Hrůza Vladimír Neregistrovaní borci 2117402 80 Kč
celkem přihlášených: 361, vklad: 23950 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.