Logo

Přihlášky závodu: INOV-8 CUP - žebříček A

Datum:
11.10.2020
Místo konání:
Plzeň – Aktivity centrum Krašovská
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Kategorie:
D16A     D18A     D20A     D21A     D21C     D35     D50     H16A     H18A     H20A     H21A     H21C     H35     H50     H65     T3     T4    
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0555 Martanová Lea OOB TJ Turnov A 8662713 200 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 8660560 200 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice A 8226331 200 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec A 8226309 200 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 8660575 200 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 200 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662736 200 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 200 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8028827 200 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 200 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice A 8116671 200 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8080818 200 Kč
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 8656743 200 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670740 200 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga B 8003639 200 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž A 8655378 200 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 8670459 200 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8516925 200 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha A 8149886 200 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8660465 200 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 200 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem A 8517325 200 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov A 8660538 200 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 8004330 200 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8518323 200 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8517323 200 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice A 8663114 200 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice A 8670793 200 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 2124766 200 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany A 8004317 200 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 8667985 200 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 200 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 8670751 200 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662749 200 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 8116745 200 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 200 Kč
LPU0457 Brožková Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8667532 200 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 8660409 200 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno A 8660424 200 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno A 8660428 200 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany A 8660563 200 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 8033267 200 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov A 8660382 200 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava A 8000238 300 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava A 8660378 300 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8414120 300 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0253 Martanová Elin OOB TJ Turnov A 8659420 200 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka A 2103705 200 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660394 200 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8656531 200 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 200 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 200 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava A 8656710 200 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8004346 200 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 8680365 200 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec B 8662702 200 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 200 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 8240702 200 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 200 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 200 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga A 8226361 200 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 8656590 200 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 200 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové A 8020280 200 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor A 2800957 200 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 200 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 200 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 200 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8013925 200 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660403 200 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8670778 200 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8660572 200 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 200 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 8660400 200 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680306 200 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662434 200 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8656623 200 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 200 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha A 2020712 200 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 8660595 200 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662747 200 Kč
PBM0351 Hovořáková Karolína TJ Spartak 1. brněnská A 8660438 300 Kč
PBM0359 Bednaříková Emma TJ Spartak 1. brněnská A 8656786 300 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice A 9412003 300 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport A 8680299 300 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8655484 200 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka R 8654888 200 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 8659389 200 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín R 8662719 200 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec A 8660568 200 Kč
TUR0151 Vejražková Rozárka OOB TJ Turnov R 8680323 200 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660383 200 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové R 8660596 200 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 200 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662288 200 Kč
TUR0156 Matějková Barbora OOB TJ Turnov R 8191119 200 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 8662300 200 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno R 8656742 200 Kč
TBM0055 Nechanická Klára KOS TJ Tesla Brno E 8656601 200 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8659403 200 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava R 8516430 200 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8659387 200 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice E 8100401 200 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 200 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 200 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8656599 200 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 8109301 200 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 200 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové R 8656672 200 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 8667540 200 Kč
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 200 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 200 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 200 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 200 Kč
KAM9354 Landovská Petra OK Kamenice E 8271093 200 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8644879 200 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 200 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 8648602 200 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice R 8660456 200 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice E 8116683 200 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 200 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 200 Kč
SSU9953 Janošíkova Tereza SK Severka Šumperk E 8656582 200 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 200 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 200 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov R 8660903 200 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov R 8663148 200 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 200 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 200 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8005907 200 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice C 8051795 200 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga C 8350120 200 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany E 8656685 200 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 200 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř R 8656518 200 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň C 8425544 200 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 200 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice C 2070818 200 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8656527 200 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 8660408 200 Kč
ZBM9153 Indráková Adéla SK Žabovřesky Brno E 8644883 200 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 8660401 200 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 200 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno E 8660420 200 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660435 200 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno C 8660446 200 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 8663209 200 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 200 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 200 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 8654917 200 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660599 200 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga R 8680605 200 Kč
ZBM9354 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno R 8644886 300 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU8691 Rajnošek Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7865718 200 Kč
0010002 Vávrová Sára 001 - StillAliveCZ 7210925 200 Kč
PGP9163 Oľhavová Hana SK Praga C 7201826 300 Kč

D35

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 8517318 200 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 200 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 200 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 200 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 200 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 200 Kč
KSH8051 Maunová Martina OB Kašperské Hory C 9941 200 Kč
0010001 Vávrová Rút 001 - StillAliveCZ 7001404 200 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 8660561 200 Kč

D50

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SIT6951 Kovaříková Mária OK SILESIA C 8655462 200 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 200 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 200 Kč
DKP7054 Škáchová Petra Oddíl OB Kotlářka C 7201760 200 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 8644871 200 Kč
OKP6151 Šámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 300 Kč
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 200 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8631582 200 Kč
TUR0505 Hoetzel Hugo OOB TJ Turnov A 8680581 200 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 200 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové A 8667962 200 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8180018 200 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha A 8005427 200 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 8656715 200 Kč
VSP0411 Blaha Jiří USK Praha A 8655423 200 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha B 8655418 200 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 8667507 200 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš A 8654908 200 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA B 8663128 200 Kč
SIT0503 Damek Ondřej OK SILESIA B 8667526 200 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava A 8116794 200 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 8659397 200 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín A 8663152 200 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník A 8061505 200 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 8170805 200 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 200 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko A 8000241 200 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice B 8680403 200 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha A 8033221 200 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 200 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8516923 200 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 8226326 200 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 200 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 200 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice B 8680328 200 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 200 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 200 Kč
LPU0514 Jelínek Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8020220 200 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8663154 200 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice A 8656502 200 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno A 8660412 200 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno A 8660439 200 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 200 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8656645 200 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680331 200 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680413 200 Kč
LPM0504 Němec David OK Lokomotiva Plzeň A 8648544 200 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 8014512 200 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 8116720 200 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha A 8116696 200 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662716 200 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha A 8660513 200 Kč
PBM0500 Odehnal Tomáš TJ Spartak 1. brněnská A 8660407 300 Kč
PBM0503 Strýček Jan TJ Spartak 1. brněnská A 8028870 300 Kč
PBM0505 Zřídkaveselý Adam TJ Spartak 1. brněnská A 8660411 300 Kč
PBM0509 Bednařík Vilém TJ Spartak 1. brněnská A 8670461 300 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8100029 300 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 8654894 300 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice A 8680302 200 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 8020122 200 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 200 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8004316 200 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka A 8654883 200 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659385 200 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 8080830 200 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka A 8226408 200 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 200 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662688 200 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 200 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 200 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov A 8655420 200 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 8629759 200 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha A 8414097 200 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 200 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 200 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 8090134 200 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 200 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 200 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 8659413 200 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 8670824 200 Kč
STH0302 Procinger Jakub SK Studenec A 8004345 200 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice A 8680308 200 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice A 8663186 200 Kč
LPU0314 Jelínek Kryštof OK Lokomotiva Pardubice A 8666870 200 Kč
LPU0222 Mareček Šimon OK Lokomotiva Pardubice A 8000543 200 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 200 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 200 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8109304 200 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 200 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 8660426 200 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 8656641 200 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 8656647 200 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 200 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 8080811 300 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno R 8655419 200 Kč
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno R 8656745 200 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov A 8680598 200 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8656507 200 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava R 8656540 200 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 8334332 200 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 200 Kč
SIT0101 Kovařík Martin OK SILESIA B 8655413 200 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 8201203 200 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka A 8656538 200 Kč
DOK0104 Bílý Jakub OK Doksy R 8662323 200 Kč
KAM0113 Janda Ondřej OK Kamenice A 8663176 200 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň R 8656615 200 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 8660463 200 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga R 8636798 200 Kč
STH0105 Paleček Ondřej SK Studenec R 8656505 200 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 8516425 200 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové R 8656640 200 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín R 8499900 200 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 8662363 200 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor R 8655456 200 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 200 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice E 8656620 200 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8656619 200 Kč
ZBM0003 Goldschmidt Tobiáš SK Žabovřesky Brno B 8200031 200 Kč
ZBM0108 Pompura Daniel SK Žabovřesky Brno B 8100023 200 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 8670465 200 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662443 200 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 8659416 200 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 8656629 200 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec A 8656716 300 Kč
(71)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 200 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 200 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy C 8657100 200 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 200 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 200 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice E 8656521 200 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 200 Kč
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 200 Kč
TBM9502 Šrom Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2042538 200 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 8008610 200 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 8662322 200 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 200 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov R 8430131 200 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 200 Kč
TUR9549 Kamenický Jeroným OOB TJ Turnov R 8651708 200 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 8656628 200 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 8655449 200 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 200 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 8151151 200 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 8008123 200 Kč
SSU9400 Rauturier Maxime SK Severka Šumperk R 8277807 200 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava R 8656686 200 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 8648541 200 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 200 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 8086808 200 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 200 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 200 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656676 200 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 200 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 200 Kč
SSU9001 Melecký Martin SK Severka Šumperk C 8680373 200 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 8010100 200 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 200 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 8662310 200 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno C 8680585 200 Kč
KSU8506 Rajnošek Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8230285 200 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8648562 200 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 200 Kč
TBM9919 Horčička Vít KOS TJ Tesla Brno E 8656558 200 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 200 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 8004312 200 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 200 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 200 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga C 2080959 200 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 200 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 200 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 200 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 200 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8141421 200 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 200 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8656587 200 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660402 200 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 8091209 200 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno R 8660448 200 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno E 8660414 200 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 200 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno E 8651709 200 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové C 8656729 200 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 200 Kč
PGP9606 Jonáš Martin SK Praga C 8667535 200 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 200 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662442 200 Kč
LCE9300 Chloupek Adam OOB TJ Slovan Luhačovice E 8660447 200 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 200 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 8028815 200 Kč
ZBM9810 Ullmann Silvan SK Žabovřesky Brno R 8641415 200 Kč
VCB8748 Vošta Zdeněk OB České Budějovice C 7207704 200 Kč
PGP8909 Oľhava Rastislav SK Praga C 8670464 300 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 300 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 300 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 300 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 200 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680333 200 Kč

H35

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 200 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 200 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 200 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 200 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 200 Kč
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 682615 200 Kč
SIT7702 Byrtus Petr OK SILESIA C 7209459 200 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 200 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 200 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 200 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 7200597 200 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 200 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 200 Kč

H50

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 200 Kč
PGP6004 Pasnichenko Viktor SK Praga C 200 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 200 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 200 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 200 Kč
DOK6800 Bílý Petr OK Doksy C 51279 200 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 8004335 200 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 200 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 200 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 8670808 200 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 200 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 200 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 200 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 300 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8028835 300 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 300 Kč

H65

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 150 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8663180 150 Kč

T3

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 8515520 100 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga B 2143358 100 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga C 8013933 100 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 100 Kč
DKP7103 Škácha Michal Oddíl OB Kotlářka C 7201769 100 Kč
KSH7301 Maun Petr OB Kašperské Hory C 51156 100 Kč

T4

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga B 8667539 100 Kč
TJN9902 Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053560 100 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027208 100 Kč
0010003 Maratová Klára 001 - StillAliveCZ 7210810 100 Kč
celkem přihlášených: 404, vklad: 82200 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.