Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava 2018

Datum:
16.04.2018
Místo konání:
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D70B     H14B     H16B     H18B     H20B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B    
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 2102549 0 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 0 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk B 2035719 0 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 0 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 0 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek B 2087705 0 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek B 2102874 0 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 436420 0 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 428235 0 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 0 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 8656605 0 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 8655378 0 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 0 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 7207881 0 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec A 7209779 0 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 8654 0 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 49312 0 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 0 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín B 7209281 0 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín B 7053354 0 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 232389 0 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 0 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 0 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc A 2020729 0 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko B 2115673 0 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 0 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín A 2091565 0 Kč
TZL0452 Kolaříková Eliška SKOB Zlín B 995797 0 Kč
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín B 7209276 0 Kč
TZL0454 Dynková Alžběta SKOB Zlín B 53853 0 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 361953 0 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 0 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049511 0 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 2103673 0 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno B 2051495 0 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno B 2051474 0 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava B 2091591 0 Kč
ZBM0456 Pánková Klára SK Žabovřesky Brno B 2094524 0 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 0 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 0 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 0 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 0 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 0 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 53178 0 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 8656710 0 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 0 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 2061817 0 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec B 49450 0 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 0 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 0 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 0 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno B 416017 0 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno B 2094532 0 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 0 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava B 7207857 0 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 0 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec B 7205020 0 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 7209788 0 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 1421909 0 Kč
TZL0050 Matulíková Aneta SKOB Zlín B 331362 0 Kč
TZL0152 Čeleďová Justýna SKOB Zlín B 436954 0 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 0 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 2091521 0 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice B 2085608 0 Kč
LCE0154 Mianowska Julia OOB TJ Slovan Luhačovice B 886685 0 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno B 7210403 0 Kč
ABM0152 Plášková Anna KOB ALFA Brno B 2056310 0 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice B 2108866 0 Kč
SOP9952 Švidrnochová Lenka OOB TJ Slezan Opava B 2032153 0 Kč
ZLH9950 Zatloukalová Romana OOB TJ Zlaté Hory B 2025342 0 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory A 331363 0 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 0 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko B 2111809 0 Kč
LCE9952 Šmelíková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 9101680 0 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno B 1400403 0 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 0 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 0 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 0 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 0 Kč
STE7159 Maťátková Marcela SK SKI-OB Šternberk C 52532 0 Kč
LCE8253 Slámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 0 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 0 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 0 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 0 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 0 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 0 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 0 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 0 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 0 Kč
STE6851 Górnicka-Antonowicz Anna SK SKI-OB Šternberk C 8240668 0 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 0 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 0 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 0 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 0 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 0 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 0 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 0 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 0 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 0 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 0 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 0 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 0 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 0 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 0 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 0 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 0 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 0 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 0 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 9102082 0 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 0 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 0 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 0 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 0 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 0 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 0 Kč
AOP6351 Švejdíková Yvona Orientační Běh Opava C 49361 0 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 0 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 0 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 0 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 0 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 0 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 0 Kč
LCE6351 Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 0 Kč
LCE6051 Valentová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 51509 0 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 0 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 0 Kč
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 0 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 0 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 2125380 0 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8654918 0 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 7207618 0 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 0 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 7209795 0 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 49319 0 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec B 49396 0 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec B 7207887 0 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec B 49327 0 Kč
TRI0508 Byrtus Jakub TJ TŽ Třinec B 7209459 0 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec B 2099502 0 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 888648 0 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 0 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 0 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 0 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 0 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 1414504 0 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 0 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko B 2103684 0 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín B 2070831 0 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 0 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno B 2126246 0 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín B 7209282 0 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín B 2096138 0 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín A 7209289 0 Kč
TZL0504 Martinek Matyáš SKOB Zlín B 08595 0 Kč
TZL0503 Němec Filip SKOB Zlín B 2126239 0 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 0 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 0 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 0 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 49316 0 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53565 0 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 0 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073734 0 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 0 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080838 0 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 0 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 0 0 Kč
ZBM0501 Bukovác Filip SK Žabovřesky Brno B 2096113 0 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno B 9201067 0 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2051511 0 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno B 2061850 0 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno B 1403415 0 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 0 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov B 2073679 0 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 2087698 0 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec B 49366 0 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 8629759 0 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 49381 0 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 0 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 0 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 0 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 0 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092391 0 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092364 0 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 0 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 0 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 0 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 0 Kč
LCE0306 Hájek Petr OOB TJ Slovan Luhačovice B 416071 0 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 0 Kč
TBM0305 Musil Štěpán KOS TJ Tesla Brno B 2075632 0 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 0 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 0 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 0 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 0 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 0 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 7203464 0 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 0 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín B 53147 0 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 0 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 0 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 0 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 0 Kč
LCE0003 Bitto Maxim OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 0 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 0 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 0 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 0 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 0 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 0 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 7207864 0 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 0 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 0 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 0 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 0 Kč
LCE9806 Mossakowski Wojciech OOB TJ Slovan Luhačovice B 899027 0 Kč
LCE9808 Urbaniak Jerzy OOB TJ Slovan Luhačovice B 886668 0 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7717 Křupka Tomáš KOB Konice C 2108896 0 Kč
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2059751 0 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 0 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 0 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 0 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 0 Kč
VBM8001 Čech Viktor VSK Mendelu Brno C 53485 0 Kč
VBM8102 Rouš Pavel VSK Mendelu Brno C 53679 0 Kč
VBM8207 Šedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 2121762 0 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 0 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 0 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 0 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 0 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 0 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 0 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 0 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 0 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 0 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 0 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 0 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 52201 0 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 0 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 0 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 0 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 0 Kč
LCE6413 Vavrys Petr OOB TJ Slovan Luhačovice C 7206527 0 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 0 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 7208215 0 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2045222 0 Kč
LCE6701 Mudrák Stanislav OOB TJ Slovan Luhačovice C 8645928 0 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 7300188 0 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 0 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 0 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 0 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 0 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 0 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 0 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 0 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 0 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 53143 0 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 0 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 0 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 0 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 0 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 0 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 0 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 0 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 0 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 0 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 0 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 0 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 0 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 2112777 0 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 0 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 0 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 0 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 0 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 0 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 0 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 420422 0 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656686 0 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 0 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 0 Kč
STE6800 Antonowicz Jerzy SK SKI-OB Šternberk C 504045 0 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 0 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 0 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 0 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 0 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 0 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 0 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 0 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 0 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 0 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 0 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336792 0 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 0 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 0 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 0 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 0 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 0 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 0 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 0 Kč
LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C 889303 0 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 0 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 0 Kč
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 52980 0 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 0 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 53237 0 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 0 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 0 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 0 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 0 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 0 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 0 Kč
OTK5300 Polínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067305 0 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 7300470 0 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 7209463 0 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 0 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 0 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 0 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 0 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 0 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 0 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 0 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 0 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 0 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 0 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 0 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 0 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 0 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 0 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 0 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 0 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 0 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 0 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 0 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 0 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 1421897 0 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 0 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 0 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 0 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 0 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 0 Kč
celkem přihlášených: 338, vklad: 0 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.