Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
17.06.2018
Místo konání:
Srbská Kamenice
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P příchozí     T3 trénink     T5 trénink    
1.60 km, 25 m, 7 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 80 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 80 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 80 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 80 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering C 4402225 80 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 80 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 2088819 80 Kč
VLI1053 Čečerle Beáta Slavia Liberec orienteering C 4411237 80 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C 2120062 80 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 80 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 80 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 80 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 4411233 80 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 4402222 80 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 80 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 80 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 80 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2116464 80 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor C 4427 80 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2129236 80 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 80 Kč
BOR0856 Koudelková Katrin OK Jiskra Nový Bor C 4441 80 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 80 Kč
SUL0950 Kalenská Pavla OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 2112760 80 Kč
KUL0852 Ślínská Amálie KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 120 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 80 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 80 Kč
2.90 km, 65 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 60 Kč
LTP1050 Jelínková Anna OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7210123 60 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 60 Kč
CHA0852 Vítková Adriana OK Chrastava C 2084437 60 Kč
EKP0952 Zurynková Lenka VŠTJ Ekonom Praha C 2102694 60 Kč
BOR0953 Zemancová Nelly OK Jiskra Nový Bor C 4439 60 Kč
BOR0958 Horáčková Natalie OK Jiskra Nový Bor C 4426 60 Kč
LDC1150 Zítová Kateřina KOB Děčín C 1420237 60 Kč
CHA0951 Kubátová Karolína OK Chrastava C 2084442 60 Kč
BOR0956 Haasová Anežka OK Jiskra Nový Bor C 4399 60 Kč
2.00 km, 40 m, 9 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 90 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202578 90 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín B 7300213 90 Kč
STB0751 Mašková Lucie TJ Stadion Nový Bor C 682368 90 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 90 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 4641717 90 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 1418757 90 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801009 90 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2088161 90 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 90 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 90 Kč
CHA0754 Krtičková Ester OK Chrastava C 8908 90 Kč
CHA0653 Šírlová Markéta OK Chrastava C 2059768 90 Kč
CHA0654 Šírlová Zdeňka OK Chrastava C 2070834 90 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 90 Kč
DOK0650 Vítková Anna OK Doksy C 7759 90 Kč
TJN0750 Baloghová Milena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2073663 90 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2102568 90 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085580 90 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2111795 90 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070854 90 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 682375 90 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 90 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor C 2129240 90 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 90 Kč
BOR0762 Horáčková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4651 90 Kč
BOR0764 Štěpánková Magdaléna OK Jiskra Nový Bor C 4381 90 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 90 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2067681 90 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 90 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C 2106741 90 Kč
9CC0603 Tourková Klára NEREG 2120070 135 Kč
2.60 km, 120 m, 10 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 51600 90 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 90 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 90 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 90 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 90 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 2080991 90 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 90 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 90 Kč
LLI0450 Marková Hana TJ Loko Liberec B 2060281 90 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 90 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 1403054 90 Kč
CHA0552 Houdová Veronika OK Chrastava C 2070843 90 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava B 2049590 90 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 90 Kč
VLI0455 Podhorná Anna Slavia Liberec orienteering C 1400422 90 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2117401 90 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov B 888626 90 Kč
DOK0451 Králová Barbora OK Doksy C 2056236 90 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 90 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659409 90 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662749 90 Kč
TJN0454 Vokušová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102560 90 Kč
BOR0458 Zemancová Nicol OK Jiskra Nový Bor C 4359 90 Kč
BOR0457 Jakoubková Anna OK Jiskra Nový Bor C 682369 90 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 90 Kč
BOR0555 Štěpánková Běla OK Jiskra Nový Bor C 4357 90 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 2129217 90 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 135 Kč
BOR0456 Průšková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 446324 90 Kč
3.70 km, 150 m, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 9201326 120 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 120 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 120 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8660594 120 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 120 Kč
71D0350 Müller Josefine (GER) USV TU Dresden 7208010 180 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 120 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 2080901 120 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 120 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8656522 120 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 120 Kč
CHA0352 Divišková Rebeka OK Chrastava C 2084444 120 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 120 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659384 120 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 120 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069097 120 Kč
4.80 km, 240 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 120 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 120 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 120 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 120 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy C 51496 120 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 9101185 180 Kč
5.10 km, 265 m, 15 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659402 120 Kč
4.00 km, 200 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 1425355 110 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49973 110 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 110 Kč
RUM8750 Kalinová Lucie ZOOB Rumburk C 301543 110 Kč
CHA9450 Smetanová Alžběta OK Chrastava C 8198 110 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 110 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 1302868 110 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 110 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 110 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 110 Kč
TUR8951 Holasová Lucie OOB TJ Turnov C 1416368 110 Kč
LCE9453 Müllerová Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 110 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 110 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín C 347881 110 Kč
6.30 km, 375 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín R 500556 120 Kč
CHA9152 Valešová Jana OK Chrastava C 1008144 120 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 120 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 8008017 120 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 120 Kč
DOK9450 Charousková Lucie OK Doksy C 7200373 120 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 120 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 120 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 180 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 120 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 120 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 120 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 120 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200344 120 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 120 Kč
TAP9053 Zajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 120 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 120 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 120 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 120 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 120 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 120 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice C 9102089 120 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 120 Kč
71D8799 Jaunsproğe Māra (GER) USV TU Dresden 7205642 180 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 8656512 120 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 120 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 120 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 120 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 120 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 120 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 120 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 120 Kč
5.30 km, 240 m, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 120 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 120 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 120 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 120 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 120 Kč
KPY8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 51708 120 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 120 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 120 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava C 8186 120 Kč
SCP8257 Tesařová Anna OK Sparta Praha C 51567 120 Kč
24I8110 DaCosta Inbar (ISR) Israel Orienteering 2071280 180 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 120 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 120 Kč
43D8303 Ender Franka19D (GER) HSG Turbine Zittau 7847 180 Kč
4.20 km, 215 m, 13 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 120 Kč
VLI7757 Habánová Anna Slavia Liberec orienteering C 53226 120 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 120 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 120 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 120 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 120 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 120 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 120 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 120 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 120 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 120 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 120 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 7205025 120 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 120 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 120 Kč
CHA7653 Houdová Miloslava OK Chrastava C 2049594 120 Kč
CHA7552 Krupková Martina OK Chrastava C 2084432 120 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 120 Kč
71D6900 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 690719 180 Kč
VLI7456 Burešová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7210304 120 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 120 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 995831 120 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 120 Kč
SUL6750 Linková Alena OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8142 120 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 120 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 120 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 120 Kč
TJN7650 Pavlova Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073667 120 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 120 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 120 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 120 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 120 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 120 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 180 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 180 Kč
3.60 km, 205 m, 12 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6950 Fürstová Katka TJ Loko Liberec C 2032126 120 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 120 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 120 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 120 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 120 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 120 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 120 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 120 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 120 Kč
LLI7152 Marková Jana TJ Loko Liberec C 2049529 120 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 120 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 120 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 120 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 207863 120 Kč
TJN6953 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070806 120 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 120 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 120 Kč
3.20 km, 180 m, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 120 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 120 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 120 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 120 Kč
LDC6850 Patzeltová Beatrice KOB Děčín C 8345 120 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 120 Kč
71D6851 Müller-Wenzke Astrid (GER) USV TU Dresden 300938 180 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 120 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 120 Kč
LDC6651 Dubnová Lenka KOB Děčín C 232347 120 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 120 Kč
24I6428 Noiman Anat (ISR) Israel Orienteering 2071092 180 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 120 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 120 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 120 Kč
2.40 km, 125 m, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 120 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 120 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 120 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 9908 120 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 120 Kč
24I6112 Yona Heiman (ISR) Israel Orienteering 2071090 180 Kč
24I6118 Ruth Nativ (ISR) Israel Orienteering 2071179 180 Kč
24I6120 Yacobi Noa (ISR) Israel Orienteering 2071950 180 Kč
24I6124 Yael Lipman (ISR) Israel Orienteering 2071182 180 Kč
24I6132 Nurit Shmuely (ISR) Israel Orienteering 2071296 180 Kč
24I6138 Yael Rivka Regev (ISR) Israel Orienteering 2071021 180 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 120 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 120 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 120 Kč
LLI6351 Košková Vlasta TJ Loko Liberec C 2085634 120 Kč
2.10 km, 100 m, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 120 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 120 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 120 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 120 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 120 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 120 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 120 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 120 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 120 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 120 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 120 Kč
1.90 km, 95 m, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 120 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 120 Kč
JEN5251 Richtrová Jaroslava OB Jenišovice C 7776 120 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 120 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 120 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 120 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 120 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 120 Kč
24I5035 Dalia Ravid (ISR) Israel Orienteering 2071025 180 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 120 Kč
43D5002 Ender Irina (GER) HSG Turbine Zittau 6424 180 Kč
1.70 km, 80 m, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 90 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 90 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 90 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 90 Kč
24I5009 DaCosta Beck Roni (ISR) Israel Orienteering 2071133 135 Kč
24I5033 Andra Kotzer (ISR) Israel Orienteering 2071234 135 Kč
1.60 km, 20 m, 7 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 8655483 80 Kč
VLI0904 Berka Tadeáš Slavia Liberec orienteering C 2103255 80 Kč
VLI0905 Sázavský Antonín Slavia Liberec orienteering C 1426041 80 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 80 Kč
VLI0807 Čečerle Matouš Slavia Liberec orienteering C 4411238 80 Kč
1EC0800 Volný Ondřej Outdoor PRG zapůjčit 160 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 80 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 80 Kč
CHA0800 Houda Lukáš OK Chrastava C 2049586 80 Kč
ROU0802 Bazinek Lukáš SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 120 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 80 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 80 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 80 Kč
BOR0903 Vaňourek Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 4428 80 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8237 80 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 80 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 80 Kč
BOR0904 Kovanda Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 230718 80 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232917 80 Kč
KUL0803 Povolný Vojtěch KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 120 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 120 Kč
2.90 km, 65 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1003 Kruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 60 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 60 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 60 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 2102696 60 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov C 1403060 60 Kč
TJP1001 Pospíšil Filip TJ Sokol Troja C 2111675 60 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 553441 60 Kč
CHA0804 Tůma Vojtěch OK Chrastava C 2084435 60 Kč
VLI0811 Týfa Daniel Slavia Liberec orienteering C 4411236 60 Kč
ROU1000 Bazinek Richard SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 100 Kč
2.20 km, 50 m, 9 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 90 Kč
LTP0706 Jelínek Václav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208229 90 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655464 90 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor B 438039 90 Kč
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 52908 90 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering B 2126343 90 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka C 2126351 90 Kč
TUR0703 Zajger David OOB TJ Turnov C zapůjčit 130 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 90 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov B 2120075 90 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 90 Kč
CHA0607 Kaiser Ondřej OK Chrastava C 2070841 90 Kč
CHA0606 Knap Šimon OK Chrastava C 2084431 90 Kč
CHA0703 Krupka Daniel OK Chrastava C 5179 90 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C 2084434 90 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 52976 90 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 90 Kč
VLI0705 Podhorný Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4411240 90 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 90 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 90 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662693 90 Kč
TJN0704 Jakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111785 90 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067316 90 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067319 90 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 90 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662746 90 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 2129243 90 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4434 90 Kč
SUL0600 Kalenský Tomáš OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 2099530 90 Kč
KUL0701 Ryšánek Vojtěch KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 130 Kč
KUL0600 Jareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 130 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 7531975 90 Kč
1EC0701 Lukeš Josef Outdoor PRG zapůjčit 243 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420454 135 Kč
3.00 km, 135 m, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 90 Kč
STB0500 Wittur Filip TJ Stadion Nový Bor C 52909 90 Kč
LLI0404 Peterka Jakub TJ Loko Liberec A 9101104 90 Kč
KUL0501 Mužíček Martin KOB Ústí nad Labem C 2107022 90 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 90 Kč
LTP0403 Haslinger Leopold OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420453 90 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 2082919 90 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 90 Kč
1EC0500 Halač Viktor Outdoor PRG zapůjčit 175 Kč
KAS0501 Kurenda Karel KOB Kamenický Šenov C 51385 90 Kč
KAS0502 Karvánek Matěj KOB Kamenický Šenov C 1420740 90 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8020 90 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 90 Kč
BOR0410 Mašek Matěj OK Jiskra Nový Bor C 446338 90 Kč
BOR0401 Ort Haštal OK Jiskra Nový Bor B 4368 90 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 2129241 90 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 4443 90 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 2106748 90 Kč
BOR0404 Čapek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 2129237 90 Kč
1EC0501 Lukeš František Outdoor PRG zapůjčit 243 Kč
4.60 km, 200 m, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0203 Bradáč David TJ Loko Liberec B 2032132 120 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 120 Kč
LLI0300 Hejna Hynek TJ Loko Liberec C 682626 120 Kč
RUM0301 Novák Daniel ZOOB Rumburk C 2801020 120 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 120 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 120 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 7130603 120 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 120 Kč
CHA0201 Krupka Štěpán OK Chrastava C 8164 120 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava B 2049595 120 Kč
CHA0304 Paluba Luděk OK Chrastava C 2084433 120 Kč
LTP0303 Kraus Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232918 120 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 7207878 120 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659419 120 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659385 120 Kč
TJN0205 Romaniuk Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070855 120 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080823 120 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 120 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 120 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 2051475 120 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 120 Kč
9CC0302 Tourek Matěj NEREG zapůjčit 220 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 180 Kč
6.20 km, 440 m, 18 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0102 Hořák Jaroslav TJ Loko Liberec C 2032134 120 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub TJ Loko Liberec B 2032105 120 Kč
19D9900 Scheuermann Erik (GER) SSV Planeta Radebeul 7208002 180 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov B 2060290 120 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 120 Kč
RUM0001 Novák Jakub ZOOB Rumburk B 4641715 120 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 120 Kč
PHK0007 Galbavý Matěj OK 99 Hradec Králové A 2059764 120 Kč
DOK0103 Kubec Michal OK Doksy C 7207878 120 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080828 120 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656738 120 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045201 120 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659386 120 Kč
5.80 km, 385 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI9300 Novák Jan Slavia Liberec orienteering C 2118472 110 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 110 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 110 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 110 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava A 436431 110 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 110 Kč
LDC8800 Duben Jiří Šumík KOB Děčín C 8349 110 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 110 Kč
88D0000 Pflug Norbert (GER) OK Mark Brandenburg 236516 165 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 110 Kč
TJN8500 Krejčí Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111787 110 Kč
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 2085627 110 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 110 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 110 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007210306 110 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 165 Kč
8.50 km, 650 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 120 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 120 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 7717777 120 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 120 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 120 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 120 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 120 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 120 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 120 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 120 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 120 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 120 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 7207861 120 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 120 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 120 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 120 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 120 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 120 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 120 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka C 888608 120 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 120 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec C 8656591 120 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 8008018 120 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 7207866 120 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 120 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 120 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 120 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 120 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 120 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 120 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 120 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 120 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 120 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 120 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 120 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 120 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 120 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 120 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 120 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 120 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 120 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 120 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 120 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 120 Kč
DKP8700 Axmann Šimon Oddíl OB Kotlářka C 49839 120 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654903 120 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 120 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 120 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 2070852 120 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 120 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 120 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 120 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 120 Kč
LCE8903 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 303927 120 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 120 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 120 Kč
LLI9603 Fürst Matouš TJ Loko Liberec R 8651739 120 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 7209363 120 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 180 Kč
19D9704 Dittmann Robert (GER) SSV Planeta Radebeul 8606434 180 Kč
6.60 km, 455 m, 20 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 120 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 120 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 120 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 180 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 120 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 120 Kč
LTP6500 Kučera Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232901 120 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 120 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 120 Kč
JEN7901 Kadečka Jakub OB Jenišovice C 2085628 120 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 120 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 120 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 120 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 120 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 120 Kč
TJN8201 Kunc Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102558 120 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 120 Kč
1EC7401 Lukeš Zdeněk Outdoor PRG zapůjčit 310 Kč
KON7708 Kalous Antonín KOB Konice C 2092398 180 Kč
6.00 km, 410 m, 18 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7100 Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering C 52179 120 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 120 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 120 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 120 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 120 Kč
ROU7601 Hančl Martin SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 160 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 120 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 120 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 120 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 120 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 120 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 120 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 120 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 120 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 120 Kč
TJP7802 Pospíšil Radek TJ Sokol Troja C 2113364 120 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 120 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 120 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 120 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 120 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 120 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 2113362 120 Kč
LTP7400 Klášterka Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 120 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 120 Kč
24I7222 Ron Shlomo Huberfeld (ISR) Israel Orienteering 7633033 180 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 120 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 120 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 120 Kč
SUL7600 Kalenský Pavel OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8128 120 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 120 Kč
SJC7502 Hain Jan Sportcentrum Jičín C 8008011 180 Kč
CHA7606 Štěrba Jan OK Chrastava C 2084443 120 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 180 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 180 Kč
5.30 km, 360 m, 16 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 120 Kč
LLI6801 Fürst Aleš TJ Loko Liberec C 8657098 120 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 120 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 120 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 120 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 120 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav TJ Loko Liberec C 434598 120 Kč
19D6901 Scheuermann Jürgen (GER) SSV Planeta Radebeul 300657 180 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 120 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav TJ Loko Liberec C 682678 120 Kč
1EC6700 Halač Jaroslav Outdoor PRG zapůjčit 220 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 120 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 120 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682112 120 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 120 Kč
TUR7310 Christl Ivan OOB TJ Turnov C 8056 120 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 7205031 120 Kč
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8068 120 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 7300172 120 Kč
CHA7300 Houda Vítězslav OK Chrastava C 2049591 120 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 1418754 120 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 120 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 120 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 120 Kč
24I7240 Yaniv Rainhartz (ISR) Israel Orienteering 2071381 180 Kč
LDC7249 Šafařík Milan KOB Děčín 51239 180 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 120 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 120 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 120 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 120 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 120 Kč
LBE7349 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun 981809 180 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 120 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 120 Kč
KUL6900 Jareš Daniel KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 160 Kč
9CC7301 Tourek Jan NEREG zapůjčit 220 Kč
5NC9949 Klaška Jan Neregistrovaní - N 301602 180 Kč
4.40 km, 225 m, 13 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 120 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 120 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 120 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 120 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 120 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 120 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 120 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 120 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 8230366 180 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 120 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 120 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 120 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 2124770 120 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 120 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 120 Kč
71D6500 Gossel Heiko (GER) USV TU Dresden 990002 180 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 120 Kč
24I6402 Ron Twig (ISR) Israel Orienteering 2071158 180 Kč
24I6416 Melamed Dror (ISR) Israel Orienteering 2071164 180 Kč
24I6427 Noiman Ziv (ISR) Israel Orienteering 9201026 180 Kč
24I6439 Shai Satt (ISR) Israel Orienteering 2071091 180 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 120 Kč
2PC6749 Křivda Ivan Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9200535 180 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 180 Kč
4.00 km, 200 m, 14 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 120 Kč
MAS5400 Chotětický Jan KČT Aš C 7887 120 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 120 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 120 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 120 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 120 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 120 Kč
LTP6303 Würz Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8644882 120 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 120 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 120 Kč
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7703 120 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 120 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 120 Kč
24I6107 Glaser Ilan (ISR) Israel Orienteering 2071128 180 Kč
24I6111 Rafi Heiman (ISR) Israel Orienteering 2071036 180 Kč
24I6113 Jonathan Bar Jehuda (ISR) Israel Orienteering 2071086 180 Kč
24I6115 Arie yevsaev (ISR) Israel Orienteering 2071162 180 Kč
24I6119 Yacobi Elisha (ISR) Israel Orienteering 2071275 180 Kč
24I6125 Edo Britt (ISR) Israel Orienteering 2071077 180 Kč
24I6126 Morag Boaz (ISR) Israel Orienteering 2071190 180 Kč
24I6129 Amar Itzik (ISR) Israel Orienteering 2071292 180 Kč
24I6434 Buchbinder Mordechai (ISR) Israel Orienteering 2071053 180 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 120 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 120 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 120 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel TJ Loko Liberec C 51209 180 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 180 Kč
3.20 km, 150 m, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 120 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 120 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 120 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 120 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 120 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2095972 120 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 120 Kč
LDC5601 Duben Jiří KOB Děčín C 8339 120 Kč
24I5505 Ben Sitrit Meir (ISR) Israel Orienteering 2071064 180 Kč
24I5508 Goll Ofek (ISR) Israel Orienteering 2071099 180 Kč
24I5514 Wollstein Ofer Dan (ISR) Israel Orienteering 2071040 180 Kč
24I5517 Ofer Yodfat (ISR) Israel Orienteering 2071017 180 Kč
24I5523 Rami Lipman (ISR) Israel Orienteering 2071180 180 Kč
24I5530 Davidi Segal (ISR) Israel Orienteering 2071094 180 Kč
24I5537 Shmuel Regev (ISR) Israel Orienteering 2071037 180 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 120 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 120 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 120 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 120 Kč
TJN5601 Vokuš Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2121004 120 Kč
LDC5801 Vlk Josef KOB Děčín C 7700058 120 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 120 Kč
2.50 km, 135 m, 11 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 180 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 120 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 120 Kč
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 120 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 120 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 120 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 120 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 120 Kč
19D5300 Tonn Konrad (GER) SSV Planeta Radebeul 895377 180 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 120 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 120 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 120 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 120 Kč
24I5001 Abugani Shmuel (ISR) Israel Orienteering 2071291 180 Kč
24I5003 Avital Ofer (ISR) Israel Orienteering 8461951 180 Kč
24I5006 Parish Plass James (ISR) Israel Orienteering 2071181 180 Kč
24I5031 Asher Shmuely (ISR) Israel Orienteering 2071026 180 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 120 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 120 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 120 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 120 Kč
71D0049 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 7501901 180 Kč
43D5001 Ender Volker (GER) HSG Turbine Zittau 6488 180 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 120 Kč
2.30 km, 100 m, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 90 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 90 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 90 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 90 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 90 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7718 90 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 90 Kč
24I4604 Shaul Shefi (ISR) Israel Orienteering 2071049 135 Kč
24I4621 Oded Levin (ISR) Israel Orienteering 2071048 135 Kč
24I4636 Moshe Ravid (ISR) Israel Orienteering 2071062 135 Kč
TUR4549 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov 515082 135 Kč
SUL4700 Dubský Josef OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8135 135 Kč
2.10 km, 75 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 90 Kč
19D4000 Schmalfeld Tassilo (GER) SSV Planeta Radebeul 300684 135 Kč
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 90 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 90 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 90 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 90 Kč
2.90 km, 65 m, 7 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1550 Hanušová Eva TJ Stadion Nový Bor C 1417127 60 Kč
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 60 Kč
SLA1100 Hanák Kryštof SKOB Slaný C 9201329 60 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 60 Kč
TUV0951 Válková Karolína SOK TJ Turnov C 2120061 60 Kč
VLI1057 Kunášková Markéta Slavia Liberec orienteering C 4411231 60 Kč
VLI1102 Sázavský Josef Slavia Liberec orienteering C 4402220 60 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 60 Kč
TUV0955 Gibbons Emily SOK TJ Turnov C 411534 60 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8118 60 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 60 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 60 Kč
CHA1151 Prokopová Tereza OK Chrastava C 8169 60 Kč
TUR0912 Louda Matyáš OOB TJ Turnov C 4616801 60 Kč
EKP1100 Zurynek Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 49964 60 Kč
LTP1150 Klášterková Ema OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52925 60 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403059 60 Kč
KAM0953 Kubecová Markéta OK Kamenice C 232246 60 Kč
SCP1351 Tesařová Frida OK Sparta Praha C zapůjčit 100 Kč
VLI1150 Týfová Ella Slavia Liberec orienteering C 4411235 60 Kč
VLI1151 Berková Leontýna Slavia Liberec orienteering C 2103275 60 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 60 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 7927 60 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 771771 60 Kč
BOR0907 Baťko Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4362 60 Kč
BOR1200 Štefko Adam OK Jiskra Nový Bor C 4417 60 Kč
BOR0959 Jacklová Liliana OK Jiskra Nový Bor C 2129244 60 Kč
DKP1202 Mrázek Václav Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
LDC1300 Zít Václav KOB Děčín C 2111720 60 Kč
VLI0650 Harazinová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 8291 60 Kč
VLI0850 Harazinová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402216 60 Kč
9CC1202 Tourek Filip NEREG zapůjčit 100 Kč
CHA1450 Šírlová Kamila OK Chrastava 4403301 60 Kč
1.70 km, 50 m, 8 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 70 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 70 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 70 Kč
LTP7551 Jelínková Jiřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 70 Kč
LTP6808 Jelínek Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7210126 70 Kč
4HX7100 Votava David DSVJ 2106735 70 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 70 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 8040766 70 Kč
LTP0551 Kruschinová Jana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 70 Kč
JEN0801 Kadečka David OB Jenišovice C 411527 70 Kč
TUR5750 Holasová Jaroslava OOB TJ Turnov C 8207 70 Kč
KAS0499 Šípová Anežka KOB Kamenický Šenov 515023 70 Kč
KAS0498 Rajtorová Jasmína KOB Kamenický Šenov 51384 70 Kč
DOK5751 Synková Marcela OK Doksy C 2053519 70 Kč
DOK5600 Synek Antonín OK Doksy C 2053518 70 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 70 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 70 Kč
TJN0049 Jakubík Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408032 70 Kč
BOR8055 Zemancová Radka OK Jiskra Nový Bor C 8403 70 Kč
BOR7716 Štefko Dominik OK Jiskra Nový Bor C 8527 70 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 70 Kč
LTP7552 Šašková Hana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 70 Kč
NNN7899 Kuťková Petra Neregistrovaní 52904 70 Kč
9CC0801 Tourek Vojtěch NEREG zapůjčit 110 Kč
3.40 km, 155 m, 11 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 110 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 110 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 110 Kč
1KC8200 Lischka Martin Lischčí smečka zapůjčit 205 Kč
1KC8450 Lischová Olga Lischčí smečka zapůjčit 205 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 110 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 110 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 110 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 110 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 110 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 110 Kč
62X7950 Sázavská Tereza Neregistrovaní - VLI 4411245 165 Kč
FSP8353 Čechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 110 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 2032180 110 Kč
TUV7252 Gibbonsová Jitka SOK TJ Turnov 2126365 165 Kč
LDC9251 Kadlecová Daniela KOB Děčín C 416134 110 Kč
24D5500 Juckelandt Wolf-Gerold (GER) SV Robotron Dresden 1106055 165 Kč
24D6350 Juckelandt Sabine (GER) SV Robotron Dresden 1310763 165 Kč
EKP7003 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102701 110 Kč
TUR5601 Holas Vladimír OOB TJ Turnov C 8219 110 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 110 Kč
TJN7506 Jakubík Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096119 110 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 110 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 110 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 436962 110 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 110 Kč
SRK9549 Bláha David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 9491 165 Kč
LTP6602 Šimek Stanislav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 887611 165 Kč
CHA7303 Šírl Kamil OK Chrastava 2084438 165 Kč
5.10 km, 350 m, 16 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 110 Kč
LLI6953 Hořáková Petra TJ Loko Liberec C 8547 110 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 110 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 165 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 110 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 110 Kč
SCP8501 Tesař Jan OK Sparta Praha C 1400437 110 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 110 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2059762 110 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 110 Kč
2PC7802 Hanzl Jaroslav Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje zapůjčit 205 Kč
2PC8103 Bek David Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje zapůjčit 205 Kč
43D6600 Krömer Iner (GER) HSG Turbine Zittau 411402 165 Kč
SUL5701 Linka Vladislav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8141 110 Kč
SUL9250 Linková Kateřina OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8131 110 Kč
DKP9151 Palasová Tereza Oddíl OB Kotlářka C 49875 110 Kč
TJN7200 Mairich Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059726 110 Kč
KPY7850 Procházková Jitka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 416330 110 Kč
SUL7853 Kalenská Lenka OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 51134 110 Kč
LLI5903 Košek Ladislav TJ Loko Liberec C 410732 110 Kč
VLI7400 Harazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 110 Kč
CHA7851 Šírlová Jarmila OK Chrastava 2084439 165 Kč
79X0000 Ježowixz Roman Žižkovský tygři 2113390 165 Kč
celkem přihlášených: 802, vklad: 92101 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.