Logo

Závod: Oblastní žebříček

Informace

ORIS ID:
6363
Název:
Oblastní žebříček
Datum:
05.06.2021
Místo konání:
Stará Huť, okr. Příbram, louka u Památníku Karla Čapka
Ražení:
SI kontaktní
Start 00:
11:00
Pořadatel:
Sport:
OB
Úroveň:
OŽ - Oblastní žebříček
Regiony:
P - Pražská, StČ - Středočeská
Disciplína:
KT - Krátká trať
Rank. koeficient:
1,00
Rozhodné datum:
30.04.2021
Mapa:
Nad Strží 1 : 10 000, E = 5 m, formát A4. Mapoval J. Buriánek v zimě 2019/2020, revize duben 2021
Souřadnice:

Přihlášky

1. termín přihlášek:
31.05.2021 23:59
Bankovní účet, VS, SS:
2801059781/2010, VS: 6363xxxx
Datum splatnosti:
02.06.2021
Omezení:
Přihlašování do startovních vln

Startovní vlny

Nahrávám data...
Název
Popis
Počet startujících
Aktuálně přihlášených
11-12 11:00 - 12:00 180 180
12-13 12:00 - 13:00 180 180
13-14 13:00 - 14:00 180 174
14-15 14:00 - 15:00 180 114
15-16 15:00 - 16:00 180 65

Kategorie

Startovní vlna: 11-12 (11:00 - 12:00)
D10 11-12, D10F 11-12, D12 11-12, D14 11-12, D16 11-12, D18 11-12, D21K 11-12, D21L 11-12, D35 11-12, D45 11-12, D55 11-12, D65 11-12, D75 11-12, H10 11-12, H10F 11-12, H12 11-12, H14 11-12, H16 11-12, H18 11-12, H21K 11-12, H21L 11-12, H35 11-12, H45 11-12, H55 11-12, H65 11-12, H75 11-12, H80 11-12, T3 11-12
Startovní vlna: 12-13 (12:00 - 13:00)
D10 12-13, D10F 12-13, D12 12-13, D14 12-13, D16 12-13, D18 12-13, D21K 12-13, D21L 12-13, D35 12-13, D45 12-13, D55 12-13, D65 12-13, D75 12-13, H10 12-13, H10F 12-13, H12 12-13, H14 12-13, H16 12-13, H18 12-13, H21K 12-13, H21L 12-13, H35 12-13, H45 12-13, H55 12-13, H65 12-13, H75 12-13, H80 12-13, T3 12-13
Startovní vlna: 13-14 (13:00 - 14:00)
D10 13-14, D10F 13-14, D12 13-14, D14 13-14, D16 13-14, D18 13-14, D21K 13-14, D21L 13-14, D35 13-14, D45 13-14, D55 13-14, D65 13-14, D75 13-14, H10 13-14, H10F 13-14, H12 13-14, H14 13-14, H16 13-14, H18 13-14, H21K 13-14, H21L 13-14, H35 13-14, H45 13-14, H55 13-14, H65 13-14, H75 13-14, H80 13-14, T3 13-14
Startovní vlna: 14-15 (14:00 - 15:00)
D10 14-15, D10F 14-15, D12 14-15, D14 14-15, D16 14-15, D18 14-15, D21K 14-15, D21L 14-15, D35 14-15, D45 14-15, D55 14-15, D65 14-15, D75 14-15, H10 14-15, H10F 14-15, H12 14-15, H14 14-15, H16 14-15, H18 14-15, H21K 14-15, H21L 14-15, H35 14-15, H45 14-15, H55 14-15, H65 14-15, H75 14-15, H80 14-15, T3 14-15
Startovní vlna: 15-16 (15:00 - 16:00)
D10 15-16, D10F 15-16, D12 15-16, D14 15-16, D16 15-16, D18 15-16, D21K 15-16, D21L 15-16, D35 15-16, D45 15-16, D55 15-16, D65 15-16, D75 15-16, H10 15-16, H10F 15-16, H12 15-16, H14 15-16, H16 15-16, H18 15-16, H21K 15-16, H21L 15-16, H35 15-16, H45 15-16, H55 15-16, H65 15-16, H75 15-16, H80 15-16, T3 15-16
Startovní vlna: Ostatní
D10, D10F, D12, D14, D16, D18, D21K, D21L, D35, D45, D55, D65, D75, H10, H10F, H12, H14, H16, H18, H21K, H21L, H35, H45, H55, H65, H75, H80, T3, Z1-HDR

Kontakty

Informace:
Ředitel závodu:
Hojný Oldřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Kavka Jiří - R3
Stavitel tratí:
Novák Miloš
JURY:
Bochenková Jana, Kohl Jiří, Hrstka Vladislav
Zpracovatel přihlášek:
Přeček Zdeněk