Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.03.2022
Místo konání:
Kovalovice u Kojetína
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H70C     HD10N     HDR     P    
Nahrávám data...

D10C 1.80 km, 30 m, 6 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU1277 Otrubová VeronikaOtrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov C 1400409 70 Kč
KSU1350 Havlíková MichaelaHavlíková Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2039191 70 Kč
KON1353 Čeřovská EliškaČeřovská Eliška KOB Konice C 8116677 70 Kč
STE1350 Tomášková LucieTomášková Lucie SK SKI-OB Šternberk C 232959 70 Kč
TBM1372 Ptáčková LuciePtáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 8001372 70 Kč
TBM1384 Šťastná VendulaŠťastná Vendula KOS TJ Tesla Brno C 8047117 70 Kč
TBM1352 Kozáková ZuzanaKozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 9577 70 Kč

D12C 1.90 km, 35 m, 6 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU1050 Jordánová NellyJordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2108906 70 Kč
KSU1090 Rýznarová BerenikaRýznarová Berenika Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 70 Kč
KON1191 Lipenská Jana MarieLipenská Jana Marie KOB Konice C 2224529 70 Kč
KON1161 Kočiříková LucieKočiříková Lucie KOB Konice C 2126256 70 Kč
STE1051 Tomášková AnnaTomášková Anna SK SKI-OB Šternberk C 2102861 70 Kč
AOP1150 Kotůlková DorotaKotůlková Dorota Orientační Běh Opava C 51316 70 Kč
SSU1150 Tichá AnnaTichá Anna SK Severka Šumperk C 2111615 70 Kč
PLU1151 Novotná KláraNovotná Klára TJ SOKOL Plumlov C 2061762 70 Kč
PLU1051 Luterová LauraLuterová Laura TJ SOKOL Plumlov B 8047160 70 Kč
UOL1050 Kopecká TerezaKopecká Tereza SOB Olomouc B 8013869 70 Kč
UOL1150 Kubíčková MagdalenaKubíčková Magdalena SOB Olomouc C 8655430 70 Kč
TBM1188 Schwabová BarboraSchwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 8042134 70 Kč
UOL1053 Malasková LindaMalasková Linda SOB Olomouc C 2151437 70 Kč
TBM1177 Urválková AnnaUrválková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2127877 70 Kč
TBM1079 Francová HedvikaFrancová Hedvika KOS TJ Tesla Brno C 53273 70 Kč
TBM1156 La Carbonara NoemiLa Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 8100053 70 Kč
TBM1055 Šímová JulieŠímová Julie KOS TJ Tesla Brno C 446329 70 Kč
TBM1052 Eliášová ViktorieEliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno B 8088388 100 Kč
TBM1158 Ryglová BeátaRyglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 2083404 100 Kč
TZL1150 Nešporová Viktorie AnnaNešporová Viktorie Anna SKOB Zlín C 8611 100 Kč
TBM1165 Malá LucieMalá Lucie KOS TJ Tesla Brno C 8030635 100 Kč
TZL1051 Poslušná KatkaPoslušná Katka SKOB Zlín C 2121120 100 Kč
KON1079 Václavková AmálieVáclavková Amálie KOB Konice C 8013874 100 Kč

D14C 2.50 km, 65 m, 9 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0850 Pinkavová EliškaPinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8113502 70 Kč
JPV0952 Hýblová EliškaHýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8226380 70 Kč
PLU0888 Otrubová KarolínaOtrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov A 8061460 70 Kč
JPV0950 Gottwaldová AnnaGottwaldová Anna Oddíl OS SK Prostějov C 8402009 70 Kč
KSU0979 Kočandrlová NatálieKočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 70 Kč
KSU0950 Paloncý AdélaPaloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 70 Kč
KSU0959 Tomanková AliceTomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680326 70 Kč
AOP0854 Klöslová SofieKlöslová Sofie Orientační Běh Opava C 8030634 70 Kč
PLU0854 Slezáková VendulaSlezáková Vendula TJ SOKOL Plumlov C 2061810 70 Kč
PLU0851 Štefková MichaelaŠtefková Michaela TJ SOKOL Plumlov B 8663160 70 Kč
KSU0888 Reichlová PavlaReichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8670787 70 Kč
TZL0851 Fišerová MarkétaFišerová Markéta SKOB Zlín B 8680330 70 Kč
JPV0999 Soldánová PavlínaSoldánová Pavlína Oddíl OS SK Prostějov C 8012881 70 Kč
STE0952 Gottwaldová AmálieGottwaldová Amálie SK SKI-OB Šternberk B 8006759 70 Kč
TBM0853 Skřivanková AnnaSkřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno B 8047115 70 Kč
TBM0980 Ptáčková JuliePtáčková Julie KOS TJ Tesla Brno A 8077877 70 Kč
AOP0852 Pachmannová IvaPachmannová Iva Orientační Běh Opava B 8013944 70 Kč
AOP0950 Borunská AlžbětaBorunská Alžběta Orientační Běh Opava B 8648592 70 Kč
PTE0852 Klapková AlžbětaKlapková Alžběta TJ Sokol Ptení B 8013938 70 Kč
PTE0850 Vrbová MarieVrbová Marie TJ Sokol Ptení C 8014447 70 Kč
PTE0880 Vavrdová KarolínaVavrdová Karolína TJ Sokol Ptení B 8226431 70 Kč
TZL0957 Héčová KristýnaHéčová Kristýna SKOB Zlín C 2134311 70 Kč
SBR0851 Procházková SamanthaProcházková Samantha SKOB Bruntál C 2001969 70 Kč
TBM0857 Ryglová AdélaRyglová Adéla KOS TJ Tesla Brno B 8033296 100 Kč
0010002 Wasilewska OlgaWasilewska Olga 001 - (POL) UKS OSiR Gora Kalwaria 886315 100 Kč
SSU0850 Holzerová NatálieHolzerová Natálie SK Severka Šumperk C 2144036 100 Kč

D16C 2.70 km, 65 m, 10 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0653 Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov B 8013964 120 Kč
JPV0652 Přikrylová JanaPřikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov B 8013963 120 Kč
KON0757 Benešová AnežkaBenešová Anežka KOB Konice B 1000509 120 Kč
KON0760 Rozsívalová AdélaRozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 120 Kč
AOP0652 Gallo NatálieGallo Natálie Orientační Běh Opava A 8648623 120 Kč
UOL0654 Jílková LenkaJílková Lenka SOB Olomouc B 8680425 120 Kč
UOL0652 Dráčová BarboraDráčová Barbora SOB Olomouc B 8226373 120 Kč
KSU0650 Juřinová AdélaJuřinová Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058487 120 Kč
KSU0676 Smýkalová EliškaSmýkalová Eliška Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067336 120 Kč
KSU0656 Stryková KarolínaStryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 120 Kč
JPV0751 Rozehnalová AnnaRozehnalová Anna Oddíl OS SK Prostějov C 2222798 120 Kč
STE0658 Dzwonkowska PaulinaDzwonkowska Paulina SK SKI-OB Šternberk C 8062062 120 Kč
STE0659 Kasprzyk MartaKasprzyk Marta SK SKI-OB Šternberk C 8062061 120 Kč
STE0751 Matoušková JohanaMatoušková Johana SK SKI-OB Šternberk B 8022633 120 Kč
UOL0651 Šaňáková MarieŠaňáková Marie SOB Olomouc B 8226335 120 Kč
AOP0751 Kovalčíková AlenaKovalčíková Alena Orientační Běh Opava A 8004292 120 Kč
SSU0752 Zaoralová EliškaZaoralová Eliška SK Severka Šumperk B 2001924 120 Kč
UOL0650 Kopecká NelaKopecká Nela SOB Olomouc C 8013868 120 Kč
TUR0759 Jurčíková NinaJurčíková Nina OOB TJ Turnov C 8071305 120 Kč
TZL0752 Poslušná JitkaPoslušná Jitka SKOB Zlín C 2121125 180 Kč
UOL0750 Paulíčková TerezaPaulíčková Tereza SOB Olomouc A 8226374 180 Kč

D18C 3.10 km, 60 m, 11 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0551 Pinkavová HanaPinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov B 8012877 120 Kč
JPV0555 Plachá AnetaPlachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov B 8662307 120 Kč
ASU0550 Pobucká EliškaPobucká Eliška Magnus Orienteering C 920658 120 Kč
PLU0452 Janečková AdélaJanečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 8517451 120 Kč
KSU0565 Müllerová MarieMüllerová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 995815 120 Kč
KSU0494 Šánová JulieŠánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662732 120 Kč
KSU0454 Heclová MarieHeclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446447 120 Kč
STE0451 Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 120 Kč
STE0450 Lukašáková SáraLukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 8680430 120 Kč
UOL0450 Smékalová ViktorieSmékalová Viktorie SOB Olomouc B 8660355 120 Kč
PLU0577 Otrubová AnnaOtrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 8667550 120 Kč
UOL0451 Smékalová KarolínaSmékalová Karolína SOB Olomouc B 8660366 120 Kč
SKM0550 Ošmerová TerezaOšmerová Tereza KOB Směr Kroměříž B 8680307 120 Kč
AOP0651 Holasová BarboraHolasová Barbora Orientační Běh Opava A 8660378 180 Kč
AOP0757 Rychlá KarolínaRychlá Karolína Orientační Běh Opava A 8445307 180 Kč

D21C 3.80 km, 115 m, 12 kontrol Rank. koef.: 1

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová ŠárkaŠkrabalová Šárka KOB Konice C 8039983 120 Kč
TBM8888 Hlavová HanaHlavová Hana KOS TJ Tesla Brno C 8635805 120 Kč
KSU9559 Habigerová RadkaHabigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 120 Kč
UOL0352 Bídová MarkétaBídová Markéta SOB Olomouc A 8660531 120 Kč
TBM7952 Kozáková ZdenkaKozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 8663149 120 Kč
SSU9650 Janigová KristýnaJanigová Kristýna SK Severka Šumperk C 332966 120 Kč
KRN8559 Rychlá PavlínaRychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 180 Kč
KRN8383 Jiříčková BětkaJiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654901 180 Kč

D35C 3.40 km, 75 m, 13 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP8050 Librová LucieLibrová Lucie Orientační Běh Opava C 49386 120 Kč
SBR8050 Good LudmilaGood Ludmila SKOB Bruntál C 8140930 120 Kč
KON8063 Rozsívalová PetraRozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 120 Kč
VBM6555 Jemelíková LadaJemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 120 Kč
UOL8050 Jílková HanaJílková Hana SOB Olomouc C 8116765 120 Kč
PLU7852 Otrubová JohanaOtrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 8516754 120 Kč
PLU8350 Hubíková IvaHubíková Iva TJ SOKOL Plumlov C 7208232 120 Kč
KSU8080 Juřinová RadkaJuřinová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 120 Kč
KSU7787 Štáblová MichaelaŠtáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 120 Kč
STE7951 Matoušková JanaMatoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 8006732 120 Kč
STE8250 Tomášková PetraTomášková Petra SK SKI-OB Šternberk C 2143383 120 Kč
TBM7374 Ptáčková VeronikaPtáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 120 Kč
PLU7878 Luterová KristýnaLuterová Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 2419928 120 Kč
UOL7750 Kopecká JitkaKopecká Jitka SOB Olomouc C 2069081 120 Kč
UOL7752 Kubíčková EvaKubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 120 Kč
PLU7677 Otrubová IvonaOtrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 8517317 120 Kč
0020001 Sedláčková AlžbětaSedláčková Alžběta 002 - Bafto 2127864 120 Kč
HLV8451 Drábková KateřinaDrábková Kateřina OB Holešov z.s. C 8517324 120 Kč
TBM7652 La Carbonara HanaLa Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 8100026 120 Kč
ZPV6553 Jirková RenataJirková Renata KOB ZPV Prostějov C 8047130 120 Kč
KSU7272 Krčová MartinaKrčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680374 120 Kč
AOP7853 Holasová ŠárkaHolasová Šárka Orientační Běh Opava C 8648596 180 Kč
KSU7878 Paloncý JanaPaloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 180 Kč
TBM7991 Malá AliceMalá Alice KOS TJ Tesla Brno C 8670786 180 Kč
KON8155 Václavková LenkaVáclavková Lenka KOB Konice C 2020742 180 Kč

D45C 3.10 km, 95 m, 12 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová PetraBenešová Petra KOB Konice C 1418763 120 Kč
SSU6591 Ostřanská IvetaOstřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 120 Kč
KSU7499 Reichlová JiřinaReichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7211248 120 Kč
KON6389 Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava KOB Konice C 8007713 120 Kč
STE7556 Lubrichová EvaLubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 8670771 120 Kč
STE7150 Mikošková IvetaMikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 120 Kč
STE6850 Poštulková MiladaPoštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 120 Kč
STE7352 Zbraňková MagdaZbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 120 Kč
KON7676 Škrabalová EvaŠkrabalová Eva KOB Konice C 8076649 120 Kč
UOL6953 Kotrlová GitaKotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 120 Kč
GIG7750 Linhartová MartinaLinhartová Martina GIGANT Orienteering C 8033241 120 Kč
TVR7350 Slavíková LenkaSlavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 120 Kč
TVR7750 Svačinková JitkaSvačinková Jitka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436921 120 Kč
KSU7552 Tomanková MartinaTomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8113521 120 Kč
AOP7252 Pachmannová HanaPachmannová Hana Orientační Běh Opava C 8012874 120 Kč
TBM7371 Schwabová KateřinaSchwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 120 Kč
0040002 Ženčáková MarieŽenčáková Marie 004 - ASPV OA 2032185 120 Kč
UOL6653 Šimková HanaŠimková Hana SOB Olomouc C 2011817 120 Kč
TBM7275 Kubáňová JanaKubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 120 Kč
HLV7060 Sedláčková JanaSedláčková Jana OB Holešov z.s. C 2260118 120 Kč
ASU7750 Sekaninová JitkaSekaninová Jitka Magnus Orienteering C 2080969 120 Kč
SKM7351 Blank RadkaBlank Radka KOB Směr Kroměříž C 8660386 120 Kč
SKM7250 Mičíková LadaMičíková Lada KOB Směr Kroměříž C 8680394 120 Kč
BBM7155 Kunzová IvanaKunzová Ivana BETA URSUS Rosice C 52346 120 Kč
TBM7372 Ryglová KateřinaRyglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8660363 180 Kč

D55C 2.30 km, 40 m, 8 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6091 Králová ZdenkaKrálová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 120 Kč
KON5887 Smičková EvaSmičková Eva KOB Konice C 8454012 120 Kč
SBR6150 Czaschová IrenaCzaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 120 Kč
AOP6151 Glabazňová JanaGlabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 120 Kč

D65C 2.30 km, 40 m, 8 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská EvaLiščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 120 Kč
BOV4251 Stará PavlaStará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 120 Kč
OTK5250 Volencová IvanaVolencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 120 Kč
TZL5757 Jelínková DagmarJelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 120 Kč
ZPV5077 Ohnoutková LudmilaOhnoutková Ludmila KOB ZPV Prostějov 52594 120 Kč

H10C 1.80 km, 30 m, 7 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP1302 Liber TomášLiber Tomáš Orientační Běh Opava C 2127594 70 Kč
PLU1300 Hubík HubertHubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 2124774 70 Kč
STE1201 Binar VítBinar Vít SK SKI-OB Šternberk C 2049585 70 Kč
AOP1301 Kotůlek VítKotůlek Vít Orientační Běh Opava C 8714 70 Kč
TBM1212 Sedláček MartinSedláček Martin KOS TJ Tesla Brno C 8100042 70 Kč
ASU1249 Macek VáclavMacek Václav Magnus Orienteering C 886264 70 Kč
TZL1200 Šidla DaliborŠidla Dalibor SKOB Zlín C 7053367 70 Kč

H12C 2.40 km, 60 m, 7 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP1000 Liber VáclavLiber Václav Orientační Běh Opava C 8680606 70 Kč
KON1022 Rozsíval MartinRozsíval Martin KOB Konice C 2090866 70 Kč
JPV1010 Plachý MatyášPlachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 70 Kč
KSU1009 Havlík JakubHavlík Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056276 70 Kč
KSU1000 Jordán DominikJordán Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103281 70 Kč
KSU1030 Profous ŠtěpánProfous Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 70 Kč
KSU1100 Štábl VítŠtábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056285 70 Kč
KSU1121 Vlček AntonínVlček Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52258 70 Kč
KON1010 Čeřovský FilipČeřovský Filip KOB Konice B 8008300 70 Kč
TZL1004 Fišer PetrFišer Petr SKOB Zlín B 8660354 70 Kč
KON1131 Lipenský Jan FrantišekLipenský Jan František KOB Konice C 2771942 70 Kč
JPV1001 Koutný OndřejKoutný Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 2148093 70 Kč
TBM1108 Skřivanek FrantišekSkřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 7210862 70 Kč
PLU1001 Lutera OliverLutera Oliver TJ SOKOL Plumlov B 8085198 70 Kč
SSU1001 Ryszkowski OndřejRyszkowski Ondřej SK Severka Šumperk B 2001992 70 Kč
STE1100 Marek MartinMarek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 70 Kč
PTE1001 Vrba AntonínVrba Antonín TJ Sokol Ptení C 8014572 70 Kč
PTE1111 Pospíšil JáchymPospíšil Jáchym TJ Sokol Ptení C 2135192 70 Kč
PTE1003 Tříska DavidTříska David TJ Sokol Ptení C 2102715 70 Kč
HLV1113 Boledovič AdamBoledovič Adam OB Holešov z.s. C 53830 70 Kč
HLV1114 Tvrdoň SamuelTvrdoň Samuel OB Holešov z.s. C 53832 70 Kč
TBM1101 Kozák VojtěchKozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 70 Kč
KON1132 Václavek AloisVáclavek Alois KOB Konice C 8014559 100 Kč
TZL1101 Jahudka ŠtěpánJahudka Štěpán SKOB Zlín C 2113062 100 Kč

H14C 2.80 km, 65 m, 10 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0802 Gallo OndřejGallo Ondřej Orientační Běh Opava A 8648624 70 Kč
KSU0828 Juřina MarekJuřina Marek Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 70 Kč
KSU0848 Jurčík JanJurčík Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 70 Kč
KSU0838 Marek VítMarek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 361910 70 Kč
KSU0939 Podhora VáclavPodhora Václav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2039191 70 Kč
KSU0808 Paloncý JanPaloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680351 70 Kč
KON0830 Lipenský MatoušLipenský Matouš KOB Konice C 2229811 70 Kč
KON0818 Kočiřík AntonínKočiřík Antonín KOB Konice C 2126251 70 Kč
STE0909 Matoušek JanMatoušek Jan SK SKI-OB Šternberk B 8022645 70 Kč
STE0807 Mikoška JanMikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 70 Kč
STE0800 Světnický AntonínSvětnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 8014451 70 Kč
STE0808 Tomášek JosefTomášek Josef SK SKI-OB Šternberk C 2106723 70 Kč
AOP0901 Kovalčík PetrKovalčík Petr Orientační Běh Opava B 8000245 70 Kč
TZL0814 Linhart AdamLinhart Adam SKOB Zlín C 8109339 70 Kč
TZL0813 Linhart JakubLinhart Jakub SKOB Zlín B 8660391 70 Kč
PLU0902 Kožnárek PavelKožnárek Pavel TJ SOKOL Plumlov B 2061817 70 Kč
PLU0804 Novotný JakubNovotný Jakub TJ SOKOL Plumlov C 7005170 70 Kč
UOL0801 Kubíček VavřinecKubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 70 Kč
TZL0907 Kubáček VlastimilKubáček Vlastimil SKOB Zlín C zapůjčit 70 Kč
PLU0903 Suchánek MatyášSuchánek Matyáš TJ SOKOL Plumlov C 995816 70 Kč
AOP0801 Čech ViktorČech Viktor Orientační Běh Opava B 8004291 70 Kč
TBM0817 Franc KryštofFranc Kryštof KOS TJ Tesla Brno B 2083396 70 Kč
TBM0910 Malý MatyášMalý Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 8680332 100 Kč
TZL0815 Jahudka TomášJahudka Tomáš SKOB Zlín B 8680386 100 Kč

H16C 3.10 km, 60 m, 11 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0707 Plachý OndřejPlachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 8662279 120 Kč
KSU0626 Jordán AlexandrJordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680281 120 Kč
KSU0616 Šána RobertŠána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670827 120 Kč
KSU0606 Štábl PatrikŠtábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670783 120 Kč
STE0600 Maciejewski BartłomiejMaciejewski Bartłomiej SK SKI-OB Šternberk C 8092006 120 Kč
UOL0700 Janeček JáchymJaneček Jáchym SOB Olomouc B 8113535 120 Kč
ASU0748 Macek VojtěchMacek Vojtěch Magnus Orienteering B 426313 120 Kč
TZL0710 Valla JakubValla Jakub SKOB Zlín B 8047116 120 Kč
SSU0702 Pánek OndřejPánek Ondřej SK Severka Šumperk B 9200527 180 Kč

H18C 3.80 km, 115 m, 12 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš JindřichBeneš Jindřich KOB Konice B 8660477 120 Kč
ASU0448 Štoudek MartinŠtoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 120 Kč
PLU0503 Karásek AntonínKarásek Antonín TJ SOKOL Plumlov C 8061467 120 Kč
PLU0501 Otruba FrantišekOtruba František TJ SOKOL Plumlov B 8667537 120 Kč
KSU0525 Bláha AdamBláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680331 120 Kč
KSU0501 Fabiánek JakubFabiánek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515459 120 Kč
KSU0403 Šperlich JanŠperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680405 120 Kč
KSU0401 Štábl AdamŠtábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 120 Kč
KSU0502 Tomanek LukášTomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8680413 120 Kč
AOP0504 Klösel SamuelKlösel Samuel Orientační Běh Opava B 8237738 120 Kč
STE0403 Gorski PatrykGorski Patryk SK SKI-OB Šternberk C 8091813 120 Kč
STE0505 Podworski KacperPodworski Kacper SK SKI-OB Šternberk C 8181204 120 Kč
STE0506 Tywonek JanTywonek Jan SK SKI-OB Šternberk C 8093112 120 Kč
AOP0503 Klapetek VáclavKlapetek Václav Orientační Běh Opava C 51190 120 Kč
SSU0505 Hejtmánek ŠtěpánHejtmánek Štěpán SK Severka Šumperk C 2001950 120 Kč
PLU0500 Černoch MartinČernoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 120 Kč

H21C 5.00 km, 135 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš MiroslavBeneš Miroslav KOB Konice C 1418762 120 Kč
TZL8808 Zbranek RomanZbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 120 Kč
JPV0123 Holusek JiříHolusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 120 Kč
UOL7100 Horký JanHorký Jan SOB Olomouc C 8113510 120 Kč
PLU7917 Otruba KarelOtruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 120 Kč
0010001 Gladecki DawidGladecki Dawid 001 - (POL) UKS OSiR Gora Kalwaria 8664844 120 Kč
UOL9801 Chaloupka JosefChaloupka Josef SOB Olomouc C 2090849 120 Kč
KSU7410 Tomanek DanielTomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 120 Kč
TBM8911 Zimmermann JakubZimmermann Jakub KOS TJ Tesla Brno C 8645930 120 Kč
STE7607 Fendrych MichalFendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 8116678 120 Kč
STE7504 Matoušek JiříMatoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 8006748 120 Kč
STE6501 Skyva PetrSkyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8006749 120 Kč
STE8000 Tomášek TomášTomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8013460 120 Kč
STE5809 Václavek TomášVáclavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 120 Kč
AOP7301 Kovalčík TomášKovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8003660 120 Kč
STE7601 Jašek PetrJašek Petr SK SKI-OB Šternberk C 8662350 120 Kč
KSU9400 Dvorský VojtěchDvorský Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8482075 120 Kč
KSU9202 Jílek JakubJílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 120 Kč
KSU9908 Jílek OndřejJílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662437 120 Kč
SRK9802 Locker TomášLocker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8004341 120 Kč
KSU9906 Müller JonášMüller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 8662444 120 Kč
KSU0306 Stryk ŠtěpánStryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680426 120 Kč
TUR0306 Jurčík TomášJurčík Tomáš OOB TJ Turnov C 8071294 120 Kč
TUR7900 Šurgan ŠtefanŠurgan Štefan OOB TJ Turnov C 8680573 120 Kč
PLU0301 Karásek FrantišekKarásek František TJ SOKOL Plumlov B 8061407 120 Kč
GIG0300 Smolen KarelSmolen Karel GIGANT Orienteering C 8226341 120 Kč
SSU0202 Seidenglanz JáchymSeidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk C 1407427 120 Kč
KSU9045 Janů ZdeněkJanů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662682 120 Kč
SSU8802 Poklop MartinPoklop Martin SK Severka Šumperk E 8660591 120 Kč
TBM8201 Kozák OsvaldKozák Osvald KOS TJ Tesla Brno E 8201000 120 Kč
SSU8243 Král VáclavKrál Václav SK Severka Šumperk C 8033246 120 Kč
TBM7701 Ehl JiříEhl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 120 Kč
AOP7802 Holas TomášHolas Tomáš Orientační Běh Opava C 8648545 180 Kč
AOP9501 Sklenář MartinSklenář Martin Orientační Běh Opava R 8648541 180 Kč
KAM9200 Rýdel JiříRýdel Jiří OK Kamenice C 8170892 180 Kč
0110001 Hala LukášHala Lukáš 011 - Nereg. Šlapanice 301244 180 Kč
KRN8505 Rychlý PavelRychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 180 Kč
KRN8100 Hrouza JanHrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654914 180 Kč

H35C 4.30 km, 125 m, 14 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU7909 Miča PetrMiča Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 120 Kč
PLU8201 Hubík HubertHubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 8670809 120 Kč
STE7603 Kropáček IvoKropáček Ivo SK SKI-OB Šternberk C 2143386 120 Kč
STE7200 Silnoušek JiříSilnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 8047120 120 Kč
STE8001 Tomášek PetrTomášek Petr SK SKI-OB Šternberk C 52462 120 Kč
AOP7801 Kotůlek JanKotůlek Jan Orientační Běh Opava C 416168 120 Kč
UOL7800 Kopecký DavidKopecký David SOB Olomouc C 8461740 120 Kč
PLU7901 Novotný MichalNovotný Michal TJ SOKOL Plumlov C 8445306 120 Kč
AOP7402 Borunský TomášBorunský Tomáš Orientační Běh Opava C 8004294 120 Kč
PLU8101 Lutera MichalLutera Michal TJ SOKOL Plumlov C 2102795 120 Kč
SKM7802 Kožuch VítKožuch Vít KOB Směr Kroměříž C 7790049 120 Kč
ASU7848 Greschner LubošGreschner Luboš Magnus Orienteering C 8107738 120 Kč
TBM8411 Liščinský TomášLiščinský Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100052 120 Kč
0040001 Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav 004 - ASPV OA 8030639 120 Kč
STE7501 Marek AntonínMarek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 120 Kč
PTE8204 Mikuš OldřichMikuš Oldřich TJ Sokol Ptení C 9201846 120 Kč
SKM7325 Rytíř MichalRytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 8015283 120 Kč
0060001 Jan ŠťastnýJan Šťastný 006 - - 8047177 120 Kč
SSU7847 Krtička LuděkKrtička Luděk SK Severka Šumperk C 7204982 120 Kč
UOL6601 Krampla TomášKrampla Tomáš SOB Olomouc C 8454046 120 Kč
KSU7800 Havlík JindraHavlík Jindra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8328659 120 Kč
0120001 Tempir TomasTempir Tomas 012 - neregistrovani zapůjčit 180 Kč
KON8216 Václavek LeošVáclavek Leoš KOB Konice C zapůjčit 180 Kč
UOL7701 Paulíček MichalPaulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 180 Kč

H45C 4.00 km, 100 m, 13 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON6111 Grepl LadislavGrepl Ladislav KOB Konice C 8660471 120 Kč
GIG7502 Fišer PetrFišer Petr GIGANT Orienteering C 8662302 120 Kč
AOP6702 Tesař JiříTesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 120 Kč
KSU7501 Štábl RomanŠtábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 120 Kč
STE6800 Antonowicz JerzyAntonowicz Jerzy SK SKI-OB Šternberk C 8636188 120 Kč
STE6901 Gentric MarcGentric Marc SK SKI-OB Šternberk C 8013403 120 Kč
STE7103 Mikoška EmanMikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 120 Kč
STE6600 Poštulka ZdenekPoštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 120 Kč
KON7521 Škrabal MilanŠkrabal Milan KOB Konice C 2125331 120 Kč
KSU7503 Pavelka MartinPavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 120 Kč
UOL7005 Kotrle MiroslavKotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 120 Kč
TVR6800 Slavík TomášSlavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436923 120 Kč
ASU6849 Pavlík RadekPavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 120 Kč
UOL6500 Kubíček JiříKubíček Jiří SOB Olomouc C 8107752 120 Kč
0020002 Sedláček PetrSedláček Petr 002 - Bafto 2087653 120 Kč
ASU7102 Macek KarelMacek Karel Magnus Orienteering C 51882 120 Kč
UOL7504 Malaska LukášMalaska Lukáš SOB Olomouc C 2224157 120 Kč
ASU7501 Kolek PetrKolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 120 Kč
UOL7503 Smékal DavidSmékal David SOB Olomouc C 886282 120 Kč
0030001 Valla DarekValla Darek 003 - Valla 52212 120 Kč
UOL6503 Šimek RomanŠimek Roman SOB Olomouc C 8005432 120 Kč
ZPV6425 Dokoupil VojtěchDokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 120 Kč
SBR6302 Řeháček PetrŘeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 120 Kč
TBM6107 Urválek JiříUrválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 120 Kč
AOP7001 Čech TomášČech Tomáš Orientační Běh Opava C 8656547 120 Kč
TZL6808 Šidla JanŠidla Jan SKOB Zlín C 8053367 120 Kč
PVP7400 Cveček MartinCveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8629813 120 Kč
SBR6601 Sklenář JosefSklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 120 Kč
BBM7101 Kunz MartinKunz Martin BETA URSUS Rosice C 553435 120 Kč
HLV6404 Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav OB Holešov z.s. C 7200377 120 Kč
KSU6800 Květoň VladimírKvětoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 120 Kč
CEL6426 Tomášek JiříTomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 7210922 180 Kč
KON6427 Navrátil VáclavNavrátil Václav KOB Konice C 8461738 180 Kč
ADA7301 Provazník DušanProvazník Dušan OOB Spartak Adamov C 2127612 180 Kč

H55C 3.70 km, 120 m, 14 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR5501 Vodička LuděkVodička Luděk SKOB Bruntál C 8014529 120 Kč
AOP6402 Liber VlastimilLiber Vlastimil Orientační Běh Opava C 2127600 120 Kč
KSU5801 Šrámek JaromírŠrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680320 120 Kč
OOL5707 Zdráhal RobertZdráhal Robert SK Haná orienteering C 8451957 120 Kč
OOL5904 Višňa MilanVišňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 120 Kč
UOL6600 Raclavský VladislavRaclavský Vladislav SOB Olomouc C 2092433 120 Kč
SBR6201 Zítka JiříZítka Jiří SKOB Bruntál C 51907 120 Kč
UOL5301 Navrátil AntonínNavrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 120 Kč
OOL5301 Zdráhal TomášZdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8271053 120 Kč
PTE6622 Vítek ZbyněkVítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 120 Kč
TZL5702 Štípek RostislavŠtípek Rostislav SKOB Zlín C 8051260 120 Kč
0050001 Buráň ZdeněkBuráň Zdeněk 005 - BzB 2127637 120 Kč
SSU6301 Valenta JiříValenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 120 Kč
SBR6003 Czasch PetrCzasch Petr SKOB Bruntál C 7856 120 Kč
UOL5402 Bednář JanBednář Jan SOB Olomouc C 52473 120 Kč
TZL5102 Jelínek VítJelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 120 Kč
AOP6302 Sklenář MiroslavSklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 8004335 180 Kč
KSU6349 Paloncý PavelPaloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680340 180 Kč
TZL5402 Slováček RudolfSlováček Rudolf SKOB Zlín C 8014457 180 Kč
KON5713 Komínek JaroslavKomínek Jaroslav KOB Konice C 2001968 180 Kč
RBK5307 Henek MilanHenek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 180 Kč

H70C 2.50 km, 50 m, 11 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský JosefOstřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 120 Kč
BOV4901 Dvořák VlastimilDvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 2113502 120 Kč
UOL4602 Gottfried JanGottfried Jan SOB Olomouc C 352323 120 Kč
KON4617 Skácel JaroslavSkácel Jaroslav KOB Konice C 341715 120 Kč
KSU4900 Komárek JaromírKomárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2102554 120 Kč
UOL5201 Janošík AntonínJanošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 120 Kč
TVR5000 Pospíšil KarelPospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 120 Kč
SBR4801 Toman StanislavToman Stanislav SKOB Bruntál C 8445312 120 Kč
TBM4231 Dufek JanDufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 8320135 120 Kč
ZPV4012 Kroupa JaroslavKroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 120 Kč
HLV4801 Peška AntonínPeška Antonín OB Holešov z.s. C 2214545 120 Kč
OTK4601 Šidla AntonínŠidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 120 Kč
SBR4701 Blažek VáclavBlažek Václav SKOB Bruntál C 51904 120 Kč
OOL4901 Smolka MiloslavSmolka Miloslav SK Haná orienteering C 421856 120 Kč

HD10N 1.70 km, 25 m, 6 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV1400 Gottwald PetrGottwald Petr Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 70 Kč
KSU1220 Jäckel VilémJäckel Vilém Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52544 70 Kč
KSU1551 Kočandrlová AnežkaKočandrlová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 70 Kč
KSU1262 Profousová StellaProfousová Stella Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067337 70 Kč
PLU1500 Hubík RadanHubík Radan TJ SOKOL Plumlov C 7790004 70 Kč
PTE1350 Mikušová KateřinaMikušová Kateřina TJ Sokol Ptení C 2102682 70 Kč
TBM1552 Kozáková MichaelaKozáková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 515006 70 Kč
TBM1305 Vaculín VilémVaculín Vilém KOS TJ Tesla Brno C 1450163 100 Kč
UOL1300 Tempír JáchymTempír Jáchym SOB Olomouc C 2214509 100 Kč
KRN1300 Hrouza JanHrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2211633 100 Kč

HDR 1.70 km, 25 m, 5 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7201 Dráč PavelDráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 70 Kč
KSU1666 Havlíková JulieHavlíková Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058486 70 Kč
KSU1454 Vlčková BarboraVlčková Barbora Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 70 Kč
UOL1202 Kaňok JakubKaňok Jakub SOB Olomouc C zapůjčit 70 Kč
UOL1351 Šaňáková AnnaŠaňáková Anna SOB Olomouc C 2124801 70 Kč
STE1400 Kropáček ŠimonKropáček Šimon SK SKI-OB Šternberk C 2143381 70 Kč
PLU1599 Herzingerová LindaHerzingerová Linda TJ SOKOL Plumlov C 887939 70 Kč
PTE1300 Tříska JakubTříska Jakub TJ Sokol Ptení C 2102713 70 Kč
PTE1400 Fládr JanFládr Jan TJ Sokol Ptení C 2102683 70 Kč
HLV1656 Drábková KarolínaDrábková Karolína OB Holešov z.s. C 331791 70 Kč
UOL1550 Bublová MatyldaBublová Matylda SOB Olomouc C 301554 70 Kč
SKM1400 Hrouzek DavidHrouzek David KOB Směr Kroměříž C 70 Kč
skm14xx Hrouzek AlešHrouzek Aleš KOB Směr Kroměříž 70 Kč
TBM1511 Vaculín RobinVaculín Robin KOS TJ Tesla Brno C 2127880 70 Kč
0100001 Czasch AdamCzasch Adam 010 - Czaschovi zapůjčit 70 Kč
KON1515 Komínek VojtěchKomínek Vojtěch KOB Konice C zapůjčit 70 Kč
UOL1001 Tempír LukášTempír Lukáš SOB Olomouc C 2214531 70 Kč
0120002 Tempir VilemTempir Vilem 012 - neregistrovani 2214511 70 Kč
KRN1650 Hrouzová HelenaHrouzová Helena KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2151410 70 Kč

P 3.00 km, 85 m, 9 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7853 Dedková IvetaDedková Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2221436 120 Kč
STE0813 Dohnal JanDohnal Jan SK SKI-OB Šternberk C 120 Kč
KSU7200 Profous KamilProfous Kamil Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2104587 120 Kč
TVR6200 Labudík MilanLabudík Milan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 206457 120 Kč
TVR0500 Slavík OndřejSlavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 232194 120 Kč
KON6515 Hlava MiroslavHlava Miroslav KOB Konice C 8005125 120 Kč
ASU7599 Christodoulou IvaChristodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 120 Kč
UOL7850 Smékalová JanaSmékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 120 Kč
PTE6952 Vítková MiroslavaVítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 1421294 120 Kč
PTE7150 Klapková JarmilaKlapková Jarmila TJ Sokol Ptení C 2127533 120 Kč
PTE8050 Třísková EvaTřísková Eva TJ Sokol Ptení C 52743 120 Kč
ASU1010 Sekanina MarekSekanina Marek Magnus Orienteering C 52539 120 Kč
ASU0745 Sekanina OndřejSekanina Ondřej Magnus Orienteering C 2102553 120 Kč
PTE0553 Klapková AnežkaKlapková Anežka TJ Sokol Ptení C 301571 120 Kč
0050002 Buráňová HanaBuráňová Hana 005 - BzB 2108870 120 Kč
TBM8354 Vaculínová HanaVaculínová Hana KOS TJ Tesla Brno C 416206 120 Kč
0090001 Pajk JiříPajk Jiří 009 - Pajk zapůjčit 120 Kč
UOL7652 Vránová HelenaVránová Helena SOB Olomouc C 9201328 120 Kč
UOL7300 Vrána JanVrána Jan SOB Olomouc C 7300185 120 Kč
celkem přihlášených: 418, vklad: 45380 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.