Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
16.06.2018
Místo konání:
Chotěboř - areál firmy Alka holding s.r.o.
Pořadatel:
CTB - SK OB Chotěboř
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
1.80 km, 60 m, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 40 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 40 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 40 Kč
SJI0851 Krátká Eliška OK Jihlava C 2125342 40 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 2095965 40 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast C 2124755 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 40 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 40 Kč
SJH0951 Beranová Marie SJH Jindřichův Hradec C 2087674 60 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 2126393 60 Kč
1.30 km, 40 m, 6 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 40 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436927 40 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 40 Kč
SJI0952 Szablaturová Nela OK Jihlava C 2129233 40 Kč
SJH1151 Komárková Radka SJH Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
SJI0951 Novotná Julie OK Jihlava C 2096133 40 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 40 Kč
8FX1050 Málková Karolína TJ Kobylisy 2124764 60 Kč
OSNxxxx Smetanová Karolína SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52138 40 Kč
2.30 km, 85 m, 9 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
PZR0752 Baďurová Eliška UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121893 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
CTB0753 Paulová Barbora SK OB Chotěboř C 2121757 40 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering B 2088166 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SJH Jindřichův Hradec C 2088158 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec B 553451 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 40 Kč
SCP0650 Puchernová Barbora OK Sparta Praha C zapůjčit 70 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 220400 40 Kč
CHT0651 Halamková Justýna OOB SK Chrast C 2115707 40 Kč
CHT0652 Slavíková Eva OOB SK Chrast C 2124751 40 Kč
CHT0654 Drobná Kateřina OOB SK Chrast C 2120993 40 Kč
CHT0655 Doležalová Barbora OOB SK Chrast C 232888 40 Kč
CHT0653 Horáková Markéta OOB SK Chrast C 2115720 40 Kč
CHT0751 Boučková Eva OOB SK Chrast C 2115701 40 Kč
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast C 2115708 40 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast C 2120999 40 Kč
CTB0651 Pleskačová Aneta SK OB Chotěboř C 2121754 40 Kč
STA0751 Doleželová Vendula OK Střelka C 2116487 40 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 2125340 40 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 2801042 40 Kč
OSNyyyy Smetanová Markéta SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 232029 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava C 2126392 60 Kč
2.80 km, 95 m, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava B 2059732 40 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 40 Kč
BBM0550 Petrášová Kateřina BETA URSUS Orienteering C 2112728 40 Kč
CTB0551 Paulová Pavlína SK OB Chotěboř C 2119195 40 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 40 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SJH Jindřichův Hradec C 426377 40 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec A 2079504 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 7210128 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8656602 40 Kč
CTB0451 Zbínová Aneta SK OB Chotěboř C 2121778 40 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava B 2085599 80 Kč
3.50 km, 100 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 80 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7207775 80 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 80 Kč
OSN0353 Novotná Veronika SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2050497 80 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 80 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52239 80 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 80 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 80 Kč
4.80 km, 115 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 80 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 8636796 80 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SJH Jindřichův Hradec A 2800337 80 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 80 Kč
TTR0151 Drábková Eliška OOB Třebíč C 682672 80 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 80 Kč
6.30 km, 155 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 80 Kč
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 7207865 80 Kč
JHB8951 Culková Hana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300467 80 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 9201326 80 Kč
JHB8952 Nesrovnalová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 80 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 80 Kč
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 80 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SJH Jindřichův Hradec C 7770033 80 Kč
SCP7455 Puchernová Veronika OK Sparta Praha C 51843 80 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 336765 80 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 51924 80 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 80 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 7208083 80 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 160 Kč
4.40 km, 95 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 80 Kč
CHT8751 Kratochvílová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 80 Kč
ZBM9759 Štaubertová Tereza SK Žabovřesky Brno C zapůjčit 110 Kč
CHT8551 Martincová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 80 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 08703 80 Kč
4EX9050 Pangrácová Marie SKIVELO Olomouc 2104589 80 Kč
4EX9450 Pangrácová Anna SKIVELO Olomouc 2103250 80 Kč
4EX9150 Hornová Lenka SKIVELO Olomouc 2092370 80 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2060261 80 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 80 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 9648 80 Kč
JHB8452 Korberová Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 80 Kč
ZBM9156 Hrušková Kristýna SK Žabovřesky Brno C 416101 80 Kč
TTR8151 Sobotková Lenka OOB Třebíč C 52159 80 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 80 Kč
SJI7950 Pejchalová Petra OK Jihlava C 2126399 120 Kč
5.90 km, 125 m, 18 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB7951 Slavíčková Lada TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106726 80 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 80 Kč
8FX8350 Málková Šárka TJ Kobylisy 2112761 80 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 80 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 80 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SJH Jindřichův Hradec C 2067998 80 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SJH Jindřichův Hradec C 330592 80 Kč
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 80 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 80 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 80 Kč
BFM8051 Hrabalová Eva SKOB Frýdek - Místek C 2087510 80 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 80 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 80 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 80 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 7207872 120 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 80 Kč
SJI7550 Jindřichová Lenka OK Jihlava C 2111801 160 Kč
4.40 km, 95 m, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 80 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 80 Kč
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy 2118474 80 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 80 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 80 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 80 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 80 Kč
TTR6951 Drábková Jitka OOB Třebíč C 2801050 80 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 80 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 80 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 80 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 80 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 80 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 80 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 80 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SJH Jindřichův Hradec C 2090840 160 Kč
4.10 km, 90 m, 16 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 80 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 303944 80 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 80 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 80 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 80 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 80 Kč
2.40 km, 50 m, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 232900 80 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 80 Kč
1.80 km, 60 m, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 2113416 40 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
PZR0900 Libra Matyáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 40 Kč
PZR0901 Vinopal Vojtěch UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 232322 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 331244 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 40 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 2129213 40 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 40 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2801030 40 Kč
SJH1101 Beran Antonín SJH Jindřichův Hradec C 2067961 60 Kč
1.30 km, 40 m, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0801 Šidlák Dominik TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49825 40 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 2119198 40 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 40 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SJH Jindřichův Hradec C 2096212 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SJH Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SJH Jindřichův Hradec C 2079509 40 Kč
SCP0900 Pucherna Marek OK Sparta Praha C zapůjčit 70 Kč
CHT0901 Škapa Jan OOB SK Chrast C 2111820 40 Kč
CHT1001 Kopecký Vojtěch OOB SK Chrast C 2126238 40 Kč
BFM1001 Hrabal František SKOB Frýdek - Místek C 428283 40 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 51830 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 40 Kč
2.80 km, 95 m, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 2080831 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava B 2059733 40 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 40 Kč
PZR0701 Knap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121882 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 2127589 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SJH Jindřichův Hradec C 2096216 40 Kč
CTB0602 Kocourek Jiří SK OB Chotěboř C 2118475 40 Kč
CHT0701 Dejnožka Matěj OOB SK Chrast C 2115711 40 Kč
OSN Smetana Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 1010777 40 Kč
3.50 km, 100 m, 11 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava B 2125372 40 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 40 Kč
PZR0504 Pařízek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8706 40 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 40 Kč
BBM0503 Martinkovič Šimon BETA URSUS Orienteering C 2112721 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč B 51771 40 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
SJH0404 Vaněček Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 2096253 40 Kč
PZR0401 Splítek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7209358 40 Kč
SCP0401 Pucherna František OK Sparta Praha C 7410123 40 Kč
SJI0503 Máca Dominik OK Jihlava C 2095966 40 Kč
SJH0505 Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec B 2113419 40 Kč
SJI0504 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080939 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 2126366 40 Kč
CHT0502 Šíma Matěj OOB SK Chrast C 2127613 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 40 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč C 2092373 40 Kč
CTB0503 Perka Filip SK OB Chotěboř C 2118467 40 Kč
SJI0501 Beneš Tomáš OK Jihlava C 2113482 40 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč B 52248 40 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 2113360 40 Kč
4.80 km, 115 m, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0205 Sitař Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232348 80 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 2126352 80 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 80 Kč
OSN0301 Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52000 80 Kč
TTR0202 Stoklas Adam OOB Třebíč zapůjčit 110 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 80 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 04538 80 Kč
TTR0203 Novotný Vojtěch OOB Třebíč C 2115149 80 Kč
TTR0305 Novotný Tomáš OOB Třebíč C 2115144 80 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 80 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 2099490 80 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SJH Jindřichův Hradec A 8656652 160 Kč
6.20 km, 195 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0011 Pařízek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8699 80 Kč
TTR0103 Drábek Vojtěch OOB Třebíč C 2092400 80 Kč
JHB0002 Brychta Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103771 80 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 8656540 80 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 80 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 80 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 2800321 80 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 80 Kč
11.00 km, 230 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 80 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 80 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava C 7003044 80 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 2112747 80 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 80 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 80 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 80 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 80 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 80 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 80 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 8662283 80 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SJH Jindřichův Hradec C 2113365 80 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 80 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 80 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 80 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 80 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 80 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 80 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 80 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 80 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 7677777 80 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 80 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno C 515009 120 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 120 Kč
6.20 km, 195 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB7702 Honzák Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7201753 80 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 80 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 80 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 80 Kč
PZR9202 Sitař Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121887 80 Kč
PZR7905 Vinopal Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 80 Kč
6YC8701 Fojtů Petr Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
4EX7200 Procházka Josef SKIVELO Olomouc 2083412 80 Kč
4EX7600 Pastrnek Pavel SKIVELO Olomouc 2103254 80 Kč
4EX8300 Bednařík Marek SKIVELO Olomouc 2104586 80 Kč
4EX9402 Stanovský Michal SKIVELO Olomouc 2083419 80 Kč
4EX8200 Klíma Kamil SKIVELO Olomouc 2112776 80 Kč
4EX6900 Agudo Fernanado SKIVELO Olomouc 2112748 80 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 80 Kč
PZR7700 Splítek Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 80 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 80 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 8656603 80 Kč
86Z8700 Kůra Josef Šnek Brno 232254 80 Kč
SJI8100 Černý Petr OK Jihlava 2127647 80 Kč
RUZ7600 Nevrkla Tomáš TJ Růžená C 2133899 80 Kč
NNN7901 Šutera Josef Neregistrovaní 160 Kč
8.60 km, 205 m, 20 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8002 Leksa Robert OOB SK Chrast C 301340 80 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 80 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 80 Kč
JHB7703 Slavíček Václav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103798 80 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 80 Kč
DKP7600 Snížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 80 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 80 Kč
SJH7701 Vaněček Roman SJH Jindřichův Hradec C 2096219 80 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SJH Jindřichův Hradec C 2096231 80 Kč
SJI7500 Máca Petr OK Jihlava 2127602 80 Kč
SJI7700 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080936 80 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 80 Kč
PZR7838 Šíma Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659383 80 Kč
BZR8000 Choutka Jaroslav Bratrstvo Ždárských vrchů C 53664 80 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 80 Kč
STA7701 Doležel Tomáš OK Střelka C 05296 80 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 80 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 80 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 120 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 80 Kč
SKV7302 Turek Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 7464855 120 Kč
6.30 km, 155 m, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 80 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 80 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 80 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 80 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 80 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53428 80 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 80 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 80 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 8651725 80 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 51140 80 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 80 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 80 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205032 80 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 2801047 80 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 80 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 80 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 80 Kč
SJH6401 Tichý Martin SJH Jindřichův Hradec C 51929 80 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 80 Kč
CHT7102 Šebesta Petr OOB SK Chrast C 232868 80 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C 2800299 80 Kč
5XC6900 Blažek Vladimír SK Nepoměřice 682636 120 Kč
5.90 km, 125 m, 18 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 80 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8621390 80 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 80 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 2103756 80 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 80 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 80 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 80 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 80 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 80 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 80 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 80 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 80 Kč
CHT5801 Štefec Jaroslav OOB SK Chrast C 52327 80 Kč
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 52963 80 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 995847 80 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 80 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 120 Kč
4.10 km, 90 m, 16 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 80 Kč
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 80 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 80 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 80 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 80 Kč
1.40 km, 40 m, 6 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI1201 Dočkal Prokop OK Jihlava C 2113497 40 Kč
CTB1102 Hübner Václav SK OB Chotěboř C 2118463 40 Kč
CTB1151 Gregorová Magdalena SK OB Chotěboř C 51663 40 Kč
CTB0901 Gregor Marek SK OB Chotěboř C 887165 40 Kč
CHT1202 Martinec Eduard OOB SK Chrast C 2102866 40 Kč
CHT1502 Martinec Otakar OOB SK Chrast C 40 Kč
BBM7650 Martinkovičová Jitka BETA URSUS Orienteering 2120995 40 Kč
BBM0752 Martinkovičová Marika BETA URSUS Orienteering C 40 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 51774 40 Kč
JHB1051 Slavíčková Julie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106742 40 Kč
JHB0852 Slavíčková Ema TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106738 40 Kč
PZR1350 Šímová Markéta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8708 40 Kč
BFM1202 Hrabal Václav SKOB Frýdek - Místek 49496 40 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 40 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 7207853 40 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 515504 40 Kč
CTB1200 Fikar Michal SK OB Chotěboř C 2082924 40 Kč
TTR1401 Sobotka Ondřej OOB Třebíč C 52252 40 Kč
TTR1152 Sobotková Karolína OOB Třebíč C 52244 40 Kč
CTB1301 Šťastný Vilém SK OB Chotěboř C 40 Kč
STA1151 Doleželová Jolana OK Střelka C 2116494 40 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 2120639 40 Kč
RUZ1252 Nevrklová Adéla TJ Růžená C 2133912 40 Kč
RUZ1250 Polednová Helena TJ Růžená C 51780 40 Kč
JHB9991 Šidláková Natálie TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7210807 40 Kč
CHT1351 Krejsová Markéta OOB SK Chrast C 52175 40 Kč
CTB Fikarová Magdalena SK OB Chotěboř 232861 40 Kč
JHBxxxx Brychtová Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod 40 Kč
2.10 km, 60 m, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 40 Kč
OSN6850 Kovačičová Ivona SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 40 Kč
PZR7951 Pařízková Kateřina UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53149 40 Kč
PZR7701 Pařízek Miloš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121884 40 Kč
BBM6851 Petrášová Irena BETA URSUS Orienteering 2124757 40 Kč
4EX7000 Kubík Jiří SKIVELO Olomouc 330675 40 Kč
BBM6350 Konečná Hana BETA URSUS Orienteering 2124753 40 Kč
8RC7300 Paulů Robert BZP zapůjčit 70 Kč
CHT8003 Škapa Jiří OOB SK Chrast C 2115709 40 Kč
SJI6900 Beneš Martin OK Jihlava C 2115741 40 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 40 Kč
4EX9151 Dvořáková Jitka SKIVELO Olomouc 40 Kč
NNNxxxx Vratil Pavel Neregistrovaní 40 Kč
celkem přihlášených: 375, vklad: 24720 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.