Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
11.09.2021
Místo konání:
Staré Splavy
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10L 2.72 km, 20 m, 6 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KDZ1452 Kvasničková JulieKvasničková Julie Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144095 100 Kč
BOR1250 Čupcová ValerieČupcová Valerie OK Jiskra Nový Bor C 4392 100 Kč
BOR1450 Nehasilová AnnaNehasilová Anna OK Jiskra Nový Bor C 7204511 100 Kč
JJN1150 Stadtherrová AdélaStadtherrová Adéla Team Jizerky C 2103728 100 Kč
JJN1153 Oravcová AmálieOravcová Amálie Team Jizerky C 2027224 100 Kč
VLI1451 Feřtová AlžbětaFeřtová Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2144040 100 Kč
FYD1150 Juřinová AnetaJuřinová Aneta Jizerský klub OB Frýdlant C 2125339 100 Kč

D10 1.90 km, 20 m, 7 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KDZ1150 Brzobohatá EliškaBrzobohatá Eliška Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144054 100 Kč
TUR1156 Kitto KláraKitto Klára OOB TJ Turnov C zapůjčit 140 Kč
VLI1152 Kubešová EliškaKubešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402224 100 Kč
TUV1199 Kvapilová KláraKvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 100 Kč
TJP1151 Rypáčková ŠárkaRypáčková Šárka TJ Sokol Troja C 8014509 100 Kč
JJN1155 Kottíková AnežkaKottíková Anežka Team Jizerky C 2111796 100 Kč
JEN1351 Kutková SáraKutková Sára OB Jenišovice C 2112774 100 Kč
BOR1152 Michálková ElaMichálková Ela OK Jiskra Nový Bor C 4436 100 Kč
LDC1150 Zítová KateřinaZítová Kateřina KOB Děčín C 1420237 100 Kč
BOR1154 Válková AdélaVálková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4400 100 Kč

D12 2.37 km, 50 m, 9 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR1051 Ouzká EliškaOuzká Eliška OK Jiskra Nový Bor B 8304116 100 Kč
BOR0952 Soukupová MarieSoukupová Marie OK Jiskra Nový Bor B 8518329 150 Kč
KDZ1052 Tejkalová AnetaTejkalová Aneta Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2134259 100 Kč
VLI1050 Pechová MariePechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 100 Kč
JJN1054 Ryšavá AnežkaRyšavá Anežka Team Jizerky C 8662738 100 Kč
TJN0956 Janatová ViolkaJanatová Violka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660508 100 Kč
BOR0957 Čupcová ViktorieČupcová Viktorie OK Jiskra Nový Bor C 4420 100 Kč
VLI0954 Kubešová TerezaKubešová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402226 100 Kč
TUV0999 Kvapilová KristýnaKvapilová Kristýna SOK TJ Turnov B 411591 100 Kč
SPC0955 Matoušková KateřinaMatoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 100 Kč
BOR0956 Haasová AnežkaHaasová Anežka OK Jiskra Nový Bor C 4399 100 Kč
VLI0953 Hrdá KristýnaHrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2801288 100 Kč
VLI1056 Feřtová EliškaFeřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 100 Kč
JJN0951 Růtová AmálkaRůtová Amálka Team Jizerky C 2116464 100 Kč
TJN0957 Zurynková LenkaZurynková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2102694 100 Kč
MFP0950 Blahutová LucieBlahutová Lucie Matfyz Praha C 405999 100 Kč

D14 2.65 km, 70 m, 11 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN0852 Nožičková EvaNožičková Eva Team Jizerky B 8680401 100 Kč
CHA0753 Lipenská BarboraLipenská Barbora OK Chrastava B 8013858 100 Kč
TUR0853 Novotná KarolínaNovotná Karolína OOB TJ Turnov B 8680596 100 Kč
BOR0750 Lamačová BarboraLamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 8421842 100 Kč
JJN0752 Vokušová VeronikaVokušová Veronika Team Jizerky C 2104600 100 Kč
TUR0860 Nováková BarborkaNováková Barborka OOB TJ Turnov C 2126344 100 Kč
TUR0854 Krejzová MarkétaKrejzová Markéta OOB TJ Turnov C 1403063 100 Kč
VLI0854 Pechová AlenaPechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 100 Kč
BOR0751 Rejholcová TerezaRejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 8226406 100 Kč
BOR0752 Kocmanová AdélaKocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor A 8051249 100 Kč
JEN0752 Kutková TerezaKutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 100 Kč
VLI0851 Kunášková KarolínaKunášková Karolína Slavia Liberec orienteering B 8014518 100 Kč
VLI0852 Flossmannová LucieFlossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering B 8008268 100 Kč
JJN0853 Pražáková NellaPražáková Nella Team Jizerky B 8662699 100 Kč
CHA0851 Březinová AntonieBřezinová Antonie OK Chrastava C 8516430 100 Kč
VLI0856 Feřtová AnežkaFeřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 100 Kč
JJN0854 Mastníková LenkaMastníková Lenka Team Jizerky C 8662720 100 Kč
BOR0857 Michálková EmaMichálková Ema OK Jiskra Nový Bor B 2000608 100 Kč
RUM0751 Nováková ViktorieNováková Viktorie ZOOB Rumburk B 2801013 100 Kč
BOR0766 Vlčková EmílieVlčková Emílie OK Jiskra Nový Bor C 4419 100 Kč
CHA0750 Štveráková ZuzanaŠtveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 100 Kč
TJN0864 Stehlíková JosefínaStehlíková Josefína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408041 100 Kč
JJN0851 Podoubská KláraPodoubská Klára Team Jizerky C 2111782 100 Kč

D16 3.23 km, 80 m, 12 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0552 Novotná BarboraNovotná Barbora OOB TJ Turnov B 8680591 130 Kč
TUR0660 Lamačová KateřinaLamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 8014498 130 Kč
LDC0650 Hovorková MarieHovorková Marie KOB Děčín B 8008279 130 Kč
TJN0654 Háková EliškaHáková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8667977 130 Kč
TJN0554 Zoubková ŠárkaZoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078475 130 Kč
TJN0655 Dušková ViktorieDušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2102568 130 Kč
KUL0550 Derflová EliškaDerflová Eliška KOB Ústí nad Labem C 8226415 130 Kč
BOR0656 Rejmanová NikolaRejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor B 8160172 130 Kč
MFP0550 Blahutová MartinaBlahutová Martina Matfyz Praha C 53611 130 Kč

D18 3.34 km, 90 m, 13 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková EliškaŽejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8226439 130 Kč
JJN0451 Pesničáková SoňaPesničáková Soňa Team Jizerky A 8662749 130 Kč
VLI0453 Andrlová LeaAndrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 130 Kč
CHA0555 Matyášová KristýnaMatyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 130 Kč
CHA0450 Tomanicová SofieTomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 130 Kč
TUR0559 Mellanová JuditaMellanová Judita OOB TJ Turnov A 8660382 130 Kč
VLI0550 Skácelová KateřinaSkácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering A 8660546 130 Kč
JJN0452 Podrábská AlžbětaPodrábská Alžběta Team Jizerky A 8663120 130 Kč

D20 3.34 km, 90 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0250 Šritrová LenkaŠritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8033269 130 Kč
TUR0450 Hudská ŠtěpánkaHudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 130 Kč
LTP0151 Pavlová MartinaPavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662324 130 Kč

D21K 3.24 km, 75 m, 11 kontrol Rank. koef.: 1

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KDZ8750 Seemann AnnaSeemann Anna Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 7778750 130 Kč
VLI8650 Szenczi KristýnaSzenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 8013918 130 Kč
BOR9051 Šákrová ŠárkaŠákrová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 130 Kč
JJN8350 Švihovská EvaŠvihovská Eva Team Jizerky C 8008017 130 Kč
LCE8751 Vlažná LucieVlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670776 130 Kč
CHA9450 Legátová AlžbětaLegátová Alžběta OK Chrastava C 8198 130 Kč
VLI8456 Kopcová MichaelaKopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 130 Kč
LIT8951 Neradová EvaNeradová Eva KOB Litvínov C 8115 130 Kč

D21L 3.99 km, 170 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8154 Janatová LucieJanatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8660535 130 Kč
TUR8551 Neradová AlenaNeradová Alena OOB TJ Turnov C 8035535 130 Kč
TUR0555 Martanová LeaMartanová Lea OOB TJ Turnov A 8662713 130 Kč
KPY8852 Kohlová ZuzanaKohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 130 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová JanaKolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 130 Kč
VLI6151 Henychová ZuzanaHenychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 130 Kč
TUR0551 Novotná MichaelaNovotná Michaela OOB TJ Turnov A 8013862 130 Kč
KPY8650 Procházková ZuzanaProcházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 130 Kč
KOR9050 Dušková PavlaDušková Pavla OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051498 130 Kč
KAM9850 Zimmerová KateřinaZimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 130 Kč
KAM0154 Hovorková TerezaHovorková Tereza OK Kamenice A 8648575 130 Kč
TZL9754 Chovancová ZuzanaChovancová Zuzana SKOB Zlín C 8518318 130 Kč
SJC8765 Lepšíková EvaLepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 130 Kč
BOR9161 Havlová AdélaHavlová Adéla OK Jiskra Nový Bor R 8660528 130 Kč
TUR0253 Martanová ElinMartanová Elin OOB TJ Turnov R 8659420 130 Kč
EKP8651 Hausmannová KláraHausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8013880 130 Kč
TJN9252 Posseltová TerezaPosseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662712 130 Kč
TUR9999 Sokolářová ŠárkaSokolářová Šárka OOB TJ Turnov R 8660903 130 Kč
BOR8752 Kábrtová OldřiškaKábrtová Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 7209434 130 Kč
JJN0454 Skácelová AdélaSkácelová Adéla Team Jizerky A 8670820 130 Kč
PGP6651 Kožinová JanaKožinová Jana SK Praga C 8680353 130 Kč
JJN0252 Rýdlová MagdalénaRýdlová Magdaléna Team Jizerky A 8662747 130 Kč
CHA7850 Kašková KateřinaKašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 195 Kč
VLI0452 Šestáková MarieŠestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 195 Kč

D35 3.33 km, 90 m, 12 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8152 Podlipná VeronikaPodlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 130 Kč
STB8650 Rickmeyer TinaRickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 130 Kč
SPC7955 Rypáčková DanaRypáčková Dana SPORTICUS team C 8660559 130 Kč
TUR8557 Zakouřilová KamilaZakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 1302868 130 Kč
JEN8451 Kalousková PavlaKalousková Pavla OB Jenišovice C 8012882 130 Kč
SCP8150 Havlínová ZuzanaHavlínová Zuzana OK Sparta Praha C 8226305 130 Kč
MFP7953 Blahutová HankaBlahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 130 Kč

D40 3.55 km, 95 m, 16 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7853 Patková KateřinaPatková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 130 Kč
KDZ7150 Benešová MarikaBenešová Marika Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2103782 130 Kč
KDZ8050 Spieszová LucieSpieszová Lucie Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000592 130 Kč
BOR7951 Murswieková KateřinaMurswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8422 130 Kč
JJN7750 Vokušová DanaVokušová Dana Team Jizerky C 2104591 130 Kč
TUV7950 Nováková ZuzanaNováková Zuzana SOK TJ Turnov C 411380 130 Kč
CHA7852 Štveráková MonikaŠtveráková Monika OK Chrastava C 2059761 130 Kč
CHA7652 Matyášová JanaMatyášová Jana OK Chrastava C 2070836 130 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová RadkaPeteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 130 Kč
TJN7653 Pesničáková KristýnaPesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 130 Kč
JJN7751 Kottíková PavlínaKottíková Pavlína Team Jizerky C 411593 130 Kč
LDC7150 Nehasilová ZuzanaNehasilová Zuzana KOB Děčín C 8022672 130 Kč
VLI7853 Feřtová JitkaFeřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 130 Kč
LDC8151 Zítová PavlaZítová Pavla KOB Děčín C 8013440 130 Kč
LME7755 Šimková MarkétaŠimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 130 Kč
CHA7952 Krtičková MichaelaKrtičková Michaela OK Chrastava C 8897 130 Kč
CHA7750 Pachnerová DominikaPachnerová Dominika OK Chrastava C 8210077 130 Kč
VLI8051 Mokrá JulieMokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 8033227 130 Kč

D45 3.34 km, 90 m, 14 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7251 Žejdlíková JitkaŽejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 130 Kč
VLI7452 Martanová DanielaMartanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8149885 130 Kč
BOR7650 Tučková MonikaTučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 130 Kč
JJN7450 Mairichová RadkaMairichová Radka Team Jizerky C 8662696 130 Kč
BOR7459 Waldhauserová IrenaWaldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8160189 130 Kč
VLI7451 Podrábská MariePodrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 130 Kč
TUV7252 Gibbonsová JitkaGibbonsová Jitka SOK TJ Turnov C 2126365 130 Kč
TUV7051 Válková MartinaVálková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 130 Kč
VLI7454 Dvorská MarieDvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 130 Kč
BOR7658 Karafiátová LucieKarafiátová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8160190 130 Kč
TJN7152 Lesáková VěraLesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 130 Kč
JJN7652 Růtová MartinaRůtová Martina Team Jizerky C 2067314 130 Kč
LTP7352 Johnová LenkaJohnová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7209365 130 Kč
VLI7653 Benešová RadkaBenešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 130 Kč
VLI7552 Skácelová MarieSkácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8660545 130 Kč
VSP7650 Městková KateřinaMěstková Kateřina USK Praha C 8033206 130 Kč
JJN7251 Kneřová JanaKneřová Jana Team Jizerky C 2070855 130 Kč

D50 3.25 km, 75 m, 13 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN6950 Nožičková RenataNožičková Renata Team Jizerky C 2070806 130 Kč
VLI6850 Miklasová MarkétaMiklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 130 Kč
LLI7152 Marková JanaMarková Jana LOK-o Liberec C 2049529 130 Kč
TAP6950 Úlehlová MonikaÚlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 130 Kč
BOR6951 Rejholcová AndreaRejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 8033288 130 Kč
TJN5752 Kuncová JiřinaKuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 130 Kč
TUR6950 Ježková HanaJežková Hana OOB TJ Turnov C 8042129 130 Kč
TJN6354 Kočibová IvanaKočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 130 Kč
KAS7051 Eichlerová JanaEichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8113530 130 Kč
LDC6851 Burdová SimonaBurdová Simona KOB Děčín C 7667667 130 Kč
CHA6551 Pavlíková PavlaPavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 130 Kč
TUV6850 Linková IvaLinková Iva SOK TJ Turnov C 8061486 130 Kč
TJN7050 Posseltová RomanaPosseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670830 130 Kč
JJN6850 Rýdlová MagdaRýdlová Magda Team Jizerky C 8662737 130 Kč
EKP6252 Pecková IvanaPecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 130 Kč

D55 2.99 km, 55 m, 13 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová IvaKábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 130 Kč
BOR6550 Pávková JanaPávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 130 Kč
JEN6451 Švarcová LenkaŠvarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 130 Kč
LDC6451 Vlčková JindraVlčková Jindra KOB Děčín C 8347 130 Kč
BOR6654 Halířová EvaHalířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 130 Kč
0010005 Hausmannová IrenaHausmannová Irena 001 - NEREGISTROVANÍ 2079491 195 Kč

D65 2.78 km, 65 m, 11 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR5150 Úlehlová IvanaÚlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 100 Kč
LJN5550 Matoušková MarieMatoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 100 Kč
TUR5650 Konopáčová JanaKonopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 100 Kč
LIT5051 Neradová AlenaNeradová Alena KOB Litvínov C 8110 100 Kč

D70 2.33 km, 55 m, 11 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4850 Kohoutová JitřenkaKohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 100 Kč
VLI5150 Karmazínová IvanaKarmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 100 Kč
VLI5152 Pachnerová JaroslavaPachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 100 Kč

D75 2.33 km, 55 m, 11 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR4650 Křtěnská LeontinaKřtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 100 Kč
KAS4350 Štrojsová JaroslavaŠtrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 100 Kč

H10 2.07 km, 20 m, 8 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN1105 Novotný MatějNovotný Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080843 100 Kč
KDZ1100 Kvasnička JakubKvasnička Jakub Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144081 100 Kč
KDZ1200 Jůza BrunoJůza Bruno Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000600 100 Kč
BOR1102 Kocman LukášKocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 8006755 100 Kč
ROU1102 Zábranský FrantišekZábranský František SKOB Roudnice nad Labem C 2067203 100 Kč
BOR1101 Nehasil FrantišekNehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 100 Kč
KDZ1201 Kollár DanielKollár Daniel Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144032 100 Kč
TJP1300 Rypáček RadimRypáček Radim TJ Sokol Troja C 8008303 100 Kč
TUR1204 Zakouřil FrantišekZakouřil František OOB TJ Turnov C 51238 100 Kč
SJC1202 Podlipný FilipPodlipný Filip Sportcentrum Jičín C 8056400 100 Kč
TJN1107 Zurynek TomášZurynek Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 49964 100 Kč
BOR1306 Karafiát DominikKarafiát Dominik OK Jiskra Nový Bor C 4365 100 Kč
DOK1100 Kmínek JanKmínek Jan OK Doksy C 2115683 100 Kč

H10L 2.72 km, 20 m, 6 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1400 Votava JanVotava Jan Slavia Liberec orienteering C 2106735 100 Kč
TJN1303 Novotný Metoděj VavřinecNovotný Metoděj Vavřinec OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 140 Kč
TJN1304 Fanta MichalFanta Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408040 100 Kč
TJN1201 Štembera OskarŠtembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 100 Kč
LDC1300 Zít VáclavZít Václav KOB Děčín C 7205956 100 Kč
BOR1301 Válek ŠtěpánVálek Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4414 100 Kč
FYD1300 Juřina MichalJuřina Michal Jizerský klub OB Frýdlant C 2134263 100 Kč
TUR1209 Louda ŠtěpánLouda Štěpán OOB TJ Turnov C 4406057 100 Kč
BOR1400 Kameník Zachar DanielKameník Zachar Daniel OK Jiskra Nový Bor C 4402 100 Kč
JJN1101 Švihovský DanielŠvihovský Daniel Team Jizerky C 7654324 100 Kč

H12 2.54 km, 50 m, 10 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0900 Votýpka ŠtěpánVotýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4431 100 Kč
BOR0902 Patka MarekPatka Marek OK Jiskra Nový Bor B 8304112 150 Kč
BOR0901 Murswiek JanMurswiek Jan OK Jiskra Nový Bor C 7208072 100 Kč
BOR1100 Lamač VítekLamač Vítek OK Jiskra Nový Bor B 8421841 100 Kč
VLI1201 Votava VojtěchVotava Vojtěch Slavia Liberec orienteering B 2090845 100 Kč
TUR0908 Kutek MatějKutek Matěj OOB TJ Turnov B 8003260 100 Kč
VLI1002 Šebelka JakubŠebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2134351 100 Kč
TJN1111 Janata MatějJanata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8013463 100 Kč
TUR0909 Žemlík EduardŽemlík Eduard OOB TJ Turnov B 8680592 100 Kč
BOR0908 Vakula VítVakula Vít OK Jiskra Nový Bor C 4360 100 Kč
VLI1100 Beneš MaxBeneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424649 100 Kč
VLI0906 Maděra JakubMaděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 100 Kč
CHA0900 Kopřiva Jan KryšpínKopřiva Jan Kryšpín OK Chrastava C 2084431 100 Kč
CHA1000 Krtička JáchymKrtička Jáchym OK Chrastava C 2420039 100 Kč
TUR0912 Louda MatyášLouda Matyáš OOB TJ Turnov C 2144118 100 Kč
JEN0901 Kalousek DominikKalousek Dominik OB Jenišovice C 8680290 100 Kč
TUR0902 Pešek JáchymPešek Jáchym OOB TJ Turnov C 8488 100 Kč
BOR1008 Vlček EduardVlček Eduard OK Jiskra Nový Bor C 4363 100 Kč
JJN1002 Holeš VojtaHoleš Vojta Team Jizerky C 2103759 100 Kč
DOK1000 Kmínek OndřejKmínek Ondřej OK Doksy C 2115682 100 Kč

H14 2.98 km, 70 m, 12 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0702 Patka KryštofPatka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 100 Kč
JJN0800 Nožička JanNožička Jan Team Jizerky B 8636193 100 Kč
BOR0809 Hrůzek OndřejHrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 8304117 100 Kč
VLI0805 Šebelka MatějŠebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 8149871 100 Kč
TUR0703 Zajger DavidZajger David OOB TJ Turnov C 8013888 100 Kč
VLI0701 Miklas OndřejMiklas Ondřej Slavia Liberec orienteering B 2420020 100 Kč
JJN0700 Řehoř HynekŘehoř Hynek Team Jizerky C 2053559 100 Kč
VLI0700 Podrábský CtiborPodrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering A 8663117 100 Kč
TUR0704 Mertlík VojtěchMertlík Vojtěch OOB TJ Turnov B 2108913 100 Kč
BOR0704 Zeman JakubZeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 8042120 100 Kč
JEN0804 Horáček DominikHoráček Dominik OB Jenišovice C 2103239 100 Kč
JEN0800 Horáček JakubHoráček Jakub OB Jenišovice C 2060293 100 Kč
KDZ0701 Svoboda VojtěchSvoboda Vojtěch Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000599 100 Kč
TJN0811 Lesák MarekLesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8482115 100 Kč
JJN0803 Král MatyášKrál Matyáš Team Jizerky C 2035725 100 Kč
LTP0801 Šašek JakubŠašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8028824 100 Kč
TUR0701 Drahoňovský TomášDrahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 100 Kč
TUR0707 Mizera JanMizera Jan OOB TJ Turnov C 2144117 100 Kč
JJN0802 Oravec ViktorOravec Viktor Team Jizerky C 2111800 100 Kč
KUL0800 Cabalka AntonínCabalka Antonín KOB Ústí nad Labem C 8226387 100 Kč
VLI0708 Beneš FilipBeneš Filip Slavia Liberec orienteering B 8033275 100 Kč
VLI0901 Skácel JanSkácel Jan Slavia Liberec orienteering B 8663205 100 Kč
FYD0801 Juřina JakubJuřina Jakub Jizerský klub OB Frýdlant C 2112749 100 Kč

H16 3.22 km, 85 m, 12 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0510 Jelínek ŠimonJelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor C 8160188 130 Kč
JJN0600 Mairich FilipMairich Filip Team Jizerky A 8662716 130 Kč
TUR0503 Nejezchleb VojtěchNejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680578 130 Kč
TAP0504 Sork DominikSork Dominik KOB Tretra Praha B 8149881 130 Kč
JJN0602 Habán OliverHabán Oliver Team Jizerky A 8655464 130 Kč
VLI0702 Hyxa JanHyxa Jan Slavia Liberec orienteering A 8022656 130 Kč
JEN0602 Matouš MarekMatouš Marek OB Jenišovice C 2104596 130 Kč
TJN0605 Zurynek JanZurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662746 130 Kč
CHA0605 Březina KarelBřezina Karel OK Chrastava B 8518330 130 Kč
KUL0600 Jareš OndřejJareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C 8226319 130 Kč
JJN0501 Mastník OndřejMastník Ondřej Team Jizerky C 8662692 130 Kč
VSP0600 Městka VáclavMěstka Václav USK Praha A 8028854 130 Kč
TJN0600 Dejnožka MartinDejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662693 130 Kč
TUR0500 Heřmánek PetrHeřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 130 Kč
LTP0601 Šimek VojtěchŠimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662368 195 Kč

H18 3.66 km, 110 m, 15 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0409 Waldhauser ŠtěpánWaldhauser Štěpán OOB TJ Turnov A 8667503 130 Kč
TUR0308 Mellan JonášMellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 130 Kč
LTP0301 Šašek JanŠašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 130 Kč
KAS0301 Hnízdil MatějHnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 8116704 130 Kč
TJN0300 Dejnožka VojtěchDejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659419 130 Kč
JJN0303 Řehoř VojtaŘehoř Vojta Team Jizerky B 8662740 130 Kč

H20 3.66 km, 110 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby ThomasRiby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662326 130 Kč

H21K 3.20 km, 140 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN9001 Švarc Lukᚊvarc Lukáš OB Jenišovice C 8003645 130 Kč

H21L 4.91 km, 250 m, 24 kontrol Rank. koef.: 1

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7300 Martan JiříMartan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 130 Kč
VLI8700 Szenczi GabrielSzenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 130 Kč
BOR9301 Šákr VítŠákr Vít OK Jiskra Nový Bor C 2032136 130 Kč
TAP0100 Měšťan OndřejMěšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 8201203 130 Kč
TUR9701 Wolf FilipWolf Filip OOB TJ Turnov R 8655449 130 Kč
VLI6001 Henych PetrHenych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 130 Kč
TUR9500 Nejman StanislavNejman Stanislav OOB TJ Turnov C 7205012 130 Kč
BOR9006 Karvánek MatoušKarvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 130 Kč
TJN8901 Kobr TomášKobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8028868 130 Kč
TZL9703 Mikel DavidMikel David SKOB Zlín C 8662440 130 Kč
ROU9601 Buk MichalBuk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 130 Kč
JJN0401 Tkáč MatějTkáč Matěj Team Jizerky A 8660911 130 Kč
ROU0001 Buk PetrBuk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 130 Kč
TJN8306 Janata MartinJanata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8303050 130 Kč
KAM9802 Jíra TomášJíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 130 Kč
TZL9308 Kašpar MichalKašpar Michal SKOB Zlín C 8663198 130 Kč
TUR0212 Hájek KryštofHájek Kryštof OOB TJ Turnov R 8655411 130 Kč
SPC7604 Matoušek MartinMatoušek Martin SPORTICUS team C 8109323 130 Kč
JJN0400 Pokorný JanPokorný Jan Team Jizerky A 8659408 130 Kč
PHK9101 Kubát PavelKubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 130 Kč
LLI7502 Peterka VojtěchPeterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 130 Kč
TUR7135 Žemlík PavelŽemlík Pavel OOB TJ Turnov C 2119202 130 Kč
TUR7201 Drahoňovský AlešDrahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 130 Kč
BOR7909 Najman JaroslavNajman Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 1601939 130 Kč
VLI8203 Kopec TomášKopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 130 Kč
EKP9000 Pecka MarekPecka Marek VŠTJ Ekonom Praha C 8003623 130 Kč
BOR9402 Bogar KryštofBogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 8656508 130 Kč
VLI6300 Petr JosefPetr Josef Slavia Liberec orienteering C 8287 130 Kč
LIT8401 Macek JiříMacek Jiří KOB Litvínov C 8107 130 Kč
LIT9001 Nerad JaroslavNerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 130 Kč
TUR8406 Kořínek JindřichKořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 130 Kč
CHA6600 Vydra IvanVydra Ivan OK Chrastava C 8028878 195 Kč
JJN8000 Švihovský JaromírŠvihovský Jaromír Team Jizerky C 8008018 195 Kč
PHK7107 Mašata RomanMašata Roman OK 99 Hradec Králové C 8648595 195 Kč
TAP0200 Melišík MartinMelišík Martin KOB Tretra Praha R 8654905 195 Kč
TJN9104 Kazda AdamKazda Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660406 195 Kč
VLI7403 Šesták MarekŠesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 195 Kč

H35 3.91 km, 155 m, 17 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8203 Lepšík PetrLepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 130 Kč
KDZ8200 Jůza DavidJůza David Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000577 130 Kč
SMB6401 Žitný Tomᚎitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 130 Kč
VLI7002 Urbaník RobertUrbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 130 Kč
BOR7713 Nehasil DavidNehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 130 Kč
PLU7931 Krtička JanKrtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 130 Kč
LDC7101 Nehasil VladislavNehasil Vladislav KOB Děčín C 8019930 130 Kč
LDC8200 Zít JanZít Jan KOB Děčín C 8022628 130 Kč
VLI7900 Maděra JosefMaděra Josef Slavia Liberec orienteering C 8028859 130 Kč
JEN8200 Kalousek ZdeněkKalousek Zdeněk OB Jenišovice C 8042128 130 Kč
SCP8003 Dubec PavelDubec Pavel OK Sparta Praha C 8648599 130 Kč
SCP8201 Kautský JiříKautský Jiří OK Sparta Praha C 7260018 130 Kč
VLI7501 Mokrý PavelMokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 8102561 130 Kč
0010004 Palaščak JánPalaščak Ján 001 - NEREGISTROVANÍ 7003034 195 Kč

H40 3.58 km, 145 m, 17 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7715 Patka MiroslavPatka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 130 Kč
PHK7901 Losman PetrLosman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 130 Kč
CHA7603 Matyáš LiborMatyáš Libor OK Chrastava C 2059767 130 Kč
VLI7802 Peteráč ZdeněkPeteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 8109351 130 Kč
TJN7900 Pražák MichalPražák Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670764 130 Kč
TUR7500 Zakouřil TomášZakouřil Tomáš OOB TJ Turnov C 8014534 130 Kč
CHA7604 Březina JanBřezina Jan OK Chrastava C 8008267 130 Kč
VLI7704 Feřt MartinFeřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 130 Kč
FYD7800 Juřina FrantišekJuřina František Jizerský klub OB Frýdlant C 8329 130 Kč
CHA7800 Kadavý PetrKadavý Petr OK Chrastava C 2801027 130 Kč
MFP7301 Blahuta MarekBlahuta Marek Matfyz Praha C 897349 130 Kč

H45 3.74 km, 95 m, 16 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7409 Vácha TomášVácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8160174 130 Kč
BOR6003 Dikoš PavelDikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8160176 130 Kč
TJN7601 Novotný VítNovotný Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 130 Kč
KDZ7400 Kvasnička LadislavKvasnička Ladislav Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144073 130 Kč
BOR7512 Spejchal PetrSpejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 130 Kč
LDC7301 Štěpán PetrŠtěpán Petr KOB Děčín C 8022688 130 Kč
JEN6201 Švarc JiříŠvarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 130 Kč
BOR7612 Kocman JindřichKocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8304115 130 Kč
CHA7301 Štverák JanŠtverák Jan OK Chrastava C 2419931 130 Kč
VLI7507 Kubeša VladimírKubeša Vladimír Slavia Liberec orienteering C 8660479 130 Kč
TUV7402 Kvapil PetrKvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 130 Kč
BOR5802 Sucharda JiříSucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 8160183 130 Kč
TJN7101 Mrkvička JiříMrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670752 130 Kč
VLI7404 Hrdý PavelHrdý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2800326 130 Kč
TJN7201 Ulman AlešUlman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 130 Kč
BOR6302 Krejčí JaroslavKrejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 130 Kč
LTP7308 Šašek JanŠašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207880 130 Kč
RUM7401 Novák PetrNovák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 130 Kč
VLI7303 Maškarinec PetrMaškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 130 Kč
CHA7501 Pachner PavelPachner Pavel OK Chrastava C 8210075 130 Kč

H50 3.63 km, 85 m, 14 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7001 Žejdlík MichalŽejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 130 Kč
LTP6501 Bruner LubošBruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 130 Kč
KDZ6700 Beneš PetrBeneš Petr Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 301113 130 Kč
BOR6701 Beránek PetrBeránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 130 Kč
LLI6801 Fürst AlešFürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 130 Kč
BOR7106 Waldhauser MartinWaldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8160182 130 Kč
LDC6802 Hovorka LadislavHovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 130 Kč
LDC6401 Vlček PetrVlček Petr KOB Děčín C 435220 130 Kč
STB6400 Müller RicoMüller Rico TJ Stadion Nový Bor C 8020222 130 Kč
TJN7004 Řehoř JiříŘehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 130 Kč
KAS6900 Eichler PetrEichler Petr KOB Kamenický Šenov C 8113517 130 Kč
KUL6900 Jareš DanielJareš Daniel KOB Ústí nad Labem C 8076027 130 Kč
TUV6802 Šritr MartinŠritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 130 Kč
KAS7100 Hnízdil JanHnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 8517454 130 Kč
LTP6806 Pavel PetrPavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 130 Kč
FSP6700 Krausz MilanKrausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 130 Kč
TJN6802 Posselt MartinPosselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670801 130 Kč
EKP6800 Pecka JanPecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 130 Kč
EKP7003 Zurynek JanZurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102701 130 Kč
0010001 Klaška JanKlaška Jan 001 - NEREGISTROVANÍ 301602 195 Kč

H55 3.55 km, 95 m, 16 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6600 Karvánek PetrKarvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 130 Kč
BOR6603 Bogar LeošBogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 8116755 130 Kč

H60 3.34 km, 90 m, 14 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JJN5601 Vokuš ZdeněkVokuš Zdeněk Team Jizerky C 2148156 130 Kč
JEN6101 Mareš HynekMareš Hynek OB Jenišovice C 8042132 130 Kč
TUR5803 Konopáč JiříKonopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 130 Kč
PGP6000 Kožina PetrKožina Petr SK Praga C 8670455 130 Kč
0010003 Francke KarelFrancke Karel 001 - NEREGISTROVANÍ 2124775 195 Kč

H65 3.25 km, 75 m, 13 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN5602 Horák PetrHorák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680309 100 Kč
CHA5400 Pavlík MilanPavlík Milan OK Chrastava C 51231 100 Kč
FYD4900 Juřina RobertJuřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 100 Kč

H70 2.99 km, 55 m, 13 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický TomášBabický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 100 Kč
CHA4700 Smetana RadimSmetana Radim OK Chrastava C 8113504 100 Kč
LJN4700 Matoušek LubošMatoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 100 Kč
TUR5102 Provazník JiříProvazník Jiří OOB TJ Turnov C 8660468 100 Kč
TUR4801 Jakubec JindřichJakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8644556 100 Kč
TUV4701 Pospíšil JiříPospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 100 Kč
VLI4901 Karmazín PetrKarmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 100 Kč
TJN4901 Lukavec MílaLukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8656720 100 Kč
LLI4702 Peterka JosefPeterka Josef LOK-o Liberec C 51204 100 Kč

H75 2.78 km, 65 m, 11 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR4301 Folprecht EduardFolprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 100 Kč
LBE4600 Nosál StanislavNosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8022665 100 Kč

H80 2.33 km, 55 m, 11 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR4001 Úlehla ZdeněkÚlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 100 Kč
BOR3800 Venuš JaroslavVenuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8127 100 Kč
BOR3600 Křtěnský JaroslavKřtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 100 Kč
UVP3700 Kohout TomášKohout Tomáš Slovan Praha C 7930 100 Kč
BOR3900 Beránek MiroslavBeránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8550 150 Kč

HDR 2.72 km, 20 m, 6 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KDZ1550 Jůzová BeátaJůzová Beáta Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000597 100 Kč
JEN1502 Matouš MatějMatouš Matěj OB Jenišovice C 7786 100 Kč
LDC1750 Havlová AnetaHavlová Aneta KOB Děčín C 7434894 100 Kč
SJC1451 Podlipná KláraPodlipná Klára Sportcentrum Jičín C 8029202 100 Kč
BOR1451 Karafiátová KamilaKarafiátová Kamila OK Jiskra Nový Bor C 4287 100 Kč
BOR1700 Kameník Šibrik TomášKameník Šibrik Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 4430 100 Kč
TEP1551 Romportlová LucieRomportlová Lucie Tempo Praha C 100 Kč
JJN1300 Sodomka KryštofSodomka Kryštof Team Jizerky C 2103735 100 Kč
ODV1251 Barhoňová MarieBarhoňová Marie TJ Aero Odolena Voda C 2148159 100 Kč
ODV1350 Matoušková EditaMatoušková Edita TJ Aero Odolena Voda C 428273 100 Kč
ODV1252 Pavlíková BarboraPavlíková Barbora TJ Aero Odolena Voda C 428268 100 Kč
ODV1200 Svoboda VojtěchSvoboda Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 140 Kč
ODV1150 Svobodová AdélaSvobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C 2148157 100 Kč
ODV1250 Štěpánková LindaŠtěpánková Linda TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 140 Kč
ODV1052 Truncová ŠtěpánkaTruncová Štěpánka TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 140 Kč
0040005 Štěpánek ŠimonŠtěpánek Šimon 004 - Odol voda neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
0040007 Pavlíková RadkaPavlíková Radka 004 - Odol voda neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
0040009 Truncová ZuzanaTruncová Zuzana 004 - Odol voda neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
JJN1450 Švihovská TerezaŠvihovská Tereza Team Jizerky C 500263 100 Kč
LME1400 Šimek PřemyslŠimek Přemysl SK Los Mělník C 2118504 100 Kč
LME0950 Šimková AnežkaŠimková Anežka SK Los Mělník C 8003648 100 Kč

P 2.56 km, 50 m, 10 kontrol

(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR7958 Votýpková ZuzanaVotýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8660512 100 Kč
KDZ0700 Kašpar PatrikKašpar Patrik Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144072 100 Kč
BOR8450 Zenková PavlaZenková Pavla OK Jiskra Nový Bor C 7207489 100 Kč
VLI6251 Petrová VěraPetrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 100 Kč
VLI7405 Kunášek MartinKunášek Martin Slavia Liberec orienteering C 4411231 100 Kč
VLI1057 Kunášková MarkétaKunášková Markéta Slavia Liberec orienteering C 2148111 100 Kč
VLI8154 Kunášková ZuzanaKunášková Zuzana Slavia Liberec orienteering C 4402225 100 Kč
JEN7700 Horáček TomášHoráček Tomáš OB Jenišovice C 411599 100 Kč
KDZ1000 Heřmánek AdamHeřmánek Adam Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144093 100 Kč
BOR0800 Göttlich VítGöttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 100 Kč
LTP7552 Šašková HanaŠašková Hana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 100 Kč
VLI7553 Maškarincová HanaMaškarincová Hana Slavia Liberec orienteering C 2088151 100 Kč
FYD8050 Juřinová IvaJuřinová Iva Jizerský klub OB Frýdlant C 2133913 100 Kč
0010002 Klašková JanaKlašková Jana 001 - NEREGISTROVANÍ 301546 100 Kč
0010006 Pech RichardPech Richard 001 - NEREGISTROVANÍ 2148088 100 Kč
TUR7223 Zajger HonzaZajger Honza OOB TJ Turnov C 2134323 100 Kč
BOR8050 Kocmanová KateřinaKocmanová Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8479 100 Kč
0010011 Týfová RadkaTýfová Radka 001 - NEREGISTROVANÍ půjčit 100 Kč
DOK0850 Synková ElenaSynková Elena OK Doksy C 2056280 100 Kč
TUR1054 Ledabylová EliškaLedabylová Eliška OOB TJ Turnov 2419948 100 Kč
ODV0851 Berná KláraBerná Klára TJ Aero Odolena Voda B 2143338 100 Kč
ODV7651 Berná MarkétaBerná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 100 Kč
ODV1000 Berný JáchymBerný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 100 Kč
ODV0854 Dudlová HanaDudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C 52891 100 Kč
ODV1006 Houdek JakubHoudek Jakub TJ Aero Odolena Voda C 2148164 100 Kč
ODV0752 Houdková KateřinaHoudková Kateřina TJ Aero Odolena Voda C 2148168 100 Kč
ODV1001 Koukal JanKoukal Jan TJ Aero Odolena Voda C 2148154 100 Kč
ODV0855 Matoušková SáraMatoušková Sára TJ Aero Odolena Voda C 428285 100 Kč
ODV0900 Piškule ŠtěpánPiškule Štěpán TJ Aero Odolena Voda C 2143351 100 Kč
ODV1003 Piškule FrantišekPiškule František TJ Aero Odolena Voda C 2143335 100 Kč
ODV0951 Svobodová EmaSvobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C 7000706 100 Kč
ODV0856 Syblíková RozálieSyblíková Rozálie TJ Aero Odolena Voda C 2419987 100 Kč
ODV7852 Truncová LenkaTruncová Lenka TJ Aero Odolena Voda C 2148051 100 Kč
0040001 Houdek RichardHoudek Richard 004 - Odol voda neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
0040002 Houdková LenkaHoudková Lenka 004 - Odol voda neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
0040003 Koukalová EvaKoukalová Eva 004 - Odol voda neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
0040004 Barhoňová LenkaBarhoňová Lenka 004 - Odol voda neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
0040006 Štěpánek JindřichŠtěpánek Jindřich 004 - Odol voda neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
0040010 Koukalová AnnaKoukalová Anna 004 - Odol voda neregistrovaní zapůjčit 140 Kč
JJN1000 Švihovský Matyᚊvihovský Matyáš Team Jizerky C 7770109 100 Kč
JJN8059 Kottíková LucieKottíková Lucie Team Jizerky dodají 100 Kč
TJN0099 Kneřová ViktorieKneřová Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. Půjčit 100 Kč

T 3.52 km, 85 m, 14 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA9152 Kubátová JanaKubátová Jana OK Chrastava C 1008144 130 Kč
SMR7800 Lukavec PetrLukavec Petr SNS Smržovka C 8656718 130 Kč
SMR8754 Lukavcová IvanaLukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656734 130 Kč
CHA0553 Štveráková EliškaŠtveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 130 Kč
STB8099 Stanojkovičová LjubaStanojkovičová Ljuba TJ Stadion Nový Bor C 49983 130 Kč
RUM7451 Nováková MarkétaNováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 130 Kč
VLI9400 Starosta PavelStarosta Pavel Slavia Liberec orienteering C 8028880 130 Kč
TEP7800 Romportl DušanRomportl Dušan Tempo Praha C 130 Kč
KPY8300 Grabmüller RadekGrabmüller Radek SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2419985 130 Kč
0010007 Jurkiewicz PatrikJurkiewicz Patrik 001 - NEREGISTROVANÍ 7260025 195 Kč
0010008 Kábrt FilipKábrt Filip 001 - NEREGISTROVANÍ 51473 195 Kč
BOR7900 Karafiát FilipKarafiát Filip OK Jiskra Nový Bor zapůjčit 170 Kč
BOR4902 Kuchař VladimírKuchař Vladimír OK Jiskra Nový Bor 8160171 130 Kč
0010009 Votava DavidVotava David 001 - NEREGISTROVANÍ 8517319 195 Kč
LLI6301 Melichar JaromírMelichar Jaromír LOK-o Liberec C 2092413 195 Kč
0010010 Škoch JanŠkoch Jan 001 - NEREGISTROVANÍ 2102695 195 Kč
ODV0601 Abdalla AdamAbdalla Adam TJ Aero Odolena Voda C 2148169 130 Kč
ODV7702 Berný JanBerný Jan TJ Aero Odolena Voda C 52117 130 Kč
ODV0600 Dudl VojtěchDudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C 52893 130 Kč
ODV7703 Dudl JanDudl Jan TJ Aero Odolena Voda C 2134286 130 Kč
ODV7751 Dudlová JanaDudlová Jana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 130 Kč
ODV8900 Kocur TomášKocur Tomáš TJ Aero Odolena Voda C 52887 130 Kč
ODV7600 Koukal TomášKoukal Tomáš TJ Aero Odolena Voda C 2419925 130 Kč
ODV7704 Trunec AntonínTrunec Antonín TJ Aero Odolena Voda 2126373 195 Kč
ODV0602 Ziegenfuss DenisZiegenfuss Denis TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 170 Kč
0040008 Pavlík MichalPavlík Michal 004 - Odol voda neregistrovaní zapůjčit 235 Kč
CHA5500 Kaška RudolfKaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 195 Kč
VLI0853 Šestáková JohanaŠestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 2088819 195 Kč
celkem přihlášených: 488, vklad: 59310 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.