Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.09.2023
Místo konání:
Lipůvka, okr. Blansko
Pořadatel:
RBK - SK Radioklub Blansko
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     D70     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10N 2.50 km, 110 m, 6 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK1552 Janováčová TerezaJanováčová Tereza SK Radioklub Blansko C 2181924 100 Kč
SJI1550 Boučková AlžbětaBoučková Alžběta OK Jihlava C 888644 100 Kč
SJI1551 Jirků TerezaJirků Tereza OK Jihlava C 52192 100 Kč
VBM1451 Vernerová JohanaVernerová Johana VSK Mendelu Brno C 49679 100 Kč
ZBM1653 Nováčková AnikaNováčková Anika SK Brno Žabovřesky C 2212703 100 Kč
RBK1352 Vrbková MarianaVrbková Mariana SK Radioklub Blansko C 2214498 100 Kč
SJI1650 Prošková AndreaProšková Andrea OK Jihlava C 8063078 100 Kč
BBM1550 Krejčiříková KamilaKrejčiříková Kamila BETA URSUS Rosice C 219273 100 Kč
PBM1350 Ramachová AnnaRamachová Anna TJ Spartak 1. brněnská C 0 100 Kč
PBM1353 Jagošová BeátaJagošová Beáta TJ Spartak 1. brněnská C 0 100 Kč
PBM1552 Kozmonová SáraKozmonová Sára TJ Spartak 1. brněnská C 8506957 100 Kč
JHB1550 Kubáková LauraKubáková Laura TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 9201757 100 Kč

D10 2.00 km, 70 m, 9 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1351 Krejsová MarkétaKrejsová Markéta OOB SK Chrast C 8012871 100 Kč
TBM1361 Kroutilová EliškaKroutilová Eliška KOS TJ Tesla Brno C 8100041 100 Kč
TBM1551 Hübnerová JohanaHübnerová Johana KOS TJ Tesla Brno C 2082923 100 Kč
TBM1377 Kurečková ZuzanaKurečková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 8658407 100 Kč
RUZ1350 Polednová DominikaPolednová Dominika TJ Růžená C 8063043 100 Kč
RBK1351 Redlichová KateřinaRedlichová Kateřina SK Radioklub Blansko C 2026163 100 Kč
SJI1353 Lauermanová EvaLauermanová Eva OK Jihlava C 8420964 100 Kč
PZR1352 Olišarová AnnaOlišarová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121893 100 Kč
ZBM1358 Křížová EmaKřížová Ema SK Brno Žabovřesky C 2067209 100 Kč
RUZ1150 Benešová AnetaBenešová Aneta TJ Růžená 2087716 100 Kč
TBM1358 Doušková DanielaDoušková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 8445292 100 Kč
RBK1353 Daňková ViktorieDaňková Viktorie SK Radioklub Blansko C 219251 100 Kč
PBM1352 Chvátalová ŽofieChvátalová Žofie TJ Spartak 1. brněnská C 8510272 100 Kč
PBM1351 Soběslavská Anna MarieSoběslavská Anna Marie TJ Spartak 1. brněnská C 8013974 100 Kč
SJI1450 Buršíková EliškaBuršíková Eliška OK Jihlava C 336770 100 Kč

D12 2.40 km, 110 m, 9 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1372 Ptáčková LuciePtáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 8001372 100 Kč
TBM1158 Ryglová BeátaRyglová Beáta KOS TJ Tesla Brno B 8482069 100 Kč
TBM1151 Michálková AdélaMichálková Adéla KOS TJ Tesla Brno C 2127869 100 Kč
TBM1165 Malá LucieMalá Lucie KOS TJ Tesla Brno B 8030635 100 Kč
CTB1152 Klusáčková DorotaKlusáčková Dorota SK OB Chotěboř B 8042140 100 Kč
CTB1153 Klusáčková JohanaKlusáčková Johana SK OB Chotěboř B 8012875 100 Kč
VBM1252 Šedivá KristýnaŠedivá Kristýna VSK Mendelu Brno B 7207495 100 Kč
RBK1152 Mackanič SáraMackanič Sára SK Radioklub Blansko C 2211511 100 Kč
STA1152 Lubasová NelaLubasová Nela OK Střelka B 8116807 100 Kč
TBM1188 Schwabová BarboraSchwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno B 8042134 100 Kč
RUZ1250 Polednová HelenaPolednová Helena TJ Růžená C 8022621 100 Kč
VBM1151 Fučíková EmaFučíková Ema VSK Mendelu Brno C 49674 100 Kč
RBK1150 Jalová KristýnaJalová Kristýna SK Radioklub Blansko C 980373 100 Kč
TBM1177 Urválková AnnaUrválková Anna KOS TJ Tesla Brno B 2127877 100 Kč
RBK1151 Broschová AlžbětaBroschová Alžběta SK Radioklub Blansko B 8140939 100 Kč
OSN1260 Voráčková AnežkaVoráčková Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8621390 100 Kč
TBM1261 Hubíková NelaHubíková Nela KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 140 Kč
RUZ1251 Kubešová KláraKubešová Klára TJ Růžená C 2125340 100 Kč
PZR1151 Vinopalová BarboraVinopalová Barbora UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210084 100 Kč
CTB1253 Karbašová KristýnaKarbašová Kristýna SK OB Chotěboř C 8043378 100 Kč
0150002 Fleissigová KateřinaFleissigová Kateřina 015 - Rychtářov 2152856 100 Kč
RUZ1252 Nevrklová AdélaNevrklová Adéla TJ Růžená C 2133912 100 Kč
TBM1384 Šťastná VendulaŠťastná Vendula KOS TJ Tesla Brno B 8047117 100 Kč
PBM1150 Robotková TerezaRobotková Tereza TJ Spartak 1. brněnská C 8488543 100 Kč
TBM1364 Tomíčková IvanaTomíčková Ivana KOS TJ Tesla Brno B 8196085 100 Kč
SJH1351 Komárková OndřejkaKomárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 8662283 100 Kč
TBM1161 Průšová ZuzanaPrůšová Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 2083414 100 Kč
PBM1151 Ramachová MichaelaRamachová Michaela TJ Spartak 1. brněnská C 2181329 100 Kč
PBM1152 Vítková KateřinaVítková Kateřina TJ Spartak 1. brněnská B 8162910 100 Kč
PBM1156 Slavíková AnnaSlavíková Anna TJ Spartak 1. brněnská C 1444010 100 Kč
PBM1157 Hladká AnežkaHladká Anežka TJ Spartak 1. brněnská C 0 100 Kč
PBM1254 Rampula MonicaRampula Monica TJ Spartak 1. brněnská C 8502057 100 Kč
PBM1257 Stašková TerezaStašková Tereza TJ Spartak 1. brněnská C 8060908 100 Kč
SBK11xx Valešová KláraValešová Klára KOB START Blansko zapůjčit 140 Kč
BBM1150 Krejčiříková ZuzanaKrejčiříková Zuzana BETA URSUS Rosice C 2116477 100 Kč

D14 2.80 km, 140 m, 13 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0980 Ptáčková JuliePtáčková Julie KOS TJ Tesla Brno A 8077877 100 Kč
BBM1052 Kadlecová JolanaKadlecová Jolana BETA URSUS Rosice C 2001996 100 Kč
RBK0951 Jágrová AnetaJágrová Aneta SK Radioklub Blansko A 8516957 100 Kč
RBK1051 Jágrová ZuzanaJágrová Zuzana SK Radioklub Blansko B 8013953 100 Kč
SJI1151 Rychnovská EliškaRychnovská Eliška OK Jihlava B 8409865 100 Kč
CHT1153 Havlíčková HanaHavlíčková Hana OOB SK Chrast B 8502709 100 Kč
RUZ1050 Kubešová KristýnaKubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 100 Kč
CHT1054 Korecká EvaKorecká Eva OOB SK Chrast B 8482073 100 Kč
ZBM0957 Kučerová TerezaKučerová Tereza SK Brno Žabovřesky C 2094514 100 Kč
ZBM1051 Bašeová JolanaBašeová Jolana SK Brno Žabovřesky B 2103690 100 Kč
CHT1053 Vítková EvaVítková Eva OOB SK Chrast B 8047244 100 Kč
OSN0990 Drápová JustýnaDrápová Justýna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8119491 100 Kč
TBM1054 Tomíčková EliškaTomíčková Eliška KOS TJ Tesla Brno B 7300558 100 Kč
SJH1151 Komárková RadkaKomárková Radka SOS Jindřichův Hradec B 8003655 100 Kč
KON0979 Zapletalová AnnaZapletalová Anna KOB Konice C 8410771 100 Kč
0200001 Mužíková JulieMužíková Julie 020 - neregistrovaná 2212732 100 Kč
PBM1153 Králová MarieKrálová Marie TJ Spartak 1. brněnská B 8410789 100 Kč
0310003 Boháčková EmaBoháčková Ema 031 - Zájezd 520540 100 Kč
STA0954 Šimotová ElenŠimotová Elen OK Střelka B 8047297 150 Kč

D16 3.10 km, 170 m, 14 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0857 Ryglová AdélaRyglová Adéla KOS TJ Tesla Brno A 8033296 150 Kč
CTB0753 Paulová BarboraPaulová Barbora SK OB Chotěboř B 8003665 150 Kč
TBM0760 Ryšavá ViktorieRyšavá Viktorie KOS TJ Tesla Brno B 8100048 150 Kč
CTB0754 Bukáčková ŠárkaBukáčková Šárka SK OB Chotěboř C 8482641 150 Kč
RUZ0751 Komínová VendulaKomínová Vendula TJ Růžená C 2800116 150 Kč
ZBM0755 Hiklová EvaHiklová Eva SK Brno Žabovřesky B 8003521 150 Kč
ZBM0850 Kočová KláraKočová Klára SK Brno Žabovřesky A 8660445 150 Kč
ZBM0860 Peňázová CharlottePeňázová Charlotte SK Brno Žabovřesky B 8033247 150 Kč
TBM0851 Vrbková AdélaVrbková Adéla KOS TJ Tesla Brno B 2127867 150 Kč
SJH0752 Kopencová AnnaKopencová Anna SOS Jindřichův Hradec B 2088158 150 Kč
SJH0751 Komárková ZbyňkaKomárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 8014456 150 Kč
RBK0853 Fedrová AnežkaFedrová Anežka SK Radioklub Blansko A 8113507 150 Kč
RBK0752 Šujanová BerenikaŠujanová Berenika SK Radioklub Blansko C 8004048 150 Kč
PBM0952 Stašková SofieStašková Sofie TJ Spartak 1. brněnská A 8007609 150 Kč
CHT0852 Kellerová AliceKellerová Alice OOB SK Chrast B 8013487 150 Kč
CTB0951 Nováková Anna MarieNováková Anna Marie SK OB Chotěboř A 8648583 150 Kč
PZR0752 Baďurová EliškaBaďurová Eliška UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8033281 150 Kč
ZBM0854 Rotková VeronikaRotková Veronika SK Brno Žabovřesky B 8076008 150 Kč
TBM0758 Dobrovolná AnnaDobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno A 8120028 150 Kč

D18 3.60 km, 180 m, 16 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0555 Karásková DenisaKarásková Denisa KOB ZPV Prostějov C 206390 150 Kč
CTB0551 Paulová PavlínaPaulová Pavlína SK OB Chotěboř B 8003591 150 Kč
CTB0752 Běloušková KateřinaBěloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 8003607 150 Kč
TBM0679 Doušková KateřinaDoušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 8123459 150 Kč
SJH0651 Benešová MichaelaBenešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8005147 150 Kč
SJI0751 Oranyová SylvaOranyová Sylva OK Jihlava A 8410786 150 Kč

D21C 4.10 km, 190 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7374 Ptáčková VeronikaPtáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 150 Kč
VBM9353 Růžičková ZuzanaRůžičková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 150 Kč
0050001 Smolíková HanaSmolíková Hana 005 - Neregistrovaný 410378 150 Kč
ADA8880 Matulová LucieMatulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 150 Kč
VBM7751 Fučíková HanaFučíková Hana VSK Mendelu Brno C 8477774 150 Kč
0100001 Tkachenko AnzhelaTkachenko Anzhela 010 - No name zapůjčit 190 Kč
CHT8251 Matrasová VendulaMatrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 150 Kč
ZBM0060 Auermüllerová AnnaAuermüllerová Anna SK Brno Žabovřesky C 410338 150 Kč
ZBM9051 Linhartová IvaLinhartová Iva SK Brno Žabovřesky C 8107766 150 Kč
ZBM9952 Malivánková EvaMalivánková Eva SK Brno Žabovřesky C 122 150 Kč
RBK0454 Vrbková MagdalenaVrbková Magdalena SK Radioklub Blansko B 2260155 150 Kč
SJH0551 Blažková VeronikaBlažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 8226309 150 Kč
SJH9451 Benešová JanaBenešová Jana SOS Jindřichův Hradec C 8656518 150 Kč
VBM8553 Kociánová LenkaKociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 8063089 150 Kč
SBK8554 Beržinská SoňaBeržinská Soňa KOB START Blansko C 8202028 150 Kč
TBM0199 Hlaváčová AnežkaHlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno C 8656742 150 Kč
UOL0253 Raclavská VlaďkaRaclavská Vlaďka SOB Olomouc C 8004346 150 Kč
ADA8451 Matulová IvaMatulová Iva OOB Spartak Adamov C 2080946 150 Kč

D21D 3.00 km, 140 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI8751 Kaňáková PetraKaňáková Petra OK Jihlava C 7003047 150 Kč
SJI7750 Jirků OlgaJirků Olga OK Jihlava C 2039188 150 Kč
TBM5855 Kuchařová AdaKuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 8654911 150 Kč
RBK8355 Jalová MartinaJalová Martina SK Radioklub Blansko 232117 150 Kč
0130001 Kozlová SlávkaKozlová Slávka 013 - Family Point 2214523 150 Kč
ZBM9156 Kůrová KristýnaKůrová Kristýna SK Brno Žabovřesky C 1668661 150 Kč
ZBM9157 Ondrůjová LenkaOndrůjová Lenka SK Brno Žabovřesky C 104 150 Kč
ADA0351 Richterová JulieRichterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 150 Kč
PBM8952 Králová PetraKrálová Petra TJ Spartak 1. brněnská C 0 150 Kč

D35 3.70 km, 160 m, 17 kontrol

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8651 Binková JanaBinková Jana OOB SK Chrast C 52312 150 Kč
CTB8051 Klusáčková LenkaKlusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 150 Kč
TBM8653 Strejčková KláraStrejčková Klára KOS TJ Tesla Brno 150 Kč
HLV8153 Smětáková IvanaSmětáková Ivana OB Holešov z.s. C 8501087 150 Kč
RBK8252 Bártová PetraBártová Petra SK Radioklub Blansko C 2151397 150 Kč
CTB7851 Paulová HanaPaulová Hana SK OB Chotěboř C 2039078 150 Kč
RUZ8051 Polednová HanaPolednová Hana TJ Růžená C 8013844 150 Kč
PZR8181 Forstová VeronikaForstová Veronika UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8119527 150 Kč
RBK8751 Redlichová JanaRedlichová Jana SK Radioklub Blansko C 49682 150 Kč
OSN8555 Voráčková LenkaVoráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8620778 150 Kč
TTR8551 Křížová LenkaKřížová Lenka OOB Třebíč C 515158 150 Kč
RUZ8151 Kubešová EvaKubešová Eva TJ Růžená C 2146034 150 Kč
CHT8053 Korecká LenkaKorecká Lenka OOB SK Chrast C 8047133 150 Kč
VBM8453 Kozlová ZuzanaKozlová Zuzana VSK Mendelu Brno 2152989 150 Kč
0150001 Fleissigová EvaFleissigová Eva 015 - Rychtářov 52010 150 Kč
RUZ8053 Nevrklová MartinaNevrklová Martina TJ Růžená C 2133899 150 Kč
CTB8053 Běloušková IlonaBěloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 150 Kč
ZBM7755 Coufalová MartinaCoufalová Martina SK Brno Žabovřesky C 2067925 150 Kč
ZBM7852 Janíková MarieJaníková Marie SK Brno Žabovřesky C 8502710 150 Kč
ZBM8160 Kočová LenkaKočová Lenka SK Brno Žabovřesky C 815422 150 Kč
ZBM8379 Křístková VeronikaKřístková Veronika SK Brno Žabovřesky C 52865 150 Kč
ZBM8558 Janováčová PetraJanováčová Petra SK Brno Žabovřesky C 8003461 150 Kč
ZBM8676 Dvořáková HanaDvořáková Hana SK Brno Žabovřesky C 52165 150 Kč
VBM8256 Sýkorová IvaSýkorová Iva VSK Mendelu Brno C 8445311 150 Kč
CTB8351 Šťastná LenkaŠťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 150 Kč
TBM8062 Tomíčková DanaTomíčková Dana KOS TJ Tesla Brno C 8518312 150 Kč
SJH8051 Kinštová DominkaKinštová Dominka SOS Jindřichův Hradec C 8505199 150 Kč
SJI8151 Bartáková PetraBartáková Petra OK Jihlava C 8076038 150 Kč
SBK8151 Daňková VeronikaDaňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 150 Kč
PBM7952 Vítková BarboraVítková Barbora TJ Spartak 1. brněnská C 0 150 Kč
PBM8252 Slavíková JanaSlavíková Jana TJ Spartak 1. brněnská C 2213782 150 Kč
PBM8450 Sladká MagdalenaSladká Magdalena TJ Spartak 1. brněnská C 8226315 150 Kč
PBM8554 Růžková KateřinaRůžková Kateřina TJ Spartak 1. brněnská C 8116680 150 Kč
JPV7676 Plachá AndreaPlachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 150 Kč
0260001 Kozmonová HelenaKozmonová Helena 026 - Brno 8506934 150 Kč
ZBM8451 Stachoňová BarbaraStachoňová Barbara SK Brno Žabovřesky C 8076012 150 Kč

D45 3.30 km, 170 m, 16 kontrol

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON6389 Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava KOB Konice C 8007713 150 Kč
SJI7854 Mazzarese JanaMazzarese Jana OK Jihlava C 2102555 150 Kč
TBM7861 Kroutilová EvaKroutilová Eva KOS TJ Tesla Brno C 8100045 150 Kč
TTR7452 Cíchová PavlínaCíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 150 Kč
ZPV6970 Karásková MarcelaKarásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 150 Kč
KON7474 Hanousková MichaelaHanousková Michaela KOB Konice C 8030641 150 Kč
LBM7751 Tomanová VeronikaTomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013372 150 Kč
0080001 Sedláčková AlžbětaSedláčková Alžběta 008 - Bafto 2127864 150 Kč
LBM7450 Kyclová JitkaKyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 150 Kč
ADA7451 Richterová NatašaRichterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 150 Kč
TBM7371 Schwabová KateřinaSchwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 150 Kč
PZR6969 Nechutová AlenaNechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022352 150 Kč
RBK6451 Tesařová JitkaTesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 150 Kč
PZR7850 Sovová MarkétaSovová Markéta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 150 Kč
SBK7461 Sluková DagmarSluková Dagmar KOB START Blansko C 49655 150 Kč
TBM6969 Grycová JanaGrycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 995875 150 Kč
ADA7454 Strýčková MonikaStrýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 150 Kč
ZBM7371 Zehnulová JanaZehnulová Jana SK Brno Žabovřesky C 887946 150 Kč
ZBM7551 Urbánková LenkaUrbánková Lenka SK Brno Žabovřesky C 2051480 150 Kč
ZBM7553 Václavková PetraVáclavková Petra SK Brno Žabovřesky C 2771966 150 Kč
ZBM7654 Kučerová RenataKučerová Renata SK Brno Žabovřesky C 2090859 150 Kč
ZBM7752 Nováčková Obelczová VěraNováčková Obelczová Věra SK Brno Žabovřesky C 2212721 150 Kč
RBK7851 Šujanová KateřinaŠujanová Kateřina SK Radioklub Blansko C 2127529 150 Kč
SJH7051 Benešová IvaBenešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 150 Kč
SJH7550 Blažková MarkétaBlažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 150 Kč
SJH7851 Beranová JanaBeranová Jana SOS Jindřichův Hradec C 8013871 150 Kč
SJH7853 Gregorová LenkaGregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 150 Kč
ZBM6251 Hrušková LenkaHrušková Lenka SK Brno Žabovřesky C 8516455 150 Kč
ABM7451 Radová MartinaRadová Martina KOB ALFA Brno C 8505721 150 Kč
BBM7850 Krejčiříková NikolKrejčiříková Nikol BETA URSUS Rosice C 331476 150 Kč
PBM7375 Tršová DanielaTršová Daniela TJ Spartak 1. brněnská C 8013977 150 Kč
SJH7151 Nouzová AlenaNouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 8116757 150 Kč
TTR7251 Nešporová MarieNešporová Marie OOB Třebíč C 8009530 150 Kč
JPV7552 Poláčková MonikaPoláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 150 Kč
RBK6957 Blažková HanaBlažková Hana SK Radioklub Blansko C 410344 150 Kč
TBM7060 Doušková VlastaDoušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 150 Kč
ADA7652 Šmídová AnetaŠmídová Aneta OOB Spartak Adamov 426322 150 Kč
TBM7260 Fuchsová MarcelaFuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8221278 150 Kč

D55 3.20 km, 155 m, 14 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM6555 Jemelíková LadaJemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 150 Kč
CHT5852 Jansová AlenaJansová Alena OOB SK Chrast C 51897 150 Kč
VBM6851 Jordanová BlankaJordanová Blanka VSK Mendelu Brno C 410321 150 Kč
RBK5761 Jalová MarieJalová Marie SK Radioklub Blansko C 8511566 150 Kč
CTB6851 Voborníková EvaVoborníková Eva SK OB Chotěboř C 8003667 150 Kč
ADA6551 Marečková IvaMarečková Iva OOB Spartak Adamov C 2032121 150 Kč
VBM6155 Bravená AlexandraBravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 150 Kč
PZR5654 Rosecká AlenaRosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 150 Kč
KON5887 Smičková EvaSmičková Eva KOB Konice C 8454012 150 Kč
ZBM6666 Tomanová ElenaTomanová Elena SK Brno Žabovřesky C 2075673 150 Kč
BBM6550 Peřinková IrenaPeřinková Irena BETA URSUS Rosice C 331257 150 Kč
JPV6556 Štorková SimonaŠtorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 150 Kč
JPV6773 Fajkusová JitkaFajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 8006773 150 Kč

D65 2.50 km, 115 m, 11 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM5655 Potěšilová VladimíraPotěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 150 Kč
LBM5558 Salajková VěraSalajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8063069 150 Kč

D70 2.00 km, 75 m, 10 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5351 Procházková HelenaProcházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 100 Kč
TBM4451 Liščinská EvaLiščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 8004451 100 Kč
SJI5252 Podhorská VěraPodhorská Věra OK Jihlava C 1000506 100 Kč
TTR5351 Orálková LibušeOrálková Libuše OOB Třebíč C 52253 100 Kč
LBM4955 Tomanová JanaTomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8178888 100 Kč

H10N 2.50 km, 110 m, 6 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK1401 Jalový KryštofJalový Kryštof SK Radioklub Blansko C 52015 100 Kč
ABM1501 Kozel KryštofKozel Kryštof KOB ALFA Brno C 2260173 100 Kč
TBM1503 Hubík HugoHubík Hugo KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 140 Kč
VBM1603 Kozel DanielKozel Daniel VSK Mendelu Brno C 53312 100 Kč
ZBM1409 Rajnošek JanRajnošek Jan SK Brno Žabovřesky C 52966 100 Kč
ZBM1502 Papež MarekPapež Marek SK Brno Žabovřesky C 2213816 100 Kč
RUZ1301 Beneš PetrBeneš Petr TJ Růžená 8654884 100 Kč
VBM1302 Sýkora JanSýkora Jan VSK Mendelu Brno C 2067218 100 Kč
SJH1602 Komárek ŠtěpánKomárek Štěpán SOS Jindřichův Hradec C 2025364 100 Kč
SJI1400 Jakoubek MartinJakoubek Martin OK Jihlava C 100 Kč
PBM1402 Slavík MartinSlavík Martin TJ Spartak 1. brněnská C 2152855 100 Kč
ZBM1603 Pařízek MatějPařízek Matěj SK Brno Žabovřesky C 2181934 100 Kč

H10 2.20 km, 75 m, 10 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1501 Krejsa JosefKrejsa Josef OOB SK Chrast C 53155 100 Kč
SJI1502 Mazzarese AidenMazzarese Aiden OK Jihlava C 8500458 100 Kč
RBK1302 Janováč MarekJanováč Marek SK Radioklub Blansko C 8162876 100 Kč
RBK1601 Redlich JanRedlich Jan SK Radioklub Blansko C 53205 100 Kč
SJI1515 Lauerman JanLauerman Jan OK Jihlava C 8502676 100 Kč
RBK1501 Bárta VítězslavBárta Vítězslav SK Radioklub Blansko C 2151418 100 Kč
RBK1301 Bárta ZbyněkBárta Zbyněk SK Radioklub Blansko C 2152928 100 Kč
ADA1601 Tejkal JindřichTejkal Jindřich OOB Spartak Adamov C 2419965 100 Kč
ADA1401 Tejkal VáclavTejkal Václav OOB Spartak Adamov C 49867 100 Kč
UBM1301 Janík JanJaník Jan MENISKOS Brno C 2039202 100 Kč
OSN1313 Glier MatyášGlier Matyáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8183127 100 Kč
SBK1411 Sluka MatoušSluka Matouš KOB START Blansko C 2653461 100 Kč
CTB1301 Šťastný VilémŠťastný Vilém SK OB Chotěboř C 8136477 100 Kč
ZBM1309 Janda KryštofJanda Kryštof SK Brno Žabovřesky C 8509352 100 Kč
ZBM1405 Kocourek VítKocourek Vít SK Brno Žabovřesky C 2212743 100 Kč
SBK1414 Urban MilanUrban Milan KOB START Blansko C 8026576 100 Kč
CHT1502 Martinec OtakarMartinec Otakar OOB SK Chrast C 2221501 100 Kč
SJI1401 Prošek FilipProšek Filip OK Jihlava C 8409897 100 Kč
PBM1401 Báňa PatrikBáňa Patrik TJ Spartak 1. brněnská C 0 100 Kč
ABM1301 Stehlík ŠimonStehlík Šimon KOB ALFA Brno C 8087 100 Kč
SVS1300 Bouzek DavidBouzek David Orientklub Vsetín C 253143 100 Kč
ZBM1404 Stachoň OndřejStachoň Ondřej SK Brno Žabovřesky C 7905090 100 Kč

H12 2.90 km, 115 m, 12 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1114 Verner JanVerner Jan KOS TJ Tesla Brno B 2083371 100 Kč
SJI1100 Mazzarese DavidMazzarese David OK Jihlava B 8047195 100 Kč
TBM1112 Hübner VáclavHübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 100 Kč
KON1131 Lipenský Jan FrantišekLipenský Jan František KOB Konice C 2771942 100 Kč
TBM1201 Hájek VojtěchHájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8100051 100 Kč
TBM1212 Sedláček MartinSedláček Martin KOS TJ Tesla Brno B 8100042 100 Kč
RBK1101 Bárta LadislavBárta Ladislav SK Radioklub Blansko B 8500016 100 Kč
TTR1111 Věžník RomanVěžník Roman OOB Třebíč C 8509385 100 Kč
PZR1100 Forst MatoušForst Matouš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8680414 100 Kč
TTR1201 Kříž JanKříž Jan OOB Třebíč C 2129231 100 Kč
0140002 Zemánek JakubZemánek Jakub 014 - RK Blansko zapůjčit 140 Kč
PZR1201 Uchytil IvoUchytil Ivo UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2080939 100 Kč
PZR1102 Petrlík DavidPetrlík David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121887 100 Kč
TTR1101 Mykhno OleksandrMykhno Oleksandr OOB Třebíč C 2115133 100 Kč
CTB1202 Běloušek MatějBěloušek Matěj SK OB Chotěboř B 8004049 100 Kč
ZBM1104 Hikl MartinHikl Martin SK Brno Žabovřesky B 8006761 100 Kč
ZBM1207 Nováček KryštofNováček Kryštof SK Brno Žabovřesky C 8660380 100 Kč
SJH1101 Beran AntonínBeran Antonín SOS Jindřichův Hradec B 8014505 100 Kč
PZR1202 Nedělka FrantišekNedělka František UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121882 100 Kč
SBK1234 Urban JanUrban Jan KOB START Blansko C 8119431 100 Kč
CHT1202 Martinec EduardMartinec Eduard OOB SK Chrast C 2102866 100 Kč
PBM1102 Báňa MartinBáňa Martin TJ Spartak 1. brněnská C 0 100 Kč
PBM1301 Kozmon LukášKozmon Lukáš TJ Spartak 1. brněnská C 8501564 100 Kč
PBM1310 Vítek VojtěchVítek Vojtěch TJ Spartak 1. brněnská B 8162892 100 Kč
SBK1101 Grünwald VítGrünwald Vít KOB START Blansko zapůjčit 140 Kč
PZR1200 Kocmánek LukášKocmánek Lukáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210087 100 Kč
SJH1104 Nouza VítekNouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 2079498 100 Kč
SJI1202 Kasal JohanKasal Johan OK Jihlava C 100 Kč
ZBM1212 Stachoň ŠtěpánStachoň Štěpán SK Brno Žabovřesky C 7906090 100 Kč

H14 3.20 km, 120 m, 13 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0928 Kroutil TadeášKroutil Tadeáš KOS TJ Tesla Brno B 8117119 100 Kč
TTR0901 Prášil ŠimonPrášil Šimon OOB Třebíč B 8107762 100 Kč
SJI0900 Dočkal MatoušDočkal Matouš OK Jihlava C 2029126 100 Kč
SJI0904 Jirků OndřejJirků Ondřej OK Jihlava B 8144117 100 Kč
UBM1003 Machain VáclavMachain Václav MENISKOS Brno C 8162827 100 Kč
SJI0901 Prášil AdamPrášil Adam OK Jihlava A 8033299 100 Kč
TBM0910 Malý MatyášMalý Matyáš KOS TJ Tesla Brno B 8680332 100 Kč
CTB0902 Klusáček MikulášKlusáček Mikuláš SK OB Chotěboř B 8003597 100 Kč
SJI0905 Černý PetrČerný Petr OK Jihlava B 8505208 100 Kč
CTB0903 Jirásek RostislavJirásek Rostislav SK OB Chotěboř B 8026651 100 Kč
PZR0905 Dokulil JiříDokulil Jiří UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8032757 100 Kč
CTB1101 Šťastný AntonínŠťastný Antonín SK OB Chotěboř B 8003650 100 Kč
PZR0901 Vinopal VojtěchVinopal Vojtěch UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8501081 100 Kč
TBM0904 Doušek VilémDoušek Vilém KOS TJ Tesla Brno B 8058058 100 Kč
SJH1001 Míchal JakubMíchal Jakub SOS Jindřichův Hradec A 8022661 100 Kč
SJH1003 Blažek VojtěchBlažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec A 8014562 100 Kč
PZR1004 Havlíček ThomasHavlíček Thomas UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121884 100 Kč
TBM0902 Mikula MarekMikula Marek KOS TJ Tesla Brno B 2127857 100 Kč
CHT0902 Češík FrantišekČešík František OOB SK Chrast C 2260133 100 Kč
PBM0901 Svoboda JakubSvoboda Jakub TJ Spartak 1. brněnská B 8162917 100 Kč
PBM1001 Svoboda AdamSvoboda Adam TJ Spartak 1. brněnská B 8162872 100 Kč
CTB1103 Novák TobiášNovák Tobiáš SK OB Chotěboř A 8003661 100 Kč
BBM1000 Široký JakubŠiroký Jakub BETA URSUS Rosice C 2224623 100 Kč
JPV1010 Plachý MatyášPlachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 8026571 100 Kč
SJI1002 Buršík MatějBuršík Matěj OK Jihlava C 2141936 100 Kč
SJI1004 Kasal AlbertKasal Albert OK Jihlava C 2147511 100 Kč
0330001 Polášek VojtěchPolášek Vojtěch 033 - Orientos 2111776 100 Kč

H16 4.00 km, 180 m, 19 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0712 Kroutil JoštKroutil Jošt KOS TJ Tesla Brno B 8188288 150 Kč
KON0830 Lipenský MatoušLipenský Matouš KOB Konice B 8133263 150 Kč
PZR0800 Šimon EduardŠimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8501056 150 Kč
PZR0701 Knap JakubKnap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8024756 150 Kč
TBM0829 Jiřík MartinJiřík Martin KOS TJ Tesla Brno B 53228 150 Kč
ZBM0706 Marek FilipMarek Filip SK Brno Žabovřesky A 8660413 150 Kč
SJH0805 Těthal JosefTěthal Josef SOS Jindřichův Hradec B 8107773 150 Kč
RBK0804 Rudolf JanRudolf Jan SK Radioklub Blansko C 2219087 150 Kč
SBK0707 Grünwald jr MartinGrünwald jr Martin KOB START Blansko zapůjčit 190 Kč
TBM0811 Navrátil JakubNavrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno B 8014493 150 Kč
JPV0707 Plachý OndřejPlachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 8662279 150 Kč
ZBM0919 Toman MatějToman Matěj SK Brno Žabovřesky B 8003624 150 Kč
SJI0801 Venhoda LukášVenhoda Lukáš OK Jihlava B 8015319 225 Kč

H18 4.20 km, 200 m, 20 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0600 Jirků FrantišekJirků František OK Jihlava B 8066725 150 Kč
LBM0500 Kycl MichalKycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8225220 150 Kč
LBM0501 Kycl OndřejKycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52047 150 Kč
ADA0601 Richter RudolfRichter Rudolf OOB Spartak Adamov C 8107720 150 Kč
ZBM0514 Valnoha DavidValnoha David SK Brno Žabovřesky C 8076011 150 Kč
TBM0629 Mudrák DanielMudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno A 8663145 150 Kč

H21C 5.10 km, 225 m, 22 kontrol Rank. koef.: 1

(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček JonášPtáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno A 8070717 150 Kč
CHT8701 Krejsa JanKrejsa Jan OOB SK Chrast C 8004592 150 Kč
TBM9502 Šrom JakubŠrom Jakub KOS TJ Tesla Brno C 8048538 150 Kč
TTR0401 Cícha VáclavCícha Václav OOB Třebíč B 2092373 150 Kč
CTB7902 Hübner JanHübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 150 Kč
SJI8509 Plíhal TomášPlíhal Tomáš OK Jihlava C 8660510 150 Kč
SJI7415 Prášil AlešPrášil Aleš OK Jihlava C 8015316 150 Kč
PZR8814 Hladílek JanHladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8016309 150 Kč
ADA8202 Matula PetrMatula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 150 Kč
0090001 Plšek JakubPlšek Jakub 009 - Orientační klub dobré pohody Babice nad Svitavou 2155992 150 Kč
VBM8207 Šedivý JiříŠedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 8136474 150 Kč
SJI9501 Koumar FrantišekKoumar František OK Jihlava C 682090 150 Kč
LBM0300 Kycl LukášKycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 150 Kč
VBM7246 Fučík KarelFučík Karel VSK Mendelu Brno C 8210972 150 Kč
RBK8347 Jalový MilanJalový Milan SK Radioklub Blansko C 8667513 150 Kč
TTR0102 Cícha MatějCícha Matěj OOB Třebíč C 8109391 150 Kč
SSU9303 Schuster MarekSchuster Marek SK Severka Šumperk C 8656758 150 Kč
SJI7313 Prášil MarekPrášil Marek OK Jihlava R 8116817 150 Kč
ASU9148 Seitler MilanSeitler Milan Magnus Orienteering C 8119436 150 Kč
VBM8204 Verner TomášVerner Tomáš VSK Mendelu Brno C 8003668 150 Kč
VBM8558 Vernerová RadkaVernerová Radka VSK Mendelu Brno C 8154984 150 Kč
PZR8901 Rosecký JanRosecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51357 150 Kč
ZBM0112 Macháček PetrMacháček Petr SK Brno Žabovřesky C 8016058 150 Kč
ZBM0302 Urbánek AdamUrbánek Adam SK Brno Žabovřesky R 8660426 150 Kč
ZBM0602 Koča VojtěchKoča Vojtěch SK Brno Žabovřesky A 8005438 150 Kč
ZBM0605 Kučera TomášKučera Tomáš SK Brno Žabovřesky A 8660418 150 Kč
ZBM8404 Jurák AdamJurák Adam SK Brno Žabovřesky C 8076015 150 Kč
ZBM8722 Kůra JosefKůra Josef SK Brno Žabovřesky C 232254 150 Kč
ZBM8836 Dědic FilipDědic Filip SK Brno Žabovřesky C 301212 150 Kč
ZBM9503 Jordanov AlexandrJordanov Alexandr SK Brno Žabovřesky C 8660419 150 Kč
ABM0404 Rada ŠtěpánRada Štěpán KOB ALFA Brno B 8028817 150 Kč
SJH9300 Nouza PetrNouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8090148 150 Kč
VBM7401 Kořan PavelKořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 150 Kč
0210001 Žemlík BoleslavŽemlík Boleslav 021 - BKG 8667536 150 Kč
PBM0405 Zelený VladanZelený Vladan TJ Spartak 1. brněnská B 2051518 150 Kč
UOL0201 Dostál FrantišekDostál František SOB Olomouc C 8516416 150 Kč
UOL0301 Rajman FilipRajman Filip SOB Olomouc B 8670770 150 Kč
SVS7901 Bouzek PetrBouzek Petr Orientklub Vsetín C 8133237 150 Kč
PZR8903 Novohradský PetrNovohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 150 Kč
SJI8306 Kadlec JanKadlec Jan OK Jihlava C 8028807 150 Kč
TTR0101 Nešpor JanNešpor Jan OOB Třebíč C 7300192 150 Kč
0090002 Plšek MatějPlšek Matěj 009 - Orientační klub dobré pohody Babice nad Svitavou 232021 150 Kč
TBM6116 Hlaváč JiříHlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2059757 150 Kč
SJI0702 Prášil JakubPrášil Jakub OK Jihlava B 8014531 150 Kč

H21D 3.40 km, 140 m, 19 kontrol Rank. koef.: 1

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7900 Jirků FrantišekJirků František OK Jihlava C 2039175 150 Kč
ABM9610 Theiner LukášTheiner Lukáš KOB ALFA Brno C 438046 150 Kč
0060001 Smolík VáclavSmolík Václav 006 - Václav Smolík 8355255 150 Kč
0070001 Krakovič JanKrakovič Jan 007 - Krakeni zapůjčit 190 Kč
PZR9502 Skryja OndřejSkryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 150 Kč
ABM9901 Florián VojtěchFlorián Vojtěch KOB ALFA Brno C 8680585 150 Kč
LBM8701 Rébl MiroslavRébl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 150 Kč
ABM0011 Frýz TomášFrýz Tomáš KOB ALFA Brno 8162867 150 Kč

H35 4.50 km, 210 m, 20 kontrol

(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8411 Liščinský TomášLiščinský Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100052 150 Kč
TTR7701 Dvořáček JanDvořáček Jan OOB Třebíč C 52240 150 Kč
ZPV7301 Karásek MartinKarásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 150 Kč
ABM8101 Kozel JiříKozel Jiří KOB ALFA Brno C 2260169 150 Kč
MBM7900 Nekula TomášNekula Tomáš O-mikron C 2260175 150 Kč
CTB7803 Klusáček LuděkKlusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 150 Kč
RBK7802 Bárta LadislavBárta Ladislav SK Radioklub Blansko C 2229812 150 Kč
TTR7901 Věžník RomanVěžník Roman OOB Třebíč C 8014510 150 Kč
OSN8601 Kutal JiříKutal Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9285 150 Kč
SJI8100 Černý PetrČerný Petr OK Jihlava C 2127647 150 Kč
RUZ8001 Poledna MiroslavPoledna Miroslav TJ Růžená C 7208083 150 Kč
BZR8801 Rajnošek MatějRajnošek Matěj Bratrstvo Ždárských vrchů C 52965 150 Kč
TBM8503 Hubík MartinHubík Martin KOS TJ Tesla Brno C 8648597 150 Kč
SJI8309 Jirků RomanJirků Roman OK Jihlava C 8501780 150 Kč
PZR7621 Uchytil TomášUchytil Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8006730 150 Kč
CHT7901 Korecký MiroslavKorecký Miroslav OOB SK Chrast C 8226364 150 Kč
SBK7207 Sluka MiroslavSluka Miroslav KOB START Blansko C 53214 150 Kč
TTR7902 Yarich IvanYarich Ivan OOB Třebíč C 2115134 150 Kč
CTB7602 Běloušek PavelBěloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 150 Kč
ZBM7203 Cenek RadimCenek Radim SK Brno Žabovřesky C 2181929 150 Kč
ZBM7302 Zelený PavelZelený Pavel SK Brno Žabovřesky C 8660434 150 Kč
ZBM7402 Baše TomášBaše Tomáš SK Brno Žabovřesky C 2103686 150 Kč
ZBM7541 Holáň RadimHoláň Radim SK Brno Žabovřesky C 8162826 150 Kč
ZBM7704 Rotek PavelRotek Pavel SK Brno Žabovřesky C 8107755 150 Kč
ZBM7804 Janováč DušanJanováč Dušan SK Brno Žabovřesky C 8500482 150 Kč
ZBM8003 Polách DavidPolách David SK Brno Žabovřesky C 2144039 150 Kč
ZBM8006 Nováček MichalNováček Michal SK Brno Žabovřesky C 2212706 150 Kč
ZBM8206 Koča JaroslavKoča Jaroslav SK Brno Žabovřesky C 8420962 150 Kč
ZBM8425 Dvořák MartinDvořák Martin SK Brno Žabovřesky C 52011 150 Kč
ZBM8502 Papež ZdeněkPapež Zdeněk SK Brno Žabovřesky C 2212747 150 Kč
VBM8003 Sýkora LukášSýkora Lukáš VSK Mendelu Brno C 8076612 150 Kč
JPV8303 Hubáček OndřejHubáček Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 8109329 150 Kč
TBM7907 Račanský JanRačanský Jan KOS TJ Tesla Brno C 8100030 150 Kč
TBM7903 Tomíček OldřichTomíček Oldřich KOS TJ Tesla Brno C 8517311 150 Kč
TBM7911 Doušek RobertDoušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 8232425 150 Kč
SJH7702 Komárek ArnoštKomárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 150 Kč
SJH7802 Míchal JiříMíchal Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8420953 150 Kč
SJH7601 Blažek ZdeněkBlažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 8003631 150 Kč
VBM8206 Dokoupil ZbyněkDokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 8501076 150 Kč
OSN6901 Sláma JaroslavSláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 150 Kč
CHT8502 Martinec PetrMartinec Petr OOB SK Chrast C 52168 150 Kč
VBM8406 Růžička TomášRůžička Tomáš VSK Mendelu Brno C 2420037 150 Kč
PBM8402 Rudolf TomášRudolf Tomáš TJ Spartak 1. brněnská C 2419966 150 Kč
SBK7903 Grünwald MartinGrünwald Martin KOB START Blansko zapůjčit 190 Kč
0300001 Šťastný JanŠťastný Jan 030 - ... 8047177 150 Kč
SKM8014 Stachoň ZdeněkStachoň Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 8670825 150 Kč
0260002 Kozmon PetrKozmon Petr 026 - Brno 8506940 150 Kč
0310004 Boháček ZdeněkBoháček Zdeněk 031 - Zájezd zapůjčit 190 Kč
0310005 Hašek ZdeněkHašek Zdeněk 031 - Zájezd 7500841 150 Kč

H45 4.00 km, 200 m, 18 kontrol

(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7400 Odehnal LuděkOdehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 8237726 150 Kč
TTR7503 Cícha RadekCícha Radek OOB Třebíč C 2092381 150 Kč
ABM7210 Kurečka RobertKurečka Robert KOB ALFA Brno C 8648589 150 Kč
ABM6611 Mokrý JanMokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 150 Kč
LBM7517 Toman OndřejToman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8109428 150 Kč
SJI7702 Rychnovský RadekRychnovský Radek OK Jihlava C 2771362 150 Kč
TBM7228 Strejček PetrStrejček Petr KOS TJ Tesla Brno C 8515529 150 Kč
0080002 Sedláček PetrSedláček Petr 008 - Bafto 2087653 150 Kč
STA7802 Lubas MiroslavLubas Miroslav OK Střelka C 2029154 150 Kč
LBM7100 Kycl MiroslavKycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8004046 150 Kč
CTB7601 Paul PavelPaul Pavel SK OB Chotěboř C 2039076 150 Kč
ADA5901 Mareček JiříMareček Jiří OOB Spartak Adamov C 8091212 150 Kč
PZR7007 Nechuta MilanNechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022374 150 Kč
PZR7402 Knap MiroslavKnap Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210811 150 Kč
0120001 Lasota MarekLasota Marek 012 - Qubalic team 2087636 150 Kč
TBM7044 Rygl JaroslavRygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 8667970 150 Kč
TBM6903 Gryc TomášGryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100027 150 Kč
OSN7701 Glier JanGlier Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8107719 150 Kč
RUZ7200 Komín PetrKomín Petr TJ Růžená C 2800299 150 Kč
KON6111 Grepl LadislavGrepl Ladislav KOB Konice C 8660471 150 Kč
CHT7500 Klvaňa MilanKlvaňa Milan OOB SK Chrast C 8226323 150 Kč
RUZ7600 Nevrkla TomášNevrkla Tomáš TJ Růžená C 8014557 150 Kč
0160001 Lasota TomaszLasota Tomasz 016 - Lasota 2181311 150 Kč
ZBM7205 Fiala JanFiala Jan SK Brno Žabovřesky C 8636192 150 Kč
ZBM7303 Urbánek PetrUrbánek Petr SK Brno Žabovřesky C 2103688 150 Kč
ZBM7608 Kučera ViktorKučera Viktor SK Brno Žabovřesky C 1400413 150 Kč
PBM7800 Robotka JanRobotka Jan TJ Spartak 1. brněnská C 7209359 150 Kč
SJH7001 Beneš JanBeneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 150 Kč
SJH7402 Blažek PetrBlažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 8636796 150 Kč
CTB6601 Voborník PetrVoborník Petr SK OB Chotěboř C 8414102 150 Kč
PZR7701 Pařízek MilošPařízek Miloš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2144083 150 Kč
TBM7401 Schwab DavidSchwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 150 Kč
ABM7401 Rada PavelRada Pavel KOB ALFA Brno C 8004 150 Kč
SJI7823 Prošek MichalProšek Michal OK Jihlava C 8028823 150 Kč
CHT7503 Češík LiborČešík Libor OOB SK Chrast C 2260140 150 Kč
PBM7301 Kheil RadimKheil Radim TJ Spartak 1. brněnská C 2131192 150 Kč
PBM7302 Trš LubomírTrš Lubomír TJ Spartak 1. brněnská C 8008296 150 Kč
PBM7514 Hladký DavidHladký David TJ Spartak 1. brněnská C 0 150 Kč
PBM7701 Rampula MartinRampula Martin TJ Spartak 1. brněnská C 8064585 150 Kč
OSN6600 Kovačič MarekKovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8670817 150 Kč
PVP7400 Cveček MartinCveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8629813 150 Kč
SJI7812 Kasal VítKasal Vít OK Jihlava C 51766 150 Kč
0180001 Galík PavelGalík Pavel 018 - Sunday Runners Vranov 682638 150 Kč
LBM6113 Korpas JaroslavKorpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8007191 150 Kč
TBM6900 Mudrák PavelMudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8662331 150 Kč
ABM6701 Smutný RadekSmutný Radek KOB ALFA Brno C 438049 150 Kč
TBM7101 Fuchs JanFuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 8300041 150 Kč

H55 3.20 km, 150 m, 17 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE6622 Vítek ZbyněkVítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 150 Kč
SJI6301 Petráček AlešPetráček Aleš OK Jihlava C 53631 150 Kč
SJI6002 Kopecký ZdeněkKopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 150 Kč
SJI6115 Kaňák PetrKaňák Petr OK Jihlava C 8149879 150 Kč
SJI5901 Zeman JaroslavZeman Jaroslav OK Jihlava C 8648620 150 Kč
VBM4732 Chmelík AlešChmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 8014465 150 Kč
VBM5329 Hanzl VlastimilHanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 8226365 150 Kč
PZR6106 Skryja BořivojSkryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 150 Kč
TBM5003 Zabloudil PavelZabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8050030 150 Kč
ZBM6401 Hruška TomášHruška Tomáš SK Brno Žabovřesky C 49393 150 Kč
0170001 Buráň ZdeněkBuráň Zdeněk 017 - NER - BzB - Buráňovi 2127637 150 Kč
SBK6301 Buřt VladimírBuřt Vladimír KOB START Blansko C 8007189 150 Kč
SBK6201 Peťovský JanPeťovský Jan KOB START Blansko C 8107732 150 Kč
PBM5303 Robotka LiborRobotka Libor TJ Spartak 1. brněnská C 8719038 150 Kč
0280001 Fuchs VladimírFuchs Vladimír 028 - FV 2139485 150 Kč
TBM6005 Šuler JosefŠuler Josef KOS TJ Tesla Brno C 301235 150 Kč
SJI6801 Rachůnek StanislavRachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 150 Kč
JPV6515 Plachý MartinPlachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 8663138 150 Kč
TTR6101 Nešpor JanNešpor Jan OOB Třebíč C 8009526 150 Kč

H65 2.80 km, 120 m, 14 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM5613 Potěšil VáclavPotěšil Václav VSK Mendelu Brno C 53237 150 Kč
TBM5711 Minařík LubošMinařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 150 Kč
PZR5603 Forst VlastimilForst Vlastimil UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8162866 150 Kč
LBM5401 Štěpánek JiříŠtěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8047112 150 Kč
PZR5309 Novohradský JanNovohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 150 Kč

H70 2.70 km, 90 m, 11 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT5301 Matras JaroslavMatras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 100 Kč
CHT5101 Zlesák MilanZlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 100 Kč
CHT4802 Vítek JosefVítek Josef OOB SK Chrast C 51948 100 Kč
ABM4902 Šnyrch FrantišekŠnyrch František KOB ALFA Brno C 52521 100 Kč
TTR5201 Orálek MiroslavOrálek Miroslav OOB Třebíč C 8482589 100 Kč
TBM4231 Dufek JanDufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 8409867 100 Kč
RUZ5105 Kodys VáclavKodys Václav TJ Růžená C 51920 100 Kč
VBM4806 Dokoupil VladimírDokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 8656614 100 Kč
0220001 Novák JosefNovák Josef 022 - Buková 2118476 100 Kč
BBM5300 Ptáček LadislavPtáček Ladislav BETA URSUS Rosice C 8507966 100 Kč
BBM5100 Denemarek OldřichDenemarek Oldřich BETA URSUS Rosice C 7510216 100 Kč
SJI4911 Paulíček JiříPaulíček Jiří OK Jihlava C 52173 100 Kč

HDR 2.60 km, 110 m, 6 kontrol

(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020003 Křížová ElisaKřížová Elisa 002 - 911 zapůjčit 140 Kč
ABM2101 Theiner MatyášTheiner Matyáš KOB ALFA Brno C 52013 100 Kč
0030001 Kalina FabiánKalina Fabián 003 - UMŠ Hrášek 53723 100 Kč
0030002 Kalinová JasmínaKalinová Jasmína 003 - UMŠ Hrášek 8352018 100 Kč
0030003 Lišková KláraLišková Klára 003 - UMŠ Hrášek zapůjčit 140 Kč
VBM1303 Prudík JanPrudík Jan VSK Mendelu Brno C 330657 100 Kč
0040001 Šaňková KristýnaŠaňková Kristýna 004 - . 2051514 100 Kč
0070003 Krakovič JakubKrakovič Jakub 007 - Krakeni zapůjčit 140 Kč
ADA1551 Matulová MarkétaMatulová Markéta OOB Spartak Adamov C 4781 100 Kč
TBM1810 Strejček TomášStrejček Tomáš KOS TJ Tesla Brno 53272 100 Kč
TBM1601 Kovářík OndřejKovářík Ondřej KOS TJ Tesla Brno 2127894 100 Kč
VBM1502 Šedivý OndřejŠedivý Ondřej VSK Mendelu Brno C 2121762 100 Kč
SJI1851 Boučková GabrielaBoučková Gabriela OK Jihlava C 2011866 100 Kč
ABM1453 Homolková SabinaHomolková Sabina KOB ALFA Brno C 2212022 100 Kč
VBM1501 Fučík MartinFučík Martin VSK Mendelu Brno C 1775519 100 Kč
PZR1551 Forstová ViolaForstová Viola UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210889 100 Kč
0130002 Kozel JonášKozel Jonáš 013 - Family Point zapůjčit 140 Kč
TBM1808 Hubík AlbertHubík Albert KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 140 Kč
TTR1451 Křížová AnnaKřížová Anna OOB Třebíč C 2127872 100 Kč
SJI1751 Jirků KláraJirků Klára OK Jihlava C 301273 100 Kč
0140003 Zemánková MagdalénaZemánková Magdaléna 014 - RK Blansko zapůjčit 140 Kč
CHT1701 Korecký MarekKorecký Marek OOB SK Chrast C 8033277 100 Kč
VBM1651 Vernerová ZitaVernerová Zita VSK Mendelu Brno C 53211 100 Kč
PZR23xx Olišar MikulášOlišar Mikuláš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52970 100 Kč
RUZ1750 Nevrklová ZuzanaNevrklová Zuzana TJ Růžená C 2113360 100 Kč
ADA1701 Strýček MatějStrýček Matěj OOB Spartak Adamov C 2073676 100 Kč
CTB1751 Provazníková StellaProvazníková Stella SK OB Chotěboř C 2121778 100 Kč
CHT1851 Líbalová JosefínaLíbalová Josefína OOB SK Chrast 2212701 100 Kč
ZBM1406 Rybák ŠtěpánRybák Štěpán SK Brno Žabovřesky C 2151408 100 Kč
ZBM1503 Dvořák JakubDvořák Jakub SK Brno Žabovřesky C 2051511 100 Kč
ZBM1851 Dvořáková AnežkaDvořáková Anežka SK Brno Žabovřesky C 2061840 100 Kč
RUZ1800 Beneš TomášBeneš Tomáš TJ Růžená 53500 100 Kč
VBM1602 Sýkora JindřichSýkora Jindřich VSK Mendelu Brno C 2067217 100 Kč
TBM1651 Račanská JosefínaRačanská Josefína KOS TJ Tesla Brno C 2127860 100 Kč
TBM18xx Zimmermann JohanZimmermann Johan KOS TJ Tesla Brno 8635805 100 Kč
TBM21xx Zimmermann AlbertZimmermann Albert KOS TJ Tesla Brno 515450 100 Kč
SJH1601 Míchal JáchymMíchal Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 2420068 100 Kč
VBM1553 Dokoupilová SimonaDokoupilová Simona VSK Mendelu Brno C 53306 100 Kč
VBM1851 Dokoupilová LadaDokoupilová Lada VSK Mendelu Brno C 53210 100 Kč
RBK15xx Zámečníková MarieZámečníková Marie SK Radioklub Blansko zapůjčit 140 Kč
SJI1600 Jakoubek ŠtěpánJakoubek Štěpán OK Jihlava C 100 Kč
LBM2151 Réblová EliškaRéblová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2121006 100 Kč
CHT7704 Havlíček MarekHavlíček Marek OOB SK Chrast C 232888 100 Kč
PBM1616 Šafek JakubŠafek Jakub TJ Spartak 1. brněnská C 8502720 100 Kč
PBM1650 Růžková AmálieRůžková Amálie TJ Spartak 1. brněnská C 0 100 Kč
PBM1651 Ramachová KateřinaRamachová Kateřina TJ Spartak 1. brněnská C 52027 100 Kč
PBM1751 Matulová AdélaMatulová Adéla TJ Spartak 1. brněnská C 4015 100 Kč
PBM1752 Králová EmílieKrálová Emílie TJ Spartak 1. brněnská 0 100 Kč
PBM2051 Růžková KateřinaRůžková Kateřina TJ Spartak 1. brněnská 100 Kč
ZBM1853 Rybáková AlžbětaRybáková Alžběta SK Brno Žabovřesky C 102 100 Kč
0270001 Stehlík JakubStehlík Jakub 027 - S-team 416904 100 Kč
0290002 Buřt LukášBuřt Lukáš 029 - Buřtíci 2111817 100 Kč
SVS1600 Bouzek EduardBouzek Eduard Orientklub Vsetín 53388 100 Kč
0230001 Průšová BarboraPrůšová Barbora 023 - SKOL Brno 515049 100 Kč
SJI1750 Buršíková KateřinaBuršíková Kateřina OK Jihlava C 51770 100 Kč
ZBM1652 Stachoňová KarolínaStachoňová Karolína SK Brno Žabovřesky C 976000 100 Kč
0310001 Hašková AdélaHašková Adéla 031 - Zájezd zapůjčit 140 Kč
0310002 Brabcová EmaBrabcová Ema 031 - Zájezd 52054 100 Kč
0340001 Dušátko AdamDušátko Adam 034 - VHS Brno 9363 100 Kč
0350001 Šturc PetrŠturc Petr 035 - Šturc 896973 100 Kč
0350002 Šturc VítekŠturc Vítek 035 - Šturc 2151378 100 Kč
RBK14xx Drbošal JosefDrbošal Josef SK Radioklub Blansko zapůjčit 140 Kč
RUZ1850 Pecinová JosefínaPecinová Josefína TJ Růžená 129 100 Kč
RUZ1500 Pecina JanPecina Jan TJ Růžená 51780 100 Kč
JPV23xx Hubáček AdamHubáček Adam Oddíl OS SK Prostějov 8033248 100 Kč

P 2.50 km, 85 m, 12 kontrol

(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Novotný PetrNovotný Petr 001 - DUKLA Blansko 2067992 100 Kč
0020001 Kříž PavelKříž Pavel 002 - 911 2049566 100 Kč
0020002 Lvovská LeniLvovská Leni 002 - 911 53298 100 Kč
BBM7651 Kadlecová GabrielaKadlecová Gabriela BETA URSUS Rosice C 2120995 100 Kč
0070002 Krakovičová IvaKrakovičová Iva 007 - Krakeni zapůjčit 140 Kč
ABM7650 Kurečková DanaKurečková Dana KOB ALFA Brno 232864 100 Kč
ABM1054 Kurečková AnetaKurečková Aneta KOB ALFA Brno C 2060216 100 Kč
ABM7805 Zejda JiříZejda Jiří KOB ALFA Brno C 897375 100 Kč
ABM1602 Zejda DavidZejda David KOB ALFA Brno C 7260001 100 Kč
TTR8080 Věžníková MagdaVěžníková Magda OOB Třebíč C 7205015 100 Kč
0110001 Pollák LukášPollák Lukáš 011 - Unitop SKP Žďár n. S. zapůjčit 140 Kč
0120002 Lasota JakubLasota Jakub 012 - Qubalic team 2067241 100 Kč
KTI8050 Breineková PetraBreineková Petra Klub orientačních sportů Tišnov 2051494 100 Kč
KTI1400 Pohorský MarekPohorský Marek Klub orientačních sportů Tišnov 2121883 100 Kč
SJI8351 Jirků LucieJirků Lucie OK Jihlava 53352 100 Kč
0140001 Zemánková Vladimíra Zemánková Vladimíra 014 - RK Blansko zapůjčit 140 Kč
TBM7123 Otoupalík JanOtoupalík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8680391 100 Kč
PZR23zz Rosecká LucieRosecká Lucie UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 2145537 100 Kč
RBK7253 Dvořáková MartinaDvořáková Martina SK Radioklub Blansko C 2111812 100 Kč
RBK7302 Dvořák VáclavDvořák Václav SK Radioklub Blansko C 2115713 100 Kč
ZBM0652 Hoření VeronikaHoření Veronika SK Brno Žabovřesky C 232419 100 Kč
ZBM5701 Vymazal MichalVymazal Michal SK Brno Žabovřesky C 2127556 100 Kč
ZBM7850 Vršková DagmarVršková Dagmar SK Brno Žabovřesky C 2094515 100 Kč
ZBM8504 Kocourek JiříKocourek Jiří SK Brno Žabovřesky C 52454 100 Kč
0170002 Buráňová HanaBuráňová Hana 017 - NER - BzB - Buráňovi 2108870 100 Kč
RUZ8450 Benešová AnetaBenešová Aneta TJ Růžená 2092371 100 Kč
PBM7950 Robotková NaďaRobotková Naďa TJ Spartak 1. brněnská C 2214544 100 Kč
0190001 Vítková MiroslavaVítková Miroslava 019 - SK 1421294 100 Kč
0200002 Mužíková IlonaMužíková Ilona 020 - neregistrovaná 2155978 100 Kč
0200003 Mužík TomášMužík Tomáš 020 - neregistrovaná 2220662 100 Kč
0210002 Obrtlík VáclavObrtlík Václav 021 - BKG zapůjčit 140 Kč
0210003 Horsáková BarboraHorsáková Barbora 021 - BKG zapůjčit 140 Kč
0210004 Štefanová MarkétaŠtefanová Markéta 021 - BKG 8660464 100 Kč
0210005 Stejskal PetrStejskal Petr 021 - BKG zapůjčit 140 Kč
0210006 Horsák JanHorsák Jan 021 - BKG zapůjčit 140 Kč
RBK0551 Rudolfová EvaRudolfová Eva SK Radioklub Blansko C 2219064 100 Kč
0240001 Prášilová MonikaPrášilová Monika 024 - Rantířov 2127589 100 Kč
0250001 Boučková KristýnaBoučková Kristýna 025 - Boučkovi 2157322 100 Kč
PBM7609 Pátek RichardPátek Richard TJ Spartak 1. brněnská C 7700077 100 Kč
PBM8255 Stašková PetraStašková Petra TJ Spartak 1. brněnská C 49692 100 Kč
PBM8352 Košíková JanaKošíková Jana TJ Spartak 1. brněnská C 8014554 100 Kč
OSN6850 Kovačičová IvonaKovačičová Ivona SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 100 Kč
STA8051 Lubasová MirkaLubasová Mirka OK Střelka C 2118114 100 Kč
SJH8252 Míchalová ZuzanaMíchalová Zuzana SOS Jindřichův Hradec C 2419915 100 Kč
0300002 Šťastná HelenaŠťastná Helena 030 - ... 8510285 100 Kč
SJI0602 Rachůnek StanislavRachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 100 Kč
SJI7150 Rachůnková MarkétaRachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 100 Kč
TBM7555 Mudráková MichaelaMudráková Michaela KOS TJ Tesla Brno 8149878 100 Kč
0330002 Polášková LuciePolášková Lucie 033 - Orientos 2111778 100 Kč
SBK1010 Daněk FrantišekDaněk František KOB START Blansko C 811213 100 Kč
0350003 Šturc PavelŠturc Pavel 035 - Šturc zapůjčit 140 Kč
RBK09xx Drbošal DavidDrbošal David SK Radioklub Blansko zapůjčit 140 Kč

T 4.00 km, 200 m, 17 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0001 Karásek AdamKarásek Adam KOB ZPV Prostějov C 2070842 150 Kč
0290001 Buřt LukášBuřt Lukáš 029 - Buřtíci 2102705 150 Kč
SJI8150 Buršíková OlgaBuršíková Olga OK Jihlava C 2141924 150 Kč
ZBM0614 Václavek JanVáclavek Jan SK Brno Žabovřesky C 2181948 150 Kč
celkem přihlášených: 641, vklad: 82145 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.