Přihlášky závodu: Běhej s mapou - Vrchbělá (dopoledne)

Datum:
06.06.2020
Místo konání:
Sportovně-rekreační areál Vrchbělá, Bělá pod Bezdězem
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Kategorie:
D12     D14     D21K     D21E     D40     D50     D60L     D60K     DH10L     H12     H14     H21K     H21E     H40     H50     H60K     H60L    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 290
Náhradníků: 20
1.79 km, 30 m, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 100 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 2088819 100 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 100 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 100 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 2001998 100 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor B 8518329 100 Kč
ADA1051 Tejkalová Aneta OOB Spartak Adamov C 2134259 100 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov B 8656542 100 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 100 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 100 Kč
KDZ0951 Svatušková Tereza Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144109 100 Kč
ODV1150 Svobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C 2148157 100 Kč
ODV0951 Svobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C 7000706 100 Kč
ODV0854 Dudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C 52893 100 Kč
2.10 km, 40 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0762 Pecháčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2000559 100 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 100 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8517331 100 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 100 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 2095948 100 Kč
VEY0650 Kadlecová Tereza YETTI Vejprty C 8656571 100 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 8226406 100 Kč
3.89 km, 60 m, 15 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 150 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 150 Kč
CHC8951 Grundmanová Kateřina K.O.B. Choceň C 2049551 150 Kč
KOR9050 Dušková Pavla OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051498 150 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy C 51496 150 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 150 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 150 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8660594 150 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 150 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 150 Kč
KDZ0250 Glybovská Pavla Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144032 150 Kč
KDZ8750 Seemann Anna Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 7778650 150 Kč
KDZ7551 Hoke Magdalena Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 8651715 150 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 150 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 150 Kč
0030001 Pangrácová Marie 003 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8028804 150 Kč
0050002 Albrechtová Zuzana 005 - SMB zapůjčit 200 Kč
0030002 Pangrácová Anna 003 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8518315 150 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 150 Kč
CHC8651 Grundmanová Lenka K.O.B. Choceň C 8662340 150 Kč
DKP8250 Špičáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2102804 150 Kč
NNN0002 Francke Pavla Neregistrovaní 2059727 150 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8033269 150 Kč
TUR8557 Zakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 1302868 150 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 150 Kč
5.51 km, 100 m, 21 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0555 Martanová Lea OOB TJ Turnov A 8662713 150 Kč
TUR0253 Martanová Elin OOB TJ Turnov A 8659420 150 Kč
TUR8951 Holasová Lucie OOB TJ Turnov C 8680579 150 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 150 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 150 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 8293004 150 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 150 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 8667510 150 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 8667519 150 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Mladá Boleslav C 49973 150 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 8226305 150 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 86660507 150 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering R 8659381 150 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 150 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 8007177 150 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 150 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 515494 150 Kč
3.57 km, 60 m, 16 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 150 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 253812 150 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 150 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 150 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 150 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 150 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 150 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 150 Kč
DOK7850 Kmínková Michala OK Doksy C 2053501 150 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 150 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8149885 150 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 150 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 8662356 150 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 150 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 150 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 150 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 150 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 8210077 150 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 150 Kč
KDZ7150 Benešová Marika Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2103782 150 Kč
KDZ7550 Brzobohatá Pavla Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144057 150 Kč
KDZ7850 Haltufová Jitka Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144108 150 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 150 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 150 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 23770 150 Kč
TAP7850 Ryppelová Monika KOB Tretra Praha C 2081357 150 Kč
KDZ7650 Vostruhová Markéta Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C zapůjčit 200 Kč
0080001 Svatušková Jana 008 - Svatuškovi zapůjčit 200 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 150 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 150 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 150 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 150 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 150 Kč
CEP7650 Paulů Markéta Čepíci 2127871 150 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 150 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 150 Kč
3.06 km, 60 m, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 150 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 150 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 150 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 150 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 7209436 150 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 150 Kč
TAP6953 Richterová Ilona KOB Tretra Praha C 2029220 150 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 150 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 150 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 150 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 150 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 8033288 150 Kč
2.49 km, 60 m, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 150 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 150 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 150 Kč
2.19 km, 40 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 150 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 150 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 150 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 887906 150 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 150 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 150 Kč
2.66 km, 30 m, 6 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR1204 Zakouřil František OOB TJ Turnov C 51238 100 Kč
TJN1105 Novotný Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416846 100 Kč
TJN1156 Oravcová Amálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103701 100 Kč
DOK1100 Kmínek Jan OK Doksy C 2115683 100 Kč
VLI1451 Feřtová Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2144040 100 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 100 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 7927 100 Kč
TAP1056 Jirousová Edita KOB Tretra Praha C 2113483 100 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 100 Kč
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín C 8040713 100 Kč
KDZ1150 Brzobohatá Eliška Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144054 100 Kč
KDZ1250 Hoke Magdalena Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144030 100 Kč
KDZ1151 Kičmerová Alena Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144095 100 Kč
KDZ1100 Kvasnička Jakub Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144081 100 Kč
KDZ1101 Prokš Karel Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144049 100 Kč
KDZ1300 Prokš Vojtěch Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144093 100 Kč
KDZ1451 Seemann Eliška Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 434811 100 Kč
KDZ1350 Spieszová Rebeka Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 7778511 100 Kč
KDZ1450 Vostruhová Ivana Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144106 100 Kč
KDZ1550 Jůzová Beáta Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144104 100 Kč
ADA1451 Tejkalová Zuzana OOB Spartak Adamov 52714 100 Kč
PGP1255 Košárková Aneta SK Praga C 8656668 100 Kč
SCP1350 Khelová Bára OK Sparta Praha C 07953 100 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 100 Kč
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 9690 100 Kč
CEP1100 Paulů Max Čepíci C 2148212 100 Kč
ROU1201 Vaněk Jáchym SKOB Roudnice nad Labem C 2148112 100 Kč
ROU1102 Zábranský František SKOB Roudnice nad Labem C 2067203 100 Kč
VLI1000 Přinda Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 49967 100 Kč
SCP1651 Khelová Eliška OK Sparta Praha C 100 Kč
1.90 km, 30 m, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0814 Oravec Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111800 100 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 8007172 100 Kč
DOK1000 Kmínek Ondřej OK Doksy C 2115682 100 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno C 2121871 100 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering B 8518320 100 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 100 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 100 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8421841 100 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 100 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 100 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 100 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424648 100 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 2801019 100 Kč
2.45 km, 50 m, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0711 Tomášek Prokop OOB TJ Turnov B 2120075 100 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8482115 100 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 100 Kč
TAP0705 Jirous Erik KOB Tretra Praha C 8007181 100 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 100 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy B 8116777 100 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 8662280 100 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun B 7300274 100 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 100 Kč
ODV0600 Dudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C 52891 100 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering B 1424649 100 Kč
5.20 km, 100 m, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0403 Hruška Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078466 150 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662740 150 Kč
DOK0103 Kubec Michal OK Doksy B 7207878 150 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 8680609 150 Kč
DKL7100 Švorc Martin KOB Kladno C 2144087 150 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 1204999 150 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 150 Kč
0010001 Klíma Kamil 001 - SK Olympia Praha SPS 8667960 150 Kč
0030003 Spilka Marek 003 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 2104586 150 Kč
0030004 Semerád Jan 003 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 2083362 150 Kč
0060001 Král Luboš 006 - OOB Tatran Jablonec 2103747 150 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga B 8516919 150 Kč
CHC8701 Vojta Dominik K.O.B. Choceň C 7207886 150 Kč
0090002 Čičovský Daniel 009 - OK Lejšovka 2420027 150 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 150 Kč
6.51 km, 110 m, 22 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8660452 150 Kč
TUR7500 Zakouřil Tomáš OOB TJ Turnov C 51726 150 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 8680590 150 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 150 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 8008610 150 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659385 150 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8656507 150 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 8636797 150 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 150 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 150 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 150 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 150 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 150 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 150 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 150 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 8116764 150 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656676 150 Kč
SCP8201 Kautský Jiří OK Sparta Praha C 7260018 150 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 150 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 8648599 150 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 150 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 150 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 150 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 150 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 8662333 150 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 8680583 150 Kč
NNN0001 Francke Michal Neregistrovaní 2045203 150 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 8659382 150 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 150 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8270982 150 Kč
4.52 km, 70 m, 17 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8002 Ježowicz Roman Slavia Liberec orienteering C 2113390 150 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 150 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8662373 150 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 150 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 8116739 150 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 150 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670752 150 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 150 Kč
TJN7505 Oravec Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059775 150 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 150 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 150 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 150 Kč
DOK7801 Kmínek Jan OK Doksy C 2053502 150 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 150 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 150 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 150 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 150 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 8210075 150 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 150 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 150 Kč
KDZ7200 Glybovský Ilja Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144102 150 Kč
KDZ7700 Hoke Petr Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144072 150 Kč
KDZ7400 Kvasnička Ladislav Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144073 150 Kč
TUV7001 Tomášek Ondřej SOK TJ Turnov C 411519 150 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 150 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 150 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 150 Kč
ODV7605 Svoboda Jan TJ Aero Odolena Voda C 8028846 150 Kč
ODV7703 Dudl Jan TJ Aero Odolena Voda C 2134286 150 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 150 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 150 Kč
JLI7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 301631 150 Kč
DKP7903 Machar Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2102794 150 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 150 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 150 Kč
CEP7301 Paulů Robert Čepíci C 2135166 150 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 150 Kč
3.88 km, 70 m, 18 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 150 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 150 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 150 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 150 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 150 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 150 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 150 Kč
KDZ6700 Beneš Petr Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 301113 150 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 7886 150 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 150 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 150 Kč
KDZ7000 Souček Miloslav Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C zapůjčit 200 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 150 Kč
0090001 Čičovský Jiří 009 - OK Lejšovka 2420025 150 Kč
2.42 km, 50 m, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8656720 150 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 150 Kč
TJN5601 Vokuš Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2148156 150 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 150 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 150 Kč
0050001 Albrecht Miloslav 005 - SMB 7717 150 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 150 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 150 Kč
3.29 km, 60 m, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8644556 0 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 150 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 8516753 150 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 150 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 150 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 150 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 150 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 150 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 150 Kč
VEY5600 Kadlec Luděk YETTI Vejprty C 8116733 150 Kč
celkem přihlášených: 288, vklad: 39500 Kč