Přihlášky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať

Datum:
18.01.2020
Místo konání:
ABERTAMY, 25km severně z Karlových Varů (1. přes Hroznětín a Pernink, 2. přes Jáchymov), Areál Technických služeb a fotbalového hřiště, (GPS: 50°22’16.550″N, 12°48’56.044″E)
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Kategorie:
D12     D14A     D17     D20     D21E     D21A     D35B     D45B     D55B     D65B     H12     H14A     H17     H20     H21E     H21A     H21B     H35B     H45B     H55B     H65B     H75B     P    
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga C 7202578 150 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 2102673 150 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín 8680330 150 Kč
UOL0951 Paulíčková Adela SOB Olomouc C 2118494 150 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 8660577 150 Kč
VPM0850 Beránková Hedvika KOS Slavia Plzeň C 2127544 150 Kč
TJN0863 Nagyová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8659409 150 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice 8660541 150 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 150 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 150 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 2020717 150 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 434815 150 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 8004292 150 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 8660378 150 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga C 7210117 150 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov C 8667973 150 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 8660533 150 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 8000237 150 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc C 8226374 150 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava 8226390 150 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 8660576 150 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8663207 150 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 2059757 150 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno C 8667974 150 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary A 8670477 150 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov 8654916 150 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice 8680292 150 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 8116697 150 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 8667955 150 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc C 8680425 150 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno C 8120028 150 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662689 150 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662736 150 Kč
SJI0654 Hofhanzlová Štěpánka OK Jihlava C 8116689 150 Kč
VCB0662 Procházková Magdalena OB České Budějovice C 2127641 150 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 8033224 150 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 8123459 150 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha B 8660543 210 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering A 8667966 210 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8660556 210 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 8116671 210 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8663167 210 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 8033230 210 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 8660369 210 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov A 8660538 210 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 210 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha A 8660550 210 Kč
VRB0499 Klechová Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8004330 210 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8655461 210 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8028827 210 Kč
VPM0551 Beránková Šárka KOS Slavia Plzeň 8516419 210 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 8667522 210 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž 8655378 210 Kč
VPM0353 Řeháková Gabriela KOS Slavia Plzeň B 8660586 210 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 8116770 210 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 210 Kč
ZLH0551 Cenková Ema OOB TJ Zlaté Hory C 8516456 210 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 8629751 210 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk C 8660567 210 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 8656522 210 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 210 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 210 Kč
TJN0455 Brožková Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670794 210 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662749 210 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem 8662284 210 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov 8116743 210 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 8667985 210 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany 8226419 210 Kč
VCB0362 Procházková Dana OB České Budějovice C 2127642 210 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov 8004351 210 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice 8662430 210 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering A 8660546 210 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 8660545 210 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8654913 210 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 210 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8149874 210 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 8656736 210 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno E 8656742 210 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7208078 210 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2020709 210 Kč
VPM0253 Novotná Annie KOS Slavia Plzeň B 2097279 210 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 8061463 210 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník C 8656555 210 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8655446 210 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín A 8631581 210 Kč
18D0150 Schubert Helene (GER) Post SV Dresden 8606413 210 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 210 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7855 Baldrianová Barbora Oddíl OB Kotlářka E 2102777 210 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 8450007 210 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha E 8667999 210 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 210 Kč
SSU9794 Horvátová Hana SK Severka Šumperk A 980354 210 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí E 515185 210 Kč
SHK9355 Šimková Johanka OK Slavia Hradec Králové E 8660401 210 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice E 8654895 210 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava E 8033211 210 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 210 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka A 8660470 210 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř B 8660906 210 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno E 8660435 210 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7355 Janovská Petra SK Praga E 8654900 210 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka B 8060505 210 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín B 8010200 210 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast E 2059736 210 Kč
SHK8153 Košárková Iva OK Slavia Hradec Králové B 2082714 210 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 210 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary E 8008510 210 Kč
SZP5450 Horová Magda TJ Slovan Praha Zdravotník A 7009782 210 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 210 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8662326 210 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 210 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně B 8656656 210 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 9200732 210 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 210 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 210 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 210 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 210 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 210 Kč
DKP8550 Tučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 210 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary 682676 210 Kč
SSP7950 Obdržálková Barbora SK Stopa Praha C 51661 210 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 8670782 210 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 210 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 210 Kč
PGP7351 Kolářová Michaela SK Praga C 981813 210 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 210 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 210 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 210 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662696 210 Kč
OPI7401 Sobotková Lenka Orientační sporty Písek 2091538 210 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 210 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec 220254 210 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8670820 210 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 210 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8656678 210 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 210 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 8663158 210 Kč
SSP6250 Hrabánková Ilona SK Stopa Praha C 8200023 210 Kč
SSP6450 Smolková Alena SK Stopa Praha C 8200022 210 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 210 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4050 Haňkovská Jana SK Stopa Praha C 8200025 150 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 8000245 150 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 8004331 150 Kč
TZL1004 Fišer Petr SKOB Zlín 2070831 150 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 150 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 8080819 150 Kč
SJI0906 Hofhanzl Antonín OK Jihlava C 8116806 150 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 8208112 150 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2031365 150 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 8516456 150 Kč
ONO1001 Černý Antonín SKOB Ostrov 2148165 150 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně C 888609 150 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 150 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662690 150 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 8005439 150 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka C 8080630 150 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 2124795 150 Kč
SZP0901 Škorpil Marek TJ Slovan Praha Zdravotník C 8667965 150 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 150 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 150 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec 7202572 150 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 8663205 150 Kč
ONO0901 Chalupa Šimon SKOB Ostrov 1420722 150 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 8001103 150 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 8662367 150 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 8000243 150 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 150 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 150 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec 8116762 150 Kč
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov 8028820 150 Kč
MLA0701 Petruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 8116798 150 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 8070717 150 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha B 8005434 150 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering C 8655464 150 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 8670765 150 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 8000710 150 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno A 8660548 150 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 8663120 150 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670783 150 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 2127658 150 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 150 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662716 150 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C 8651736 150 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov C 8667289 150 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8662278 150 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8004271 150 Kč
OPI0600 Sobotka Ivo Orientační sporty Písek 2064781 150 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany 8033236 150 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín 8170602 150 Kč
TZL0701 Honner Jaroslav SKOB Zlín 8052217 150 Kč
ONO0701 Kule Oliver SKOB Ostrov 1400426 150 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov 8061404 150 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 8663178 150 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky A 8667956 150 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice C 8680328 210 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 8654894 210 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 210 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek 8226416 210 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 210 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 210 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava C 8109370 210 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 8080825 210 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662353 210 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662362 210 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662338 210 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 8116794 210 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 210 Kč
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc C 8116830 210 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 8180018 210 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8680413 210 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662429 210 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 210 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8004345 210 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 210 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659385 210 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662740 210 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8660911 210 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň 8670487 210 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 8151968 210 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 210 Kč
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek 2064779 210 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 210 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín 8660466 210 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka C 8226408 210 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 232337 210 Kč
18D0400 Lucke Moritz (GER) Post SV Dresden 8606466 210 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 8170805 210 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 210 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha C 2020707 210 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8080826 210 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec B 8670482 210 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662329 210 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 210 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 8629758 210 Kč
SZP0011 Panovec Kryštof TJ Slovan Praha Zdravotník A 8662750 210 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8028873 210 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. E 8656507 210 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659386 210 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 8080811 210 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 210 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň C 8660913 210 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín C 8001809 210 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava A 8004313 210 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov E 8656693 210 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně E 8656598 210 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec E 8662374 210 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec E 8656669 210 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha E 8667547 210 Kč
SSU9442 Horvát Petr SK Severka Šumperk E 8644873 210 Kč
PVP8900 Neumann Tomáš VSK Přírodní vědy Praha E 331313 210 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem E 8662294 210 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 8010100 210 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 8656596 210 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno E 8651709 210 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 210 Kč
LIV7900 Čech Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov E 8660502 210 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice E 8662325 210 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice E 8654891 210 Kč
SZP7600 Horyna Roman TJ Slovan Praha Zdravotník E 8662439 210 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava E 8662358 210 Kč
DCE9300 Rusý Tomáš KOB Dobřichovice E 8660571 210 Kč
JIL7701 Kolín Jan OK Jilemnice E 51590 210 Kč
DCE9400 Kettner Lukáš KOB Dobřichovice E 8654886 210 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8680293 210 Kč
TBM7137 Šťastný Jiří KOS TJ Tesla Brno A 8286697 210 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga A 8632139 210 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 210 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka B 8654893 210 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava A 8028815 210 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín B 8008104 210 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662436 210 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec A 8655 210 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk 8662682 210 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň B 301170 210 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga B 8656676 210 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast A 8656509 210 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 8660474 210 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 8667981 210 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava B 8648545 210 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov 8116753 210 Kč
MLA7500 Petruš Marek MLOK Mariánské Lázně C 8116729 210 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662299 210 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 210 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 210 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 210 Kč
VRL7602 Procinger Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí 2088183 210 Kč
MLA8000 Placek Petr MLOK Mariánské Lázně C 1421927 210 Kč
TZL7803 Honner Jaroslav SKOB Zlín 8109412 210 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 210 Kč
SZP7401 Boudný Jan TJ Slovan Praha Zdravotník A 8116774 210 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice 7205005 210 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 210 Kč
SPC7504 Geisler Michal SPORTICUS team C 8667508 210 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 210 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 210 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 8004294 210 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 8656589 210 Kč
39P6800 Bartczak Jarosław (POL) UMKS Orkan Ostróda 8081268 210 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 52181 210 Kč
GIG7502 Fišer Petr GIGANT Orienteering C 8662302 210 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 888639 210 Kč
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek 8226393 210 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 210 Kč
SJI7300 Hofhanzl Abrahám OK Jihlava C 2800340 210 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice 2096118 210 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 210 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 210 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno C 8444884 210 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín 1400443 210 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 210 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 210 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 8007180 210 Kč
ONO7101 Černý Jan SKOB Ostrov 2061825 210 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 210 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 210 Kč
OPI7300 Sobotka Petr Orientační sporty Písek 2088168 210 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice 8680586 210 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 210 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 210 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 210 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 210 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary 682634 210 Kč
18D7300 Lucke Jens (GER) Post SV Dresden 8215333 210 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 210 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 210 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6303 Würz Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8644882 210 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8028835 210 Kč
SSP6400 Reichl Michal SK Stopa Praha C 8200021 210 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 210 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 8008787 210 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 210 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 8116818 210 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 210 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 8116719 210 Kč
SZP5700 Škorpil Martin TJ Slovan Praha Zdravotník C 8670484 210 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2025354 210 Kč
SSP6402 Barták Miroslav SK Stopa Praha C 51694 210 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIV5300 Wald František Krušnohorský rogainingový klub Litvínov C 7210122 150 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 150 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 150 Kč
LME5300 Neumann Zbyněk SK Los Mělník C 51579 150 Kč
71D5401 Kundisch Diethard (GER) USV TU Dresden 8644833 150 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 8516753 150 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 150 Kč
SZP5100 Hora Vladimír TJ Slovan Praha Zdravotník C 7200325 150 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 150 Kč
SSP4700 Koč Zdeněk SK Stopa Praha C 8200018 150 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 8051800 150 Kč
SSP3800 Attl Vladimír SK Stopa Praha C 682666 150 Kč
SSP4201 Němec Vladimír SK Stopa Praha C 8100015 150 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP0100 Reichl Tomáš SK Stopa Praha C 8654915 150 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga 2080958 150 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 150 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice 2096128 150 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice 416301 150 Kč
ONO7852 Davidová Jana SKOB Ostrov 2061777 150 Kč
TJN6701 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111786 150 Kč
SSP4600 Nosál Stanislav SK Stopa Praha 8200027 150 Kč
celkem přihlášených: 358, vklad: 68460 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.