Přihlášky závodu: Únor v Úvalech

Datum:
09.02.2020
Místo konání:
Úvaly
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
Kategorie:
A     B     C     D     E    
10.00 km
(80)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha 515016 50 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8101105 50 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 50 Kč
HCE6700 Halač Jaroslav TJ Hostivice C 2133888 50 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 50 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 50 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 7210914 50 Kč
0010001 Štec Tomáš 001 - Jeffer 2113501 50 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 50 Kč
SCP8201 Kautský Jiří OK Sparta Praha C 7260018 50 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 8648599 50 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 50 Kč
SCP7555 Petráňová Jana OK Sparta Praha C 301357 50 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 9101101 50 Kč
DKP8760 Typltová Hana Oddíl OB Kotlářka C 7207357 50 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 50 Kč
0030001 Bouška Zdeněk 003 - - 8666869 50 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 50 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 1066205 50 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 50 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 2095965 50 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 50 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 50 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 50 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 50 Kč
VBM6900 Hrouda Petr VSK Mendelu Brno C 53735 50 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 50 Kč
0040001 Fučík Martin 004 - Ner1985 zapůjčit 50 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 50 Kč
DKP9450 Řada Hanka Oddíl OB Kotlářka C 7945000 50 Kč
0050001 Trojan Karel 005 - - 8007187 50 Kč
0060001 Pecoldová Pavlína 006 - Cookies & Pancakes 8066680 50 Kč
0070001 Beran Jakub 007 - Tempo 7209367 50 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice E 8116683 50 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 50 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 50 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 7207866 50 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 50 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 8660454 50 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 50 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 50 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 50 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga R 681882 50 Kč
DKP7300 Kratochvíl Daniel Oddíl OB Kotlářka C 682339 50 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 50 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 50 Kč
PGP8904 Pavlů Ondřej SK Praga C 8232039 50 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 50 Kč
0160001 Čáp Pavel 016 - Nechutná společnost 8116700 50 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 1425376 50 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 8662289 50 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 50 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga C 7202891 50 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 50 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 50 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 50 Kč
0230001 Holub Michal 023 - Tisicovky 2800301 50 Kč
0240001 Doležal Tomáš 024 - Humbuk 09358 50 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 1421299 50 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 2099511 50 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028842 50 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 50 Kč
0280001 Trojek Pavel 028 - - 9200526 50 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 8656580 50 Kč
0290001 Bravený Vít 029 - xxx 51633 50 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 50 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 50 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga E 8656705 50 Kč
0330001 Slabý Jiří 033 - Ta dá! 1418094 50 Kč
0330002 Stejskalová Tereza 033 - Ta dá! zapůjčit 50 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga C 2080959 50 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 50 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 2121756 50 Kč
0380001 Hegner Filip 038 - PUNK, PLEASURE & PAIN!!! zapůjčit 50 Kč
0400001 Urban Hynek 040 - Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 410252 50 Kč
DKL7100 Švorc Martin KOB Kladno C 50 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 50 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 50 Kč
TAP7900 Kamenický Jan KOB Tretra Praha C 2134256 50 Kč
7.30 km
(84)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 40 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 7886 40 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 40 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha 218786 40 Kč
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 2115746 40 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 40 Kč
CEP7800 Černý Ondřej Čepíci C 8627113 40 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 40 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 40 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 40 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 8028853 40 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 40 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 40 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 40 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 40 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 40 Kč
SOB0001 Janeček Jiří SOBSA C 7201191 40 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 40 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 40 Kč
SCP8257 Tesařová Anna OK Sparta Praha C 51567 40 Kč
SCP8501 Tesař Jan OK Sparta Praha C 1400437 40 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 40 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 416121 40 Kč
0080001 Pangrácová Marie 008 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8028804 40 Kč
0090001 Klíma Kamil 009 - SK Olympia Praha SPS 8667960 40 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 40 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 9982 40 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 40 Kč
0100001 Zach Jaroslav 010 - ASP ROB PRAHA 8013 40 Kč
0100002 Zachová Lucie 010 - ASP ROB PRAHA 53704 40 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 40 Kč
SLA7501 Hrstka Pavel SKOB Slaný C 2109691 40 Kč
HCE8250 Dudová Irena TJ Hostivice C 1407428 40 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 40 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 40 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 40 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 40 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 40 Kč
SLA7600 Grisa Petr SKOB Slaný C 2109693 40 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 40 Kč
HCE8650 Kučerová Barbora TJ Hostivice C 2021835 40 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 40 Kč
SPC8112 Bednařík Jan SPORTICUS team C 8670468 40 Kč
DLP7400 Dostál Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2131186 40 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 40 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 40 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 40 Kč
PGP0410 Král Quido SK Praga C 1450165 40 Kč
SOB8851 Randíková Magdaléna SOBSA C 2067886 40 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 7209786 40 Kč
SOB7500 Němec Jan SOBSA C 52062 40 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 40 Kč
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha C 515033 40 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 40 Kč
SPC8306 Vedral Martin SPORTICUS team C 8518319 40 Kč
PGP6305 Hurta Vladimír SK Praga C 51658 40 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 40 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 40 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 40 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 40 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 40 Kč
DKL5501 Jirka Jiří KOB Kladno C 206496 40 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole A 8667515 40 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 253812 40 Kč
0260001 Jílek Martin 026 - TAJFUN Litomyšl 7260016 40 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 40 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun B 7300274 40 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 40 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 40 Kč
0280002 Odložilová Andrea 028 - - 9200523 40 Kč
PGP7900 Súkup Jaroslav SK Praga C 2029214 40 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 40 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 40 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 40 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 40 Kč
BZP7250 Jirkovská Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 434805 40 Kč
0310001 Bouška Pavel 031 - Bou klub zapůjčit 40 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 2129230 40 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 40 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 40 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 40 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 40 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 40 Kč
TAP7950 Sotonová Jitka KOB Tretra Praha C 2420031 40 Kč
4.90 km
(102)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 30 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 2029191 30 Kč
DKP7302 Balga Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2134331 30 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 30 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 30 Kč
ROU8952 Líbalová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 30 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 30 Kč
0020001 Drnek Jáchym 002 - ABC 523000 30 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 8116795 30 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 30 Kč
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 30 Kč
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 30 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 30 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB Tretra Praha C 1420233 30 Kč
TAP7753 Motyčková Zuzana KOB Tretra Praha C 2127583 30 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 30 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 30 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 30 Kč
UBM0504 Hrouda Šimon MENISKOS Brno 53796 30 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 30 Kč
0070002 Beranova Helena 007 - Tempo zapůjčit 30 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 30 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 7300279 30 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 30 Kč
TAP0605 Tofel Šimon KOB Tretra Praha C 2113396 30 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 30 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 30 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 30 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 30 Kč
0120001 Votava Kryštof 012 - KNC zapůjčit 30 Kč
0120003 Votava Štěpán 012 - KNC 123156 30 Kč
SLA7850 Fuxová Kateřina SKOB Slaný C 2109679 30 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 30 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 30 Kč
0010002 Šimáková Petra 001 - Jeffer zapůjčit 30 Kč
0140001 Gajdoš Martin 014 - (SVK) Nomad zapůjčit 30 Kč
BOR8752 Kábrtová Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 7209434 30 Kč
0150001 Kábrt Filip 015 - OK Viníci 51473 30 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 1425379 30 Kč
DLP0650 Dostálová Lejla OOB TJ Dukla Praha C 2419951 30 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 30 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 30 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 30 Kč
LCV9501 Kraus Petr TJ Lokomotiva Chomutov 253150 30 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 30 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 30 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 30 Kč
UVP7450 Bohatá Pavla Slovan Praha C 7920 30 Kč
UVP0400 Bohatý Jan Slovan Praha C 7915 30 Kč
PGP7858 Dlouhá Marta SK Praga C 1886930 30 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 30 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 30 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 30 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 2112761 30 Kč
0180001 Králová Lucie 018 - Demogorgoni 2143372 30 Kč
KPY5850 Trdá Iva SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 30 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 30 Kč
SOB7550 Němcová Barbora SOBSA C 53025 30 Kč
0190001 Tučný Jan 019 - Tučňáci OB 2131195 30 Kč
DKP8705 Prouza Jaromír Oddíl OB Kotlářka C 49866 30 Kč
0210001 Ščehovičová Zuzana 021 - Nomad zapůjčit 30 Kč
FSP7550 Bartoňová Terezie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 30 Kč
DLP0652 Šebánková Alžběta OOB TJ Dukla Praha C 2419977 30 Kč
SPC8853 Vosecká Veronika SPORTICUS team C 8660565 30 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 30 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418756 30 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 30 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 8149880 30 Kč
MFP6050 Hlaváčová Jarka Matfyz Praha C 2081364 30 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 30 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C 2108884 30 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 30 Kč
0270001 Škoch Jan 027 - Neregistrovaný klub 2102695 30 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga C 2102851 30 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656734 30 Kč
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 8226377 30 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 30 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 30 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2125369 30 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 30 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2060268 30 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 30 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 2801019 30 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 30 Kč
PGP0454 Řeháková Ludmila SK Praga C 30 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 30 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2092367 30 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha C 682643 30 Kč
PGP8400 Doležal Jan SK Praga C 53008 30 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 30 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 30 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 30 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 30 Kč
0360001 Beranova Jana 036 - Wss 2135167 30 Kč
JHB8952 Nesrovnalová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 30 Kč
JHB8305 Nesrovnal Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4630 30 Kč
DLP0701 Weiss Hugo OOB TJ Dukla Praha C 30 Kč
0410001 Píšová jitka 041 - neregistrovaná 2035170 30 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga B 8516919 30 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 30 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha B 7208207 30 Kč
TAP0655 Sotonová Šárka KOB Tretra Praha C 2420031 30 Kč
3.10 km
(69)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 20 Kč
DKP1553 Balgová Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2039213 20 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 20 Kč
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 20 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. B 8116754 20 Kč
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 20 Kč
TAP1200 Petráň Lukáš KOB Tretra Praha C 301359 20 Kč
CEP0600 Brabec Vojtěch Čepíci 2148153 20 Kč
CEP0800 Brabec Matěj Čepíci 2148187 20 Kč
CEP7950 Vrbová Kateřina Čepíci 2148231 20 Kč
TAP1003 Motyčka Michael KOB Tretra Praha C 2141927 20 Kč
DLP1006 Vyskočil Vít OOB TJ Dukla Praha C 2419995 20 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 20 Kč
0110001 Barbora Adámková 011 - DKP 897371 20 Kč
0110002 Šimon Adámek 011 - DKP dodáme na prezentaci 20 Kč
0120002 Hana Kárníková 012 - KNC zapůjčit 20 Kč
SLA0801 Grisa Filip SKOB Slaný C 2109682 20 Kč
SLA0900 Grisa Dominik SKOB Slaný C 2109683 20 Kč
SLA1053 Hrstková Eliška SKOB Slaný C 2109680 20 Kč
HCE1101 Kučera Jakub TJ Hostivice C 2148139 20 Kč
PDY0451 Píšová Zuzana Běhej Poděbrady C 2120067 20 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda B 2143338 20 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 20 Kč
ODV7702 Berný Jan TJ Aero Odolena Voda C 52117 20 Kč
ODV7703 Dudl Jan TJ Aero Odolena Voda C 2134286 20 Kč
ODV0600 Dudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C 52887 20 Kč
ODV0854 Dudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C 52891 20 Kč
ODV1001 Koukal Jan TJ Aero Odolena Voda C 2148154 20 Kč
TAP1104 Bednařík Vojtěch KOB Tretra Praha C 8662341 20 Kč
ODV0856 Syblíková Rozálie TJ Aero Odolena Voda C 2419987 20 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 20 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 20 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 20 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 49889 20 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 20 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2125315 20 Kč
0200001 Sedlackova Lucie 020 - Cvrcek zapůjčit 20 Kč
0200002 Pulpan František 020 - Cvrcek zapůjčit 20 Kč
0200003 Pulpanova Jolana 020 - Cvrcek zapůjčit 20 Kč
0220001 zelenka filip 022 - dolni pocernice zapůjčit 20 Kč
0220002 zelenkova eva 022 - dolni pocernice zapůjčit 20 Kč
0220003 zelenkova anna 022 - dolni pocernice zapůjčit 20 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 20 Kč
TUV7650 Procházková Lenka SOK TJ Turnov C 20 Kč
0250001 Pěkná Gabriela 025 - xx zapůjčit 20 Kč
0250002 Nemcsoková Kateřina 025 - xx zapůjčit 20 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 20 Kč
0270002 Týfová Radka 027 - Neregistrovaný klub zapůjčit 20 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656720 20 Kč
EKP8950 Malíková Stanislava VŠTJ Ekonom Praha C 2124747 20 Kč
PGP1151 Súkupová Sára SK Praga C 2144052 20 Kč
DKP1005 Brandejs Hynek Oddíl OB Kotlářka C 2095973 20 Kč
DKP7503 Brandejs Jan Oddíl OB Kotlářka C 2095971 20 Kč
TAP1007 Novák Denis KOB Tretra Praha C 2419983 20 Kč
PGP1201 Veselý Vilém SK Praga C 2088156 20 Kč
PDY7300 Nedoma David Běhej Poděbrady C 2127609 20 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB Tretra Praha C 09434 20 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 20 Kč
0340001 Benešová Marika 034 - xxxx 2103782 20 Kč
0350001 Vaňková Martina 035 - SK Skivelo neslyšících Olomouc zapůjčit 20 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka B 7208080 20 Kč
0370001 Šnejdar Ondřej 037 - nečlen 2001953 20 Kč
PGP0806 Šnejdar Martin SK Praga C 2420046 20 Kč
PGP1202 Doležel Adam SK Praga C zapůjčit 20 Kč
0390001 Oravcová Terézia 039 - (SVK) Začiatočník zapůjčit 20 Kč
0420001 Vosecká Hana 042 - Joskatel 7210120 20 Kč
TAP0912 Hrdý Kryštof KOB Tretra Praha C 2148203 20 Kč
TAP0909 Kamenický Pavel KOB Tretra Praha C 2080913 20 Kč
TAP0914 Sotona Filip KOB Tretra Praha C 20 Kč
2.00 km
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA1051 Tejkalová Aneta OOB Spartak Adamov C 2134259 20 Kč
SCP1351 Tesařová Frida OK Sparta Praha C 2127559 20 Kč
0130001 Kučera Martin 013 - HCE 1417246 20 Kč
CEP1500 Černý Vít Čepíci C 8667976 20 Kč
CEP1302 Černý Ota Čepíci C 8667968 20 Kč
0170001 Čermákova Emílie 017 - Trasa E 7003028 20 Kč
0180002 Králová Nela 018 - Demogorgoni zapůjčit 20 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 20 Kč
TAP0807 Tejkl Štěpán KOB Tretra Praha C 8090146 20 Kč
PGP1352 Súkupová Anita SK Praga C 2419862 20 Kč
0300001 Szonda Karolina 030 - ZŠ Lyčkovo náměstí zapůjčit 20 Kč
SCP1650 Šístková Šárka OK Sparta Praha C 515102 20 Kč
0320001 Janošová Natálie 032 - XXX zapůjčit 20 Kč
0320002 Janoš David 032 - XXX zapůjčit 20 Kč
0300002 Dan Szonda 030 - ZŠ Lyčkovo náměstí zapůjčit 20 Kč
PDY1000 Nedoma Oliver Běhej Poděbrady C 2144101 20 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 20 Kč
0370002 Šnejdarová Miroslava 037 - nečlen zapůjčit 20 Kč
TAP1105 Kamenický Karel KOB Tretra Praha C 2134256 20 Kč
celkem přihlášených: 354, vklad: 12180 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.