Mezičasy závodu: 14.06.2014 - Oblastní žebříček | Kategorie: H10N
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (42) 2 (60) 3 (44) 4 (67) 5 (45) 6 (100) Cíl Reg. číslo
2.
21:55 + 0:43 4:25 (1) 2:29 (1) 2:28 (3) 6:27 (6) 3:05 (3) 2:39 (7) 0:22 (1)
Pirožek Vojtěch
LTU0400 4:25 (1) 6:54 (1) 9:22 (2) 15:49 (1) 18:54 (1) 21:33 (2) 21:55 (2) LTU0400
1.
21:12 5:42 (5) 2:37 (4) 2:31 (4) 5:01 (1) 3:03 (2) 1:55 (1) 0:23 (2)
Typlt Tomáš
NPA0406 5:42 (5) 8:19 (3) 10:50 (3) 15:51 (2) 18:54 (1) 20:49 (1) 21:12 (1) NPA0406
3.
23:15 + 2:03 4:33 (3) 2:34 (3) 2:13 (1) 8:20 (12) 2:53 (1) 2:14 (3) 0:28 (4)
Choutka Matěj
NPA0402 4:33 (3) 7:07 (2) 9:20 (1) 17:40 (3) 20:33 (3) 22:47 (3) 23:15 (3) NPA0402
4.
25:10 + 3:58 7:27 (10) 2:29 (1) 2:27 (2) 6:22 (5) 3:24 (4) 2:33 (6) 0:28 (4)
Šípek Ondřej
LPU0505 7:27 (10) 9:56 (5) 12:23 (4) 18:45 (4) 22:09 (4) 24:42 (4) 25:10 (4) LPU0505
5.
25:33 + 4:21 6:11 (7) 3:12 (5) 3:27 (7) 6:19 (3) 3:43 (6) 2:10 (2) 0:31 (10)
Fajfer Filip
NPA0401 6:11 (7) 9:23 (4) 12:50 (5) 19:09 (5) 22:52 (5) 25:02 (5) 25:33 (5) NPA0401
6.
26:19 + 5:07 5:41 (4) 4:32 (8) 3:16 (6) 6:19 (3) 3:46 (7) 2:17 (4) 0:28 (4)
Šeps Daniel
SRK0504 5:41 (4) 10:13 (6) 13:29 (6) 19:48 (6) 23:34 (6) 25:51 (6) 26:19 (6) SRK0504
7.
28:22 + 7:10 6:02 (6) 5:51 (11) 2:44 (5) 6:56 (7) 3:37 (5) 2:40 (8) 0:32 (11)
Málek David
PHK0504 6:02 (6) 11:53 (9) 14:37 (7) 21:33 (7) 25:10 (7) 27:50 (7) 28:22 (7) PHK0504
9.
32:04 + 10:52 7:22 (9) 4:11 (7) 4:02 (9) 8:15 (11) 5:05 (11) 2:40 (8) 0:29 (8)
Štichhauer Adam
LPU0603 7:22 (9) 11:33 (8) 15:35 (8) 23:50 (8) 28:55 (9) 31:35 (9) 32:04 (9) LPU0603
10.
33:13 + 12:01 9:05 (14) 4:40 (9) 4:27 (11) 6:14 (2) 4:27 (10) 3:47 (15) 0:33 (12)
Krejčí Martin
KOR0600 9:05 (14) 13:45 (14) 18:12 (10) 24:26 (9) 28:53 (8) 32:40 (10) 33:13 (10) KOR0600
8.
31:58 + 10:46 9:13 (15) 3:49 (6) 3:52 (8) 7:41 (8) 4:23 (9) 2:32 (5) 0:28 (4)
Kovář Radim
CET0501 9:13 (15) 13:02 (11) 16:54 (9) 24:35 (10) 28:58 (10) 31:30 (8) 31:58 (8) CET0501
11.
35:11 + 13:59 7:40 (11) 5:58 (12) 4:55 (14) 8:14 (10) 5:06 (12) 2:48 (10) 0:30 (9)
Lazák Jan
LTU0500 7:40 (11) 13:38 (13) 18:33 (11) 26:47 (11) 31:53 (11) 34:41 (11) 35:11 (11) LTU0500
13.
39:02 + 17:50 8:04 (12) 6:29 (14) 4:42 (13) 9:36 (13) 6:00 (15) 3:28 (13) 0:43 (16)
Morávek Martin
SRK0503 8:04 (12) 14:33 (15) 19:15 (13) 28:51 (12) 34:51 (12) 38:19 (13) 39:02 (13) SRK0503
14.
40:01 + 18:49 8:16 (13) 4:45 (10) 7:04 (16) 10:19 (15) 5:38 (13) 3:21 (12) 0:38 (13)
Šimerda Václav
SRK0605 8:16 (13) 13:01 (10) 20:05 (15) 30:24 (13) 36:02 (14) 39:23 (14) 40:01 (14) SRK0605
12.
38:35 + 17:23 4:30 (2) 6:39 (15) 7:26 (17) 12:26 (16) 4:08 (8) 3:00 (11) 0:26 (3)
Šedivka Pavel
LTU0401 4:30 (2) 11:09 (7) 18:35 (12) 31:01 (14) 35:09 (13) 38:09 (12) 38:35 (12) LTU0401
15.
42:06 + 20:54 9:14 (16) 8:26 (16) 4:38 (12) 9:37 (14) 6:00 (15) 3:31 (14) 0:40 (14)
Hlaváček Pavel
PHK0601 9:14 (16) 17:40 (16) 22:18 (16) 31:55 (15) 37:55 (16) 41:26 (15) 42:06 (15) PHK0601
16.
42:32 + 21:20 9:59 (17) 9:42 (17) 4:18 (10) 8:09 (9) 5:38 (13) 4:04 (16) 0:42 (15)
Čivrný Jan
VRL0501 9:59 (17) 19:41 (17) 23:59 (17) 32:08 (16) 37:46 (15) 41:50 (16) 42:32 (16) VRL0501
17.
53:43 + 32:31 7:16 (8) 5:58 (12) 6:24 (15) 20:49 (17) 7:33 (17) 4:59 (17) 0:44 (17)
Kopecký Daniel
KOR0400 7:16 (8) 13:14 (12) 19:38 (14) 40:27 (17) 48:00 (17) 52:59 (17) 53:43 (17) KOR0400