Přihlášky závodu: Grand prix Silesia

Datum:
20.07.2018
Místo konání:
Mokré Lazce
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H70     H75     HDR     TK    
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP0854 Levrincová Klára KOB Tretra Praha C 2125374 Ano Ano Ano 270 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 Ano Ano Ano 270 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 Ano Ano Ano 270 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 Ano Ano Ano 270 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 Ano Ano Ano 270 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 Ano Ano Ano 270 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 51195 Ano Ano Ano 270 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga B 51666 Ano Ano Ano 360 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 Ano Ano Ano 360 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 361953 Ano Ano Ano 360 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7207775 Ano Ano Ano 360 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 Ano Ano Ano 360 Kč
MOV0051 Štrosová Jana SKOB Ostrava C Ano Ano Ano 360 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 Ano Ano Ano 360 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 Ano Ano Ano 360 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 Ano Ano Ano 360 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 Ano Ano Ano 360 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 Ano Ano Ano 360 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 Ano Ano Ano 360 Kč
7SC7550 Vojvodíková Barbara Neregistrovaní - MOV 2125379 Ano Ano Ano 360 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 Ano Ano Ano 360 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano 360 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SKOB Horní Benešov C 301304 Ano Ano Ano 360 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 49441 Ano Ano Ano 360 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 Ano Ano Ano 360 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 Ano Ano Ano 360 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 Ano Ano Ano 360 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano 360 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 Ano Ano Ano 360 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 Ano Ano Ano 270 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 Ano Ano Ano 270 Kč
MOV0902 Mihalka Alexandr SKOB Ostrava C Ano Ne Ne 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VSP1000 Pastuszek Lukáš USK Praha C 2111766 Ano Ano Ano 270 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 428264 Ano Ano Ano 270 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 Ano Ano Ano 360 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 Ano Ano Ano 360 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 2125380 Ano Ano Ano 360 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
46P0300 Biolik Emil (POL) Trackcourse 981644 Ano Ano Ano 360 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 Ano Ano Ano 360 Kč
HOB0001 Hanuš Jaroslav SKOB Horní Benešov C Ano Ano Ano 360 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 Ano Ano Ano 360 Kč
SOP8600 Peterek Vít OOB TJ Slezan Opava C 980372 Ano Ano Ano 360 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 8656686 Ano Ano Ano 360 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 Ne Ano Ne 150 Kč
PLU7501 Trávníček Jan TJ SOKOL Plumlov C 1012269 Ano Ano Ano 360 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 8636192 Ano Ano Ano 360 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LOV8400 Langer Martin lepus.cz C 887937 Ano Ano Ano 360 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 Ano Ano Ano 360 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 770327 Ano Ano Ano 360 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 Ano Ano Ano 360 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2023814 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 Ano Ano Ano 360 Kč
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 760226 Ano Ano Ano 360 Kč
MOV7600 Masny Krzysztof SKOB Ostrava C 1416219 Ano Ano Ano 360 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PVP7200 Ptáček Jan VSS Přírodověda Praha C 2087658 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 Ano Ano Ano 360 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 Ano Ano Ano 360 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 Ano Ano Ano 360 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 Ano Ano Ano 360 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 Ano Ano Ano 360 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 Ano Ano Ano 360 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
73P5500 Olbrycht Janusz (POL) OLBnO 886663 Ano Ano Ano 360 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 Ano Ano Ano 360 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 Ano Ano Ano 360 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 Ano Ano Ano 360 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
15H5000 Korbély Tibor (HUN) HER Herkules SE Balatonalmádi 2088249 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 Ano Ano Ano 360 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ano Ano Ano 360 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 1421897 Ano Ano Ano 360 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 52438 Ano Ano Ano 360 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 Ano Ano Ano 360 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 Ano Ano Ano 360 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 Ano Ano Ano 360 Kč
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 Ano Ano Ano 360 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MOV1051 Horáčková Karolína SKOB Ostrava C Ano Ne Ne 100 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 Ano Ano Ano 360 Kč
HOB6701 Hendrych Jiří SKOB Horní Benešov C 301309 Ano Ano Ano 360 Kč
MOV0800 Vojvodík Rudolf SKOB Ostrava C 2112746 Ano Ano Ano 360 Kč
7SC7401 Vojvodík Martin Neregistrovaní - MOV 2109761 Ano Ano Ano 360 Kč
HOB5551 Ledabylová Alena SKOB Horní Benešov C 4684 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP7570 Hronová Katarína USK Praha C 2081375 Ano Ano Ano 360 Kč
73P5650 Olbrycht Anna (POL) OLBnO 412377 Ano Ano Ano 360 Kč
celkem přihlášených: 84, vklad: 28520 Kč