Logo

Přihlášky závodu: Veřejný závod (Akademické M ČR)

Datum:
03.09.2020
Místo konání:
Stražisko
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
UOL - SOB Olomouc
Kategorie:
D     D-Open     H     H-Open    

D 3.90 km, 100 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9053 Hornová Lenka SOB Olomouc C 8414094 0 Kč
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 2108866 0 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice C 2120659 0 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 8654917 0 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Rosice R 8659381 0 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko C 8662330 0 Kč
TBM0055 Nechanická Klára KOS TJ Tesla Brno R 8656601 0 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 0 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 8662300 0 Kč
KAM9354 Landovská Petra OK Kamenice E 8271093 0 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice C 2120658 0 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 8516755 0 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8656527 0 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín R 8246428 0 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 8663209 0 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 0 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8644879 0 Kč
SSU9953 Janošíkova Tereza SK Severka Šumperk E 8656582 0 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 0 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 0 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov R 8660903 0 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660435 0 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno C 1441628 0 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice C 8654895 0 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656525 0 Kč
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8644877 0 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 8660401 0 Kč
STE9751 Dosedělová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2060297 0 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň C 8425544 0 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň C 8629753 0 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 8518318 0 Kč
PGP9956 Kopecká Johana SK Praga C 2021848 0 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 0 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 8660906 0 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř R 8656518 0 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 0 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 8659389 0 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 50 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 8680611 50 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8120499 0 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 50 Kč

D-Open 3.90 km, 100 m, 15 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 150 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 150 Kč
PLU7777 Otrubová Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 200 Kč

H 5.30 km, 165 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1

(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 8656693 0 Kč
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 0 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno E 8651709 0 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice C 1418762 0 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 0 Kč
OPI9800 Bečvář Petr Orientační sporty Písek C 2091539 0 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice E 8656521 0 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 0 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 8334332 0 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8000049 0 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 0 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 0 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 8656689 0 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 0 Kč
TBM9547 Hraboš Matej KOS TJ Tesla Brno C 8071299 0 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň C 8053577 0 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 0 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7205561 0 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 0 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 0 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně C 8656598 0 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 0 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno C 8660427 0 Kč
VSP0007 Bořánek Michal USK Praha R 8656733 0 Kč
PGP9810 Pelikán Lukáš SK Praga C 8648607 0 Kč
ZBM9444 Minář Marek SK Žabovřesky Brno E 8396969 0 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 8656722 0 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 0 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662437 0 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 0 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy C 8657100 0 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 0 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 0 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice R 8656620 0 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 0 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 0 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662294 0 Kč
TBM9919 Horčička Vít KOS TJ Tesla Brno E 8656558 0 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice E 8645928 0 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 0 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8141421 0 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 8656628 0 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 0 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662426 0 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 8516425 0 Kč
SIT0101 Kovařík Martin OK SILESIA B 8655413 0 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice C 8680382 50 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662750 50 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 0 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering C 9988866 0 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 0 Kč

H-Open 5.30 km, 165 m, 20 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 150 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 150 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8050030 150 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 8116732 150 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 150 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 150 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk R 8660591 150 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 200 Kč
PLU7501 Trávníček Jan TJ SOKOL Plumlov C 7504110 200 Kč
PLU0799 Mlčoch Ondřej TJ SOKOL Plumlov 981837 200 Kč
celkem přihlášených: 105, vklad: 2400 Kč