Mezičasy závodu: 05.04.2014 - Mistrovství oblasti na krátké trati | Kategorie: HD10N
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (161) 2 (101) 3 (102) 4 (103) 5 (104) 6 (105) 7 (100) Cíl Reg. číslo
1.
32:25 6:24 (2) 8:49 (4) 1:04 (3) 8:32 (5) 1:13 (3) 2:55 (2) 2:40 (8) 0:48 (5)
Bláhová Daniela
HLV0555 6:24 (2) 15:13 (2) 16:17 (2) 24:49 (1) 26:02 (1) 28:57 (1) 31:37 (1) 32:25 (1) HLV0555
2.
33:59 + 1:34 10:27 (11) 7:36 (1) 0:56 (2) 7:25 (2) 1:25 (5) 2:57 (3) 2:27 (5) 0:46 (4)
Pekárek Tobias
TZL0502 10:27 (11) 18:03 (7) 18:59 (5) 26:24 (4) 27:49 (4) 30:46 (2) 33:13 (2) 33:59 (2) TZL0502
3.
34:28 + 2:03 5:27 (1) 7:57 (2) 2:20 (13) 9:17 (7) 2:04 (7) 4:16 (5) 2:12 (3) 0:55 (7)
Daňková Adéla
TZL0450 5:27 (1) 13:24 (1) 15:44 (1) 25:01 (2) 27:05 (2) 31:21 (3) 33:33 (3) 34:28 (3) TZL0450
4.
36:38 + 4:13 6:50 (3) 8:42 (3) 1:15 (8) 8:25 (3) 2:12 (8) 4:17 (6) 3:10 (12) 1:47 (14)
Kotasová Táňa
HLV0565 6:50 (3) 15:32 (3) 16:47 (3) 25:12 (3) 27:24 (3) 31:41 (4) 34:51 (4) 36:38 (4) HLV0565
5.
38:09 + 5:44 6:50 (3) 10:00 (9) 2:49 (14) 8:28 (4) 2:02 (6) 5:00 (9) 2:15 (4) 0:45 (2)
Eichler Vít
TZL0401 6:50 (3) 16:50 (5) 19:39 (6) 28:07 (6) 30:09 (6) 35:09 (6) 37:24 (5) 38:09 (5) TZL0401
6.
39:01 + 6:36 12:23 (14) 13:17 (14) 0:47 (1) 6:22 (1) 0:50 (1) 2:37 (1) 2:02 (1) 0:43 (1)
Novosad Pavel
5QC0001 12:23 (14) 25:40 (14) 26:27 (13) 32:49 (8) 33:39 (8) 36:16 (8) 38:18 (8) 39:01 (7) 5QC0001
7.
39:12 + 6:47 8:42 (8) 8:53 (5) 1:08 (5) 8:49 (6) 2:31 (9) 4:51 (8) 3:14 (13) 1:04 (11)
Pospíšilová Eliška
KVS0751 8:42 (8) 17:35 (6) 18:43 (4) 27:32 (5) 30:03 (5) 34:54 (5) 38:08 (6) 39:12 (8) KVS0751
8.
45:14 + 12:49 7:31 (6) 11:16 (10) 5:32 (15) 10:29 (9) 1:09 (2) 6:15 (10) 2:03 (2) 0:59 (9)
Mališková Kristýna
LCE0552 7:31 (6) 18:47 (9) 24:19 (11) 34:48 (10) 35:57 (11) 42:12 (10) 44:15 (10) 45:14 (10) LCE0552
9.
46:12 + 13:47 9:35 (9) 9:07 (7) 1:52 (10) 11:47 (10) 2:50 (11) 7:04 (11) 3:00 (11) 0:57 (8)
Holíková Sára
SKM0005 9:35 (9) 18:42 (8) 20:34 (7) 32:21 (7) 35:11 (9) 42:15 (11) 45:15 (11) 46:12 (11) SKM0005
10.
41:50 + 9:25 1:09 (6) 9:49 (8) 1:13 (3) 3:14 (4) 2:37 (6) 0:45 (2)
Strakoš Ondřej
TZL0601 23:03 (12) 24:12 (10) 34:01 (9) 35:14 (10) 38:28 (9) 41:05 (9) 41:50 (9) TZL0601
11.
52:08 + 19:43 12:06 (13) 9:34 (8) 2:08 (12) 14:29 (13) 2:44 (10) 7:12 (13) 2:49 (9) 1:06 (12)
Burkartová Sabina
VIC0658 12:06 (13) 21:40 (11) 23:48 (9) 38:17 (11) 41:01 (12) 48:13 (12) 51:02 (12) 52:08 (12) VIC0658
12.
38:58 + 6:33 7:20 (5) 9:04 (6) 4:39 (7) 2:39 (7) 0:48 (5)
Pišová Adéla
LCE0551 7:20 (5) 16:24 (4) 30:52 (7) 35:31 (7) 38:10 (7) 38:58 (6) LCE0551
13.
59:01 + 26:36 12:38 (15) 13:07 (13) 1:06 (4) 12:50 (11) 5:14 (14) 8:19 (14) 4:16 (14) 1:31 (13)
Pečeňová Klára
VIC0458 12:38 (15) 25:45 (15) 26:51 (14) 39:41 (12) 44:55 (13) 53:14 (13) 57:30 (13) 59:01 (13) VIC0458
14.
70:06 + 37:41 11:41 (12) 28:09 (15) 1:56 (11) 14:25 (12) 2:52 (12) 7:09 (12) 2:53 (10) 1:01 (10)
Horáková Tereza
VIC0450 11:41 (12) 39:50 (17) 41:46 (15) 56:11 (14) 59:03 (15) 66:12 (15) 69:05 (15) 70:06 (14) VIC0450
15.
70:40 + 38:15 3:48 (13) 8:31 (15) 6:04 (15) 4:09 (15)
Marková Michaela
29:40 (16) 48:08 (13) 51:56 (14) 60:27 (14) 66:31 (14) 70:40 (15)
DISK 10:21 (10) 12:57 (12) 1:12 (7)
Hornych Jan
SKM0006 10:21 (10) 23:18 (13) 24:30 (12) DISK SKM0006
DISK 8:23 (7) 12:56 (11) 1:17 (9)
Kryštof Říha
SKM 8:23 (7) 21:19 (10) 22:36 (8) DISK SKM