Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
11.06.2022
Místo konání:
Klepáčov, chata Kamzík
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     DH10N     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H21D     H35     H45C     H55     H65     H70     HDR     P    

D10 2.30 km, 30 m, 7 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 8116677 70 Kč
SSU1252 Kopecká Eliška SK Severka Šumperk C 2771933 70 Kč
AOP1250 Holušová Veronika Orientační Běh Opava C 8004293 70 Kč
KSU1262 Profousová Stella Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067337 70 Kč
KSU1454 Vlčková Barbora Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 70 Kč
SSU1251 Michlová Barbora SK Severka Šumperk C 2001927 70 Kč
PLU1277 Otrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov C 1400409 105 Kč
KSU1350 Havlíková Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2039191 70 Kč

D12 2.30 km, 45 m, 7 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc B 8013869 70 Kč
KON1191 Lipenská Jana Marie KOB Konice C 2224529 70 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 70 Kč
AOP1150 Kotůlková Dorota Orientační Běh Opava C 70 Kč
AOP1051 Bokišová Johana Orientační Běh Opava C 410176 70 Kč
KSU1050 Jordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8076623 70 Kč
KSU1090 Rýznarová Berenika Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053541 70 Kč
KON1161 Kočiříková Lucie KOB Konice C 2126256 70 Kč
PLU1151 Novotná Klára TJ SOKOL Plumlov C 2061762 70 Kč
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov B 8047160 70 Kč
ZLH1050 Vojčáková Anastázie OOB TJ Zlaté Hory C 52658 70 Kč
KON1079 Václavková Amálie KOB Konice C 8013874 70 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 8655430 70 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2121007 105 Kč

D14 3.50 km, 90 m, 8 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0850 Pinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8113502 70 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov A 8061460 70 Kč
STE0952 Gottwaldová Amálie SK SKI-OB Šternberk B 8006759 70 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8226380 70 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8670787 70 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov B 8663160 70 Kč
PTE0852 Klapková Alžběta TJ Sokol Ptení B 8013938 70 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 8014447 70 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení B 8226431 70 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava B 8013944 70 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava B 8648592 105 Kč

D16 3.40 km, 105 m, 8 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0757 Benešová Anežka KOB Konice B 1000509 120 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc B 8680425 120 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov B 8013963 120 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov B 8013964 120 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava A 8004292 120 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 120 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc B 8226373 120 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk B 8022633 120 Kč
KSU0650 Juřinová Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058487 120 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8076584 120 Kč
KSU0676 Smýkalová Eliška Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067336 120 Kč
SSU0752 Zaoralová Eliška SK Severka Šumperk B 2001924 120 Kč
SSU0753 Richtrová Ema SK Severka Šumperk C 2001914 120 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc A 8226374 120 Kč

D18 5.00 km, 165 m, 9 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 8660366 120 Kč
JPV0551 Pinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov B 8012877 120 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov B 8662307 120 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 8517451 120 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 120 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 8680430 120 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8107739 120 Kč
KSU0565 Müllerová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8076633 120 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 8667550 120 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 8516956 120 Kč

D21 6.30 km, 180 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1.02

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8888 Hlavová Hana KOS TJ Tesla Brno C 8635805 120 Kč
SSU0252 Marková Ema SK Severka Šumperk R 8655379 120 Kč
TBM7957 Stene Dana KOS TJ Tesla Brno C 52474 120 Kč
TVR9850 Svačinková Kateřina TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436926 120 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 8517317 120 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 8660570 120 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 7522295 120 Kč
UOL9454 Horová Pavla SOB Olomouc C 8656525 180 Kč

D35 5.00 km, 125 m, 10 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 120 Kč
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 8116765 120 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 120 Kč
AOP7853 Holasová Šárka Orientační Běh Opava C 8648596 120 Kč
AOP8050 Librová Lucie Orientační Běh Opava C 49386 120 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 2085619 120 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 120 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 8516754 120 Kč
UOL7051 Bartoňová Eva SOB Olomouc C 682350 120 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 8028882 120 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 8006732 120 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 120 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 120 Kč
ASU7750 Sekaninová Jitka Magnus Orienteering C 2080969 120 Kč
ZLH8250 Vojčáková Ivana OOB TJ Zlaté Hory C 8410795 120 Kč
PLU7878 Luterová Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 2419928 120 Kč
PLU8350 Hubíková Iva TJ SOKOL Plumlov C 7208232 120 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 120 Kč
ZLH8150 Plevačová Alexandra OOB TJ Zlaté Hory C 8515556 180 Kč

D45 3.90 km, 105 m, 10 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 120 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 8047130 120 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2069081 120 Kč
JPV6951 Kašparová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8234432 120 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 120 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 120 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 8648640 120 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 8007713 120 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 120 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 2011817 120 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 120 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 8670771 120 Kč
STE7159 Maťátková Marcela SK SKI-OB Šternberk C 52532 120 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 120 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 120 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 120 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 120 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 120 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 120 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 120 Kč
TVR7750 Svačinková Jitka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436921 120 Kč
PTE7150 Klapková Jarmila TJ Sokol Ptení C 2127533 120 Kč
PTE7650 Bartošová Dana TJ Sokol Ptení C 2131187 120 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 8012874 120 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 8006773 120 Kč
JPV7550 Švestková Hana Oddíl OS SK Prostějov C 2148093 120 Kč

D55 3.30 km, 75 m, 8 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6751 Holečková Lenka SK Severka Šumperk C 2001922 120 Kč
KRN5950 Holinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8648621 120 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 120 Kč
AOP6351 Švejdíková Yvona Orientační Běh Opava C 8004296 120 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 120 Kč
0020002 Felklová Jarmila 002 - ASPV OA 433098 120 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 180 Kč

D65 2.80 km, 70 m, 8 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU5350 Štáblová Jitka Magnus Orienteering C 52557 120 Kč
ASU5050 Čadilová Alena Magnus Orienteering C 52599 120 Kč

DH10N 2.40 km, 30 m, 7 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU1300 Vala Karel Magnus Orienteering C 52556 70 Kč
PTE1402 Bábek Tom TJ Sokol Ptení C 52737 70 Kč
PLU1500 Hubík Radan TJ SOKOL Plumlov C 682687 70 Kč
UOL1400 Bednář Richard SOB Olomouc C 301556 105 Kč
UOL1202 Kaňok Jakub SOB Olomouc C zapůjčit 115 Kč
SSU13 Novák Mikuláš SK Severka Šumperk 2001964 70 Kč

H10 2.40 km, 30 m, 7 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP1302 Liber Tomáš Orientační Běh Opava C 2127594 70 Kč
ASU1249 Macek Václav Magnus Orienteering C 886264 70 Kč
AOP1301 Kotůlek Vít Orientační Běh Opava C 70 Kč
AOP1202 Rinka Vojtěch Orientační Běh Opava C 2224511 70 Kč
AOP1303 Bokiš Matěj Orientační Běh Opava C 410174 70 Kč
STE1201 Binar Vít SK SKI-OB Šternberk C 2049585 70 Kč
PLU1300 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 2124774 70 Kč

H12 2.70 km, 65 m, 7 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice B 8008300 70 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 70 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 70 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 8516453 70 Kč
KON1131 Lipenský Jan František KOB Konice C 2771942 70 Kč
VRB1111 Peňáz Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8047126 70 Kč
SSU1004 Foret Dominik SK Severka Šumperk C 2771349 70 Kč
UOL1001 Tempír Lukáš SOB Olomouc C 8196079 70 Kč
SSU1102 Turek Václav SK Severka Šumperk C 2001973 70 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 70 Kč
AOP1003 Špiller Vojtěch Orientační Běh Opava C 2224508 70 Kč
TBM1107 Stene Oskar KOS TJ Tesla Brno B 8100046 70 Kč
KSU1000 Jordán Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103281 70 Kč
KSU1009 Havlík Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056276 70 Kč
KSU1030 Profous Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056285 70 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8183194 70 Kč
KSU1101 Smýkal Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995815 70 Kč
KSU1121 Vlček Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52258 70 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SK OB Horní Benešov C 8014494 70 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov B 8085198 70 Kč
PTE1001 Vrba Antonín TJ Sokol Ptení C 8014572 70 Kč
SSU1001 Ryszkowski Ondřej SK Severka Šumperk B 2001992 70 Kč
KON1132 Václavek Alois KOB Konice C 8014559 70 Kč
JPV1001 Koutný Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 8404142 70 Kč
KSU1102 Dulík Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk 2058482 70 Kč
KSU1111 Mátl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108868 70 Kč
SSU1101 Hedrich Jan SK Severka Šumperk C 224899 70 Kč

H14 4.20 km, 135 m, 9 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava B 8004331 70 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava B 8000245 70 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory B 8116831 70 Kč
KON0830 Lipenský Matouš KOB Konice C 2229811 70 Kč
SSU0904 Turek Josef SK Severka Šumperk C 2001983 70 Kč
STE0810 Kropáček Matěj SK SKI-OB Šternberk C 2143386 70 Kč
STE0811 Máčala Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8047199 70 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk B 8022645 70 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 70 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 8014451 70 Kč
SSU0900 Heiser Matěj SK Severka Šumperk C 9102883 70 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680351 70 Kč
KSU0828 Juřina Marek Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 70 Kč
KSU0838 Marek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 70 Kč
KSU0848 Jurčík Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 70 Kč
KON0818 Kočiřík Antonín KOB Konice C 2126251 70 Kč
PLU0804 Novotný Jakub TJ SOKOL Plumlov C 7005170 70 Kč
ZAM0802 Moskva Vojtěch OB T.J. Sokol Žamberk C 416097 70 Kč
SSU0903 Richtr František SK Severka Šumperk C 70 Kč
ASU0911 Kupilík Vít Magnus Orienteering B 2420060 70 Kč
KSU0909 Mátl Jáchym Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2148055 70 Kč

H16 5.70 km, 160 m, 11 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 8662279 120 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering B 426313 120 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670783 120 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670827 120 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680281 120 Kč
KSU0701 Miča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2108916 120 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering B 7206535 120 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc B 8113535 180 Kč
SSU0705 Hedrich Miroslav SK Severka Šumperk C 2001959 120 Kč

H18 7.00 km, 285 m, 12 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 120 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov A 8440505 120 Kč
AOP0504 Klösel Samuel Orientační Běh Opava B 8237738 120 Kč
AOP0503 Klapetek Václav Orientační Běh Opava C 51190 120 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 8667537 120 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 120 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8680413 120 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680331 120 Kč
TVR0500 Slavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 232194 120 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 120 Kč
SSU0505 Hejtmánek Štěpán SK Severka Šumperk C 2001950 120 Kč

H20 9.20 km, 335 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1.02

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 120 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 8061407 120 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk C 1407427 120 Kč

H21 9.20 km, 335 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1.02

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 8113510 120 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 8648545 120 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8003660 120 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 120 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 120 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 8648595 120 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 8116678 120 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 8006748 120 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 8116758 120 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk R 8656687 120 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk C 2060295 120 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2060296 120 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 120 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 8654919 120 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 120 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 8033246 120 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 120 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 180 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8013460 180 Kč

H21D 5.80 km, 210 m, 12 kontrol Rank. koef.: 1.02

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU8101 Lutera Michal TJ SOKOL Plumlov C 2102795 120 Kč
PLU8201 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 8670809 120 Kč
ZLH Pastor Patrik OOB TJ Zlaté Hory 361979 120 Kč

H35 7.10 km, 220 m, 12 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 8454046 120 Kč
KSU7909 Miča Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 120 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 120 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 8107738 120 Kč
UOL7702 Tempír Tomáš SOB Olomouc C 8196078 120 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 8116824 120 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 120 Kč
0020001 Ženčák Jaroslav 002 - ASPV OA 8030639 120 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SK OB Horní Benešov C 8003614 120 Kč
PLU7901 Novotný Michal TJ SOKOL Plumlov C 8445306 120 Kč
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 7204982 120 Kč
KSU7800 Havlík Jindra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8328659 180 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 8004294 180 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7606 Pinkava Roman Oddíl OS SK Prostějov C 2000579 120 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 120 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 120 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 120 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8629813 120 Kč
JPV6909 Holusek Milan Oddíl OS SK Prostějov C 2121898 120 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 120 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 120 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 8006736 120 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 120 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 120 Kč
VRB7606 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8047203 120 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 8461738 120 Kč
SSU7403 Závodný Marek SK Severka Šumperk C 2420013 120 Kč
STE6901 Gentric Marc SK SKI-OB Šternberk C 8013403 120 Kč
STE7603 Kropáček Ivo SK SKI-OB Šternberk C 2221512 120 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 120 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 8047120 120 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 8648563 120 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 120 Kč
TBM7408 Stene Per Øyvind KOS TJ Tesla Brno C 1421892 120 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 120 Kč
SSU7301 Heiser Kamil SK Severka Šumperk C 9939575 120 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 120 Kč
TVR6800 Slavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436923 120 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 120 Kč
HOB7101 Kulíšek Tomáš SK OB Horní Benešov C 51936 120 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 8116756 120 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 8516953 120 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 8107752 120 Kč
JPV7300 Koutný Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 2148110 120 Kč

H55 4.50 km, 150 m, 8 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 120 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 8014529 120 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 8266526 120 Kč
AOP6402 Liber Vlastimil Orientační Běh Opava C 2127600 120 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 8648546 120 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8271053 120 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 8004335 120 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 8663138 120 Kč
0010001 Rozsíval Pavel 001 - PR64 zapůjčit 130 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 120 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 120 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 8008282 120 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 1401181 120 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2092433 120 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8031413 120 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 120 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 2060235 120 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 8003657 120 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 8660478 120 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 120 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 120 Kč
KSU6309 Rozsíval Alois Klub vytrvalostních sportů Šumperk C zapůjčit 130 Kč

H65 4.00 km, 115 m, 11 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 7207625 120 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 8014459 120 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 180 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 8005138 180 Kč

H70 2.90 km, 45 m, 8 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 120 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 8445312 120 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 120 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 120 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 8515553 120 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 120 Kč
BOV5001 Miřijovský Přemysl TJ Baník Ostrava OKD C 232153 120 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 120 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 120 Kč

HDR 2.40 km, 30 m, 7 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV1600 Chmelář Samuel Oddíl OS SK Prostějov C 70 Kč
UOL1601 Tempír Vilém SOB Olomouc C 2214511 70 Kč
STE1400 Kropáček Šimon SK SKI-OB Šternberk C 2143381 70 Kč
AOP1004 Sajaš Robin Orientační Běh Opava C 70 Kč
AOP1305 Strouhal Matěj Orientační Běh Opava C 2224517 70 Kč
AOP1255 Komzáková Lucie Orientační Běh Opava C 49494 70 Kč
TBM1453 Stene Selma Vilemina KOS TJ Tesla Brno C 8100049 70 Kč
HOB1651 Kratochvílová Amálie SK OB Horní Benešov C 8013898 70 Kč
0030002 Navrátil Vojtěch 003 - ZŠ Těšetice 2141935 70 Kč
UOL1550 Bublová Matylda SOB Olomouc C 2045237 70 Kč
UOL1450 Paulíčková Veronika SOB Olomouc C 2069082 70 Kč
SSU15 Nováková Štěpánka SK Severka Šumperk 52553 70 Kč

P 3.10 km, 65 m, 8 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN5900 Malec Vladimír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8076621 70 Kč
VRB7878 Peňázová Hana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092364 70 Kč
SSU8000 Kopecká Tereza SK Severka Šumperk C 2221430 70 Kč
SBR7750 Sklenářová Dita SKOB Bruntál C 8648636 70 Kč
STE0703 Kastner Vilém SK SKI-OB Šternberk C 2221506 70 Kč
STE0500 Maťátko Václav SK SKI-OB Šternberk C 52512 70 Kč
KON7474 Hanousková Michaela KOB Konice C 2212713 70 Kč
UOL7301 Janeček Petr SOB Olomouc C 2420067 70 Kč
TVR6200 Labudík Milan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 206457 70 Kč
0030001 Roubalík Radovan 003 - ZŠ Těšetice 8656544 70 Kč
ASU0745 Sekanina Ondřej Magnus Orienteering C 2102553 70 Kč
ASU1010 Sekanina Marek Magnus Orienteering C 920687 70 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 7210915 70 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 8518317 70 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 70 Kč
SSU7800 Ryszkowski Slavomír SK Severka Šumperk C 2771344 70 Kč
UOL8151 Kutá Alena SOB Olomouc C 2214531 70 Kč
KON8155 Václavková Lenka KOB Konice C 2020742 70 Kč
KON8216 Václavek Leoš KOB Konice C 52720 70 Kč
0040001 Chmelařová Blanka 004 - Péčkaři 8885 70 Kč
HOB6251 Hendrychová Pavla SK OB Horní Benešov C 301312 70 Kč
HOB6001 Hendrych Jaromír SK OB Horní Benešov C 301316 70 Kč
OKP9351 Červinková Barbora SK OK 24 Praha C 436949 70 Kč
ZLH13 Plevač Oskar OOB TJ Zlaté Hory 52762 70 Kč
celkem přihlášených: 340, vklad: 35105 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.