Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
11.06.2022
Místo konání:
Zašová, fotbalové hřiště
Pořadatel:
KVS - SKOB Kobra Vsetín
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     H90C     HD10N     HDR     P     T    

D10C 2.20 km, 35 m, 8 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL1250 Kořenová Helena SKOB Zlín C 8005209 80 Kč
TZL1251 Svobodová Natálie SKOB Zlín C 7209290 80 Kč
VIC1250 Štěpánková Adéla OB Vizovice C 8660374 80 Kč
SFM1251 Klose Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 2127595 80 Kč
TZL1351 Chodúrová Elena SKOB Zlín C 7209282 80 Kč
SFM1250 Létalová Eva O-RUNNAŘI Beskydy C 2151396 80 Kč
LCE1253 Slámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice C 51298 80 Kč
LCE1251 Stacke Viktorie OOB TJ Slovan Luhačovice C 7053853 80 Kč
TZL1350 Přibylová Ema SKOB Zlín C 889320 80 Kč
VIC1351 Vlčková Alžběta OB Vizovice C 7210090 80 Kč

D12C 2.20 km, 35 m, 7 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI1052 Kolarczyková Sofie TJ TŽ Třinec C 49330 80 Kč
TRI1152 Maršálková Sára TJ TŽ Třinec C 8663 80 Kč
BFM1153 Burešová Sofie SKOB Frýdek - Místek B 2039168 80 Kč
MOV1150 Horálková Gabriela SKOB Ostrava B 436421 80 Kč
TZL1150 Nešporová Viktorie Anna SKOB Zlín B 7200901 80 Kč
SKM1050 Myšáková Olga KOB Směr Kroměříž C 8005205 80 Kč
TZL1050 Kořenová Hana SKOB Zlín C 8454014 80 Kč
BFM1056 Mecová Markéta SKOB Frýdek - Místek C 428209 80 Kč
SBR1050 Holá Veronika SKOB Bruntál C 52493 80 Kč
SKM1150 Rytířová Denisa KOB Směr Kroměříž C 7210864 80 Kč
HLV1154 Brázdilová Kristýna KČT - OB Holešov B 416088 80 Kč
TZL1051 Poslušná Katka SKOB Zlín C 2121120 80 Kč
LCE1058 Bětíková Jana OOB TJ Slovan Luhačovice C 80 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice B 2116500 80 Kč
TZL1152 Struhařová Sára SKOB Zlín C 2070833 80 Kč

D14C 2.40 km, 65 m, 9 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0953 Cymorková Julie TJ TŽ Třinec B 8004343 80 Kč
TRI0854 Czerneková Adéla TJ TŽ Třinec B 49365 80 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec B 8030646 80 Kč
BFM0955 Burešová Eliška SKOB Frýdek - Místek B 8035525 80 Kč
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice B 1400414 80 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín B 8209279 80 Kč
AOV0850 Dreiseitelová Elen OOB TJ Baník Ostrava C 2050482 80 Kč
TZL0953 Růžičková Žofie SKOB Zlín C 2113089 80 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín B 8680330 80 Kč
SKM0954 Běhalová Alice KOB Směr Kroměříž C 8454013 80 Kč
MOV0956 Pechlátová Klára SKOB Ostrava C 2027246 80 Kč
MOV0957 Ismahilova Mariia SKOB Ostrava C 428235 80 Kč
MOV0855 Aleksieieva Kseniia SKOB Ostrava C 420459 80 Kč
VIC0956 Štěpánková Anna OB Vizovice B 8680388 80 Kč
BFM0956 Mikešková Julie SKOB Frýdek - Místek C 426342 80 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín B 8105227 80 Kč
BFM0952 Máchová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2087506 80 Kč
TZL0955 Mašláňová Ema SKOB Zlín B 8150409 80 Kč
TZL0959 Řezníčková Klára SKOB Zlín B 8051256 80 Kč
SIT0951 Kawuloková Tereza OK SILESIA B 8003651 80 Kč
LCE0852 Škodová Štěpánka OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080938 80 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice B 8482070 80 Kč
TZL0957 Héčová Kristýna SKOB Zlín C 2134311 80 Kč

D16C 2.70 km, 55 m, 11 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0652 Walicová Eva TJ TŽ Třinec C 53215 120 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 240 Kč

D18C 3.70 km, 120 m, 16 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 8033258 120 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 7002089 120 Kč
MOV0552 Vojkůvková Hana SKOB Ostrava B 8445291 120 Kč
MOV0553 Zahradníková Kateřina SKOB Ostrava B 2102874 120 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava A 8670491 240 Kč

D21C 4.70 km, 140 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec A 8660369 120 Kč
TZL0056 Graubnerová Eliška SKOB Zlín C 8006746 120 Kč
BFM8751 Čablová Kristina SKOB Frýdek - Místek C 9005140 120 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 8007195 120 Kč
SFM0250 Urbánková Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2143388 120 Kč
KVS8950 Vaňková Martina SKOB Kobra Vsetín C 8107768 120 Kč
SIT0252 Bernatíková Hana OK SILESIA B 8662702 120 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec C 8660373 120 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662434 120 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654901 120 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 8680334 240 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín C 8662719 240 Kč

D35C 3.60 km, 145 m, 16 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7854 Růžičková Klára SKOB Frýdek - Místek C 7300142 120 Kč
BFM7855 Burešová Petra SKOB Frýdek - Místek C 2039172 120 Kč
MOV8053 Kireeva Olesia SKOB Ostrava C 2222830 120 Kč
BFM7951 Mikešková Veronika SKOB Frýdek - Místek 426344 120 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 1424653 120 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 120 Kč
BFM8052 Červinková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2102862 120 Kč
BFM7753 Máchová Markéta SKOB Frýdek - Místek C 2102872 120 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 8680321 120 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 120 Kč
TZL8053 Kurfürstová Irena SKOB Zlín C 53129 120 Kč
SFM8050 Poledníková Monika O-RUNNAŘI Beskydy C 2151422 120 Kč
HLV8451 Drábková Kateřina KČT - OB Holešov C 8517324 120 Kč
SFM7650 Urbánková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 2143390 120 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670733 120 Kč
LCE8253 Slámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080838 120 Kč
SFM7850 Palarčíková Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 2148135 120 Kč

D45C 3.10 km, 65 m, 15 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 120 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8034543 120 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 1425330 120 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 120 Kč
AOV7650 Dreiseitelová Dagmar OOB TJ Baník Ostrava C 52291 120 Kč
TRI7150 Bruková Jana TJ TŽ Třinec C 7207881 120 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 120 Kč
HAV7152 Králová Gabriela OB Havířov C 2121892 120 Kč
KVS7750 Mikulčíková Irena SKOB Kobra Vsetín C 2001910 120 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 120 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 2260118 120 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 8162846 120 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 120 Kč
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 8004042 120 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 120 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž C 8660386 120 Kč
SKM7250 Mičíková Lada KOB Směr Kroměříž C 8680394 120 Kč
SFM7651 Davidová Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 2125376 120 Kč
BFM7751 Freithová Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 206362 120 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 8226371 120 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Rosice C 52346 120 Kč

D55C 2.60 km, 50 m, 11 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 8005139 120 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 120 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 120 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 120 Kč

D65C 2.40 km, 55 m, 11 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 8116679 120 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 120 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 120 Kč
LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660387 120 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 8051250 120 Kč

H10C 2.20 km, 35 m, 8 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI1200 Mokrosz Tomasz TJ TŽ Třinec C 8183137 80 Kč
TZL1201 Brucháček Jan SKOB Zlín C 7209286 80 Kč
TZL1202 Kaňka Jan SKOB Zlín C 2124754 80 Kč
TZL1414 Smola Štěpán SKOB Zlín C 08615 80 Kč
SIT1202 Maroszczyk Witold OK SILESIA C 8119474 80 Kč
BFM1202 Hrabal Václav SKOB Frýdek - Místek C 49456 80 Kč
MOV1300 Panna Matyáš SKOB Ostrava C 2075664 80 Kč

H12C 2.40 km, 65 m, 9 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL1004 Fišer Petr SKOB Zlín B 8660354 80 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín B 8680313 80 Kč
TZL1111 Smola Jakub SKOB Zlín C 515174 80 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53834 80 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 80 Kč
TZL1101 Jahudka Štěpán SKOB Zlín C 2113062 80 Kč
KVS1004 Spitzer Jiří SKOB Kobra Vsetín C 07867 80 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž B 8660358 80 Kč
TZL1005 Mašláň Prokop SKOB Zlín B 8050910 80 Kč
KVS1001 Graclík Daniel SKOB Kobra Vsetín 8482064 80 Kč
BFM1001 Hrabal František SKOB Frýdek - Místek B 2087497 80 Kč
TZL1200 Šidla Dalibor SKOB Zlín C 7053367 80 Kč
LCE1113 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 9201376 80 Kč
LCE1003 Trubelík Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice C 80 Kč
SFM1100 Palarčík Kryštof O-RUNNAŘI Beskydy C 2143377 80 Kč
TZL1105 Přibyl František SKOB Zlín C 2091553 80 Kč
TZL1008 Mička Gabriel Felix SKOB Zlín C 2134312 80 Kč

H14C 2.70 km, 55 m, 11 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec B 8003598 80 Kč
TRI0902 Mokrosz Mateusz TJ TŽ Třinec B 8014500 80 Kč
SKM0900 Rose Ondřej KOB Směr Kroměříž C 8482072 80 Kč
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín A 8648637 80 Kč
TZL0810 Pavlík Adam SKOB Zlín B 8662733 80 Kč
TZL0814 Linhart Adam SKOB Zlín B 8109339 80 Kč
TZL0813 Linhart Jakub SKOB Zlín B 8660391 80 Kč
TZL0803 Ambrož Kryštof SKOB Zlín C 2113096 80 Kč
TZL0900 Kusák Alexander SKOB Zlín C 08594 80 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín A 8240800 80 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín B 8090714 80 Kč
BFM0806 Červinka Ondřej SKOB Frýdek - Místek B 2087518 80 Kč
TZL0815 Jahudka Tomáš SKOB Zlín B 8680386 80 Kč
SBR0802 Holý Štěpán SKOB Bruntál C 51914 80 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy B 8022666 80 Kč
TZL0906 Zdráhal Matěj SKOB Zlín B 2134314 80 Kč

H16C 3.70 km, 120 m, 16 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec B 8116762 120 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 8485648 120 Kč
TZL0713 Kužela Michal SKOB Zlín C 8454010 120 Kč
TZL0711 Václavík Vojtěch SKOB Zlín B 8051258 120 Kč
TZL0710 Valla Jakub SKOB Zlín B 8047116 120 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín B 8000119 120 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž A 8660395 120 Kč
VIC0712 Veselý Štěpán OB Vizovice B 8482099 120 Kč
LCE0703 Stacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662435 120 Kč
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava B 8670494 120 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice A 8663111 120 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 8482098 120 Kč

H18C 4.50 km, 135 m, 19 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 120 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec B 8667990 120 Kč
MOV0504 Řepka Michal SKOB Ostrava B 436424 120 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín A 8170602 120 Kč
SKM0400 Zácha David KOB Směr Kroměříž C 8680291 120 Kč
VIC0411 Veselý Jonáš OB Vizovice B 8482077 120 Kč
BFM0507 Merta František SKOB Frýdek - Místek C 2129246 120 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662353 240 Kč

H21C 5.10 km, 150 m, 23 kontrol Rank. koef.: 1

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8011036 120 Kč
MOV9100 Fousek Jan SKOB Ostrava C 52945 120 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín C 8068608 120 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava C 8663153 120 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 8667971 120 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 8014473 120 Kč
0040001 Kozubík Jiří 004 - JuraZub Zlín 8454020 120 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 8662744 120 Kč
MOV9200 Šidík Petr SKOB Ostrava C 253128 120 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 120 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 8662694 120 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava B 8670495 120 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8667994 120 Kč
TRI9500 Kostkan Tomáš TJ TŽ Třinec C 2060276 120 Kč
64S9300 Kuriak Jakub (SVK) ROB Klub KYSUCA 9858585 120 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 8053367 120 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 8670814 120 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654914 120 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 8482085 240 Kč
TZL6601 Novotný Petr SKOB Zlín C 8680411 120 Kč

H35C 4.60 km, 140 m, 17 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7802 Najdek David SKOB Frýdek - Místek C 2087500 120 Kč
TRI8600 Czudek Tomasz TJ TŽ Třinec C 49366 120 Kč
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 8051252 120 Kč
TZL6502 Kusák Ivan SKOB Zlín C 7211007 120 Kč
TZL8503 Pavlas Radek SKOB Zlín C 8466648 120 Kč
TZL7937 Svoboda Petr SKOB Zlín C 2181299 120 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 8670823 120 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 8670802 120 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 8015283 120 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 8680419 120 Kč
SIT8501 Maroszczyk Marek OK SILESIA C 8119454 120 Kč
BFM7801 Hrabal Zdeněk SKOB Frýdek - Místek C 2087499 120 Kč
OSN8002 Červinka Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 682677 120 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 120 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň C 8252429 120 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 8051253 120 Kč

H45C 3.60 km, 145 m, 16 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 8113528 120 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 8014553 120 Kč
HAV7500 Badarycz Piotr OB Havířov C 8237793 120 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 120 Kč
KVS7400 Furmánek Zdeněk SKOB Kobra Vsetín C 8116816 120 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 7200377 120 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 8648610 120 Kč
HAV7200 Porada Robert OB Havířov C 8200899 120 Kč
SBR7600 Holý Ondřej SKOB Bruntál C 2135163 120 Kč
SFM7401 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2800312 120 Kč
0050001 Lasota Tomasz 005 - Lasota - Neregistrovaný 2181311 120 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Rosice C 553435 120 Kč
LCE7702 Hrbáček Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 120 Kč
SFM7402 Palarčík Roman O-RUNNAŘI Beskydy C 2224139 120 Kč
ZBM7205 Fiala Jan SK Brno Žabovřesky C 8636192 120 Kč
SFM7400 Urbánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy C 2143366 120 Kč

H55C 3.10 km, 65 m, 15 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 120 Kč
MOV6000 Pavlíček Jaromír SKOB Ostrava C 8105236 120 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 120 Kč
SBR6201 Zítka Jiří SKOB Bruntál C 8196077 120 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 8007175 120 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 120 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 8008264 240 Kč

H65C 2.60 km, 50 m, 11 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 8662705 120 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 120 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 120 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 120 Kč
0030001 Lužný Josef 003 - SK Orfeus Trnava 8012869 120 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 120 Kč
OOP5601 Šrajer Jan TJ Opava C 2112739 120 Kč

H70C 2.40 km, 55 m, 11 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 8680346 120 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 120 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 120 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 120 Kč
ZLH4800 Novotný Stanislav OOB TJ Zlaté Hory C 8518356 120 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 8051251 120 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 120 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 8006768 120 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 120 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 2214545 120 Kč

H90C 1.60 km, 25 m, 7 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 120 Kč

HD10N 2.10 km, 30 m, 6 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM1351 Najdková Laura SKOB Frýdek - Místek 49455 80 Kč
VIC1401 Kubíček Ota OB Vizovice C 53138 80 Kč
AOV1250 Dreiseitelová Ida OOB TJ Baník Ostrava C 52955 80 Kč
TZL1400 Svoboda Šimon SKOB Zlín C 53337 80 Kč
SFM1450 Létalová Jana O-RUNNAŘI Beskydy C 2035152 80 Kč
SIT1204 Kluz Vojtěch OK SILESIA C 2229815 80 Kč
LCE1352 Škodová Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice C 80 Kč

HDR 2.10 km, 30 m, 6 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM1501 Najdek Jonáš SKOB Frýdek - Místek 49452 80 Kč
VIC1650 Kubíčková Petra OB Vizovice C 2073737 80 Kč
MOV1350 Swietoňová Eliška SKOB Ostrava C 420438 80 Kč
LPU1358 Horáčková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2214532 80 Kč
SKM1400 Hrouzek David KOB Směr Kroměříž C 8063075 80 Kč
SKM14xx Hrouzek Aleš KOB Směr Kroměříž 80 Kč
SKM1550 Pěčková Natálie KOB Směr Kroměříž C 52199 80 Kč
KVS1253 Beňovská Marie SKOB Kobra Vsetín C 2021858 80 Kč
MOV1600 Brychlec Jan SKOB Ostrava C 7210801 80 Kč
MOV1601 Panna Marek SKOB Ostrava C 2080824 80 Kč
0050002 Lasota Joanna 005 - Lasota - Neregistrovaný 2771954 80 Kč
0050003 Lasota Mikołaj 005 - Lasota - Neregistrovaný 2221257 80 Kč
0060002 Pokluda Filip 006 - FreeRun Zlín 2148239 80 Kč
LCE1601 Dékány Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 889310 80 Kč
0070001 Škabraha Samuel 007 - Zašová zapůjčit 120 Kč
0070002 Škabraha Teodor 007 - Zašová zapůjčit 120 Kč
0080001 Loučková Katka 008 - 0 zapůjčit 120 Kč
0080002 Loučka Vít 008 - 0 zapůjčit 120 Kč
0090002 Brucháček Matěj 009 - Neregistrovan 8582 80 Kč

P 2.70 km, 55 m, 11 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI8400 Mokrosz Marek TJ TŽ Třinec C 8658 120 Kč
TRI7651 Walicová Jana TJ TŽ Třinec C 416128 120 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 120 Kč
VIC7950 Kubíčková Eva OB Vizovice C 2126305 120 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 120 Kč
BFM7952 Mecová Jana SKOB Frýdek - Místek 428271 120 Kč
MOV7500 Řepka Miroslav SKOB Ostrava C zapůjčit 160 Kč
0020001 Perničková Lenka 002 - OK Malenovice 7207038 120 Kč
SFM0252 Davidová Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2121755 120 Kč
SIT0551 Kluzová Michaela OK SILESIA C 2771955 120 Kč
OOP6250 Kramlová Karin TJ Opava C 51171 120 Kč
OOP5500 Kraml František TJ Opava C 52763 120 Kč
0060003 Pokludová Kateřina 006 - FreeRun Zlín 8183068 120 Kč
LCE8152 Hrbáčková Karla OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 120 Kč
TZL8054 Struhařová Kateřina SKOB Zlín C 120 Kč
0090001 Brucháčková Markéta 009 - Neregistrovan zapůjčit 160 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 53372 120 Kč

T 4.50 km, 135 m, 19 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Kovář Pavel 001 - Bez klubu zapůjčit 160 Kč
0060001 Pokluda Ondřej 006 - FreeRun Zlín 8116684 120 Kč
celkem přihlášených: 296, vklad: 32080 Kč