Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava 2020

Datum:
31.03.2020
Místo konání:
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     H14B     H16B     H18B     H20B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B    
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 8670474 0 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 8670472 0 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 8670475 0 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava B 8648623 0 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava B 2091596 0 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 8004292 0 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 0 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 0 Kč
KON0777 Dvořáková Ema KOB Konice B 2067322 0 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 2108904 0 Kč
STE0652 Kotrle Sylvia SK SKI-OB Šternberk B 2108917 0 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk B 52561 0 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk B 2108918 0 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov A 8028875 0 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc B 2069085 0 Kč
UOL0751 Janků Karolína SOB Olomouc B 2069084 0 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 0 Kč
UOL0753 Jílková Pavla SOB Olomouc B 8670784 0 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 301263 0 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc B 8226374 0 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 8226335 0 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2067388 0 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno C 8648551 0 Kč
ZBM0658 Tomanová Eliška SK Žabovřesky Brno B 8116744 0 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 8660429 0 Kč
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín B 7211007 0 Kč
TZL0751 Entová Kateřina SKOB Zlín B 2121124 0 Kč
TZL0752 Poslušná Jitka SKOB Zlín B 2121125 0 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava B 8670491 0 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 8033214 0 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8004313 0 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 8004330 0 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 0 Kč
MOV0553 Zahradníková Kateřina SKOB Ostrava B 2102874 0 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 8660355 0 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc A 8660366 0 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 0 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 0 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk B 2108903 0 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 0 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 8517451 0 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 8667550 0 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8655461 0 Kč
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín B 7209276 0 Kč
TZL0455 Klimešová Kateřina SKOB Zlín B 53354 0 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 2091544 0 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 0 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 8660570 0 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 8226355 0 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 0 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 0 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 8680601 0 Kč
ZBM0261 Heroudková Adéla SK Žabovřesky Brno B 0 0 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 2091554 0 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JZL0051 Kundratová Lucie TJ Jižní svahy Zlín B 7203458 0 Kč
TZL0152 Čeleďová Justýna SKOB Zlín B 436954 0 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP8050 Librová Lucie Orientační Běh Opava C 49386 0 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 0 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 0 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 7204970 0 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 0 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 0 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 8033241 0 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 0 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 0 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 0 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 0 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 0 Kč
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 8116765 0 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 0 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 0 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 0 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 0 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 0 Kč
SIT6951 Kovaříková Mária OK SILESIA C 8655462 0 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 0 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 0 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 0 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 0 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 0 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 0 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 0 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6351 Švejdíková Yvona Orientační Běh Opava C 8004296 0 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 0 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 0 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava B 8670494 0 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 0 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 8000243 0 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 8485648 0 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 0 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov B 8663160 0 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov B 52668 0 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc B 2133905 0 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 8005438 0 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8670828 0 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno B 2092386 0 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno B 8660413 0 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín B 7207028 0 Kč
TZL0604 Huleja Martin SKOB Zlín B 8000604 0 Kč
TZL0704 Mikláš Matěj SKOB Zlín B 2126258 0 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava B 8670495 0 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 8660477 0 Kč
KON0537 Dvořák Štěpán KOB Konice B 2067321 0 Kč
SIT0501 Bíčánek Jan OK SILESIA B 8226307 0 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA B 8663128 0 Kč
SIT0503 Damek Ondřej OK SILESIA B 8667526 0 Kč
SIT0401 Kovařík Tomáš OK SILESIA B 8656740 0 Kč
STE0503 Antonowicz Jan SK SKI-OB Šternberk B 8636188 0 Kč
STE0504 Trepáč Adam SK SKI-OB Šternberk B 8071293 0 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 0 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 8061467 0 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 0 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662353 0 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 0 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno B 8663130 0 Kč
TZL0401 Eichler Vítek SKOB Zlín B 7209282 0 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín B 8660466 0 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 8660475 0 Kč
TZL0407 Graubner Tadeáš SKOB Zlín B 2067944 0 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 0 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 0 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk B 8655382 0 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk B 2108907 0 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 8061407 0 Kč
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc B 8116830 0 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 0 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 0 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 2113074 0 Kč
UOL0303 Sarazin Julien Pierre SOB Olomouc B 2419982 0 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662329 0 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 0 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1111187 0 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 8090126 0 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 0 Kč
SIT0101 Kovařík Martin OK SILESIA B 8655413 0 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk B 8655377 0 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 0 Kč
ZBM0003 Goldschmidt Tobiáš SK Žabovřesky Brno B 8200031 0 Kč
ZBM0108 Pompura Daniel SK Žabovřesky Brno B 8100023 0 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 7203464 0 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín B 7208084 0 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 0 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 0 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 0 Kč
UOL8000 Zbíral Robert SOB Olomouc C 8660922 0 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 0 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 8004294 0 Kč
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 7000317 0 Kč
KON7717 Křupka Tomáš KOB Konice C 2108896 0 Kč
SIT7702 Byrtus Petr OK SILESIA C 7209459 0 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 8648546 0 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 0 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 0 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 0 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 0 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 0 Kč
OTK7500 Pohořalý Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426382 0 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 0 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 8116732 0 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 0 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 0 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 0 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 0 Kč
TVR6800 Slavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436923 0 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 0 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 0 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 0 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 8515515 0 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 0 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 0 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 0 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 8004335 0 Kč
AOP6402 Liber Vlastimil Orientační Běh Opava C 2127600 0 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 0 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 0 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 8662321 0 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 0 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 0 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 0 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 2096115 0 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 53237 0 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OTK5300 Polínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067305 0 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 8226365 0 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 0 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 0 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 52438 0 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 0 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 0 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 0 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 0 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 0 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 0 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 0 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 0 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 0 Kč
celkem přihlášených: 195, vklad: 0 Kč