Přihlášky závodu: Rumcajsovy míle

Datum:
16.08.2019
Místo konání:
Zámostí-Blata
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45A     H45B     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1000
Náhradníků: 100
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 Ne Ne Ne 450 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 Ne Ne Ne 450 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 Ne Ne Ne 450 Kč
ODV1051 Truncová Zuzana TJ Aero Odolena Voda C 428285 Ne Ne Ne 450 Kč
ODV1052 Truncová Štěpánka TJ Aero Odolena Voda C 428273 Ne Ne Ne 450 Kč
PHK1152 Horáková Eliška OK 99 Hradec Králové C 2099496 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP1150 Hrušková Gabriela SK Praga C 2125327 Ne Ne Ne 450 Kč
KVS1250 Štěpánková Adéla SKOB Kobra Vsetín C 7062009 Ne Ne Ne 450 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 Ne Ne Ne 450 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 Ne Ne Ne 450 Kč
STH1052 Kuříková Markéta SK Studenec C 2116485 Ne Ne Ne 450 Kč
LBE0999 Schwarzová Martina TJ Lokomotiva Beroun 7080080 Ne Ne Ne 450 Kč
LBE1199 Schwarzová Katka TJ Lokomotiva Beroun 2112736 Ne Ne Ne 450 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 Ne Ne Ne 450 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 Ne Ne Ne 450 Kč
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 Ne Ne Ne 450 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 9654 Ne Ne Ne 450 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP1052 Řepková Anna SK Praga C 2134299 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 Ne Ne Ne 450 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 Ne Ne Ne 450 Kč
66P7605 Pabich Hanna (POL) UKS Azymut Pabianice 886698 Ne Ne Ne 450 Kč
LME0951 Berchová Anežka SK Los Mělník C Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga C 2125321 Ne Ne Ne 450 Kč
MLA1151 Fišáková Leona MLOK Mariánské Lázně C 2082925 Ne Ne Ne 450 Kč
LME1050 Vošlajerová Marie SK Los Mělník C 2117418 Ne Ne Ne 450 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 Ne Ne Ne 450 Kč
TAP0953 Štěpánková Emma KOB Tretra Praha C 2053563 Ne Ne Ne 450 Kč
SNA0951 Renská Adéla TJ START Náchod C 2148124 Ne Ne Ne 450 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 Ne Ne Ne 450 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 Ne Ne Ne 550 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice B 253362 Ne Ne Ne 450 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 Ne Ne Ne 450 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 Ne Ne Ne 450 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 Ne Ne Ne 450 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno B 2103674 Ne Ne Ne 450 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 2095926 Ne Ne Ne 450 Kč
2DP0750 Łącka Julia (POL) UKS OSiR Góra Kalwaria 338298 Ne Ne Ne 450 Kč
LCE0854 Sedláčková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice B 218971 Ne Ne Ne 450 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 8670475 Ne Ne Ne 450 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda C 2143338 Ne Ne Ne 450 Kč
ODV0855 Matoušková Sára TJ Aero Odolena Voda C 52891 Ne Ne Ne 450 Kč
ODV0856 Syblíková Rozarie TJ Aero Odolena Voda C 52893 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0751 Novotná Barbora SK Praga C Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga B 51639 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0855 Paldusová Nela SK Praga C 2111750 Ne Ne Ne 450 Kč
0090001 Zpletalová Adéla 009 - MLA 07881 Ne Ne Ne 450 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 Ne Ne Ne 450 Kč
STH0852 Hamáčková Šárka SK Studenec C 2144170 Ne Ne Ne 450 Kč
TAP0854 Levrincová Klára KOB Tretra Praha C 2125374 Ne Ne Ne 450 Kč
3IP0850 Wolniewicz Agata (POL) Wolniewicz zapůjčit Ne Ne Ne 450 Kč
43S0952 Brňáková Dianka (SVK) Športový klub Sandberg 2049994 Ne Ne Ne 450 Kč
43S0750 Baloghová Zora (SVK) Športový klub Sandberg 2028798 Ne Ne Ne 450 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 Ne Ne Ne 450 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 Ne Ne Ne 450 Kč
43S0851 Vorlíčková Lucka (SVK) Športový klub Sandberg 2049981 Ne Ne Ne 450 Kč
JIL0752 Klímová Anna OK Jilemnice C 2127633 Ne Ne Ne 450 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 Ne Ne Ne 450 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 9099 Ne Ne Ne 450 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 Ne Ne Ne 450 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 Ne Ne Ne 450 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov B 2106741 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 2075697 Ne Ne Ne 450 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 553451 Ne Ne Ne 450 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 8116682 Ne Ne Ne 450 Kč
TUR0556 Hájková Tereza OOB TJ Turnov B 9102562 Ne Ne Ne 450 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662736 Ne Ne Ne 450 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov B 8660382 Ne Ne Ne 450 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0654 Vozábalová Hana SK Praga B 2106747 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga B 2096266 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0653 Rážová Dorota SK Praga B 9102086 Ne Ne Ne 450 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 Ne Ne Ne 450 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 8654902 Ne Ne Ne 450 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 2019212 Ne Ne Ne 450 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 Ne Ne Ne 450 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 Ne Ne Ne 450 Kč
0120001 Plevová Barbora 012 - AC TJ Jičín 2115006 Ne Ne Ne 450 Kč
31D0550 Neumann Johanna (GER) SV Lengefeld 7777077 Ne Ne Ne 450 Kč
43S0551 Vorlíčková Martina (SVK) Športový klub Sandberg 2049985 Ne Ne Ne 450 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 331315 Ne Ne Ne 450 Kč
38P0550 Gielec Julia (POL) UKS Orientus Lodz 7200166 Ne Ne Ne 450 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín B 7300213 Ne Ne Ne 450 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 Ne Ne Ne 550 Kč
38P0551 Wisniewska Hana (POL) UKS Orientus Lodz 895244 Ne Ne Ne 550 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín B 505131 Ne Ne Ne 550 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 8660409 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 Ne Ne Ne 550 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 Ne Ne Ne 550 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 Ne Ne Ne 550 Kč
66P7602 Krempińska Julia (POL) UKS Azymut Pabianice 8640908 Ne Ne Ne 550 Kč
LME0452 Mandáková Tereza SK Los Mělník C 2113387 Ne Ne Ne 550 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 Ne Ne Ne 550 Kč
CHC0353 Mazurek Joanna K.O.B. Choceň C 889178 Ne Ne Ne 550 Kč
CHC0352 Sudoł Hanna K.O.B. Choceň B 889179 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 Ne Ne Ne 550 Kč
3IP0450 Wolniewicz Natalia (POL) Wolniewicz zapůjčit Ne Ne Ne 550 Kč
31D0350 Neumann Lena (GER) SV Lengefeld 7122003 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 8656522 Ne Ne Ne 550 Kč
97P0351 Filipiak Adrianna (POL) KS Hades Poznań 8000831 Ne Ne Ne 550 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč B 416215 Ne Ne Ne 550 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 Ne Ne Ne 550 Kč
38P0351 Doren Wiktoria (POL) UKS Orientus Lodz 8646297 Ne Ne Ne 550 Kč
38P0350 Berlińska Paulina (POL) UKS Orientus Lodz 8667268 Ne Ne Ne 550 Kč
38P9100 Gola Martyna (POL) UKS Orientus Lodz 7200169 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 Ne Ne Ne 550 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno C 8635873 Ne Ne Ne 550 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 Ne Ne Ne 650 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 Ne Ne Ne 550 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 Ne Ne Ne 550 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové A 8660596 Ne Ne Ne 550 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy A 7205007 Ne Ne Ne 550 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 Ne Ne Ne 550 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 7208226 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 8670496 Ne Ne Ne 550 Kč
LCE0256 Končáková Alžběta OOB TJ Slovan Luhačovice C Ne Ne Ne 550 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole B 2800330 Ne Ne Ne 550 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 Ne Ne Ne 550 Kč
CHC0154 Mazurek Agnieszka K.O.B. Choceň C 7203696 Ne Ne Ne 550 Kč
CHC0155 Ciura Aleksandra K.O.B. Choceň C 504042 Ne Ne Ne 550 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 Ne Ne Ne 550 Kč
43S0151 Jánošová Veronika (SVK) Športový klub Sandberg 2049998 Ne Ne Ne 550 Kč
43S0250 Kostercová Viktória (SVK) Športový klub Sandberg 2079535 Ne Ne Ne 550 Kč
38P0251 Gielec Zuzanna (POL) UKS Orientus Lodz 8640927 Ne Ne Ne 550 Kč
27S0250 Patassiová Michaela (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8670509 Ne Ne Ne 550 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 Ne Ne Ne 650 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 Ne Ne Ne 550 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 Ne Ne Ne 550 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 8028926 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 Ne Ne Ne 550 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 7300087 Ne Ne Ne 550 Kč
66P7606 Pabich Maria (POL) UKS Azymut Pabianice 8033071 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 1008174 Ne Ne Ne 550 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 682690 Ne Ne Ne 550 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 Ne Ne Ne 550 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 8654917 Ne Ne Ne 550 Kč
CHC0055 Ciesiółka Katarzyna K.O.B. Choceň A 9201008 Ne Ne Ne 550 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 Ne Ne Ne 550 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor R 8660528 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR8650 Luštická Lucie OOB TJ Turnov C 876522 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 8680605 Ne Ne Ne 550 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice C 8663175 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 8667519 Ne Ne Ne 550 Kč
TBM9696 Hošeková Vanda KOS TJ Tesla Brno C 7200369 Ne Ne Ne 550 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662288 Ne Ne Ne 550 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko A 8662330 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP9056 Bogarová Adélka SK Praga E 8663183 Ne Ne Ne 550 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 8667510 Ne Ne Ne 550 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 8350120 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP9656 Lavičková Michaela SK Praga C 2035163 Ne Ne Ne 650 Kč
17P9951 Cych Agnieszka (POL) WKS Śląsk 8650821 Ne Ne Ne 650 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 Ne Ne Ne 650 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8005907 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 Ne Ne Ne 650 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP9151 Palasová Tereza Oddíl OB Kotlářka C 49875 Ne Ne Ne 550 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 Ne Ne Ne 550 Kč
AOP9351 Sklenářová Dorothea Orientační Běh Opava C 352326 Ne Ne Ne 550 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8660566 Ne Ne Ne 550 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656749 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov C 1403419 Ne Ne Ne 550 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 Ne Ne Ne 550 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 Ne Ne Ne 550 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ne Ne Ne 550 Kč
3GC9000 Čechová Lenka Neregistrovaní - ZOO 2129212 Ne Ne Ne 550 Kč
SJH8651 Kovářová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 7201828 Ne Ne Ne 550 Kč
VLI8850 Francke Pavla Slavia Liberec orienteering C 2059727 Ne Ne Ne 550 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 Ne Ne Ne 550 Kč
TJN9250 Podešvová Vlasta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 53767 Ne Ne Ne 550 Kč
ZBM9459 Molnárová Monika SK Žabovřesky Brno C 8122122 Ne Ne Ne 550 Kč
43S9051 Kotrlová Katarína (SVK) Športový klub Sandberg 2102783 Ne Ne Ne 550 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 8667963 Ne Ne Ne 550 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 2053546 Ne Ne Ne 0 Kč
BZP8650 Přívozníková Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 Ne Ne Ne 550 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 Ne Ne Ne 550 Kč
38P8750 Ewiak-Paszynska Alicja (POL) UKS Orientus Lodz 505003 Ne Ne Ne 550 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 Ne Ne Ne 550 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 Ne Ne Ne 550 Kč
23P8950 Miśkiewicz Martyna (POL) OK!Sport Warszawa 8660530 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR9466 Soroka Martyna OOB TJ Turnov C 8666004 Ne Ne Ne 650 Kč
0440001 Blažková Kristina 044 - UOL 4641782 Ne Ne Ne 650 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 Ne Ne Ne 650 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 Ne Ne Ne 550 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 Ne Ne Ne 550 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 Ne Ne Ne 550 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 Ne Ne Ne 550 Kč
DOR8650 Nováčková Anna OK Dobříš C 2104710 Ne Ne Ne 550 Kč
MOV9752 Pavlíčková Kristýna SKOB Ostrava C 436423 Ne Ne Ne 550 Kč
0050004 Lenka Zámečníková 005 - Zámečníci zapůjčit Ano Ano Ano 700 Kč
66P8650 Presinska Magdalena (POL) UKS Azymut Pabianice 7900030 Ne Ne Ne 550 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 Ne Ne Ne 550 Kč
TAP8650 Makovská Jarmila KOB Tretra Praha C 7778650 Ne Ne Ne 550 Kč
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 Ne Ne Ne 550 Kč
KPY7950 Jirásková Pavla SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 416330 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR8557 Zakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 1302868 Ne Ne Ne 550 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 1425355 Ne Ne Ne 650 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 Ne Ne Ne 550 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 Ne Ne Ne 550 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 Ne Ne Ne 550 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 Ne Ne Ne 550 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 Ne Ne Ne 550 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 Ne Ne Ne 550 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 Ne Ne Ne 550 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 Ne Ne Ne 550 Kč
2DP8350 Machowska-Łącka Magdalena (POL) UKS OSiR Góra Kalwaria 1422870 Ne Ne Ne 550 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 Ne Ne Ne 550 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 Ne Ne Ne 550 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 Ne Ne Ne 550 Kč
CEP7950 Vrbová Kateřina Čepíci C 2148231 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 Ne Ne Ne 550 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ne Ne Ne 550 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 7518567 Ne Ne Ne 550 Kč
LOU8150 Geševa Radka SK Moravan Louňovice C 1450169 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP8056 Štáfková Jitka SK Praga C 515056 Ne Ne Ne 550 Kč
SNA8053 Renská Lenka TJ START Náchod C 2148070 Ne Ne Ne 550 Kč
SNA8052 Knedlíková Zuzana TJ START Náchod C 2122269 Ne Ne Ne 550 Kč
ONO8350 Hrzinová Hana SKOB Ostrov C 8682 Ne Ne Ne 550 Kč
97P8050 Zbroja-Nowak Justyna (POL) KS Hades Poznań 8000829 Ne Ne Ne 550 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 Ne Ne Ne 550 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654901 Ne Ne Ne 550 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 Ne Ne Ne 550 Kč
LLI8450 Křenková Geislerová Blanka LOK-o Liberec C 51207 Ne Ne Ne 650 Kč
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 Ne Ne Ne 550 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 Ne Ne Ne 550 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 Ne Ne Ne 550 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 Ne Ne Ne 550 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 Ne Ne Ne 550 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 Ne Ne Ne 550 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 Ne Ne Ne 550 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 Ne Ne Ne 550 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 Ne Ne Ne 550 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 Ne Ne Ne 550 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 Ne Ne Ne 550 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 2051485 Ne Ne Ne 550 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 Ne Ne Ne 550 Kč
0050001 Zámečníková Jitka 005 - Zámečníci 2103763 Ne Ne Ne 550 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 Ne Ne Ne 550 Kč
ODV7852 Truncová Lenka TJ Aero Odolena Voda C 2148051 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP7857 Priehodová Kateřina SK Praga C 2127610 Ne Ne Ne 550 Kč
66P7601 Konc Katarzyna (POL) UKS Azymut Pabianice 7204651 Ne Ne Ne 550 Kč
0080001 Paldusová Daniela 008 - neregistrovaní Všenory 2125317 Ne Ne Ne 550 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 Ne Ne Ne 550 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 Ne Ne Ne 550 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 1421917 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 Ne Ne Ne 550 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 Ne Ne Ne 550 Kč
0150001 Karafiátová Lucie 015 - Karafiáti 2134251 Ne Ne Ne 550 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 Ne Ne Ne 550 Kč
RIC7757 Vláčilová Kateřina OB Říčany C 09943 Ne Ne Ne 550 Kč
43S7752 Brňáková Martina (SVK) Športový klub Sandberg 2049995 Ne Ne Ne 550 Kč
43S7850 Prutkayová Veronika (SVK) Športový klub Sandberg Ne Ne Ne 550 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 Ne Ne Ne 550 Kč
43S7651 Vorlíčková Barbora (SVK) Športový klub Sandberg 2049984 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9201377 Ne Ne Ne 550 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 Ne Ne Ne 550 Kč
97P9750 Bultrowicz Agnieszka (POL) KS Hades Poznań 2067841 Ne Ne Ne 550 Kč
97P7550 Filipiak Agnieszka (POL) KS Hades Poznań 2067831 Ne Ne Ne 550 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 Ne Ne Ne 550 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 Ne Ne Ne 550 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 Ne Ne Ne 550 Kč
DOB7750 Mácová Martina KOB Dobruška C 1400418 Ne Ne Ne 550 Kč
27S7850 Komanová Kristína (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124760 Ne Ne Ne 550 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 Ne Ne Ne 550 Kč
53P7750 Szymańska Zuzanna (POL) Team 360° 8000599 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 Ne Ne Ne 550 Kč
SLA7551 Beranová Jana SKOB Slaný C 515052 Ne Ne Ne 550 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 Ne Ne Ne 550 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 Ne Ne Ne 650 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 Ne Ne Ne 650 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 Ne Ne Ne 550 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 Ne Ne Ne 550 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 Ne Ne Ne 550 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 2133898 Ne Ne Ne 550 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 Ne Ne Ne 550 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 Ne Ne Ne 550 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 Ne Ne Ne 550 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ne Ne Ne 550 Kč
0030002 Křivdová Lenka 003 - Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 8655490 Ne Ne Ne 550 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 Ne Ne Ne 550 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ne Ne Ne 550 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 Ne Ne Ne 550 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 Ne Ne Ne 550 Kč
66P7610 Sztranek Iwona (POL) UKS Azymut Pabianice 1407621 Ne Ne Ne 550 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 Ne Ne Ne 550 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 Ne Ne Ne 550 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 Ne Ne Ne 550 Kč
SIT6951 Kovaříková Mária OK SILESIA C 8655462 Ne Ne Ne 550 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 Ne Ne Ne 550 Kč
0160001 Čermáková Monika 016 - StillAliveCZ 2118477 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 Ne Ne Ne 550 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ne Ne Ne 550 Kč
LME6850 Gabryšová Tereza SK Los Mělník C 515051 Ne Ne Ne 550 Kč
STE6851 Górnicka-Antonowicz Anna SK SKI-OB Šternberk C 8240668 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 Ne Ne Ne 550 Kč
53P6951 Trykozko Urszula (POL) Team 360° 900424 Ne Ne Ne 550 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 Ne Ne Ne 550 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 Ne Ne Ne 550 Kč
97P0001 Gorczyca Magdalena (POL) KS Hades Poznań 2067842 Ne Ne Ne 550 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 Ne Ne Ne 550 Kč
LBE7350 Bialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 7201767 Ne Ne Ne 550 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 7207877 Ne Ne Ne 650 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 Ne Ne Ne 550 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ne Ne Ne 550 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 Ne Ne Ne 550 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 Ne Ne Ne 550 Kč
MOV7151 Pavlíčková Lenka SKOB Ostrava C 436425 Ne Ne Ne 550 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 Ne Ne Ne 550 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ne Ne Ne 550 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 Ne Ne Ne 550 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 Ne Ne Ne 550 Kč
LME7451 Berchová Kateřina SK Los Mělník C Ne Ne Ne 550 Kč
VRL7454 Hájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096244 Ne Ne Ne 550 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 Ne Ne Ne 550 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 Ne Ne Ne 550 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 Ne Ne Ne 550 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 7206554 Ne Ne Ne 550 Kč
0180001 PALASOVÁ MICHAELA 018 - OB Veliková 49592 Ne Ne Ne 550 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 Ne Ne Ne 550 Kč
KVS7450 Janků Kateřina SKOB Kobra Vsetín C 2116450 Ne Ne Ne 550 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 Ne Ne Ne 550 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7209480 Ne Ne Ne 550 Kč
PDY7250 Dudková Lada Běhej Poděbrady C 2148254 Ne Ne Ne 550 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 Ne Ne Ne 550 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 Ne Ne Ne 550 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 Ne Ne Ne 550 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 Ne Ne Ne 550 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ne Ne Ne 550 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 Ne Ne Ne 550 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 Ne Ne Ne 550 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 Ne Ne Ne 550 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ne Ne Ne 550 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 Ne Ne Ne 550 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 Ne Ne Ne 550 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 Ne Ne Ne 550 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 Ne Ne Ne 550 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 9101105 Ne Ne Ne 550 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 8040766 Ne Ne Ne 550 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 Ne Ne Ne 550 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 Ne Ne Ne 550 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 Ne Ne Ne 550 Kč
AOV6851 Nováková Jana OOB TJ Baník Ostrava C 515500 Ne Ne Ne 550 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 Ne Ne Ne 550 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 Ne Ne Ne 550 Kč
0230003 Ženčáková Marie 023 - ASPV OA Šumperk 2032185 Ne Ne Ne 550 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 Ne Ne Ne 550 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 Ne Ne Ne 550 Kč
43S6550 Baloghová Hana (SVK) Športový klub Sandberg 2028800 Ne Ne Ne 550 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 206478 Ne Ne Ne 550 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 Ne Ne Ne 550 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ne Ne Ne 550 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 2122275 Ne Ne Ne 550 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 Ne Ne Ne 550 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 Ne Ne Ne 650 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 Ne Ne Ne 550 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 Ne Ne Ne 550 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 682110 Ne Ne Ne 550 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ne Ne Ne 550 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 Ne Ne Ne 550 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 Ne Ne Ne 550 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ne Ne Ne 550 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 Ne Ne Ne 550 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 Ne Ne Ne 550 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 Ne Ne Ne 550 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 Ne Ne Ne 550 Kč
0190002 Roubalíková Iva 019 - ZŠ Těšetice 2102820 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 Ne Ne Ne 550 Kč
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 Ne Ne Ne 550 Kč
0230004 Felklová Jarmila 023 - ASPV OA Šumperk 433098 Ne Ne Ne 550 Kč
38P6150 Deredos Nina (POL) UKS Orientus Lodz 887243 Ne Ne Ne 550 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 Ne Ne Ne 550 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 Ne Ne Ne 550 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8101105 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 Ne Ne Ne 550 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 Ne Ne Ne 550 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 Ne Ne Ne 550 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 Ne Ne Ne 550 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 Ne Ne Ne 550 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 Ne Ne Ne 550 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 Ne Ne Ne 550 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 Ne Ne Ne 550 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 Ne Ne Ne 550 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 Ne Ne Ne 550 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 Ne Ne Ne 550 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 Ne Ne Ne 550 Kč
SNA5651 Mikysková Hana TJ START Náchod C 7225 Ne Ne Ne 550 Kč
JPV5757 Dudíková Eva Oddíl OS SK Prostějov C 307335 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 Ne Ne Ne 550 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 Ne Ne Ne 550 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 Ne Ne Ne 550 Kč
KRN5950 Holinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov 8648621 Ne Ne Ne 650 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 Ne Ne Ne 550 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ne Ne Ne 550 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 Ne Ne Ne 550 Kč
SJH5350 Kovářová Milena SOS Jindřichův Hradec C 232411 Ne Ne Ne 550 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 Ne Ne Ne 550 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 8656644 Ne Ne Ne 550 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 Ne Ne Ne 550 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 Ne Ne Ne 550 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 Ne Ne Ne 550 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 Ne Ne Ne 550 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 Ne Ne Ne 550 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 Ne Ne Ne 550 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 Ne Ne Ne 550 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 Ne Ne Ne 550 Kč
ASU5350 Štáblová Jitka Magnus Orienteering C 52557 Ne Ne Ne 550 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 Ne Ne Ne 550 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 Ne Ne Ne 550 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 Ne Ne Ne 550 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 Ne Ne Ne 550 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 Ne Ne Ne 550 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 Ne Ne Ne 550 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 Ne Ne Ne 550 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ne Ne Ne 550 Kč
DVP4850 Kupcová Věroslava DVP ORIENTATION C 52600 Ne Ne Ne 550 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 Ne Ne Ne 450 Kč
MOV1002 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 1400415 Ne Ne Ne 450 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 Ne Ne Ne 450 Kč
ODV1005 Moravec Adam TJ Aero Odolena Voda C 428228 Ne Ne Ne 450 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 Ne Ne Ne 450 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 2119198 Ne Ne Ne 450 Kč
KVS1001 Graclík Daniel SKOB Kobra Vsetín C 2088217 Ne Ne Ne 450 Kč
BZP1000 Frýdecký Tomáš Báječné ženy v orientačním běhu C 766112 Ne Ne Ne 450 Kč
VLI1003 Kruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 Ne Ne Ne 450 Kč
97P1100 Bultrowicz Franciszek (POL) KS Hades Poznań 2067834 Ne Ne Ne 450 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 Ne Ne Ne 450 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCE1111 Michálek Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 Ne Ne Ne 450 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 Ne Ne Ne 450 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 2096212 Ne Ne Ne 450 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 Ne Ne Ne 450 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov C 2119202 Ne Ne Ne 450 Kč
TRI1001 Škoda Matěj TJ TŽ Třinec C 8303 Ne Ne Ne 450 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 Ne Ne Ne 450 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 Ne Ne Ne 450 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 2079509 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0902 Dočkal Štěpán SK Praga C 2099504 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0904 Vozábal David SK Praga C 2129227 Ne Ne Ne 450 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 Ne Ne Ne 450 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 Ne Ne Ne 450 Kč
LOU0900 Gešev Martin SK Moravan Louňovice C 2141915 Ne Ne Ne 450 Kč
SNA0903 Renský Matěj TJ START Náchod C 2148119 Ne Ne Ne 450 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice C 2111759 Ne Ne Ne 450 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 Ne Ne Ne 450 Kč
0280001 Etrych Jonáš 028 - Etryšáci 2133884 Ne Ne Ne 450 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 7111317 Ne Ne Ne 450 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 8667965 Ne Ne Ne 450 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 Ne Ne Ne 550 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 Ne Ne Ne 450 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662690 Ne Ne Ne 450 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 Ne Ne Ne 450 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 Ne Ne Ne 450 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 2801037 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 2801019 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0702 Dočkal Šimon SK Praga C 2099519 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0703 Matyšek Ondřej SK Praga C 2087642 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2125315 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0803 Priehoda Erik SK Praga C 2113420 Ne Ne Ne 450 Kč
DOR0808 Kubeček Tomáš OK Dobříš C 2125344 Ne Ne Ne 450 Kč
66P7603 Krempiński Franek (POL) UKS Azymut Pabianice 8035590 Ne Ne Ne 450 Kč
CEP0800 Brabec Matěj Čepíci C 2148187 Ne Ne Ne 450 Kč
TJN0704 Jakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111785 Ne Ne Ne 450 Kč
MLA0700 Janoch Mikuláš MLOK Mariánské Lázně B 2085576 Ne Ne Ne 450 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 Ne Ne Ne 450 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 Ne Ne Ne 450 Kč
KVS0710 Pavlica Bedřich SKOB Kobra Vsetín C 887152 Ne Ne Ne 450 Kč
AOV0800 Novák Richard OOB TJ Baník Ostrava C 336722 Ne Ne Ne 450 Kč
AOV0801 Novák Viktor OOB TJ Baník Ostrava C 361904 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 7300279 Ne Ne Ne 450 Kč
43S0701 Brňák Jakub (SVK) Športový klub Sandberg 2049999 Ne Ne Ne 450 Kč
43S0700 Prutkay Patrik (SVK) Športový klub Sandberg Ne Ne Ne 450 Kč
31D0800 Neumann Rasmus (GER) SV Lengefeld 7707777 Ne Ne Ne 450 Kč
LBM0701 Salajka Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52068 Ne Ne Ne 450 Kč
0270002 Holub Ivan 027 - Běžci z Rya 416040 Ne Ne Ne 450 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka B 2085640 Ne Ne Ne 450 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 Ne Ne Ne 450 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 Ne Ne Ne 450 Kč
38P0103 Rzenca Tomasz (POL) UKS Orientus Lodz 7200163 Ne Ne Ne 450 Kč
38P0700 Ziolkiewicz Jan (POL) UKS Orientus Lodz 887251 Ne Ne Ne 450 Kč
38P0701 Slomczynski Filip (POL) UKS Orientus Lodz 886660 Ne Ne Ne 450 Kč
38P0800 Ciupa Jan (POL) UKS Orientus Lodz 887234 Ne Ne Ne 450 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 2108898 Ne Ne Ne 450 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 2129245 Ne Ne Ne 450 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec B 9044 Ne Ne Ne 450 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 7300274 Ne Ne Ne 450 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011898 Ne Ne Ne 450 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy B 438039 Ne Ne Ne 450 Kč
2DP0600 Łącki Jakub (POL) UKS OSiR Góra Kalwaria 1419866 Ne Ne Ne 450 Kč
OSN0500 Pejchal Josef SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1426043 Ne Ne Ne 450 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 Ne Ne Ne 450 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0608 Kovář Vít SK Praga C 2144064 Ne Ne Ne 450 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 8660513 Ne Ne Ne 450 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 Ne Ne Ne 450 Kč
66P7609 Sztranek Maciej (POL) UKS Azymut Pabianice 2043890 Ne Ne Ne 450 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C 2102710 Ne Ne Ne 450 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 Ne Ne Ne 450 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 53694 Ne Ne Ne 450 Kč
CEP0600 Brabec Vojtěch Čepíci C 2148153 Ne Ne Ne 450 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 2060269 Ne Ne Ne 450 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně B 1421918 Ne Ne Ne 450 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 Ne Ne Ne 450 Kč
TZL0507 Palas Jan SKOB Zlín C 2135180 Ne Ne Ne 450 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 2104603 Ne Ne Ne 450 Kč
STE0503 Antonowicz Jan SK SKI-OB Šternberk B 8636188 Ne Ne Ne 450 Kč
PDY0502 Dudek Daniel Běhej Poděbrady C 2148237 Ne Ne Ne 450 Kč
0270001 Holub Mikuláš 027 - Běžci z Rya 2045229 Ne Ne Ne 450 Kč
97P0600 Bultrowicz Tymoteusz (POL) KS Hades Poznań 2067833 Ne Ne Ne 450 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 Ne Ne Ne 450 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 Ne Ne Ne 450 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 Ne Ne Ne 450 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice C 53225 Ne Ne Ne 450 Kč
27S0503 Koman Ján (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124800 Ne Ne Ne 450 Kč
38P0500 Lisiak Adam (POL) UKS Orientus Lodz 7200171 Ne Ne Ne 450 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 2106748 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP0505 Hřivna Ondřej SK Praga C 2800293 Ne Ne Ne 550 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
46P0300 Biolik Emil (POL) Trackcourse 981644 Ne Ne Ne 550 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648630 Ne Ne Ne 550 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš A 8654908 Ne Ne Ne 550 Kč
43S0402 Kukurugya Šimon (SVK) Športový klub Sandberg 2049991 Ne Ne Ne 550 Kč
66P7611 Sztranek Jan (POL) UKS Azymut Pabianice 8002653 Ne Ne Ne 550 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany C 9200525 Ne Ne Ne 550 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 8670470 Ne Ne Ne 550 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 Ne Ne Ne 550 Kč
KVS0301 Rohlík Zbyněk SKOB Kobra Vsetín C 2088173 Ne Ne Ne 550 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 Ne Ne Ne 550 Kč
CHC0304 Toborek Jakub K.O.B. Choceň C 8030803 Ne Ne Ne 550 Kč
CHC0305 Łagoda Franciszek K.O.B. Choceň C 889184 Ne Ne Ne 550 Kč
CHC0306 Strugarek Łukasz K.O.B. Choceň C 7203698 Ne Ne Ne 550 Kč
43S0403 Prutkay Filip (SVK) Športový klub Sandberg Ne Ne Ne 550 Kč
43S0300 Balogh Michal (SVK) Športový klub Sandberg 2028796 Ne Ne Ne 550 Kč
VSP0411 Blaha Jiří USK Praha A 8655423 Ne Ne Ne 550 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha A 8655418 Ne Ne Ne 550 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 Ne Ne Ne 550 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 Ne Ne Ne 550 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 Ne Ne Ne 550 Kč
38P0302 Nowak Michal (POL) UKS Orientus Lodz 8646295 Ne Ne Ne 550 Kč
38P0303 Slomczynski Ignacy (POL) UKS Orientus Lodz 8646292 Ne Ne Ne 550 Kč
38P0301 Ledzion Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 895254 Ne Ne Ne 550 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 2122280 Ne Ne Ne 550 Kč
38P0300 Bartos Zbigniew (POL) UKS Orientus Lodz 8656097 Ne Ne Ne 550 Kč
ZBM0308 Šipoš Tomáš SK Žabovřesky Brno B 8100070 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 Ne Ne Ne 550 Kč
LCE0308 Roháč Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 8017132 Ne Ne Ne 550 Kč
OSN0400 Jirků Adam SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 336708 Ne Ne Ne 550 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 2122278 Ne Ne Ne 550 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec A 8656652 Ne Ne Ne 650 Kč
0530001 Novota Lukáš 053 - (SVK) ATU Košice 2025333 Ne Ne Ne 650 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka A 8322332 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 Ne Ne Ne 550 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 Ne Ne Ne 550 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 Ne Ne Ne 550 Kč
43S0103 Kukurugya Matej (SVK) Športový klub Sandberg 2049990 Ne Ne Ne 550 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8654896 Ne Ne Ne 550 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka B 8020122 Ne Ne Ne 550 Kč
CHC0202 Kurzyp Stanisław K.O.B. Choceň A 1401454 Ne Ne Ne 550 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 Ne Ne Ne 550 Kč
PDY0200 Dudek Jan Běhej Poděbrady C 2148193 Ne Ne Ne 550 Kč
43S0100 Balogh Matúš (SVK) Športový klub Sandberg 2028797 Ne Ne Ne 550 Kč
ZBM0102 Jonáš Adam SK Žabovřesky Brno B 7209670 Ne Ne Ne 550 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 Ne Ne Ne 550 Kč
38P0100 Deredos Bruno (POL) UKS Orientus Lodz 8640925 Ne Ne Ne 550 Kč
38P0102 Rzenca Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 8640924 Ne Ne Ne 550 Kč
ZBM0109 Šimo Matúš SK Žabovřesky Brno B 8100080 Ne Ne Ne 550 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 Ne Ne Ne 550 Kč
0380001 Hoffmann Lukáš 038 - Kamenice zapůjčit Ano Ano Ano 800 Kč
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP8700 Axmann Šimon Oddíl OB Kotlářka C 8080831 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8656549 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 8409111 Ne Ne Ne 550 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 8680592 Ne Ne Ne 550 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 Ne Ne Ne 550 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 8660452 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 Ne Ne Ne 550 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 887640 Ne Ne Ne 550 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 Ne Ne Ne 550 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 Ne Ne Ne 550 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 897364 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 Ne Ne Ne 550 Kč
TJN9104 Kazda Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660406 Ne Ne Ne 550 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 Ne Ne Ne 550 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 Ne Ne Ne 550 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 8660442 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9201627 Ne Ne Ne 550 Kč
CHC0001 Krawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň A 7203701 Ne Ne Ne 550 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 Ne Ne Ne 550 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 8680575 Ne Ne Ne 550 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 Ne Ne Ne 550 Kč
43S8900 Kubina Filip (SVK) Športový klub Sandberg 8656707 Ne Ne Ne 550 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 Ne Ne Ne 550 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 Ne Ne Ne 550 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 Ne Ne Ne 550 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 Ne Ne Ne 550 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8028807 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 Ne Ne Ne 550 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 7205564 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov R 8430131 Ne Ne Ne 550 Kč
TBM9547 Hraboš Matej KOS TJ Tesla Brno C 7698697 Ne Ne Ne 550 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 Ne Ne Ne 550 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 8655221 Ne Ne Ne 550 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 Ne Ne Ne 550 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 8662366 Ne Ne Ne 550 Kč
38P8100 Paszynski Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 8640929 Ne Ne Ne 550 Kč
38P9101 Podzinski Rafal (POL) UKS Orientus Lodz 8640912 Ne Ne Ne 550 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering C 500290 Ne Ne Ne 550 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 Ne Ne Ne 650 Kč
11R8500 Masnyy Yury (RUS) Orienta-MosCompass 8643979 Ne Ne Ne 650 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška C 8010192 Ne Ne Ne 650 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8270982 Ne Ne Ne 550 Kč
61P8100 Franco Paulo (POR) Clube de Orientaçāo do Centro COC 1302844 Ne Ne Ne 650 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 Ne Ne Ne 550 Kč
VRL8803 Krajíček Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8988 Ano Ano Ano 550 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 2113365 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP8203 Goder Josef Oddíl OB Kotlářka C 7202900 Ne Ne Ne 550 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 Ne Ne Ne 550 Kč
AOP9200 Šulc Václav Orientační Běh Opava C 49474 Ne Ne Ne 550 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 8657097 Ne Ne Ne 550 Kč
SCP8700 Vrabec Tomáš OK Sparta Praha C 232028 Ne Ne Ne 550 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor C 7200544 Ne Ne Ne 550 Kč
3GC9100 Malý Jakub Neregistrovaní - ZOO 2129248 Ne Ne Ne 550 Kč
MFP9400 Valach Adam Matfyz Praha C Ne Ne Ne 550 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 Ne Ne Ne 550 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 Ne Ne Ne 550 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 Ne Ne Ne 550 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 Ne Ne Ne 550 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067320 Ne Ne Ne 550 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 8662333 Ne Ne Ne 550 Kč
KAM9604 Šmelík Martin OK Kamenice C 682340 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 Ne Ne Ne 550 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 Ne Ne Ne 550 Kč
38P9000 Charuba Lukasz (POL) UKS Orientus Lodz 7200174 Ne Ne Ne 550 Kč
JPV8917 Dudík Petr Oddíl OS SK Prostějov C 52870 Ne Ne Ne 550 Kč
BOR8904 Bogar František OK Jiskra Nový Bor C 897369 Ne Ne Ne 550 Kč
0330001 Krasuski Marcin 033 - (POL) orienteering.waw.pl 7202764 Ne Ne Ne 550 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 Ne Ne Ne 550 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR7500 Zakouřil Tomáš OOB TJ Turnov C 51726 Ne Ne Ne 550 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 Ne Ne Ne 550 Kč
SJI9201 Suchý Jiří OK Jihlava 301278 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU8407 Krčál Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7207061 Ne Ne Ne 550 Kč
SJI9203 Škrabánek Matěj OK Jihlava C 2073707 Ne Ne Ne 550 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno C 886825 Ne Ne Ne 550 Kč
KRN8600 Žaloudík Jiří KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8630865 Ne Ne Ne 650 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP9000 Cvrček Antonín KOB Tretra Praha C 53443 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga B 2121096 Ne Ne Ne 550 Kč
0050003 Pavel Zámečník ml. 005 - Zámečníci 7300189 Ne Ne Ne 550 Kč
DOB8001 Preininger Luděk KOB Dobruška C 7237 Ne Ne Ne 550 Kč
CEP8700 Komůrka Jiří Čepíci 2148120 Ne Ne Ne 550 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 Ne Ne Ne 550 Kč
CHC0002 Rosłaniec Mateusz K.O.B. Choceň B 895003 Ne Ne Ne 550 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 Ne Ne Ne 550 Kč
97P9800 Filipiak Mateusz (POL) KS Hades Poznań 8000832 Ne Ne Ne 550 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7209655 Ne Ne Ne 550 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 Ne Ne Ne 550 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice C 51409 Ne Ne Ne 550 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 Ne Ne Ne 550 Kč
SJH9300 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079508 Ne Ne Ne 550 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0010001 Polách David 001 - Neregistrovani Vlci zapůjčit Ne Ne Ne 550 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 Ne Ne Ne 550 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 8011594 Ne Ne Ne 550 Kč
VLI8002 Ježowicz Roman Slavia Liberec orienteering C 2113390 Ne Ne Ne 550 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ne Ne Ne 550 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 Ne Ne Ne 550 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 Ne Ne Ne 550 Kč
2DP8200 Łącki Łukasz (POL) UKS OSiR Góra Kalwaria 7205049 Ne Ne Ne 550 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 Ne Ne Ne 550 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 Ne Ne Ne 550 Kč
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2800338 Ne Ne Ne 550 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 Ne Ne Ne 550 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 Ne Ne Ne 550 Kč
PDY8200 Lounek Jakub Běhej Poděbrady C 8116667 Ne Ne Ne 550 Kč
PLU7823 Matyšek Bronislav TJ SOKOL Plumlov C 515418 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 Ne Ne Ne 550 Kč
66P7600 Krempiński Piotr (POL) UKS Azymut Pabianice 8002652 Ne Ne Ne 550 Kč
66P8200 Pabich Tomasz (POL) UKS Azymut Pabianice 886310 Ne Ne Ne 550 Kč
66P7900 Tkaczuk Tomasz (POL) UKS Azymut Pabianice 8160579 Ne Ne Ne 550 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8398 Ne Ne Ne 550 Kč
66P8501 Łubis Michał (POL) UKS Azymut Pabianice 8026570 Ne Ne Ne 550 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 Ne Ne Ne 550 Kč
KVS6501 Černík Milan SKOB Kobra Vsetín C 2021855 Ne Ne Ne 550 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha C 7151177 Ne Ne Ne 550 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 Ne Ne Ne 550 Kč
0240001 Hasek Jakub 024 - Haskovi 53812 Ne Ne Ne 550 Kč
NPA8003 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2113094 Ne Ne Ne 550 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654914 Ne Ne Ne 550 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 Ne Ne Ne 550 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 Ne Ne Ne 650 Kč
UOL8000 Zbíral Robert SOB Olomouc C 8660922 Ne Ne Ne 650 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš LOK-o Liberec C 1409872 Ne Ne Ne 650 Kč
33D7800 Lehmann Karsten (GER) USV TU Dresden 2 7300414 Ne Ne Ne 650 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 Ne Ne Ne 550 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 8210276 Ne Ne Ne 550 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 Ne Ne Ne 550 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 Ne Ne Ne 550 Kč
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 Ne Ne Ne 550 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656734 Ne Ne Ne 550 Kč
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 Ne Ne Ne 550 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 Ne Ne Ne 550 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 Ne Ne Ne 550 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 Ne Ne Ne 550 Kč
ODV7702 Berný Jan TJ Aero Odolena Voda C 52117 Ne Ne Ne 550 Kč
ODV7704 Trunec Antonín TJ Aero Odolena Voda C 2126373 Ne Ne Ne 550 Kč
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný C 7300545 Ne Ne Ne 550 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SOS Jindřichův Hradec C 2096231 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP7711 Dočkal Tomáš SK Praga C 2801008 Ne Ne Ne 550 Kč
LCE7125 Bednařík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 887909 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 7210112 Ne Ne Ne 550 Kč
43S7601 Brňák Štefan (SVK) Športový klub Sandberg 2049992 Ne Ne Ne 550 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 7502000 Ne Ne Ne 550 Kč
43S7501 Vorlíček Peter (SVK) Športový klub Sandberg 2049993 Ne Ne Ne 550 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 Ne Ne Ne 550 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 Ne Ne Ne 550 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 Ne Ne Ne 550 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 Ne Ne Ne 550 Kč
38P7800 Ciupa Marcin (POL) UKS Orientus Lodz 8020578 Ne Ne Ne 550 Kč
27S7902 Koman Marek (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124765 Ne Ne Ne 550 Kč
0320001 Erbert Ladislav 032 - TJ Harant Pecka zapůjčit Ne Ne Ne 550 Kč
PDY7802 Trnka Ondřej Běhej Poděbrady C 2115748 Ne Ne Ne 550 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 Ne Ne Ne 550 Kč
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 Ne Ne Ne 550 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 Ne Ne Ne 550 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 Ne Ne Ne 550 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 Ne Ne Ne 550 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 Ne Ne Ne 550 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 Ne Ne Ne 550 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 2106749 Ne Ne Ne 550 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ne Ne Ne 550 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 Ne Ne Ne 550 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 Ne Ne Ne 550 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 Ne Ne Ne 550 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 Ne Ne Ne 550 Kč
0050002 Pavel Zámečník 005 - Zámečníci 2801012 Ne Ne Ne 550 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 Ne Ne Ne 550 Kč
66P7612 Sztranek Paweł (POL) UKS Azymut Pabianice 553469 Ne Ne Ne 550 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 Ne Ne Ne 550 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 Ne Ne Ne 550 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 Ne Ne Ne 550 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 7200907 Ne Ne Ne 550 Kč
CHC7101 Sobczyński Kalikst K.O.B. Choceň C 9595959 Ne Ne Ne 550 Kč
CHC7001 Mazurek Piotr K.O.B. Choceň C 504050 Ne Ne Ne 550 Kč
JEN6901 Touš Jan OB Jenišovice C 7774 Ne Ne Ne 550 Kč
RIC7307 Vláčil Daniel OB Říčany C 887622 Ne Ne Ne 550 Kč
3IP7300 Wolniewicz Paweł (POL) Wolniewicz zapůjčit Ne Ne Ne 550 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 2113361 Ne Ne Ne 550 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ne Ne Ne 550 Kč
0250001 Thunwall Mats 025 - (SWE) Fagersta OK 428955 Ne Ne Ne 450 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 Ne Ne Ne 550 Kč
97P7200 Nowak Remigiusz (POL) KS Hades Poznań 8000833 Ne Ne Ne 550 Kč
97P7100 Gorczyca Jacek (POL) KS Hades Poznań 8000834 Ne Ne Ne 550 Kč
97P7300 Filipiak Marek (POL) KS Hades Poznań 8000830 Ne Ne Ne 550 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 Ne Ne Ne 550 Kč
VLI7100 Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering C 52179 Ne Ne Ne 550 Kč
38P7200 Slomczynski Robert (POL) UKS Orientus Lodz 886662 Ne Ne Ne 550 Kč
0330002 Krasuski Bartłomiej 033 - (POL) orienteering.waw.pl 9700406 Ne Ne Ne 550 Kč
ZBM6701 Auermüller Vít SK Žabovřesky Brno C 2088711 Ne Ne Ne 550 Kč
PHK7001 Cichý David OK 99 Hradec Králové C 2070821 Ne Ne Ne 550 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 Ne Ne Ne 550 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 Ne Ne Ne 650 Kč
JLI7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 301631 Ne Ne Ne 550 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 Ne Ne Ne 550 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 Ne Ne Ne 550 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 Ne Ne Ne 550 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 Ne Ne Ne 550 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 Ne Ne Ne 550 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 Ne Ne Ne 550 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 Ne Ne Ne 550 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 Ne Ne Ne 550 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 Ne Ne Ne 550 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 Ne Ne Ne 550 Kč
KVS7200 Pospíšil Radim SKOB Kobra Vsetín C 7208222 Ne Ne Ne 550 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 Ne Ne Ne 550 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 Ne Ne Ne 550 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 1451527 Ne Ne Ne 550 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 Ne Ne Ne 550 Kč
PDY7200 Dudek Jan Běhej Poděbrady C 2148215 Ne Ne Ne 550 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 Ne Ne Ne 0 Kč
0280002 Etrych Tomáš 028 - Etryšáci 2126245 Ne Ne Ne 550 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 Ne Ne Ne 550 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 2801035 Ne Ne Ne 550 Kč
38P7000 Rzenca Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 887249 Ne Ne Ne 550 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 Ne Ne Ne 650 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 Ne Ne Ne 550 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 Ne Ne Ne 550 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 Ne Ne Ne 550 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 Ne Ne Ne 550 Kč
0030001 Křivda Ivan 003 - Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9200535 Ne Ne Ne 550 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 Ne Ne Ne 550 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 8230366 Ne Ne Ne 550 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 Ne Ne Ne 550 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 Ne Ne Ne 550 Kč
43S6601 Kukurugya Emil (SVK) Športový klub Sandberg 2049986 Ne Ne Ne 550 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 Ne Ne Ne 550 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8521 Ne Ne Ne 550 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 Ne Ne Ne 550 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 Ne Ne Ne 550 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 Ne Ne Ne 550 Kč
KVS6801 Beňovský Jiří SKOB Kobra Vsetín 2088198 Ne Ne Ne 550 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 Ne Ne Ne 550 Kč
CHC6604 Widziewicz Remigiusz K.O.B. Choceň C 504031 Ne Ne Ne 550 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8662331 Ne Ne Ne 550 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 Ne Ne Ne 550 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 Ne Ne Ne 550 Kč
0230001 Ženčák Jaroslav 023 - ASPV OA Šumperk 2060274 Ne Ne Ne 550 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 Ne Ne Ne 550 Kč
43S6900 Balogh Richard (SVK) Športový klub Sandberg 2027941 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 Ne Ne Ne 550 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 Ne Ne Ne 550 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 Ne Ne Ne 550 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 Ne Ne Ne 550 Kč
38P6500 Ziolkiewicz Krzysztof (POL) UKS Orientus Lodz 886661 Ne Ne Ne 550 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 Ne Ne Ne 550 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 Ne Ne Ne 550 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 Ne Ne Ne 550 Kč
NNN0000 Nadera Dariusz Neregistrovaní 8660388 Ne Ne Ne 650 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 Ne Ne Ne 550 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 Ne Ne Ne 550 Kč
JEN6101 Mareš Hynek OB Jenišovice C 2067342 Ne Ne Ne 550 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 682108 Ne Ne Ne 550 Kč
75S5900 Palicka Miroslav (SVK) KOB Čingov Spišská Nová Ves 8667993 Ne Ne Ne 550 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 Ne Ne Ne 550 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 Ne Ne Ne 550 Kč
39S6401 Kniebugl Anton (SVK) KOBRA Bratislava 416747 Ne Ne Ne 550 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 Ne Ne Ne 550 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 Ne Ne Ne 550 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 Ne Ne Ne 550 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 Ne Ne Ne 550 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 Ne Ne Ne 550 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 Ne Ne Ne 550 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 Ne Ne Ne 550 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP6305 Hurta Vladimír SK Praga C 51658 Ne Ne Ne 550 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 Ne Ne Ne 550 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 Ne Ne Ne 550 Kč
JIL6101 Král Martin OK Jilemnice C 9071 Ne Ne Ne 550 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 Ne Ne Ne 550 Kč
0190001 Roubalík Radovan 019 - ZŠ Těšetice 2102813 Ne Ne Ne 550 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 Ne Ne Ne 550 Kč
0230002 Felkl Luděk 023 - ASPV OA Šumperk 52589 Ne Ne Ne 550 Kč
SNA6302 Hynek Petr TJ START Náchod C 1459067 Ne Ne Ne 550 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 Ne Ne Ne 550 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 Ne Ne Ne 550 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 Ne Ne Ne 550 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 Ne Ne Ne 550 Kč
38P6300 Deredos Andrzej (POL) UKS Orientus Lodz 887238 Ne Ne Ne 550 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 Ne Ne Ne 550 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 Ne Ne Ne 550 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 Ne Ne Ne 550 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 2133920 Ne Ne Ne 550 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 Ne Ne Ne 550 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 Ne Ne Ne 550 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 Ne Ne Ne 550 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 Ne Ne Ne 550 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 2085575 Ne Ne Ne 550 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín C 428296 Ne Ne Ne 550 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 Ne Ne Ne 550 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 Ne Ne Ne 550 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ne Ne Ne 550 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 Ne Ne Ne 550 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 7886 Ne Ne Ne 550 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 Ne Ne Ne 550 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 Ne Ne Ne 550 Kč
38P5800 Lewandowski Krzysztof (POL) UKS Orientus Lodz 887240 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 Ne Ne Ne 550 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 Ne Ne Ne 550 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 Ne Ne Ne 550 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 Ne Ne Ne 550 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 Ne Ne Ne 550 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 Ne Ne Ne 550 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 Ne Ne Ne 550 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 Ne Ne Ne 550 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 Ne Ne Ne 550 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 Ne Ne Ne 550 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 Ne Ne Ne 550 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 Ne Ne Ne 550 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 Ne Ne Ne 550 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 Ne Ne Ne 550 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 Ne Ne Ne 550 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 8666868 Ne Ne Ne 550 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 Ne Ne Ne 550 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 Ne Ne Ne 550 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 Ne Ne Ne 550 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 Ne Ne Ne 550 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 Ne Ne Ne 550 Kč
38P5300 Paszynski Jozef (POL) UKS Orientus Lodz 1399036 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 Ne Ne Ne 550 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106888 Ne Ne Ne 550 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ne Ne Ne 550 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 8028861 Ne Ne Ne 550 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 Ne Ne Ne 550 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 Ne Ne Ne 550 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 Ne Ne Ne 650 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 Ne Ne Ne 550 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8644556 Ne Ne Ne 550 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 Ne Ne Ne 550 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 Ne Ne Ne 550 Kč
LTU4600 Jirásek Josef OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7202875 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 Ne Ne Ne 550 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 Ne Ne Ne 550 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 Ne Ne Ne 550 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 Ne Ne Ne 550 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 8320135 Ne Ne Ne 550 Kč
13G4900 Kotecký Roman (GBR) Octavian Droobers 8040749 Ne Ne Ne 650 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ne Ne Ne 650 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 9200531 Ne Ne Ne 550 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 Ne Ne Ne 550 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 Ne Ne Ne 550 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 Ne Ne Ne 550 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 Ne Ne Ne 550 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 Ne Ne Ne 550 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 Ne Ne Ne 550 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 Ne Ne Ne 550 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 Ne Ne Ne 550 Kč
celkem přihlášených: 985, vklad: 526150 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.