Logo

Přihlášky závodu: WOC Tour 2021

Datum:
03.07.2021
Místo konání:
Doksy - Poslův Mlýn
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
D10L     D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60A     D60B     D65     D70     D75     FAMILY     H10L     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     H80     OPEN-LONG     OPEN-SHORT    
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 995845 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
0150002 Martomaa Lilja 015 - (FIN) Espoon Suunta zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1790 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
SJC1451 Podlipná Klára Sportcentrum Jičín C Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206476 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LCE1253 Slámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416062 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TTR1151 Dosbabová Magdaléna OOB Třebíč C Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TBM1358 Doušková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2087676 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
RBK1150 Jalová Kristýna SK Radioklub Blansko C 980373 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1790 Kč
TBM1384 Šťastná Vendula KOS TJ Tesla Brno C 52476 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1790 Kč

D10

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
PLU1277 Otrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov C 1400409 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 8003655 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ONO1250 Hynková Anna SKOB Ostrov C Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 8013924 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ODV1150 Svobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C 2148157 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 2111602 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
12A1150 Skern Anna (AUT) Naturfreunde Wien 2103534 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
12A1100 Urbanek Annina (AUT) Naturfreunde Wien 8400284 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ROU1151 Brotánková Klára SKOB Roudnice nad Labem C 2144100 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LBE1153 Schwarzová Katarína Sofia TJ Lokomotiva Beroun C 7080080 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TZL1150 Nešporová Viktorie Anna SKOB Zlín C 8611 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
CHC1054 Dvorská Veronika K.O.B. Choceň C 7502000 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143349 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 7202883 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ONO1050 Hynková Marie SKOB Ostrov C Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8014548 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8226380 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice B 425438 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2096243 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
0280001 Uciechowska Oliwia 028 - (POL) UKS Arkady Raszkow 8102673 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga B 8013933 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice B 8660577 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 2103247 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno B 8077877 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
JPV0999 Soldánová Pavlína Oddíl OS SK Prostějov C 49873 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TUR0951 Zabořilová Anna OOB TJ Turnov B 2060292 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice B 8482070 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 8080812 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LBE0951 Schwarzová Martina Justína TJ Lokomotiva Beroun C 2112736 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
1310002 Szakal-Biro Sara 131 - (HUN) BIMAHEV 2120898 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
RIC1051 Havlíčková Zuzana OB Říčany C 2420001 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov C 2044897 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
SJH1050 Pobudová Marie SOS Jindřichův Hradec C 443107 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ADA1051 Tejkalová Aneta OOB Spartak Adamov C 2134259 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
SIT0951 Kawuloková Tereza OK SILESIA B 8003651 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ODV0951 Svobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C 7000706 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš B 2058512 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 2116500 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VIC1060 Marková Tatiana OB Vizovice C 9200992 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice B 8660541 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
STA0952 Čápová Denisa OK Střelka C 2134335 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín B 7209279 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha C 51588 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TAP0954 Ryppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
12A0950 Beck Maria (AUT) Naturfreunde Wien 8120609 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
12A1050 Buschek Matilda (AUT) Naturfreunde Wien 8020700 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
12A1051 Machold Cleo (AUT) Naturfreunde Wien 7299 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
12A1052 Radon Elise (AUT) Naturfreunde Wien 337626 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
12A0951 Skern Selina (AUT) Naturfreunde Wien 700222 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek C 2087504 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 8109379 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TAP1056 Jirousová Edita KOB Tretra Praha C 2113483 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 8088388 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TBM0953 Mudráková Natálie KOS TJ Tesla Brno C 8149878 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 8013869 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
UOL0951 Paulíčková Adela SOB Olomouc C 2118494 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 51611 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
1460015 Berencsi Kata 146 - (HUN) NYVSC - Nyíregyháza 2098003 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
KVS0953 Belžíková Nelly SKOB Kobra Vsetín C 7062009 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1790 Kč
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov A 8654916 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov B 8061460 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 8014456 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. A 8116754 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2001944 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava A 8670475 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ONO0750 Nejedlá Barbora SKOB Ostrov C Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8081227 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov B 8660375 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice A 8116697 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava A 2126366 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226375 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš B 8648585 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš B 8116728 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8033283 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TAP0860 Ellederová Eva KOB Tretra Praha C 2102816 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8663207 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice A 8660576 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno B 8180908 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice A 8663190 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8116716 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
0800003 Baath Lena 080 - (GER) TSV Jetzendorf 8201060 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
0800004 Baath Fina 080 - (GER) TSV Jetzendorf 8000768 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
1180001 Fischer Mila 118 - (GER) TSV Karlshorst 8654361 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc A 8226374 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 8033274 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
RIC0853 Havlíčková Veronika OB Říčany B 8109375 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
1500002 Słońska Antonina 150 - (POL) WKS Wawel Kraków 8640921 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
1500004 Olejnik Jaśmina 150 - (POL) WKS Wawel Kraków 8303011 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
1500006 Biskupska Julia 150 - (POL) WKS Wawel Kraków 8000584 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
1500010 Niessner Pola 150 - (POL) WKS Wawel Kraków 8000585 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 8005429 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
1770002 Fenger-Grøn Astrid Faber 177 - (DEN) Silkeborg OK 8310962 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1790 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor B 8226310 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1790 Kč
1960001 Rotková Veronika 196 - Neregistrovaní 2103674 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1790 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
PLU0854 Slezáková Vendula TJ SOKOL Plumlov C 2061810 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
SIT0851 Byrtusová Klára OK SILESIA B 8667954 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Rosice B 2088166 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda B 2143338 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ODV0854 Dudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C 52891 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ABM0752 Karafiátová Eliška KOB ALFA Brno B 361987 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ODV0856 Syblíková Rozálie TJ Aero Odolena Voda C 2419987 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
BBM0850 Kutscherauerová Ella BETA URSUS Rosice C 2127602 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering B 2148111 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering B 2144105 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
JPV0850 Pinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 2419936 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno B 2103252 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 8680596 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
0390001 Fuchsová Eliška 039 - Lokomotiva Teplice 8156598 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
VIC0850 Marková Michaela OB Vizovice C 2001970 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
TTR0851 Dosbabová Veronika OOB Třebíč C Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LPM0750 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2088719 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha C 2080937 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
12A0850 Asenbauer Mika (AUT) Naturfreunde Wien 8400046 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
12A0851 Asenbauer Sona (AUT) Naturfreunde Wien 8400056 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
12A0750 Meizer Katharina (AUT) Naturfreunde Wien 8002578 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
12A0700 Radon Zoe (AUT) Naturfreunde Wien 2084421 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
2DP0750 Łącka Julia (POL) UKS OSiR Góra Kalwaria 7205049 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8004350 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
UOL0753 Jílková Pavla SOB Olomouc B 8670784 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071292 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
MLA0851 Hermannová Natálie MLOK Mariánské Lázně C 515060 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
1460011 Bilecz Sára 146 - (HUN) NYVSC - Nyíregyháza 2098010 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
1500019 Hałucha Milena 150 - (POL) WKS Wawel Kraków 8000582 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
1460014 Veress Anna 146 - (HUN) NYVSC - Nyíregyháza 2098009 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
1460016 Berencsi Panna 146 - (HUN) NYVSC - Nyíregyháza 2098006 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
1590002 Moszkowicz Julia 159 - (CIV) WKS Wawel Kraków 8000389 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1490 Kč
1700004 Fredberg Siv 170 - (DEN) Silkeborg OK 7440001 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1790 Kč
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 8667550 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka A 8149896 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 8004351 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov A 8667973 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka A 8080818 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov A 8660538 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ONO0655 Pekárková Barbora SKOB Ostrov B Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš A 8660590 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš A 8116682 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava A 8670491 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 8656743 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
3WP0754 Kula Maja (POL) KOS BnO Szczecin 9201349 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
3WP0751 Mikuła Daria (POL) KOS BnO Szczecin 8073012 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
3WP0752 Mikuła Iga (POL) KOS BnO Szczecin 8300107 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0280002 Uciechowska Amelia 028 - (POL) UKS Arkady Raszkow 8110092 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8028827 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8517331 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole A 8116789 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TUR0555 Martanová Lea OOB TJ Turnov A 8662713 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga A 8662326 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 8680591 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov A 8013862 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 8667985 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8088288 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 8670472 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 8123459 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole B 2079497 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov A 8028875 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec A 8226309 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
12A0550 Biel Corinna (AUT) Naturfreunde Wien 8031005 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
12A0551 Radon Livia (AUT) Naturfreunde Wien 8100005 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín B 8008279 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 8226391 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662736 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany A 8667545 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno A 8149311 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
31D0550 Neumann Johanna (GER) SV Lengefeld 7777077 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno A 8414120 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SRK0557 Výchová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8014445 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1500012 Lamparska Maja 150 - (POL) WKS Wawel Kraków 8636994 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1500013 Michno Marta 150 - (POL) WKS Wawel Kraków 8650881 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1500014 Pułczyńska Hanna 150 - (POL) WKS Wawel Kraków 8666005 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1500017 Kurtycz Natalia 150 - (POL) WKS Wawel Kraków 8000583 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín A 8050121 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
LPU0557 Srbová Michaela OK Lokomotiva Pardubice A 8660560 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1980001 Máramarosi Dóra 198 - (HUN) Silvanus SE 8052209 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
1980002 Máramarosi Anna 198 - (HUN) Silvanus SE 8060914 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
1980003 Máramarosi Rita 198 - (HUN) Silvanus SE 8052213 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8670796 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 7201768 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TRI0550 Krčková Lucie TJ TŽ Třinec B 8033258 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš B 8033231 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV0551 Pinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 2419911 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM0667 Kurečková Klára KOS TJ Tesla Brno B 2060216 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TTR0651 Dosbabová Mariana OOB Třebíč C Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov B 8655488 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
STA0551 Plachá Zita OK Střelka B 8116810 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
MOV0552 Vojkůvková Hana SKOB Ostrava C 420438 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 8013868 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
OPI0651 Pazderníková Petra Orientační sporty Písek C 2064773 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1330003 Albert Zsófia 133 - (HUN) Tabáni Spartacus zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
VLI0656 Kosková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2080995 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1460003 Lakatos Róza 146 - (HUN) NYVSC - Nyíregyháza 2098008 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SJC0559 Plevová Barbora Sportcentrum Jičín C 2115006 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem A 8517325 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 8226355 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 8660570 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 8517451 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8516925 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662730 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov A 8116743 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 8660369 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc A 8660531 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 8116779 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka A 2103705 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš B 2050483 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 8414107 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0230002 Siri Simonsen 023 - (DEN) FIF Hillerød 8009122 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga A 8226361 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. A 8226325 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0280003 Dobros Aleksandra 028 - (POL) UKS Arkady Raszkow 8040123 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole A 8116827 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 8004330 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0380002 Eades Fiona 038 - (GBR) Interlopers 8668903 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 442879 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 8680365 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice A 8109308 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8013925 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec A 8414138 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
31D0351 Steinert Luise (GER) SV Lengefeld 8078888 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM0451 Porubská Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8668997 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1080003 Maddalena Giulia 108 - (SUI) O-92 Piano di Magadino 8180904 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1080004 Vecsey Alina 108 - (SUI) O-92 Piano di Magadino 8300304 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1080005 Menozzi Simona 108 - (SUI) O-92 Piano di Magadino 8023504 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1070019 Berkecz Dóra 107 - (HUN) Szegedi Vasutas SE 8000976 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 8033251 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha A 2021828 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 8033230 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek B 8014535 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1360001 Jørgensen Eva Ö 136 - (DEN) OK Snab 8047100 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPU0457 Brožková Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8667532 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1960002 Rotková Markéta 196 - Neregistrovaní 8660409 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
BBM0350 Škondrová Šárka BETA URSUS Rosice C 2133889 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VCB0454 Votíková Tereza OB České Budějovice C 426387 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP0454 Řeháková Ludmila SK Praga C 8003663 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP0463 Szymanská Zuzana Oddíl OB Kotlářka C Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
STA0451 Čápová Eliška OK Střelka B 8482108 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
AKE0350 Velgosová Miroslava (SVK) Klub OB ATU Košice 8004605 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek B 8022373 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč

D20

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 8240702 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka A 8030301 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 8061463 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SIT0251 Mrózek Teresa OK SILESIA A 8656736 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SIT0252 Bernatíková Hana OK SILESIA A 8662702 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka R 8654888 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8004346 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš A 8655463 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové R 8660596 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPU0254 Jelínková Adéla OK Lokomotiva Pardubice A 8013867 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0340003 Ernesta Peldžiūtė 034 - (LTU) Šilagirė 8020466 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TUR0253 Martanová Elin OOB TJ Turnov R 8659420 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0380004 Eades Mairi 038 - (GBR) Interlopers 8310914 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno R 8656742 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662324 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8656531 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
12A0251 Calvet Sofia (AUT) Naturfreunde Wien 8255355 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
12A0150 Tiefenböck Rita (AUT) Naturfreunde Wien 8020401 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0750001 Hodgson Isabelle 075 - (GBR) Durham University OC 8270202 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 8667540 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1070002 Apró Vivien 107 - (HUN) Szegedi Vasutas SE 8000975 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1070010 Hajnács Lili 107 - (HUN) Szegedi Vasutas SE 8000985 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1070014 Sigmond Éva 107 - (HUN) Szegedi Vasutas SE 8000974 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1070018 Zagyva Rebeka 107 - (HUN) Szegedi Vasutas SE 8000977 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1070020 Riesing Hanna 107 - (HUN) Szegedi Vasutas SE 8000982 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
AKE0150 Velgosová Michaela (SVK) Klub OB ATU Košice 8004600 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek B 8660540 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1080022 Maddalena Alice 108 - (SUI) O-92 Piano di Magadino 8161002 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1500003 Słońska Zofia 150 - (POL) WKS Wawel Kraków 8120514 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1500007 Topór Magdalena 150 - (POL) WKS Wawel Kraków 8650894 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SSU0252 Marková Ema SK Severka Šumperk A 8655379 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno E 8660420 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660435 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř R 8656518 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 8450007 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 8310220 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
19P9350 Pachnik Małgorzata (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 8110693 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga E 8656705 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TUR8650 Luštická Lucie OOB TJ Turnov C 8680582 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G9251 Windsor Zuzana (GBR) DRONGO 8170819 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G9750 Ockenden Helen (GBR) DRONGO 8300197 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G9950 Corden Heather (GBR) DRONGO 8281090 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G9450 Lindsay Rona (GBR) DRONGO 550194 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G9951 Bunn Fiona (GBR) DRONGO 8310956 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G9551 Pružina Helen (GBR) DRONGO 2038976 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G9150 Righetti Sarah (GBR) DRONGO 1911226 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0050001 Edwards Anne 005 - (GBR) Thames Valley OC 8333330 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP9056 Bogarová Adélka SK Praga E 8663183 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka C 8116676 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0230004 Annika Simonsen 023 - (DEN) FIF Hillerød 8088166 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 8659389 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
3WP9550 Mazan Aleksandra (POL) KOS BnO Szczecin 9101308 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 2102777 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov R 7205003 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SSU8952 Poklopová Lenka SK Severka Šumperk R 8648618 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LCE9155 Hájková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 8644878 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660599 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM9354 Landovská Petra OK Kamenice E 8271093 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 8656688 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
23P8951 Ślusarczyk Katarzyna (POL) OK!Sport Warszawa 8636522 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPM9651 Kamenická Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 8656698 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 8656622 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM9669 Vališová Martina KOS TJ Tesla Brno C 8660569 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice C 8051795 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 8100973 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
12A9650 Gassner Anika (AUT) Naturfreunde Wien 8290996 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
12A9900 Gassner Jasmina (AUT) Naturfreunde Wien 8100399 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
12A0050 Kastner Ylvi (AUT) Naturfreunde Wien 8250600 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
12A9951 Tiefenböck Tina (AUT) Naturfreunde Wien 8310799 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
31D0050 Hänsel Hannah (GER) SV Lengefeld 9991500 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany E 8656685 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0990002 Vanel Elise 099 - (FRA) Tout Azimut Fameck 8088035 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1000001 Law Beatrice 100 - (HKG) Durham University OC 8670618 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1010002 Leake Alice 101 - (GBR) EBOR 8220491 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
31D0051 Vogt Felicitas (GER) SV Lengefeld 8606494 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1070009 Gerber Csenge 107 - (HUN) Szegedi Vasutas SE 8118098 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1160001 Döllgast Nina 116 - (GER) MTV Seesen 8110393 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno E 8660401 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1280003 Long Roisin 128 - (IRL) UCDO 8519831 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
18D9750 Müller Dorothea (GER) Post SV Dresden 8606417 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1520001 Uiboupin Kerstin 152 - (GER) USV TU Dresden 8080192 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 8663209 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
1940001 Haberkorn Chloé 194 - (FRA) ADOC 8002094 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
0830020 Mürner Marcia 083 - (SUI) Fanclub Hubmann 8071098 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 8656576 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno C 8660446 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga C 7202891 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň C 8629753 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň C 8425544 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec C 8660373 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM8964 Bořilová Klára KOS TJ Tesla Brno C 515189 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G9451 Petersen Fiona (GBR) DRONGO 1407006 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G9550 Leaf Miranda (GBR) DRONGO 1398916 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec C 2073746 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno C 8662300 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 8005121 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV8577 Liscinska Lenka Oddíl OS SK Prostějov C 8220785 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 8116686 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680368 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka C 515071 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga C 1407423 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PHK9666 Koderičová Tereza OK 99 Hradec Králové C 1406191 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662288 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice C 8663175 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM8952 Ondráčková Dana OK Kamenice C 7201193 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP9150 Slavíková Lucie SK Praga C 301700 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 8125988 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TUR9466 Soroka Martyna OOB TJ Turnov C 8666004 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8660566 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice R 8660456 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 8648602 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 8518318 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
12A8650 Daldon Ana (AUT) Naturfreunde Wien 210141 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP9956 Kopecká Johana SK Praga C 2021848 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8119755 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
23P9550 Drągowska Maria (POL) OK!Sport Warszawa 8628699 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
23P9650 Matyba Anna (POL) OK!Sport Warszawa 8645198 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0730003 Westin Kjersti 073 - (NOR) Porsgrunn OL 997856 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PVP9250 Havelíková Kateřina VSK Přírodní vědy Praha C 8667999 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0730004 Westin Emilie 073 - (NOR) Porsgrunn OL 8221331 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0980001 Zhang Tingyu 098 - (CHN) CAU-SCUT zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
1070005 Farkas Lili 107 - (HUN) Szegedi Vasutas SE 8000967 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1070007 Gera Krisztina 107 - (HUN) Szegedi Vasutas SE 2019793 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 8667510 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1070012 Mayer Zsófia 107 - (HUN) Szegedi Vasutas SE 8000980 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TUR8989 Baierová Hana OOB TJ Turnov C 8001989 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G9952 Pružina Sophie (GBR) DRONGO 2038978 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 8662717 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
AKE9250 Krajčíková Kristína (SVK) Klub OB ATU Košice 8656741 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové C 995893 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPU8752 Losmanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 515136 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM0154 Hovorková Tereza OK Kamenice A 8648575 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava C 8033298 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín R 8662719 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
47S9950 Miklušová Tereza (SVK) TJ Rapid Bratislava C 8222299 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TAP9053 Zajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 8660524 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM9450 Jančová Jana OK Kamenice C 232162 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
1840001 Thiels Hannah 184 - (BEL) Trol 8002085 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
VCB8854 Kovářová Julie OB České Budějovice C Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
STB8650 Rickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 7207777 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8087800 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 7522295 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec C 8659388 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov C 1403419 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZBM9459 Molnárová Monika SK Žabovřesky Brno C 8122122 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SJC8551 Srpová Zuzana Sportcentrum Jičín C 9969 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
23P8500 Drągowska Malwina (POL) OK!Sport Warszawa 8033244 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 8008455 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0400003 Casanova Silvia 040 - (GER) OLG Regensburg 1704966 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 51583 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM9454 Zavadilová Barbora OK Kamenice C 8223633 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 8515518 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM8870 Chromá Adéla KOS TJ Tesla Brno C 8008870 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0830003 Derungs Julia 083 - (SUI) Fanclub Hubmann 1406116 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KOR9050 Dušková Pavla OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051498 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0860001 Goldswain Hannah 086 - (GBR) Durham University OC 1405884 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 8660593 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TAP8971 Hošková Tereza KOB Tretra Praha C 8089710 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1080016 Gaberell Aline 108 - (SUI) O-92 Piano di Magadino 8220901 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1080017 Cambianica Arianna 108 - (SUI) O-92 Piano di Magadino 2019889 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
AKE0050 Roháčová Viktória (SVK) Klub OB ATU Košice 1403139 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1190005 Anana-Saranen Joanne 119 - (FIN) Daniel's Travels 7208156 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JHB8952 Nesrovnalová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
UOL9150 Blažková Kristina SOB Olomouc C 8516911 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha C 2087687 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
AKE9157 Oľhavová Hana (SVK) Klub OB ATU Košice 7201826 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1370002 Serra Sala Laura 137 - (ESP) Club Orientació Berguedà 7871103 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 8113498 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
CHC8951 Grundmanová Kateřina K.O.B. Choceň C 2049551 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
CHC8851 Sýkorová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
CHC9952 Kleiberová Eliška K.O.B. Choceň C 2132920 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TRI9250 Mizerová Monika TJ TŽ Třinec C 49365 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 1424653 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PTE8771 Boháčová Lucie TJ Sokol Ptení C 8829 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV8575 Kubaňová Petra Oddíl OS SK Prostějov C 52861 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PTE8350 Krejčí Lenka TJ Sokol Ptení C 52485 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice C 426398 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice C 1006616 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TJN9250 Podešvová Vlasta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 53767 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0410001 Pangrácová Marie 041 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8028804 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0410002 Pangrácová Anna 041 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8518315 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0410003 Formánková Anna 041 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 2060261 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0450001 Vaňková Martina 045 - SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 2103250 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0450002 Hornová Lenka 045 - SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 8414094 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 8028858 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
EKP8950 Malíková Stanislava VŠTJ Ekonom Praha C 2124747 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 7996010 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0810004 Schreurs Laura 081 - (SUI) Club Swiss O Tours 1260863 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP0053 Vokálová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0940001 Ranford Miss Grace 094 - (GBR) Durham University OC 416872 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
STE9751 Dosedělová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2060297 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TAP9054 Káninská Markéta KOB Tretra Praha C 361934 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
71D9651 Pottkamp Charlotte (GER) USV TU Dresden 9080057 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 8013918 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1860002 Barbora Pavlíková 186 - (SVK) KOB Čingov Spišská Nová Ves 1931991 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
ALB9050 Vandělíková Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov C 8656585 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 8517317 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 8226305 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ONO8650 Hynková Jana SKOB Ostrov C Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8660535 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 1420857 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
15G8200 Collis Blanka (GBR) DRONGO 517704 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 7204994 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 8022673 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PHK7250 Metelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 2058465 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
2DP8650 Machowska-Krupa Weronika (POL) UKS OSiR Góra Kalwaria 8101686 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 8648547 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
MLA8250 Placková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 8033229 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZBM8282 Mesiarkinová Kamila SK Žabovřesky Brno C 7200319 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654901 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 8033289 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
17P8750 Majasow Agata (POL) WKS Śląsk 8062041 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 8003646 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2106732 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LCE8253 Slámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080838 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8113 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP8251 Blažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 8014545 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 8051083 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1100001 Iten Renate 110 - (SUI) OLC Winterthur 840928 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SJC8658 Palasová Petra Sportcentrum Jičín C 8008016 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TUR8557 Zakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 1302868 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ROU8152 Brotánková Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2420003 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2121006 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1420001 Láčíková Sabina 142 - Nereg. 2051488 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1500020 Gawron Katarzyna 150 - (POL) WKS Wawel Kraków 8000394 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 8516754 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 8013928 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 8003634 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTU7852 Čapková Eva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9201756 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 9200732 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 8648558 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš C 2104694 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8149893 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KPY7950 Jirásková Pavla SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 416330 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0340001 Velde Reda 034 - (LTU) Šilagirė 8641000 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 8116776 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TAP7755 Ellederová Zdeňka KOB Tretra Praha C Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0630001 Stene Dana 063 - (NOR) Nydalens Skiklubb 52474 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 8660561 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0950001 Daniela Renner 095 - (SWE) Haninge SOK 2050737 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
MLA8050 Pivcová Žaneta MLOK Mariánské Lázně C 8033228 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1500005 Olejnik Ewa 150 - (POL) WKS Wawel Kraków 8650888 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1500016 Grabowska Joanna 150 - (POL) WKS Wawel Kraków 8099122 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1700002 Fredberg Hanne 170 - (DEN) Silkeborg OK 8440002 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
1750001 Gil-Brotons Ampa 175 - (ESP) Club Orientació Berguedà 8260579 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
PLU7777 Otrubová Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PLU7878 Luterová Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 2419928 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SNA7850 Ježková Dana TJ START Náchod C 1401856 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOB7750 Mácová Martina KOB Dobruška C 1400418 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ONO8050 Ječmenová Věra SKOB Ostrov C 301420 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš C 2115078 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 8662356 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0330002 Skog Paula 033 - (FIN) Kalevan Rasti 1190773 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKL8051 Pilátová Petra KOB Kladno C 2115739 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VIC7857 Marková Pavla OB Vizovice C 8670791 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8226322 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 224888 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TTR8152 Dosbabová Magda OOB Třebíč C 2011822 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C 2087514 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 8660525 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1080013 Astori Valeria 108 - (SUI) O-92 Piano di Magadino 1407356 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0960002 Golinowska Elżbieta 096 - (POL) Focus Orienteering 8636514 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 8667963 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2069081 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 8116765 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KVS7750 Mikulčíková Irena SKOB Kobra Vsetín C 2001910 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
SJH7651 Komárková Lenka SOS Jindřichův Hradec C 8662283 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov C 2103709 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 8170272 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648571 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0070002 Schneider-Schiess Silvia 007 - (SUI) LG Stettlen 8662084 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0150001 Nybakken Line 015 - (FIN) Espoon Suunta 616263 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR7555 Hrušková Blanka OK Dobříš C 2134295 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0260002 Berget Ingunn 026 - (NOR) As-NMBU Orientering 8472019 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8149885 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VCB7254 Votíková Monika OB České Budějovice C 426341 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTP7352 Johnová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7209365 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0560002 Urszula Trykozko 056 - (POL) Tim 460 8072469 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8007659 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8226388 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 7210876 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
12A7050 Calvet Christine (AUT) Naturfreunde Wien 8020470 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
12A9950 Kastner Barbara (AUT) Naturfreunde Wien 8105105 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
12A7550 Skern Marina (AUT) Naturfreunde Wien 8010775 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8013872 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 8115113 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013857 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1080001 Maddalena Caia 108 - (SUI) O-92 Piano di Magadino 8290574 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8075000 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LBE7350 Bialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 7201767 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1310001 Biro Fruzsina 131 - (HUN) BIMAHEV 8204060 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1320004 Zschäckel Daniela 132 - (GER) VB Berlin 8220972 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 7200901 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VZA7251 Chupeková Silvia (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071303 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8160189 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
1770003 Faber Signe 177 - (DEN) Silkeborg OK 2128799 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
KVS7360 Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín C 2116450 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
1840002 Tulleneers Veerle 184 - (BEL) Trol 1391737 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 8100202 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 1400412 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš C 2113394 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR7352 Žižková Markéta OK Dobříš C 2111608 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR7552 Gregor Tahmina OK Dobříš C 2127585 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ROU7450 Hejcmanová Pavla SKOB Roudnice nad Labem C 2001925 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice C 2113044 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LLI7651 Hejnová Simona LOK-o Liberec C 2134282 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 436420 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPM7353 Čepičková Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7210116 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 1417131 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV7550 Švestková Hana Oddíl OS SK Prostějov C Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM7658 Klíčová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2083409 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8680294 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
EKP7550 Kalousová Radka VŠTJ Ekonom Praha C 2088154 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
12A7650 Machold Natalia (AUT) Naturfreunde Wien 686868 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 8226424 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TJN7350 Berková Květa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232629 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2075666 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
AKE7350 Velgosová Oksana (SVK) Klub OB ATU Košice 2051368 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8667996 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 8670771 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
OPI7350 Velátová Jana Orientační sporty Písek C 1000464 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 8000163 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
47S7350 Miklušová Dagmar (SVK) TJ Rapid Bratislava 8123457 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PGP7053 Šejnová Magdalena SK Praga C 2129235 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
1720003 Armero Josefina 172 - (ESP) GODIH 8006252 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
1730002 Rosa María Sánchez García 173 - (ESP) GODIH 8006250 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
KVS5551 Hrbasová Jana SKOB Kobra Vsetín C 53372 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 8116757 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 7000809 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SIT6951 Kovaříková Mária OK SILESIA C 8655462 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 1425330 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP7054 Škáchová Petra Oddíl OB Kotlářka C 7201760 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV6951 Kašparová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8234432 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KDZ7150 Benešová Marika Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2103782 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0230001 Simonsen Sandra 023 - (DEN) FIF Hillerød 8009103 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKL7054 Vítková Marie KOB Kladno C 2800302 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0310001 Carter Sue 031 - (GBR) SLOW 8143749 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 8644871 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0380001 Eades Lorna 038 - (GBR) Interlopers 8657457 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0400002 Grifoni Milena 040 - (GER) OLG Regensburg 8141268 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0470002 Thys Renate 047 - (SUI) CA Rosé 8121970 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TBM7079 Hiršová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8648605 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 206478 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8113530 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV7171 Vidmuchová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 49883 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
29D7050 Zelenin Jekaterina (GER) USG Chemnitz 8000819 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0810003 Schmid Jacqueline 081 - (SUI) Club Swiss O Tours 8484011 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0810007 Wälti Petra 081 - (SUI) Club Swiss O Tours 8131169 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
12A6901 Bonek Claudia (AUT) Naturfreunde Wien 7298 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
12A6752 Gassner Katja (AUT) Naturfreunde Wien 7297 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0880002 del Campo Cristina 088 - (ESP) Malarruta 8130369 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0730002 Westin Lenka 073 - (NOR) Porsgrunn OL 997811 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0990001 Segondy Agnes 099 - (FRA) Tout Azimut Fameck 8226466 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 8655383 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 8670748 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 8149884 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
STE6851 Górnicka-Antonowicz Anna SK SKI-OB Šternberk C 8240668 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 8656656 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 8680334 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1360004 Jørgensen Ulrika Ö 136 - (DEN) OK Snab 8027100 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1570001 Schou Helle 157 - (DEN) OK Snab 758303 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1810001 Coelho Alexandra 181 - (POR) GD4Caminhos 1968503 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
HAV7152 Brodová Gabriela OB Havířov C 2121892 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
HAV6651 Hanzlová Svatava OB Havířov C 1426031 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 2290 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
E6
Vklad
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TRI6851 Mizerová Jarmila TJ TŽ Třinec C 49355 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Rosice C 52346 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 8006773 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 2112733 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 8667528 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM6650 Šafková Petra OK Kamenice C 51278 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 8670490 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
TAP6953 Richterová Ilona KOB Tretra Praha C 2029220 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
KAM6952 Himmelová Marie OK Kamenice C 51681 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0810005 Gilgen-Zehnder Eva 081 - (SUI) Club Swiss O Tours 8625611 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0810013 Ruch Ruth 081 - (SUI) Club Swiss O Tours 8061167 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
0810015 Vogl Karin 081 - (SUI) Club Swiss O Tours 8227227 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
12A6750 Biel-Pretting Renate (AUT) Naturfreunde Wien 8030967 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
12A6751 Tiefenböck Riki (AUT) Naturfreunde Wien 8311067 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
12A7000 Wolfram Sabine (AUT) Naturfreunde Wien 1500222 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
1080019 Cantoreggi Chiara 108 - (SUI) O-92 Piano di Magadino 8231069 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 Ano Ano Ano Ano Ano Ano 1990 Kč