Mezičasy závodu: 20.09.2014 - Oblastní žebříček | Kategorie: D12C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (35) 2 (70) 3 (71) 4 (59) 5 (56) 6 (57) 7 (51) 8 (100) Cíl Reg. číslo
1.
20:48 2:08 (1) 4:13 (1) 1:17 (1) 3:19 (3) 1:00 (1) 1:15 (1) 5:45 (4) 1:26 (1) 0:25 (2)
Marková Ema
STE0252 2:08 (1) 6:21 (1) 7:38 (1) 10:57 (1) 11:57 (1) 13:12 (1) 18:57 (1) 20:23 (1) 20:48 (1) STE0252
2.
21:41 + 0:53 2:34 (4) 4:19 (2) 1:32 (2) 3:27 (4) 1:16 (3) 1:18 (2) 5:07 (3) 1:42 (3) 0:26 (3)
Tesařová Tereza
KSU0393 2:34 (4) 6:53 (2) 8:25 (2) 11:52 (2) 13:08 (2) 14:26 (2) 19:33 (2) 21:15 (2) 21:41 (2) KSU0393
3.
23:31 + 2:43 2:11 (2) 5:01 (4) 4:43 (11) 3:18 (2) 1:19 (5) 1:24 (3) 3:34 (1) 1:35 (2) 0:26 (3)
Smolková Sabina
STE0250 2:11 (2) 7:12 (3) 11:55 (6) 15:13 (5) 16:32 (4) 17:56 (4) 21:30 (3) 23:05 (3) 23:31 (3) STE0250
4.
26:07 + 5:19 2:27 (3) 4:58 (3) 1:38 (3) 3:34 (5) 1:20 (7) 1:40 (6) 8:06 (9) 1:55 (8) 0:29 (7)
Černochová Michaela
PLU0351 2:27 (3) 7:25 (4) 9:03 (3) 12:37 (3) 13:57 (3) 15:37 (3) 23:43 (4) 25:38 (4) 26:07 (4) PLU0351
5.
26:43 + 5:55 3:53 (12) 6:49 (7) 3:05 (7) 3:11 (1) 1:19 (5) 1:39 (5) 4:36 (2) 1:43 (4) 0:28 (6)
Hartmannová Anna
PLU0354 3:53 (12) 10:42 (9) 13:47 (8) 16:58 (7) 18:17 (6) 19:56 (6) 24:32 (5) 26:15 (5) 26:43 (5) PLU0354
6.
30:47 + 9:59 2:57 (7) 6:01 (6) 1:58 (5) 4:30 (9) 1:25 (9) 1:30 (4) 10:09 (14) 1:48 (6) 0:29 (7)
Binarová Adéla
UOL0452 2:57 (7) 8:58 (6) 10:56 (5) 15:26 (6) 16:51 (5) 18:21 (5) 28:30 (7) 30:18 (7) 30:47 (6) UOL0452
7.
30:50 + 10:02 3:02 (9) 7:28 (9) 2:56 (6) 4:00 (7) 2:00 (13) 2:26 (10) 6:02 (5) 2:23 (12) 0:33 (12)
Kličková Anna
KON0272 3:02 (9) 10:30 (8) 13:26 (7) 17:26 (8) 19:26 (7) 21:52 (7) 27:54 (6) 30:17 (6) 30:50 (7) KON0272
8.
34:41 + 13:53 2:42 (5) 5:47 (5) 1:47 (4) 3:50 (6) 6:27 (14) 1:52 (7) 9:36 (12) 2:17 (10) 0:23 (1)
Greschnerová Tereza
ASU0299 2:42 (5) 8:29 (5) 10:16 (4) 14:06 (4) 20:33 (9) 22:25 (8) 32:01 (8) 34:18 (8) 34:41 (8) ASU0299
9.
36:03 + 15:15 3:04 (10) 7:52 (10) 4:13 (10) 8:11 (14) 1:31 (10) 2:05 (8) 6:36 (7) 2:01 (9) 0:30 (10)
Staňková Monika
PLU0353 3:04 (10) 10:56 (10) 15:09 (10) 23:20 (11) 24:51 (11) 26:56 (9) 33:32 (9) 35:33 (9) 36:03 (9) PLU0353
10.
38:49 + 18:01 2:53 (6) 8:18 (11) 6:19 (13) 5:22 (11) 1:17 (4) 2:47 (11) 9:37 (13) 1:47 (5) 0:29 (7)
Hegedüšová Viktorie
KSU0353 2:53 (6) 11:11 (11) 17:30 (11) 22:52 (10) 24:09 (10) 26:56 (9) 36:33 (10) 38:20 (10) 38:49 (10) KSU0353
11.
41:03 + 20:15 3:43 (11) 15:09 (13) 3:13 (8) 5:36 (12) 1:51 (12) 2:11 (9) 6:07 (6) 2:39 (14) 0:34 (14)
Vysloužilová Tereza
STE0254 3:43 (11) 18:52 (12) 22:05 (12) 27:41 (12) 29:32 (12) 31:43 (11) 37:50 (11) 40:29 (11) 41:03 (11) STE0254
12.
46:45 + 25:57 10:44 (13) 8:29 (12) 6:21 (14) 5:20 (10) 1:06 (2) 2:58 (12) 9:30 (11) 1:51 (7) 0:26 (3)
Hlupá Petra
KSU0363 10:44 (13) 19:13 (13) 25:34 (13) 30:54 (13) 32:00 (13) 34:58 (12) 44:28 (12) 46:19 (12) 46:45 (12) KSU0363
13.
49:41 + 28:53 2:58 (8) 7:26 (8) 3:53 (9) 4:17 (8) 1:22 (8) 18:08 (14) 8:48 (10) 2:19 (11) 0:30 (10)
Pazourová Tereza
ASU 2:58 (8) 10:24 (7) 14:17 (9) 18:34 (9) 19:56 (8) 38:04 (13) 46:52 (13) 49:11 (13) 49:41 (13) ASU
DISK 4:56 (12) 7:30 (13) 1:40 (11) 4:55 (13) 6:52 (8) 2:25 (13) 0:33 (12)
Spurná Štěpánka
KON0355 13:13 18:09 25:39 27:19 32:14 39:06 41:31 DISK KON0355