Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
13.06.2020
Místo konání:
Svratouch
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     T    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 499
Náhradníků: 0
Počet závodníků vyčerpán
2.34 km, 45 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 60 Kč
CHT1153 Havlíčková Hana OOB SK Chrast C 2419858 60 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 8088388 60 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436927 60 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 60 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 8662283 60 Kč
SJH1050 Pobudová Marie SOS Jindřichův Hradec C 443107 60 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 60 Kč
PZR1050 Kozderková Jolana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2420044 60 Kč
PZR0951 Kamarádová Tereza UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121882 60 Kč
TBM1055 Šímová Julie KOS TJ Tesla Brno C 446329 60 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 60 Kč
2.18 km, 45 m, 6 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN1260 Voráčková Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 60 Kč
SJI1150 Mácová Apolena OK Jihlava C 115 60 Kč
TTR1151 Dosbabová Magdaléna OOB Třebíč C 52247 60 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 7210817 60 Kč
JHB1051 Slavíčková Julie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106742 60 Kč
2.44 km, 30 m, 7 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0851 Jelínková Michaela SK OB Chotěboř C 2121764 60 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8081227 60 Kč
STA0851 Plachá Nora OK Střelka C 2134370 60 Kč
SJI0855 Mácová Rozálie OK Jihlava C 2087651 60 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 8648583 60 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 2420061 60 Kč
SJI0851 Krátká Eliška OK Jihlava B 2125342 60 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast B 2115706 60 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast B 2124755 60 Kč
SBK0955 Kolaříková Sofie KOB START Blansko C 2141907 60 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7210807 60 Kč
CHT0951 Slavíková Barbora OOB SK Chrast C 2120993 60 Kč
SJI0951 Novotná Julie OK Jihlava C 2096133 60 Kč
OSN0950 Svojanovská Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 60 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 60 Kč
SJI0952 Szablaturová Nela OK Jihlava C 2129233 60 Kč
PZR0952 Ptáčková Ema UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121887 60 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno B 8180908 60 Kč
HJL0850 Kaplanová Viktorie Sokol Horní Jelení OOS C 2148137 60 Kč
HJL0950 Malá Anna Sokol Horní Jelení OOS C 9103 60 Kč
3.70 km, 50 m, 9 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 8003607 60 Kč
CTB0753 Paulová Barbora SK OB Chotěboř B 2121757 60 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava B 2126366 60 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava B 8226390 60 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 52331 60 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast B 2120999 60 Kč
CHT0656 Slavíková Tereza OOB SK Chrast B 8226328 60 Kč
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast B 2115709 60 Kč
CHT0651 Halamková Justýna OOB SK Chrast C 2115701 60 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 8088288 60 Kč
CHT0655 Doležalová Barbora OOB SK Chrast C 2115708 60 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 60 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8670796 60 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SOS Jindřichův Hradec B 2113415 60 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 8014456 60 Kč
TTR0651 Dosbabová Mariana OOB Třebíč C 2011822 60 Kč
SJI0653 Wacková Anna OK Jihlava B 2126386 60 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 220400 60 Kč
PZR0752 Baďurová Eliška UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210868 60 Kč
CHT0652 Slavíková Eva OOB SK Chrast B 2124751 60 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 8116689 60 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 60 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 60 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8004350 60 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 60 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená B 2092371 60 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8663207 60 Kč
4.45 km, 55 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA0551 Plachá Zita OK Střelka B 2116453 100 Kč
CTB0551 Paulová Pavlína SK OB Chotěboř C 2119195 100 Kč
STA0451 Čápová Eliška OK Střelka B 2134335 100 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7210814 100 Kč
CHT0552 Veselá Tereza OOB SK Chrast C 7207628 100 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 100 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec A 8226309 100 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec B 8663172 100 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec B 8414138 100 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 100 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8414120 100 Kč
5.44 km, 80 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava A 1396852 100 Kč
CHT0353 Kropáčková Vendula OOB SK Chrast B 2148235 100 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 416215 100 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast C 9102283 100 Kč
9.00 km, 160 m, 20 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 8660906 100 Kč
TBM0055 Nechanická Klára KOS TJ Tesla Brno R 8656601 100 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 100 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 100 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8656531 100 Kč
SJH9452 Tichá Tereza SOS Jindřichův Hradec C 995864 100 Kč
ZBM8772 Adamová Eva SK Žabovřesky Brno C 52039 100 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 100 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 100 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 100 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8648581 100 Kč
6.07 km, 80 m, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 100 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 8516414 100 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 336765 100 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava B 8033298 100 Kč
RUZ7951 Hofhanzlová Hana TJ Růžená C 2801046 100 Kč
SJI7650 Krátká Soňa OK Jihlava C 2148195 100 Kč
PZR7667 Kozderková Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121893 100 Kč
ZBM7951 Kopáčková Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 100 Kč
ZBM9156 Hrušková Kristýna SK Žabovřesky Brno C 1668661 100 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7203325 100 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 100 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8087800 100 Kč
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 100 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 100 Kč
TTR9352 Jánská Radka OOB Třebíč C 2125373 100 Kč
6.28 km, 75 m, 16 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 100 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648571 100 Kč
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 100 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201331 100 Kč
CTB7851 Paulová Hana SK OB Chotěboř C 2039078 100 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 100 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 224888 100 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 100 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 8033211 100 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 100 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8226322 100 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 100 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SOS Jindřichův Hradec C 2113481 100 Kč
TTR8152 Dosbabová Magdalena OOB Třebíč C 2144047 100 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 100 Kč
TAP8462 Hejtmánková Kateřina KOB Tretra Praha C 53640 100 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 100 Kč
SJI7951 Srbová Alena OK Jihlava C 2059731 100 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 8033289 100 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 100 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 100 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 8663119 100 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8007659 100 Kč
PDY7850 Audrinová Jana Běhej Poděbrady C 100 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava C 8660557 100 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 100 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8149893 100 Kč
NNN9876 Blažková Kristina Neregistrovaní 7300472 200 Kč
5.13 km, 55 m, 14 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 100 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 100 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 100 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 100 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8667996 100 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 100 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 100 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 100 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 100 Kč
TAP6952 Pavlů Veronika KOB Tretra Praha C 232198 100 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 100 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 100 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 100 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8680294 100 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 100 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 100 Kč
TBM7079 Hiršová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8648605 100 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 100 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 100 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 100 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 8115113 100 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 4673 100 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7209360 100 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 100 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 100 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 100 Kč
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 53255 100 Kč
4.63 km, 55 m, 13 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 8648580 100 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 303944 100 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 100 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 100 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 100 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8655485 100 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 8299099 100 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 100 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 100 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 100 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 8648559 100 Kč
BZR6051 Rajnošková Marie Bratrstvo Ždárských vrchů C 301392 100 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 100 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 100 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 100 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 100 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 100 Kč
3.06 km, 30 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 100 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 100 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 100 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 100 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 100 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 100 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 1000506 100 Kč
2.43 km, 35 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 2079509 60 Kč
SJI1002 Buršík Matěj OK Jihlava C 2141936 60 Kč
CHT1001 Kopecký Vojtěch OOB SK Chrast C 2126238 60 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 51830 60 Kč
PZR1100 Forst Matouš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438608 60 Kč
PZR1002 Broum Matěj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 60 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 7204525 60 Kč
TBM1213 Šíma Filip KOS TJ Tesla Brno C 446328 60 Kč
NNN1001 Kolbeshkin Vasilij Neregistrovaní 446327 120 Kč
2.18 km, 45 m, 6 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 60 Kč
TRT1100 Mazzarese David KOS Třešť C 2102555 60 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 7260014 60 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 336789 60 Kč
CHT1002 Svoboda Jan OOB SK Chrast C 60 Kč
PDY1101 Šiler Štěpán Běhej Poděbrady C 2112725 60 Kč
2.76 km, 40 m, 8 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 60 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava B 2103300 60 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 500580 60 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 2125311 60 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 60 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast B 682374 60 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava B 2088159 60 Kč
CHT0901 Škapa Jan OOB SK Chrast C 2115711 60 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 8014562 60 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 60 Kč
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 2113416 60 Kč
SJI0907 Růžička Tomáš OK Jihlava C 52298 60 Kč
PZR0900 Libra Matyáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210882 60 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená B 8116806 60 Kč
JHB0801 Šidlák Dominik TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49825 60 Kč
PZR0901 Vinopal Vojtěch UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2420002 60 Kč
OSN0808 Přibyl Daniel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 60 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 8028811 60 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210246 60 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 8680313 60 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 8208112 60 Kč
4.77 km, 70 m, 12 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0603 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 2081398 60 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 52966 60 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 8226396 60 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 53153 60 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 60 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 2127589 60 Kč
CHT0701 Dejnožka Matěj OOB SK Chrast C 2111744 60 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8662367 60 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava A 8667506 60 Kč
OSN0707 Červinka Adam SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8226427 60 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 60 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 8109369 60 Kč
SJI0704 Růžička Vojtěch OK Jihlava C 51772 60 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2121888 60 Kč
PZR0701 Knap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 7210811 60 Kč
SJI0705 Zach Martin OK Jihlava 142 120 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno B 8000710 60 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 8663178 60 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno A 8660548 60 Kč
6.91 km, 110 m, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 8116725 100 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092373 100 Kč
CHT0503 Keller Filip OOB SK Chrast C 2115707 100 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011898 100 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SOS Jindřichův Hradec B 8003611 100 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 8662342 100 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 100 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava B 2125372 100 Kč
CHT0502 Šíma Matěj OOB SK Chrast B 2127613 100 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 100 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8180018 100 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín A 8663152 100 Kč
8.27 km, 120 m, 19 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 8109370 100 Kč
TTR0305 Novotný Tomáš OOB Třebíč B 2115144 100 Kč
TTR0203 Novotný Vojtěch OOB Třebíč B 2115149 100 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec A 8656652 100 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 8515514 100 Kč
OSN0300 Přibyl Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2031346 100 Kč
OSN0301 Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 52000 100 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk B 8629818 100 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč C 04538 100 Kč
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc B 8116830 100 Kč
11.72 km, 210 m, 26 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9549 Kamenický Jeroným OOB TJ Turnov R 8651708 100 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 100 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8028807 100 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 8109391 100 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 100 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 100 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 100 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 8003618 100 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 100 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 8662358 100 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 100 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 100 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 8003631 100 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 886295 100 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava C 7200364 100 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 100 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 8648570 100 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 100 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 100 Kč
JHB8603 Stupal František TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52353 100 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 100 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava C 2045309 100 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 100 Kč
ZBM8722 Kůra Josef SK Žabovřesky Brno C 232254 100 Kč
SJI9203 Škrabánek Matěj OK Jihlava C 2073707 100 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 100 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 100 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 100 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 8008610 100 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 100 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 100 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8007835 100 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 100 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 100 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř C 436413 100 Kč
TTR8802 Píro Matěj OOB Třebíč C 1988888 100 Kč
7.65 km, 130 m, 18 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 7200599 100 Kč
SJI7800 Máca Tomáš OK Jihlava C 141 100 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 100 Kč
JHB7702 Honzák Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7201753 100 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 100 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 100 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 100 Kč
PZR7905 Vinopal Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 100 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 100 Kč
PZR9202 Sitař Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2148207 100 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 100 Kč
OSN8900 Goncalves Joao SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 100 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662742 100 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 100 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 100 Kč
PZR8901 Rosecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51357 200 Kč
9.27 km, 150 m, 21 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 100 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 100 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 100 Kč
OSN8000 Voráček Michal SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201330 100 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8149899 100 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 8660510 100 Kč
CTB7601 Paul Pavel SK OB Chotěboř C 2039076 100 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 100 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 8028815 100 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 8028816 100 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 8003608 100 Kč
0040001 Uchytil Tomáš 004 - Měřín Cyklokroužek zapůjčit 240 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 100 Kč
OSN8002 Červinka Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 682677 100 Kč
SJH7705 Potužník Martin SOS Jindřichův Hradec C 2113492 100 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 8636796 100 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 100 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SOS Jindřichův Hradec C 2096231 100 Kč
SJI7700 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080936 100 Kč
0050001 Albrecht David 005 - HO Skol 8116731 200 Kč
OSN7801 Přibyl Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2023952 100 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 100 Kč
0060001 Konfršt Josef 006 - OB Vepřová 2126341 200 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 8226348 100 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 100 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 100 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 7300471 100 Kč
HJL8200 Bláha Jan Sokol Horní Jelení OOS C 8226314 100 Kč
HJL7600 Kušička Josef Sokol Horní Jelení OOS C 1425339 100 Kč
7.82 km, 120 m, 18 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 100 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 100 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 100 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 8648548 100 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 8003600 100 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 100 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8670817 100 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 100 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 100 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 100 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 100 Kč
SJH7002 Hojný Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 995874 100 Kč
SJH6502 Novotný Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079504 100 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 100 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 8648639 100 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8116757 100 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 2801047 100 Kč
NNN1970 Doubek Pavel Neregistrovaní zapůjčit 240 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 100 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 8414102 100 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 8516924 100 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 100 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C 2800299 100 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080908 100 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 100 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 100 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 100 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 100 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 8663145 100 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8662331 100 Kč
TBM7411 Vostal Petr KOS TJ Tesla Brno C 2000581 100 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 100 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 100 Kč
NNN6701 Florian Michal Neregistrovaní 7201772 200 Kč
6.16 km, 75 m, 15 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 100 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8122027 100 Kč
OSN5501 Hruška Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 550310 100 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 8149879 100 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 100 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8660393 100 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 8648620 100 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 2103756 100 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 100 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2059757 100 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8050030 100 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 100 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 52235 100 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 100 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 8003617 100 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 100 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 8311133 100 Kč
JBM5700 Gawel Jiří JG Sport 301272 200 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 100 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 100 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8663180 100 Kč
PZR5603 Forst Vlastimil UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 100 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 2126289 100 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 100 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 100 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 100 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 995881 100 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 100 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 100 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 100 Kč
VBM5715 Svoboda Vladimír VSK Mendelu Brno C 416021 100 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 100 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116813 100 Kč
5.01 km, 65 m, 14 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 100 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 100 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 100 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 7001410 100 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 100 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 100 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 100 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 100 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 100 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 100 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 200 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 100 Kč
TAP5500 Šomvársky Ján KOB Tretra Praha C 232173 100 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 100 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 100 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 100 Kč
PGP4900 Kotecký Roman SK Praga C 8040749 100 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 100 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 100 Kč
3.82 km, 30 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 100 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 8656614 100 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 100 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 100 Kč
2.18 km, 45 m, 6 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 2120639 60 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 2119197 60 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 888644 60 Kč
JHB1352 Brychtová Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53444 60 Kč
OSN1456 Voráčková Karolína SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 60 Kč
TRT1500 Mazzarese Aiden KOS Třešť C 2148130 60 Kč
JHB1550 Kubáková Laura TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 301356 60 Kč
SBK1111 Kolařík Sebastián KOB START Blansko C 49685 60 Kč
SJI1353 Lauermanová Eva OK Jihlava C 886813 60 Kč
SJI1515 Lauerman Jan OK Jihlava C 2103711 60 Kč
CHT1351 Krejsová Markéta OOB SK Chrast C 52175 60 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 60 Kč
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 995845 60 Kč
SJH1601 Míchal Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 2420068 60 Kč
STA0952 Čápová Denisa OK Střelka C 2108878 60 Kč
PHK1313 Liška Albert OK 99 Hradec Králové C 9400 60 Kč
PHK1111 Liška Viktor OK 99 Hradec Králové C 9393 60 Kč
SJI1201 Dočkal Prokop OK Jihlava C 2113497 60 Kč
SJI1450 Buršíková Eliška OK Jihlava C 336770 60 Kč
CHT1202 Martinec Eduard OOB SK Chrast C 2102866 60 Kč
CHT1502 Martinec Otakar OOB SK Chrast C 63591 60 Kč
RUZ1650 Hofhanzlová Magdaléna TJ Růžená C 2801042 60 Kč
TAP1300 Holata Vojtěch KOB Tretra Praha C 2115740 60 Kč
PZR1350 Šímová Markéta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8708 60 Kč
CTB1301 Šťastný Vilém SK OB Chotěboř C 51838 60 Kč
PZR1551 Forstová Viola UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2420042 60 Kč
SJI1700 Blažek Robin OK Jihlava C 1425374 60 Kč
CHT1602 Kysilko Antonín OOB SK Chrast C 60 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín C 428296 60 Kč
BZR0404 Trojánek Adam Bratrstvo Ždárských vrchů 52963 60 Kč
JHB9160 Zdobinská Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 60 Kč
CTB1551 Hübnerová Johana SK OB Chotěboř C 51833 60 Kč
TBM1452 Šímová Klaudie KOS TJ Tesla Brno C 553442 60 Kč
NNN1201 Kolbeshkin Arsenij Neregistrovaní 60 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 60 Kč
4.15 km, 50 m, 11 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 100 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 100 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 100 Kč
TRT8100 Adam Aleš KOS Třešť C 2112763 100 Kč
0020001 Věříš Michal 002 - neregistrovaný 1000511 200 Kč
0020002 Andrea Sodomková 002 - neregistrovaný 1000456 200 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 7003047 100 Kč
RUZ7950 Frajová Kamila TJ Růžená C 2111732 100 Kč
OSN6850 Kovačičová Ivona SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 100 Kč
CHT8054 Kellerová Lenka OOB SK Chrast C 2148247 100 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442845 100 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 2113478 100 Kč
SJH0405 Smékal Jan SOS Jindřichův Hradec C 100 Kč
SJI7853 Wacková Hana OK Jihlava C 2126383 100 Kč
SJI8150 Buršíková Olga OK Jihlava C 2141924 100 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 200 Kč
NNN0001 Husáková Pavlína Neregistrovaní zapůjčit 240 Kč
JHB8452 Korberová Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 100 Kč
ZBM7850 Vršková Dagmar SK Žabovřesky Brno C 2094515 100 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 100 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8149874 100 Kč
0070001 Szablaturová Kamila 007 - Jihlava 2129201 200 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 2067208 100 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 100 Kč
0080001 Nováková Časomíra 008 - neregistr 2120064 200 Kč
ABM9262 Jakubková Vendula KOB ALFA Brno C 232705 100 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 1421294 100 Kč
JHB7951 Slavíčková Lada TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106726 100 Kč
JHB7703 Slavíček Václav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103798 100 Kč
ASU9148 Seitler Milan Magnus Orienteering C 301583 100 Kč
0090001 Dočkal František 009 - JaFaMaP 2029126 200 Kč
celkem přihlášených: 499, vklad: 45580 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.