Mezičasy závodu: 17.08.2013 - Rumcajsovy míle - E2 | Kategorie: HDR
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (49) 2 (50) 3 (51) 4 (52) 5 (100) Cíl Reg. číslo
1.
10:52 2:24 (1) 1:18 (6) 2:48 (1) 2:13 (1) 1:59 (5) 0:10 (1)
Štefan Jan
STH0500 2:24 (1) 3:42 (1) 6:30 (1) 8:43 (1) 10:42 (1) 10:52 (1) STH0500
2.
11:30 + 0:38 2:48 (2) 1:13 (3) 3:03 (2) 3:13 (3) 1:02 (2) 0:11 (2)
Jíra Filip
ROZ0500 2:48 (2) 4:01 (3) 7:04 (2) 10:17 (2) 11:19 (2) 11:30 (2) ROZ0500
3.
12:26 + 1:34 2:50 (3) 1:14 (4) 3:12 (3) 3:12 (2) 1:44 (3) 0:14 (6)
Nešporová Terezie
TTR0851 2:50 (3) 4:04 (5) 7:16 (3) 10:28 (3) 12:12 (3) 12:26 (3) TTR0851
21.
25:40 + 14:48 2:52 (4) 11:03 (25) 4:01 (9) 4:41 (10) 2:47 (13) 0:16 (11)
Urbanec Bruno
EZL 2:52 (4) 13:55 (25) 17:56 (24) 22:37 (22) 25:24 (21) 25:40 (21) EZL
6.
14:27 + 3:35 2:55 (5) 1:05 (1) 3:24 (4) 5:49 (17) 1:00 (1) 0:14 (6)
Nešpor Jiří
TTR0502 2:55 (5) 4:00 (2) 7:24 (4) 13:13 (7) 14:13 (6) 14:27 (6) TTR0502
4.
13:14 + 2:22 2:55 (5) 1:08 (2) 3:32 (5) 3:22 (5) 2:05 (7) 0:12 (3)
Mrskočová Markéta
LPU0553 2:55 (5) 4:03 (4) 7:35 (5) 10:57 (4) 13:02 (4) 13:14 (4) LPU0553
5.
13:44 + 2:52 2:57 (7) 1:15 (5) 3:43 (7) 3:18 (4) 2:15 (8) 0:16 (11)
Vařeková Anna
TUV0651 2:57 (7) 4:12 (6) 7:55 (6) 11:13 (5) 13:28 (5) 13:44 (5) TUV0651
9.
17:42 + 6:50 3:15 (8) 1:56 (11) 6:48 (21) 3:26 (6) 2:03 (6) 0:14 (6)
Meier David
VSP0606 3:15 (8) 5:11 (8) 11:59 (14) 15:25 (10) 17:28 (9) 17:42 (9) VSP0606
7.
15:59 + 5:07 3:16 (9) 1:32 (7) 4:39 (11) 3:33 (7) 2:46 (12) 0:13 (5)
Ševčík Daniel
TBM0508 3:16 (9) 4:48 (7) 9:27 (7) 13:00 (6) 15:46 (7) 15:59 (7) TBM0508
10.
18:41 + 7:49 3:58 (10) 1:34 (8) 4:49 (13) 4:48 (11) 3:20 (18) 0:12 (3)
Zimová Veronika
DCE0650 3:58 (10) 5:32 (9) 10:21 (9) 15:09 (9) 18:29 (10) 18:41 (10) DCE0650
15.
22:13 + 11:21 4:00 (11) 3:20 (23) 6:27 (20) 5:28 (13) 2:44 (11) 0:14 (6)
Hyxa Jan
NER 4:00 (11) 7:20 (14) 13:47 (17) 19:15 (16) 21:59 (15) 22:13 (15) NER
11.
19:49 + 8:57 4:04 (12) 2:01 (13) 5:33 (16) 5:33 (14) 2:15 (8) 0:23 (17)
Pipková Karolína
NER 4:04 (12) 6:05 (11) 11:38 (13) 17:11 (13) 19:26 (11) 19:49 (11) NER
12.
19:57 + 9:05 4:05 (13) 1:49 (10) 4:33 (10) 5:45 (15) 3:19 (17) 0:26 (18)
Uhlířová Marie
LBE0950 4:05 (13) 5:54 (10) 10:27 (10) 16:12 (11) 19:31 (12) 19:57 (12) LBE0950
14.
21:34 + 10:42 4:09 (14) 2:15 (14) 4:45 (12) 5:54 (18) 4:11 (22) 0:20 (16)
Šedivý Josef
STH0802 4:09 (14) 6:24 (13) 11:09 (11) 17:03 (12) 21:14 (14) 21:34 (14) STH0802
8.
17:04 + 6:12 4:12 (15) 1:57 (12) 3:35 (6) 3:43 (8) 3:06 (14) 0:31 (22)
Žemlík Leonard
TZL1301 4:12 (15) 6:09 (12) 9:44 (8) 13:27 (8) 16:33 (8) 17:04 (8) TZL1301
17.
24:11 + 13:19 4:59 (16) 2:43 (21) 5:39 (17) 7:38 (22) 2:40 (10) 0:32 (23)
Ševčíková Magdalena
NER 4:59 (16) 7:42 (17) 13:21 (16) 20:59 (19) 23:39 (17) 24:11 (17) NER
18.
24:49 + 13:57 5:08 (17) 2:19 (15) 5:15 (14) 7:50 (23) 3:48 (21) 0:29 (20)
Kvapilová Kristýna
TUV0999 5:08 (17) 7:27 (15) 12:42 (15) 20:32 (18) 24:20 (18) 24:49 (18) TUV0999
20.
25:24 + 14:32 5:18 (18) 3:00 (22) 6:10 (18) 5:48 (16) 4:50 (25) 0:18 (14)
Heczková Anna
NER 5:18 (18) 8:18 (19) 14:28 (19) 20:16 (17) 25:06 (20) 25:24 (20) NER
16.
23:40 + 12:48 5:22 (19) 2:32 (18) 6:25 (19) 4:34 (9) 4:33 (24) 0:14 (6)
Janatová Violka
DKP0950 5:22 (19) 7:54 (18) 14:19 (18) 18:53 (15) 23:26 (16) 23:40 (16) DKP0950
13.
20:57 + 10:05 5:54 (20) 1:39 (9) 3:51 (8) 7:19 (21) 1:45 (4) 0:29 (20)
Žemlík Eduard
TZL0901 5:54 (20) 7:33 (16) 11:24 (12) 18:43 (14) 20:28 (13) 20:57 (13) TZL0901
22.
26:39 + 15:47 5:58 (21) 2:30 (16) 7:47 (23) 6:17 (20) 3:17 (16) 0:50 (25)
Kučerová Kateřina
VSP0950 5:58 (21) 8:28 (20) 16:15 (20) 22:32 (21) 25:49 (22) 26:39 (22) VSP0950
19.
25:20 + 14:28 6:07 (22) 5:19 (24) 5:31 (15) 4:52 (12) 3:14 (15) 0:17 (13)
Votočková Amélie
JIL 6:07 (22) 11:26 (24) 16:57 (23) 21:49 (20) 25:03 (19) 25:20 (19) JIL
23.
26:45 + 15:53 6:11 (23) 2:30 (16) 7:56 (24) 6:03 (19) 3:21 (19) 0:44 (24)
Kučera Jakub
VSP0900 6:11 (23) 8:41 (21) 16:37 (22) 22:40 (23) 26:01 (23) 26:45 (23) VSP0900
24.
29:16 + 18:24 6:38 (24) 2:33 (19) 7:25 (22) 7:54 (24) 4:20 (23) 0:26 (18)
Čivrná Eliška
VRL0851 6:38 (24) 9:11 (22) 16:36 (21) 24:30 (24) 28:50 (24) 29:16 (24) VRL0851
25.
31:10 + 20:18 7:18 (25) 2:39 (20) 8:24 (25) 8:49 (25) 3:41 (20) 0:19 (15)
Zobaník Tomáš
NER 7:18 (25) 9:57 (23) 18:21 (25) 27:10 (25) 30:51 (25) 31:10 (25) NER