Logo

Přihlášky závodu: SMIK - 26.Mistrovství světa ve SMIKu

pro kategorii: D

Datum:
17.11.2019
Místo konání:
Mníšek pod Brdy, Stříbrná Lhota, restaurace a penzion Na náměstí
Pořadatel:
SLP - OOB Slavia Praha

D

(138)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 100 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 100 Kč
MFP9250 Malá Lucie Matfyz Praha 100 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 0 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 100 Kč
MFP1054 Pavlů Marie Matfyz Praha C 246874 100 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 2020717 100 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 100 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha C 428223 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 8000244 100 Kč
HCE7350 Hradilová Katarína TJ Hostivice C 49153 100 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 100 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 100 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 100 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 100 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 100 Kč
MFP1053 Nedbalová Magdalena Matfyz Praha C 49639 100 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko A 8662330 100 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 8116827 100 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole B 8116789 100 Kč
MFP7550 Nyklová Helena Matfyz Praha C 51872 100 Kč
SOB7550 Němcová Barbora SOBSA C 100 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 100 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 100 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 100 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 100 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 100 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 100 Kč
NNN0002 Zachová Lucie Neregistrovaní 100 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 8109328 100 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 8226424 100 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 100 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany A 8660563 100 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 100 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 8033239 100 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 8660561 100 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 100 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 100 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 100 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 100 Kč
SHK9351 Justová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 8662297 100 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 8044394 100 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary C 8008510 100 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 7260021 100 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 100 Kč
DKP8951 Vyskočilová Karolína Oddíl OB Kotlářka C 1425327 100 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
0050001 Pecoldová Pavlína 005 - Cookies & Pancakes 8631588 100 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 100 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 100 Kč
RIC0853 Havlíčková Veronika OB Říčany B 2143410 100 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 8667545 100 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 100 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 8226398 100 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 8667540 100 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 100 Kč
HCE0751 Vavřinová Johana TJ Hostivice C 2118496 100 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 100 Kč
SCP7850 Khelová Petra OK Sparta Praha C 416140 100 Kč
0070001 Zusková Ilona 007 - ČHMÚ 2134310 100 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 253812 100 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 100 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 100 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 8654888 100 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 8450007 100 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 100 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 100 Kč
DKP9450 Řada Hanka Oddíl OB Kotlářka C 7945000 100 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 100 Kč
HCE0750 Dostálová Judita TJ Hostivice C 1421898 100 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha 2087687 100 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 100 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 100 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 100 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 100 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. B 8116754 100 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 100 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 100 Kč
0100001 Soukupová Leona 010 - OK1KYP 53712 100 Kč
TAP7756 Hlaváčková Klára KOB Tretra Praha 2081363 100 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 8656688 100 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga B 8667539 100 Kč
0110001 Švaříčková Petra 011 - Beze spěchu 51388 100 Kč
0110002 Rývová Pavla 011 - Beze spěchu 51390 100 Kč
0120001 Honzáková Katka 012 - DKP 899157 100 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 100 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 100 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 100 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 100 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka A 8181015 100 Kč
NNN0003 Skřivanová Dagmar Neregistrovaní 100 Kč
PGP9053 Kafková Dominika SK Praga C 7300087 100 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 100 Kč
SOB5500 Benešová Zdeňka SOBSA C 682653 100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 100 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 100 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 100 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 100 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 100 Kč
ROU0851 Krátká Linda SKOB Roudnice nad Labem C 2134252 100 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 100 Kč
ROU8151 Bazinková Blanka SKOB Roudnice nad Labem C 8660505 100 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 100 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 100 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 100 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 2103787 100 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 100 Kč
JHB9160 Zdobinská Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 100 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 100 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 100 Kč
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný B 2085001 100 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 100 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 100 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8660566 100 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 8100973 100 Kč
BZP8650 Přívozníková Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 100 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 100 Kč
0170002 Stejskalová Tereza 017 - Neregistrovaný zapůjčit 100 Kč
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš C 2127567 100 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš C 2113394 100 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 100 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 100 Kč
PGP0556 Gemperlová Eliška SK Praga B 8226321 100 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové A 2049526 100 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice C 9102089 100 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 8648572 110 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga A 8226361 110 Kč
NNN1995 Tachezy Ruth Neregistrovaní 110 Kč
0180001 Kučerová Berenika 018 - Všenory 2102812 110 Kč
HCE7450 Kolencová Marta TJ Hostivice C 1421899 160 Kč
0190002 Jirkovská Petra 019 - Cumaci zapůjčit 160 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 8660503 160 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 160 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 160 Kč
EKP8062 Nováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha C 8660580 160 Kč
VSP7799 Košíková Jitka USK Praha C 8020233 160 Kč