Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství ČR na krátké trati (kvalifikace)

Datum:
04.06.2022
Místo konání:
Nová Ves nad Nisou
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     H16     H18     H20     H21    

D16

(97)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové A 8660553 450 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 8421842 450 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. A 8116754 450 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava A 8445315 450 Kč
TBM0759 Myšková Ema KOS TJ Tesla Brno B 8477377 450 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov A 8014498 450 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové A 8033203 450 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8670806 450 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc A 8226374 450 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava A 8660378 450 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov B 8013963 450 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov B 8013964 450 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 450 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice A 8670769 450 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc B 8680425 450 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8088288 450 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 8680392 450 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga A 8003639 450 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava A 8004292 450 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava A 8670472 450 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov B 8667973 450 Kč
CHC0658 Mimrová Kateřina K.O.B. Choceň B 206485 450 Kč
ZTC0652 Kožíšková Kateřina Západočeské sportovní centrum OB A 8008298 450 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga A 8226324 450 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov A 8014471 450 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava A 8648623 450 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno A 8667974 450 Kč
AOP0757 Rychlá Karolína Orientační Běh Opava A 8445307 450 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering A 8517331 450 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662736 450 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8033283 450 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice A 8660576 450 Kč
SSU0752 Zaoralová Eliška SK Severka Šumperk B 2001924 450 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 450 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8663207 450 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín A 8101007 450 Kč
VLI0658 Balcarová Marie Slavia Liberec orienteering B 8016312 450 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice A 8005429 450 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 450 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha A 8208207 450 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C 8014519 450 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102568 450 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov A 8061460 450 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering A 8119509 450 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové A 8113524 450 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8516423 450 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec A 8033224 450 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8328654 450 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 450 Kč
BOR0661 Konovalova Daria OK Jiskra Nový Bor C 8304118 450 Kč
BOR0767 Klymeniuk Iryna OK Jiskra Nový Bor B 8006849 450 Kč
TAP0655 Sotonová Šárka KOB Tretra Praha B 301182 450 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany A 8445334 450 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava A 8410786 450 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava A 8226390 450 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice B 8047184 450 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 8123459 450 Kč
JJN0750 Baloghová Milena Team Jizerky B 8228091 450 Kč
PGP0654 Vozábalová Hana SK Praga B 2106747 450 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Brno Žabovřesky B 8648551 450 Kč
ZBM0658 Tomanová Eliška SK Brno Žabovřesky A 8116744 450 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Brno Žabovřesky A 8660429 450 Kč
CHT0656 Slavíková Tereza OOB SK Chrast B 8226328 450 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering A 8014518 450 Kč
FSP0755 Leinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8042141 450 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029170 450 Kč
KSU0650 Juřinová Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058487 450 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš A 8660590 450 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš A 8116682 450 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš B 8116728 450 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno A 8149311 450 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8109315 450 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice A 8663174 450 Kč
LPU0763 Kaláčová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2083359 450 Kč
LPU0753 Nožičková Lea OK Lokomotiva Pardubice C 8013856 450 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice A 8663190 450 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8116716 450 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice B 8109320 450 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové B 8515512 450 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec B 2008994 450 Kč
PHK0664 Ballonová Lucie OK 99 Hradec Králové B 8196053 450 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor B 8051249 450 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice A 8116697 450 Kč
SHK0760 Chlupáčová Anežka OK Slavia Hradec Králové B 8119417 450 Kč
SHK0759 Šumpíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 8014439 450 Kč
SHK0758 Solařová Linda OK Slavia Hradec Králové C 8109378 450 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 8660536 450 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 8414128 450 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8410780 450 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga B 8140907 450 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8005147 450 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 8003607 450 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 8039981 450 Kč
PBM0651 Procházková Doubravka TJ Spartak 1. brněnská A 8028875 450 Kč
PBM0652 Kendrová Tereza TJ Spartak 1. brněnská B 8140928 450 Kč
ZBM0657 Mynářová Markéta SK Brno Žabovřesky B 8516457 700 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka A 8076607 450 Kč

D18

(79)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec A 8660369 450 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně A 8033230 450 Kč
VSP0450 Arnoštová Veronika USK Praha A 8516920 450 Kč
JPV0551 Pinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov B 8012877 450 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava A 8000238 450 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov A 8660382 450 Kč
PGP0455 Krejčová Lucie SK Praga A 8517325 450 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov A 8013862 450 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava A 8004330 450 Kč
TUR0555 Martanová Lea OOB TJ Turnov A 8662713 450 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov B 8662307 450 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 8660355 450 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 8660366 450 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov A 8666872 450 Kč
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 8656743 450 Kč
TAP0455 Tomášková Linda KOB Tretra Praha B 8680610 450 Kč
STA0451 Čápová Eliška OK Střelka A 8482108 450 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 8033258 450 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 7002089 450 Kč
JJN0451 Pesničáková Soňa Team Jizerky A 8662749 450 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín A 8250121 450 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8028827 450 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 8116745 450 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670740 450 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 450 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8660465 450 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 8667985 450 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 8660575 450 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 8670459 450 Kč
STA0551 Plachá Zita OK Střelka A 8116810 450 Kč
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek B 8014535 450 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8517323 450 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 8667966 450 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno A 8414120 450 Kč
SHK0463 Andrlová Lea OK Slavia Hradec Králové B 2113493 450 Kč
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8663141 450 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 450 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 8300479 450 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 450 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 8667522 450 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 450 Kč
STE0554 Venusová Anna SK SKI-OB Šternberk B 2148071 450 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 8154979 450 Kč
DKP0463 Szymanská Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8014458 450 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka A 8149896 450 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 8226325 450 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov A 8004351 450 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 450 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 8461739 450 Kč
JJN0550 Skácelová Kateřina Team Jizerky B 8107705 450 Kč
JJN0454 Skácelová Adéla Team Jizerky A 8066769 450 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 8026584 450 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8516925 450 Kč
KSU0565 Müllerová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8076633 450 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8107739 450 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 450 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 8107770 450 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec A 8663172 450 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec A 8414138 450 Kč
ZTC0451 Richtrová Kamila Západočeské sportovní centrum OB A 8629751 450 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8421840 450 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 8667550 450 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Brno Žabovřesky B 8660428 450 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 8680308 450 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Brno Žabovřesky A 8660409 450 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport A 8670798 450 Kč
LPU0457 Brožková Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 8667532 450 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 8183060 450 Kč
LPU0451 Pilná Klára OK Lokomotiva Pardubice A 8302004 450 Kč
LPU0557 Srbová Michaela OK Lokomotiva Pardubice A 8660560 450 Kč
LPU0456 Stoklasová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice A 8149874 450 Kč
LPU0455 Tučková Anna OK Lokomotiva Pardubice C 8013839 450 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava A 8670491 450 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice A 8116770 450 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 450 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž A 8655378 450 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole A 8116789 450 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice A 8013900 700 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany A 8004317 700 Kč

D20

(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové A 8020280 450 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava A 8656710 450 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov R 8107724 450 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice E 8656606 450 Kč
TUR0255 Chrástová Tereza OOB TJ Turnov A 8680409 450 Kč
TBM0362 Mulíčková Markéta KOS TJ Tesla Brno E 8656699 450 Kč
TUR0253 Martanová Elin OOB TJ Turnov R 8659420 450 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové E 8656623 450 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov A 8033269 450 Kč
TBM0252 Weissová Ľuboslava KOS TJ Tesla Brno R 8017122 450 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek B 8648555 450 Kč
SIT0251 Mrózek Teresa OK SILESIA R 8656736 450 Kč
DOK0353 Kalašová Anna OK Doksy C 7209352 450 Kč
SSU0252 Marková Ema SK Severka Šumperk R 8655379 450 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 450 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8226439 450 Kč
JJN0252 Rýdlová Magdaléna Team Jizerky A 8662747 450 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka R 8022662 450 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 450 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga A 8226361 450 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 8414107 450 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Brno Žabovřesky A 8660403 450 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport A 8680299 450 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha R 8654912 450 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 450 Kč
LPU0254 Jelínková Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 8013867 450 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 450 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8013925 450 Kč
SHK0360 Vávrová Vanda OK Slavia Hradec Králové R 8680365 450 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové R 8670778 450 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové A 2049526 450 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové R 8660572 450 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc A 8660531 450 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga A 8667539 450 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 8116827 450 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660400 450 Kč
LCE0250 Dittrichová Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656732 450 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662434 450 Kč
PBM0351 Hovořáková Karolína TJ Spartak 1. brněnská A 8660438 450 Kč
JJN0254 Linková Lucie Team Jizerky B 8659384 450 Kč
JJN0251 Podrábská Marie Team Jizerky B 8660394 450 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice E 8670788 450 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8004346 450 Kč

D21

(117)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové R 8644879 450 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8119755 450 Kč
JJN0151 Rýdlová Adéla Team Jizerky C 8655484 450 Kč
TUR8650 Luštická Lucie OOB TJ Turnov C 8680582 450 Kč
TUR0156 Matějková Barbora OOB TJ Turnov R 8191119 450 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 450 Kč
TBM0056 Opálková Martina KOS TJ Tesla Brno R 8659381 450 Kč
TBM0055 Nechanická Klára KOS TJ Tesla Brno E 8302000 450 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 8654917 450 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 450 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové R 8005907 450 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov E 8660903 450 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 8663149 450 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 8100027 450 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 8116686 450 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 450 Kč
SSU8952 Poklopová Lenka SK Severka Šumperk C 8648618 450 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8063475 450 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka R 8654888 450 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 450 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 8310220 450 Kč
PHK8150 Hepnerová Martina OK 99 Hradec Králové C 8656708 450 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 8660528 450 Kč
UOL9454 Horová Pavla SOB Olomouc C 8656525 450 Kč
CHC9952 Kleiberová Eliška K.O.B. Choceň C 8129952 450 Kč
TUR8989 Baierová Hana OOB TJ Turnov C 8001989 450 Kč
PGP8755 Králová Vanda SK Praga C 8660507 450 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 450 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 450 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 450 Kč
VCB8150 Rücklová Alena OB České Budějovice C 2104583 450 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 450 Kč
DKP8654 Paclíková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 8105252 450 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662324 450 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 450 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 8010200 450 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 450 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 450 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 450 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 450 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice R 8404001 450 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 8655372 450 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 8656627 450 Kč
CHC9051 Wiśniewska Hanna K.O.B. Choceň E 8640913 450 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 450 Kč
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 450 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 8013899 450 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř C 8660906 450 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga E 8656705 450 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 8140909 450 Kč
DKP0157 Mašínová Anna Oddíl OB Kotlářka R 8659403 450 Kč
PGP9854 Vyhnálková Barbora SK Praga E 8656685 450 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 8183064 450 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 8518318 450 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín C 8662719 450 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín R 8246428 450 Kč
ZTC9651 Kamenická Karolína Západočeské sportovní centrum OB R 8656698 450 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice C 8660456 450 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 8648602 450 Kč
JJN8950 Svobodová Barbora Team Jizerky C 8662281 450 Kč
PGP9056 Bogarová Adélka SK Praga E 8663183 450 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 8516754 450 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové R 8660596 450 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8087800 450 Kč
ZTC9452 Chvalová Věra Západočeské sportovní centrum OB C 8656688 450 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava C 8648576 450 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8410806 450 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 8667510 450 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 8200023 450 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov C 2020750 450 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 450 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno C 8662300 450 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary C 8656573 450 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno C 8656742 450 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 8680605 450 Kč
KAM9354 Landovská Petra OK Kamenice E 8102793 450 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko C 8662330 450 Kč
TUR8951 Holasová Lucie OOB TJ Turnov C 8680579 450 Kč
PGP0157 Surkova Polina SK Praga R 8014405 450 Kč
SJH8150 Gregorová Kamila SOS Jindřichův Hradec E 8660904 450 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 8656518 450 Kč
TUR8551 Neradová Alena OOB TJ Turnov C 8035535 450 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 450 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 8013488 450 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Brno Žabovřesky E 8660431 450 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Brno Žabovřesky C 8660408 450 Kč
ZBM9153 Finstrlová Adéla SK Brno Žabovřesky E 8644883 450 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Brno Žabovřesky E 8660421 450 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Brno Žabovřesky E 8660420 450 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha C 8670797 450 Kč
SJC8952 Fujáčková Ivana Sportcentrum Jičín C 8000426 450 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 450 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice C 8230897 450 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8663168 450 Kč
LPU9461 Kosová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 450 Kč
LPU9757 Nováková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 8656515 450 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8656599 450 Kč
LPU9460 Procházková Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 8015315 450 Kč
LPU9053 Stehlíková Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8651929 450 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 8667519 450 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice R 8656548 450 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga C 8350120 450 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 450 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 8044394 450 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové R 8656667 450 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové R 8656672 450 Kč
LCE9052 Dékány Pavla OOB TJ Slovan Luhačovice C 8006767 450 Kč
LCE9353 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 8644881 450 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662427 450 Kč
LCE8966 Valentová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660368 450 Kč
VPM9191 Kamarytová Marie KOS Slavia Plzeň C 8656581 450 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 8663119 450 Kč
DOK0053 Pavlíková Markéta OK Doksy C 8006747 450 Kč
DOK0052 Riby Rose OK Doksy C 8107748 450 Kč
ZTC9650 Šiková Barbora Západočeské sportovní centrum OB C 8656622 450 Kč
PBM8951 Mádlová Věra TJ Spartak 1. brněnská C 995814 450 Kč
SHK9051 Voštová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 450 Kč

H16

(97)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno A 8070717 450 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín A 8190207 450 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 450 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno A 8660548 450 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka A 8080829 450 Kč
TUR0711 Tomášek Prokop OOB TJ Turnov A 8226402 450 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor A 8304111 450 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín A 8170602 450 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov A 8656617 450 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering B 8033275 450 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno A 8004271 450 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 8662279 450 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice A 8680398 450 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 8485648 450 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc B 8113535 450 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering A 8663117 450 Kč
JJN0600 Mairich Filip Team Jizerky A 8662716 450 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering A 8116802 450 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8100019 450 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 450 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8670741 450 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering A 8022656 450 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 450 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec B 8116762 450 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec B 8667990 450 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno A 8000710 450 Kč
TBM0712 Kroutil Jošt KOS TJ Tesla Brno B 8188288 450 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice A 8022634 450 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín A 8051111 450 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 450 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín A 8654570 450 Kč
TJN0607 Pachnik Jędrzej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8000568 450 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín A 8240800 450 Kč
PGP0808 Zápotocký Jiří SK Praga A 8648622 450 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava A 8648624 450 Kč
TZL0604 Huleja Martin SKOB Zlín B 8000604 450 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha A 8061443 450 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 8028838 450 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice A 8663111 450 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy A 8116777 450 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice A 8670737 450 Kč
ZTC0601 Svoboda Antonín Západočeské sportovní centrum OB A 8651736 450 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice A 8670765 450 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 450 Kč
ONO0702 Maglia Šimon SKOB Ostrov B 8022369 450 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice A 2127648 450 Kč
PHK0709 Seligr Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2141894 450 Kč
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov A 8028820 450 Kč
KRL0702 Škrle Michael Kometa Kralovice C 8012868 450 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole B 8667515 450 Kč
PGP0610 Koliáš Štěpán SK Praga A 8076030 450 Kč
ZTC0700 Stehlík Jakub Západočeské sportovní centrum OB A 8013478 450 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 8006764 450 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670783 450 Kč
TAP0613 Vyhnis Šimon KOB Tretra Praha B 8154987 450 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov B 8667289 450 Kč
BSO0602 Havlíček Viktor KOB Baník Sokolov B 8028801 450 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662746 450 Kč
BOR0711 Shyp Oleksii OK Jiskra Nový Bor C 8061222 450 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor C 7531975 450 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 450 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov B 8061404 450 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 8518330 450 Kč
SJI0704 Růžička Vojtěch OK Jihlava C 8183195 450 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 8014531 450 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 8109369 450 Kč
OPI0701 Hrodek Ondřej Otto Orientační sporty Písek B 8074077 450 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž A 8660395 450 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 450 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Brno Žabovřesky A 8660418 450 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Brno Žabovřesky B 8076007 450 Kč
JJN0602 Habán Oliver Team Jizerky A 8655464 450 Kč
ONO0701 Kule Oliver SKOB Ostrov B 8648612 450 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Brno Žabovřesky A 8670828 450 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8116787 450 Kč
TAP0609 Kuchař Ondřej KOB Tretra Praha B 8667961 450 Kč
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš C 8014485 450 Kč
DOR0702 Lorenc Václav OK Dobříš B 8154976 450 Kč
LPU0612 Fajfr Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8014543 450 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109314 450 Kč
LPU0713 Hlavatý Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8196084 450 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8109319 450 Kč
LPU0714 Srb Vladimír OK Lokomotiva Pardubice A 8667506 450 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8663189 450 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 8140934 450 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec A 8680286 450 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Brno Žabovřesky B 8660413 450 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680281 450 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha A 8116696 450 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 450 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš B 8332266 450 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Brno Žabovřesky B 8005438 450 Kč
LCE0704 Šmelík Daniel OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662739 450 Kč
LCE0703 Stacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662435 450 Kč
PGP0703 Matyšek Ondřej SK Praga B 2087642 700 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka A 8075979 700 Kč
SSU0702 Pánek Ondřej SK Severka Šumperk B 9200527 700 Kč

H18

(107)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 8660477 450 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha A 8033221 450 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice A 8226326 450 Kč
JJN0401 Tkáč Matěj Team Jizerky A 8660911 450 Kč
TUR0409 Waldhauser Štěpán OOB TJ Turnov A 8667503 450 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov A 8440505 450 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice A 8680328 450 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod A 8076025 450 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha A 8655418 450 Kč
TUR0505 Hoetzel Hugo OOB TJ Turnov A 8680581 450 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha A 8151968 450 Kč
JJN0400 Pokorný Jan Team Jizerky A 8659408 450 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 450 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha A 8004888 450 Kč
AOP0503 Klapetek Václav Orientační Běh Opava C 51190 450 Kč
PHK0405 Tatarnikov Mykhailo OK 99 Hradec Králové C 8003652 450 Kč
PHK0508 Kovalchuk Serafim OK 99 Hradec Králové A 8003649 450 Kč
AOP0504 Klösel Samuel Orientační Běh Opava B 8237738 450 Kč
CHC0502 Nimshaus Viktor K.O.B. Choceň B 8012872 450 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 8656715 450 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 8170805 450 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 8109386 450 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8032771 450 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha A 8005427 450 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín A 8663152 450 Kč
SNA0402 Kubeček Josef TJ START Náchod C 8107749 450 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov A 8680593 450 Kč
SIT0402 Mrózek Paweł OK SILESIA A 8002604 450 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA A 8663128 450 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 8660399 450 Kč
ZTC0501 Stehlík Šimon Západočeské sportovní centrum OB A 8670487 450 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8663144 450 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 450 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 450 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8680413 450 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 8667537 450 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092373 450 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava B 8670495 450 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 8659397 450 Kč
LTU0502 Kotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8085196 450 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 8667507 450 Kč
STE0504 Trepáč Adam SK SKI-OB Šternberk B 8071293 450 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha A 8149881 450 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha A 8116720 450 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary B 8654894 450 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8100029 450 Kč
ZTC0504 Němec David Západočeské sportovní centrum OB A 8648544 450 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801247 450 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 8119573 450 Kč
VSP0411 Blaha Jiří USK Praha A 8655423 450 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 8080825 450 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8663121 450 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 8680282 450 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 8482062 450 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 8109325 450 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 8680363 450 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 8680412 450 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 8670552 450 Kč
TAP0405 Kuchař Matěj KOB Tretra Praha A 8667509 450 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 8116725 450 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 8116794 450 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha A 8660513 450 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 450 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680405 450 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8180018 450 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 450 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 8680587 450 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Brno Žabovřesky B 8663130 450 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Brno Žabovřesky A 8660412 450 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 8014512 450 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast B 2067939 450 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 515098 450 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga A 8670467 450 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 8662308 450 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš B 2042521 450 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš A 8654908 450 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 8116738 450 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 8116788 450 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 450 Kč
LPU0514 Jelínek Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8020220 450 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 8656545 450 Kč
LPU0515 Pekárek Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8014532 450 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 8663154 450 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 450 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 8033228 450 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 450 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 450 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8656645 450 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7207030 450 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680331 450 Kč
MLA0502 Janoch Samuel Jan MLOK Mariánské Lázně B 8656638 450 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 450 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 8670814 450 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové A 8226370 450 Kč
BOR0510 Jelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor B 8160188 450 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 450 Kč
JJN0501 Mastník Ondřej Team Jizerky B 8662692 450 Kč
JJN0402 Marek Matěj Team Jizerky B 2103701 450 Kč
PBM0505 Zřídkaveselý Adam TJ Spartak 1. brněnská A 8660411 450 Kč
PBM0503 Strýček Jan TJ Spartak 1. brněnská A 8028870 450 Kč
PBM0500 Odehnal Tomáš TJ Spartak 1. brněnská A 8660444 450 Kč
PBM0501 Bukovác Filip TJ Spartak 1. brněnská A 8116740 450 Kč
PBM0509 Bednařík Vilém TJ Spartak 1. brněnská A 8670461 450 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 8000239 450 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové A 8061489 450 Kč
PBM0512 Kasza Tomáš TJ Spartak 1. brněnská B 8116805 450 Kč
PGP0508 Kándl Matěj SK Praga C 2102710 700 Kč

H20

(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov R 8680421 450 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava R 8648578 450 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 450 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 8080830 450 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka R 8080811 450 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice R 8680302 450 Kč
TUR0301 Štregl Matyáš OOB TJ Turnov R 8662306 450 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka A 8654883 450 Kč
JJN0302 Vitebský Lukáš Team Jizerky A 8662688 450 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové E 8656647 450 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava E 8012870 450 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka R 8020122 450 Kč
TRI0304 Martynek Petr TJ TŽ Třinec B 8042121 450 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 450 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 450 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 450 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň B 8113508 450 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 450 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava R 8004316 450 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 8657096 450 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka A 8226408 450 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8140917 450 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk R 8656687 450 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 8022671 450 Kč
88P0300 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra C 8071103 450 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 8109370 450 Kč
TBM0200 Nechanický Jan KOS TJ Tesla Brno R 8000321 450 Kč
ZTC0300 Tokár Radim Západočeské sportovní centrum OB A 8660914 450 Kč
ZTC0303 Čepička Ladislav Západočeské sportovní centrum OB A 8109406 450 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 8660459 450 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha R 8654905 450 Kč
BSO0304 Havlíček Albert KOB Baník Sokolov B 8028818 450 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov A 8655420 450 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Brno Žabovřesky R 8660432 450 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Brno Žabovřesky R 8660426 450 Kč
MLA0201 Kováč František MLOK Mariánské Lázně B 8656612 450 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 450 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662326 450 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 8116801 450 Kč
ZTC0204 Richtr Lukáš Západočeské sportovní centrum OB E 8656696 450 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice A 8663186 450 Kč
LPU0314 Jelínek Kryštof OK Lokomotiva Pardubice A 8666870 450 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice R 8656535 450 Kč
LPU0222 Mareček Šimon OK Lokomotiva Pardubice R 8000543 450 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8654896 450 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8109307 450 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 450 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice A 8663165 450 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8109304 450 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice A 8109305 450 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 8656616 450 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc A 8516416 450 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 450 Kč
LCE0308 Roháč Martin OOB TJ Slovan Luhačovice A 8017132 700 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 700 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8648549 700 Kč

H21

(173)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín R 8003099 450 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 8116783 450 Kč
TUR9549 Kamenický Jeroným OOB TJ Turnov E 8651708 450 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 8087007 450 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 8680575 450 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava E 8656686 450 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8460100 450 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 450 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 450 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 450 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 2119202 450 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 8654886 450 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno C 8655419 450 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov C 8680600 450 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 8680589 450 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 450 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň C 8656615 450 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov C 8680598 450 Kč
TBM9919 Horčička Vít KOS TJ Tesla Brno E 8656558 450 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 450 Kč
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 450 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 450 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron R 8656681 450 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava R 8648541 450 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 8662322 450 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice E 8656521 450 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 450 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 450 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice R 8644887 450 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 8008123 450 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno E 8201000 450 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 450 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 450 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 450 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 450 Kč
TBM9700 Bořil Jan KOS TJ Tesla Brno C 8515513 450 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 450 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 8662676 450 Kč
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno E 8656745 450 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 450 Kč
TBM0108 Pompura Daniel KOS TJ Tesla Brno E 8100023 450 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška R 8010192 450 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové C 8656628 450 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov E 8660452 450 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice R 8660463 450 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 8108810 450 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov E 8086808 450 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 450 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 8656538 450 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8003660 450 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 8660474 450 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 8409111 450 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8109430 450 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 8007603 450 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 450 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8648562 450 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 8648545 450 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor C 8655456 450 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga C 8644492 450 Kč
SSU9001 Melecký Martin SK Severka Šumperk R 8680373 450 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice R 8651935 450 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 450 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 450 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 450 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava C 8656540 450 Kč
VCB8748 Vošta Zdeněk OB České Budějovice C 7207704 450 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering C 8003620 450 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 450 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 450 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 450 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín R 8010100 450 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov C 8183193 450 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 515161 450 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha R 8201203 450 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 8680318 450 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 450 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové R 8656640 450 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 450 Kč
TBM0005 Goldschmidt Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 8200031 450 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 450 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 8220800 450 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov R 8655373 450 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice R 8221133 450 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 8087414 450 Kč
DOK0104 Bílý Jakub OK Doksy C 8662323 450 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 450 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 450 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice R 8656513 450 Kč
TUR0000 Karásek Matěj OOB TJ Turnov C 8050013 450 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 8662296 450 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 8680583 450 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 450 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 8116764 450 Kč
PGP9606 Jonáš Martin SK Praga C 8667535 450 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 450 Kč
JJN8508 Dlabaja Štěpán Team Jizerky C 8185818 450 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 8663198 450 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 450 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 450 Kč
ZTC9502 Valeš Jiří Západočeské sportovní centrum OB R 8656689 450 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 8645931 450 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga C 8008610 450 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 8662310 450 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 450 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka C 8080816 450 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 8656508 450 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 450 Kč
VSP0007 Bořánek Michal USK Praha C 8076041 450 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8667530 450 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga E 8636798 450 Kč
DOK8800 Škoda Jakub OK Doksy R 8656596 450 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 8651715 450 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 8660591 450 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 8662333 450 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 450 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 8680590 450 Kč
KSU9400 Dvorský Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8482075 450 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 450 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662437 450 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 8047210 450 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 8028815 450 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014551 450 Kč
STH0105 Paleček Ondřej SK Studenec C 8656505 450 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 8014563 450 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomas OOB TJ Turnov R 8013405 450 Kč
ZBM0102 Jonáš Adam SK Brno Žabovřesky R 8100060 450 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Brno Žabovřesky C 8660402 450 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Brno Žabovřesky C 8660422 450 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Brno Žabovřesky E 8091209 450 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Brno Žabovřesky C 8660450 450 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Brno Žabovřesky C 8660406 450 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Brno Žabovřesky R 8660442 450 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Brno Žabovřesky C 8660419 450 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Brno Žabovřesky E 8656722 450 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 8667971 450 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 450 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8063501 450 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8667994 450 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 450 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8654891 450 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 450 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 8517452 450 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 8137666 450 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8656587 450 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 8014507 450 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 8656519 450 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 450 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice E 8656620 450 Kč
LPU7818 Srb Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 8667505 450 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656529 450 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8670463 450 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8016299 450 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 450 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 8076028 450 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 450 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 8024748 450 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové C 8670465 450 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 450 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 8627109 450 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 450 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662442 450 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice E 8662443 450 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629756 450 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 8645928 450 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 450 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 8662312 450 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 8662444 450 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8518311 450 Kč
TBM8833 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8008833 450 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 8033246 450 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 700 Kč
MOV9900 Arenth Ole Jorgen Bogen SKOB Ostrava C 2028947 700 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8270982 700 Kč
celkem přihlášených: 769, vklad: 349300 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.