Mezičasy závodu: 07.09.2013 - Oblastní žebříček | Kategorie: D10C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (35) 2 (31) 3 (32) 4 (33) 5 (34) 6 (40) 7 (100) Cíl Reg. číslo
1.
18:58 1:58 (3) 2:18 (1) 3:03 (1) 2:29 (1) 2:06 (8) 4:47 (2) 1:55 (1) 0:22 (1)
Hubáčková Dagmar
LCE0351 1:58 (3) 4:16 (1) 7:19 (1) 9:48 (1) 11:54 (1) 16:41 (1) 18:36 (1) 18:58 (1) LCE0351
15.
39:05 + 20:07 2:34 (9) 4:49 (15) 3:48 (6) 2:44 (2) 2:02 (5) 20:12 (21) 2:33 (14) 0:23 (3)
Hegedüšová Viktorie
KSU0353 2:34 (9) 7:23 (12) 11:11 (10) 13:55 (7) 15:57 (5) 36:09 (15) 38:42 (15) 39:05 (15) KSU0353
17.
41:02 + 22:04 3:00 (12) 6:25 (17) 3:42 (5) 2:53 (3) 1:52 (2) 20:05 (20) 2:42 (16) 0:23 (3)
Černochová Michaela
PLU0351 3:00 (12) 9:25 (15) 13:07 (14) 16:00 (12) 17:52 (10) 37:57 (17) 40:39 (17) 41:02 (17) PLU0351
3.
23:16 + 4:18 2:15 (7) 3:44 (13) 3:32 (2) 3:15 (4) 2:10 (10) 5:31 (10) 2:26 (10) 0:23 (3)
Chromá Karolína
LCE0353 2:15 (7) 5:59 (8) 9:31 (6) 12:46 (5) 14:56 (2) 20:27 (3) 22:53 (3) 23:16 (3) LCE0353
2.
22:52 + 3:54 2:27 (8) 2:40 (7) 4:09 (11) 3:18 (5) 2:33 (11) 4:57 (3) 2:24 (8) 0:24 (7)
Šneiderová Daniela
ASU0398 2:27 (8) 5:07 (6) 9:16 (5) 12:34 (3) 15:07 (3) 20:04 (2) 22:28 (2) 22:52 (2) ASU0398
7.
25:22 + 6:24 3:29 (15) 3:18 (12) 4:48 (15) 3:27 (6) 1:57 (3) 5:31 (10) 2:29 (11) 0:23 (3)
Otrubová Anna
PLU0577 3:29 (15) 6:47 (10) 11:35 (11) 15:02 (8) 16:59 (6) 22:30 (6) 24:59 (7) 25:22 (7) PLU0577
12.
29:47 + 10:49 3:03 (13) 4:26 (14) 8:09 (23) 3:29 (7) 2:01 (4) 5:27 (9) 2:43 (18) 0:29 (20)
Švecová Šárka
PLU0352 3:03 (13) 7:29 (13) 15:38 (17) 19:07 (15) 21:08 (14) 26:35 (12) 29:18 (12) 29:47 (12) PLU0352
9.
27:11 + 8:13 2:10 (5) 2:38 (6) 5:07 (17) 3:58 (8) 3:40 (15) 6:21 (15) 2:53 (21) 0:24 (7)
Smékalová Karolína
UOL0451 2:10 (5) 4:48 (5) 9:55 (8) 13:53 (6) 17:33 (9) 23:54 (9) 26:47 (9) 27:11 (9) UOL0451
8.
26:13 + 7:15 1:53 (1) 2:29 (4) 3:36 (3) 4:00 (9) 6:25 (18) 5:09 (8) 2:16 (7) 0:25 (9)
Panovcová Anita
OTK0351 1:53 (1) 4:22 (3) 7:58 (2) 11:58 (2) 18:23 (11) 23:32 (8) 25:48 (8) 26:13 (8) OTK0351
11.
29:07 + 10:09 3:13 (14) 2:58 (9) 5:41 (21) 4:00 (9) 3:44 (16) 6:24 (16) 2:41 (15) 0:26 (10)
Šánová Julie
KSU0494 3:13 (14) 6:11 (9) 11:52 (13) 15:52 (11) 19:36 (12) 26:00 (11) 28:41 (11) 29:07 (11) KSU0494
5.
24:30 + 5:32 2:07 (4) 2:24 (2) 4:01 (8) 4:07 (11) 2:44 (14) 5:59 (14) 2:42 (16) 0:26 (10)
Binarová Adéla
UOL0452 2:07 (4) 4:31 (4) 8:32 (3) 12:39 (4) 15:23 (4) 21:22 (4) 24:04 (5) 24:30 (5) UOL0452
13.
30:10 + 11:12 2:47 (10) 6:54 (19) 4:44 (14) 4:16 (12) 2:35 (13) 5:54 (13) 2:32 (13) 0:28 (18)
Švidrnochová Eliška
MOV0451 2:47 (10) 9:41 (16) 14:25 (15) 18:41 (14) 21:16 (15) 27:10 (13) 29:42 (13) 30:10 (13) MOV0451
14.
31:27 + 12:29 3:52 (16) 6:38 (18) 5:39 (20) 4:29 (13) 2:33 (11) 4:57 (3) 2:49 (20) 0:30 (21)
Skoumalová Petra
KSU0484 3:52 (16) 10:30 (18) 16:09 (18) 20:38 (16) 23:11 (16) 28:08 (14) 30:57 (14) 31:27 (14) KSU0484
16.
40:27 + 21:29 14:52 (20) 2:31 (5) 5:11 (18) 4:29 (13) 4:33 (17) 5:38 (12) 2:45 (19) 0:28 (18)
Kovalčíková Anna
AOP0453 14:52 (20) 17:23 (20) 22:34 (20) 27:03 (17) 31:36 (17) 37:14 (16) 39:59 (16) 40:27 (16) AOP0453
4.
24:23 + 5:25 2:10 (5) 5:04 (16) 3:38 (4) 4:58 (15) 1:36 (1) 4:04 (1) 2:31 (12) 0:22 (1)
Tesařová Tereza
KSU0393 2:10 (5) 7:14 (11) 10:52 (9) 15:50 (10) 17:26 (7) 21:30 (5) 24:01 (4) 24:23 (4) KSU0393
6.
25:17 + 6:19 2:51 (11) 2:54 (8) 4:01 (8) 5:39 (16) 2:04 (6) 5:06 (6) 2:15 (6) 0:27 (15)
Smékalová Viktorie
UOL0450 2:51 (11) 5:45 (7) 9:46 (7) 15:25 (9) 17:29 (8) 22:35 (7) 24:50 (6) 25:17 (6) UOL0450
10.
27:16 + 8:18 4:48 (18) 2:58 (9) 4:01 (8) 5:40 (17) 2:09 (9) 5:00 (5) 2:13 (5) 0:27 (15)
Bartošová Anna
KSU0474 4:48 (18) 7:46 (14) 11:47 (12) 17:27 (13) 19:36 (12) 24:36 (10) 26:49 (10) 27:16 (10) KSU0474
DISK 7:38 (22) 14:48 (18) 0:26 (10)
Hartmannová Anna
PLU0354 13:15 20:53 35:41 46:16 DISK PLU0354
18.
57:13 + 38:15 18:18 (21) 7:52 (21) 5:04 (16) 16:15 (19) 2:05 (7) 5:07 (7) 2:06 (2) 0:26 (10)
Hlupá Petra
KSU0363 18:18 (21) 26:10 (21) 31:14 (21) 47:29 (18) 49:34 (18) 54:41 (18) 56:47 (18) 57:13 (18) KSU0363
DISK 7:19 (19) 3:04 (11) 4:14 (12) 10:01 (17) 2:12 (4) 0:26 (10)
Neumannová Kristýna
STE0550 7:19 (19) 10:23 (17) 14:37 (16) 19:25 29:26 31:38 DISK STE0550
DISK 1:54 (2) 2:25 (3) 4:15 (13) 10:03 (18) 2:09 (3) 0:27 (15)
Lukašáková Sára
STE0450 1:54 (2) 4:19 (2) 8:34 (4) 13:24 23:27 25:36 DISK STE0450
DISK 4:17 (17) 7:45 (20) 5:15 (19) 10:07 (19) 2:24 (8) 0:31 (22)
Knyplová Tereza
KSU0464 4:17 (17) 12:02 (19) 17:17 (19) 30:20 40:27 42:51 DISK KSU0464
DISK 3:48 (6) 1:24 (23)
Staňková Monika
PLU0353 2:40 6:28 40:10 DISK PLU0353