Logo

Přihlášky závodu: Velikonoce ve skalách

Datum:
07.04.2023
Místo konání:
Kozly
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Kategorie:
B3     B5     D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60     H65     H70     H75     H80     H85     HDR     P     T3     T4     T6    
Nahrávám data...

B3

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0030003 Lischková OlgaLischková Olga 003 - NER- Lischčí smečka zapůjčit Ano Ano Ano 720 Kč
SLA1053 Hrstková EliškaHrstková Eliška SKOB Slaný C 2109680 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA8250 Krejčová EvaKrejčová Eva SKOB Slaný C 2023810 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA0900 Grisa DominikGrisa Dominik SKOB Slaný C 2109683 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA0801 Grisa FilipGrisa Filip SKOB Slaný C 2000602 Ano Ano Ano 570 Kč
0170014 Schauzu TimSchauzu Tim 017 - (GER) MTV Seesen 2064479 Ano Ano Ano 570 Kč
0170015 Kahle NilsKahle Nils 017 - (GER) MTV Seesen 2759 Ano Ano Ano 570 Kč
SKV8653 Mahar ValerieMahar Valerie TJ Slovan Karlovy Vary C 8020223 Ano Ano Ano 570 Kč
LBM7450 Kyclová JitkaKyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 Ano Ano Ano 570 Kč
0350001 Jobst IvonneJobst Ivonne 035 - (GER) Berliner Turnerschaft e.V. 8300875 Ano Ano Ano 570 Kč
0510004 Chwiejczak DorotaChwiejczak Dorota 051 - (POL) orienteering.waw.pl 8060874 Ano Ano Ano 570 Kč
ABM7650 Kurečková DanaKurečková Dana KOB ALFA Brno 232864 Ano Ano Ano 570 Kč
0530003 Fritz SarahFritz Sarah 053 - (GER) OLG Regensburg 2034071 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU1251 Hejcmanová AmálieHejcmanová Amálie SKOB Roudnice nad Labem 2181949 Ano Ne Ne 200 Kč
SLA0803 Matoušek OliverMatoušek Oliver SKOB Slaný C 2087720 Ano Ano Ano 570 Kč
LLI7551 Peterková ViktoriePeterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 Ano Ne Ne 200 Kč
BBM7550 Kutscherauerová AndreaKutscherauerová Andrea BETA URSUS Rosice C 2117692 Ano Ano Ano 570 Kč
SUL0950 Kalenská PavlaKalenská Pavla OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 2112760 Ano Ano Ne 400 Kč
BBM0850 Kutscherauerová EllaKutscherauerová Ella BETA URSUS Rosice C 2127616 Ano Ano Ano 570 Kč
1VD1050 Moraweck HannahMoraweck Hannah (GER) SG Zittau Süd 2801287 Ano Ano Ano 720 Kč
0670001 Dost AnnaDost Anna 067 - (GER) OLV Potsdam 8663318 Ano Ne Ne 250 Kč
LPM0850 Šitrová ŠtěpánkaŠitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 Ano Ano Ano 720 Kč
SRK7251 Lockerová MilenaLockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2151449 Ne Ne Ano 250 Kč
MFP0850 Nedbalová KláraNedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 Ano Ano Ano 720 Kč
MFP1053 Nedbalová MagdalenaNedbalová Magdalena Matfyz Praha C 49639 Ano Ano Ano 720 Kč

B5

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0230004 Mattheus LuccaMattheus Lucca 023 - (GER) Westfalen 347886 Ano Ano Ano 570 Kč
48D7801 Dethloff SebastianDethloff Sebastian (GER) OL-Team Wehrsdorf 2048101 Ano Ano Ano 570 Kč
0020021 Deilke FelixDeilke Felix 002 - (GER) OLV Uslar 1422888 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA7454 Svobodová BlankaSvobodová Blanka SKOB Slaný C 8410800 Ano Ano Ano 570 Kč
23D6100 Graumann BerndGraumann Bernd (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 8091061 Ano Ano Ano 570 Kč
23D5900 Gläser Kay-OlafGläser Kay-Olaf (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 8056628 Ano Ano Ano 720 Kč
0200003 Julpe HannesJulpe Hannes 020 - (AUT) OLC Währing 431946 Ne Ano Ano 720 Kč

D10

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STB1350 Hanušová LenkaHanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 Ano Ano Ano 450 Kč
STB1450 Kučerková AdélaKučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 682506 Ano Ano Ano 450 Kč
STB1352 Průšková VeronikaPrůšková Veronika TJ Stadion Nový Bor C 682367 Ano Ano Ano 450 Kč
STB1351 Hübnerová OlivieHübnerová Olivie TJ Stadion Nový Bor C 52912 Ano Ano Ano 450 Kč
MOV1359 Vyhnálková JanaVyhnálková Jana SKOB Ostrava 7500840 Ano Ano Ano 450 Kč
STB1453 Müller RonjaMüller Ronja TJ Stadion Nový Bor C 2032226 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK1352 Novotná AnnaNovotná Anna OK 99 Hradec Králové C 2144152 Ne Ne Ano 160 Kč
0280002 Lange LindaLange Linda 028 - (GER) IHW Alex 78 Berlin 8515510 Ano Ano Ano 450 Kč
DKL1352 Lohová DoraLohová Dora KOB Kladno C 2211652 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK1380 Hrušová KateřinaHrušová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 434594 Ne Ne Ano 160 Kč
84D1450 Knaupová AnnaKnaupová Anna (GER) MTV Braunschweig 8141225 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK1451 Melicharová NinaMelicharová Nina OK 99 Hradec Králové C 224919 Ano Ne Ne 160 Kč
TBM1377 Kurečková ZuzanaKurečková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 2060216 Ano Ano Ano 450 Kč
18D1350 Bader TyraBader Tyra (GER) Post SV Dresden 1984 Ano Ano Ano 450 Kč
71D1551 Kääriäinen LottaKääriäinen Lotta (GER) USV TU Dresden 1114833 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP1453 Janečková EliškaJanečková Eliška Oddíl OB Kotlářka C 8012873 Ano Ano Ne 0 Kč
DKP1352 Sedláková HelenaSedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 8044628 Ano Ano Ano 0 Kč
VSP1350 Neyrinck NinaNeyrinck Nina USK Praha C 2106722 Ne Ne Ano 160 Kč
0760002 Maier EmelieMaier Emelie 076 - (SUI) OLV Baselland 8045114 Ano Ano Ano 450 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VBM1451 Vernerová JohankaVernerová Johanka VSK Mendelu Brno C 49679 Ano Ano Ano 450 Kč
STB1550 Hanušová EvaHanušová Eva TJ Stadion Nový Bor C 1417130 Ano Ano Ano 450 Kč
STB1353 Kořínková MarieKořínková Marie TJ Stadion Nový Bor C 49985 Ano Ano Ano 450 Kč
STB1451 Erbenová MarinaErbenová Marina TJ Stadion Nový Bor C 2111701 Ano Ano Ano 450 Kč
STB1452 Rakoušová GabrielaRakoušová Gabriela TJ Stadion Nový Bor C 52913 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP1450 Collis HelenaCollis Helena Oddíl OB Kotlářka C 41365 Ano Ano Ano 0 Kč
0320001 Frank, RayaFrank, Raya 032 - (GER) SV Hildesia Diekholzen 2051972 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP1451 Mrázková BarboraMrázková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 51797 Ano Ano Ano 0 Kč
DKL1354 Trejbalová JohanaTrejbalová Johana KOB Kladno C zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
DKL1355 Trejbalová JolanaTrejbalová Jolana KOB Kladno C Ano Ano Ano 450 Kč
48D1550 Förster KatharinaFörster Katharina (GER) OL-Team Wehrsdorf 8300078 Ne Ano Ne 160 Kč
ROU1550 Rokůsková LenkaRokůsková Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2212730 Ne Ano Ano 320 Kč

D12

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROU1151 Brotánková KláraBrotánková Klára SKOB Roudnice nad Labem C 2144100 Ano Ano Ano 570 Kč
STB1250 Žandová EliškaŽandová Eliška TJ Stadion Nový Bor C 438625 Ano Ano Ano 570 Kč
RBK1150 Jalová KristýnaJalová Kristýna SK Radioklub Blansko C 980373 Ano Ano Ano 570 Kč
DKP1251 Collis EmmaCollis Emma Oddíl OB Kotlářka C 8196034 Ano Ano Ano 0 Kč
24D1250 Pompe AntoniaPompe Antonia (GER) SV Robotron Dresden 8606443 Ano Ano Ano 570 Kč
ZPV1250 Valenčíková HelenaValenčíková Helena KOB ZPV Prostějov C 7001405 Ano Ano Ano 570 Kč
0150005 Adorjan Vera LotteAdorjan Vera Lotte 015 - (GER) Berliner Turnerschaft 9150573 Ano Ano Ano 570 Kč
PHK1150 Kvapilová SimonaKvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 8501651 Ne Ne Ano 200 Kč
ONO1250 Hynková AnnaHynková Anna SKOB Ostrov C 8008269 Ano Ano Ano 570 Kč
PGP1155 Mrázková BertaMrázková Berta SK Praga B 8010800 Ano Ano Ano 570 Kč
PHK1152 Horáková EliškaHoráková Eliška OK 99 Hradec Králové B 2099496 Ne Ne Ano 200 Kč
DOK1251 Krausová AmálieKrausová Amálie OK Doksy C 2053503 Ano Ano Ano 570 Kč
RBK1151 Broschová AlžbětaBroschová Alžběta SK Radioklub Blansko B 8140939 Ano Ano Ano 570 Kč
PHK1253 Korbelová EliškaKorbelová Eliška OK 99 Hradec Králové C 8162855 Ne Ne Ano 200 Kč
PHK1254 Korbelová TerezaKorbelová Tereza OK 99 Hradec Králové C 8420955 Ne Ne Ano 200 Kč
PHK1155 Hepnerová TerezaHepnerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 8121537 Ne Ne Ano 200 Kč
ONO1150 Urbánková LucieUrbánková Lucie SKOB Ostrov B 8013924 Ano Ano Ano 570 Kč
DKL1151 Lohová AnnaLohová Anna KOB Kladno C 2224149 Ano Ano Ano 570 Kč
PHK1251 Pozdílková KateřinaPozdílková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8042139 Ne Ne Ano 200 Kč
VLI1252 Heczková EmmaHeczková Emma Slavia Liberec orienteering C 7200363 Ano Ano Ano 570 Kč
DKP1168 Tomešová EvelínaTomešová Evelína Oddíl OB Kotlářka C 8112161 Ano Ano Ano 0 Kč
TAP1151 Pohlová SandraPohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 Ano Ano Ano 570 Kč
71D1150 Löhning LisaLöhning Lisa (GER) USV TU Dresden 8030811 Ano Ano Ano 570 Kč
71D5050 Grismajer SelmaGrismajer Selma (GER) USV TU Dresden 2023172 Ano Ano Ano 570 Kč
SPC1158 Kalinová LisaKalinová Lisa SPORTICUS team B 8461111 Ano Ano Ano 570 Kč
ONO1152 Turková KláraTurková Klára SKOB Ostrov C Ano Ano Ano 570 Kč
PHK1250 Kopecká EliškaKopecká Eliška OK 99 Hradec Králové C 8454017 Ne Ne Ano 200 Kč
RBK1152 Mackanič SáraMackanič Sára SK Radioklub Blansko C Ano Ano Ano 570 Kč
SKV1251 Vlašímská AnnaVlašímská Anna TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 Ano Ano Ano 570 Kč
LOU1250 Kolářová ZuzanaKolářová Zuzana SK Moravan Louňovice C 8500031 Ano Ano Ano 720 Kč
PBM1150 Robotková TerezaRobotková Tereza TJ Spartak 1. brněnská C 8488543 Ano Ano Ano 570 Kč
PBM1151 Ramachová MichaelaRamachová Michaela TJ Spartak 1. brněnská C 2181329 Ano Ano Ano 570 Kč
PGP1253 Všetečková StelaVšetečková Stela SK Praga C 2420038 Ano Ano Ano 720 Kč

D14

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP0954 Ryppelová AnnaRyppelová Anna KOB Tretra Praha B 8034538 Ano Ano Ano 570 Kč
PGP0957 Lošťáková ElaLošťáková Ela SK Praga A 8013933 Ano Ano Ano 570 Kč
ZAM1051 Venclová AnetaVenclová Aneta OB T.J. Sokol Žamberk C 8445289 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA0950 Hill DaisyHill Daisy SKOB Slaný C 7210809 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU0950 Pěkná AlžbětaPěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem B 8662284 Ano Ano Ano 570 Kč
24D0950 Pompe GretaPompe Greta (GER) SV Robotron Dresden 8100709 Ano Ano Ano 570 Kč
PHK0953 Jelínková EvaJelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 8107726 Ne Ne Ano 200 Kč
PHK0950 Kvapilová MarkétaKvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové B 8137511 Ne Ne Ano 200 Kč
PHK1053 Mojžíšová NelaMojžíšová Nela OK 99 Hradec Králové C 8420979 Ne Ne Ano 200 Kč
0070005 Horst KatjaHorst Katja 007 - (GER) SC Königstein 8011952 Ano Ano Ano 570 Kč
ONO1050 Hynková MarieHynková Marie SKOB Ostrov B 301490 Ano Ano Ano 570 Kč
PHK0999 Grusserová DianaGrusserová Diana OK 99 Hradec Králové B 8013885 Ne Ne Ano 200 Kč
RBK0951 Jágrová AnetaJágrová Aneta SK Radioklub Blansko A 8516957 Ano Ano Ano 570 Kč
RBK1051 Jágrová ZuzanaJágrová Zuzana SK Radioklub Blansko B 8013953 Ano Ano Ano 570 Kč
0020017 Mousa LamisMousa Lamis 002 - (GER) OLV Uslar 8001690 Ano Ano Ano 570 Kč
OPI0951 Sobotková LadaSobotková Lada Orientační sporty Písek B 8226381 Ano Ano Ano 570 Kč
BFM0955 Burešová EliškaBurešová Eliška SKOB Frýdek - Místek B 8035525 Ano Ano Ano 570 Kč
PHK1050 Hrušová LucieHrušová Lucie OK 99 Hradec Králové B 8022692 Ne Ne Ano 200 Kč
0320002 Frank, RomyFrank, Romy 032 - (GER) SV Hildesia Diekholzen 8010510 Ano Ano Ano 570 Kč
0320004 Stamer, SaniaStamer, Sania 032 - (GER) SV Hildesia Diekholzen 8225221 Ano Ano Ano 570 Kč
PHK0952 Pozdílková ZuzanaPozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 8042144 Ne Ne Ano 200 Kč
AOP0950 Borunská AlžbětaBorunská Alžběta Orientační Běh Opava C 8648592 Ano Ano Ano 570 Kč
ONO0950 Ječmenová VeronikaJečmenová Veronika SKOB Ostrov B 8016054 Ano Ano Ano 570 Kč
RBK1052 Veselá MartinaVeselá Martina SK Radioklub Blansko B 2034000 Ano Ano Ano 570 Kč
PHK1059 Linderová EmaLinderová Ema OK 99 Hradec Králové C 9463 Ne Ne Ano 200 Kč
PHK1051 Besedová BarboraBesedová Barbora OK 99 Hradec Králové B 8500483 Ne Ne Ano 200 Kč
SJH1050 Pobudová MariePobudová Marie SOS Jindřichův Hradec C 443107 Ano Ano Ano 570 Kč
SPC0961 Kalinová EllaKalinová Ella SPORTICUS team C 8014488 Ano Ano Ano 570 Kč
0550007 Bruns StineBruns Stine 055 - (GER) MTK Bad Harzburg 2070950 Ano Ano Ano 570 Kč
48D1050 Förster MagdalenaFörster Magdalena (GER) OL-Team Wehrsdorf 8300023 Ne Ano Ne 200 Kč
MFP0950 Blahutová LucieBlahutová Lucie Matfyz Praha B 405999 Ano Ano Ano 570 Kč
LOU1050 Kolářová VeronikaKolářová Veronika SK Moravan Louňovice B 8137518 Ano Ano Ano 720 Kč
LOU1051 Šunková SáraŠunková Sára SK Moravan Louňovice B 8328653 Ano Ano Ano 720 Kč
SKM0951 Kolaříková ErikaKolaříková Erika KOB Směr Kroměříž C 8680289 Ano Ano Ano 720 Kč
PGP1060 Všetečková DoraVšetečková Dora SK Praga C 2419930 Ano Ano Ano 720 Kč
VLI0955 Barsová MagdalénaBarsová Magdaléna Slavia Liberec orienteering C 7090004 Ano Ano Ne 720 Kč

D16

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0050002 Baath FinaBaath Fina 005 - (GER) TSV Jetzendorf 8018700 Ano Ano Ano 780 Kč
RBK0752 Šujanová BerenikaŠujanová Berenika SK Radioklub Blansko C 8004048 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK0855 Matoušková MarkétaMatoušková Markéta OK 99 Hradec Králové C 8003654 Ne Ne Ano 280 Kč
0210002 Breckle KarlaBreckle Karla 021 - (GER) Bovender SV 8182122 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK0777 Novotná VendulaNovotná Vendula OK 99 Hradec Králové A 8033203 Ne Ne Ano 280 Kč
PHK0888 Kunartová DominikaKunartová Dominika OK 99 Hradec Králové B 8482084 Ne Ne Ano 280 Kč
0020015 Körber JetteKörber Jette 002 - (GER) OLV Uslar 8090700 Ano Ano Ano 780 Kč
0020016 Rüberg NeleRüberg Nele 002 - (GER) OLV Uslar 1422872 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK0752 Podlešáková MonikaPodlešáková Monika OK 99 Hradec Králové A 8515512 Ne Ne Ano 280 Kč
0380003 Eeva AlonenEeva Alonen 038 - (FIN) Suunta Jyväskylä 8300012 Ano Ano Ano 780 Kč
0410003 Burgmair JulianeBurgmair Juliane 041 - (GER) German youth national team 8230107 Ano Ano Ano 780 Kč
0410004 Prolingheuer MarikaProlingheuer Marika 041 - (GER) German youth national team 8443321 Ano Ano Ano 780 Kč
0410015 Baath LenaBaath Lena 041 - (GER) German youth national team 8201060 Ano Ano Ano 780 Kč
RBK0852 Veselá VeronikaVeselá Veronika SK Radioklub Blansko B 8014571 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK0853 Málková MichaelaMálková Michaela OK 99 Hradec Králové B 8004344 Ne Ne Ano 280 Kč
PHK0852 Linderová AnnaLinderová Anna OK 99 Hradec Králové C 2049527 Ne Ne Ano 280 Kč
0480003 Ek SoniaEk Sonia 048 - (SWE) FK Göingarna 1080909 Ano Ano Ano 780 Kč
DKL0752 Drašarová MagdalénaDrašarová Magdaléna KOB Kladno C 2000567 Ano Ano Ano 780 Kč
TTR0853 Kroupa HanaKroupa Hana OOB Třebíč 2143411 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK0850 Čapková MarkétaČapková Markéta OK 99 Hradec Králové A 8013911 Ne Ne Ano 280 Kč
AOP9998 Cetlová KarolínaCetlová Karolína Orientační Běh Opava Ano Ano Ano 780 Kč
KPY0750 Vejražková AnnaVejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8501151 Ano Ano Ne 560 Kč
RBK0853 Fedrová AnežkaFedrová Anežka SK Radioklub Blansko B 8113507 Ano Ano Ano 780 Kč
ROU0851 Krátká LindaKrátká Linda SKOB Roudnice nad Labem B 8662285 Ano Ano Ne 560 Kč
0310003 Weigert AnnaWeigert Anna 031 - (GER) TV Jahn Wolfsburg 8420981 Ano Ano Ano 780 Kč
0310004 Weigert JuleWeigert Jule 031 - (GER) TV Jahn Wolfsburg 8003671 Ano Ano Ano 780 Kč
AOP0757 Rychlá KarolínaRychlá Karolína Orientační Běh Opava A 8445307 Ano Ano Ano 780 Kč
LOU0850 Šunková BertaŠunková Berta SK Moravan Louňovice B 8032776 Ano Ano Ano 990 Kč
0710013 Rigoni LuciaRigoni Lucia 071 - (ITA) Junior Team Trentino 8670975 Ano Ano Ano 990 Kč
0710014 Rinaldo MaddalenaRinaldo Maddalena 071 - (ITA) Junior Team Trentino 8472007 Ano Ano Ano 990 Kč
0710016 Segatta ElenaSegatta Elena 071 - (ITA) Junior Team Trentino 8170207 Ano Ano Ano 990 Kč

D18

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0660 Lošťáková SáraLošťáková Sára SK Praga A 8003639 Ano Ano Ano 780 Kč
AOP0652 Gallo NatálieGallo Natálie Orientační Běh Opava A 8648623 Ano Ano Ano 780 Kč
SLA0551 Zemková PavlínaZemková Pavlína SKOB Slaný C 8660529 Ano Ano Ano 780 Kč
0120003 Kollenbach LouisaKollenbach Louisa 012 - (GER) Ski-Club Helsa 8111105 Ano Ano Ano 780 Kč
0220002 Adenstedt EmilyAdenstedt Emily 022 - (AUT) Orienteering Klosterneuburg 8100016 Ano Ano Ano 780 Kč
ONO0650 Urbánková EvaUrbánková Eva SKOB Ostrov A 8667973 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK0555 Kopecká MartinaKopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 8047180 Ne Ne Ano 280 Kč
ONO0553 Holíková SimonaHolíková Simona SKOB Ostrov B 8154979 Ano Ano Ano 780 Kč
VLI0652 Heczková AnnaHeczková Anna Slavia Liberec orienteering B 8328656 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK0654 Příkazská ZuzanaPříkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 8518314 Ne Ne Ano 280 Kč
0410007 Kästner AnneKästner Anne 041 - (GER) German youth national team 8140206 Ano Ano Ano 780 Kč
0410009 Fritz JuliaFritz Julia 041 - (GER) German youth national team 8248428 Ano Ano Ano 780 Kč
0410010 Fritz MarleneFritz Marlene 041 - (GER) German youth national team 8442448 Ano Ano Ano 780 Kč
0410012 Roßner JuleRoßner Jule 041 - (GER) German youth national team 8606407 Ano Ano Ano 780 Kč
0410013 Pompe LonePompe Lone 041 - (GER) German youth national team 8240405 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK0662 Rážová AnetaRážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 8454022 Ne Ne Ano 280 Kč
TJN0650 Štemberová BarboraŠtemberová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662736 Ano Ano Ano 780 Kč
ONO0655 Pekárková BáraPekárková Bára SKOB Ostrov C 8022619 Ano Ano Ano 780 Kč
ABM0655 Palátová RenátaPalátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 Ano Ano Ano 780 Kč
VLI0655 Vilémová EliškaVilémová Eliška Slavia Liberec orienteering A 8517331 Ano Ano Ano 780 Kč
ROU0653 Krejčová HanaKrejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK0658 Chrtková AnežkaChrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 8039981 Ne Ne Ano 280 Kč
LDC0650 Hovorková MarieHovorková Marie KOB Děčín C 8008279 Ano Ano Ano 780 Kč
66P0650 Młynarczyk KajaMłynarczyk Kaja (POL) UKS Azymut Pabianice 8071021 Ano Ano Ano 780 Kč
VLI0658 Balcarová MarieBalcarová Marie Slavia Liberec orienteering B 8016312 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK0664 Ballonová LucieBallonová Lucie OK 99 Hradec Králové A 8196053 Ne Ne Ano 350 Kč
ONO0552 Kulová LauraKulová Laura SKOB Ostrov B 8004351 Ano Ano Ano 990 Kč
MOV0551 Matoušková JanaMatoušková Jana SKOB Ostrava A 8670491 Ano Ano Ne 700 Kč
AOP0552 Cetlová MagdalénaCetlová Magdaléna Orientační Běh Opava A 8000238 Ano Ano Ano 990 Kč
0710011 Gobber GiuliaGobber Giulia 071 - (ITA) Junior Team Trentino 8670978 Ano Ano Ano 990 Kč
0710012 Rigoni AlessiaRigoni Alessia 071 - (ITA) Junior Team Trentino 8516180 Ano Ano Ano 990 Kč
0710018 Simion ElenaSimion Elena 071 - (ITA) Junior Team Trentino 8517580 Ano Ano Ano 990 Kč

D20

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0170002 Bernsdorf CarolinBernsdorf Carolin 017 - (GER) MTV Seesen 8180403 Ano Ano Ano 780 Kč
0170007 Hintz LillyHintz Lilly 017 - (GER) MTV Seesen 1417163 Ano Ano Ano 780 Kč
0170009 Klose Lena-MariaKlose Lena-Maria 017 - (GER) MTV Seesen 8517470 Ano Ano Ano 780 Kč
0210006 Kankaanpää TinkaKankaanpää Tinka 021 - (GER) Bovender SV 8182121 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK0353 Horáková VeronikaHoráková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 Ne Ne Ano 280 Kč
STB0550 Kubecová MagdalenaKubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 Ano Ano Ano 780 Kč
DKL0450 Pilátová AmáliePilátová Amálie KOB Kladno C 2115077 Ano Ano Ano 780 Kč
ADA0351 Richterová JulieRichterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK0454 Vrábelová HanaVrábelová Hana OK 99 Hradec Králové B 8007192 Ne Ne Ano 280 Kč
0320006 Castilho Marcao, AnnaCastilho Marcao, Anna 032 - (GER) SV Hildesia Diekholzen 8012004 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK0354 Zamouřilová AnežkaZamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové A 8020280 Ne Ne Ano 280 Kč
0410008 Caspari EmmaCaspari Emma 041 - (GER) German youth national team 8040927 Ano Ano Ano 780 Kč
0440009 Riz NicoleRiz Nicole 044 - (ITA) Italian Orienteering Federation 8001390 Ano Ano Ano 780 Kč
0440016 Cignini StellaCignini Stella 044 - (ITA) Italian Orienteering Federation 8112312 Ano Ano Ano 780 Kč
0440017 Gaio RacheleGaio Rachele 044 - (ITA) Italian Orienteering Federation 8001389 Ano Ano Ano 780 Kč
0440018 Gambini GiuliaGambini Giulia 044 - (ITA) Italian Orienteering Federation 8022606 Ano Ano Ano 780 Kč
0550001 Haupt CarlottaHaupt Carlotta 055 - (GER) MTK Bad Harzburg 8161203 Ano Ano Ano 780 Kč
OPI0453 Počtová KláraPočtová Klára Orientační sporty Písek A 8014535 Ano Ne Ne 280 Kč
66P7602 Krempińska JuliaKrempińska Julia (POL) UKS Azymut Pabianice 8640908 Ano Ano Ano 780 Kč
71D8900 Klein FrankaKlein Franka (GER) USV TU Dresden 8670957 Ano Ano Ano 780 Kč
OPI0452 Pazderníková JanaPazderníková Jana Orientační sporty Písek B 8022373 Ano Ne Ne 350 Kč
0710019 Simion EsterSimion Ester 071 - (ITA) Junior Team Trentino 8519780 Ano Ano Ano 990 Kč
PGP0455 Krejčová LucieKrejčová Lucie SK Praga A 8517325 Ano Ano Ano 1320 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0170006 Hennseler MeikeHennseler Meike 017 - (GER) MTV Seesen 8230500 Ano Ano Ano 780 Kč
0170010 Linke KatharinaLinke Katharina 017 - (GER) MTV Seesen 8000115 Ano Ano Ano 780 Kč
TUR9552 Nieke PatriciaNieke Patricia OOB TJ Turnov R 8021495 Ano Ano Ano 780 Kč
LDC8750 Trilča MāraTrilča Māra KOB Děčín C 8670955 Ano Ano Ano 780 Kč
0360001 Rothaug SabineRothaug Sabine 036 - (GER) OSC Kassel 8001910 Ano Ano Ano 780 Kč
0440007 Lucchetta JessicaLucchetta Jessica 044 - (ITA) Italian Orienteering Federation 8211297 Ano Ano Ano 780 Kč
0440008 Pradel AnnaPradel Anna 044 - (ITA) Italian Orienteering Federation 8303071 Ano Ano Ano 780 Kč
71D9650 Starke PaulaStarke Paula (GER) USV TU Dresden 8606496 Ano Ano Ano 780 Kč
3WP9550 Mazan AleksandraMazan Aleksandra (POL) KOS BnO Szczecin 8650884 Ano Ano Ano 780 Kč
ZBM9757 Odehnalová TerezaOdehnalová Tereza SK Brno Žabovřesky R 8660420 Ano Ano Ano 780 Kč
TBM0258 Miklušová TamaraMiklušová Tamara KOS TJ Tesla Brno R 8434822 Ano Ano Ano 780 Kč
VSP7850 Baldrianová BarboraBaldrianová Barbora USK Praha C 2102777 Ano Ano Ano 780 Kč
0710002 Dalfollo DeboraDalfollo Debora 071 - (ITA) Junior Team Trentino 8290702 Ano Ano Ano 990 Kč
0710008 Palumbo MartinaPalumbo Martina 071 - (ITA) Junior Team Trentino 8130396 Ano Ano Ano 990 Kč
0710017 Selem AliceSelem Alice 071 - (ITA) Junior Team Trentino 8516530 Ano Ano Ano 990 Kč
PHK9966 Cych AgnieszkaCych Agnieszka OK 99 Hradec Králové C 8650821 Ano Ano Ano 990 Kč
ZBM8350 Hiklová NataliaHiklová Natalia SK Brno Žabovřesky R 8660431 Ano Ano Ano 1320 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROU9554 Koubová LenkaKoubová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 8044551 Ano Ano Ano 780 Kč
KPY0050 Míchalová ŠárkaMíchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8410806 Ano Ano Ano 780 Kč
CHA8850 Ježková BarboraJežková Barbora OK Chrastava C 8004126 Ano Ano Ano 780 Kč
JHB9160 Zdobinská LucieZdobinská Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8014477 Ano Ano Ano 780 Kč
DOK7350 Johnová LenkaJohnová Lenka OK Doksy C 8662323 Ano Ano Ano 780 Kč
PGP9657 Müllerová EvaMüllerová Eva SK Praga C 8064449 Ano Ano Ano 780 Kč
ZVO0153 Hovorková TerezaHovorková Tereza OB SK Zvole C 8648575 Ne Ano Ne 280 Kč
RBK9999 Matušková JanaMatušková Jana SK Radioklub Blansko C 8662330 Ano Ano Ano 780 Kč
CHA9152 Kubátová JanaKubátová Jana OK Chrastava C 8137507 Ano Ano Ano 780 Kč
TJP8850 Jirásková KateřinaJirásková Kateřina TJ Sokol Troja C 8501139 Ano Ano Ano 780 Kč
DOK7450 Dolejší LenkaDolejší Lenka OK Doksy C 8655448 Ano Ano Ano 780 Kč
0260003 Herashchenko DianoraHerashchenko Dianora 026 - (GER) OC Munich 8061995 Ano Ano Ano 780 Kč
0230005 Hollmann IngaHollmann Inga 023 - (GER) Westfalen 9070199 Ano Ano Ano 780 Kč
0230006 Menn NatalieMenn Natalie 023 - (GER) Westfalen 7202646 Ano Ano Ano 780 Kč
STB9999 Kubecová KateřinaKubecová Kateřina TJ Stadion Nový Bor C 8044747 Ano Ano Ano 780 Kč
DKL9051 Pangrácová MariePangrácová Marie KOB Kladno C 8028804 Ano Ano Ano 780 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová JanaKolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK7250 Metelková TaťánaMetelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 434591 Ne Ne Ano 280 Kč
PHK8051 Rollier MonikaRollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8005907 Ano Ano Ano 780 Kč
23P8952 Górska KingaGórska Kinga (POL) OK!Sport Warszawa 8081989 Ano Ano Ano 780 Kč
71D9350 Kretzschmar CorinnaKretzschmar Corinna (GER) USV TU Dresden 8052893 Ano Ano Ano 780 Kč
71D0150 Leonhardt CharlotteLeonhardt Charlotte (GER) USV TU Dresden 8030401 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK0550 Metelková MichaelaMetelková Michaela OK 99 Hradec Králové R 8116745 Ne Ne Ano 280 Kč
PHK9653 Šádková MartinaŠádková Martina OK 99 Hradec Králové C 1398981 Ne Ne Ano 280 Kč
BOR9161 Havlová AdélaHavlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 8660528 Ano Ne Ne 280 Kč
0020023 Blohm MareikeBlohm Mareike 002 - (GER) OLV Uslar 8259000 Ano Ano Ano 780 Kč
71D0352 Kaufmann HanneKaufmann Hanne (GER) USV TU Dresden 8606467 Ano Ano Ano 780 Kč
0600002 Zürcher RahelZürcher Rahel 060 - (SUI) OL Regio Burgdorf 8131997 Ano Ano Ano 780 Kč
MFP7050 Sieglová DagmarSieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 Ano Ano Ano 990 Kč
1CP8950 Miśkiewicz MartynaMiśkiewicz Martyna (POL) UKS Siódemka Rumia 8660530 Ano Ano Ano 990 Kč
DOK0156 Dolejší KateřinaDolejší Kateřina OK Doksy C 8006733 Ano Ano Ano 990 Kč
ROZ9752 Voltrová HanaVoltrová Hana OK Roztoky C 8656678 Ano Ano Ano 990 Kč
SHK9352 Důrková PavlaDůrková Pavla OK Slavia Hradec Králové C 8014486 Ano Ano Ano 990 Kč
MFP8050 Nedbalová JanaNedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 Ano Ano Ano 990 Kč
TUR9253 Kořínková ZuzanaKořínková Zuzana OOB TJ Turnov C 8680584 Ne Ano Ne 350 Kč
0900001 Parkhomenko OleksandraParkhomenko Oleksandra 090 - (GER) OLV Landshut 8110889 Ano Ano Ano 1320 Kč
0550012 Buchholz PiaBuchholz Pia 055 - (GER) MTK Bad Harzburg 8222111 Ano Ano Ano 1320 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZBM8282 Mesiarkinová KamilaMesiarkinová Kamila SK Brno Žabovřesky C 7200319 Ano Ano Ano 780 Kč
DCE7950 Zeman KláraZeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano 780 Kč
TJP9850 Černá KateřinaČerná Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 Ano Ano Ano 780 Kč
ONO9650 Hynková EliškaHynková Eliška SKOB Ostrov C 301420 Ano Ano Ano 780 Kč
0020011 Meisel JordanMeisel Jordan 002 - (GER) OLV Uslar 8391999 Ano Ano Ano 780 Kč
DKL0150 Horychová ZuzanaHorychová Zuzana KOB Kladno C 515197 Ano Ano Ano 780 Kč
DKL0050 Benešová HanaBenešová Hana KOB Kladno C 8113516 Ano Ano Ano 780 Kč
DKL0151 Geislerová AnetaGeislerová Aneta KOB Kladno C 2042535 Ano Ano Ano 780 Kč
ROZ0050 Sedláčková LindaSedláčková Linda OK Roztoky C 8516755 Ano Ano Ano 780 Kč
23P9550 Drągowska MariaDrągowska Maria (POL) OK!Sport Warszawa 8628699 Ano Ano Ano 780 Kč
UBM0151 Humlíčková MartinaHumlíčková Martina MENISKOS Brno C 8030501 Ne Ano Ne 280 Kč
PDY8450 Hejtmánková KateřinaHejtmánková Kateřina Běhej Poděbrady C 8328651 Ano Ano Ano 780 Kč
ABM0152 Plášková AnnaPlášková Anna KOB ALFA Brno C 2056310 Ano Ano Ano 780 Kč
71D9052 Kääriäinen SophieKääriäinen Sophie (GER) USV TU Dresden 7774833 Ano Ano Ano 780 Kč
TUR0250 Šritrová LenkaŠritrová Lenka OOB TJ Turnov C 8033269 Ano Ano Ano 780 Kč
BOR9450 Macharová MichaelaMacharová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8521 Ano Ano Ano 780 Kč
0550004 Stamer SoliaStamer Solia 055 - (GER) MTK Bad Harzburg 8005328 Ano Ano Ano 780 Kč
0020022 Vilz LeonieVilz Leonie 002 - (GER) OLV Uslar 2800934 Ano Ano Ano 780 Kč
KRN8559 Rychlá PavlínaRychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 Ano Ano Ano 780 Kč
OPI0054 Račanová JanaRačanová Jana Orientační sporty Písek C 8226382 Ano Ne Ne 280 Kč
SVS9050 Malá LenkaMalá Lenka Orientklub Vsetín C 2129212 Ano Ano Ano 780 Kč
SJC8765 Lepšíková EvaLepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 Ano Ano Ano 780 Kč
TUR9751 Linková AlenaLinková Alena OOB TJ Turnov C 8670822 Ne Ano Ano 700 Kč
0200004 Calvet SofiaCalvet Sofia 020 - (AUT) OLC Währing 8255355 Ne Ano Ano 940 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VBM8558 Vernerová RadkaVernerová Radka VSK Mendelu Brno C 8154984 Ano Ano Ano 780 Kč
LDC8550 Vaňková SašaVaňková Saša KOB Děčín C 8022673 Ano Ano Ano 780 Kč
STB8650 Rickmeyer TinaRickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 Ano Ano Ano 780 Kč
2DP8650 Machowska-Krupa WeronikaMachowska-Krupa Weronika (POL) WKS Slask Wroclaw 8101686 Ano Ano Ano 780 Kč
SJC8351 Mrázková RomanaMrázková Romana Sportcentrum Jičín C 8010200 Ano Ano Ano 780 Kč
0380002 Leena AlonenLeena Alonen 038 - (FIN) Suunta Jyväskylä 8400097 Ano Ano Ano 780 Kč
SJC8451 Tomešová DanielaTomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 8008010 Ano Ano Ano 780 Kč
18D8451 Bader AnneBader Anne (GER) Post SV Dresden 8404290 Ano Ano Ano 780 Kč
31D7350 Straube HankaStraube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 Ano Ano Ano 780 Kč
ZAK7150 Furuczová JelkaFuruczová Jelka OK Netopýr Zákupy C 8000989 Ano Ano Ano 780 Kč
TBM7374 Ptáčková VeronikaPtáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 Ano Ano Ano 780 Kč
66P7606 Pabich MariaPabich Maria (POL) UKS Azymut Pabianice 8033071 Ano Ano Ano 780 Kč
1VD8650 Moraweck KarolinMoraweck Karolin (GER) SG Zittau Süd 411433 Ano Ano Ano 990 Kč
TJP6550 Pecharová MichaelaPecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano 990 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROU8350 Hrádková KateřinaHrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 Ano Ano Ano 780 Kč
SLA8150 Hrstková MarieHrstková Marie SKOB Slaný C 2148214 Ano Ano Ano 780 Kč
ONO8650 Hynková JanaHynková Jana SKOB Ostrov C 8488887 Ano Ano Ano 780 Kč
21P8750 Puternicka JoannaPuternicka Joanna (POL) Orientop Wrocław 9870922 Ano Ano Ano 780 Kč
23P8751 Daruk AgnieszkaDaruk Agnieszka (POL) OK!Sport Warszawa 807747 Ano Ano Ano 780 Kč
JEN8451 Kalousková PavlaKalousková Pavla OB Jenišovice C 8012882 Ano Ne Ne 280 Kč
18D8750 Kraemer JitkaKraemer Jitka (GER) Post SV Dresden 8230987 Ano Ano Ano 780 Kč
ZBM7651 Cicvárková LucieCicvárková Lucie SK Brno Žabovřesky C 2067937 Ano Ano Ano 780 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SKV7752 Dítková JitkaDítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 8400082 Ano Ano Ano 780 Kč
STB8297 Hanušová PetraHanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 8012885 Ano Ano Ano 780 Kč
0090003 Badia NuriaBadia Nuria 009 - (GER) OC München 8008041 Ano Ano Ano 780 Kč
ZPV7950 Valenčíková IrenaValenčíková Irena KOB ZPV Prostějov C 8226360 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK8252 Novotná KateřinaNovotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 Ne Ne Ano 280 Kč
DOK7950 Synková PetraSynková Petra OK Doksy C 8113500 Ano Ano Ano 780 Kč
DKL8052 Lohová MonikaLohová Monika KOB Kladno C 8008263 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK8255 Novotná MartinaNovotná Martina OK 99 Hradec Králové C 8076619 Ne Ne Ano 280 Kč
71D7051 Grismajer SonnhildGrismajer Sonnhild (GER) USV TU Dresden 8121181 Ano Ano Ano 780 Kč
53P7850 Śliwczyńska IlonaŚliwczyńska Ilona (POL) Team 360° 8121278 Ano Ano Ano 990 Kč
VSP7450 Svobodová JitkaSvobodová Jitka USK Praha C 8648547 Ano Ano Ano 990 Kč
BFM8052 Červinková JanaČervinková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2102862 Ano Ano Ano 990 Kč
DKP8151 Janečková MarkétaJanečková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 8033270 Ano Ano Ne 0 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROU8152 Brotánková LenkaBrotánková Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2420003 Ano Ano Ano 780 Kč
KOR7950 Hladká PetraHladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 Ano Ano Ano 780 Kč
CST8351 Málková ŠárkaMálková Šárka OB Strakonice C 8051083 Ano Ano Ano 780 Kč
LPM7857 Šitrová LucieŠitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 Ano Ano Ano 780 Kč
STB8196 Kučerková RomanaKučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 Ano Ano Ano 780 Kč
ROU8151 Bazinková BlankaBazinková Blanka SKOB Roudnice nad Labem C 8660505 Ano Ano Ne 560 Kč
PHK8254 Mojžíšová JanaMojžíšová Jana OK 99 Hradec Králové C 8410801 Ne Ne Ano 280 Kč
0190002 Zbroja-Nowak JustynaZbroja-Nowak Justyna 019 - (POL) KS Hades Poznan 8000829 Ano Ano Ano 780 Kč
0210003 Ernst-Liebing SaskiaErnst-Liebing Saskia 021 - (GER) Bovender SV 1000522 Ano Ano Ano 780 Kč
0260002 Cherniavsky InessaCherniavsky Inessa 026 - (GER) OC Munich 7204579 Ano Ano Ano 780 Kč
DKL8051 Pilátová PetraPilátová Petra KOB Kladno C 8196068 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK8050 Hrušová DagmarHrušová Dagmar OK 99 Hradec Králové C 232255 Ne Ne Ano 280 Kč
0320003 Frank, NicoleFrank, Nicole 032 - (GER) SV Hildesia Diekholzen 8110882 Ano Ano Ano 780 Kč
AOP7852 Kovalčíková EvaKovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 2085619 Ano Ano Ano 780 Kč
ONO8050 Ječmenová VěraJečmenová Věra SKOB Ostrov C 8501137 Ano Ano Ano 780 Kč
0480002 Ek ElenaEk Elena 048 - (SWE) FK Göingarna 1980316 Ano Ano Ano 780 Kč
TTR8156 Kroupa DianaKroupa Diana OOB Třebíč C 1091203 Ano Ano Ano 780 Kč
LIT8352 Pavlíková JitkaPavlíková Jitka KOB Litvínov C 8445296 Ano Ano Ano 780 Kč
SPC8259 Kalinová MarkétaKalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 Ano Ano Ano 780 Kč
AOP9999 Gallo MartinaGallo Martina Orientační Běh Opava Ano Ano Ano 780 Kč
SKV7852 Turková MartinaTurková Martina TJ Slovan Karlovy Vary C 2118939 Ano Ano Ano 780 Kč
0310002 Weigert ClaudiaWeigert Claudia 031 - (GER) TV Jahn Wolfsburg 2800510 Ano Ano Ano 780 Kč
MFP7953 Blahutová HankaBlahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 Ano Ano Ano 780 Kč
PBM8151 Ramachová MagdaRamachová Magda TJ Spartak 1. brněnská C 2181328 Ano Ano Ano 780 Kč
ONO8350 Hrzinová HanaHrzinová Hana SKOB Ostrov C 8140940 Ano Ano Ano 990 Kč
0730001 Láčíková SabinaLáčíková Sabina 073 - NER - Láčíková 2051488 Ano Ano Ano 990 Kč
0790002 Tichá JanaTichá Jana 079 - NER - Wild Animals 8044636 Ano Ano Ano 990 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP7763 Lošťáková IvanaLošťáková Ivana SK Praga C 8014514 Ano Ano Ano 780 Kč
BOR7459 Waldhauserová IrenaWaldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8226310 Ano Ano Ano 780 Kč
VCB7853 Veselá EvaVeselá Eva OB České Budějovice C 8013928 Ano Ano Ano 780 Kč
PGP7053 Šejnová MagdalenaŠejnová Magdalena SK Praga C 2129235 Ano Ano Ano 780 Kč
ZPV6553 Jirková RenataJirková Renata KOB ZPV Prostějov C 8047130 Ano Ano Ano 780 Kč
DOK6850 Hradecká PetraHradecká Petra OK Doksy C 897368 Ano Ano Ano 780 Kč
0070001 Horst BritHorst Brit 007 - (GER) SC Königstein 8663317 Ano Ano Ano 780 Kč
BZP7650 Pospíšilová ŠtěpánkaPospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 Ano Ano Ano 780 Kč
24D7650 Pompe KatjaPompe Katja (GER) SV Robotron Dresden 8200876 Ano Ano Ano 780 Kč
RBK7451 Broschová LucieBroschová Lucie SK Radioklub Blansko C 8006757 Ano Ano Ano 780 Kč
0020013 Tiitinen KatjaTiitinen Katja 002 - (GER) OLV Uslar 8259175 Ano Ano Ano 780 Kč
ONO7851 Urbánková JanaUrbánková Jana SKOB Ostrov C 8013408 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK7456 Samková RenátaSamková Renáta OK 99 Hradec Králové C 1413977 Ne Ne Ano 280 Kč
BFM7855 Burešová PetraBurešová Petra SKOB Frýdek - Místek C 2039172 Ano Ano Ano 780 Kč
84D7850 Knaupová IvanaKnaupová Ivana (GER) MTV Braunschweig 8090278 Ano Ano Ano 780 Kč
0320005 Castilho Marcao, SandraCastilho Marcao, Sandra 032 - (GER) SV Hildesia Diekholzen 8010738 Ano Ano Ano 780 Kč
VSP7559 Malečková IvaMalečková Iva USK Praha C 2067949 Ano Ano Ano 780 Kč
LDC7150 Nehasilová ZuzanaNehasilová Zuzana KOB Děčín C 8022672 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK7551 Melicharová ZdeňkaMelicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 Ano Ano Ano 780 Kč
BOR7658 Karafiátová LucieKarafiátová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8160190 Ano Ano Ano 780 Kč
PGP6651 Kožinová JanaKožinová Jana SK Praga C 8680353 Ano Ano Ano 780 Kč
0460002 Kärger LuiseKärger Luise 046 - (GER) TUS Karlsruhe-Rüppurr 8060604 Ano Ano Ano 780 Kč
ABM7469 Mulíčková EvaMulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 Ano Ano Ano 780 Kč
0540005 Eglin IreneEglin Irene 054 - (SUI) Ulus Reisewelt 8060675 Ano Ano Ano 780 Kč
VSP7752 Gajdová KristinaGajdová Kristina USK Praha C 8006765 Ano Ano Ano 780 Kč
0550005 Stamer EstherStamer Esther 055 - (GER) MTK Bad Harzburg 8197595 Ano Ano Ano 780 Kč
0310006 Wöhrer SandraWöhrer Sandra 031 - (GER) TV Jahn Wolfsburg 8280175 Ano Ano Ano 780 Kč
TBM7467 Grycová PetraGrycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 8115113 Ano Ano Ano 780 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová RadkaPeteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 Ano Ano Ano 780 Kč
VLI7451 Podrábská MariePodrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 Ano Ano Ano 780 Kč
TBM7371 Schwabová KateřinaSchwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 Ano Ano Ano 780 Kč
66P7601 Konc KatarzynaKonc Katarzyna (POL) UKS Azymut Pabianice 8071027 Ano Ano Ano 780 Kč
66P7610 Sztranek IwonaSztranek Iwona (POL) UKS Azymut Pabianice 2043890 Ano Ano Ano 780 Kč
LOU7750 Bartůňková LucieBartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 2143389 Ano Ano Ano 990 Kč
VCB7653 Míková LenkaMíková Lenka OB České Budějovice C 8237724 Ano Ano Ano 990 Kč
MFP7651 Šimšová JanaŠimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 Ano Ano Ano 990 Kč
TEP7850 Městková LucieMěstková Lucie Tempo Praha C 8410791 Ano Ano Ano 990 Kč
1QD7760 Shmakova AlinaShmakova Alina (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 8516435 Ano Ano Ano 1320 Kč
TBM7475 Milánová JindřiškaMilánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 Ano Ano Ano 1320 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV7351 Krausová MarcelaKrausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano 780 Kč
SOB7750 Janderová MarkétaJanderová Markéta SOBSA C 8662356 Ne Ano Ne 280 Kč
KOR7451 Sedláčková PetraSedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 Ano Ano Ano 780 Kč
SLA7551 Beranová JanaBeranová Jana SKOB Slaný C 515052 Ano Ano Ano 780 Kč
SLA7850 Grisová KateřinaGrisová Kateřina SKOB Slaný C 2109679 Ano Ano Ano 780 Kč
0100001 Zámečníková JitkaZámečníková Jitka 010 - NER - Zámečníci 8047213 Ano Ano Ano 780 Kč
SLA7450 Zemková HelenaZemková Helena SKOB Slaný C 8028831 Ano Ano Ano 780 Kč
LBM7751 Tomanová VeronikaTomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013372 Ano Ano Ano 780 Kč
LBM7362 Korpasová IvanaKorpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013857 Ano Ano Ano 780 Kč
LPU7558 Krpatová ZuzanaKrpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 8042136 Ano Ano Ano 780 Kč
RBK7851 Šujanová KateřinaŠujanová Kateřina SK Radioklub Blansko C 2127529 Ano Ano Ano 780 Kč
ROU7451 Dobiášová HanaDobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2099485 Ano Ano Ano 780 Kč
ROZ7350 Jírová MonikaJírová Monika OK Roztoky C 207856 Ano Ano Ano 780 Kč
MOV7752 Pannová VendulaPannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 Ano Ano Ano 780 Kč
BFM7152 Řeháková JanaŘeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 Ano Ano Ano 780 Kč
SBK7789 Jágrová VlastaJágrová Vlasta KOB START Blansko C 8662315 Ano Ano Ano 780 Kč
JPV7171 Vidmuchová MartinaVidmuchová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 8013828 Ano Ano Ano 780 Kč
UBM7451 Čelechovská ZoraČelechovská Zora MENISKOS Brno C 1410001 Ano Ano Ne 560 Kč
ADA7451 Richterová NatašaRichterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 Ano Ano Ano 780 Kč
OPI7401 Sobotková LenkaSobotková Lenka Orientační sporty Písek C 2091538 Ano Ano Ano 780 Kč
ONO7852 Davidová JanaDavidová Jana SKOB Ostrov C 8154978 Ano Ano Ano 780 Kč
KUB7750 Mikulčíková IrenaMikulčíková Irena KUB Koala Uherský Brod C 8140920 Ano Ano Ano 780 Kč
0430002 Tomandlová RadkaTomandlová Radka 043 - NER - HoRa 2099521 Ano Ne Ne 280 Kč
DKL7750 Drašarová DanaDrašarová Dana KOB Kladno C 2039819 Ano Ano Ano 780 Kč
UBM7351 Humlíčková JanaHumlíčková Jana MENISKOS Brno C 8041173 Ano Ano Ne 560 Kč
ABM7054 Otrusinová HelenaOtrusinová Helena KOB ALFA Brno C 7209784 Ne Ano Ne 280 Kč
ABM7451 Radová MartinaRadová Martina KOB ALFA Brno C 8010 Ano Ano Ano 780 Kč
SJC7752 Kazdová JanaKazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2115001 Ano Ano Ano 780 Kč
ROU7758 Krejčová JanaKrejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 Ano Ne Ano 560 Kč
ROU7450 Hejcmanová PavlaHejcmanová Pavla SKOB Roudnice nad Labem C 2001925 Ano Ano Ne 560 Kč
ROU7850 Hellerová AlenaHellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 53537 Ano Ano Ano 780 Kč
SKV7551 Vlašímská TerezaVlašímská Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 Ano Ano Ano 780 Kč
LOU7550 Šunková KarolínaŠunková Karolína SK Moravan Louňovice C 2143334 Ano Ano Ano 990 Kč
ZVO7451 Marholdová MartinaMarholdová Martina OB SK Zvole C 438635 Ne Ano Ne 350 Kč
DOK7850 Kmínková MichalaKmínková Michala OK Doksy C 2053501 Ne Ano Ne 350 Kč
0760001 Maier LucieMaier Lucie 076 - (SUI) OLV Baselland 8666155 Ano Ano Ano 990 Kč
STH7351 Junková KateřinaJunková Kateřina SK Studenec C 7204984 Ano Ano Ano 990 Kč

D50

(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SOB7151 Janečková VeronikaJanečková Veronika SOBSA C 53017 Ano Ano Ano 780 Kč
0010002 Kubald KatrinKubald Katrin 001 - (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 1 8150269 Ano Ano Ano 780 Kč
JPV6556 Štorková SimonaŠtorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 Ano Ano Ano 780 Kč
TZL7352 Vrubelová JanaVrubelová Jana SKOB Zlín C 7210876 Ano Ano Ano 780 Kč
LTP7252 Riby KateřinaRiby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445304 Ano Ano Ano 780 Kč
0020002 Drese EviDrese Evi 002 - (GER) OLV Uslar 8090270 Ano Ano Ano 780 Kč
LTP7351 Kamírová GabrielaKamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445326 Ano Ano Ne 560 Kč
JHB6553 Fencíková VladislavaFencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8013883 Ano Ano Ano 780 Kč
VRL7052 Hančová AliceHančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 Ano Ano Ano 780 Kč
71D6900 Eckardt CorneliaEckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 8190769 Ano Ano Ano 780 Kč
ABM6654 Obrátilová NaďaObrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 2152964 Ano Ano Ano 780 Kč
0060002 Kastner BarbaraKastner Barbara 006 - (AUT) Naturfreunde Wien - Orienteering Team 8105105 Ano Ano Ano 780 Kč
BZP7351 Petýrková PavlínaPetýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 Ano Ano Ano 780 Kč
SLA6950 Hrdličková LudmilaHrdličková Ludmila SKOB Slaný C 8033240 Ano Ano Ano 780 Kč
TAP7152 Melišíková RadkaMelišíková Radka KOB Tretra Praha C 8008273 Ano Ano Ano 780 Kč
TYN6850 Šišmová HanaŠišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 Ano Ano Ano 780 Kč
CHA6551 Pavlíková PavlaPavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 Ano Ano Ano 780 Kč
TBM7060 Doušková VlastaDoušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 Ano Ano Ano 780 Kč
ZPV6970 Karásková MarcelaKarásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 Ano Ano Ano 780 Kč
0020005 von Gaza Ankevon Gaza Anke 002 - (GER) OLV Uslar 8649288 Ano Ano Ano 780 Kč
CHA6550 Gorčicová IvanaGorčicová Ivana OK Chrastava C 8144114 Ano Ano Ano 780 Kč
TBM7152 Zajíčková LenkaZajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8667996 Ano Ano Ano 780 Kč
CHA7051 Bartáková EvaBartáková Eva OK Chrastava C 331779 Ano Ne Ne 280 Kč
0200002 Calvet ChristineCalvet Christine 020 - (AUT) OLC Währing 8020470 Ano Ano Ano 780 Kč
0220001 Adenstedt IngridAdenstedt Ingrid 022 - (AUT) Orienteering Klosterneuburg 8180670 Ano Ano Ano 780 Kč
STB7399 Kubecová JanaKubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 8119537 Ne Ano Ano 560 Kč
VSP7256 Průšová MarkétaPrůšová Markéta USK Praha C 8660554 Ano Ano Ano 780 Kč
MFP6850 Forstová LenkaForstová Lenka Matfyz Praha C 2222801 Ano Ano Ano 780 Kč
DKL7050 Benešová JaroslavaBenešová Jaroslava KOB Kladno C 8667528 Ano Ano Ano 780 Kč
1QD7250 Zschaeckel DanielaZschaeckel Daniela (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 8220972 Ano Ano Ano 780 Kč
KAS7051 Eichlerová JanaEichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8113530 Ano Ano Ano 780 Kč
LLI7150 Balcarová AlenaBalcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 Ne Ne Ano 280 Kč
TUV7051 Válková MartinaVálková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 Ano Ano Ano 780 Kč
TUV7252 Gibbonsová JitkaGibbonsová Jitka SOK TJ Turnov C 2126365 Ano Ne Ne 280 Kč
BBM7155 Kunzová IvanaKunzová Ivana BETA URSUS Rosice C 52346 Ano Ano Ano 780 Kč
SLA7351 Kolářová MichaelaKolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ano Ano Ano 780 Kč
TBM7071 Miková IvaMiková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 Ano Ano Ano 780 Kč
0510003 Trykozko UrszulaTrykozko Urszula 051 - (POL) orienteering.waw.pl 8072469 Ano Ano Ano 780 Kč
TBM7258 Hlaváčová ŠárkaHlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano 780 Kč
TBM7260 Fuchsová MarcelaFuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8221278 Ano Ano Ano 780 Kč
PGP7151 Čtrnáctová MagdalenaČtrnáctová Magdalena SK Praga C 8005137 Ne Ne Ano 280 Kč
0540007 Lüthi MirjamLüthi Mirjam 054 - (SUI) Ulus Reisewelt 8653021 Ano Ano Ano 780 Kč
0220006 Gruenberger ChristineGruenberger Christine 022 - (AUT) Orienteering Klosterneuburg 8060983 Ano Ano Ano 780 Kč
0310010 Napp SilkeNapp Silke 031 - (GER) TV Jahn Wolfsburg 611971 Ano Ano Ano 780 Kč
0310012 Kraetz KerstinKraetz Kerstin 031 - (GER) TV Jahn Wolfsburg 2801430 Ano Ano Ano 780 Kč
KNC6550 Komersová JanaKomersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8226399 Ano Ano Ano 780 Kč
0580002 Miklušová DagmarMiklušová Dagmar 058 - (SVK) Rapid Bratislava 8123457 Ano Ano Ano 780 Kč
TAP6950 Úlehlová MonikaÚlehlová Monika KOB Tretra Praha C 8066753 Ano Ano Ano 780 Kč
0720002 Näslund YvonneNäslund Yvonne 072 - (SWE) Skogslöparna 1670410 Ano Ano Ano 990 Kč
0740001 Varhaníčková Jana Varhaníčková Jana 074 - NER - Varhaníčková 2222787 Ano Ano Ano 990 Kč
SKM7250 Mičíková LadaMičíková Lada KOB Směr Kroměříž C 8680394 Ano Ano Ano 990 Kč
SHK7051 Myslivcová LenkaMyslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 Ano Ano Ano 990 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck MarkétaNovotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 Ne Ano Ano 700 Kč
0800002 Nadera AgataNadera Agata 080 - (POL) CX80 Polska 8160375 Ano Ano Ne 700 Kč

D55

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY6850 Míchalová MarcelaMíchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8501528 Ano Ano Ano 780 Kč
CST6550 Málková VěraMálková Věra OB Strakonice C 8033691 Ano Ano Ano 780 Kč
SJI6051 Hrstková DanaHrstková Dana OK Jihlava C 7209360 Ano Ano Ano 780 Kč
24D8850 Ansorge SilkeAnsorge Silke (GER) SV Robotron Dresden 8070170 Ano Ano Ano 780 Kč
TAP6852 Petrová MartinaPetrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 Ano Ano Ano 780 Kč
JEN6451 Švarcová LenkaŠvarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 Ano Ano Ano 780 Kč
0120001 Dersch-Kollenbach BrigitteDersch-Kollenbach Brigitte 012 - (GER) Ski-Club Helsa 7672404 Ano Ano Ano 780 Kč
0140001 Kavanová RadkaKavanová Radka 014 - NER - Kavanovy a Dostál zapůjčit Ano Ano Ano 930 Kč
SOB6350 Choutková LenkaChoutková Lenka SOBSA C 2419963 Ano Ano Ano 780 Kč
0170005 Hennseler IrisHennseler Iris 017 - (GER) MTV Seesen 2043616 Ano Ano Ano 780 Kč
4HP6800 Wolowczyk MariolaWolowczyk Mariola (POL) UNTS Warszawa 8000847 Ano Ano Ano 780 Kč
OKP6452 Smolková AlenaSmolková Alena SK OK 24 Praha C 8200022 Ano Ano Ano 780 Kč
CHT6460 Kučerová VladimíraKučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 Ano Ano Ano 780 Kč
18D6850 Sihver WiebkeSihver Wiebke (GER) Post SV Dresden 8130668 Ano Ano Ano 780 Kč
BOR6654 Halířová EvaHalířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 Ano Ano Ne 560 Kč
BOR6550 Pávková JanaPávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8063081 Ano Ano Ano 780 Kč
TUV6850 Linková IvaLinková Iva SOK TJ Turnov C 8061486 Ano Ano Ano 780 Kč
0020014 Körber SusanneKörber Susanne 002 - (GER) OLV Uslar 8121168 Ano Ano Ne 560 Kč
SMB6551 Pološčuková MonikaPološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 Ano Ano Ne 560 Kč
1QD6750 Leonhardt AnnetteLeonhardt Annette (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 8210167 Ano Ano Ano 780 Kč
84D6450 Rihko-Struckmann LiisaRihko-Struckmann Liisa (GER) MTV Braunschweig 8195640 Ano Ano Ano 780 Kč
84D6451 Von Schoultz AnnikaVon Schoultz Annika (GER) MTV Braunschweig 1008133 Ano Ano Ano 780 Kč
MLA6552 Miturová RadkaMiturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 8656680 Ano Ano Ano 780 Kč
KUO6499 Mutinská ZdeňkaMutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 8482088 Ano Ano Ne 560 Kč
KAS6550 Slezáčková VěraSlezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 8033243 Ano Ano Ano 780 Kč
0600003 Zürcher JudithZürcher Judith 060 - (SUI) OL Regio Burgdorf 8030768 Ano Ano Ano 780 Kč
29D0000 Rossberg CorneliaRossberg Cornelia (GER) USG Chemnitz 1399061 Ano Ano Ano 780 Kč
LPM6151 Pechová IvaPechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 8014556 Ano Ano Ano 990 Kč
LTU6752 Stodůlková LenkaStodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8047168 Ano Ano Ano 990 Kč
0220008 Palme GuniPalme Guni 022 - (AUT) Orienteering Klosterneuburg 8024868 Ano Ano Ano 990 Kč
0870001 Krakorova IvaKrakorova Iva 087 - Malesice 2211447 Ne Ano Ne 470 Kč

D60

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DLT6151 Leníková JanaLeníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 Ano Ano Ano 570 Kč
PEN6350 Kábrtová IvaKábrtová Iva OK RECO Sport C 8030630 Ano Ano Ano 570 Kč
KPY6051 Kohlová AlenaKohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 Ano Ano Ano 570 Kč
LPU6152 Léharová IvaLéharová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 Ano Ano Ano 570 Kč
ROZ6150 Voltrová SvatavaVoltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 Ano Ano Ano 570 Kč
24D6350 Juckelandt SabineJuckelandt Sabine (GER) SV Robotron Dresden 8606442 Ano Ano Ano 570 Kč
PHK6354 Novotná IvanaNovotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219240 Ano Ano Ano 570 Kč
TAP6253 Tihonová JindraTihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC6151 Benešová IvaBenešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 Ano Ano Ano 570 Kč
0390002 Lamy ChristineLamy Christine 039 - (GER) Lamy Family 7005135 Ano Ano Ano 570 Kč
TEH5751 Sládková EvaSládková Eva Sokol Tehov C 8663158 Ano Ano Ano 570 Kč
SLP5951 Chloupková JanaChloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 Ano Ne Ne 200 Kč
23P6250 Drągowska MarzenaDrągowska Marzena (POL) OK!Sport Warszawa 8033242 Ano Ano Ano 570 Kč
DOK6050 Kapounová JitkaKapounová Jitka OK Doksy C 886261 Ano Ano Ne 400 Kč
DOK5950 Nováková PavlaNováková Pavla OK Doksy C 8113493 Ano Ano Ne 400 Kč
71D6150 Buhler BirgitBuhler Birgit (GER) USV TU Dresden 8231161 Ano Ano Ano 570 Kč
71D6250 Leideck HeikeLeideck Heike (GER) USV TU Dresden 8130762 Ano Ano Ano 570 Kč
71D5950 Kretzschmar UteKretzschmar Ute (GER) USV TU Dresden 8019923 Ano Ano Ano 570 Kč
BOR6152 Kubátová IvanaKubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 Ano Ano Ano 570 Kč
19D0000 Wiedenfeld UteWiedenfeld Ute (GER) SSV Planeta Radebeul 8606480 Ano Ne Ne 200 Kč
VBM6155 Bravená AlexandraBravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ano Ano Ano 570 Kč
23D6301 Graumann HeidiGraumann Heidi (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 8201263 Ano Ano Ano 720 Kč

D65

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK5761 Jalová MarieJalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 Ano Ano Ano 570 Kč
TBM5451 Eremiášová JanaEremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 Ano Ano Ano 570 Kč
BZP5850 Kujanová MartinaKujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 7001902 Ano Ano Ano 570 Kč
CHA5650 Lusková OlgaLusková Olga OK Chrastava C 8170 Ano Ano Ano 570 Kč
SCP5450 Zavadilová NaďaZavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 570 Kč
LBM5558 Salajková VěraSalajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8063069 Ano Ano Ano 570 Kč
KAS5451 Malá JitkaMalá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 Ne Ano Ne 200 Kč
LPU5654 Novotná JiřinaNovotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 8047142 Ano Ano Ano 570 Kč
DCE5650 Štrossová JiřinaŠtrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 Ano Ano Ano 570 Kč
0020008 Finke HeidrunFinke Heidrun 002 - (GER) OLV Uslar 8090957 Ano Ano Ano 570 Kč
PGP5850 Zelená MarkétaZelená Markéta SK Praga C 8680329 Ano Ano Ano 570 Kč
TJN5450 Böhmová EvaBöhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 Ano Ano Ano 570 Kč
SCP5550 Jahnová HelenaJahnová Helena OK Sparta Praha C 8113525 Ano Ano Ano 570 Kč
TJN5452 Lukavcová LenkaLukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8008289 Ne Ano Ne 200 Kč
0360002 Speh-Rothaug PetraSpeh-Rothaug Petra 036 - (GER) OSC Kassel 8660600 Ano Ano Ano 570 Kč
22H5750 Jenővári GabriellaJenővári Gabriella (HUN) Hegyisport Szentendre 8383380 Ano Ano Ano 570 Kč
22H5450 Jenei MargitJenei Margit (HUN) Hegyisport Szentendre 4660121 Ano Ano Ano 570 Kč
23P5950 Wróblewska BognaWróblewska Bogna (POL) OK!Sport Warszawa 8638442 Ano Ano Ano 570 Kč
UVP5450 Beranová VlastaBeranová Vlasta Slovan Praha C 8111134 Ano Ano Ano 570 Kč
24P5650 Wysocka JolantaWysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 8086619 Ano Ano Ano 570 Kč
0500001 Holfeld KonstanzeHolfeld Konstanze 050 - USV TU DRESDEN 1 02371 Ano Ano Ano 570 Kč
DCE5450 Procházková MilušeProcházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano 570 Kč
DCE5550 Mrázová PavlaMrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ne Ne 200 Kč
1VD5850 Neumann PetraNeumann Petra (GER) SG Zittau Süd 8222298 Ano Ano Ano 570 Kč
19D5550 Janus AndreaJanus Andrea (GER) SSV Planeta Radebeul 8201940 Ano Ne Ne 200 Kč
KPY5850 Trdá IvaTrdá Iva SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 Ano Ano Ne 500 Kč
0540010 Moosberger EstherMoosberger Esther 054 - (SUI) Ulus Reisewelt 8333322 Ano Ano Ano 720 Kč

D70

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHA5150 Šaffková ZuzanaŠaffková Zuzana OK Chrastava C 8022660 Ano Ano Ano 570 Kč
BOR5150 Úlehlová IvanaÚlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8063090 Ano Ano Ano 570 Kč
TBM5351 Procházková HelenaProcházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI5150 Karmazínová IvanaKarmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI5351 Šumberová ZuzanaŠumberová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9201066 Ano Ano Ano 570 Kč
TUR5151 Tvrdková EvaTvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 Ano Ano Ano 570 Kč
VSP5050 Dohnalová DanaDohnalová Dana USK Praha C 8680418 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI4950 Horáčková StanislavaHoráčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI5152 Pachnerová JaroslavaPachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 8448441 Ano Ano Ano 570 Kč
18D5050 Lucke HelgaLucke Helga (GER) Post SV Dresden 1950112 Ano Ano Ano 570 Kč

D75

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV4550 Zenkerová MilušeZenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 253150 Ano Ano Ano 570 Kč
CHA4650 Kašková EvaKašková Eva OK Chrastava C 887906 Ano Ano Ano 570 Kč
KAS4350 Štrojsová JaroslavaŠtrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 Ano Ano Ano 570 Kč
LPU4752 Kubíková KvětoslavaKubíková Květoslava OK Lokomotiva Pardubice C 8471811 Ano Ano Ano 570 Kč
0400002 Haenelt BeatrixHaenelt Beatrix 040 - (GER) OL Team Filder 8629990 Ano Ano Ano 570 Kč
0540003 Eglin AnnamarieEglin Annamarie 054 - (SUI) Ulus Reisewelt 2048016 Ano Ano Ano 570 Kč
LLI4451 Krausová MarieKrausová Marie LOK-o Liberec C 51214 Ne Ano Ne 250 Kč
SOP4851 Suchánková LibušeSuchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 8003656 Ano Ano Ano 990 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STB1400 Konečný AntonínKonečný Antonín TJ Stadion Nový Bor C 52914 Ano Ano Ano 450 Kč
STB1500 Žanda JosefŽanda Josef TJ Stadion Nový Bor C 2111709 Ano Ano Ano 450 Kč
RBK1401 Jalový KryštofJalový Kryštof SK Radioklub Blansko C 52015 Ano Ano Ano 450 Kč
TJP1303 Pospíšil JakubPospíšil Jakub TJ Sokol Troja C 2152843 Ano Ano Ano 450 Kč
DOK1400 Maršík LadislavMaršík Ladislav OK Doksy C 2053506 Ano Ano Ano 450 Kč
DLT1301 Smejkal JiříSmejkal Jiří KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 Ano Ne Ne 160 Kč
0020020 von Gaza Robinvon Gaza Robin 002 - (GER) OLV Uslar 2015808 Ano Ano Ano 450 Kč
31D1400 Kovriha MakarKovriha Makar (GER) SV Lengefeld 2045288 Ano Ano Ano 450 Kč
ONO1500 Beneš LukášBeneš Lukáš SKOB Ostrov C 8682 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN1600 Fanta LukášFanta Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2219093 Ano Ne Ne 160 Kč
VSP1600 Baldrian FrantišekBaldrian František USK Praha C 2075606 Ano Ano Ano 450 Kč
23D1300 Richter LiamRichter Liam (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 2262 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK1502 Rollier AlexeiRollier Alexei OK 99 Hradec Králové C 8005907 Ano Ano Ano 450 Kč
VCB1403 Míka TomášMíka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 Ano Ano Ano 450 Kč
TEP1300 Pecánek MatějPecánek Matěj Tempo Praha C 51647 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA1400 Pachner OtaPachner Ota OK Chrastava C 7500077 Ano Ne Ne 160 Kč
SCP1501 Rakovec PavelRakovec Pavel OK Sparta Praha C 170085 Ano Ne Ne 160 Kč

H10

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROU1401 Brotánek JanBrotánek Jan SKOB Roudnice nad Labem C 2181327 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI1400 Votava JanVotava Jan Slavia Liberec orienteering C 2106735 Ano Ano Ano 450 Kč
0210004 Liebing EspenLiebing Espen 021 - (GER) Bovender SV 1000521 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC1300 Mrázek EmilMrázek Emil Sportcentrum Jičín C 8010900 Ano Ano Ano 450 Kč
DOK1300 Stránský JakubStránský Jakub OK Doksy C 7008101 Ano Ano Ano 450 Kč
OSN1313 Glier MatyášGlier Matyáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8183127 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP1301 Míka ZbyněkMíka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 8410799 Ano Ano Ano 0 Kč
VLI1301 Kolaja BedřichKolaja Bedřich Slavia Liberec orienteering C 1398538 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC1400 Tomeš MaxmiliánTomeš Maxmilián Sportcentrum Jičín C 8141006 Ano Ano Ano 450 Kč
PDY1303 Holata VojtěchHolata Vojtěch Běhej Poděbrady C 8500448 Ano Ano Ano 450 Kč
DKL1301 Drašar MatoušDrašar Matouš KOB Kladno C 2000590 Ano Ano Ano 450 Kč
TTR1402 Kroupa OttoKroupa Otto OOB Třebíč C 02230 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT1414 Pavlík PřemekPavlík Přemek KOB Litvínov C 8196037 Ano Ano Ano 450 Kč
SPC1502 Kalina OskarKalina Oskar SPORTICUS team C 2057920 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP1405 Kazda AlbertKazda Albert SK Praga C 2114994 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM1305 Cicvárek LukášCicvárek Lukáš SK Brno Žabovřesky C 2051489 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN1304 Fanta MichalFanta Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408040 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN1305 Pochop MatyášPochop Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408038 Ano Ne Ne 160 Kč

H12

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VCB1103 Minařík FrantišekMinařík František OB České Budějovice B 8007194 Ano Ano Ano 570 Kč
SLA1200 Zápotocký TomášZápotocký Tomáš SKOB Slaný C 8461732 Ano Ano Ano 570 Kč
STB1100 Erben VojtěchErben Vojtěch TJ Stadion Nový Bor C 2121897 Ano Ano Ano 570 Kč
STB1101 Kučerka RadekKučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 1417127 Ano Ano Ano 570 Kč
STB1202 Tecl ZdeněkTecl Zdeněk TJ Stadion Nový Bor C 49986 Ano Ano Ano 570 Kč
STB1201 Konečný TadeášKonečný Tadeáš TJ Stadion Nový Bor C 52907 Ano Ano Ano 570 Kč
MOV1110 Vyhnálek FrantišekVyhnálek František SKOB Ostrava 7500844 Ano Ano Ano 570 Kč
ZPV1200 Valenčík MartinValenčík Martin KOB ZPV Prostějov C 7210921 Ano Ano Ano 570 Kč
0160002 Freudenfeld ConstantinFreudenfeld Constantin 016 - (GER) TSV Worpswede 8160121 Ano Ano Ano 570 Kč
PHK1200 Mojžíš RadovanMojžíš Radovan OK 99 Hradec Králové C 8501551 Ne Ne Ano 200 Kč
MLA1101 Klier ŠimonKlier Šimon MLOK Mariánské Lázně C 7884 Ano Ne Ano 400 Kč
SLA1101 Kunst MiroslavKunst Miroslav SKOB Slaný C 425546 Ano Ano Ano 570 Kč
DOK1200 Dvořák DanielDvořák Daniel OK Doksy C 2115699 Ano Ano Ano 570 Kč
DOK1100 Kmínek JanKmínek Jan OK Doksy B 8113496 Ano Ano Ano 570 Kč
DOK1201 Růžička VáclavRůžička Václav OK Doksy C 2115697 Ano Ano Ano 570 Kč
DKL1101 Lukavský VítLukavský Vít KOB Kladno C 2127553 Ano Ano Ano 570 Kč
DKP1202 Mrázek VáclavMrázek Václav Oddíl OB Kotlářka C 8209 Ano Ano Ano 0 Kč
PHK1106 Tatarnikov IvanTatarnikov Ivan OK 99 Hradec Králové C 2017671 Ne Ne Ano 200 Kč
18D1100 Bader GustavBader Gustav (GER) Post SV Dresden 1853 Ano Ano Ano 570 Kč
SJC1103 Řehák JanŘehák Jan Sportcentrum Jičín C Ano Ne Ano 400 Kč
71D1200 Kääriäinen OttoKääriäinen Otto (GER) USV TU Dresden 1142009 Ano Ano Ano 570 Kč
PHK1201 Pompach TobiášPompach Tobiáš OK 99 Hradec Králové C 8004053 Ne Ne Ano 200 Kč
LIT1111 Pavlík TobiášPavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8196048 Ano Ano Ano 570 Kč
LIT1202 Šmídl MatějŠmídl Matěj KOB Litvínov C Ano Ano Ano 570 Kč
PGP1207 Kazda FrantišekKazda František SK Praga C 2020719 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI1103 Kubišta AntonKubišta Anton Slavia Liberec orienteering C 2211674 Ano Ano Ano 570 Kč
0320010 Brauer, LeviBrauer, Levi 032 - (GER) SV Hildesia Diekholzen 8110138 Ano Ano Ano 570 Kč
0550010 Bruns ErikBruns Erik 055 - (GER) MTK Bad Harzburg 8040512 Ano Ano Ano 570 Kč
48D1100 Förster JohannFörster Johann (GER) OL-Team Wehrsdorf 8300015 Ne Ano Ne 200 Kč
PHK1100 Chrtek JanChrtek Jan OK 99 Hradec Králové B 8051261 Ne Ne Ano 200 Kč
BBM1201 Trávníček AlexTrávníček Alex BETA URSUS Rosice C 2117696 Ano Ano Ano 570 Kč
LOU1200 Šunka HubertŠunka Hubert SK Moravan Louňovice C 8328680 Ano Ano Ano 720 Kč
DKP1101 Míka LubošMíka Luboš Oddíl OB Kotlářka B 8017720 Ne Ne Ano 0 Kč
STE1201 Binar VítBinar Vít SK SKI-OB Šternberk C 2049585 Ano Ano Ano 720 Kč
PHK1102 Šafář MartinŠafář Martin OK 99 Hradec Králové C 8014455 Ne Ne Ano 250 Kč
ZBM1104 Hikl MartinHikl Martin SK Brno Žabovřesky B 8006761 Ano Ano Ano 990 Kč
0890002 Bořkovec MatějBořkovec Matěj 089 - NER - Bořkovcovi 2222805 Ano Ne Ne 360 Kč

H14

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP0903 Cichra PatrikCichra Patrik KOB Tretra Praha C 8007172 Ano Ano Ano 570 Kč
ROU1000 Hrádek VojtěchHrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem B 8662370 Ano Ano Ano 570 Kč
VCB0903 Minařík JosefMinařík Josef OB České Budějovice B 8226414 Ano Ano Ano 570 Kč
0090004 Badia GilBadia Gil 009 - (GER) OC München 8288822 Ano Ano Ano 570 Kč
VLI1201 Votava VojtěchVotava Vojtěch Slavia Liberec orienteering B 8517319 Ano Ano Ano 570 Kč
PHK0900 Jelínek FrantišekJelínek František OK 99 Hradec Králové B 8162886 Ne Ne Ano 200 Kč
MAS1000 Křížek VilémKřížek Vilém OOB Aš C 301515 Ano Ano Ano 570 Kč
0180002 Finn OstendorffFinn Ostendorff 018 - (GER) TSVWorpswede 8010732 Ano Ano Ano 570 Kč
0210005 Liebing LeifLiebing Leif 021 - (GER) Bovender SV 8182201 Ano Ano Ano 570 Kč
0240001 Doetsch JulianDoetsch Julian 024 - (GER) OLV Steinberg 8303081 Ano Ano Ano 570 Kč
PHK1002 Novotný KryštofNovotný Kryštof OK 99 Hradec Králové B 8656702 Ne Ne Ano 200 Kč
DOK1000 Kmínek OndřejKmínek Ondřej OK Doksy B 8113494 Ano Ano Ano 570 Kč
PHK1010 Kunart LukášKunart Lukáš OK 99 Hradec Králové B 8482087 Ne Ne Ano 200 Kč
MFP0901 Forst AlbertForst Albert Matfyz Praha C 2079501 Ano Ano Ano 570 Kč
DKL0900 Pilát JaromírPilát Jaromír KOB Kladno B 2124767 Ano Ano Ano 570 Kč
PHK0901 Novotný VítNovotný Vít OK 99 Hradec Králové B 8017734 Ne Ne Ano 200 Kč
PHK1004 Severa MatyášSevera Matyáš OK 99 Hradec Králové C 2029217 Ne Ne Ano 200 Kč
HOR0900 Škorpil MarekŠkorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8064484 Ano Ano Ano 570 Kč
ONO1001 Černý AntonínČerný Antonín SKOB Ostrov B 8119462 Ano Ano Ano 570 Kč
0380004 Veikko AlonenVeikko Alonen 038 - (FIN) Suunta Jyväskylä 8300018 Ano Ano Ano 570 Kč
AOP0901 Kovalčík PetrKovalčík Petr Orientační Běh Opava A 8000245 Ano Ano Ano 570 Kč
0460003 Prolingheuer EmilProlingheuer Emil 046 - (GER) TUS Karlsruhe-Rüppurr 8233455 Ano Ano Ano 570 Kč
DKL0903 Drašar JakubDrašar Jakub KOB Kladno C 2000595 Ano Ano Ano 570 Kč
TTR1001 Kroupa VítKroupa Vít OOB Třebíč C 02244 Ano Ano Ano 570 Kč
58P8200 Pułczyński JeremiPułczyński Jeremi (POL) Team 360 8636993 Ano Ano Ano 570 Kč
JEN0901 Kalousek DominikKalousek Dominik OB Jenišovice C 8680290 Ano Ne Ne 200 Kč
BBM1000 Široký JakubŠiroký Jakub BETA URSUS Rosice C 2224623 Ano Ano Ano 570 Kč
LBE1002 Kapoun JáchymKapoun Jáchym TJ Lokomotiva Beroun C 2224534 Ano Ano Ano 570 Kč
VCB1003 Míka OndřejMíka Ondřej OB České Budějovice B 8064522 Ano Ano Ano 720 Kč

H16

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0702 Riby PhilipRiby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662288 Ano Ano Ano 780 Kč
PGP0700 Jandera KryštofJandera Kryštof SK Praga C 8662280 Ne Ano Ne 280 Kč
AOP0802 Gallo OndřejGallo Ondřej Orientační Běh Opava B 8648624 Ano Ano Ano 780 Kč
SLA0700 Beran FrantišekBeran František SKOB Slaný B 8075984 Ano Ano Ano 780 Kč
0090002 Hay JackHay Jack 009 - (GER) OC München 8102007 Ano Ano Ano 780 Kč
ROU0802 Bazinek LukášBazinek Lukáš SKOB Roudnice nad Labem C 8660353 Ano Ano Ne 560 Kč
MAS0801 Křížek IvoKřížek Ivo OOB Aš C 301726 Ano Ano Ano 780 Kč
MAS0800 Mála MatyášMála Matyáš OOB Aš C 2026162 Ano Ano Ano 780 Kč
0170011 Schweizer MaikSchweizer Maik 017 - (GER) MTV Seesen 1050302 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK0801 Metelka TomášMetelka Tomáš OK 99 Hradec Králové A 8226302 Ne Ne Ano 280 Kč
PHK0701 Horák FilipHorák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 Ne Ne Ano 280 Kč
SPR0800 Světnický AntonínSvětnický Antonín SK SKI - SPORT Praděd A 8014451 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK0705 Vrábel ŠtěpánVrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové B 8006764 Ne Ne Ano 280 Kč
PHK0709 Seligr LukášSeligr Lukáš OK 99 Hradec Králové B 8488599 Ne Ne Ano 280 Kč
0340001 Gurtmann JohannesGurtmann Johannes 034 - (GER) TG 1860 Münden 8011218 Ano Ano Ano 780 Kč
0410016 Kumbier LionelKumbier Lionel 041 - (GER) German youth national team 8118208 Ano Ano Ano 780 Kč
ONO0701 Kule OliverKule Oliver SKOB Ostrov B 8648612 Ano Ano Ano 780 Kč
TJN0801 Štembera VítŠtembera Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662690 Ano Ano Ano 780 Kč
ZTC0801 Turek JakubTurek Jakub Západočeské sportovní centrum OB B 8114119 Ano Ano Ano 780 Kč
ZBM0801 Cicvárek MartinCicvárek Martin SK Brno Žabovřesky C 2067254 Ano Ano Ano 780 Kč
0310008 Urzua ErikUrzua Erik 031 - (GER) TV Jahn Wolfsburg 8060690 Ano Ano Ano 780 Kč
0310014 Möhring HannesMöhring Hannes 031 - (GER) TV Jahn Wolfsburg 8234304 Ano Ano Ano 780 Kč
27S0800 Furucz JonatánFurucz Jonatán (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8100009 Ano Ano Ano 780 Kč
66P7603 Krempiński FranekKrempiński Franek (POL) UKS Azymut Pabianice 8505414 Ano Ano Ano 780 Kč
LBE0801 Kapoun MatějKapoun Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 2151378 Ano Ano Ano 780 Kč
ROU0803 Pocner VítPocner Vít SKOB Roudnice nad Labem C 2419906 Ano Ne Ne 280 Kč
ONO0702 Maglia ŠimonMaglia Šimon SKOB Ostrov B 8022369 Ano Ano Ano 990 Kč
ONO0700 Donda JakubDonda Jakub SKOB Ostrov B 8656617 Ano Ano Ano 990 Kč
VLI0804 Heczko ErikHeczko Erik Slavia Liberec orienteering A 8116802 Ano Ano Ano 990 Kč
BFM0806 Červinka OndřejČervinka Ondřej SKOB Frýdek - Místek B 8420978 Ano Ano Ano 990 Kč
VLI0805 Šebelka MatějŠebelka Matěj Slavia Liberec orienteering A 8149871 Ano Ano Ano 990 Kč
0780002 Sadil MartinSadil Martin 078 - NER - Šeberov 8107729 Ano Ano Ne 700 Kč
OPI0701 Hrodek Ondřej OttoHrodek Ondřej Otto Orientační sporty Písek B 8077477 Ano Ne Ne 470 Kč
NNN0800 Kubín OtaKubín Ota Neregistrovaní 8144121 Ne Ne Ano 470 Kč

H18

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBE0602 Hůla TomášHůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun B 7300274 Ano Ano Ano 780 Kč
SRK0508 Sedláček DavidSedláček David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8014561 Ano Ano Ano 780 Kč
KAM0506 Jíra FilipJíra Filip OK Kamenice B 8663163 Ano Ano Ano 780 Kč
0170004 Buchberger TillBuchberger Till 017 - (GER) MTV Seesen 8050103 Ano Ano Ano 780 Kč
0180003 Aaron NiaziAaron Niazi 018 - (GER) TSVWorpswede 8114668 Ano Ano Ano 780 Kč
ONO0602 Myslík VojtěchMyslík Vojtěch SKOB Ostrov B 8667289 Ano Ano Ano 780 Kč
RBK0606 Brosch OndřejBrosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 Ano Ano Ano 780 Kč
ONO0603 Meduna FilipMeduna Filip SKOB Ostrov A 8028820 Ano Ano Ano 780 Kč
DKL0500 Pilát BořivojPilát Bořivoj KOB Kladno B 8680587 Ano Ano Ano 780 Kč
ADA0601 Richter RudolfRichter Rudolf OOB Spartak Adamov C 8107720 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK0603 Severa LukášSevera Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2112750 Ne Ne Ano 280 Kč
PHK0504 Málek DavidMálek David OK 99 Hradec Králové B 8000239 Ne Ne Ano 280 Kč
LBM0500 Kycl MichalKycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52047 Ano Ano Ano 780 Kč
LBM0501 Kycl OndřejKycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52082 Ano Ano Ano 780 Kč
0410006 Baath OleBaath Ole 041 - (GER) German youth national team 8130206 Ano Ano Ano 780 Kč
ONO0600 Ječmen MatyášJečmen Matyáš SKOB Ostrov B 8061404 Ano Ano Ano 780 Kč
SLA0601 Václavík MartinVáclavík Martin SKOB Slaný B 8109398 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK0502 Čermák MartinČermák Martin OK 99 Hradec Králové B 8226370 Ne Ne Ano 280 Kč
84D0600 Knaup JonasKnaup Jonas (GER) MTV Braunschweig 8060724 Ano Ano Ano 780 Kč
0530004 Lehner SeverinLehner Severin 053 - (GER) OLG Regensburg 2045599 Ano Ano Ano 780 Kč
0310007 Urzua MarcoUrzua Marco 031 - (GER) TV Jahn Wolfsburg 8128812 Ano Ano Ano 780 Kč
0310015 Schulze Sven-GuidoSchulze Sven-Guido 031 - (GER) TV Jahn Wolfsburg 8003877 Ano Ano Ano 780 Kč
ROU0501 Heller JiříHeller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 Ano Ano Ano 780 Kč
66P7609 Sztranek MaciejSztranek Maciej (POL) UKS Azymut Pabianice 8071025 Ano Ano Ano 780 Kč
66P0600 Łącki JakubŁącki Jakub (POL) UKS Azymut Pabianice 8106111 Ano Ano Ano 780 Kč
0710004 Borinato GabrieleBorinato Gabriele 071 - (ITA) Junior Team Trentino 8010706 Ano Ano Ano 990 Kč
ZVO0501 Marhold VáclavMarhold Václav OB SK Zvole C 2051483 Ne Ano Ne 350 Kč

H20

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0170013 Wandelt JuliusWandelt Julius 017 - (GER) MTV Seesen 8040114 Ano Ano Ano 780 Kč
PGP0408 Kabát MartinKabát Martin SK Praga A 8667514 Ano Ano Ano 780 Kč
0280003 Lange Jonas Lange Jonas 028 - (GER) IHW Alex 78 Berlin 8629608 Ano Ano Ano 780 Kč
OPI0300 Sobotka RadimSobotka Radim Orientační sporty Písek B 8226333 Ano Ano Ano 780 Kč
PGP0610 Koliáš ŠtěpánKoliáš Štěpán SK Praga A 8076030 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK0400 Neumann MatějNeumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 8667962 Ne Ne Ano 280 Kč
MLA0300 Milota BřetislavMilota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 8116801 Ano Ano Ano 780 Kč
0410005 Stamer KonradStamer Konrad 041 - (GER) German youth national team 8202003 Ano Ano Ano 780 Kč
PGP0300 Kožina ŠtěpánKožina Štěpán SK Praga A 8656580 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK0405 Tatarnikov MykhailoTatarnikov Mykhailo OK 99 Hradec Králové C 8003652 Ne Ne Ano 280 Kč
0440010 Bedin AlessandroBedin Alessandro 044 - (ITA) Italian Orienteering Federation 8202013 Ano Ano Ano 780 Kč
0440011 De Biasi LorenzoDe Biasi Lorenzo 044 - (ITA) Italian Orienteering Federation 8060937 Ano Ano Ano 780 Kč
0440012 Di Stefano Marco AnselmoDi Stefano Marco Anselmo 044 - (ITA) Italian Orienteering Federation 8010946 Ano Ano Ano 780 Kč
0440013 Grisenti LeonardoGrisenti Leonardo 044 - (ITA) Italian Orienteering Federation 8419425 Ano Ano Ano 780 Kč
0440014 Pellegrino Tecco EdoardoPellegrino Tecco Edoardo 044 - (ITA) Italian Orienteering Federation 8013476 Ano Ano Ano 780 Kč
0440015 Polojaz GoranPolojaz Goran 044 - (ITA) Italian Orienteering Federation 8515539 Ano Ano Ano 780 Kč
PGP0404 Janas AdamJanas Adam SK Praga B 8667507 Ano Ano Ano 780 Kč
ABM0307 Palát TomášPalát Tomáš KOB ALFA Brno C 332962 Ano Ano Ano 780 Kč
ABM0404 Rada ŠtěpánRada Štěpán KOB ALFA Brno B 8028817 Ano Ano Ano 780 Kč
SJH0302 Pobuda VojtěchPobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 8515514 Ano Ano Ano 780 Kč
PGP0401 Čtrnáct FrantišekČtrnáct František SK Praga A 8670467 Ano Ano Ano 780 Kč
48D0400 Paul LeopoldPaul Leopold (GER) OL-Team Wehrsdorf 1200604 Ano Ne Ne 280 Kč
KAS0301 Hnízdil MatějHnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 8116704 Ano Ano Ano 780 Kč
66P7611 Sztranek JanSztranek Jan (POL) UKS Azymut Pabianice 8002653 Ano Ano Ano 780 Kč
0710005 De Bona DavideDe Bona Davide 071 - (ITA) Junior Team Trentino 8001391 Ano Ano Ano 990 Kč
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROU9601 Buk MichalBuk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 Ano Ano Ano 780 Kč
1DP8900 Jankowiak PawełJankowiak Paweł (POL) Indywidualnie 8640247 Ano Ano Ano 780 Kč
0090001 Weinig PeterWeinig Peter 009 - (GER) OC München 8255255 Ano Ano Ano 780 Kč
24D0300 Pompe MarekPompe Marek (GER) SV Robotron Dresden 8211203 Ano Ano Ano 780 Kč
18D9001 Kretzschmar MatthiasKretzschmar Matthias (GER) Post SV Dresden 8606439 Ano Ano Ano 780 Kč
0120004 Kollenbach LeonKollenbach Leon 012 - (GER) Ski-Club Helsa 8113007 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK8900 Šabatka ZdeněkŠabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 Ne Ne Ano 280 Kč
4HP9500 Wolowczyk KrzysztofWolowczyk Krzysztof (POL) UNTS Warszawa 8640915 Ano Ano Ano 780 Kč
0180001 Lilje KilianLilje Kilian 018 - (GER) TSVWorpswede 8171995 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK9101 Kubát PavelKubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 Ano Ano Ano 780 Kč
LPU9113 Procházka DavidProcházka David OK Lokomotiva Pardubice E 8656511 Ano Ano Ne 560 Kč
0020009 Schliebener JanSchliebener Jan 002 - (GER) OLV Uslar 8101095 Ano Ano Ano 780 Kč
0020012 Ulbrich FabianUlbrich Fabian 002 - (GER) OLV Uslar 8030397 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK7901 Losman PetrLosman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 Ne Ne Ano 280 Kč
PHK9805 Vandas DanielVandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 Ne Ne Ano 280 Kč
PHK8101 Novotný TomášNovotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8670463 Ne Ne Ano 280 Kč
VLI7801 Heczko RobertHeczko Robert Slavia Liberec orienteering C 8044622 Ano Ano Ano 780 Kč
0330001 Topp Jan FelixTopp Jan Felix 033 - (GER) TSV Worpwede 8120294 Ano Ano Ano 780 Kč
18D9500 Döllgast MoritzDöllgast Moritz (GER) Post SV Dresden 8180295 Ano Ano Ano 780 Kč
CHA8801 Hradec PavelHradec Pavel OK Chrastava R 8183193 Ano Ne Ano 560 Kč
84D9600 Struckmann MagnusStruckmann Magnus (GER) MTV Braunschweig 8100596 Ano Ano Ano 780 Kč
0410011 Reichenbach AnselmReichenbach Anselm 041 - (GER) German youth national team 9896448 Ano Ano Ano 780 Kč
0440002 Tait SamueleTait Samuele 044 - (ITA) Italian Orienteering Federation 8201097 Ano Ano Ano 780 Kč
0440003 Debertolis MattiaDebertolis Mattia 044 - (ITA) Italian Orienteering Federation 8040896 Ano Ano Ano 780 Kč
0440004 Inderst SebastianInderst Sebastian 044 - (ITA) Italian Orienteering Federation 8266666 Ano Ano Ano 780 Kč
0440005 Bettega DamianoBettega Damiano 044 - (ITA) Italian Orienteering Federation 8517382 Ano Ano Ano 780 Kč
0440006 Mariani FrancescoMariani Francesco 044 - (ITA) Italian Orienteering Federation 8001721 Ano Ano Ano 780 Kč
TUR9003 Dragowski KubaDragowski Kuba OOB TJ Turnov R 8628698 Ano Ano Ano 780 Kč
0170016 Hennseler OleHennseler Ole 017 - (GER) MTV Seesen 8060698 Ano Ano Ano 780 Kč
71D0102 Klein MarekKlein Marek (GER) USV TU Dresden 8606484 Ano Ano Ano 780 Kč
71D8500 Kundisch WielandKundisch Wieland (GER) USV TU Dresden 8606454 Ano Ano Ano 780 Kč
71D8600 Leideck KarstenLeideck Karsten (GER) USV TU Dresden 8060305 Ano Ano Ano 780 Kč
71D9300 Zelenin AnatolyZelenin Anatoly (GER) USV TU Dresden 8210593 Ano Ano Ano 780 Kč
0520001 Olejnik MichałOlejnik Michał 052 - (POL) WKS Grunwald Poznań 8032096 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK0101 Metelka OndřejMetelka Ondřej OK 99 Hradec Králové R 8656640 Ne Ne Ano 280 Kč
3WP9200 Mazan BartłomiejMazan Bartłomiej (POL) KOS BnO Szczecin 8100192 Ano Ano Ano 780 Kč
71D9001 Knitsch SebastianKnitsch Sebastian (GER) USV TU Dresden 8080390 Ano Ano Ano 780 Kč
ROU0001 Buk PetrBuk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 Ano Ne Ne 280 Kč
KPY8600 Kohl OndřejKohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8500064 Ano Ano Ano 780 Kč
18D8800 Müller PhilippMüller Philipp (GER) Post SV Dresden 8606488 Ano Ano Ano 780 Kč
0550008 Bruns MattiBruns Matti 055 - (GER) MTK Bad Harzburg 8632153 Ano Ano Ano 780 Kč
BOR7909 Najman JaroslavNajman Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 1601939 Ano Ano Ano 780 Kč
LLI7502 Peterka VojtěchPeterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 Ano Ano Ne 560 Kč
LLI0404 Peterka JakubPeterka Jakub LOK-o Liberec A 8659397 Ano Ne Ne 280 Kč
DOK9602 Fürst MatoušFürst Matouš OK Doksy C 8651739 Ano Ano Ano 780 Kč
23D9600 Graumann LeoGraumann Leo (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 8299609 Ano Ano Ano 780 Kč
SHK8702 Šmehlík EduardŠmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 8660921 Ne Ne Ano 350 Kč
PHK8200 Rollier BaptisteRollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8270982 Ano Ano Ano 990 Kč
VLI6001 Henych PetrHenych Petr Slavia Liberec orienteering C 8220800 Ne Ano Ne 350 Kč
0710001 Gaio AaronGaio Aaron 071 - (ITA) Junior Team Trentino 8170688 Ano Ano Ano 990 Kč
1CP0000 Ogdowski BartlomiejOgdowski Bartlomiej (POL) UKS Siódemka Rumia 8650887 Ano Ano Ano 990 Kč
1CP9300 Niewiedziała RobertNiewiedziała Robert (POL) UKS Siódemka Rumia 8516905 Ano Ano Ano 990 Kč
0710003 Libardoni LucaLibardoni Luca 071 - (ITA) Junior Team Trentino 8517390 Ano Ano Ano 990 Kč
0710007 Pezzè GiacomoPezzè Giacomo 071 - (ITA) Junior Team Trentino 8231096 Ano Ano Ano 990 Kč
TUR8406 Kořínek JindřichKořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 Ne Ano Ne 350 Kč
TUR9603 Grätsch MarkusGrätsch Markus OOB TJ Turnov C 9080057 Ano Ano Ano 990 Kč
SHK9100 Důrek MilanDůrek Milan OK Slavia Hradec Králové C 8663191 Ano Ano Ano 990 Kč
PHK0302 Chaloupský JakubChaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové E 8656647 Ne Ne Ano 350 Kč
AOP9501 Sklenář MartinSklenář Martin Orientační Běh Opava C 8648541 Ano Ano Ano 1320 Kč
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZBM8607 Šrubař MichalŠrubař Michal SK Brno Žabovřesky C 8002099 Ano Ano Ano 780 Kč
TBM8603 Kavan TomášKavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8410802 Ano Ano Ano 780 Kč
CHA8604 Ježek LukášJežek Lukáš OK Chrastava C 8001212 Ano Ano Ano 780 Kč
TJN8600 Francke MichalFrancke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 Ano Ano Ano 780 Kč
SPC7604 Matoušek MartinMatoušek Martin SPORTICUS team C 8109323 Ano Ano Ano 780 Kč
JHB8603 Stupal FrantišekStupal František TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8501566 Ano Ano Ano 780 Kč
LPU9114 Léhar AdamLéhar Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8022693 Ano Ano Ano 780 Kč
RBK8347 Jalový MilanJalový Milan SK Radioklub Blansko C 8667513 Ano Ano Ano 780 Kč
0170008 Klose JanKlose Jan 017 - (GER) MTV Seesen 8270102 Ano Ano Ano 780 Kč
0170012 Wandelt AaronWandelt Aaron 017 - (GER) MTV Seesen 8200402 Ano Ano Ano 780 Kč
KRN8600 Žaloudík JiříŽaloudík Jiří KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8630865 Ano Ano Ano 780 Kč
0230001 Kleine TillKleine Till 023 - (GER) Westfalen 500935 Ano Ano Ano 780 Kč
0230002 Prunsche ChristophPrunsche Christoph 023 - (GER) Westfalen 8119906 Ano Ano Ano 780 Kč
0230003 Koch JannisKoch Jannis 023 - (GER) Westfalen 9981709 Ano Ano Ano 780 Kč
VLI8700 Szenczi GabrielSzenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 Ano Ano Ano 780 Kč
DKL8201 Klíma KamilKlíma Kamil KOB Kladno C 8667960 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK7605 Kadeřávek PetrKadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 Ne Ne Ano 280 Kč
1QD9700 Zschaeckel RobinZschaeckel Robin (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 973101 Ano Ano Ano 780 Kč
0410014 Slodowski VeitSlodowski Veit 041 - (GER) German youth national team 8151687 Ano Ano Ano 780 Kč
AOP7301 Kovalčík TomášKovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8003660 Ano Ano Ano 780 Kč
71D9100 Buhler StefanBuhler Stefan (GER) USV TU Dresden 8070791 Ano Ano Ano 780 Kč
TUR0110 Zabořil VojtěchZabořil Vojtěch OOB TJ Turnov C 8680598 Ano Ano Ano 780 Kč
PVP0100 Zátka JosefZátka Josef VSK Přírodní vědy Praha C 8047285 Ano Ano Ano 780 Kč
BOR9006 Karvánek MatoušKarvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 8210813 Ano Ano Ano 780 Kč
0530001 Lehner Korbian Lehner Korbian 053 - (GER) OLG Regensburg 8112255 Ano Ano Ano 780 Kč
0530002 Lehner QuirinLehner Quirin 053 - (GER) OLG Regensburg 1690505 Ano Ano Ano 780 Kč
0550003 Stamer NilasStamer Nilas 055 - (GER) MTK Bad Harzburg 8011214 Ano Ano Ano 780 Kč
PHK0001 Samek TomášSamek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8656629 Ne Ne Ano 280 Kč
PHK8802 Panchártek JanPanchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 8662676 Ne Ne Ano 280 Kč
KRN8505 Rychlý PavelRychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 Ano Ano Ano 780 Kč
0600001 Lubasch Mischa Lubasch Mischa 060 - (SUI) OL Regio Burgdorf 8170397 Ano Ano Ano 780 Kč
4HP0100 Michalak KacperMichalak Kacper (POL) UNTS Warszawa 8655941 Ano Ano Ano 990 Kč
DKL8300 Spilka MarekSpilka Marek KOB Kladno C 8003633 Ne Ne Ano 350 Kč
0690004 Janischowsky DanielJanischowsky Daniel 069 - (GER) SpVgg Hainsacker 8170695 Ano Ano Ano 990 Kč
0690005 Janischowsky LukasJanischowsky Lukas 069 - (GER) SpVgg Hainsacker 8050297 Ano Ano Ano 990 Kč
0710010 Dalfollo AlessioDalfollo Alessio 071 - (ITA) Junior Team Trentino 8030598 Ano Ano Ano 990 Kč
KAM0113 Janda OndřejJanda Ondřej OK Kamenice C 8663176 Ano Ano Ano 990 Kč
53P9000 Piłkowski TadeuszPiłkowski Tadeusz (POL) Team 360° 8653083 Ano Ano Ano 990 Kč
0720003 Näslund EmanuelNäslund Emanuel 072 - (SWE) Skogslöparna 1998060 Ano Ano Ano 990 Kč
LPU7818 Srb VladimírSrb Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 8667505 Ano Ano Ano 990 Kč
SJC8401 Prášil OndřejPrášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 8170284 Ano Ne Ne 350 Kč
DKP9404 Semerád JanSemerád Jan Oddíl OB Kotlářka C 8014522 Ne Ne Ano 0 Kč
VBM8801 Bravený AdamBravený Adam VSK Mendelu Brno C 8108810 Ne Ne Ano 350 Kč
0910001 Kala MatějKala Matěj 091 - NER - Kala 8183074 Ano Ano Ano 1320 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0202 Riby ThomasRiby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662326 Ano Ano Ano 780 Kč
TBM8809 Karlík JanKarlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8557333 Ano Ano Ano 780 Kč
DOK8400 Francke JanFrancke Jan OK Doksy C 8660370 Ano Ano Ano 780 Kč
CST8902 Málek MartinMálek Martin OB Strakonice C 8130389 Ano Ano Ano 780 Kč
VLI6300 Petr JosefPetr Josef Slavia Liberec orienteering C 8662714 Ano Ano Ano 780 Kč
LPU8811 Moravec MarekMoravec Marek OK Lokomotiva Pardubice C 416269 Ano Ano Ano 780 Kč
4HP9700 Wolowczyk MichalWolowczyk Michal (POL) UNTS Warszawa 8229188 Ano Ano Ano 780 Kč
TJP9401 Smolka OndřejSmolka Ondřej TJ Sokol Troja C 8501148 Ano Ano Ano 780 Kč
DOK7800 Synek AntonínSynek Antonín OK Doksy C 8113499 Ano Ano Ano 780 Kč
DOK0000 Meduna JakubMeduna Jakub OK Doksy C 888634 Ano Ano Ano 780 Kč
DOK0001 Synek AntonínSynek Antonín OK Doksy C 8657097 Ano Ano Ano 780 Kč
DOK0200 Synek PetrSynek Petr OK Doksy C 8657096 Ano Ano Ano 780 Kč
DOK0103 Kubec MichalKubec Michal OK Doksy C 7207878 Ano Ano Ano 780 Kč
0020018 Eberwien JakobEberwien Jakob 002 - (GER) OLV Uslar 8101090 Ano Ano Ano 780 Kč
0020019 Drese FelixDrese Felix 002 - (GER) OLV Uslar 8060498 Ano Ano Ano 780 Kč
MBM8448 Suchomel VítSuchomel Vít O-mikron C 7200320 Ano Ano Ano 780 Kč
DKL9800 Beneš JanBeneš Jan KOB Kladno C 8008306 Ano Ano Ano 780 Kč
LBM0300 Kycl LukášKycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 Ano Ano Ano 780 Kč
0440001 Raus StefanoRaus Stefano 044 - (ITA) Italian Orienteering Federation 8001724 Ano Ano Ano 780 Kč
22H9200 Bugár GergelyBugár Gergely (HUN) Hegyisport Szentendre 8111103 Ano Ano Ano 780 Kč
ABM9610 Theiner LukášTheiner Lukáš KOB ALFA Brno C 438046 Ano Ano Ano 780 Kč
ABM9210 Otrusina JanOtrusina Jan KOB ALFA Brno C 8063095 Ne Ne Ano 280 Kč
SPC8211 Kalina MiroslavKalina Miroslav SPORTICUS team C 8033200 Ano Ano Ano 780 Kč
LIT9001 Nerad JaroslavNerad Jaroslav KOB Litvínov C 8183140 Ano Ano Ano 780 Kč
KAM9802 Jíra TomášJíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 Ne Ano Ne 280 Kč
31D9100 Kovriha DmytroKovriha Dmytro (GER) SV Lengefeld 2045294 Ano Ano Ano 780 Kč
LME9443 Mižúr ŠimonMižúr Šimon SK Los Mělník 8071319 Ano Ano Ano 780 Kč
LIT8401 Macek JiříMacek Jiří KOB Litvínov C 8445317 Ano Ano Ano 780 Kč
SVS9100 Malý JakubMalý Jakub Orientklub Vsetín C 2129248 Ano Ano Ano 780 Kč
0710009 Debiasi DennisDebiasi Dennis 071 - (ITA) Junior Team Trentino 8005285 Ano Ano Ano 990 Kč
ZVO0101 Marhold OndřejMarhold Ondřej OB SK Zvole C 2023808 Ne Ano Ne 350 Kč
ZVO0301 Marhold PřemyslMarhold Přemysl OB SK Zvole B 2023809 Ne Ano Ne 350 Kč
VSP7000 Bořánek PetrBořánek Petr USK Praha C 8648561 Ano Ano Ano 990 Kč
TJN9700 Šmaus JanŠmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662721 Ne Ano Ne 350 Kč
0860001 Sokol PetrSokol Petr 086 - NER - Sokol 2122290 Ano Ano Ano 1320 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROU8301 Hrádek TomášHrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 8063062 Ano Ano Ano 780 Kč
SMB6401 Žitný Tomᚎitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 780 Kč
UOL6601 Krampla TomášKrampla Tomáš SOB Olomouc C 8454046 Ano Ano Ano 780 Kč
VBM8204 Verner TomášVerner Tomáš VSK Mendelu Brno C 8003668 Ano Ano Ano 780 Kč
LPU8106 Šabatka PetrŠabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 Ano Ano Ano 780 Kč
71D8100 Richter FriedmarRichter Friedm