Mezičasy závodu: 19.10.2013 - Oblastní žebříček | Kategorie: T
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (56) 2 (32) 3 (39) 4 (40) 5 (60) 6 (61) 7 (42) 8 (49) 9 (71) 10 (50) 11 (33) 12 (36) 13 (70) Cíl Reg. číslo
1.
48:53 1:54 (5) 1:12 (4) 1:29 (1) 3:42 (4) 7:11 (2) 3:15 (2) 7:16 (1) 2:02 (2) 3:37 (2) 1:03 (1) 11:42 (2) 2:55 (3) 0:34 (2) 1:01 (6)
Vyškovská Radka
ZVS7450 1:54 (5) 3:06 (4) 4:35 (3) 8:17 (3) 15:28 (2) 18:43 (2) 25:59 (2) 28:01 (2) 31:38 (2) 32:41 (1) 44:23 (2) 47:18 (1) 47:52 (1) 48:53 (1) ZVS7450
2.
49:37 + 0:44 1:24 (3) 0:54 (1) 1:31 (2) 2:39 (1) 6:59 (1) 2:42 (1) 9:23 (6) 2:28 (5) 3:15 (1) 1:50 (6) 10:48 (1) 4:00 (6) 0:55 (7) 0:49 (3)
Barton Jaroslav
TZL 1:24 (3) 2:18 (2) 3:49 (2) 6:28 (1) 13:27 (1) 16:09 (1) 25:32 (1) 28:00 (1) 31:15 (1) 33:05 (2) 43:53 (1) 47:53 (2) 48:48 (2) 49:37 (2) TZL
3.
55:05 + 6:12 0:16 (1) 1:14 (5) 2:18 (4) 3:20 (3) 10:54 (5) 4:20 (4) 7:35 (2) 2:07 (3) 3:48 (4) 1:16 (2) 12:25 (4) 3:33 (5) 0:47 (5) 1:12 (7)
Řezanina Lubomír
ZVS6601 0:16 (1) 1:30 (1) 3:48 (1) 7:08 (2) 18:02 (3) 22:22 (3) 29:57 (3) 32:04 (3) 35:52 (3) 37:08 (3) 49:33 (3) 53:06 (3) 53:53 (3) 55:05 (3) ZVS6601
5.
67:47 + 18:54 1:52 (4) 1:24 (7) 2:02 (3) 7:53 (6) 8:49 (4) 4:24 (5) 8:39 (4) 1:44 (1) 3:39 (3) 1:40 (4) 21:27 (7) 2:35 (1) 0:54 (6) 0:45 (1)
Benroth Miroslav
NNN 1:52 (4) 3:16 (5) 5:18 (5) 13:11 (6) 22:00 (5) 26:24 (5) 35:03 (5) 36:47 (5) 40:26 (4) 42:06 (4) 63:33 (5) 66:08 (5) 67:02 (5) 67:47 (5) NNN
4.
62:03 + 13:10 1:08 (2) 1:16 (6) 2:28 (5) 6:41 (5) 7:56 (3) 3:58 (3) 8:04 (3) 3:28 (6) 5:41 (6) 2:43 (7) 13:53 (5) 3:25 (4) 0:36 (3) 0:46 (2)
Kavan Luboš
SKM6301 1:08 (2) 2:24 (3) 4:52 (4) 11:33 (5) 19:29 (4) 23:27 (4) 31:31 (4) 34:59 (4) 40:40 (5) 43:23 (5) 57:16 (4) 60:41 (4) 61:17 (4) 62:03 (4) SKM6301
6.
88:23 + 39:30 2:49 (6) 1:00 (2) 2:52 (6) 2:51 (2) 22:25 (6) 20:26 (7) 9:00 (5) 3:53 (7) 5:30 (5) 1:21 (3) 12:06 (3) 2:41 (2) 0:30 (1) 0:59 (5)
Gargulak Lukas
NNN 2:49 (6) 3:49 (6) 6:41 (6) 9:32 (4) 31:57 (6) 52:23 (7) 61:23 (6) 65:16 (6) 70:46 (6) 72:07 (6) 84:13 (6) 86:54 (6) 87:24 (6) 88:23 (6) NNN
7.
119:56 + 71:03 3:00 (7) 1:09 (3) 3:10 (7) 11:32 (7) 23:51 (7) 4:30 (6) 17:47 (7) 2:15 (4) 7:15 (7) 1:49 (5) 17:49 (6) 24:14 (7) 0:46 (4) 0:49 (3)
Mrkvickova Jitka
NNN 3:00 (7) 4:09 (7) 7:19 (7) 18:51 (7) 42:42 (7) 47:12 (6) 64:59 (7) 67:14 (7) 74:29 (7) 76:18 (7) 94:07 (7) 118:21 (7) 119:07 (7) 119:56 (7) NNN