Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.06.2021
Místo konání:
Žilina
Pořadatel:
DKL - KOB Kladno
Startovní vlny:
10-11     11-12     12-13     13-14     14-15    
Kategorie:
TF     Z1-HDR     D10 10-11     D12 10-11     D14 10-11     D16 10-11     D18 10-11     D21L 10-11     D21K 10-11     D35 10-11     D45 10-11     D55 10-11     D75 10-11     H10 10-11     H12 10-11     H14 10-11     H16 10-11     H21L 10-11     H21K 10-11     H35 10-11     H45 10-11     H55 10-11     H65 10-11     H75 10-11     D10 11-12     D12 11-12     D14 11-12     D16 11-12     D18 11-12     D21K 11-12     D21L 11-12     D35 11-12     D45 11-12     D55 11-12     D65 11-12     H10 11-12     H12 11-12     H14 11-12     H16 11-12     H18 11-12     H21K 11-12     H21L 11-12     H35 11-12     H45 11-12     H55 11-12     H65 11-12     H75 11-12     D10 12-13     D12 12-13     D14 12-13     D16 12-13     D18 12-13     D21K 12-13     D21L 12-13     D35 12-13     D45 12-13     D55 12-13     D65 12-13     D75 12-13     H10 12-13     H12 12-13     H14 12-13     H16 12-13     H18 12-13     H21K 12-13     H21L 12-13     H35 12-13     H45 12-13     H55 12-13     H65 12-13     D10 13-14     D16 13-14     D21K 13-14     D21L 13-14     D35 13-14     D45 13-14     H10 13-14     H12 13-14     H14 13-14     H16 13-14     H18 13-14     H21K 13-14     H21L 13-14     H35 13-14     H45 13-14     H55 13-14     H65 13-14     D12 14-15     D14 14-15     D16 14-15     D21L 14-15     D21K 14-15     D35 14-15     D45 14-15     D55 14-15     D65 14-15     D75 14-15     H10 14-15     H12 14-15     H14 14-15     H16 14-15     H21L 14-15     H35 14-15     H45 14-15     H55 14-15     H65 14-15     H75 14-15    
Nahrávám data...

TF 2.10 km, 45 m, 7 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0030001 Franz VojtaFranz Vojta 003 - Franzovi zapůjčit 80 Kč
SJC1651 Prášilová AlžbětaPrášilová Alžběta Sportcentrum Jičín C 7207016 80 Kč
FSP1300 Skripnik KiliánSkripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 80 Kč
KAM1252 Dobyášová KateřinaDobyášová Kateřina OK Kamenice C 2039186 80 Kč
DKP1452 Večerková KláraVečerková Klára Oddíl OB Kotlářka C 2181307 80 Kč
DKP1256 Maroušková JulieMaroušková Julie Oddíl OB Kotlářka C 2260351 80 Kč
FSP1201 Kužel JonášKužel Jonáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 80 Kč
DKP1351 Izdná HelenaIzdná Helena Oddíl OB Kotlářka C 2103714 80 Kč
0110002 Bouda SofieBouda Sofie 011 - No Name 7300556 80 Kč
FSP1103 Hübl HugoHübl Hugo VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000572 80 Kč
DKP1253 Ledinská LucieLedinská Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2127572 80 Kč
PGP1203 Řehák ProkopŘehák Prokop SK Praga C 2420053 80 Kč
SPC1553 Bednaříková EvaBednaříková Eva SPORTICUS team C 8660566 80 Kč
RIC1407 Seidl KryštofSeidl Kryštof OB Říčany C 51610 80 Kč
RIC1100 Seidl MarekSeidl Marek OB Říčany C 888643 80 Kč
SCP1350 Khelová BáraKhelová Bára OK Sparta Praha C 52115 80 Kč
PGP1350 Řepková EmaŘepková Ema SK Praga C 2148115 80 Kč
SCP1651 Khelová EliškaKhelová Eliška OK Sparta Praha C 07953 80 Kč
DKP1313 Karban ŠtěpánKarban Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2087694 80 Kč
MKP1351 Suchanová NelaSuchanová Nela SK Meteor Kačerov C 2260141 80 Kč

Z1-HDR 2.40 km, 30 m, 9 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIP1400 Hýbl OrlíkHýbl Orlík SK VIPrahlo C 51628 80 Kč
TAP1254 Tejklová StelaTejklová Stela KOB Tretra Praha C 2088207 80 Kč
SLA8250 Krejčová EvaKrejčová Eva SKOB Slaný C 2023810 80 Kč
DKP1352 Sedláková HelenaSedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2118492 80 Kč
VSP1600 Baldrian FrantišekBaldrian František USK Praha C 2075606 80 Kč
0020001 Benešová EmaBenešová Ema 002 - Žádný 2099508 80 Kč
CEP1300 Pilař JiříPilař Jiří Čepíci 53459 80 Kč
0040002 Večerková DanielaVečerková Daniela 004 - Neregistrovaný No 80 Kč
SLA1550 Hill LucyHill Lucy SKOB Slaný C 2039807 80 Kč
DKP1651 Mullis ElizabethMullis Elizabeth Oddíl OB Kotlářka C 2075697 80 Kč
RIC1451 Posch KláraPosch Klára OB Říčany C 1459070 80 Kč
LBE1350 Černická AnežkaČernická Anežka TJ Lokomotiva Beroun C 2419916 80 Kč
BZP1300 Pospíšil JakubPospíšil Jakub Báječné ženy v orientačním běhu C 2113364 80 Kč
PGP0552 Pokorná NelaPokorná Nela SK Praga C 682654 80 Kč
CEP1900 Komůrka KryštofKomůrka Kryštof Čepíci 80 Kč
LME1850 Izáková AntonieIzáková Antonie SK Los Mělník 80 Kč
DKP1554 Izdná AlžbětaIzdná Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2260334 80 Kč
RIC7306 Černý MarekČerný Marek OB Říčany 80 Kč
PVP7755 Finco Dneboská EvaFinco Dneboská Eva VSK Přírodní vědy Praha C 301137 80 Kč
0120001 Čermáková EmílieČermáková Emílie 012 - Soukromnice 7003028 80 Kč
0120002 Čermáková LeaČermáková Lea 012 - Soukromnice 1066205 80 Kč
ZVO1352 Michalíková StelaMichalíková Stela OB SK Zvole C 2214519 80 Kč
ZVO1450 Mikulová LauraMikulová Laura OB SK Zvole C 2127539 80 Kč
HCE1300 Pinkr JanPinkr Jan TJ Hostivice C 1407428 80 Kč
0130001 Chromec FilipChromec Filip 013 - Kotlářka zapůjčit 80 Kč
0140001 Černá AndreaČerná Andrea 014 - VŠTJ Ekonom 7205000 80 Kč
0150001 Beran MatoušBeran Matouš 015 - TZL 2099525 80 Kč
MKP1550 Suchanová EmaSuchanová Ema SK Meteor Kačerov C 2260120 80 Kč

Startovní vlna: 10-11 (10-11)

(150/150)
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1152 Neškudlová AnnaNeškudlová Anna OK Kamenice C 52118 80 Kč
PGP1150 Hrušková GabrielaHrušková Gabriela SK Praga C 2125327 80 Kč
LOU1250 Kolářová ZuzanaKolářová Zuzana SK Moravan Louňovice C 2143350 80 Kč
DOR1151 Blehová BarboraBlehová Barbora OK Dobříš C 2127569 80 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA1053 Hrstková EliškaHrstková Eliška SKOB Slaný C 2109680 80 Kč
TAP1050 Hlaváčková LucieHlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 80 Kč
DOR0956 Vaculovičová AlžbětaVaculovičová Alžběta OK Dobříš C 2050484 80 Kč
PGP0953 Hrušková TerezaHrušková Tereza SK Praga B 2125321 80 Kč
SLA0950 Hill DaisyHill Daisy SKOB Slaný C 7210809 80 Kč
LBE1050 Horová VendulaHorová Vendula TJ Lokomotiva Beroun C 2148216 80 Kč
LOU1050 Kolářová VeronikaKolářová Veronika SK Moravan Louňovice C 2143359 80 Kč
ROU0950 Pěkná AlžbětaPěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem B 8662284 80 Kč
DOR0952 Baštová JustýnaBaštová Justýna OK Dobříš B 8007179 80 Kč
DOR1057 Basistová AnetaBasistová Aneta OK Dobříš C 2044896 80 Kč
MFP0950 Blahutová LucieBlahutová Lucie Matfyz Praha C 405999 80 Kč
MKP0950 Hercubová DominikaHercubová Dominika SK Meteor Kačerov C 2260139 80 Kč
PGP0951 Štěpová BarboraŠtěpová Barbora SK Praga B 8005136 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0750 Pilátová RozáliePilátová Rozálie KOB Kladno B 2103252 80 Kč
ROU0851 Krátká LindaKrátká Linda SKOB Roudnice nad Labem C 2134252 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0655 Sotonová ŠárkaSotonová Šárka KOB Tretra Praha C 301182 120 Kč
MFP0550 Blahutová MartinaBlahutová Martina Matfyz Praha C 53611 120 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0450 Pilátová AmáliePilátová Amálie KOB Kladno C 2115077 120 Kč
DOR0353 Baštová JulieBaštová Julie OK Dobříš B 8033272 120 Kč

D21L 10-11 Rank. koef.: 1

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová VandaKrálová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 120 Kč
KPY0050 Míchalová ŠárkaMíchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 120 Kč
ROZ9752 Voltrová HanaVoltrová Hana OK Roztoky C 8656678 120 Kč
ROZ6150 Voltrová SvatavaVoltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 120 Kč
KPY8650 Procházková ZuzanaProcházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 120 Kč
DKP8758 Bochenková MartinaBochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 7000412 120 Kč
KNC9850 Kopecká EliškaKopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 120 Kč
KAM9850 Zimmerová KateřinaZimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 120 Kč
KAM8952 Ondráčková DanaOndráčková Dana OK Kamenice C 7201193 120 Kč

D21K 10-11 Rank. koef.: 1

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9651 Klašková JosefinaKlašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 120 Kč
0100002 Ščehovičová ZuzanaŠčehovičová Zuzana 010 - (SVK) EBB 305982 120 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7858 Dlouhá MartaDlouhá Marta SK Praga C 1886930 120 Kč
SLA7850 Grisová KateřinaGrisová Kateřina SKOB Slaný C 2109679 120 Kč
SLA8150 Hrstková MarieHrstková Marie SKOB Slaný C 2148214 120 Kč
TAP7756 Hlaváčková KláraHlaváčková Klára KOB Tretra Praha C 2081363 120 Kč
CEP8050 Pilařová KateřinaPilařová Kateřina Čepíci 2800224 120 Kč
TAP7950 Sotonová JitkaSotonová Jitka KOB Tretra Praha C 2420031 120 Kč
LOU7750 Bartůňková LucieBartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 2143389 120 Kč
ROU8350 Hrádková KateřinaHrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 120 Kč
DOR7856 Basistová DarinaBasistová Darina OK Dobříš C 2045317 120 Kč
MFP7953 Blahutová HankaBlahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 120 Kč
ROU7850 Hellerová AlenaHellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 120 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5850 Zelená MarkétaZelená Markéta SK Praga C 2080958 120 Kč
KPY6850 Míchalová MarcelaMíchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 120 Kč
DLT7251 Nosek MartinaNosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 120 Kč
VSP7463 Titzová PavlínaTitzová Pavlína USK Praha C 2049522 120 Kč
ROU7150 Buková JanaBuková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2075666 120 Kč
PGP7551 Šimerková OlgaŠimerková Olga SK Praga C 8648558 120 Kč
BZP7650 Pospíšilová ŠtěpánkaPospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 120 Kč
BZP7351 Petýrková PavlínaPetýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 120 Kč
DCE7550 Kándlová AdélaKándlová Adéla KOB Dobřichovice C 2113044 120 Kč
DKP6750 Klašková KateřinaKlašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 120 Kč
KAM7451 Víšková AlenaVíšková Alena OK Kamenice C 51618 120 Kč
DOR7452 Baštová JanaBaštová Jana OK Dobříš C 2113394 120 Kč
SLA6852 Kašparová IrenaKašparová Irena SKOB Slaný C 336731 120 Kč
PGP7456 Štěpová DanaŠtěpová Dana SK Praga C 2099486 120 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP5850 Kujanová MartinaKujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 120 Kč
DLT6151 Leníková JanaLeníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 120 Kč
HCE6450 Kettnerová LenkaKettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 120 Kč
TEH5751 Sládková EvaSládková Eva Sokol Tehov C 51398 120 Kč
SCP5550 Jahnová HelenaJahnová Helena OK Sparta Praha C 8113525 120 Kč
UVP5450 Beranová VlastaBeranová Vlasta Slovan Praha C 7917 120 Kč
KPY6050 Freyová MichaelaFreyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská JanaHaňkovská Jana SK Praga C 8200025 60 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MKP1100 Burgr AdamBurgr Adam SK Meteor Kačerov C 2260167 80 Kč
DKL1101 Lukavský VítLukavský Vít KOB Kladno C 2127553 80 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0900 Grisa DominikGrisa Dominik SKOB Slaný C 2109683 80 Kč
DKL0900 Pilát JaromírPilát Jaromír KOB Kladno B 2124767 80 Kč
CEP0900 Pilař FrantišekPilař František Čepíci 1413334 80 Kč
DOR1004 Vaculovič MatějVaculovič Matěj OK Dobříš C 8003628 80 Kč
KAM1005 Neškudla JanNeškudla Jan OK Kamenice C 1418764 80 Kč
HCE1000 Müller KarelMüller Karel TJ Hostivice C 8680602 80 Kč
ROU1000 Hrádek VojtěchHrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 80 Kč
TJP1001 Pospíšil FilipPospíšil Filip TJ Sokol Troja C 2111675 80 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0800 Šubrt JáchymŠubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 8080819 80 Kč
SLA0801 Grisa FilipGrisa Filip SKOB Slaný C 2000602 80 Kč
PGP0800 Šimerka OndřejŠimerka Ondřej SK Praga B 8648593 80 Kč
TAP0700 Hlaváček VojtěchHlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 8014443 80 Kč
DKP0725 Weiss HugoWeiss Hugo Oddíl OB Kotlářka C 2260360 80 Kč
ROU0802 Bazinek LukášBazinek Lukáš SKOB Roudnice nad Labem B 8660353 80 Kč
FSP0805 Slavíček DavidSlavíček David VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029184 80 Kč
PGP0806 Šnejdar MartinŠnejdar Martin SK Praga C 8076039 80 Kč
DKP0716 Maroušek DominikMaroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka B 2129223 80 Kč
ROU0702 Heller JakubHeller Jakub SKOB Roudnice nad Labem B 8662370 80 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0502 Šubrt VojtěchŠubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8080825 120 Kč
PGP0502 Dlouhý AlešDlouhý Aleš SK Praga B 8116795 120 Kč
DKL0500 Pilát BořivojPilát Bořivoj KOB Kladno B 8680587 120 Kč
RIC0601 Kubát MatyášKubát Matyáš OB Říčany B 8012037 120 Kč
PGP0508 Kándl MatějKándl Matěj SK Praga C 2102710 120 Kč
ROU0503 Krátký ŠtěpánKrátký Štěpán SKOB Roudnice nad Labem B 8662285 120 Kč

H21L 10-11 Rank. koef.: 1

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8700 Sysel CtiborSysel Ctibor SK Praga C 515161 120 Kč
PGP8302 Sysel OndřejSysel Ondřej SK Praga C 515038 120 Kč
SLA8002 Hanák JanHanák Jan SKOB Slaný C 8660460 120 Kč
KNC9300 Vacek VladimírVacek Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667542 120 Kč
PGP8108 Beneš MiroslavBeneš Miroslav SK Praga C 7203451 120 Kč
ROU9601 Buk MichalBuk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 120 Kč
ROU0001 Buk PetrBuk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 120 Kč
TJP8400 Junek VladimírJunek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 120 Kč
DKP9301 Klaška PavelKlaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 120 Kč
TAP8101 Hejna MartinHejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 120 Kč
DKP0110 Klement DavidKlement David Oddíl OB Kotlářka B 8080816 120 Kč
DKP8109 Tomeš JaroslavTomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 120 Kč
EKP8511 Černý OndřejČerný Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8045215 120 Kč

H21K 10-11 Rank. koef.: 1

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP9200 Šunda MarekŠunda Marek USK Praha C 7210926 120 Kč
MFP7301 Blahuta MarekBlahuta Marek Matfyz Praha C 897349 120 Kč
0100001 Gajdoš MartinGajdoš Martin 010 - (SVK) EBB 2039802 120 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Šnejdar OndřejŠnejdar Ondřej 001 - - 2001953 120 Kč
PGP7510 Střelba OndřejStřelba Ondřej SK Praga C 7209464 120 Kč
KPY8506 Koldinský JanKoldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8116797 120 Kč
SLA8500 Fiala JakubFiala Jakub SKOB Slaný C 2148075 120 Kč
DKP7100 Šubrt AntonínŠubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 120 Kč
PGP8401 Buzek MartinBuzek Martin SK Praga C 7051263 120 Kč
LME7800 Izák PetrIzák Petr SK Los Mělník C 301642 120 Kč
MKP8402 Burgr RichardBurgr Richard SK Meteor Kačerov C 336744 120 Kč
KAM8000 Neškudla JanNeškudla Jan OK Kamenice C 8226404 120 Kč
LBE7901 Hora MichalHora Michal TJ Lokomotiva Beroun C 2148240 120 Kč
PGP8606 Kurz MatoušKurz Matouš SK Praga C 2108874 120 Kč
LOU7700 Kolář DavidKolář David SK Moravan Louňovice C 2143398 120 Kč
ROU8301 Hrádek TomášHrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 120 Kč
DKP7402 Maroušek JanMaroušek Jan Oddíl OB Kotlářka C 8667501 120 Kč
DOR7601 Houska JindřichHouska Jindřich OK Dobříš C 8663146 120 Kč
ROU7708 Heller JiříHeller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 8005150 120 Kč
RIC8001 Silovský TomášSilovský Tomáš OB Říčany C 8667534 120 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY5701 Dobeš VáclavDobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 120 Kč
DLT6901 Nosek PetrNosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 120 Kč
VSP7400 Titz PavelTitz Pavel USK Praha C 1398992 120 Kč
SLA7600 Grisa PetrGrisa Petr SKOB Slaný C 2109693 120 Kč
SLA7501 Hrstka PavelHrstka Pavel SKOB Slaný C 2109691 120 Kč
DOR7505 Vaculovič RadimVaculovič Radim OK Dobříš C 2058524 120 Kč
HCE6800 Müller JanMüller Jan TJ Hostivice C 7208085 120 Kč
DKP6500 Klaška PavelKlaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 120 Kč
KPY6201 Kohl JiříKohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 120 Kč
DOR7503 Bleha StanislavBleha Stanislav OK Dobříš C 2131188 120 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU6202 Buk MiloslavBuk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 120 Kč
HCE5900 Kettner PavelKettner Pavel TJ Hostivice C 515105 120 Kč
MKP4700 Koč ZdeněkKoč Zdeněk SK Meteor Kačerov C 51706 120 Kč
MKP5401 Koč LumírKoč Lumír SK Meteor Kačerov C 336747 120 Kč
HCE5901 Kudrnáč MartinKudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 120 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4800 Zelený VladimírZelený Vladimír SK Praga C 8663188 80 Kč
SCP5500 Jahn PavelJahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 80 Kč
ROU4702 Lebduška PetrLebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 80 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY4600 Duda FrantišekDuda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 80 Kč
LBE4600 Nosál StanislavNosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8022665 80 Kč
DKP4300 Procházka ZdenkoProcházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 80 Kč
SCP4600 Novák MilošNovák Miloš OK Sparta Praha C 52299 80 Kč
SLA4202 Němec VladimírNěmec Vladimír SKOB Slaný C 8100015 80 Kč
SLA4200 Zábranský EmilZábranský Emil SKOB Slaný C 420425 80 Kč

Startovní vlna: 11-12 (11-12)

(150/150)
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1251 Rejšková KláraRejšková Klára OK Kamenice C 2115703 80 Kč
VSP1153 Zavadilová AdélaZavadilová Adéla USK Praha C 2129216 80 Kč
ROU1151 Brotánková KláraBrotánková Klára SKOB Roudnice nad Labem C 2144100 80 Kč
LBE1154 Rambousková EliškaRambousková Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 52974 80 Kč
0050003 Rambousková JulieRambousková Julie 005 - Rambíci 981803 80 Kč
TAP1151 Pohlová SandraPohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 80 Kč
LBE1150 Uhlířová EliškaUhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 80 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0950 Žemlová MagdalenaŽemlová Magdalena OK Kamenice B 8116673 80 Kč
RIC0952 Herynková LucieHerynková Lucie OB Říčany C 2112780 80 Kč
VSP0950 Kučerová KateřinaKučerová Kateřina USK Praha C 1398983 80 Kč
VSP1050 Ehlerová MichaelaEhlerová Michaela USK Praha C 8005127 80 Kč
DKP0951 Mullis CarolinaMullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 8080812 80 Kč
FSP0953 Bartoňová ElenaBartoňová Elena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029181 80 Kč
LBE0950 Uhlířová MarieUhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 2103787 80 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0751 Žemlová BarboraŽemlová Barbora OK Kamenice B 8116775 80 Kč
KAM0754 Kudrnáčová MartaKudrnáčová Marta OK Kamenice B 8005429 80 Kč
RIC0758 Herynková KláraHerynková Klára OB Říčany C 8033253 80 Kč
VSP0854 Ehlerová AnnaEhlerová Anna USK Praha C 8005141 80 Kč
VSP0855 Malečková PavlínaMalečková Pavlína USK Praha B 8000237 80 Kč
VSP0850 Zakouřilová KláraZakouřilová Klára USK Praha C 8009888 80 Kč
FSP0755 Leinweberová JulieLeinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2116468 80 Kč
VSP0752 Gajdová MichaelaGajdová Michaela USK Praha B 8660527 80 Kč
TAP0851 Šimůnková MichaelaŠimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 80 Kč
DKP0760 Šilerová PetraŠilerová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8113509 80 Kč
FSP0750 Kuželová ElaKuželová Ela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2067237 80 Kč
DKP0759 Mušková Amálie AnnaMušková Amálie Anna Oddíl OB Kotlářka C 336735 80 Kč
FSP0853 Hüblová AgátaHüblová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029179 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0653 Měšťanová TerezaMěšťanová Tereza KOB Tretra Praha B 7208207 120 Kč
RIC0657 Vláčilová AnnaVláčilová Anna OB Říčany C 52857 120 Kč
DKP0657 Večerková EmaVečerková Ema Oddíl OB Kotlářka C 2419952 120 Kč
ROU0653 Krejčová HanaKrejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 120 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC0457 Vláčilová BarboraVláčilová Barbora OB Říčany C 52859 120 Kč
PGP0454 Řeháková LudmilaŘeháková Ludmila SK Praga C 8003663 120 Kč

D21K 11-12 Rank. koef.: 1

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8853 Syslová EditaSyslová Edita SK Praga C 52106 120 Kč
VSP7855 Ehlerová PetraEhlerová Petra USK Praha C 51597 120 Kč
LPU9051 Špirková AnežkaŠpirková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 51104 120 Kč

D21L 11-12 Rank. koef.: 1

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP8450 Pecoldová PavlínaPecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 120 Kč
DKP7753 Mullis KateřinaMullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 120 Kč
ROZ0050 Sedláčková LindaSedláčková Linda OK Roztoky C 232535 120 Kč
PGP9353 Mikulášová HelenaMikulášová Helena SK Praga C 515453 120 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7550 Žemlová EvaŽemlová Eva OK Kamenice C 8033217 120 Kč
DOR7754 Žižková JaroslavaŽižková Jaroslava OK Dobříš C 2104694 120 Kč
KAM7750 Rejšková AlenaRejšková Alena OK Kamenice C 2075613 120 Kč
RIC7750 Herynková IrenaHerynková Irena OB Říčany C 2131184 120 Kč
LBE8250 Černická BarboraČernická Barbora TJ Lokomotiva Beroun C 2420021 120 Kč
FSP7550 Bartoňová TerezieBartoňová Terezie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 120 Kč
LTU7850 Termerová JanaTermerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 120 Kč
ROZ7050 Sedláčková PetraSedláčková Petra OK Roztoky C 9982 120 Kč
ROU8152 Brotánková LenkaBrotánková Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2420003 120 Kč
0050001 Rambousková PavlaRambousková Pavla 005 - Rambíci 1452974 120 Kč
DKP7251 Vítečková KateřinaVítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 446360 120 Kč
FSP7851 Kuželová MichaelaKuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 120 Kč
ROU7758 Krejčová JanaKrejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 120 Kč
FSP7750 Hüblová KateřinaHüblová Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000593 120 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7551 Kučerová MarieKučerová Marie USK Praha C 2127526 120 Kč
KNC6550 Komersová JanaKomersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8226399 120 Kč
KNC6750 Čiháková LenkaČiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667527 120 Kč
VSP7559 Malečková IvaMalečková Iva USK Praha C 2067949 120 Kč
ROZ7350 Jírová MonikaJírová Monika OK Roztoky C 1415713 120 Kč
0060001 Hrubá VeronikaHrubá Veronika 006 - 6YC 2080907 120 Kč
LBE7450 Uhlířová LadaUhlířová Lada TJ Lokomotiva Beroun C 218788 120 Kč
0070002 Malá MartinaMalá Martina 007 - Tučňáci OB 2148228 120 Kč
VSP6650 Němečková JarmilaNěmečková Jarmila USK Praha C 2103280 120 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5650 Štrossová JiřinaŠtrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 120 Kč
PGP6250 Hrabánková IlonaHrabánková Ilona SK Praga C 8013881 120 Kč
OKP6151 Šámalová HanaŠámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 120 Kč
DCE5550 Mrázová PavlaMrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 120 Kč
DCE5450 Procházková MilušeProcházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 120 Kč
KAM6250 Kudrnáčová HanaKudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 120 Kč
SKV5351 Nováková SvatavaNováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 120 Kč
OKP6651 Nováková IrenaNováková Irena SK OK 24 Praha C 2133898 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP5050 Dohnalová DanaDohnalová Dana USK Praha C 8680418 80 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1105 Sedlák VáclavSedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 8008297 80 Kč
DKP1200 Mullis RobertMullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075694 80 Kč
RIC1201 Posch JaroslavPosch Jaroslav OB Říčany C 2419902 80 Kč
FSP1100 Bartoň TheodorBartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029180 80 Kč
DOR1104 Etrych MatějEtrych Matěj OK Dobříš C 2135176 80 Kč
DOR1103 Etrych TobiášEtrych Tobiáš OK Dobříš C 2148206 80 Kč
DKP1104 Balga FilipBalga Filip Oddíl OB Kotlářka C 8516913 80 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1002 Rejšek ČeněkRejšek Čeněk OK Kamenice C 2135200 80 Kč
DOR1001 Gregor KevinGregor Kevin OK Dobříš C 2125357 80 Kč
VSP0900 Kučera JakubKučera Jakub USK Praha B 2032189 80 Kč
DKL0901 Komín MatyášKomín Matyáš KOB Kladno B 2121871 80 Kč
DOR0904 Porsch JanPorsch Jan OK Dobříš B 2111612 80 Kč
DOR0907 Etrych JonášEtrych Jonáš OK Dobříš B 2133884 80 Kč
VSP0904 Zavadil MatějZavadil Matěj USK Praha C 2129183 80 Kč
TAP1004 Čeněk MatyášČeněk Matyáš KOB Tretra Praha C 2148117 80 Kč
RIC1004 Černý MartinČerný Martin OB Říčany C 2096260 80 Kč
HOR0900 Škorpil MarekŠkorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 80 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0807 Tejkl ŠtěpánTejkl Štěpán KOB Tretra Praha C 8090146 80 Kč
PGP0700 Jandera KryštofJandera Kryštof SK Praga B 7300279 80 Kč
DOR0706 Žižka PřemyslŽižka Přemysl OK Dobříš B 2131194 80 Kč
FSP0800 Skripnik MatoušSkripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028833 80 Kč
VSP0807 Termer ŠtěpánTermer Štěpán USK Praha B 8404070 80 Kč
DKP0816 Sedláček PatrikSedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 8080829 80 Kč
FSP0808 Klimeš VincentKlimeš Vincent VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029197 80 Kč
FSP0706 Vrba MatyášVrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8116787 80 Kč
DKP0813 Večerka VojtěchVečerka Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 2039161 80 Kč
DKP0708 Melichar ŠimonMelichar Šimon Oddíl OB Kotlářka C 1000461 80 Kč
TAP0703 Pohl LukášPohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 80 Kč
PGP0804 Tučný KryštofTučný Kryštof SK Praga C 2801414 80 Kč
DKP0801 Víteček ŠimonVíteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 80 Kč
DKP0712 Černý VojtěchČerný Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8226356 80 Kč
DOR0702 Lorenc VáclavLorenc Václav OK Dobříš A 2044885 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0506 Jíra FilipJíra Filip OK Kamenice B 8663163 120 Kč
TAP0501 Černý MatoušČerný Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP0400 Kužel JanKužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 515098 120 Kč

H21K 11-12 Rank. koef.: 1

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0060002 Hrubý FrantišekHrubý František 006 - 6YC 2115729 120 Kč

H21L 11-12 Rank. koef.: 1

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7300 Jandera TomášJandera Tomáš SOBSA C 7300190 120 Kč
DKP8811 Polášek Jan FerdinandPolášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8518311 120 Kč
MFP7903 Dvořáček DanDvořáček Dan Matfyz Praha C 8629750 120 Kč
KAM9802 Jíra TomášJíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 120 Kč
ROZ6900 Šimík DanielŠimík Daniel OK Roztoky C 8662318 120 Kč
PGP8605 Vlach MartinVlach Martin SK Praga C 51807 120 Kč
LBE6400 Mezník VladimírMezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 120 Kč
PGP6501 Kondrát MartinKondrát Martin SK Praga C 8004312 120 Kč
PBM6708 Přikryl PetrPřikryl Petr TJ Spartak 1. brněnská C 7030567 120 Kč
VSP6201 Němeček JanNěmeček Jan USK Praha C 8028885 120 Kč
0110003 Bouda PetrBouda Petr 011 - No Name 7300555 120 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7504 Hýbl LukášHýbl Lukáš SK Praga C 7210112 120 Kč
DOB7700 Tejkl JiříTejkl Jiří KOB Dobruška C 8226377 120 Kč
PGP7405 Komín DavidKomín David SK Praga C 9767 120 Kč
ROU8009 Duda MiroslavDuda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 120 Kč
0050002 Rambousek JanRambousek Jan 005 - Rambíci 995813 120 Kč
DKP7201 Víteček JanVíteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 120 Kč
FSP7610 Kužel TomášKužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1000505 120 Kč
FSP7802 Hübl KarelHübl Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 120 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6801 Maleček VítMaleček Vít SK Praga C 2067268 120 Kč
DOK6800 Bílý PetrBílý Petr OK Doksy C 51279 120 Kč
DOR7404 Gregor RadekGregor Radek OK Dobříš C 2125353 120 Kč
RIC7305 Herynek PetrHerynek Petr OB Říčany C 8004274 120 Kč
RIC7307 Vláčil DanielVláčil Daniel OB Říčany C 8222077 120 Kč
0040001 Večerka DanielVečerka Daniel 004 - Neregistrovaný 7002605 120 Kč
FSP7000 Bartoň JanBartoň Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 120 Kč
DOR7300 Etrych TomášEtrych Tomáš OK Dobříš C 8044386 120 Kč
VSP6710 Zavadil VladimírZavadil Vladimír USK Praha C 2129230 120 Kč
ROZ6801 Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 120 Kč
FSP7401 Leinweber CtiradLeinweber Ctirad VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 120 Kč
DKP7302 Balga JiříBalga Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2134331 120 Kč
TAP7606 Pohl ZdeněkPohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 9527 120 Kč
LBE7000 Uhlíř PatrikUhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 120 Kč
ROU7301 Krejčí LadislavKrejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 120 Kč
HOR5700 Škorpil MartinŠkorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 120 Kč
PGP7407 Štěp AdamŠtěp Adam SK Praga C 2106876 120 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6004 Pasnichenko ViktorPasnichenko Viktor SK Praga C 8116705 120 Kč
OKP6504 Novák LiborNovák Libor SK OK 24 Praha C 51680 120 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5400 Jaroš VladimírJaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 80 Kč
OKP5600 Šámal VáclavŠámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 80 Kč
0070001 Tučný JanTučný Jan 007 - Tučňáci OB 2131195 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MKP4100 Rychlý RudolfRychlý Rudolf SK Meteor Kačerov C 2260138 80 Kč

Startovní vlna: 12-13 (12-13)

(142/150)
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1150 Šubrtová BarboraŠubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 80 Kč
DKP1255 Ptáčková LuciePtáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 981842 80 Kč
ZVO1250 Mikulová StellaMikulová Stella OB SK Zvole C 2116193 80 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC1051 Havlíčková ZuzanaHavlíčková Zuzana OB Říčany C 2420001 80 Kč
KAM1051 Dobyášová AdélaDobyášová Adéla OK Kamenice C 2088714 80 Kč
TAP0952 Pompachová NatáliePompachová Natálie KOB Tretra Praha C 09434 80 Kč
DKP1058 Vondráčková JolanaVondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka C 2095946 80 Kč
DKP0954 Ptáčková BarboraPtáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2419959 80 Kč
PGP1052 Řepková AnnaŘepková Anna SK Praga C 2134299 80 Kč
TAP1057 Mikovcová LucieMikovcová Lucie KOB Tretra Praha C 2181288 80 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0957 Lošťáková ElaLošťáková Ela SK Praga B 8013933 80 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie RebekaPetriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 80 Kč
VSP0853 Nemšovská MagdalenaNemšovská Magdalena USK Praha C 8515520 80 Kč
DKP0864 Vondráčková AlžbětaVondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka B 2103732 80 Kč
ODV0851 Berná KláraBerná Klára TJ Aero Odolena Voda B 2143338 80 Kč
ZVO0851 Mikulová TerezaMikulová Tereza OB SK Zvole B 2099509 80 Kč
TAP0858 Mikovcová MagdalenaMikovcová Magdalena KOB Tretra Praha C 2181339 80 Kč
DKL0851 Oliveriusová AnnaOliveriusová Anna KOB Kladno B 2119205 80 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0659 Dvořáková VeronikaDvořáková Veronika SK Praga B 2143358 120 Kč
RIC0651 Kotenová MarkétaKotenová Markéta OB Říčany B 9201629 120 Kč
TAP0652 Pompachová KarolínaPompachová Karolína KOB Tretra Praha C 682643 120 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0351 Janečková JosefínaJanečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 120 Kč
RIC0452 Kotenová BarboraKotenová Barbora OB Říčany B 8109328 120 Kč
FSP0450 Cincibusová LenkaCincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 120 Kč
RIC0352 Končická KateřinaKončická Kateřina OB Říčany B 8226394 120 Kč
RIC0450 De Heij LauraDe Heij Laura OB Říčany B 8656564 120 Kč

D21K 12-13 Rank. koef.: 1

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8751 Krupová TerezaKrupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 120 Kč
TAP8150 Šubrtová VěraŠubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 120 Kč
DKP0256 Ledinská EliškaLedinská Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2113484 120 Kč

D21L 12-13 Rank. koef.: 1

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7763 Lošťáková IvanaLošťáková Ivana SK Praga C 8014514 120 Kč
FSP8650 Studničná LenkaStudničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 120 Kč
EKP6550 Janečková DagmarJanečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 120 Kč
FSP8989 Rydlová EvaRydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 120 Kč
MFP7050 Sieglová DagmarSieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 120 Kč
VSP7450 Svobodová JitkaSvobodová Jitka USK Praha C 8648547 120 Kč
PGP9055 Bialožytová TerezaBialožytová Tereza SK Praga C 8087800 120 Kč
ZVO7951 Mikulová ZuzanaMikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 120 Kč
DKP8350 Karbanová VendulaKarbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 120 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8154 Bartalošová JanaBartalošová Jana SK Praga C 2084985 120 Kč
DKP8255 Míková ŠárkaMíková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8017720 120 Kč
FSP8051 Skripniková KateřinaSkripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028838 120 Kč
KAM8052 Dobyášová ZuzanaDobyášová Zuzana OK Kamenice C 2039085 120 Kč
0050004 Marková AlenaMarková Alena 005 - Rambíci 52977 120 Kč
VSP8050 Uhrová ZuzanaUhrová Zuzana USK Praha C 8667963 120 Kč
TAP7754 Pompachová AlexandraPompachová Alexandra KOB Tretra Praha C 2133911 120 Kč
DKP7856 Vondráčková MarkétaVondráčková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 2120867 120 Kč
DKP7750 Ptáčková HelenaPtáčková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2419969 120 Kč
RIC7552 Vyhnálková EvaVyhnálková Eva OB Říčany C 8660561 120 Kč
HCE8350 Pinkrová ŠárkaPinkrová Šárka TJ Hostivice C 2126387 120 Kč
PGP7762 Řepková JanaŘepková Jana SK Praga C 2126398 120 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR7656 Petriláková PetraPetriláková Petra OK Dobříš C 8226435 120 Kč
DOR7552 Gregor TahminaGregor Tahmina OK Dobříš C 2127585 120 Kč
PGP7254 Dvořáková IvanaDvořáková Ivana SK Praga C 2148227 120 Kč
DKP7050 Hlavatá PavlaHlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 8014441 120 Kč
STH7451 Junková PetraJunková Petra SK Studenec C 220254 120 Kč
PGP7562 Pokorná MagdalénaPokorná Magdaléna SK Praga C 899177 120 Kč
RIC7252 Kotenová KláraKotenová Klára OB Říčany C 8226424 120 Kč
VSP7099 Klapalová PavlaKlapalová Pavla USK Praha C 51589 120 Kč
VSP7650 Městková KateřinaMěstková Kateřina USK Praha C 8033206 120 Kč
EKP5650 Fantová LibušeFantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 120 Kč
LCV7351 Krausová MarcelaKrausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 120 Kč
PGP7151 Čtrnáctová MagdalenaČtrnáctová Magdalena SK Praga C 8005137 120 Kč
BZP7651 Papicová SilviePapicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 120 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP6253 Tihonová JindraTihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 120 Kč
FSP6651 Cincibusová IvanaCincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8116688 120 Kč
SLP5951 Chloupková JanaChloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 120 Kč
HCE6451 Mudrová MartinaMudrová Martina TJ Hostivice C 51984 120 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová NaďaZavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
SCP5250 Jůzková JaroslavaJůzková Jaroslava OK Sparta Praha C 49837 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová MilušeZenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 80 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1100 Benda DanielBenda Daniel SK Praga C 7207866 80 Kč
STH1201 Junek KryštofJunek Kryštof SK Studenec C 2008986 80 Kč
DKP1204 Ptáček OndřejPtáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2029121 80 Kč
DKP1203 Majer DavidMajer David Oddíl OB Kotlářka C 8632138 80 Kč
TAP1104 Bednařík VojtěchBednařík Vojtěch KOB Tretra Praha C 8003642 80 Kč
TAP1106 Sedlář ProkopSedlář Prokop KOB Tretra Praha C 7205567 80 Kč
HCE1200 Pinkr JosefPinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 80 Kč
DKP1113 Vydra JonášVydra Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2181335 80 Kč
DKP1100 Karban OndřejKarban Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8116800 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1011 Junek ŠimonJunek Šimon Oddíl OB Kotlářka C 7756777 80 Kč
ODV1000 Berný JáchymBerný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 80 Kč
ODV1001 Koukal JanKoukal Jan TJ Aero Odolena Voda C 2148154 80 Kč
DKL1000 Oliverius FilipOliverius Filip KOB Kladno C 2127889 80 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0801 Šubrt OndřejŠubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 80 Kč
DKP0817 Junek MatoušJunek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 1302784 80 Kč
TAP0810 Sedlář LumírSedlář Lumír KOB Tretra Praha C 8226359 80 Kč
DKP0707 Dolák JakubDolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2148146 80 Kč
ZVO0805 Kolář DavidKolář David OB SK Zvole B 8109393 80 Kč
PGP0704 Kosák EliášKosák Eliáš SK Praga C 2800310 80 Kč
KAM0802 Hylmar VojtěchHylmar Vojtěch OK Kamenice C 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0503 Bartaloš MatyášBartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 120 Kč
VSP0600 Městka VáclavMěstka Václav USK Praha A 8028854 120 Kč
DKP0602 Ledinský MatějLedinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 120 Kč
TAP0613 Vyhnis ŠimonVyhnis Šimon KOB Tretra Praha C 2039206 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0404 Janas AdamJanas Adam SK Praga B 8667507 120 Kč

H21K 12-13 Rank. koef.: 1

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK8700 Novák DanielNovák Daniel OK Doksy C 8656618 120 Kč
TAP8000 Šubrt EvženŠubrt Evžen KOB Tretra Praha C 2085631 120 Kč
FSP6803 Žáček MartinŽáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 120 Kč
CEP8700 Komůrka JiříKomůrka Jiří Čepíci 2148120 120 Kč
0150002 Beran PavelBeran Pavel 015 - TZL 52220 120 Kč

H21L 12-13 Rank. koef.: 1

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7611 Nitsch KarelNitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 120 Kč
PGP7506 Pokorný OndřejPokorný Ondřej SK Praga C 682686 120 Kč
FSP7612 Hrouda MartinHrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 120 Kč
PGP7106 Janas PetrJanas Petr SK Praga C 8151151 120 Kč
MFP6700 Siegl RomanSiegl Roman Matfyz Praha C 8648567 120 Kč
VSP7000 Bořánek PetrBořánek Petr USK Praha C 8648561 120 Kč
KAM9300 Němeček JanNěmeček Jan OK Kamenice C 8648633 120 Kč
DKP8704 Klusák MartinKlusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 120 Kč
PGP6803 Pospíšil VítekPospíšil Vítek SK Praga C 681612 120 Kč
PGP0304 Kolář MatyášKolář Matyáš SK Praga B 8654897 120 Kč
DKP9600 Illner VojtěchIllner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8648562 120 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CEP7700 Pilař MarekPilař Marek Čepíci 2800223 120 Kč
PGP7602 Nemšovský PetrNemšovský Petr SK Praga C 899152 120 Kč
DKP7703 Collis MarkCollis Mark Oddíl OB Kotlářka C 8660454 120 Kč
RIC7902 Havlíček JanHavlíček Jan OB Říčany C 8667980 120 Kč
STH7801 Junek PetrJunek Petr SK Studenec C 9090 120 Kč
LBE6100 Marek JanMarek Jan TJ Lokomotiva Beroun C 897390 120 Kč
MAS5501 Pilař KarelPilař Karel OOB Aš C 7003021 120 Kč
TAP7801 Pompach PetrPompach Petr KOB Tretra Praha C 9102143 120 Kč
DKP7901 Ledinský MartinLedinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 120 Kč
DKP7704 Vondráček MartinVondráček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2120894 120 Kč
ODV7702 Berný JanBerný Jan TJ Aero Odolena Voda C 52117 120 Kč
SPC8112 Bednařík JanBednařík Jan SPORTICUS team C 8670468 120 Kč
DKP7001 Vydra LukášVydra Lukáš Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 120 Kč
SCP7500 Khel RichardKhel Richard OK Sparta Praha C 7202899 120 Kč
ZVO7901 Kolář JanKolář Jan OB SK Zvole C 8667541 120 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR6600 Petrilák MiroslavPetrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 120 Kč
TAP6102 Tihon JaroslavTihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 120 Kč
RIC7200 Koten PavelKoten Pavel OB Říčany C 8004315 120 Kč
RIC7501 Končický LukášKončický Lukáš OB Říčany C 2127565 120 Kč
EKP5800 Fanta MiroslavFanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 120 Kč
KNC6800 Komers FrantišekKomers František Sokol Kostelec n. Č. l. C 553432 120 Kč
EKP7510 Čermák DanielČermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 8028876 120 Kč
RIC7301 Tolar JanTolar Jan OB Říčany C 8226339 120 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP6104 Borovička MilanBorovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 888613 120 Kč
OLP5701 Knotek KamilKnotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 120 Kč
EKP6300 Kořistka LiborKořistka Libor VŠTJ Ekonom Praha C 51591 120 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP5001 Uher PetrUher Petr USK Praha C 8666868 80 Kč
SCP5200 Přeček ZdeněkPřeček Zdeněk OK Sparta Praha C 9101101 80 Kč
DCE4401 Paul JosefPaul Josef KOB Dobřichovice C 301171 80 Kč
FSP4300 Čadil JanČadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 80 Kč
MAS5401 Hájek JanHájek Jan OOB Aš C 7885 80 Kč

Startovní vlna: 13-14 (13-14)

(35/150)
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR1152 Magazu SophiaMagazu Sophia OK Dobříš C 8016029 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR0657 Magazu AnnabelleMagazu Annabelle OK Dobříš B 8033231 120 Kč
ZVO0556 Linhartová KláraLinhartová Klára OB SK Zvole B 2079497 120 Kč

D21K 13-14 Rank. koef.: 1

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8251 Blažková KristinaBlažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 7300472 120 Kč

D21L 13-14 Rank. koef.: 1

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0157 Surkova PolinaSurkova Polina SK Praga A 8014405 120 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR7853 Magazu RadkaMagazu Radka OK Dobříš C 2115078 120 Kč
ZVO8151 Perknerová BarboraPerknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 120 Kč
SLA7451 Asterová JanaAsterová Jana SKOB Slaný C 8648627 120 Kč
PGP7651 Haková MagdaHaková Magda SK Praga C 2051544 120 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7450 Kotenová PetraKotenová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2148127 120 Kč
HCE7350 Hradilová KatarínaHradilová Katarína TJ Hostivice C 49153 120 Kč
OKP7454 Bezpalcová ZuzanaBezpalcová Zuzana SK OK 24 Praha C 232137 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP1100 Baldrian JosefBaldrian Josef USK Praha C 8670452 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE0900 Hradil MichalHradil Michal TJ Hostivice C 1417257 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR0805 Magazu LukasMagazu Lukas OK Dobříš B 8663147 80 Kč
DKP0815 Koten VojtěchKoten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 2143373 80 Kč
DOR0806 Peckl KryštofPeckl Kryštof OK Dobříš B 2111761 80 Kč
ZVO0802 Linhart JakubLinhart Jakub OB SK Zvole B 2115685 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO0603 Perkner VítPerkner Vít OB SK Zvole B 2099526 120 Kč
TAP0609 Kuchař OndřejKuchař Ondřej KOB Tretra Praha B 8667961 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0405 Baldrian TomášBaldrian Tomáš USK Praha B 8660399 120 Kč

H21K 13-14 Rank. koef.: 1

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9405 Uhlíř MarekUhlíř Marek SK Praga C 331157 120 Kč
0160001 Melen PavelMelen Pavel 016 - TJ Kabely 7003030 120 Kč

H21L 13-14 Rank. koef.: 1

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8207 Fröhlich MartinFröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 7300471 120 Kč
PGP6401 Janovský TomášJanovský Tomáš SK Praga C 8667530 120 Kč
FSP7600 Vondra JiříVondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 120 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO8001 Perkner RadimPerkner Radim OB SK Zvole C 2115681 120 Kč
0090001 Špičák JanŠpičák Jan 009 - neregistrovaný 2088156 120 Kč
PGP8610 Flašar JanFlašar Jan SK Praga R 9418870 120 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7203 Baldrian PetrBaldrian Petr SK Praga C 8140933 120 Kč
0080001 Koten PetrKoten Petr 008 - - 2001999 120 Kč
DKP7204 Ptáček JosefPtáček Josef Oddíl OB Kotlářka C 2420028 120 Kč
SLA6500 Aster VladimírAster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP5000 Hořínek JaroslavHořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP5501 Fiala ZdeněkFiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 80 Kč

Startovní vlna: 14-15 (14-15)

(50/150)
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0951 Balejová SofieBalejová Sofie OK Kamenice B 8660541 80 Kč
RIC0950 Seidlová MagdalenaSeidlová Magdalena OB Říčany B 8061502 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0750 Ptáčková HanaPtáčková Hana SK Praga C 8149880 80 Kč
TAP0860 Ellederová EvaEllederová Eva KOB Tretra Praha C 2102816 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0554 Tulachová AnnaTulachová Anna USK Praha C 120 Kč

D21L 14-15 Rank. koef.: 1

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9956 Voltrová AlenaVoltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 7205027 120 Kč

D21K 14-15 Rank. koef.: 1

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8158 Štoková MarianaŠtoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 120 Kč
EKP8459 Černá HanaČerná Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 120 Kč
0150003 Beranová KristínaBeranová Kristína 015 - TZL 2083393 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC7955 Seidlová BarboraSeidlová Barbora OB Říčany C 7207365 120 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR7352 Žižková MarkétaŽižková Markéta OK Dobříš C 2111608 120 Kč
PGP7350 Ptáčková KateřinaPtáčková Kateřina SK Praga C 51555 120 Kč
DVP7351 Řeháková JanaŘeháková Jana DVP ORIENTATION C 361962 120 Kč
KAM7253 Balejová VeronikaBalejová Veronika OK Kamenice C 2115760 120 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5752 Dudová HanaDudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51756 120 Kč
DOR6450 Kopáčková AlenaKopáčková Alena OK Dobříš C 436940 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá LubomíraRyšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková MílaZmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 80 Kč
LLI4451 Krausová MarieKrausová Marie LOK-o Liberec C 51214 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA1200 Zápotocký TomášZápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 80 Kč
ROU1201 Vaněk JáchymVaněk Jáchym SKOB Roudnice nad Labem C 2148112 80 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1010 Elleder JanElleder Jan KOB Tretra Praha C 2801022 80 Kč
DKP1002 Machar DanMachar Dan Oddíl OB Kotlářka C 8080823 80 Kč
TAP0912 Hrdý KryštofHrdý Kryštof KOB Tretra Praha C 2148203 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0800 Zápotocký JiříZápotocký Jiří SKOB Slaný B 7300545 80 Kč
PGP0807 Zyma PetrZyma Petr SK Praga C 2113491 80 Kč
DKP0715 Salinger JakubSalinger Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2134283 80 Kč
DKP0803 Machar EdaMachar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0613 Kopecký MatyášKopecký Matyáš Oddíl OB Kotlářka B 2419918 120 Kč
DOR0603 Dragoun MatějDragoun Matěj OK Dobříš C 2104706 120 Kč
SLA0601 Václavík MartinVáclavík Martin SKOB Slaný B 8109398 120 Kč
DKP0604 Machar MatějMachar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 120 Kč

H21L 14-15 Rank. koef.: 1

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7600 Pašek FrantišekPašek František OK Kamenice C 523000 120 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6901 Kabát JanKabát Jan SK Praga C 886298 120 Kč
DKP5500 Špičák AlešŠpičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 120 Kč
ROU7807 Vaněk JanVaněk Jan SKOB Roudnice nad Labem C 2148152 120 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA7500 Zápotocký LubošZápotocký Luboš SKOB Slaný C 2801037 120 Kč
KAM7201 Balej JiříBalej Jiří OK Kamenice C 8680586 120 Kč
SLA7000 Doubek PetrDoubek Petr SKOB Slaný C 8648574 120 Kč
DKP7504 Svoboda JiříSvoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7205040 120 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek LadislavHošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 120 Kč
PGP6301 Přibík JanPřibík Jan SK Praga C 8226367 120 Kč
SCP4700 Buriánek JaromírBuriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 120 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4700 Ryšavý VítRyšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 80 Kč
FSP5300 Wald FrantišekWald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8033205 80 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE4400 Mudr StanislavMudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 80 Kč
SCP4501 Valášek JosefValášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 80 Kč
LLI4501 Kraus JanKraus Jan LOK-o Liberec C 51213 80 Kč
ONO4100 Frey JaromírFrey Jaromír SKOB Ostrov C 8656637 80 Kč
OKP4500 Šplíchal JiříŠplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 80 Kč
celkem přihlášených: 575, vklad: 59460 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.