Přihlášky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji

Datum:
21.08.2020
Místo konání:
Malá Skála
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1350
Náhradníků: 250
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC1054 Dvorská Veronika K.O.B. Choceň C 7502000 350 Kč
LPU1052 Froschová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 7210076 350 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 8088388 350 Kč
TBM1054 Tomíčková Eliška KOS TJ Tesla Brno C 7300558 350 Kč
TBM1055 Šímová Julie KOS TJ Tesla Brno C 446329 350 Kč
TJP1051 Pavlů Marie TJ Sokol Troja C 246874 350 Kč
SHK1155 Macháčková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2141921 350 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 9142 350 Kč
SHK1050 Jedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 1008173 350 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 350 Kč
VRL1053 Nová Klára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 350 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 0008112770 350 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 0000771771 350 Kč
OPI0951 Sobotková Lada Orientační sporty Písek C 2064782 350 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 350 Kč
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143349 350 Kč
LTU1150 Vaňátková Thea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2144168 350 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 350 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN1260 Voráčková Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 350 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403062 350 Kč
TUR1262 Holasová Ema OOB TJ Turnov C zapůjčit 500 Kč
TTR1151 Dosbabová Magdaléna OOB Třebíč C 350 Kč
TBM1358 Doušková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2087676 350 Kč
TBM1364 Tomíčková Ivana KOS TJ Tesla Brno C 52537 350 Kč
TBM1452 Šímová Klaudie KOS TJ Tesla Brno C 553446 350 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 350 Kč
ROU1251 Hejcmanová Amálie SKOB Roudnice nad Labem C 350 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 51747 350 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha C 52266 350 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 350 Kč
SLA1151 Václavíková Anna SKOB Slaný C 0002109686 350 Kč
TJN1156 Oravcová Amálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408043 350 Kč
17S1150 Schwarzová Katarína (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 7080080 350 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 350 Kč
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 350 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 350 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 2095926 350 Kč
TUR0860 Nováková Barborka OOB TJ Turnov C 2104592 350 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 350 Kč
TUR0854 Krejzová Markéta OOB TJ Turnov C 1403063 350 Kč
TUR0852 Zlatušková Sofie OOB TJ Turnov C zapůjčit 500 Kč
TTR0851 Dosbabová Veronika OOB Třebíč C 350 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 8077877 350 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno B 8180908 350 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové B 2035704 350 Kč
43S0851 Vorlíčková Lucka (SVK) Športový klub Sandberg 2049981 350 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno C 8670789 350 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga C 2143361 350 Kč
TBM0989 Kotecká Marie Anna KOS TJ Tesla Brno C 440698 350 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 2113479 350 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 2134362 350 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové B 9665 350 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem B 8662284 350 Kč
ROU0851 Krátká Linda SKOB Roudnice nad Labem C 2134252 350 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 8253 350 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 350 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 350 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2096243 350 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7201198 350 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice B 2060292 350 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226375 350 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 350 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 2144105 350 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 350 Kč
SLA0851 Václavíková Amálie SKOB Slaný B 0002109678 350 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 2088819 350 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078479 350 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 350 Kč
TJN0855 Podoubská Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111782 350 Kč
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 350 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 2073705 350 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 0008071009 350 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 0002114998 350 Kč
17S0950 Schwarzová Martina (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 2112736 350 Kč
DKL0850 Chudobová Eliška KOB Kladno B 2148141 350 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 350 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov B 2120062 350 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 350 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 350 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 350 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 350 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8116716 350 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov B 2106741 350 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 1418757 350 Kč
TUR0658 Sklenářová Zuzana OOB TJ Turnov C 2106729 350 Kč
TTR0651 Dosbabová Mariana OOB Třebíč C 2011822 350 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 350 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8663207 350 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno A 8667955 350 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 350 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové A 8660553 350 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 8123459 350 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové B 8033203 350 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga B 2143358 350 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 8660536 350 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 8414128 350 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 2127896 350 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka B 7208080 350 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 350 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 8518314 350 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8517331 350 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 350 Kč
VTA0651 Přílepková Radka SC vebr-sport B 7210078 350 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 350 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 2095948 350 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 350 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. B 8116754 350 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2102568 350 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8667977 350 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga A 2099524 350 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2111781 350 Kč
RIC0657 Vláčilová Anna OB Říčany C 52857 350 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 0008101007 350 Kč
DKL0752 Drašarová Magdaléna KOB Kladno C 2000567 350 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 350 Kč
TUV0651 Vařeková Anna SOK TJ Turnov C 411346 350 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary B 7202879 350 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 8654902 700 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice A 8226331 700 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 700 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8414120 700 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 8660575 700 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 700 Kč
43S0551 Vorlíčková Martina (SVK) Športový klub Sandberg 2049985 700 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 8007192 700 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 7210231 700 Kč
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 8656743 700 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 8667978 700 Kč
PGP0556 Gemperlová Eliška SK Praga B 8226321 700 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8516925 700 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 8116745 700 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem A 8517325 700 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka B 2148090 700 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha A 8149886 700 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha B 2021833 700 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 8033251 700 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport A 7208086 700 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 8629751 700 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 700 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 700 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033294 700 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1400428 700 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 700 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 700 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662749 700 Kč
RIC0457 Vláčilová Barbora OB Říčany C 52859 700 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 700 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 700 Kč
DKL0551 Kadlecová Marie KOB Kladno C 49644 700 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 700 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078475 700 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 700 Kč
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 8109309 700 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 700 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 700 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 8109308 700 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 8670795 700 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 8656514 700 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8013925 700 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 700 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 8670788 700 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové A 7210923 700 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 700 Kč
STE0352 Juřáková Karolína SK SKI-OB Šternberk C 2143401 700 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 700 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 700 Kč
43S0251 Patassiová Michaela (SVK) Športový klub Sandberg 8670509 700 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga B 8667539 700 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8656623 700 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 7206547 700 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 8670496 700 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 700 Kč
47S0250 Miklušová Tamara (SVK) TJ Rapid Bratislava A 8434822 700 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8660572 700 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka A 2103705 700 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga A 8226361 700 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 700 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport A 7208091 700 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7208078 700 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek B 8648555 700 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 700 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8226439 700 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659384 700 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660394 700 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 700 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín B 0008242002 700 Kč
BZP0350 Jirkovská Kateřina Báječné ženy v orientačním běhu 206417 700 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8004346 700 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 8680601 700 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 700 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc A 8660531 700 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 8680365 700 Kč
DKL0251 Rousová Lucie KOB Kladno B 8667952 700 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 8660595 700 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga B 1418751 700 Kč
0130001 Jirkovská Kateřina 013 - Báječné ženy v běhu 206417 700 Kč
VPM0353 Řeháková Gabriela KOS Slavia Plzeň B 7202893 700 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň B 8320290 700 Kč
18D0151 Leonhardt Charlotte (GER) Post SV Dresden 8030401 700 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 700 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 700 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy B 7205007 700 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové C 8662722 700 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 700 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 8033223 700 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové R 8656672 700 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 700 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 8654888 700 Kč
VTA0055 Karbusová Kateřina SC vebr-sport B 2116188 700 Kč
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport B 682635 700 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 700 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 700 Kč
TJN0157 Janečková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111794 700 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662288 700 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659403 700 Kč
23P0151 Olszanka Gabriela (POL) OK!Sport Warszawa 8220701 700 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec B 2035745 700 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec A 7204974 700 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660383 700 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno B 49640 700 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 700 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga C 7207774 700 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8659387 700 Kč
31D0051 Vogt Felicitas (GER) SV Lengefeld 8606494 700 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
18D9750 Müller Dorothea (GER) Post SV Dresden 8606417 700 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov R 1210495 700 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice E 8116683 700 Kč
KAM9354 Landovská Petra OK Kamenice E 8271093 700 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice C 8051795 700 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8005907 700 Kč
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 7200361 700 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 700 Kč
PHK8569 Šímová Jana OK 99 Hradec Králové R 553442 700 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga E 8656705 700 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 8450007 700 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 700 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 700 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové C 8656694 700 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 8663209 700 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 0 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 8656667 700 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 7000412 700 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660599 700 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 700 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 700 Kč
19P9350 Pachnik Małgorzata (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 8110693 700 Kč
23P8951 Ślusarczyk Katarzyna (POL) OK!Sport Warszawa 8636522 700 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 700 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno E 8660420 700 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 8660906 700 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka C 8116676 700 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 2102777 700 Kč
33D9550 Nieke Patricia (GER) USV TU Dresden 2 1210495 700 Kč
33D9651 Winkler Leonore (GER) USV TU Dresden 2 700 Kč
33D9650 Pottkamp Charlotte (GER) USV TU Dresden 2 9080057 700 Kč
0090002 Simkovics Anna 009 - (AUT) OLC Wienerwald 8291193 700 Kč
18D9350 Nieke Corinna (GER) Post SV Dresden 8052893 700 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň C 8425544 700 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň C 8629753 700 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice C 2070818 700 Kč
LPU8752 Losmanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 515136 700 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 700 Kč
KAM9454 Zavadilová Barbora OK Kamenice C 8226366 700 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 700 Kč
43S9051 Kotrlová Katarína (SVK) Športový klub Sandberg 8004608 700 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 8125988 700 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 700 Kč
PHK8150 Hepnerová Martina OK 99 Hradec Králové C 8656708 700 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8060505 700 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 700 Kč
DKP8550 Tučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 700 Kč
DKP8660 Ryantová Jana Oddíl OB Kotlářka C 7260030 700 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 700 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 700 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 700 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 700 Kč
VRL9252 Doležalová Radka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8960 700 Kč
2HD8650 Rickmeyer Tina (GER) Angy OL 8028926 700 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 8197 700 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 700 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 700 Kč
CHA9850 Knížková Šárka OK Chrastava C 8659402 700 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 8033234 700 Kč
23P8952 Górska Kinga (POL) OK!Sport Warszawa 2034196 700 Kč
ZBM9459 Molnárová Monika SK Žabovřesky Brno C 8122122 700 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno C 8660446 700 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 700 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655484 700 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko C 2111809 700 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 0008107998 700 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 700 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 700 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 700 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín C 2091555 700 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 8109301 700 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové C 2075609 700 Kč
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 8100025 700 Kč
PHK7250 Metelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 434591 700 Kč
SHK9753 Langrová Anna OK Slavia Hradec Králové C 331166 700 Kč
SHK8256 Doležalová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 9148 700 Kč
PGP9053 Kafková Dominika SK Praga C 7300087 700 Kč
86S8950 Vríčanová Janka (SVK) Slávia ZU Žilina 8012047 700 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 700 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 8008455 700 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 700 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 700 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 700 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033284 700 Kč
17S1452 Nemcova Erika (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 416753 700 Kč
CHA8850 Ježková Barbora OK Chrastava C 8004126 700 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Mladá Boleslav C 49973 700 Kč
23P8500 Drągowska Malwina (POL) OK!Sport Warszawa 8033244 700 Kč
SJI9056 Řezníčková Tereza OK Jihlava C 2042543 700 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656720 700 Kč
23P8751 Kocińska Agnieszka (POL) OK!Sport Warszawa 2034192 700 Kč
PGP9256 Neumannová Kateřina SK Praga C 8667999 700 Kč
TJN9750 Žuchová Daniela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020749 700 Kč
TJN9352 Žuchová Nikola OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232503 700 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec C 8659388 700 Kč
SJC8551 Srpová Zuzana Sportcentrum Jičín C 0000009969 700 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 0008008759 700 Kč
VSP8151 Neuhäuserová Ladislava USK Praha C 5641 700 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 7522295 700 Kč
SZP8750 Chmelíková Tereza TJ Slovan Praha Zdravotník C 232330 700 Kč
PGP9956 Kopecká Johana SK Praga C 2021848 700 Kč
SJI8956 Kafková Tereza OK Jihlava C 52335 700 Kč
0160001 Honzáková Kateřina 016 - DKP 8648616 700 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC9952 Kleiberová Eliška K.O.B. Choceň C 2132920 700 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 700 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 8013926 700 Kč
LIT9051 Vojáčková Šárka KOB Litvínov C 8105 700 Kč
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2106732 700 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 700 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8113 700 Kč
JIL9451 Hájková Daniela OK Jilemnice C 405969 700 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 700 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 700 Kč
PHK8650 Veselá Jana OK 99 Hradec Králové C 7772 700 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 700 Kč
VTA9951 Svobodová Jana SC vebr-sport C 682657 700 Kč
AOP9351 Sklenářová Dorothea Orientační Běh Opava C 352326 700 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 700 Kč
CET8252 Balcarová Kateřina TJ Loko Česká Třebová C 0002060205 700 Kč
VRL8751 Gašpariková Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 700 Kč
VRL7651 Fikar Stránská Linda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2011837 700 Kč
21P8750 Puternicka Joanna (POL) Orientop Wrocław 9870922 700 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 700 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 51203 700 Kč
CHA9651 Vejstrková Martina OK Chrastava C 8194 700 Kč
23P8852 Kufel Agata (POL) OK!Sport Warszawa 700 Kč
STH8852 Vejrová Iva SK Studenec C 8656522 700 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 8033289 700 Kč
17S9250 Ščehovičová Zuzana (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 305982 700 Kč
0070001 Miturová Barbora 007 - MLOK Mariánské Lázně(2) 52784 700 Kč
0020004 Zámečníková Lenka 002 - Zámečníci zapůjčit 850 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 700 Kč
RUM7651 Babická Zuzana ZOOB Rumburk 4641701 700 Kč
31D9050 Walther Tina (GER) SV Lengefeld 1013014 700 Kč
SJC8761 Žaloudková Petra Sportcentrum Jičín C 7878000 700 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201331 700 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 700 Kč
18D8451 Bader Anne (GER) Post SV Dresden 8404290 700 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 8100973 700 Kč
TTR8152 Dosbabová Magda OOB Třebíč C 2144047 700 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 700 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 700 Kč
MLA8250 Placková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 8033229 700 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 700 Kč
DKP8159 Chládková Petra Oddíl OB Kotlářka C 420446 700 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8660535 700 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8116737 700 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 700 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 2102550 700 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 700 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 700 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 700 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654901 700 Kč
KPY8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2148140 700 Kč
KPY7950 Jirásková Pavla SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 416330 700 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 8033227 700 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 700 Kč
OOP8252 Hudečková Petra TJ Opava C 232358 700 Kč
ZBM8379 Křístková Veronika SK Žabovřesky Brno C 52865 700 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 700 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 700 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 0008008017 700 Kč
ZBM8282 Mesiarkinová Kamila SK Žabovřesky Brno C 7200319 700 Kč
0040002 Tomíčková Dana 004 - ESOX ODEI 8518312 700 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 700 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 700 Kč
LTU7852 Čapková Eva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9201756 700 Kč
LTU8250 Brožová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 700 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 700 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 7778952 700 Kč
SVS8250 Barvíková Dana Orientklub Vsetín C 330696 700 Kč
DLP8350 Kopecká Šárka Matesová OOB TJ Dukla Praha C 700 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 700 Kč
(69)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 700 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 700 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 700 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 2127629 700 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 700 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 700 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 700 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 8670748 700 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 700 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8007659 700 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 700 Kč
43S7651 Vorlíčková Barbora (SVK) Športový klub Sandberg 2049984 700 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 1413977 700 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 700 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8149893 700 Kč
TBM7856 Kotecká Michaela KOS TJ Tesla Brno C 9001060 700 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 700 Kč
MFP7753 Pavlů Lenka Matfyz Praha C 246877 700 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 8115113 700 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 700 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 700 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 700 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 700 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 700 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 1413332 700 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 700 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 8660534 700 Kč
DKP7857 Mrázková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8206 700 Kč
SHK7652 Jakubská Naďa OK Slavia Hradec Králové C 700 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 700 Kč
PHK7651 Příkazská Petra OK 99 Hradec Králové C 2102589 700 Kč
VSP7653 Jirásková Markéta USK Praha C 9101188 700 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 700 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 700 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 8033206 700 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 700 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 700 Kč
BZP7250 Jirkovská Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 434805 700 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 700 Kč
PGP7858 Dlouhá Marta SK Praga C 1886930 700 Kč
VLI7757 Habánová Anna Slavia Liberec orienteering C 7207861 700 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 700 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 700 Kč
VRL7553 Schmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8975 700 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 700 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 700 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 700 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 700 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 700 Kč
RIC7757 Vláčilová Kateřina OB Říčany C 9943 700 Kč
TJN7650 Pavlova Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073667 700 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 700 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 700 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 700 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 700 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 0008113000 700 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 0000009979 700 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 700 Kč
SBR7750 Sklenářová Dita SKOB Bruntál C 8648636 700 Kč
DKL7750 Drašarová Dana KOB Kladno C 2039819 700 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8226322 700 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 700 Kč
LTU7854 Kotyková Libuše OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108882 700 Kč
TUV7950 Nováková Zuzana SOK TJ Turnov C 2126344 700 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 23770 700 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 700 Kč
TJN7654 Kobrlová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4124 700 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 700 Kč
TBM7664 Jelínková Irena KOS TJ Tesla Brno C 8680408 700 Kč
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
18D6850 Sihver Wiebke (GER) Post SV Dresden 8130668 700 Kč
1QD7250 Zschaeckel Daniela (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 90051722 700 Kč
JIL7258 Janovská Věra OK Jilemnice C 2127634 700 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8667996 700 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 700 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 700 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 700 Kč
17S1402 Bialekova Martina (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 7201767 700 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 700 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 700 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 8028882 700 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 700 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 700 Kč
MFP7550 Nyklová Helena Matfyz Praha C 51872 700 Kč
PGP7254 Dvořáková Ivana SK Praga C 2148227 700 Kč
47S7350 Miklušová Dagmar (SVK) TJ Rapid Bratislava 8123457 700 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 700 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2075666 700 Kč
47S7450 Schenková Katarína (SVK) TJ Rapid Bratislava 307438 700 Kč
ROU7450 Hejcmanová Pavla SKOB Roudnice nad Labem C 700 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 700 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 2103755 700 Kč
DKP7054 Škáchová Petra Oddíl OB Kotlářka C 7201760 700 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 700 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 700 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 700 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 700 Kč
VLI7456 Burešová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7210304 700 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 700 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 700 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 700 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 700 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8149885 700 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 700 Kč
JEN7556 Menclová Jana OB Jenišovice C 7789 700 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 700 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 700 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 700 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 700 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 700 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 0000009722 700 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 700 Kč
SLA7353 Raymond-Bertrandová Jana SKOB Slaný C 0002109689 700 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 700 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 700 Kč
0020001 Zámečníková Jitka 002 - Zámečníci 2103763 700 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 700 Kč
TJN6953 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070806 700 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 700 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670830 700 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 700 Kč
SJC7550 Pešková Renata Sportcentrum Jičín C 0002115014 700 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 700 Kč
0010002 Křivdová Lenka 001 - Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 8655490 700 Kč
OPI7401 Sobotková Lenka Orientační sporty Písek C 2091538 700 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 700 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 700 Kč
DKL7252 Jandová Kateřina KOB Kladno C 7207773 700 Kč
TUV7252 Gibbonsová Jitka SOK TJ Turnov C 2126365 700 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 700 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 700 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 700 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 700 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 700 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 700 Kč
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 700 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 700 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 700 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8648581 700 Kč
18D6650 Müller Anke (GER) Post SV Dresden 8606498 700 Kč
1QD6750 Leonhardt Annette (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 700 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 8040766 700 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 2096128 700 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 700 Kč
KAM6650 Šafková Petra OK Kamenice C 51278 700 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 700 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 700 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 700 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 700 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 700 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 700 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 700 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 700 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 700 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 700 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 700 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 700 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 7000809 700 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 700 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 700 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 700 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 700 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 700 Kč
71D6900 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 8190769 700 Kč
71D6250 Leideck Heike (GER) USV TU Dresden 620713 700 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 700 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 2112733 700 Kč
TJN6852 Mašínová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056303 700 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 700 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 700 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 2011817 700 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 700 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 700 Kč
DKL7054 Vítková Marie KOB Kladno C 2800302 700 Kč
DKL7053 Postolková Monika KOB Kladno C 2042542 700 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 700 Kč
33D9751 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 2 690719 700 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 700 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 206478 700 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 700 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 7209436 700 Kč
PGP7053 Šejnová Magdalena SK Praga C 2129235 700 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 700 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 700 Kč
AOP6751 Hadačová Gabriela Orientační Běh Opava C 682679 700 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 700 Kč
LPU6555 Francová Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 700 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 700 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 700 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 700 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 7001407 700 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 7009782 700 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 700 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 700 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 700 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 682110 700 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 700 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 8656680 700 Kč
23P6250 Drągowska Marzena (POL) OK!Sport Warszawa 887229 700 Kč
23P6550 Bargiel Beata (POL) OK!Sport Warszawa 2086530 700 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 700 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 700 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 700 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 700 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 700 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 700 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 550 Kč
82D5950 Kretzschmar Ute (GER) OLV Weimar 901508 550 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 550 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 550 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 550 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 550 Kč
MFP6050 Hlaváčová Jarka Matfyz Praha C 2081364 550 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 550 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 550 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 550 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 8648580 550 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 550 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 550 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 550 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 550 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8101105 550 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 550 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 550 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 550 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2092434 550 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 550 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 550 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 550 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 550 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 550 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 550 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 550 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 550 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 550 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 550 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 550 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 550 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 550 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 550 Kč
ASU5350 Štáblová Jitka Magnus Orienteering C 52557 550 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 550 Kč
18D4850 Bader Hilde (GER) Post SV Dresden 8022407 550 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 09620 550 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 8680418 550 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 550 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 887906 550 Kč
11G4950 Rosen Miriam (GBR) GB MTBO squad 8640466 550 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 550 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 550 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 8200025 550 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 550 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 550 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8109 350 Kč
TUR1204 Zakouřil František OOB TJ Turnov C 51238 350 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 2129231 350 Kč
PHK1201 Pompach Tobiáš OK 99 Hradec Králové C 9433 350 Kč
DKP1202 Mrázek Václav Oddíl OB Kotlářka C 350 Kč
SHK1202 Macháček Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2141929 350 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09000 350 Kč
TJN1105 Novotný Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416846 350 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 350 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 0008226418 350 Kč
KRN1200 Peths Sebastian KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 350 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 350 Kč
DKL1101 Lukavský Vít KOB Kladno C 2127553 350 Kč
DKL1102 Chudoba Jiří KOB Kladno C 49643 350 Kč
TUV1000 Lazar Matyáš SOK TJ Turnov C 2126360 350 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň C 2134304 350 Kč
18D1100 Bader Gustav (GER) Post SV Dresden 1853 350 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 8109408 350 Kč
TUR1011 Bégoc Dany OOB TJ Turnov C 4616807 350 Kč
TUR1301 Žemlík Leonard OOB TJ Turnov zapůjčit 500 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 7204525 350 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 350 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 350 Kč
TBM1213 Šíma Filip KOS TJ Tesla Brno C 446328 350 Kč
TBM1124 Kotecký Jáchym KOS TJ Tesla Brno C 52691 350 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 350 Kč
VLI1000 Přinda Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 49967 350 Kč
SHK1005 Lukeš Josef OK Slavia Hradec Králové C 2141922 350 Kč
SHK1004 Košťál Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2148060 350 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424648 350 Kč
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 4402233 350 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 350 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 350 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4663 350 Kč
MLA1200 Placek Nikolas MLOK Mariánské Lázně C 888609 350 Kč
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín C 0002115002 350 Kč
TRI1001 Škoda Matěj TJ TŽ Třinec C 8651 350 Kč
LTU1000 Retka Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 350 Kč
LTU1101 Brož Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108872 350 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 8226353 350 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0811 Karásek Vojtěch OOB TJ Turnov zapůjčit 500 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov C 1403060 350 Kč
TUR0912 Louda Matyáš OOB TJ Turnov C 2144118 350 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov C 2119202 350 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 8208112 350 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 8058058 350 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 350 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno B 7080127 350 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno B 2122243 350 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 2108898 350 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 2113356 350 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 350 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 350 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering B 8518320 350 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 350 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 350 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2134345 350 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové B 2113079 350 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 350 Kč
SHK0811 Macháček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2141903 350 Kč
JEN0902 Kutek Matěj OB Jenišovice C 2113046 350 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 350 Kč
VRL0902 John Martin OOS TJ Spartak Vrchlabí C 350 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně C 1421927 350 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2088176 350 Kč
TJN0814 Oravec Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111800 350 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka B 2085640 350 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín B 0002115010 350 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 0008654389 350 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 0008109334 350 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 0002115011 350 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 350 Kč
DKL0903 Drašar Jakub KOB Kladno C 2000595 350 Kč
DKL0800 Janda Šimon KOB Kladno C 2111751 350 Kč
LTU0801 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2143370 350 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103286 350 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2133881 350 Kč
LTU0903 Brož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 350 Kč
LTU0802 Kotyk Šimon OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 350 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8109319 350 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 350 Kč
TUR0707 Mizera Jan OOB TJ Turnov C 2144117 350 Kč
TUR0703 Zajger David OOB TJ Turnov C 2134323 350 Kč
TUR0702 Šálek Richard OOB TJ Turnov C 1403058 350 Kč
TUR0711 Tomášek Prokop OOB TJ Turnov B 8226402 350 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8662367 350 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy B 8116777 350 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 350 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno B 8000710 350 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno A 8660548 350 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 8663178 350 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 350 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 350 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 8662278 350 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem B 8662370 350 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 8226302 350 Kč
ROU0704 Hejcman Jaroslav SKOB Roudnice nad Labem C 350 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering B 2420020 350 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 350 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 8663117 350 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 8004347 350 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 8028854 350 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering B 8033275 350 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 8109353 350 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2104596 350 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655464 350 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 0008660514 350 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering B 8045083 350 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 350 Kč
SLA0601 Václavík Martin SKOB Slaný B 0002099522 350 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 350 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 350 Kč
KNC0803 Besta Radek Sokol Kostelec n. Č. l. C 224868 350 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 0002114992 350 Kč
MFP0700 Pavlů Jakub Matfyz Praha C 1417136 350 Kč
MFP0701 Pavlů Matěj Matfyz Praha C 1418769 350 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun B 7300274 350 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 8519565 350 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2103289 350 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662709 350 Kč
LTU0703 Hrůza Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 350 Kč
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 8226370 700 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 8654918 700 Kč
43S0402 Kukurugya Šimon (SVK) Športový klub Sandberg 2049991 700 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 700 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 8222007 700 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 8061489 700 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8180018 700 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 700 Kč
ROU0503 Krátký Štěpán SKOB Roudnice nad Labem B 2143364 700 Kč
ROU0504 Hejcman Jan SKOB Roudnice nad Labem C 700 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové A 8667962 700 Kč
PHK0405 Málek David OK 99 Hradec Králové 8000239 700 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 700 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 700 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 700 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 700 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8656645 700 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 8670470 700 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7207030 700 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 8109386 700 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 8116795 700 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha B 8151968 700 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport B 7210074 700 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 700 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 700 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 8659397 700 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 700 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 700 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 8667507 700 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 700 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 700 Kč
SBR0501 Vlach Timothy SKOB Bruntál C 2075674 700 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011898 700 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662734 700 Kč
LTU0403 Kerhát David OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2141913 700 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 700 Kč
LTU0502 Kotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 700 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník A 8061505 700 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 8656715 700 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 700 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 700 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 700 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice A 8680302 700 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 700 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 8090134 700 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080826 700 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 8116741 700 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 8020122 700 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka A 8226408 700 Kč
47S0201 Schenk Michal (SVK) TJ Rapid Bratislava 8170817 700 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka A 8654883 700 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 8656641 700 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové A 8670458 700 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 700 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 700 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 700 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 700 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662740 700 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 700 Kč
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc B 8116830 700 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 700 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 8656580 700 Kč
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 2064779 700 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648630 700 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8648549 700 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 700 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8109419 700 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9496 700 Kč
0170002 Novota Lukáš Mário 017 - (SVK) ATU Košice 8017117 700 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 8656615 700 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 8334332 700 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 8656513 700 Kč
KAM0113 Janda Ondřej OK Kamenice A 8663176 700 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 700 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 700 Kč
43S0103 Kukurugya Matej (SVK) Športový klub Sandberg 2049990 700 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 8666867 700 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 8080816 700 Kč
PHK0007 Galbavý Matěj OK 99 Hradec Králové B 2059764 700 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga B 8516919 700 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 8663181 700 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045201 700 Kč
STH0105 Paleček Ondřej SK Studenec A 8656505 700 Kč
STH0106 Dostál Jakub SK Studenec B 8670450 700 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc C 52733 700 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno B 2080903 700 Kč
HOB0001 Hanuš Jaroslav SK OB Horní Benešov C 436928 700 Kč
DKL0100 Postolka Jonáš KOB Kladno C 2800297 700 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 8322332 700 Kč
31D0100 Vogt Moritz (GER) SV Lengefeld 8606495 700 Kč
LLI0000 David Tomáš LOK-o Liberec C 2118932 700 Kč
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň C 8053577 700 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 700 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656603 700 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 700 Kč
18D8201 Bader Leif (GER) Post SV Dresden 8211110 700 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice R 8656620 700 Kč
18D9001 Kretzschmar Matthias (GER) Post SV Dresden 8606439 700 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 700 Kč
TUR9504 Döllgast Moritz OOB TJ Turnov C 1180295 700 Kč
TUR8407 Neumann Josef OOB TJ Turnov C 8606459 700 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice E 8656521 700 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 8654886 700 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 700 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 700 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8270982 700 Kč
33D8402 Neumann Josef (GER) USV TU Dresden 2 1984123 700 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 700 Kč
DOK9602 Fürst Matouš OK Doksy R 8651739 700 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové R 8656633 700 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 700 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2059757 700 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 700 Kč
19P9100 Pachnik Wojciech (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 504407 700 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 700 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 700 Kč
LCE9300 Chloupek Adam OOB TJ Slovan Luhačovice E 8660447 700 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 700 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 8663123 700 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 700 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 700 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 7300181 700 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 700 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 700 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 8660474 700 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 8659382 700 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 8660510 700 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering C 500290 700 Kč
33D9201 Flechsig Florian (GER) USV TU Dresden 2 1972767 700 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8303050 700 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8028868 700 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 700 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 8660442 700 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 700 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno C 8660427 700 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno E 8651709 700 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0007717777 700 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 700 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga R 8644884 700 Kč
33D9601 Grätsch Markus (GER) USV TU Dresden 2 8606455 700 Kč
33D8600 Leideck Karsten (GER) USV TU Dresden 2 1986035 700 Kč
33D8500 Kundisch Wieland (GER) USV TU Dresden 2 1985456 700 Kč
33D9901 Klein Cedrik (GER) USV TU Dresden 2 8606499 700 Kč
0090001 Simkovics Erik 009 - (AUT) OLC Wienerwald 8460846 700 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast C 899165 700 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy C 8657100 700 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška C 8010192 700 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 7200365 700 Kč
31D9900 Bräuer Dennis (GER) SV Lengefeld 8606440 700 Kč
0200001 Krajčík Michal 020 - (SVK) ATU Košice 8656741 700 Kč
(72)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 700 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8654896 700 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 700 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8141421 700 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 700 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 700 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice C 8680382 700 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 700 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8007835 700 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 700 Kč
43S8900 Kubina Filip (SVK) Športový klub Sandberg 8656707 700 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8670463 700 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 700 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8648562 700 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 700 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 700 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 700 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 700 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 700 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 700 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 8516425 700 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 700 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8518311 700 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 8662366 700 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 8662676 700 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 700 Kč
AOP9200 Šulc Václav Orientační Běh Opava C 49474 700 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 700 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 8151151 700 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 700 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 700 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 8014563 700 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 8028885 700 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 700 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 8000235 700 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 700 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 700 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8028807 700 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 700 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 2070852 700 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 700 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec A 8656716 700 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 0 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 8659416 700 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec C 8656608 700 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 700 Kč
TJN9104 Kazda Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660406 700 Kč
23P0000 Cwalina Karol (POL) OK!Sport Warszawa 1418714 700 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680399 700 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8116812 700 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662742 700 Kč
ZBM8607 Šrubař Michal SK Žabovřesky Brno C 8002099 700 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 700 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 700 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 700 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 8680311 700 Kč
NPA7701 Novák Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7200594 700 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 7210092 700 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 0008008014 700 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 0008003099 700 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 0002053542 700 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 0007654324 700 Kč
PVP8900 Neumann Tomáš VSK Přírodní vědy Praha C 331313 700 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 700 Kč
PVP9400 Neumann Vojtěch VSK Přírodní vědy Praha C 8667979 700 Kč
1VD8100 Härtelt Daniel (GER) SG Zittau Süd 8120051 700 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662680 700 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7205561 700 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 700 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín A 8499900 700 Kč
0140001 Herman Jan 014 - neregistrován 9307 700 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 700 Kč
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 7703600 700 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 700 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 700 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 700 Kč
LIT8204 Tůma Martin KOB Litvínov C 7205004 700 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 700 Kč
LPU8811 Moravec Marek OK Lokomotiva Pardubice C 416269 700 Kč
24D9100 Cruse Franz (GER) SV Robotron Dresden 502212 700 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 515159 700 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 700 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 700 Kč
KAM9200 Rýdel Jiří OK Kamenice C 428234 700 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 700 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 700 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno B 700 Kč
TBM8905 Thiemel Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515175 700 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 700 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 8651738 700 Kč
86S8900 Vríčan Peter (SVK) Slávia ZU Žilina 8090128 700 Kč
VSP6801 Gajda Jan USK Praha C 515108 700 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656718 700 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 700 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 700 Kč
JEN9001 Švarc Lukáš OB Jenišovice C 682096 700 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8660916 700 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1470170 700 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 700 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava C 436431 700 Kč
VRL8901 Daněk Jáchym OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8989 700 Kč
VRL8704 Flousek Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8959 700 Kč
CHA8604 Ježek Lukáš OK Chrastava C 8001212 700 Kč
VRL8801 Šafránek Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8970 700 Kč
VRL8803 Krajíček Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8988 700 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8330550 700 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 700 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 8033290 700 Kč
17S8900 Nemec Juraj (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 406961 700 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 700 Kč
0080001 Ohnisko Jan 008 - bez klubu 7200333 700 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 0008008104 700 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 700 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno C 888621 700 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 700 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 700 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 700 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 8014567 700 Kč
17S8901 Gajdoš Martin (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 406962 700 Kč
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 2085627 700 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 700 Kč
CET8103 Balcar Vít TJ Loko Česká Třebová C 0002056909 700 Kč
VRL8407 Soukup Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 700 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 8226348 700 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 700 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027208 700 Kč
SOP8600 Peterek Vít OOB TJ Slezan Opava C 980372 700 Kč
23P8600 Daruk Mariusz (POL) OK!Sport Warszawa 413389 700 Kč
TJN9902 Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053560 700 Kč
HCE8200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1421894 700 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 700 Kč
0020003 Zámečník Pavel 002 - Zámečníci 7300189 700 Kč
0060002 Semerád Jan 006 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 2083362 700 Kč
0050001 Klíma Kamil 005 - SK Olympia Praha SPS 8667960 700 Kč
0060003 Spilka Marek 006 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 2104586 700 Kč
0140002 Vilém Vinopal 014 - neregistrován zapůjčit 850 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 888614 700 Kč
ASU9148 Seitler Milan Magnus Orienteering C 301583 700 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 700 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 700 Kč
TTR8101 Dosbaba Marek OOB Třebíč C 52247 700 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 700 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 8232425 700 Kč
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 682615 700 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 700 Kč
47S7200 Mikluš Marián (SVK) TJ Rapid Bratislava 8000029 700 Kč
DKP8202 Tuček Michal Oddíl OB Kotlářka C 2103753 700 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 700 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 700 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 8028859 700 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 700 Kč
KPY0900 Kopecký Oldřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 700 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654914 700 Kč
VRL7001 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 700 Kč
21P8500 Wieszaczewski Jacek (POL) Orientop Wrocław 852702 700 Kč
71D8100 Richter Friedmar (GER) USV TU Dresden 8003139 700 Kč
23P8200 Drągowski Piotr (POL) OK!Sport Warszawa 8426644 700 Kč
OOP8201 Hudeček Tomáš TJ Opava C 232527 700 Kč
0040001 Tomíček Oldřich 004 - ESOX ODEI 8517311 700 Kč
NPA8003 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2113094 700 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 0002115757 700 Kč
LTU8100 Vaňátko Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001938 700 Kč
33D8100 Richter Friedmar (GER) USV TU Dresden 2 8003139 700 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 700 Kč
DKP7500 Melichar Jan Oddíl OB Kotlářka C 416350 700 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 700 Kč
0120001 Distler Carl W. 012 - (GER) Berlin Turnerschaft 8657685 700 Kč
0150001 Albrecht David 015 - HO Skol 8116731 700 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 700 Kč
0190001 Lesisz Kamil 019 - (POL) UNTS 8150384 700 Kč
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 9554 700 Kč
OSN8000 Voráček Michal SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201330 700 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 700 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 700 Kč
TBM7009 Dobrovolný Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083370 700 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha 515016 700 Kč
MFP7704 Pavlů Jiří Matfyz Praha C 8098 700 Kč
TBM7703 Kotecký Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 9002029 700 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 700 Kč
MLA8000 Placek Petr MLOK Mariánské Lázně C 8109418 700 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 700 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 700 Kč
PHK7700 Šafář Jan OK 99 Hradec Králové C 8116828 700 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 2121756 700 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 700 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 700 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 8116759 700 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 2113362 700 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 700 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 700 Kč
TJP7802 Pospíšil Radek TJ Sokol Troja C 2113364 700 Kč
LCE7125 Bednařík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 887909 700 Kč
JEN7901 Kadečka Jakub OB Jenišovice C 2085628 700 Kč
VLI8002 Ježowicz Roman Slavia Liberec orienteering C 2113390 700 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 2134359 700 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 700 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 8109416 700 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 700 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 700 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 8109351 700 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 8102561 700 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 700 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 700 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 700 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 700 Kč
71D7300 Löhning Michael (GER) USV TU Dresden 8300373 700 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 700 Kč
23P7900 Stefaniak Marcin (POL) OK!Sport Warszawa 412493 700 Kč
VRL7602 Procinger Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2088183 700 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 8210276 700 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 0008654390 700 Kč
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 700 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 700 Kč
DKL7800 Lukavský Jiří KOB Kladno C 8660907 700 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 2800324 700 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2116474 700 Kč
LTU7803 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001930 700 Kč
LTU8000 Brož Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 700 Kč
LTU7901 Kotyk Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001909 700 Kč
TUV7001 Tomášek Ondřej SOK TJ Turnov C 411519 700 Kč
JPV7700 Martinek Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 8123477 700 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 700 Kč
0100002 Novotný Vít 010 - Maxidum zapůjčit 850 Kč
RUM7601 Babický Jan ZOOB Rumburk 4641700 700 Kč
(74)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 8007502 700 Kč
18D6700 Rothkegel Thomas (GER) Post SV Dresden 8002326 700 Kč
18D6800 Müller Kai (GER) Post SV Dresden 2031 700 Kč
18D7100 Mager Holger (GER) Post SV Dresden 1007345 700 Kč
1QD6700 Zschaeckel Raik (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 8081067 700 Kč
26D6800 Finkenstaedt Björn (GER) OLV Potsdam 1407595 700 Kč
45D6700 Schmiedeberg Nils (GER) SV Turbine Neubrandenburg 501914 700 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 700 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 700 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 8663113 700 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 8660515 700 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 700 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2000591 700 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 700 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8662331 700 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 700 Kč
43S7501 Vorlíček Peter (SVK) Športový klub Sandberg 2049993 700 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 700 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 700 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 8303052 700 Kč
MFP7102 Gemperle František Matfyz Praha C 8680580 700 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 8116751 700 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 700 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 700 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 700 Kč
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 8516254 700 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 7210813 700 Kč
DKP7103 Škácha Michal Oddíl OB Kotlářka C 7201769 700 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 700 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 700 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 700 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 700 Kč
PHK7001 Cichý David OK 99 Hradec Králové C 2070821 700 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 8116685 700 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 700 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 700 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 8648543 700 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 700 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 888639 700 Kč
VTA7201 Kosobud Dušan SC vebr-sport C 7208073 700 Kč
VTA7202 Deim Karel SC vebr-sport C 7210237 700 Kč
JEN7301 Mencl Martin OB Jenišovice C 411613 700 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 7200597 700 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering 8662311 700 Kč
JLI7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 301631 700 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 8226405 700 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 700 Kč
RIC7307 Vláčil Daniel OB Říčany C 887622 700 Kč
21P7200 Ligienza Krzysztof (POL) Orientop Wrocław 600400 700 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 700 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2419931 700 Kč
71D6500 Gossel Heiko (GER) USV TU Dresden 8151265 700 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 700 Kč
23P7100 Kosicki Tomasz (POL) OK!Sport Warszawa 1412342 700 Kč
TJN7200 Mairich Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059726 700 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670752 700 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 700 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 8061483 700 Kč
TJN7505 Oravec Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059775 700 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670801 700 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 700 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 700 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 700 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8644872 700 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302798 700 Kč
OPI7300 Sobotka Petr Orientační sporty Písek C 2088168 700 Kč
JIL7202 Janovský Petr OK Jilemnice C 426352 700 Kč
HCE6700 Halač Jaroslav TJ Hostivice C 2133888 700 Kč
0020002 Zámečník Pavel 002 - Zámečníci 2801013 700 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8007171 700 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 700 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 700 Kč
SKV7101 Řehák Miroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 7207367 700 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 700 Kč
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
15G6600 Šafka Jan (GBR) DRONGO 51745 700 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 700 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 8230366 700 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 700 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 700 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 700 Kč
PHK6806 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové 2126381 700 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 700 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 700 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 700 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 700 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 700 Kč
47S6802 Schenk Róbert (SVK) TJ Rapid Bratislava 434820 700 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 700 Kč
2HD6400 Müller Rico (GER) Angy OL 8020222 700 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 700 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 700 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 700 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 700 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 700 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 8680609 700 Kč
OAV6900 Müller Robert Orienteering Adventure C 553456 700 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 660618 700 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 700 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 700 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 700 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 700 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 700 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 700 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 2092413 700 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 8116742 700 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 700 Kč
71D4500 Müller Rainer (GER) USV TU Dresden 2222222 700 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 700 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 700 Kč
23P6600 Piłkowski Paweł (POL) OK!Sport Warszawa 412338 700 Kč
23P7000 Marszałek Marcin (POL) OK!Sport Warszawa 1970244 700 Kč
0010001 Křivda Ivan 001 - Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9200535 700 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8226303 700 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 700 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 700 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 700 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 700 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 8033265 700 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 700 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 700 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 700 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 700 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 700 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 700 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 700 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8648565 700 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 700 Kč
0170001 Novota Mikuláš 017 - (SVK) ATU Košice 8017124 700 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100027 700 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
18D6200 Müller Matthias (GER) Post SV Dresden 8606456 700 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 700 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 700 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 700 Kč
PGP6305 Hurta Vladimír SK Praga C 51658 700 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 700 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 700 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 700 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 700 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 700 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 700 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 700 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 700 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 8004335 700 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 995864 700 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 8000120 700 Kč
JEN6101 Mareš Hynek OB Jenišovice C 2067342 700 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 865655 700 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 700 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 700 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 700 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 700 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 700 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 700 Kč
23P6300 Żebrowski Dariusz (POL) OK!Sport Warszawa 700 Kč
23P6500 Drągowski Marek (POL) OK!Sport Warszawa 887232 700 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 8656589 700 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 700 Kč
33D4400 Nieke Hagen (GER) USV TU Dresden 2 8170663 700 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 700 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 700 Kč
17S6400 Ščehovič Roman (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 406954 700 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 700 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 700 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 700 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 700 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 8648546 700 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 700 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 700 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 700 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 700 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 700 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 550 Kč
82D5900 Kretzschmar Frank (GER) OLV Weimar 8662450 550 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 550 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8116698 550 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8660393 550 Kč
47S5802 Formanko Dušan (SVK) TJ Rapid Bratislava 2099591 550 Kč
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 2133920 550 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 550 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 550 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 550 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 550 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 2085575 550 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 550 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 550 Kč
23P5901 Konstanciak Andrzej (POL) OK!Sport Warszawa 412316 550 Kč
17S1401 Nemec Juraj (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 406942 550 Kč
LDC5702 Holpuch Jiří KOB Děčín C 8005436 550 Kč
TJN5601 Vokuš Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2148156 550 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 550 Kč
UOL5601 Poklop Lubomír SOB Olomouc C 52425 550 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C 682075 550 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 550 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 550 Kč
75S5900 Palicka Miroslav (SVK) KOB Čingov Spišská Nová Ves 8667993 550 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 550 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 550 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116813 550 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 8516412 550 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 222893 550 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 550 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 9101101 550 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 550 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 550 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654899 550 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 550 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 550 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 550 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 550 Kč
VLI4701 Urválek Jiří Slavia Liberec orienteering C 1602616 550 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 550 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 550 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 550 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 550 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 550 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 8654881 550 Kč
11G5300 Rosen David (GBR) GB MTBO squad 8640467 550 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 550 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 550 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 7886 550 Kč
DKL5501 Jirka Jiří KOB Kladno C 206496 550 Kč
TAP5500 Šomvársky Ján KOB Tretra Praha C 232173 550 Kč
0040003 Javůrek Antonín 004 - ESOX ODEI 301298 550 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 550 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 550 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
18D4600 Bader Achim (GER) Post SV Dresden 8648940 550 Kč
18D4800 Genderjahn Ludwig (GER) Post SV Dresden 8022400 550 Kč
18D4801 Ziesche Jürgen (GER) Post SV Dresden 236106 550 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 550 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 550 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 550 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 550 Kč
JEN4801 Grosman Pavel OB Jenišovice C 7787 550 Kč
JEN5002 Kadečka Jiří OB Jenišovice C 411580 550 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 550 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 550 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 550 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 550 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 550 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 550 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 8516753 550 Kč
DOB5001 Stárek Jiří KOB Dobruška C 9818 550 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 550 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 550 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 550 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 550 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 550 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 8320135 550 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SK OB Horní Benešov C 51937 550 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 550 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 550 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 550 Kč
PGP4900 Kotecký Roman SK Praga C 8040749 550 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 550 Kč
SUL4700 Dubský Josef OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8135 550 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 550 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 550 Kč
TUR3900 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov 7205031 550 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 8084000 550 Kč
71D4000 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 7501901 550 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 550 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 550 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 550 Kč
33D4000 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 2 7501901 550 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 550 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 550 Kč
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC1401 Dvorský Michal K.O.B. Choceň C 9990101 300 Kč
CHC1301 Šimek Jan K.O.B. Choceň C 2132930 300 Kč
OSN1456 Voráčková Karolína SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8009 300 Kč
18D1350 Bader Tyra (GER) Post SV Dresden 1984 300 Kč
LIT1414 Pavlík Přemek KOB Litvínov C 8111 300 Kč
TUR1406 Havlíček Jakub OOB TJ Turnov C 4406069 300 Kč
TUR1110 Havlíček Tomáš OOB TJ Turnov C 4406070 300 Kč
TUR1458 Havlová Aneta OOB TJ Turnov C 4406056 300 Kč
TUR1252 Havlová Tereza OOB TJ Turnov C 4406055 300 Kč
TUR1164 Hoření Anna OOB TJ Turnov C 4406063 300 Kč
TUR1218 Kokšal Vojtěch OOB TJ Turnov C 1000 300 Kč
TUR0956 Konopáčová Emma OOB TJ Turnov C zapůjčit 450 Kč
TUR1159 Konopáčová Sofie OOB TJ Turnov C zapůjčit 450 Kč
TUR0950 Krejzová Jana OOB TJ Turnov C 4616804 300 Kč
TUR1209 Louda Štěpán OOB TJ Turnov C 4406057 300 Kč
TUR1408 Žídek Filip Eldar OOB TJ Turnov C 4406054 300 Kč
TUR1609 Vlček David OOB TJ Turnov C 7796 300 Kč
TUR1403 Barochovský Jan OOB TJ Turnov C 4616801 300 Kč
TTR1451 Křížová Anna OOB Třebíč C 2127872 300 Kč
DKP1500 Kolín Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2095959 300 Kč
DKP1551 Nová Eliška Anna Oddíl OB Kotlářka C 51787 300 Kč
PHK1102 Šafář Martin OK 99 Hradec Králové C 8014455 300 Kč
CTB1551 Hübnerová Johana SK OB Chotěboř C 51833 300 Kč
DKP1651 Mullis Elizabeth Oddíl OB Kotlářka C 2075697 300 Kč
DKP1552 Škáchová Evelína Oddíl OB Kotlářka C 51366 300 Kč
DKP1451 Mrázková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 300 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206476 300 Kč
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 300 Kč
VLI1400 Votava Jan Slavia Liberec orienteering C 2106735 300 Kč
KRN1300 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52627 300 Kč
KRN1500 Rychlý Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2102867 300 Kč
SHK1353 Košťálová Gabriela OK Slavia Hradec Králové C 2143378 300 Kč
VLI1451 Feřtová Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2144040 300 Kč
SHK1351 Lukešová Hana OK Slavia Hradec Králové C 2144088 300 Kč
SHK1350 Jedličková Michaela OK Slavia Hradec Králové C 9856 300 Kč
CET1501 Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 0002060236 300 Kč
VRL1251 Schmidtová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 300 Kč
VRL1551 Červinková Olivie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 300 Kč
VLI1450 Horáčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402235 300 Kč
CHA1400 Pachner Ota OK Chrastava C 5177 300 Kč
71D1150 Löhning Lisa (GER) USV TU Dresden 2037295 300 Kč
PGP1616 Hora Damián SK Praga C 1006283 300 Kč
OOP1150 Hudečková Stella TJ Opava C 232523 300 Kč
OOP1450 Hudečková Adina TJ Opava C 232338 300 Kč
SOP1601 Peterek Antonín OOB TJ Slezan Opava C 2420050 300 Kč
ZBM1260 Chaloupková Klára SK Žabovřesky Brno C 2102805 300 Kč
ZBM1402 Chaloupka Jakub SK Žabovřesky Brno C 1425343 300 Kč
ZBM1403 Chaloupka Matěj SK Žabovřesky Brno C 2129226 300 Kč
STH1501 Drápal Štěpán SK Studenec C 2124785 300 Kč
SJC1300 Mrázek Emil Sportcentrum Jičín C 0000000000 300 Kč
SJC1503 Jakubec Jan Sportcentrum Jičín C 0002112770 300 Kč
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000000000 300 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 300 Kč
DKL1301 Drašar Matouš KOB Kladno C 2000590 300 Kč
DKL1300 Janda Matyáš KOB Kladno C 2135194 300 Kč
TUV1251 Lazarová Nela SOK TJ Turnov C 2126364 300 Kč
0100001 Novotný Metoděj Vavřinec 010 - Maxidum zapůjčit 450 Kč
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 8116677 300 Kč
VLI7251 Pechová Helena Slavia Liberec orienteering C 4402220 300 Kč
0180001 Dlouhá Eliška 018 - HO Komorní výtah zapůjčit 450 Kč
celkem přihlášených: 1470, vklad: 900650 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 1350 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 250 závodníků).
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.