ORIS
Login
Help
Calendar
Calendar
Foot O
Ski O
MTB O
Trail
Courses
#GPS_RECORDS#
Default calendar
Cups
Foot O
Czech cup
A-ranking
B-ranking Bohemia
B-ranking Moravia
Regional cups
All Foot-O cups
MTB O
Czech cup
Red group
Ski O
Czech cup
Trail
Czech cup
Clubs
Clubs ČSOS
Ranking
Foot O
Ranking
Ranking - overview
Ranking - events
Masters ranking
Masters ranking - overview
Masters ranking - events
MTB O
Ranking
Ranking - overview
Ranking - events
Trail
Ranking
Help
Help
FAQ
ČSOS
Try O
English
Česky
Event: Oblastní žebříček
Závod navazuje na Finálový závod Světového poháru, který začíná již od 10:00. Nenechte si ho ujít!
Information
ORIS ID:
4465
Name:
Oblastní žebříček
Date:
2018/10/07
Place:
Mladá Boleslav – Staroměstské náměstí
First start:
13:00
Event office till:
12:00
Organiser:
TUR - OOB TJ Turnov
Sport:
OB
Ranking type:
Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim
Ještědský žebříček mládeže - podzim 2018
Ještědský žebříček dospělých 2018
Středočeský oblastní žebříček družstev
Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - podzim 2018
Pražský žebříček - podzim 2018
Manufaktura Liga - oddíly
Level:
OŽ - Local event
Region:
JE - Ještědská, P - Pražská, StČ - Středočeská
Discipline:
SP - Sprint
Rank. coefficient:
1,00
Ranking date:
2018/09/30
Used map:
1 : 4 000, ekv. 2 m, ISSOM 2007, stav léto 2018, rozměr A4, autor Jan Fátor. Mapy budou vodovzdorně upravené. Mapy se v cíli nebudou vybírat.
Location:
50.411,14.9027:
Google maps
,
Mapy.cz - tourist
Joint events:
2018/10/06 - Veřejný závod
Entries
1st entry date:
2018/09/23 23:59
2nd entry date:
2018/09/24 00:00
Rent SI:
30 CZK
Bank account, symbols:
706189423/2010, VS číslo klubu dle adresáře ČSOS
Classes
D10, D10L, D12, D14, D16, D18, D20, D21K, D21L, D35, D40, D45, D50, D55, D60, D65, D70, D75, H10, H10L, H12, H14, H16, H18, H20, H21K, H21L, H35, H40, H45, H50, H55, H60, H65, H70, H75, HDR, P, T
Contacts
Information:
Jan Picek,
jan.picek@wcup.cz
, 608 324 456,
www.wcup.cz
Director:
Picek Jan - R1
Referee:
Luštický Martin - R3
Course setter:
Wolf Daniel - R1
JURY:
Kořínek Tomáš, Janata Martin, Janda Martin
Entry SW master:
Picek Štěpán
Show route
Results
All classes
(1162)
Ranking results
Startlist
All by classes
(1259)
All by clubs
(1259)
Entries
All by classes
(1259)
All by clubs
(1259)
Fee list
Links
Event website
Documents
Invitation
Bulletin (english)
Information
Bulletin 3 (english)
Ztráty a nálezy
Protest
Tools
Export event to calendar