Přihlášky závodu: WOC Tour 2021

Datum:
03.07.2021
Místo konání:
Doksy - Poslův Mlýn
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
D10     D10L     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60A     D60B     D65     D70     D75     FAMILY     H10     H10L     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     OPEN-SHORT     OPEN-LONG    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1500
Náhradníků: 0
Počet závodníků vyčerpán
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
PLU1277 Otrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov 1400409 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec 8003655 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
HJL1150 Bláhová Klára Sokol Horní Jelení 2126356 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
HJL1251 Kušičková Lucie Sokol Horní Jelení 2148069 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ONO1250 Hynková Anna SKOB Ostrov Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov 8013924 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko 2061781 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ODV1150 Svobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda 2148157 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš 2111602 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno 7210817 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec 995845 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
HJL1252 Kušičková Jolana Sokol Horní Jelení 2419956 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice 2081379 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
0150002 Martomaa Lilja 015 - (FIN) Espoon Suunta zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1790 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš 2125352 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
SJC1451 Podlipná Klára Sportcentrum Jičín Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí 206476 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LCE1253 Slámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice 416062 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno 53240 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TTR1151 Dosbabová Magdaléna OOB Třebíč Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TBM1358 Doušková Daniela KOS TJ Tesla Brno 2087676 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
CHC1054 Dvorská Veronika K.O.B. Choceň 7502000 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2143349 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov 7202883 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ONO1050 Hynková Marie SKOB Ostrov Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí 8014548 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov 8226380 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš 8028871 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice 425438 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí 2096243 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
0280001 Uciechowska Oliwia 028 - (POL) UKS Arkady Raszkow 8102673 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga 8013933 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice 8660577 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň 2103247 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno 8077877 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
0580005 Ingrid Hox Brynildsen 058 - (NOR) Fredrikstad Skiklubb zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1790 Kč
JPV0999 Soldánová Pavlína Oddíl OS SK Prostějov 49873 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov 2044897 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
SJH1050 Pobudová Marie SOS Jindřichův Hradec 443107 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ADA1051 Tejkalová Aneta OOB Spartak Adamov 2134259 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov 51933 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec 2102570 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TRI0956 Kawuloková Tereza TJ TŽ Třinec 8003651 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ODV0951 Svobodová Ema TJ Aero Odolena Voda 7000706 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš 2058512 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering 2129242 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
0340003 Velde Vaiva 034 - (LTU) Šilagirė 8035522 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice 2116500 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VIC1060 Marková Tatiana OB Vizovice 9200992 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53177 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice 8660541 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
STA0952 Čápová Denisa OK Střelka 2134335 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
0580009 Wilma Danevad 058 - (NOR) Fredrikstad Skiklubb 7139216 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín 7209279 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha 51588 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov 8654916 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov 8061460 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec 8014456 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. 8116754 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2001944 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava 8670475 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ONO0750 Nejedlá Barbora SKOB Ostrov Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 8081227 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov 8660375 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice 8116697 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava 2126366 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí 8226375 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš 8648585 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš 8116728 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí 8033283 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha 8660533 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha 8660527 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha 8009888 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha 8000237 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TAP0860 Ellederová Eva KOB Tretra Praha 2102816 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno 8663207 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
0480002 Wingstedt Minna 048 - (NOR) Halden Skiklubb 701013 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice 8660576 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava 8226390 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
0580004 Husebye Aamodt Malin 058 - (NOR) Fredrikstad Skiklubb zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1790 Kč
0580010 Jenny Danevad 058 - (NOR) Fredrikstad Skiklubb 7046990 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno 8180908 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice 8663190 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
PLU0854 Slezáková Vendula TJ SOKOL Plumlov 2061810 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
SIT0851 Byrtusová Klára OK SILESIA 8667954 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering 2088166 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda 2143338 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ODV0854 Dudlová Hana TJ Aero Odolena Voda 52891 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ABM0752 Karafiátová Eliška KOB ALFA Brno 361987 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ODV0856 Syblíková Rozálie TJ Aero Odolena Voda 2419987 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
BBM0850 Kutscherauerová Ella BETA URSUS Orienteering 2127602 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov 8116 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering 2148111 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering 2144105 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering 2125375 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
JPV0850 Pinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov 2419936 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno 2103252 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov 8680596 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
0390001 Fuchsová Eliška 039 - Lokomotiva Teplice 8156598 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VIC0850 Marková Michaela OB Vizovice 2001970 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TTR0851 Dosbabová Veronika OOB Třebíč Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LPM0750 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň 2088719 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová 361913 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha 2080937 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov 8667550 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka 8149896 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov 8004351 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov 8667973 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka 8080818 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov 8660538 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ONO0655 Pekárková Barbora SKOB Ostrov Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš 8660590 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš 8116682 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava 8670491 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 8656743 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
3WP0754 Kula Maja (POL) KOS BnO Szczecin 9201349 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
3WP0751 Mikuła Daria (POL) KOS BnO Szczecin 8073012 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
3WP0752 Mikuła Iga (POL) KOS BnO Szczecin 8300107 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0280002 Uciechowska Amelia 028 - (POL) UKS Arkady Raszkow 8110092 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8028827 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering 8517331 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole 8116789 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TUR0555 Martanová Lea OOB TJ Turnov A 8662713 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga 8662326 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov 8680591 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov 8013862 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 8667985 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno 8088288 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava 8670472 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0580006 Marte Hox Brynildsen 058 - (NOR) Fredrikstad Skiklubb zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 8123459 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole 2079497 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 8028875 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 8226309 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec 8670796 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška 1602624 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov 7201768 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TRI0550 Krčková Lucie TJ TŽ Třinec 8033258 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno 2054645 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov 2108881 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov 2112722 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov 2112741 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš 8033231 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV0551 Pinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov 2419911 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM0667 Kurečková Klára KOS TJ Tesla Brno 2060216 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TTR0651 Dosbabová Mariana OOB Třebíč Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem B 8517325 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov 8226355 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov 8660570 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov 8517451 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8516925 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov 8662731 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 8662730 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov 8116743 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec 8660369 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec 8670381 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc B 8660531 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 8662703 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov 8116779 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka B 2103705 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš 2050483 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 8414107 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0230002 Siri Simonsen 023 - (DEN) FIF Hillerød 8009122 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga B 8226361 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 8226325 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0280003 Dobros Aleksandra 028 - (POL) UKS Arkady Raszkow 8040123 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole 8116827 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava 8004330 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0380002 Eades Fiona 038 - (GBR) Interlopers 8668903 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice 442879 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 8680365 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0580014 Signe Strand Gulbrandsen 058 - (NOR) Fredrikstad Skiklubb zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
BBM0350 Škondrová Šárka BETA URSUS Orienteering 2133889 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno 2113496 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VCB0454 Votíková Tereza OB České Budějovice 426387 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP0454 Řeháková Ludmila SK Praga 8003663 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP0463 Szymanská Zuzana Oddíl OB Kotlářka Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
STA0451 Čápová Eliška OK Střelka 8482108 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 8240702 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice B 8645925 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka 8030301 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec 8061463 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec B 8662702 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka R 8654888 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8004346 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8656623 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš 8655463 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové R 8660596 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPU0254 Jelínková Adéla OK Lokomotiva Pardubice 8013867 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SOB0250 Janderová Barbora SOBSA 438628 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TUR0253 Martanová Elin OOB TJ Turnov A 8659420 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0380004 Eades Mairi 038 - (GBR) Interlopers 8310914 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM0154 Hovorková Tereza OK Kamenice A 8648575 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno R 8656742 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 8655372 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice 8662324 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8656531 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 8660420 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno 8660435 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř 8656518 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 8310220 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
19P9350 Pachnik Małgorzata (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 8110693 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G9850 Dakin Pippa (GBR) DRONGO 8345612 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga R 8656705 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TUR8650 Luštická Lucie OOB TJ Turnov 8680582 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G9251 Windsor Zuzana (GBR) DRONGO 8170819 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G9750 Ockenden Helen (GBR) DRONGO 8300197 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G9950 Corden Heather (GBR) DRONGO 8281090 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G9450 Lindsay Rona (GBR) DRONGO 550194 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G9951 Bunn Fiona (GBR) DRONGO 8310956 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G9551 Pružina Helen (GBR) DRONGO 2038976 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G9150 Righetti Sarah (GBR) DRONGO 1911226 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0050001 Edwards Anne 005 - (GBR) Thames Valley OC 8333330 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP9056 Bogarová Adélka SK Praga R 8663183 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka 8116676 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř 8660904 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0230004 Annika Simonsen 023 - (DEN) FIF Hillerød 8088166 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 8659389 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
3WP9550 Mazan Aleksandra (POL) KOS BnO Szczecin 9101308 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha 2102777 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov 7205003 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SSU8952 Poklopová Lenka SK Severka Šumperk 8648618 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LCE9155 Hájková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice 8644878 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice 8660599 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM9354 Landovská Petra OK Kamenice R 8271093 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň 8656688 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
23P8951 Ślusarczyk Katarzyna (POL) OK!Sport Warszawa 8636522 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPM9651 Kamenická Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 8656698 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň 8656622 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM8888 Hlavová Hana KOS TJ Tesla Brno 8635805 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662427 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM9669 Vališová Martina KOS TJ Tesla Brno 8660569 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice 8051795 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice 8404001 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice 8028869 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha 8656576 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu 7260013 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno 8660446 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga 7202891 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň 8629753 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň 8425544 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec 8660373 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM8964 Bořilová Klára KOS TJ Tesla Brno 515189 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka 7207077 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G9451 Petersen Fiona (GBR) DRONGO 1407006 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G9550 Leaf Miranda (GBR) DRONGO 1398916 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga 8350120 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec 2073746 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno 8662300 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga 7200338 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV8577 Liscinska Lenka Oddíl OS SK Prostějov 8220785 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga 7003042 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové 8116686 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 301347 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice 8680368 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka 515071 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga 1407423 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PHK9666 Koderičová Tereza OK 99 Hradec Králové 1406191 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice 8662288 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka 8181015 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice 8663175 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM8952 Ondráčková Dana OK Kamenice 7201193 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP9150 Slavíková Lucie SK Praga 301700 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno 8125988 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga 8200023 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TUR9466 Soroka Martyna OOB TJ Turnov 8666004 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha 8660566 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice 8660456 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice 8648602 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno 330625 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga 8087800 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod 2085610 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava 7522295 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec 8659388 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering 8013918 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov 1403419 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2111818 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZBM9459 Molnárová Monika SK Žabovřesky Brno 8122122 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SJC8551 Srpová Zuzana Sportcentrum Jičín 9969 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
23P8500 Drągowska Malwina (POL) OK!Sport Warszawa 8033244 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga 8008455 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LCE9158 Botiková Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice 52709 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice 52675 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0400003 Casanova Silvia 040 - (GER) OLG Regensburg 1704966 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha 51583 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha 7207027 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM9454 Zavadilová Barbora OK Kamenice 8223633 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice 8013831 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga 331147 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. 446355 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha 8515518 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha 515496 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha 416340 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM8870 Chromá Adéla KOS TJ Tesla Brno 8008870 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8660480 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8028805 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu 2045224 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
CHC8951 Grundmanová Kateřina K.O.B. Choceň 2049551 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
CHC8851 Sýkorová Daniela K.O.B. Choceň 9549 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň 8320290 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
CHC9952 Kleiberová Eliška K.O.B. Choceň 2132920 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ROU8952 Líbalová Petra SKOB Roudnice nad Labem 1425341 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TRI9250 Mizerová Monika TJ TŽ Třinec 49365 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení 1424653 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PTE8771 Boháčová Lucie TJ Sokol Ptení 8829 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka 443061 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV8575 Kubaňová Petra Oddíl OS SK Prostějov 52861 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PTE8350 Krejčí Lenka TJ Sokol Ptení 52485 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko 8667995 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno 49640 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice 426398 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady 2115746 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov 2106732 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov 8115 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
AOP9351 Sklenářová Dorothea Orientační Běh Opava 352326 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice 1006616 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TJN9250 Podešvová Vlasta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53767 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0410001 Pangrácová Marie 041 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8028804 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0410002 Pangrácová Anna 041 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8518315 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0410003 Formánková Anna 041 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 2060261 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0450001 Vaňková Martina 045 - SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 2103250 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0450002 Hornová Lenka 045 - SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 8414094 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice 2113474 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha 8028858 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
EKP8950 Malíková Stanislava VŠTJ Ekonom Praha 2124747 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha 2061773 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice 52416 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor 7996010 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov 8654885 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov 8517317 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno 53211 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha 8226305 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ONO8650 Hynková Jana SKOB Ostrov Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka 8660535 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov 1420857 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G8200 Collis Blanka (GBR) DRONGO 517704 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí 515185 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš 7204994 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš 2082934 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha 8654889 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín 1425355 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno 2083378 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PHK7250 Metelková Taťána OK 99 Hradec Králové 2058465 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov 8654901 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy 2800304 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem 2143344 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk 8033289 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
17P8750 Majasow Agata (POL) WKS Śląsk 8062041 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk 8003646 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor 682356 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady 8660526 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LCE8253 Slámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice 2080838 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov 8113 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov 8516754 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov 8662725 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice 8013928 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha 8003634 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTU7852 Čapková Eva OOB TJ Lokomotiva Trutnov 9201756 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín 8172882 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov 9200732 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha 2102815 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice 7206551 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory 53726 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga 8648558 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš 2125348 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš 2104694 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno 8149893 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí 2060275 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KPY7950 Jirásková Pavla SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 416330 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0340001 Velde Reda 034 - (LTU) Šilagirė 8641000 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga 8014514 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko 8116776 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava 8897 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0480004 Wingstedt Anja 048 - (NOR) Halden Skiklubb 2032 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0490003 Stokseth Heidi 049 - (NOR) Halden skiklubb 8050678 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň 2080976 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TAP7755 Ellederová Zdeňka KOB Tretra Praha Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0580017 Linda Solberg 058 - (NOR) Fredrikstad Skiklubb 800705 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0630001 Stene Dana 063 - (NOR) Nydalens Skiklubb 52474 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
PLU7777 Otrubová Věra TJ SOKOL Plumlov 2035158 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PLU7878 Luterová Kristýna TJ SOKOL Plumlov 2419928 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SNA7850 Ježková Dana TJ START Náchod 1401856 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOB7750 Mácová Martina KOB Dobruška 1400418 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda 52889 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ONO8050 Ječmenová Věra SKOB Ostrov 301420 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda 2135182 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí 8660542 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš 2115078 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA 8662356 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor 682355 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha 2115689 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0330002 Skog Paula 033 - (FIN) Kalevan Rasti 1190773 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice 2800344 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKL8051 Pilátová Petra KOB Kladno 2115739 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VIC7857 Marková Pavla OB Vizovice 8670791 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 8226322 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava 2081356 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0570001 Marková Michaela 057 - Hostivice 2419939 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč 224888 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TTR8152 Dosbabová Magda OOB Třebíč 2011822 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno 2067214 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha 2111618 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
SJH7651 Komárková Lenka SOS Jindřichův Hradec 8662283 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057595 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko 2061836 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov 2103709 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové 8028877 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk 8170272 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 8648571 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0070002 Schneider-Schiess Silvia 007 - (SUI) LG Stettlen 8662084 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí 886273 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0150001 Nybakken Line 015 - (FIN) Espoon Suunta 616263 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov 8516420 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR7555 Hrušková Blanka OK Dobříš 2134295 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga 7210812 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga 8654900 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0260002 Berget Ingunn 026 - (NOR) As-NMBU Orientering 8472019 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov 2085577 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga 2067949 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha 8660554 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha 8002888 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering 9061 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering 8149885 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering 2058473 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava 2096150 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga 7207787 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný 981813 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice 7207856 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VCB7254 Votíková Monika OB České Budějovice 426341 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno 8007275 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice 7205009 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno 49656 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTP7352 Johnová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice 7209365 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov 8648634 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0560002 Urszula Trykozko 056 - (POL) Tim 460 8072469 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0580001 Nordahl Husebye Birgitte 058 - (NOR) Fredrikstad Skiklubb zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
0580011 Karin Danevad 058 - (NOR) Fredrikstad Skiklubb 7955961 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno 8007659 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno 8001411 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín 7209278 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha 8226388 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová 9722 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice 52273 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
EKP6851 Kořistková Lenka VŠTJ Ekonom Praha 51367 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava 2025346 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava 232406 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška 1400412 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí 2111703 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov 2073658 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice 426399 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš 2044893 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov 2127879 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš 2113394 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR7352 Žižková Markéta OK Dobříš 2111608 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR7552 Gregor Tahmina OK Dobříš 2127585 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové 9802 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ROU7450 Hejcmanová Pavla SKOB Roudnice nad Labem 2001925 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice 2113044 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí 2080989 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov 7210115 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha 8033206 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole 2083418 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LLI7651 Hejnová Simona LOK-o Liberec 2134282 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava 436420 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPM7353 Čepičková Jana OK Lokomotiva Plzeň 7210116 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor 1417131 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV7550 Švestková Hana Oddíl OS SK Prostějov Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0580007 Anne Sofie Hox Brynildsen 058 - (NOR) Fredrikstad Skiklubb zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0580015 Britt Stine Strand 058 - (NOR) Fredrikstad Skiklubb zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec 2060204 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM7658 Klíčová Kateřina KOS TJ Tesla Brno 2083409 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov 352314 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 8680294 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
EKP7550 Kalousová Radka VŠTJ Ekonom Praha 2088154 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec 8660392 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057594 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu 7000809 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha 52114 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov 9101105 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov 1426051 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SIT6951 Kovaříková Mária OK SILESIA 8655462 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec 8660461 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov 1425330 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha 2081352 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0020001 Demlová Jitka 002 - Demlovi 8230369 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP7054 Škáchová Petra Oddíl OB Kotlářka 7201760 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV6951 Kašparová Ivana Oddíl OS SK Prostějov 8234432 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka 49806 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec 2032126 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KDZ7150 Benešová Marika Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 2103782 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA 53017 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0230001 Simonsen Sandra 023 - (DEN) FIF Hillerød 8009103 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKL7054 Vítková Marie KOB Kladno 2800302 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové 8660597 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0310001 Carter Sue 031 - (GBR) SLOW 8143749 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha 8660371 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové 8644871 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0380001 Eades Lorna 038 - (GBR) Interlopers 8657457 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0400002 Grifoni Milena 040 - (GER) OLG Regensburg 8141268 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha 515195 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0470002 Thys Renate 047 - (SUI) CA Rosé 8121970 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice 682099 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno 49412 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM7079 Hiršová Marcela KOS TJ Tesla Brno 8648605 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 206478 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové 515465 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov 682641 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV7171 Vidmuchová Martina Oddíl OS SK Prostějov 49883 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov 51809 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové 9833 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha 7911 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice 232393 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
29D7050 Zelenin Jekaterina (GER) USG Chemnitz 8000819 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec 8116757 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava 9101678 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí 7209364 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš 8663122 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TRI6851 Mizerová Jarmila TJ TŽ Třinec 49355 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod 9606 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí 206480 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering 52346 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov 8006556 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov 8006773 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava 2112733 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno 8667528 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice 426396 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 682670 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha 51589 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky 7205037 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole 428220 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM6650 Šafková Petra OK Kamenice 51278 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň 8670490 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TAP6953 Richterová Ilona KOB Tretra Praha 2029220 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice 2049550 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA 2419963 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha 2800325 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha 8222227 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha 2133898 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov 1421893 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec 51446 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc 52451 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G6550 Pružina Stephanie (GBR) DRONGO 2038975 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV6666 Jarošová Petra Oddíl OS SK Prostějov 52654 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha 52099 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0290001 Amparo Ferrer Rodrigo 029 - (ESP) Correcaminos 1112966 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha 2103280 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
23P6250 Drągowska Marzena (POL) OK!Sport Warszawa 887229 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga 51660 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga 51275 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice 8670819 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice 8670733 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň 2067245 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha 51295 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha 51601 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice 8007713 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov 682680 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice 7202877 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV6665 Janečková Marta Oddíl OS SK Prostějov 234537 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec 51925 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno 53489 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň 331708 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport 2113055 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov 52864 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš 436940 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové 7211287 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV6350 Honkyšová Eva Oddíl OS SK Prostějov Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 8680397 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod 9608 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga 232184 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. 253105 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice 52420 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice 51183 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno 9102082 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno 682079 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno 8648559 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov 2085653 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové 2102552 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka 49892 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka 301365 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
0240002 Capper Louise 024 - (GBR) Lakeland 8250660 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky 7300179 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc 2092434 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice 8660397 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha 8516255 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk 1406132 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53182 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
KRN5950 Holinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov 8648621 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice 7205026 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga 2080958 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava 232338 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí 8980 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové 9118 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice 52412 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín 7209285 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko 49601 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov 2045209 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha 682101 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť 2102564 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec 8546 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená 2099490 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka 8080100 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice 53725 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka 8558 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové 9107 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha 336750 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno 53238 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
0550002 Roome Sue 055 - (GBR) RREBOR 8180652 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov 682674 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering 2059769 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha 2103757 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod 09620 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
11G4950 Rosen Miriam (GBR) GB MTBO squad 8640466 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2058517 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering 2131185 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov 8110 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 8659406 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice 8471811 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha 219220 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov 682607 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov 682619 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor 8549 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
KRN1500 Rychlý Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov 2102867 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
KRN1300 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov 52627 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DKP1500 Kolín Jonáš Oddíl OB Kotlářka 9000007 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
CHC1401 Dvorský Michal K.O.B. Choceň 9990101 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
SNA1102 Sychrovský Tomáš TJ START Náchod 2111810 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DKP1553 Balgová Aneta Oddíl OB Kotlářka 2039213 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TRI1400 Walaski Vítek TJ TŽ Třinec 02113099 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TRI1205 Kawulok Matyáš TJ TŽ Třinec 49330 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TRI1204 Zielina Tomasz TJ TŽ Třinec 49319 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha 51647 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
PHK1451 Melicharová Nina OK 99 Hradec Králové 224919 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TRT1500 Mazzarese Aiden KOS Třešť 2148130 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TEP1451 Pecánková Barbora Tempo Praha Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
0060001 Hrobař František 006 - Dolení Paseky zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1790 Kč
LBE1650 Šimonová Zuzana TJ Lokomotiva Beroun 416331 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
KRN8750 Žaloudíková Eva KOS TJ Lokomotiva Krnov 53534 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
JPV8787 Hubáčková Romana Oddíl OS SK Prostějov 8033248 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
0200001 Liščinská Emma 020 - --- 995824 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VIC1401 Kubíček Ota OB Vizovice 425428 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
PTE1401 Krejčí Viktor TJ Sokol Ptení Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor 682506 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
STB1550 Hanušová Eva TJ Stadion Nový Bor 1417130 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor 49987 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice 2115728 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
PGP1616 Hora Damián SK Praga 1006283 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LIT1414 Pavlík Přemek KOB Litvínov 8109 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LOV1500 Bochňák Zbyněk lepus.cz 7612230 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice 416316 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TBM1616 Chromý Filip KOS TJ Tesla Brno 896975 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LCE1801 Erlitz Matyáš OOB TJ Slovan Luhačovice Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VAM1600 Klapal Tomáš OB Vamberk Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
CET1501 Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová 2060236 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
0630003 Selma Stene 063 - (NOR) Nydalens Skiklubb zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1790 Kč
SJC1650 Uhlíková Eva Sportcentrum Jičín 51180 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DOR1650 Kubečková Eliška OK Dobříš 2044892 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
SKM15xx Pěčková Natálie KOB Směr Kroměříž 52199 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka 8516913 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice 8007194 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín 2082905 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
HAV1200 Fuják Adam OB Havířov 336755 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory 2073725 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DOR1104 Etrych Matěj OK Dobříš 2135176 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DOR1103 Etrych Tobiáš OK Dobříš 2148206 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DOR1102 Jiroušek Štěpán OK Dobříš 51487 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DOR1101 Kašpar Adam OK Dobříš 2131198 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor 1417127 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha 8670452 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering 1424648 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering 7981 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering 2090845 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LPM1102 Čepička Antonín OK Lokomotiva Plzeň 2129225 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LCE1113 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice 2082902 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
0580018 Aksel Solberg 058 - (NOR) Fredrikstad Skiklubb zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1790 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno 53234 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
0630002 Oskar Stene 063 - (NOR) Nydalens Skiklubb 52473 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec 336789 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
KRN1200 Peths Sebastian KOS TJ Lokomotiva Krnov 446353 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TRT1100 Mazzarese David KOS Třešť 2102555 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
KSH1301 Hulec Karel OB Kašperské Hory 2073726 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
0260003 Bjerva Jørgen 026 - (NOR) As-NMBU Orientering 252028 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering 7927 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VLI1400 Votava Jan Slavia Liberec orienteering 2106735 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov 8111 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice 2088709 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
0490002 Stokseth Troy 049 - (NOR) Halden skiklubb 651978 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov 2051506 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
PLU0902 Kožnárek Pavel TJ SOKOL Plumlov 2061817 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov 2044898 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
PLU0903 Suchánek Matyáš TJ SOKOL Plumlov 995816 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2133881 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice 8226414 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ONO1001 Černý Antonín SKOB Ostrov 2148165 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
19P1000 Pachnik Antoni (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025004 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice 331401 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí 8226395 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno 2121871 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DOR0907 Etrych Jonáš OK Dobříš 2133884 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
0150003 Martomaa Eero 015 - (FIN) Espoon Suunta zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1790 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí 2075628 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha 8028811 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering 8518320 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice 887942 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TAP1010 Elleder Jan KOB Tretra Praha 2801022 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava 2420039 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
0480001 Wingstedt Ville 048 - (NOR) Halden Skiklubb 902806 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň 2134304 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
JPV1001 Koutný Ondřej Oddíl OS SK Prostějov 2148093 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno 8058058 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
0580019 Isak Solberg 058 - (NOR) Fredrikstad Skiklubb zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1790 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha 8007172 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov 2073729 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška 2073719 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec 49384 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec 49322 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TRI1004 Zielina Jakub TJ TŽ Třinec 49378 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda 2143374 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená 49887 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem 2143362 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov 2115705 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DOR1002 Hruška Tomáš OK Dobříš 2000603 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš 2125357 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VCB0905 Gotfried Štěpán OB České Budějovice 2127640 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno 2124767 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno 7204525 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč 500580 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha 2120636 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
KAM1005 Neškudla Jan OK Kamenice 52118 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec 8663132 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LTU0801 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2143370 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov 8656617 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ONO0701 Kule Oliver SKOB Ostrov 1400426 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec 8116762 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod 9616 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice 232980 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
BBM0800 Denemarek Max BETA URSUS Orienteering 7080127 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2103289 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga 8648593 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš 2131194 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DOR0702 Lorenc Václav OK Dobříš 2044885 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno 8208112 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga 8662280 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LTU0802 Kotyk Šimon OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2085654 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering 8033275 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering 8116802 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice 7208204 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň 2103269 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno 8070717 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno 8000710 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
0580013 Syver Strand Gulbrandsen 058 - (NOR) Fredrikstad Skiklubb zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1790 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové 8226302 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín 8485648 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno 2122243 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno 8008044 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž 8660395 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering 2126343 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
TAP0807 Tejkl Štěpán KOB Tretra Praha 8090146 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec 7202876 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí 8109384 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov 2108899 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš 8663147 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
0260004 Bjerva Gunnar 026 - (NOR) As-NMBU Orientering 213968 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč 53153 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DOR0808 Kubeček Tomáš OK Dobříš 2125344 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga 8007173 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov A 8667537 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec B 8004613 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057590 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTU0502 Kotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057585 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA 8663128 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SIT0503 Damek Ondřej OK SILESIA B 8667526 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov 8061404 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov 8028820 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov 8667289 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 8660437 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod 9636 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PBM0503 Strýček Jan TJ Spartak 1. Brněnská A 8028870 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
19P0600 Pachnik Jędrzej (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 8000568 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PBM0500 Odehnal Tomáš TJ Spartak 1. Brněnská A 8660407 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha A 8660513 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov 8440505 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí 8656604 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPU0514 Jelínek Filip OK Lokomotiva Pardubice B 8020220 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno A 8660548 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
3WP0501 Kwiatkowski Olaf (POL) KOS BnO Szczecin 8050605 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
3WP0600 Kotkowiak Bartosz (POL) KOS BnO Szczecin 9201343 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 8170805 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha 8028854 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha A 8116696 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole 8667515 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha 1007532 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava 8670493 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 8662686 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0480003 Wingstedt Liam 048 - (NOR) Halden Skiklubb 510118 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov 2108908 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPM0504 Němec David OK Lokomotiva Plzeň A 8648544 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň A 8670487 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava 8116794 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0580003 Husebye Aamodt Emil 058 - (NOR) Fredrikstad Skiklubb 8013536 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové 2080972 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno 8663178 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová 8660514 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov 8061467 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering 2085655 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ODV0600 Dudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda 428228 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ODV0602 Ziegenfuss Denis TJ Aero Odolena Voda 52893 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš 2134307 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš 2104706 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno 8680587 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice 8670814 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 2011898 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha 2060242 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice 8109312 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov 8061407 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec 8515514 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov 8662708 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov 8662734 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga 8670467 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8631582 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SIT0401 Kovařík Tomáš OK SILESIA 8656740 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec 8629759 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec 8655414 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
19P0300 Pachnik Stanisław (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 8632433 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka A 8654883 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc 8670770 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka A 8226408 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga 8656580 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno 332962 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno 8028817 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava 8116725 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 8061505 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš A 8654908 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 8662308 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPU0314 Jelínek Kryštof OK Lokomotiva Pardubice B 8666870 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga 8667507 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8656645 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
3WP0400 Czyński Miłosz (POL) KOS BnO Szczecin 9201349 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
3WP0300 Kula Mateusz (POL) KOS BnO Szczecin 8627923 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha 8004888 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha 8660399 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 8656647 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný 8654897 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha 9540001 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 8656715 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPM0303 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň A 8648588 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov 7130603 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš 8116738 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš 8116788 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov 8112 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec 7055011 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 8648630 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov 8648549 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 8656615 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 8080811 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ONO0200 Ševčík Daniel SKOB Ostrov 52183 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SIT0101 Kovařík Martin OK SILESIA 8655413 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka 8080826 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec 8028879 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec 8670482 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc 7202871 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka A 8656538 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov 8663202 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka 8322332 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka 8080816 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA 4188 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga R 8636798 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
3WP0202 Grzegorczyk Mateusz (POL) KOS BnO Szczecin 9201337 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0340004 Velde Augusts 034 - (LTU) Šilagirė 8641010 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TUR0201 Mencl Jan OOB TJ Turnov 2108873 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga 8666867 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice R 8221133 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice 7207873 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 8656513 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha B 8414097 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov 7208224 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec 2032132 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM0113 Janda Ondřej OK Kamenice B 8663176 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice 8109304 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice A 8680302 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice E 8656521 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice 8644887 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM9604 Šmelík Martin OK Kamenice 682340 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno 8660419 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 8656722 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň 8080807 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň 8199402 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec 8656669 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SSU9001 Melecký Martin SK Severka Šumperk 8680373 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga 8644884 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G9000 Windsor Ben (GBR) DRONGO 8190817 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
15G9800 Rigby Aidan (GBR) DRONGO 8433133 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G9702 Fisher Luke (GBR) DRONGO 8667385 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G9200 Hoad James (GBR) DRONGO 8400594 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G9201 Vokes Matthew (GBR) DRONGO 503675 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G9900 Ackland James (GBR) DRONGO 8061999 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G9701 Pružina Paul (GBR) DRONGO 8000123 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G9401 Watkins Richard (GBR) DRONGO 1420641 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G9402 Ockenden John (GBR) DRONGO 940116 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G9601 Vokes Phil (GBR) DRONGO 8235623 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G8701 Stevens Ben (GBR) DRONGO 8656102 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G9202 Dobra Tom (GBR) DRONGO 8121992 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga 7209346 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga 8071491 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk R 8656758 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk R 8660591 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0120001 Collier Scott 012 - (GBR) Cornwall OC 8400168 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM9502 Šrom Jakub KOS TJ Tesla Brno 2042538 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga 7051263 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KRN8600 Žaloudík Jiří KOS TJ Lokomotiva Krnov 8630865 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka 8648562 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga 8663177 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové 8655415 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 8670465 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
3WP9200 Mazan Bartłomiej (POL) KOS BnO Szczecin 8100192 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov 8680589 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TUR9549 Kamenický Jeroným OOB TJ Turnov 8651708 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 8655449 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno 8660450 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno 8660442 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8028868 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov 8660452 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOK9602 Fürst Matouš OK Doksy R 8651739 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TJN9104 Kazda Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8660406 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice 8662750 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga 8663123 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 8656689 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice 8662442 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice 889311 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice 8670742 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LCE9300 Chloupek Adam OOB TJ Slovan Luhačovice 8660447 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice 8109377 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice 8654886 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín 8003099 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno R 8644873 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 301370 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava 8648541 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
OSN9001 Kamenický Matěj SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 8137666 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice 8662426 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava 8116817 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice 8680382 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov 8656693 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice 8662741 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga 2080959 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov 8414134 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov 8662680 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka 8080832 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP7701