Přihlášky závodu: Český pohár MTBO – 7. kolo

Datum:
06.09.2020
Místo konání:
Ostrov u Tisé
Pořadatel:
LDC - KOB Děčín
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     MW10     OPEN     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    
3.40 km, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG0900 Toloch Otakar GIGANT Orienteering C 8116668 60 Kč
SJC1201 Kazda František Sportcentrum Jičín C 4298 60 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín C 2102077 60 Kč
ZUP1000 Šňupárek Jenda MTBO ČZU Praha C 899160 60 Kč
SMR0900 Weber Sebastian SNS Smržovka C 8033278 60 Kč
ZUP0900 Gurecký Vojta MTBO ČZU Praha C 2113488 60 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 8680574 60 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 60 Kč
SPC1109 Bednařík Vojtěch SPORTICUS team C 8662341 60 Kč
SMR1102 Buriánek Max SNS Smržovka C 60 Kč
SPC1010 Ouhrabka Vít SPORTICUS team C 2035145 60 Kč
48D5701 Hähnel Berit (GER) OL-Team Wehrsdorf 8040107 60 Kč
48D1001 Hähnel Ron (GER) OL-Team Wehrsdorf 8140610 60 Kč
6.20 km, 11 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno C 8023023 60 Kč
GIG0600 Toloch Eduard GIGANT Orienteering C 8116791 60 Kč
ZUP0801 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha C 2113370 60 Kč
BSO0800 Vít Tomáš KOB Baník Sokolov C 8116771 60 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 8001103 60 Kč
ZUP0802 Bílek Vojtěch MTBO ČZU Praha C 8517313 60 Kč
SPC0703 Geisler Richard SPORTICUS team C 8519565 60 Kč
ZUP0800 Folprecht Lukáš MTBO ČZU Praha C 2058490 60 Kč
VLI0606 Meier David Slavia Liberec orienteering C 8004347 60 Kč
STB1000 Stránský Daniel TJ Stadion Nový Bor C 8660579 60 Kč
SMR0700 Weber Maxmilian SNS Smržovka C 8109423 60 Kč
BOR0604 Bogar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 8013870 60 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 8680577 60 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň C 8109411 60 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8662278 60 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 8005439 60 Kč
74D0602 Lucassen Thomas (GER) ESV Dresden MTBO 8031006 120 Kč
74D0801 Reichel Marcus (GER) ESV Dresden MTBO 8050108 120 Kč
54D0801 Klopfer Max (GER) SV Sachsen 90 Werdau 8282829 120 Kč
9.60 km, 17 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0301 Čepička Václav SKOB Slaný C 8028872 150 Kč
GIG0300 Smolen Karel GIGANT Orienteering C 8226341 150 Kč
GIG0601 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8662686 150 Kč
SKL0401 Štáfek Ondřej SMS Team Kladno C 8014530 150 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C 8651736 150 Kč
74D0401 Baum Walther (GER) ESV Dresden MTBO 8076076 300 Kč
74D0601 Lusky Gregor (GER) ESV Dresden MTBO 8269017 300 Kč
54D0301 Klopfer Alexander (GER) SV Sachsen 90 Werdau 8282827 300 Kč
48D0501 Hähnel Per (GER) OL-Team Wehrsdorf 8301405 300 Kč
13.10 km, 22 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 8001809 150 Kč
SLA0100 Wohanka Richard SKOB Slaný E 8656731 150 Kč
XHK0400 Černík Adam MTBO Racing team Hradec Králové C 8028836 150 Kč
0030002 Koffer Georg 003 - MTBO Austria 8282015 300 Kč
14.50 km, 25 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha E 8151177 250 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team E 8033200 250 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor E 8660584 250 Kč
TBM8907 Pospíšek Marek KOS TJ Tesla Brno E 7207621 250 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team E 8667520 250 Kč
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno E 8667970 250 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 8444884 250 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové E 8663200 250 Kč
SJC9000 Stránský Vojtěch Sportcentrum Jičín E 8656552 250 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava E 8660510 250 Kč
SPC8306 Vedral Martin SPORTICUS team E 8518319 250 Kč
SPC0009 Vacek Jan SPORTICUS team E 8028808 250 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 8656596 250 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň E 8662312 250 Kč
VSP8200 Laciga Radek USK Praha E 8656559 250 Kč
SPC0106 Břeň Daniel SPORTICUS team E 8644874 250 Kč
EKP8431 Smrt Martin VŠTJ Ekonom Praha E 8631579 250 Kč
TBM7632 Ševčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 8662360 250 Kč
TZL8604 Hradil Jiří SKOB Zlín E 8656568 250 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 250 Kč
XPU9705 Kanta Martin PARDUBICE BIKERS E 8116811 250 Kč
STB9301 Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor E 8656551 250 Kč
STB8100 Stránský Jiří TJ Stadion Nový Bor E 8663143 250 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor E 8656508 250 Kč
SPC7803 Sajal Martin SPORTICUS team E 8033209 250 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 8656561 250 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha E 8662314 250 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB START Blansko E 8401151 250 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň E 8629758 250 Kč
SKL7401 Štáfek Pavel SMS Team Kladno E 8660555 250 Kč
TBM9120 Tišnovský Martin KOS TJ Tesla Brno E 8663201 250 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko E 8667513 250 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. E 8629814 250 Kč
SPC8207 Pruner Petr SPORTICUS team E 8660573 250 Kč
SMR7801 Buriánek Vojta SNS Smržovka E 8028837 250 Kč
0030001 Haselsberger Kevin 003 - MTBO Austria 8282003 500 Kč
0130002 Franke Mirko 013 - (GER) Ohne Name zapůjčit 500 Kč
0130003 Ecklebe Stefan 013 - (GER) Ohne Name zapůjčit 500 Kč
67D8901 Becherer Robert (GER) ESV Lok Bitterfeld 8102017 500 Kč
71D8601 Niebsch Robert (GER) USV TU Dresden 8662449 500 Kč
71D7801 Heß Hendrik (GER) USV TU Dresden 8301933 500 Kč
19D8301 Krüger Robert (GER) SSV Planeta Radebeul 8606433 500 Kč
74D8701 Ryzhov Anton (GER) ESV Dresden MTBO 8284828 500 Kč
54D7701 Huster Mark (GER) SV Sachsen 90 Werdau 8050377 500 Kč
0090001 Heinrich Peter 009 - (GER) SV TuR Dresden 8005663 500 Kč
13.10 km, 22 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XHK7804 Kříž Libor MTBO Racing team Hradec Králové A 8007804 250 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín A 8055001 250 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha A 8004355 250 Kč
SJI9201 Suchý Jiří OK Jihlava A 301278 250 Kč
ZUP8003 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha A 8004120 250 Kč
SJI7727 Paulíček Jiří OK Jihlava A 8116713 250 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín E 8008104 250 Kč
ZUP8200 Černý Ladislav MTBO ČZU Praha A 8200339 250 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň A 8660467 250 Kč
ZUP8101 Bílek Ondřej MTBO ČZU Praha A 8516418 250 Kč
SJC8500 Drobník Lukáš Sportcentrum Jičín A 8040385 250 Kč
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 8206000 250 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering A 8662745 250 Kč
ZUP6949 Šňupárek Ondřej MTBO ČZU Praha A 8662695 250 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň A 8033218 250 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice A 8680422 250 Kč
TAP7604 Šebesta Petr KOB Tretra Praha A 8032476 250 Kč
VSP7901 Müller Pavel USK Praha C 8116706 250 Kč
TSU8300 Tomeček Karel LKT 80 Šumperk A 1400407 250 Kč
XHK8505 Veselý Ondřej MTBO Racing team Hradec Králové C 8149872 250 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava A 8301007 250 Kč
GIG9410 Grundmann Jan GIGANT Orienteering A 8654891 250 Kč
KNC7001 Švarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. A 8663170 250 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8330550 250 Kč
DMS7700 Haničák Tomáš Dynamo Malá Skála A 416111 250 Kč
DMS8101 David Josef Dynamo Malá Skála A 1602620 250 Kč
BLI7803 Ohera Karel MTBO Bludný kořen A 8028830 250 Kč
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. A 8012061 250 Kč
VSP8201 Bartoš Marián USK Praha A 8660511 250 Kč
10.90 km, 19 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 8656536 250 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8149899 250 Kč
SBK6922 Sochor Jan KOB START Blansko C 8663124 250 Kč
SPC9810 Mišoň Matěj SPORTICUS team C 8003616 250 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko A 8201285 250 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín A 8008015 250 Kč
VSP7200 Horák Pavel USK Praha A 8660356 250 Kč
TJN8401 Král Luboš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020747 250 Kč
SPC9212 Bláha Adam SPORTICUS team C 8116809 250 Kč
XHK7302 Netuka Martin MTBO Racing team Hradec Králové C 8197304 250 Kč
SPC8108 Hegner Filip SPORTICUS team A 8116707 250 Kč
GIG0100 Kroc Kryštof GIGANT Orienteering A 8680420 250 Kč
XHK7800 Paclík Roman MTBO Racing team Hradec Králové C 7202780 250 Kč
BLI8001 Ištok Martin MTBO Bludný kořen C 8028843 250 Kč
BLI7402 Vozka Radim MTBO Bludný kořen C 8028848 250 Kč
SPC8112 Bednařík Jan SPORTICUS team C 8670468 250 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 8654890 250 Kč
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067963 250 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 250 Kč
13.60 km, 24 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín C 8250250 250 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 250 Kč
SJC7300 Kejval Jaromír Sportcentrum Jičín C 8226425 250 Kč
SPC7504 Geisler Michal SPORTICUS team C 8667508 250 Kč
VPM7803 Tošner Michal KOS Slavia Plzeň A 8116749 250 Kč
XPU7725 Faltejsek Lukáš PARDUBICE BIKERS C 8224223 250 Kč
ZUP7300 Folprecht Eduard MTBO ČZU Praha C 8670480 250 Kč
SMR7700 Hons Miši SNS Smržovka C 8414103 250 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 8028876 250 Kč
XBM7549 Bureš Pavel PELLS ABND RACING TEAM C 8621762 250 Kč
GIG7118 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 8659415 250 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 250 Kč
GIG7400 Kroc Dalibor GIGANT Orienteering C 8680300 250 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň A 8028884 250 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 8028844 250 Kč
TBM7339 Ambrož Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8030873 250 Kč
SPC7611 Bezouška Tomáš SPORTICUS team A 8033207 250 Kč
0130001 Opitz Eik 013 - (GER) Ohne Name 7120678 500 Kč
67D7801 Haberecht Ralf (GER) ESV Lok Bitterfeld 8051212 500 Kč
71D7009 Wenzel Falk (GER) USV TU Dresden 8071070 500 Kč
18D7101 Mager Holger (GER) Post SV Dresden 1007345 500 Kč
74D6601 Hauschild Steffen (GER) ESV Dresden MTBO 8100966 500 Kč
74D7909 Baum Martin (GER) ESV Dresden MTBO 1306004 500 Kč
26D7201 Schütze Mirko (GER) OLV Potsdam 8670873 500 Kč
54D7201 Hartung Thomas (GER) SV Sachsen 90 Werdau 8664484 500 Kč
54D7601 Pilz Mark (GER) SV Sachsen 90 Werdau 8200070 500 Kč
32D7201 Röhner Uwe (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 8662646 500 Kč
0040001 Röhl Martin 004 - TSV Karlshorst 5095 500 Kč
0110001 Thiermann Sven 011 - (GER) MTBO 4-Länder-Cup 8071927 500 Kč
10.10 km, 18 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG7100 Kunz Martin GIGANT Orienteering C 8009153 250 Kč
SBK7621 Šafek Jiří KOB START Blansko C 8000013 250 Kč
TBM7301 Provazník Dušan KOS TJ Tesla Brno C 2127612 250 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 250 Kč
SLA7201 Čepička Václav SKOB Slaný C 8028857 250 Kč
SLA7300 Zemko Zdeněk SKOB Slaný C 438033 250 Kč
GIG7601 Chamraďa Dušan GIGANT Orienteering C 2051543 250 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 8662311 250 Kč
SJC7501 Fejk Zbyněk Sportcentrum Jičín C 8680423 250 Kč
SMR7701 Weber Roman SNS Smržovka C 08268 250 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 8680595 250 Kč
TBM7305 Folprecht Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 8680615 250 Kč
VIP7504 Hýbl Lukáš SK VIPrahlo C 8116702 250 Kč
9.60 km, 17 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 8660478 250 Kč
VLI6501 Kareis Martin Slavia Liberec orienteering C 8680572 250 Kč
GIG7000 Toloch Alexandr GIGANT Orienteering C 8662147 250 Kč
OKP6605 Mach Radovan SK OK 24 Praha C 8631586 250 Kč
BSO6800 Vít Vlastimil KOB Baník Sokolov C 8655481 250 Kč
TZL6700 Nekoranec Petr SKOB Zlín C 8482067 250 Kč
SPC6201 Hejna Jiří SPORTICUS team C 8663134 250 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 8660377 250 Kč
SLA6803 Svoboda Petr SKOB Slaný C 8028802 250 Kč
ZUP6500 Veselý Jan MTBO ČZU Praha C 8051965 250 Kč
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 8663159 250 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 8680322 250 Kč
TZL6601 Novotný Petr SKOB Zlín C 8680411 250 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 8116755 250 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 8116719 250 Kč
VAM6101 Doležal Josef OB Vamberk C 7203452 250 Kč
GIG7001 Skoupý Jan GIGANT Orienteering A 8655402 250 Kč
TBM6901 Král Jan KOS TJ Tesla Brno C 8645929 250 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 8414115 250 Kč
67D6801 Sturm Michael (GER) ESV Lok Bitterfeld 8000034 500 Kč
97D6201 Stoeckel Arnd (GER) USV Jena 8114132 500 Kč
97D6301 Quendt Peer (GER) USV Jena 8116356 500 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 8191059 500 Kč
1ZD5600 Sonnenberg Sergej (GER) Osnabrücker TB 8629992 500 Kč
54D6301 Jahn Mathias (GER) SV Sachsen 90 Werdau 897328 500 Kč
0040003 Dube-Spuhn Michael 004 - TSV Karlshorst 8021066 500 Kč
0040004 Richter Frank 004 - TSV Karlshorst 440460 500 Kč
0040005 Schwenk Olaf 004 - TSV Karlshorst 8020861 500 Kč
0050002 Dähnn Martin 005 - MTK Bad Harzburg 8360009 500 Kč
0070001 Olschowski Peter 007 - (GER) OLV Steinberg 8091963 500 Kč
0080001 Müller Andreas 008 - (GER) LSG Weiher 8040362 500 Kč
8.80 km, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VEY5600 Kadlec Luděk YETTI Vejprty C 8116733 250 Kč
TZL5418 Dravetz Walter SKOB Zlín C 8230954 250 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 8028814 250 Kč
TBM6007 Pospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 8663197 250 Kč
KVS5901 Maliňák Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 8662677 250 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 8660582 250 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 8116818 250 Kč
RBA5902 Jánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 8100017 250 Kč
TZL5101 Nejedlý Petr SKOB Zlín C 8680304 250 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 250 Kč
BOR4902 Kuchař Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8160171 250 Kč
BOR5501 Maennel Harald OK Jiskra Nový Bor C 8644826 250 Kč
26D5001 Plötz Gerhard (GER) OLV Potsdam 8241050 500 Kč
48D5602 Fremder Dietmar (GER) OL-Team Wehrsdorf 8653191 500 Kč
3.40 km, 65 m, 7 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 2083404 60 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 2083415 60 Kč
SJC1212 Musil Jakub Sportcentrum Jičín C 8251251 60 Kč
SJC1550 Musilová Alžběta Sportcentrum Jičín C 8351351 60 Kč
TAP1400 Pucherna Štěpán KOB Tretra Praha 7151177 60 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 2102071 60 Kč
VSP1400 Horák Kryštof USK Praha C 8116691 60 Kč
SJC1301 Drobník Tadeáš Sportcentrum Jičín C 1985821 60 Kč
GIG1050 Chamraďa Elvira GIGANT Orienteering C 2133900 60 Kč
SMR1150 Honsová Magda SNS Smržovka C 7203329 60 Kč
ZUP1150 Šňupárková Barbora MTBO ČZU Praha C 51718 60 Kč
VSP1351 Müllerová Karla USK Praha C 887608 60 Kč
LME1400 Šimek Přemysl SK Los Mělník C 2118504 60 Kč
LME1350 Straková Nora SK Los Mělník C 416325 60 Kč
SPC1302 Rypáček Radim SPORTICUS team C 218783 60 Kč
SPC1208 Bezouška Adam SPORTICUS team C 7201752 60 Kč
SPC1553 Bednaříková Eva SPORTICUS team C 2115070 60 Kč
VIP1400 Hýbl Orlík SK VIPrahlo C 51628 60 Kč
7.10 km, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK6800 Bílý Petr OK Doksy 51279 100 Kč
0020001 Zajíčková Jana 002 - ASB zapůjčit 100 Kč
VIP6101 Horký Milan SK VIPrahlo 8116693 100 Kč
SPC8353 Bednaříková Jana SPORTICUS team C 8660532 100 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov 8517454 100 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov 8116704 100 Kč
SPC8003 Ouhrabka Jakub SPORTICUS team 9200528 100 Kč
18D7501 Mager Birgit (GER) Post SV Dresden 2111492 100 Kč
74D7101 Reichel Thomas (GER) ESV Dresden MTBO 1416660 100 Kč
48D6901 Thomas Sylvia (GER) OL-Team Wehrsdorf 8060669 100 Kč
48D7209 Kindermann Mike (GER) OL-Team Wehrsdorf 8240172 100 Kč
0120001 Gehmann Theodor 012 - (GER) FA MTBO zapůjčit 100 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656718 100 Kč
0140001 Černá Lucie 014 - Neregistrovaní ČR 8116672 100 Kč
3.10 km, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 8014488 60 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 8109400 60 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 2020717 60 Kč
SPC1151 Rypáčková Šárka SPORTICUS team C 8014509 60 Kč
XBM0950 Burešová Ema PELLS ABND RACING TEAM C 416112 60 Kč
SPC1256 Ouhrabková Bára SPORTICUS team C 2031372 60 Kč
5.80 km, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 8033296 60 Kč
ZUP0650 Folprechtová Julie MTBO ČZU Praha C 51532 60 Kč
SMR0850 Honsová Andrea SNS Smržovka C 7203328 60 Kč
STB0851 Stránská Sofie TJ Stadion Nový Bor C 8660578 60 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno C 8670789 60 Kč
8.30 km, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VEY0650 Kadlecová Tereza YETTI Vejprty C 8656571 150 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 8660529 150 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033294 150 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín C 2102078 150 Kč
GIG0450 Chamraďa Natali GIGANT Orienteering A 8656746 150 Kč
XBM0550 Burešová Veronika PELLS ABND RACING TEAM C 8033210 150 Kč
0140002 Vacková Petra 014 - Neregistrovaní ČR 8033250 300 Kč
9.40 km, 17 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR0150 Mišoňová Magdalena SNS Smržovka E 8013830 150 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy C 8003606 150 Kč
XHK0250 Nedomlelová Lucie MTBO Racing team Hradec Králové C 8662718 150 Kč
12.40 km, 22 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team E 8629752 250 Kč
VSP8650 Tichovská Martina USK Praha E 8656501 250 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín E 8350350 250 Kč
VSP7852 Hrdinová Marie USK Praha E 8660472 250 Kč
SJC8450 Drobníková Markéta Sportcentrum Jičín E 8482121 250 Kč
TSU9191 Kamarytová Marie LKT 80 Šumperk E 8656581 250 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary E 8008510 250 Kč
ZUP8151 Ryšavá Vendula MTBO ČZU Praha E 8662726 250 Kč
VSP8152 Lacigová Michaela USK Praha E 8028810 250 Kč
0030003 Reiner Marina 003 - MTBO Austria 8282011 500 Kč
9.40 km, 17 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha A 8190384 250 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha A 8028858 250 Kč
SBK8485 Uhnavá Markéta KOB START Blansko E 8010108 250 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno E 8100026 250 Kč
ZUP7950 Vaněčková Petra MTBO ČZU Praha A 8000318 250 Kč
SPC8853 Vedralová Veronika SPORTICUS team A 8660565 250 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 8008759 250 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk A 8033234 250 Kč
ZUP7452 Folprechtová Kateřina MTBO ČZU Praha E 8670466 250 Kč
SMR8850 Kurková Martina SNS Smržovka A 8116727 250 Kč
XHK9150 Lamichová Martina MTBO Racing team Hradec Králové E 8660523 250 Kč
XPU8954 Bártíková Zuzana PARDUBICE BIKERS A 8090145 250 Kč
STB9450 Kamererová Valerie TJ Stadion Nový Bor A 8660581 250 Kč
SMR8451 Svobodová Katu SNS Smržovka A 8033266 250 Kč
SBK8383 Jirková Lenka KOB START Blansko A 8076001 250 Kč
TSU8279 Tomečková Zuzana LKT 80 Šumperk A 8660549 250 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha A 8033233 250 Kč
XHK9750 Červená Adéla MTBO Racing team Hradec Králové C 8663209 250 Kč
DMS8350 Haničáková Denisa Dynamo Malá Skála A 896976 250 Kč
KNC9250 Tichá Jana Sokol Kostelec n. Č. l. A 8033273 250 Kč
SPC9271 Hnátková Tereza SPORTICUS team A 8660537 250 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka E 8033216 250 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering A 8033227 250 Kč
SPC8152 Ouhrabková Radka SPORTICUS team A 8033282 250 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka A 8656734 250 Kč
8.40 km, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR8950 Hanáková Terka SNS Smržovka C 8226317 250 Kč
XPU9952 Barnetová Veronika PARDUBICE BIKERS C 8116790 250 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 8516414 250 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2115001 250 Kč
XPU8352 Odvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS A 8352000 250 Kč
ZUP8250 Berglová Lucie MTBO ČZU Praha C 8631577 250 Kč
SPC9356 Hejnová Aneta SPORTICUS team C 8660588 250 Kč
VSP8455 Horová Klára USK Praha A 8008455 250 Kč
XPU9953 Kiacová Veronika PARDUBICE BIKERS C 8116780 250 Kč
BLI7650 Matoušková Petra MTBO Bludný kořen C 8028812 250 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava C 8517330 250 Kč
EKP8851 Štembergová Lucie VŠTJ Ekonom Praha C 8670497 250 Kč
DKP8251 Blažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 8014545 250 Kč
10.00 km, 17 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8660363 250 Kč
TZL7400 Vavrysová Lenka SKOB Zlín C 8636196 250 Kč
GIG7650 Michálková Alice GIGANT Orienteering C 8680315 250 Kč
GIG7550 Chmelíková Michaela GIGANT Orienteering C 8662361 250 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 8028831 250 Kč
SJC7450 Kejvalová Kamila Sportcentrum Jičín C 8226378 250 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka C 8116694 250 Kč
GIG8051 Itaniemi Janita GIGANT Orienteering A 2133887 250 Kč
XPU7652 Faltejsková Jana PARDUBICE BIKERS C 8221222 250 Kč
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka C 8116767 250 Kč
ZUP7551 Veselá Iva MTBO ČZU Praha C 8201275 250 Kč
VSP7799 Košíková Jitka USK Praha A 8020233 250 Kč
SMR7650 Weberová Ivana SNS Smržovka C 08269 250 Kč
ZUP7552 Prylová Pavla MTBO ČZU Praha C 2069042 250 Kč
LME7950 Straková Linda SK Los Mělník C 416325 250 Kč
SPC7955 Rypáčková Dana SPORTICUS team A 8660559 250 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033284 250 Kč
VLI7250 Zápotocká Anna Slavia Liberec orienteering C 51217 250 Kč
74D7001 Lucassen Ute (GER) ESV Dresden MTBO 1416655 500 Kč
74D7401 Reichel Anke (GER) ESV Dresden MTBO 2058066 500 Kč
26D7901 Kummerlöwe Juliane (GER) OLV Potsdam 571979 500 Kč
8.30 km, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 8660583 250 Kč
TSU6550 Maliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 8662711 250 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 8109404 250 Kč
TUR6950 Ježková Hana OOB TJ Turnov C 8205 250 Kč
KNC6754 Švarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 8670499 250 Kč
18D6801 Sihver Wiebke (GER) Post SV Dresden 8130668 500 Kč
54D6401 Jahn Edda (GER) SV Sachsen 90 Werdau 1417162 500 Kč
0040002 Brünings Britta 004 - TSV Karlshorst 5099 500 Kč
0050001 Dähnn Bianca 005 - MTK Bad Harzburg zapůjčit 500 Kč
0060001 Spehr Uta 006 - TuS Karlsruhe-Rüppurr 8655887 500 Kč
0100001 Baumbach Heidi 010 - (GER) Eisleber RC Mansfelder Land 8646248 500 Kč
7.90 km, 16 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 8116699 250 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 250 Kč
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 8663184 250 Kč
TSU5896 Králová Dana LKT 80 Šumperk C 8662287 250 Kč
0080002 König Eva 008 - (GER) LSG Weiher 8112113 500 Kč
celkem přihlášených: 363, vklad: 87590 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.