Přihlášky závodu: Veteran cup open

Datum:
06.07.2018
Místo konání:
Pořadatel:
VAM - OOB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHC0953 Holingerová Alžběta K.O.B. Choceň C 232902 Ano Ne Ne 70 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 Ano Ano Ano 220 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 Ano Ano Ano 220 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 Ano Ano Ano 220 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091531 Ano Ano Ano 250 Kč
SCP1112 Mušková Madla OK Sparta Praha 49889 Ano Ano Ano 220 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAM0751 Chlupáčová Anežka OB TJ Sokol Žamberk B 52799 Ano Ano Ano 220 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 Ano Ano Ano 220 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 Ano Ano Ano 220 Kč
CHC0652 Krummerová Veronika K.O.B. Choceň C 206484 Ano Ne Ano 140 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 Ano Ano Ano 220 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec B 553451 Ano Ano Ano 220 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno B 337648 Ano Ano Ano 220 Kč
SCP1111 Mušková Amálie OK Sparta Praha 336735 Ano Ano Ano 220 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 Ano Ano Ne 140 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 Ano Ano Ano 220 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 Ano Ano Ano 220 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 Ano Ano Ano 220 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OOB Vamberk B 51468 Ano Ano Ano 250 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OOB Vamberk C 09586 Ano Ano Ano 250 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 1398986 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8656522 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 416215 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové C 7210923 Ano Ano Ne 240 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 Ne Ano Ne 120 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 8293004 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 Ano Ano Ano 300 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK8756 Novotná Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8631584 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 Ano Ano Ano 300 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko B 8662330 Ano Ano Ano 300 Kč
STH8451 Uvizlová Radka SK Studenec C 9081 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 887635 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 1398689 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 8656599 Ano Ano Ano 350 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 Ano Ano Ano 350 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 Ano Ano Ano 300 Kč
EKP8351 Pokorná Kristýna VŠTJ Ekonom Praha C 52186 Ano Ano Ano 300 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK8751 Krunčíková Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 Ano Ano Ano 300 Kč
CHC8851 Sýkorová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 Ano Ano Ano 300 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 9201326 Ano Ano Ano 300 Kč
KUO8551 Marková Michaela KOB Ústí nad Orlicí 51470 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 9648 Ano Ano Ano 300 Kč
NNN1112 Kuchařová Anna Neregistrovaní 2080940 Ano Ano Ano 350 Kč
JHB8952 Nesrovnalová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 Ano Ano Ano 350 Kč
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 Ano Ano Ano 350 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JHB7951 Slavíčková Lada TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106726 Ano Ano Ano 300 Kč
8FX8350 Málková Šárka TJ Kobylisy 2112761 Ano Ano Ano 300 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 Ano Ano Ano 300 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 444091 Ne Ano Ano 200 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 08703 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU7951 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 Ano Ano Ano 300 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 52211 Ano Ne Ano 200 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 Ano Ano Ano 350 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 Ne Ano Ne 120 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 Ano Ano Ano 300 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 Ano Ano Ano 300 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 Ano Ano Ano 300 Kč
CHC7854 Krummerová Martina K.O.B. Choceň C 9551 Ano Ne Ano 200 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 Ano Ano Ano 300 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 Ano Ano Ano 300 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 7258 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 Ne Ano Ne 100 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 Ano Ano Ano 350 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 9101705 Ano Ano Ano 300 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 Ano Ano Ano 300 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano 300 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 981805 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 Ano Ano Ano 300 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 Ano Ano Ano 300 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ano Ano Ano 300 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 Ano Ano Ano 300 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 Ano Ano Ano 300 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 Ano Ano Ano 300 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 Ano Ano Ano 300 Kč
LOV7351 Zajícová Petra lepus.cz C 52952 Ano Ne Ano 200 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 Ano Ano Ano 300 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 Ne Ano Ne 120 Kč
LLI7152 Marková Jana TJ Loko Liberec C 2049529 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 Ano Ano Ano 350 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 Ano Ano Ano 300 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 Ano Ano Ano 300 Kč
TYN6451 Doležalová Ivana OOB SK Týniště nad Orlicí C 995808 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7209360 Ano Ano Ano 300 Kč
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy 2118474 Ano Ano Ano 300 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ano Ano 300 Kč
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ Těšetice 2102820 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 Ano Ano Ano 300 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 Ano Ano Ano 300 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 Ano Ano Ano 350 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 Ano Ano Ano 250 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ano Ano Ano 250 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 Ano Ano Ano 250 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 Ano Ano Ano 250 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 Ano Ano Ano 250 Kč
SRK6351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9535 Ano Ne Ano 160 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 Ano Ano Ano 250 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 Ano Ano Ano 250 Kč
LLI6351 Košková Vlasta TJ Loko Liberec C 2085634 Ano Ano Ano 250 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 Ano Ano Ano 300 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 Ano Ano Ano 250 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 Ano Ano Ano 250 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 Ano Ano Ano 250 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 Ano Ano Ano 250 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ano Ano Ano 250 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 Ano Ano Ano 250 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 Ano Ano Ano 250 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 Ano Ano Ano 250 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 Ne Ano Ne 80 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 Ano Ano Ano 250 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano 250 Kč
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 Ano Ano Ano 250 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 Ano Ano Ano 250 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 Ano Ano Ano 250 Kč
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 51795 Ano Ano Ano 250 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 Ano Ano Ano 250 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2103245 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 Ano Ano Ano 250 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 Ano Ano Ano 220 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 Ano Ano Ano 220 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 Ano Ano Ano 220 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 Ano Ano Ano 220 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 Ano Ano Ano 220 Kč
DOB0800 Tejkl Štěpán KOB Dobruška C 2088207 Ano Ano Ano 220 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 Ano Ano Ano 220 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 Ano Ano Ano 220 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 886826 Ano Ano Ano 220 Kč
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 Ano Ano Ano 220 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 Ano Ano Ano 250 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 Ano Ano Ano 220 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 Ano Ano Ano 220 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 Ano Ano Ano 220 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 Ano Ano Ano 220 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 Ano Ano Ano 220 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 2060236 Ano Ano Ano 220 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095970 Ano Ano Ano 220 Kč
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051501 Ano Ano Ne 140 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 Ano Ano Ano 220 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 Ano Ano Ano 220 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 Ano Ano Ano 220 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 888648 Ano Ano Ano 220 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095937 Ano Ano Ano 220 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 Ano Ano Ano 220 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 Ano Ano Ano 220 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč B 52248 Ano Ano Ano 220 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 Ano Ano Ano 220 Kč
KOR0503 Baše Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 Ano Ano Ano 220 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
46P0300 Biolik Emil (POL) Trackcourse 981644 Ano Ano Ano 300 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk C 8629818 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 Ano Ano Ano 300 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 7202871 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9496 Ano Ano Ano 300 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 Ano Ano Ano 300 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 Ano Ano Ano 300 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 8170284 Ano Ano Ano 300 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 8043029 Ano Ano Ano 300 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 Ano Ano Ano 300 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 Ano Ne Ne 100 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 Ano Ano Ano 300 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 8025343 Ano Ano Ano 300 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 Ano Ne Ne 100 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 Ano Ano Ano 300 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 7207866 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 8656727 Ano Ne Ne 100 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656603 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK9201 Handl Jindřich SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9486 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 Ano Ano Ano 350 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 Ano Ano Ano 300 Kč
TAP8300 Bolf Vojtěch KOB Tretra Praha C 2118471 Ano Ano Ano 300 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 Ano Ano Ano 300 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 1425376 Ano Ano Ano 300 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 500268 Ano Ano Ano 300 Kč
JHB8110 Zdobinský Pavel TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106725 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7209655 Ano Ano Ano 300 Kč
KPY8601 Liška Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207705 Ano Ano Ano 300 Kč
LLI9801 Košek Jan TJ Loko Liberec B 7205022 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 Ne Ne Ano 100 Kč
LPU9101 Weisbauer Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice 9250 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK9101 Novotný Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9591 Ano Ne Ne 120 Kč
NNN1111 Kuchař Jiří Neregistrovaní 8759 Ano Ano Ano 350 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 Ano Ano Ano 300 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 300 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 300 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 Ano Ano Ano 300 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 Ano Ano Ano 350 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VAM7601 Koblic Jan OOB Vamberk C 2032163 Ano Ano Ano 300 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 Ano Ano Ano 300 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 Ano Ano Ano 300 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 770327 Ano Ano Ano 300 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 Ano Ano Ano 300 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 Ano Ano Ano 300 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 Ano Ano Ano 300 Kč
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 Ano Ano Ano 300 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 2032180 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM7611 Nečas David KOS TJ Tesla Brno C 682073 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 Ano Ano Ano 300 Kč
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 7205567 Ano Ano Ano 300 Kč
CHC7707 Holinger Jiří K.O.B. Choceň C 232920 Ano Ne Ne 100 Kč
JHB7703 Slavíček Václav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103798 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 Ano Ano Ano 300 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 Ano Ano Ano 300 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 Ano Ano Ano 300 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 Ano Ano Ano 300 Kč
3XX6900 Müller Robert POT 553456 Ano Ano Ano 300 Kč
CHC7301 Krummer Jiří K.O.B. Choceň C 206468 Ano Ne Ano 200 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 Ano Ano Ano 300 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 Ne Ano Ano 200 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 8651725 Ano Ano Ano 300 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 Ano Ano Ano 300 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 Ano Ano Ano 300 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 Ano Ano Ano 300 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 Ano Ano Ano 300 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 Ano Ano Ano 300 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 Ano Ano Ano 300 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 Ne Ano Ne 100 Kč
2YZ7300 Sadílek Ondřej Neregistrovaní - Sadílek zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 Ano Ano Ano 300 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 Ano Ano Ano 300 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 Ano Ano Ano 300 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 Ano Ano Ano 300 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 Ano Ano Ano 300 Kč
CHC6603 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9558 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 Ano Ano Ano 300 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 Ano Ano Ano 300 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 Ano Ano Ano 300 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 Ne Ano Ne 100 Kč
LPU6501 Čermák Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9305 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 Ano Ano Ne 240 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 Ano Ano Ano 250 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 Ano Ano Ano 250 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 Ano Ano Ano 250 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 Ano Ano Ano 250 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 Ano Ano Ano 250 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 Ano Ano Ano 250 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 Ano Ano Ano 250 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 Ano Ano Ano 250 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín 428296 Ano Ano Ano 250 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 Ano Ano Ano 250 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 Ano Ano Ano 250 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 Ano Ano Ano 250 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 Ano Ano Ano 250 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 Ano Ano Ano 250 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 Ano Ano Ano 250 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 Ano Ano Ano 250 Kč
LLI5903 Košek Ladislav TJ Loko Liberec C 410732 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 995847 Ano Ano Ano 250 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 Ano Ano Ano 300 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 Ano Ano Ano 300 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KNC5800 Havlíček Ivo Sokol Kostelec n. Č. l. C 51400 Ano Ano Ano 250 Kč
TYN5401 Doležal Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 995880 Ano Ano Ano 250 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 Ano Ano Ano 250 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 Ano Ano Ano 250 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 Ano Ano Ano 250 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 Ano Ano Ano 250 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 Ano Ano Ano 250 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 Ne Ne Ano 80 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 Ano Ano Ano 250 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 Ano Ano Ano 250 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 Ano Ano Ano 250 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 Ano Ano Ano 250 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C 682075 Ano Ano Ano 250 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 Ano Ano Ano 250 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 Ano Ne Ano 160 Kč
15H5000 Korbély Tibor (HUN) HER Herkules SE Balatonalmádi 2088249 Ano Ano Ano 250 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 Ano Ano Ano 250 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM5004 Sponar Jan KOS TJ Tesla Brno C 7204482 Ano Ano Ano 250 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 Ano Ano Ano 250 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ano Ano Ano 250 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 Ano Ano Ano 250 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 52252 Ano Ano Ano 250 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 Ne Ano Ne 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 Ne Ne Ano 80 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 Ano Ano Ano 250 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 Ano Ano Ano 250 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 Ano Ano Ano 250 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 Ano Ano Ano 250 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 2011854 Ano Ano Ano 250 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 Ano Ano Ano 250 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 Ano Ano Ano 250 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 Ano Ano Ano 250 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 Ano Ano Ano 250 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 Ano Ano Ano 250 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín C 8040713 Ano Ano Ano 210 Kč
LIP1550 Sedláková Anna SOS Mamuti z Lipovky C 995872 Ano Ano Ano 210 Kč
KOR1250 Langrová Tereza OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083380 Ano Ano Ano 210 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 9544 Ne Ne Ano 70 Kč
CHC1201 Macháček Vít K.O.B. Choceň C 9545 Ne Ne Ano 70 Kč
SRK1061 Sobotková Klára SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C Ano Ano Ano 210 Kč
SRK1301 Sobotka Alexandr SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C Ano Ano Ano 210 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 Ano Ano Ano 210 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 51774 Ano Ano Ano 210 Kč
ABM1352 Kurečková Zuzana KOB ALFA Brno 207846 Ano Ano Ano 210 Kč
CHC1111 Holingerová Alena K.O.B. Choceň 232910 Ano Ne Ne 70 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 Ano Ano Ano 240 Kč
KOR1350 Hladká Emma OB DDM Kostelec nad Orlicí C 09594 Ano Ne Ano 140 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
4IC7200 Dostálová Kateřina VRL - neregistrovaní 1400428 Ano Ano Ano 210 Kč
RBK7474 Matušková Kateřina SK Radioklub Blansko C 2111809 Ano Ano Ano 210 Kč
LDC9100 Přibyl Adam KOB Děčín C 2080841 Ano Ano Ano 210 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 Ano Ano Ano 210 Kč
SRK7652 Cejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 Ano Ano Ano 210 Kč
SRK9451 Hovadová Agáta SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301112 Ano Ano Ano 210 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 Ano Ano Ano 210 Kč
ABM7650 Kurečková Dana KOB ALFA Brno 232864 Ano Ano Ano 210 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 Ano Ano Ano 240 Kč
NNN1113 Kuchař Ondřej Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 360 Kč
CET8103 Balcar Vít TJ Loko Česká Třebová C 2056909 Ne Ano Ano 160 Kč
CET8252 Balcarová Kateřina TJ Loko Česká Třebová C 2060205 Ne Ano Ano 160 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 2801035 Ano Ano Ano 210 Kč
3IX6150 Zelenková Lenka Zelenkovi 405951 Ne Ano Ne 70 Kč
3IX5900 Jireš František Zelenkovi 301639 Ne Ano Ne 70 Kč
LDC6600 Přibyl Luboš KOB Děčín C 2075636 Ano Ano Ano 210 Kč
47X6650 Přibylová Erika KONKORDIA Děčín zapůjčit Ano Ano Ano 330 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 2102533 Ano Ano Ano 210 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 Ano Ano Ano 210 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 Ano Ano Ano 210 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 Ano Ano Ano 210 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 Ano Ano Ano 210 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 Ano Ano Ano 210 Kč
VAM8250 Drhlíková Markéta OOB Vamberk C 9518 Ano Ano Ano 210 Kč
5CZ7300 Novotný Petr Dukla Blansko 2067992 Ne Ne Ano 80 Kč
celkem přihlášených: 378, vklad: 97890 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.